آموزش های رایگان

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام در سال 1400

اگر میخواهید  تمام راه های افزایش فالوور در اینستاگرام در سال 1400 میتوانید از این مقاله همه تکنیک های افزایش فالوور در اینستاگرام در سال 1400 را یاد بگیرید پس تا انتهای این مقاله همراه من باشید تا به شما بگوییم که چگونه میتوانید این کار را کنید ..

میخواهم در ابتدای این مقاله به شما بگوییم که چرا باید فالوور های تان را افزایش دهید
1- داشتن فالوور های بالا باعث برند سازی می شود.

2-افزایش فالوور اینستاگرام باعث می شود اینستاگرام امکانات زیاد تری را در اختیار شما قرار دهد.

به طور کل جذب فالوور به دو دسته تقسیم می شوند.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

1- افزایش فالوور فیک

 

روش های افزایش فالوور فیک ایرانی که وجود دارند که خیلی سریع باعث افزایش دنبال کننده های تان در اینستاگرام می شود. اما استفاده از این روش ها مزیت ها و معایب خاص خودش را داشته باشد.که با معرفی ابزار و برنامه ها این روش ها به راحتی متوجه این موضوع خواهید شد.

2- افزایش فالوور واقعی

 

این را بهترین را برای افزایش فالوور در اینستاگرام است زیرا باعث می شود که اگر محصول یا خدماتی در اینستاگرام دارید خیلی سریع فروش تان افزایش یابد و درصد لایک و کامنت های تان نیز زیاد شود.

 

افزایش فالوور واقعی

 

ربات های افزایش فالوور

 

اگر میخواهید فالوور های تان خیلی سریع زیاد شود میتوانید از ربات های افزایش فالوور استفاده کنید. این ربات ها بجای شما دیگران را فالو ؛آنفالو و لایک می کند و کار شما بسیار آسان است .

ربات ها به طور کل به دو دسته تقسیم می شوند.
1- ربات های برنامه ای (مانند نینجا گرام )
2- ربات های که سایتی

 

ربات های برنامه ای

 

که در ربات های برنامه ای که معمولا در ویندوز و اندروید نصب می شوند شما میتوانید فالوور های خودتان را از طریق این برنامه ها زیاد کنید.مشکلی که این برنامه ها دارند تا زمانی که لپ تاپ یا موبایل تان  روشن است در حال افزایش فالوور می باشید اما به محض اینه لپ تاپ تان را خاموش کنید فالوور گیری متوقف می شود .

برای اینکه از  ربات های ویندوزی برای افزایش فالوور استفاده کنید میتوانید یک سرور مجازی یا VPS تهیه کنید و برنامه های افزایش فالوور را روی سرور نصب کنید تا همیشه  برای تان فالورر جذب شود.برای تهیه سرور مجازی با قیمت مناسب میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

 

2- نوع دوم از ربات های افزایش فالورر واقعی اینستاگرام ربات های سایتی است که شما با مراجعه به وب سایت های که در ادامه معرفی می کنیم میتوانید فالوور گیری خود را بدون توقف از همین الان شروع کنید.

بسیار خوشحال هستیم که تا اینجای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد میکنیم که از مقاله 25 ایده خلاقانه برای پست های اینستاگرامی دیدن کنید

-سایت های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

 

سایت های فالوور

 

یک وب سایت  عالی که به شما  این امکان را می دهد که برای تست و اولین بار 100 فالوور واقعی رایگان جذب کنید.قیمت های این سایت بر اساس

 

 

برای ثبت نام در این سایت میتوانید از این لینک استفاده کنید .

 

– سایت اینستا ساز

 

 

این سایت نیز به شما امکان افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را می دهد.دقیقا مشابه سایت بالا است با این تفاوت که این سایت به شما دو روز رایگان سرویس میدهد که فالوور های تان را افزایش دهید .

برای ثبت نام در سایت افزایش فالوور میتوانید از این لینک استفاده کنید.

ترفند افزایش فالوور

حواستان باشد اگر زیاد از ربات  ها استفاده کنید در اینستاگرام ممکن است بلاک یا شادوبن شوید پس با دقت از ربات ها استفاده کنید.

#هشتگ گذاری مناسب

 

یکی از راه های خیلی عالی برای جذب فالوور قرار دادن هشتگ مناسب در کپشن پست اینستاگرامی تان است.هشتگ های راهی بسیار عالی برای افزایش فالوور بصورت واقعی در اینستاگرام هستند. هر پست شما باید بین 5 تا 15 هشتگ داشته باشد.

یکی از راه های هشتگ گذاری استفاده از هشتگ های روز و خبر های روز است برای این کار میتوانید به سایت های خبرگزاری مراجعه کنید و مشاهده کنید که امروز چه موضوعاتی از خبر ها داغ هستند چند تای از آنها را به صورت هشتگ استفاده کنید.

ایمیل مارکتینگ

 

اگر لیست ایمیلی دارید یا هر روز برای مخاطبین خود ایمیل ارسال می کنید میتوانید آدرس پیج اینستاگرام خود تان را در ایمیل های ارسالی تان قرار دهید.و از مخاطبین خود بخواهید که پیج شما را در اینستاگرام فالوو کنند .

برای مثال میتوانید یکی از ایمیل های ارسالی از سمت یک فرد معروف در ایران را ببینید و دقت کنید که چگونه از مخاطبین خود میخواهد که  پیج اینستاگرام مجموعه شان را دنبال کنند .

افزایش فالوور اینستاگرام با برگزاری مسابقه

برگزاری مسابقه در اینستاگرام 

برگزاری مسابقه در اینستاگرام خیلی سریع میتواند به رشد و ارتقا فالووراینستاگرام شما کمک کند.افزایش فالوور با برگزاری مسابقه در اینستاگرام با هزینه خیلی کم اتفاق می افتد یعنی شما میتوایند یک جایزه از  محصولات و یا خدمات تان در نظر بگیرید تا افراد دوستان شان را زیر پپست شما تگ کنند . و فالوور های شما افزایش پیدا کند .

ما قبلا در پروژه های مختلف مان تست کرده ایم به شدت روی افزایش فالوور ما تاثیر گذاره بوده . پس  پیشنهاد می کنم شما نیز با  برگزاری یک مسابقه در اینستاگرام فالوور های خودتان را افزایش بدهید . اگر نمیدانید که چگونه در اینستاگرام مسابقه برگزار کنید نگران نباشید به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم یک مقاله در همین خصوص برای شما بنویسیم پیشنهاد می شود مقاله زیر را بخوانید .

برگزاری مسابقه در اینستاگرام 

تبلیغ در سایت

 

اگر وب سایتی دارید و سایت تان مراجعه کننده های دارد میتوانید یک بنر طراحی کنید و آن را در هدر یا فوتر یا حتی در یکی از ساید بار های تان قرار دهید .این کار باعث می‌شود که افرادی که به وب سایت تان مراجعه می کنند و از وب سایت تان لذت می برند و تمایل به دنبال کردن شما دارند با رفتن به پیج اینستاگرام شما ؛ پیج تان را فالوور می کند .

البته حواس تان باشد که برای اینکه از این کار به خوبی نتیجه بگیرید میتوایند بصورت پاپ آپ این کار را نیز انجام دهید.فقط شاید مخاطبین شما کمی اذیت شوند ولی برای تست میتوانید این کار را انجام دهید.

تبلیغ در سایر رسانه های فیزیکی

 

اگر کارت ویزیت ؛بروشور؛بنر؛استند بای؛و…. در فضای فیزیکی کسب وکار تان دارید میتوانید آدرس پیج تان را در رسانه های فیزیکی تان استفاده کنید این کار به طور خیلی زیادی باعث افزایش دنبال کننده های  شما می شود .

افرادی که از این طریق جذب پیج شما می شوند یا شما را فالوو می کنند افرادی هستند که درصدی زیادی از آن ها  شما را لایک کنند و با پیج شما در ارتباط باشند .

افزایش فالوورفیک

 

راه های بسیار زیادی برای افزایش فالوور فیک در اینستاگرام وجود دارد که در ادامه این مقاله  شما را با تمام ترفند های افزایش فالوور فیک آشنا می کنیم.

برنامه های اندرویدی افزایش فالوور

 

برنامه های اندرویدی زیادی در زمینه افزایش فالوور  وجود دارند که با توجه به سیستم عامل تان میتوانید آن ها را از آپ استور یا کافه بازار اندرویدی دانلود کنید و شروع به جذب فالوور کنید.

 

کار این برنامه ها به این شکل است که شما با لاگین کردن پیج تان در این برنامه ها میتوانید دیگران را فالوو کنید و با فالوو کردن دیگران سکه جذب کنید و با سکه های به دست آمده فالوور از داخل این برنامه ها سفارش دهید.

باید حواس تان باشد که استفاده زیاد از این برنامه ها باعث می شود که فالوینگ های شما زیاد شود و اگر شرکت یا مجموعه ای باشید کمی به برند تان ضربه بخورد.

سرور های افزایش فالوور یا همان api ها

 

سرور های زیادی برای این کار  وجود دارند که شما میتوانید این سرور ها را از  افراد زیادی در گروه های تلگرامی تهیه کنید.که این فروشنده این سرور ها به شما یک لینک اختصاصی مانند
edusaveh.ir/o/app.php?id= در اختیار تان قرار می دهند و شما با قرار دادن ایدی پیج تان در انتهای این ادرس و وارد کردن ان را درمروگر تان و رفرش کردن صفحه تان میتوانید فالوور جذب کنید.

با توجه به  تجربیات که ما بدست آورده ایم این سرور ها بعداز چند روز استفاده از کار می افتند و یا سرعت شان کم می شود. پس پیشنهاد نمی کنیم از این سرور ها برای افزایش فالوور های تان استفاده کنید.

 

خرید فالوور

یکی دیگر از راهکار  های افزایش فالوور در اینستاگرام در سال 1400 را خرید فالور است

اگر حوصله هیچ کدام از کار های بالا را ندارید میتوانید فالوور بخرید خرید فالوور باعث می شود که پیج شما خیلی سریع فالوئر جذب کند مثلا در  یک روز شما میتوانید به 120K در اینستاگرام برسید .

سایت ها و افراد زیادی  هستند که دنبال کننده های شما را زیاد  می کنند که یکی از را های خرید فالوور فیک مراجعه به سایت انجام میدم است که شما با قیمت مناسب میتوانید از این فریلنسر های این سایت برای خرید افزایش فالوور کمک بگیرید.

سایت های دیگری نیز برای این کار وجود دارند که هم خیلی سریع تر فالوور های شما را افزایش می دهند هم در مقابل به شما هدیه هایی را نیز میدهند که یکی از وب سایت های معروف در این زمینه سایت سوشال 20 است. که شما با مرجعه به  صفحه اصلی سایت علاوه بر افزایش فالوور اینستاگرام تان سرویس های دیگر شبکه های اجتماعی را نیز سفارش دهید.

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا