جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ساخت تیزر تبلیغاتی

همه ما به اهمیت تبلیغات در دنیای امروز واقف هستیم. تبلیغات، یک رابط مهم بین برند ها و مخاطبان هستند و باعث می‌شوند محصولات و خدمات یک شرکت و برند، به مخاطب معرفی شود. ولی آیا همه تبلیغات تاثیرگذار هستند؟ قطعا نه!

تبلیغات باید درست و اصولی انجام گیرد و در غیر این صورت و در صورت هدفمند نبودن آن ها، نه تنها تاثیر مثبتی در ذهن مخاطب به وجود نمی‌آيد، بلکه برعکس، موجب ایجاد تصویر منفی نیز خواهد شد.

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

طراحی لوگو را به ما بسپارید | رایان طرح

ثبت سفارش فوری

سفارش خود را بصورت فوری و آنلاین ثبت کنید و منتظر تحویل باشید

ارتباط مستقیم با طراح

بعداز ثبت سفارش می توانید با گرافیست در ارتباط باشید و پشتیبانی بگیرید.

قیمت مناسب

با مناسب ترین تعرفه سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخگویی سریع

تحویل طرح شما در بهترین زمان و با بیش ترین کیفیت ممکن

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی

فرقی نمی کنه که شما چه مدل تیزر تبلیغاتی ای با چه میزان جزئیاتی بخواهید، به هر حال زمانی که تیم طراحی خود را به درستی انتخاب کنید، نتیجه کار بسیار با کیفیت خواهد بود. در طراحی تیزر تبلیغاتی توسط رایان طرح در ابتدا به پرسونای مخاطب اهمیت داده می شود و سپس طراحی تیزر تبلیغاتی طبق سلیقه شما انجام می شود. زمانی که نتیجه نهایی تیزر تبلیغاتی برای شما ارسال شود، خواهید دید که تمام جزئیات به صورت اصولی و حرفه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.

ساخت آنلاین تیزر تبلیغاتی در رایان طرح

ساخت تیزر تبلیغاتی آنلاین در رایان طرح به ساده ترین شکل قابل انجام است و فقط کافی است که شما فرم موجود در صفحه را پر کنید و منتظر تماس متخصصین رایان طرح بمانید. حداکثر زمان برای ثبت سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی آنلاین در رایان طرح، 2 دقیقه است.

نمونه کار طراحی تیزر تبلیغاتی

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی رایان طرح که در ادامه وجود دارند، نمونه‌ای از تیزرهای حرفه‌ای ما هستند که شما می توانید با بررسی این طرح به کیفیت کار تیم رایان طرح پی ببرید. بد نیست بدانید که نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی در رایان طرح فقط برای بررسی بوده و طرح شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد تا وجه تمایز در تیزرهای تبلیغاتی  شما با سایرین رعایت شود.

برای مشاهده در کیفیت اصلی نمونه کارها روی طرح ها کلیک کنید.

مهندس هاشم خدابخشی جوینانی

مهندس هاشم خدابخشی جوینانی

مجتمع فرهنگی دبیرستان سلام گلبانگ

ر

چرا تیم رایان طرح را برای ساخت تیزر تبلیغاتی آنلاین فوری شیک انتخاب کنیم؟

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

تولید محتوای سئوشده

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی

زمان اجرا:   ۲ تا 3 روز کاری  
تعرفه هر یک ثانیه

۱۲۰.۰۰۰ تومان

تولید محتوای سئوشده

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی

زمان اجرا:   ۲ تا ۴ روز کاری  
تعرفه هر یک ثانیه
هر ثانیه 900/000 تومان با گوینده

نماد هــای اعتمــاد

قیمت و تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی

قیمت و تعرفه ساخت تیزر های تبلیغاتی وابسته به موارد متعددی متغیر است. نوع تیزر تبلیغاتی و مراحل ساخت آن، تاثیر زیادی در تعیین قیمت تیزر دارند.

اولین قدمی که در ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی برداشته می‌شود، قدم پیش تولید است. در این مرحله باید اهداف شما از ساخت تیزر مشخص شود.

سناریو و ایده داستان تیزر تبلیغاتی، توسط کارشناسان تولید محتوای تبلیغاتی مشخص می‌گردد. میزان پیچیدگی، موضوع تیزر و ایده پردازی، در تعیین قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی موثر است. در مرحله تولید، بحث لوکیشن و تجهیزات به میان می‌آید. افرادی که در اجرای تیزر تبلیغاتی نقش دارند، تعداد آن ها و کیفیت کار آن ها در تعیین هزینه ها موثر هستند. در صورتی که نوع تیزر شما موشن گرافیک باشد نیز دستمزد طراح با توجه به پیچیدگی تیزر و کیفیت کار متغیر است.

خیلی از افراد ممکن است مرحله پیش تولید را جدی نگیرند و صرفا به بالا بودن کیفیت بصری تیزر اکتفا کنند و یا برعکس، تصور کنند که تنها داشتن یک موضوع جذاب کفایت می‌کند و نیازی به کیفیت بالا در اجرای طرح نیست که هر دوی این ها، تصوراتی اشتباه هستند و مرحله پیش تولید و تولید، در کنار یک دیگر معنی پیدا می‌کنند.

مرحله سوم ساخت تیزر، مرحله پساتولید است. در این مرحله تدوین و صداگذاری انجام می‌شود و در نهایت، تیزر باید ارزیابی شود و ایرادات آن برطرف شود تا آماده پخش گردد.

از عوامل دیگری که در تعیین هزینه ساخت تیزر موثر هستند، مدت زمان فیلم تبلیغاتی است که طبیعتا هر چه طولانی تر باشد، هزینه ساخت آن نیز بیش تر است.

برای تخمین هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی، می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت رایان طرح تماس بگیرید

چه نوع تیزری برای معرفی محصول و خدمات کسب و کار مفید است؟

یکی از مواردی که می‌تواند به تبلیغات شما سمت و سو بدهد، تاثیر مثبتی در ذهن مخاطبان بگذارد و پیغام برند شما را به آن ها منتقل کند، ساخت تیزر تبلیغاتی است. تیزر تبلیغاتی، یکی از متد ها و روش های معرفی محصول و خدمات است که با نشان دادن یک موضوع خاص، باعث جذب مخاطب و بیننده می‌شود و حس کنجکاوی مخاطب را درباره محصول و خدمات تحریک می‌کند.

تولید تیزر های تبلیغاتی، باید با توجه به هدف و نوع کسب و کار متفاوت است. حال که با انواع تیزر های تبلیغاتی آشنا شدید، باید بتوانید مناسب ترین نوع را از بین آن ها انتخاب کنید تا بیش ترین تاثیر گذاری را روی مخاطبان خود داشته باشید. البته، شرکت های سازنده فیلم تبلیغاتی، در مشاوره هایی که به شما می‌دهند، با در نظر گرفتن کسب و کار شما و با توجه به نوع محصول و خدمات شما، پیشنهاداتی را به شما ارائه می‌دهند اما ما در ادامه، نکاتی که در انتخاب نوع تیزر باید در نظر بگیرید را به شما خواهیم گفت:

 • هدفی که از ساخت تیزر در نظر دارید چیست؟
 • بودجه شما برای ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر است؟
 • مخاطبان شما و بازار هدف شما را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟ رسانه ای که این افراد از آن استفاده می‌کنند چیست؟ ممکن است مخاطبان شما تماشاگران تلویزیون باشند و یا در شبکه های اجتماعی مختلفی مانند اینستاگرام و توییتر فعال باشند.
 • رقیب های شما از چه نوع تیزری استفاده می‌کنند؟

با مشورت با کارشناسان ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی رایان طرح، می‌توانید پاسخ تمام این سوالات را به طور واضح پیدا کنید و بنابراین راحت تر نوع تیزر معرفی سازمان و شرکت خود را مشخص خواهید کرد. برای دریافت وقت مشاوره تخصصی در این باره، می‌توانید از طریق شماره واتساپ، با ما در تماس باشید.  

ویژگی ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای رایان طرح

مهم ترین ویژگی های ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای که باعث جذاب تر شدن آن می‌شود عبارتند از:

 • روش انتقال پیغام برند به مخاطب
 • خلاقیت در انتقال پیام
 • نحوه اجرای تیزر

در این مقاله، قصد داریم شما را با نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، اهمیت و انواع آن آشنا کنیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ویژگی های مهم در تیزر تبلیغاتی جذاب

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، یکی از روش هایی است که می‌تواند شما را نسبت به رقبایتان متمایز کرده و باعث پیشرفت شما شود. البته، این که این تیزر تبلیغاتی دارای چه ویژگی هایی است، اهمیت بسیار زیادی دارد. از مهم ترین ویژگی های ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمک گرفتن از ایده های خلاقانه و ناب
 • کمک گرفتن از جلوه های بصری جذاب در تیزر
 • سرعت مناسب ( روند تیزر نباید خیلی سریع باشد که پیغام درست منتقل نشود و یا خیلی کند باشد که مخاطب خسته شود. )
 • ساخت تیزر متناسب با سلیقه و نیاز مخاطبان و بازار هدف محصول و خدمات ( سلیقه شخصی کارفرما نباید در ساخت تیزر دخیل باشد )

برای ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، اول از همه شما به یک سناریوی جذاب نیاز دارید. تیم رایان طرح، با کمک گرفتن از بهترین مشاورین تبلیغاتی، تاثیرگذارترین سناریوی ممکن را انتخاب کرده و با خلاقیت و جزئی نگری، یک تیزر تبلیغاتی ایده آل به شما ارائه می‌کند.

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای چیست؟

با توجه به افزایش روزافزون تعداد کسب و کار ها و فضای رقابتی که در این بین به وجود می‌آید، جلب کردن نظر مخاطب و تاثیر گذاشتن روی آن ها اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. یکی از روش هایی که به کمک آن می‌توان روی ذهن مخاطب تاثیر گذاشت و ماندگار شد، معرفی ویژگی های محصول و جذب کردن مخاطب به محصولات و یا خدمات برند است. با معرفی کردن خصوصیات ویژه ای که یک محصول دارد می‌توان به این هدف نایل شد و تاثیر مثبتی در ذهن بازار هدف گذاشت.

ویژگی هایی که در یک تیزر تبلیغاتی نمایش داده می‌شوند باید بتوانند از فیلتر های ذهنی مخاطب شما عبور کنند. این ویژگی ها باید با کمک دانش مخصوص، انتخاب و نمایش داده شوند و اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای نیز در این جا مشخص می‌شود.

 

انواع تیزر تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی، انواع مختلفی دارند که بسته به کاربرد های مختلف و بازار هدف هر برند، از نوع خاصی از آن ها استفاده می‌شود.

می‌توان انواع تیزر های تبلیغاتی را به سه دسته کلی زیر تقسیم کرد:

 • تیزر تبلیغاتی رئال
 • تیزر تبلیغاتی انیمیشن
 • تیزر تبلیغاتی تلفیقی

در ادامه، توضیحاتی درباره هر یک از انواع تیزر ها ارائه می‌دهیم تا بیش تر با آن ها آشنا شوید.

تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال، تیزری است که با حضور انسان های واقعی و در محیط و فضای واقعی فیلم برداری شده است. محصول به صورت عینی به مخاطب نمایش داده می‌شود و معمولا یک داستان و سناریوی مشخص را دنبال می‌کند که به مخاطب خود پیغامی را منتقل کند. اکثر تبلیغاتی که با عنوان تیزر تلویزیونی مشاهده می‌کنید جزو تیزر های تبلیغاتی رئال هستند. مثل تیزر تلویزیونی سس فرانسوی یا روغن اویلا.

معمولا این نوع از تبلیغات، به صورت نمایش مکالمه افرادی در یک جمع مثل خانواده است که درباره ویژگی های محصول بحث می‌کنند.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

تیزر تبلیغاتی انیمیشنی، به کمک عناصر گرافیکی اجرا می‌شود. در این نوع از کلیپ تبلیغاتی، عناصر تیزر، واقعی نیستند و همه با کمک انیمیشن و نرم افزار های گرافیکی کامپیوتر ساخته شده اند. فضا و موجودات داخل تیزر می‌توانند در واقعیت وجود خارجی نداشته باشند و در کل، تخیل در ساخت این نوع از تیزر و کلیپ تبلیغاتی بسیار پررنگ است.

از این نوع تیزر، با عنوان موشن گرافیک تبلیغاتی نیز یاد می‌شود. اصولا از این نوع کلیپ تبلیغاتی، برای موضوعاتی که بیش تر با گروه سنی کودک و نوجوان است استفاده می‌شود. البته استثنائات زیادی در این مورد وجود دارد.

تیزر تبلیغاتی تلفیقی

تیزر و کلیپ تبلیغاتی تلفیقی، یک ترکیب از موشن گرافیک تبلیغاتی و تیزر تبلغاتی رئال است. در این نوع از تیزر ها، شرکت های سازنده فیلم تبلیغاتی، واقعیت را با انیمیشن و عناصر تبلیغاتی ترکیب می‌کنند. مثلا افراد حقیقی، با تصاویر انیمیشنی و موجودات کارتونی ارتباط برقرار می‌کنند. ممکن است موجودات گرافیکی در فضای واقعی باشند و یا برعکس، محصول یا انسان ها در فضای انیمیشنی قرار بگیرند. تولید تیزر های تبلیغاتی تلفیقی، برای موضوعاتی مثل تبلیغ خوراکی ها و یا محصولات مرتبط با آموزش کودکان انجام می‌شود.

مثلا تیزر تبلیغاتی شرکت چی توز، از نوع تلفیقی است که در آن موجودی انیمیشنی، در دنیای واقعی قرار گرفته است.

کلام آخر

ساخت تیزر معرفی سازمان و شرکت، اگر به شکلی حرفه ای و اصولی صورت گیرد، می‌تواند یک شیوه تبلیغاتی بسیار موثر باشد و برعکس، اگر این کار به صورت غیر اصولی و توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود، ممکن است برای همیشه تصویری منفی در ذهن مخاطبان شما بر جای بگذارد.

تیم رایان طرح، با حضور متخصصین بازاریابی و ساخت تیزر تبلیغاتی، می‌تواند به شما در ایجاد تصویری مثبت و ماندگار در زهن مخاطبانتان کمک کند. تنها کافیست با مشاورین ما تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.

 

سوالات متداول ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

خیر. برای حفظ مسئولیت سئو و عدم سوء استفاده از طرح ها، فایل با فرمت لایه بسته به مشتریان تحویل داده می‌شود. البته، در مورد لوگو ها و قالب ها این مسئله صادق نیست و فایل لایه باز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر از طرح ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید درخواست اصلاح نمایید تا در حد امکان، طرح متناسب با سلیقه شما تغییر داده شود تا در نهایت، رضایت کامل از طرح خود داشته باشید.

شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیش تر، کار هایی که پیش تر در سایت قرار داده شده است را ببینید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید. تمامی طراحی های انجام شده، مطابق با نیاز مشتریان هستند و البته، در صورتی که پس از گرفتن خروجی، همچنان طرحی را نپسندید، این طرح تا زمانی که مقبول نظر شما واقع گردد اصلاح می‌شود و در نهایت، یک طرح با رضایت صد در صدی به شما تحویل داده می‌شود.

تمامی خدمات، به صورت کاملا غیر حضوری انجام می‌گیرد و بنابراین به هیچ عنوان محدودیت مکانی وجود ندارد. تنها کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کرده و با تکمیل فرم سفارش، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از پرداخت کامل، سفارش اجرایی می‌گردد و شما می‌توانید از طریق پنل خود به طور مستقیم با طراح سفارشتان در ارتباط باشید. پس از ایده پردازی، اتود ها و فایل های نهایی برای شما ارسال می‌شوند تا در صورت نیاز، آن ها را تغییر دهید و در نهایت، یک فایل خروجی برای شما ارسال می‌شود که در تمام ابعاد قابل چاپ است.

با پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت، می‌توانید سفارش خود را به مرحله اجرایی برسانید.

در صورتی که کاری فوری دارید، می‌توانید پس از ثبت کردن سفارش خود در فرم ارسالی، این موضوع را ذکر کنید و با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ اضافه، در مدت زمان یک تا دو روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

فایل هایی که توسط مجموعه طراحی می‌شوند از طریق پنل مخصوص برای شما ارسال می‌شوند. البته، در صورتی که امکان دسترسی به پنل خود را نداشته باشید می‌توانید آن ها را از طریق واتساپ دریافت نمایید.

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.2/5 - (5 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش (پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه)

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای ساخت تیزر تبلیغاتی

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی پروفایل یکی از همکاران کلیک کنید

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش ( پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه )

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت