مشاوره دیجیتال مارکتینگ

digitalmarketting rayantarh.com

این روز ها  با توجه به پیشرفت تکنولوژی تبلیغات هم شکل دیگری به خود گرفته است  و بیشتر تبلیغات بر اساس دیجیتال مارکتینگ هستند  چرا که تبلیغات به روش آنلاین  به لحاظ زمانی بسیار مقرون به صرفه  بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی شما را به کسب و کار ایده آل تان می رساند . 😎 برای کسب  بهترین شرایط  در دیجیتال مارکتینگ باید از خدمات مشاوره ای کارشناسان آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح بهره مند شوید تا با استفاده از خدمات مشاوره کارشناسان ما شما را در حداقل بازه زمانی ممکن به هدفتان نزدیک می کنند

منظور از دیجیتال مارکتینگ چیست؟

یک از بهترین دیجیتال مارکتر های دنیا  نیل پتل (Neil Patel)  است که دیجیتال مارکتینگ را اینگونه تعریف کرده است:

«دیجیتال مارکتینگ به هرگونه‌­ای از بازاریابی محصولات و خدمات می­‌گویند که از طریق دستگاه‌­های الکترونیکی انجام می‌­شود»

 

دیجیتال مارکتینگ آنلاین چیست؟

همان طور که از اسم آن مشخص است شما در دیجیتال مارکتینگ آن لاین با اینترنت و دیگر ابزارهای دیجیتال سرو کار دارید. در دیجیتال مارکتینگ آن لاین با سرعت و دقت بیشتری با میتوانید با lشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

10 مدل فعالیتهای بازاریابی آنلاین (Digital Marketing):

 • بازاریابی موتورهای جستجو:

با استفاده از  موتورهای جست و جوگر می توانیم  محتوای داخل سایت شما  را بهبود داده و جدید ترین  روش های بازاریابی را درموتورهای جست و جوگر پیاده سازی کینم.

 •  تبلیغات کلیکی:

تبلیغات کلیکی را میتوانیم  یکی ازروش های  بازاریابی ها در فضای وب نام برد  درست است که  این روش تبلیغات دارای تضمین بوده  ولی ماندگاری طولانی ندارد. و با از بین رفتن بازاریابی ،جدب مخاطب به حالت اولیه خود باز می گردد.پیشنهاد می کنیم که  از این روش بازراریابی در کنار دیگر روش ها استفاده کنید

 •  تبلیغات ایمیلی:

در تبلیغات ایمیل  مارکتینگ باید ابتدا باید  انتخاب مخاطب را با دقت بسیار زیادی انجام دهید  در غیر این صورت این کار  نتیجه خوبی برای کسب و کارتان نخواهد داشت  و  هزینه بدون برگشتی را به دست شما باقی می گذارد

 • ویدیو مارکتینگ:

از دیگر از روش های بازاریابی اینترنتی میتوان بازار یابی ایمیل مارکتینگ را نام برد که این روش  از طریق فیلم های کوتاه و چند ثانیه ای می باشد و  تاثیر بسیار زیادی در دنیای وبدارد. ویدیو مارکتینگ با گذر زمان در وب فارسی جایگاه ویژه ای پیدا کرده و بعلاوه اینکه از  این  روش در برند سازی بسیار تاثیر گدار است.

 • ایجاد وبلاگ مناسب با خدمات و محصولات:

وبلاگ از روش های قدیمی برای جذب مخاطب است و اگر درست انجام شود نتیجه خوبی دارد اما با گذشت زمان این نوع بازاریابی خاصیت خود را از دست خواهد داد.

 • تولید محتوا یا محتواسازی:

یکی از جدیدترین روشهای تخصصی در تعامل با مخاطب ایجاد محتوای ترغیب کننده برای مخاطب است به طوریکه مخاطب با محصول یا خدمت شما درگیر شده و در نتیجه دریافت محتوای شما عملی را انجام دهد.

 

 • بازاریابی در شبکه های اجتماعی:

یکی از تکنیکها و روش های بازاریابی، معطوف به شبکه های اجتماعی است و نمی توان از آنها صرف نظر نمود.

 • شبکه سازی:

بازاریابی از طریق شبکه سازی دارای قدمت بسیار زیادی است برای اینکه با استفاده از ابزار شبکه های اجتماعی شبکه  سازی کرد و در نهایت بازاریابی هدفمندی داشت به مهارت و تسلط زیادی لازم است.

 •  بازاریابی از طریق همکاری در فروش:

در این نوع بازاریابی افراد خارج از مجموعه شما محصولات و خدمات شما را به فروش می رسانند و در مقابل این فروش کسب درآمد می کنند.

ابزارهای رایگان دیجیتال مارکتینگ:

 •  گوگل آنالیتیکس (Google Analytics):

 یکی از سرویس های رایگان گوگل، گوگل آنالیتیکس است که در مورد بازدیدکنندگان سایت یک آمار کلی نشان می دهد.این امکان در گوگل آنالیتیکس وجود دارد تا به بررسی و تحلیل ورودی‌های سایت، صفحات ورودی دهنده، کاربران وارد شده، فعالیت‌های کاربران، مدت زمان حضور کاربران در داخل سایت، مسیر خروجی کاربران، پربازدیدترین صفحات سایت و اطلاعاتی از این قبیل دست پیدا کنیم.

 • گوگل سرچ کنسول( Google Search Console):

دومین ابزار رایگان گوگل ،گوگل سرچ کنسول است که یکی از ابزارهای رایگان و کاربردی توسط گوگل است که استفاده از آن برای دارنندگان سایت ضروری است.مدیریت و آنالیز سئو سایت بدون استفاده از این ابزار نشدنی است. این ابزار برای صاحبان وب سایت ها رایگان است و آن ها می توانند به سادگی وب سایت خود را در آن ثبت نمایند. با استفاده از گوگل سرچ کنسول می توانید عملکرد و کارایی وب سایت خود را مورد ارزیابی و آنالیز قرار دهید، مشکلات وب سایت خود را بیابید، محتواهایی که می خواهید موتورهای جستجوگر آنها را خزش و ایندکس کنند در آن ثبت کنید، موبایل فرندلی بودن وب سایت خود را بررسی کنید، عبارات جستجویی که کاربران زیادی را برای وب سایت شما جذب نموده اند بیابید و آمارها و اطلاعات بسیاری که دانستن آن برای صاحبان وب سایت ها ضروری است را در اختیار داشته باشید.

وظایف یک دیجیتال مارکتینگ حرفه ای:

یک دیجیتال مارکتر حرفه ای در ابتدا باید با توجه به نوع کسب و کار به تحلیل و بررسی آن پرداخته سپس بازار هدف را مشخص کرده تا در انتها با بررسی بهترین روش های بازاریابی آن لاین بتواند بهترین ایده را به صاحبان کسب و کارها بدهد.

 • دیجیتال مارکتر بابد بازار و نوع دسته بندی بازار هدف را شناسایی کند
 • دیجیتال مارکتر حرفه ای باید به تمامی خدمات های دیجیتال مارکتینگ تسلط کامل داشته باشد تا به راحتی بتواند بازار هدف را تحلیل و بررسی کند.
 • دیجیتال مارکتر باید به تمام روش های دیجیتال مارکتینگ اسراف کامل داشته باشد
 • باید با همکاری صاحب کسب و کار برای کار مورد نظر استراتژی برنامه ریزی کند.

فواید استفاده از دیجیتال مارکتینگ رایان طرح:

رایان طرح با یافتن فرصت های جدید برای کسب و کار شما باعث رونق بیشتر کار شما می شود.

بررسی روش های بازاریابی مناسب فعالیت شما

با برنامه ریزی صحیح باعث اجرای یک بازاریابی در فضای مجازی می شوند

رایان طرح باعث برند سازی شما در سراسر کشور می شود

باعث بهبود ارتباط با مشتری

برآورد هزینه و مدت زمان فرایند دیجیتال مارکتینگ

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ رایان طرح:

 • رفع اشکلات و نواقص سایت از نظر فنی
 • ارائه بازاریابی تخصصی در موتور جست و جو گر گوگل
 • ارائه راهکار مناسب برای افزایش فروش
 • رایان طرح به صورت حرفه ای وب سایت شما را تحلیل می کند
 • بررسی جایگاه مناسب با فعالیت شما
 • بررسی وضعیت سئوی سایت و ارائه راهکارهای بهبود سئو
 • بررسی و تحلیل محتوای تولیدشده
 • ارائه ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • بررسی UX سایت شما و ارائه پیشنهادات کاربردی
 • بررسی UI سایت و ارائه راهکارهای مفید برای رفع مشکلات

مشاوره حرفه ای دیجیتال مارکتینگ

نقش مشاوره دیجیتال مارکتینگ در موفقیت شما:

کسی که دارای حرفه و تخصص در زمینه بازاریابی آنلاین باشد خود میداند که چگونه باید یک کاربر را به مشتری تبدیل کند تا با این روش بتواند فروش شرکت را افزایش دهد .مشاوره دیجیتال مارکتینگ باید تمام جنبه های تبلیغات آشنایی را شناسایی کرده و با آنها آشنایی داشته باشد تا بتواند از بهترین روش و تکنیک برای کسب وکار شما استفاده کند.

با مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توان یک چشم انداز نسبت به آینده کاری خود داشته باشید تا بهترین و تاثیرگذار ترین روش برخورد با مشتری را پیدا کنید.و با بررسی هایی که انجام می شود پتانسیل های شرکت شما شناخته شده و از آنها می توان برای رسیدن به هدف های مورد نظر استفاده کرد.

بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ را بشناسیم؟

امروزه با گرم شدن بازار دیجیتال مارکتینگ در کشورمان،اولین سوالی که برای علامندان شرکت در این دوره ها پیش می آید این است  که بهترین استاد دیجیتال مارکتینگ کیست و چه ویژگی هایی دارد.

باید بدانید یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب مدرس دیجیتال مارکتینگ مدرسی است که خودش رزومه پرباری در بازاریابی دیجیتال داشته باشد و دارای کسب و کار موفقی باشد.ما به شما پیشنهاد می دهیم در دوره ای شرکت کنید که  مدرسش در این کار حرفه ای باشد نه اینکه یک سری از مباحث را فقط حفظ کرده باشد و بخواهد به شما انتقال می کند.

 مدرس دیجیتال مارکتینگ علاوه بر اشراف به مباحث مربوط به دیجیتال مارکتینگ باید از فن بیان قوی برخوردار باشد .به دلیل اینکه انتقال مفاهیم و تکنیک های کاربردی دیجیتال مارکتینگ توسط مدرس  دیجیتال مارکتینگ نیاز به مهارت های چندگانه دارد.

ما به چه کسانی  پیشنهاد می دهیم که از مشاوره دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند؟

همه کسانی که تصمیم دارند فعالیت خود را در اینترنت شروع کنند نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ را دارند ولی افرادی که می توانند از خدمات مشاوره دیحیتال مارکتینگ بهره ببرند که :

 • افرادی که تمایل به افزایش مشتریان خود را دارند
 • افرادی که برای رسیدن به اهداف کوچک و بزرگ خود هدف تعیین می کنند.
 • افرادی که تمایل دارند از شرایط و میزان رقابت و فعالیت رقبای خود آگاه پیدا کنند.

برای کسب خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

رایان طرح مشاور دیجیتال مارکتینگ برند ها و مجموعه های بزرگ و کوچک، با بیش از 4 سال تجربه در خصوص بازاریابی آنلاین از طریق شبکه های مجازی می باشد.

رایان طرح از سال 1396 شروع به کار کرده و تا کنون بیش از پانصد سرویس  را به مشتریان خود تحویل داده است. ما متعقد هستیم شما در رایان طرح یک پشتیبانی واقعی را تجربه خواهید کرد.

راه های ارتباطی با آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح:

تلفن تماس:  0219130704

ایمیل: seals@rayantarh.com

تلگرام : rayantarh_com@

برای سفارش آنلاین خدمات بازاریابی اینترنتی کافی است در سایت رایان طرح ثبت نام کنید و سفارش آنلاین خدمات بازاریابی اینترنتی خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مکالمه را شروع کنید

یکی از متخصصین رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم در حال حاضر همه کارشناسان آنلاین می باشند

مریم صفرلو

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کوثر صرام

کوثر صرام

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

گرافیست مریم بدرلو

مریم بدرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت و سئو (طراح سایت )

 کلیک برای هدایت به واتساپ