آموزش های رایگان

لیست برنامه های ضروری برای کسب و کار اینترنتی

لیست زیر یک لیست جامع  از نرم‌افزارهایی است که هر فردی که یک کسب‌وکار اینترنتی داشته باشد یا تصمیم به راه اندازی آن داشته باشد می‌توانید از این نرم‌افزارها جهت حرفه‌ای شدن در کسب وکار اینترنتی استفاده کنید.
اگر برنامه‌های دیگری را نیز می‌شناسید که فکر می‌کنید می‌تواند این لیست را کامل‌تر کند می‌توانید اسم نرم‌افزار را در قسمت کامنت تا ارسال کنید تا به این لیست اضافه شود.

برنامه های کسب و کار اینترنتی

نرم افزار ویرایش فیلم کمتاسیا

 

یکی از سبک‌ترین نرم‌افزارهای ویرایش فیلم که حدود 300 مگ حجم دارد و یک دنیایی از امکانات را در دل خود جای‌داده است. امکانات این نرم‌افزار فوق‌العاده زیاد است و شما می‌توانید جهت ویرایش هرگونه فیلم
از این نرم‌افزار استفاده کنید. یادگیری نرم‌افزار خیلی ساده است و شما می‌توانید 0 تا 100 آن را در کمتر از 3 ساعت یاد بگیرید.

فرقی ندارد که یک فیلم از موبایلتان از مسافرت قبلی‌تان باشد یا یک فیلم عروسی هر را می‌توانید بصورت متوسط سطح بالا استفاده کنید مطمئن باشید این‌قدر کار با این نرم‌افزار ساده و سبک می‌باشد که دنبال نرم‌افزارهای حرفه‌ای‌تر برای ویرایش صورت تصویر نویز گیری و… نخواهید رفت.

 

لینک دانلود نرم افزار کمتاسیا  از سایت دانلودلی : دانلود نرم افزار کمتاسیا

آموزش نرم افزار کمتاسیا
فیلم آموزشی رایگان در سایت آپارات
دوره آموزشی نرم افزار کمتاسیا  در سایت لیمو ناد 

 

فتوشاپ

 

فکر نکنم کسی باشد که اسم این نرم‌افزار را حتی برای یک‌بار نیز نشنیده باشد این نرم‌افزار یکی از برترین نرم‌افزارهای شرکت ادوبی است که بیشتر روی ویرایش  عکس‌ها فعالیت می‌کند. اما چند سالی است که مردم بجای استفاده از ویرایش عکس از این نرم‌افزار به عنوان طراحی برنوشته های تبلیغاتی متحرک و ثابت کمک می‌گیرند.
با فتوشاپ می‌توان کارهای زیادی کرد و چون فتوشاپ غرق در امکانات بسیار زیاد است بهتر است نسبت به نیازتان این نرم‌افزار را یاد بگیرید.

از آموزش‌های رایگان سایت آپارات نیز می‌توانید استفاده کنید

 

اسنگیت

 

گاهی اوقات نیاز دارید از یک فضای دسکتاپ تان عکس یا فیلم تهیه کنید و خیلی سریع آن را درجایی ارسال کنید. این نرم‌افزار در این زمان‌ها زیاد به دردتان می خورد یک نرم‌افزار تقریبا سبک و کمی حرفه‌ای برای
عکس‌برداری یا همان اسکرین شات از صفحه سیستم مان است.

از این برنامه می‌توانید علاوه بر تهیه عکس‌ها بر روی ضبط از صفحه دسکتاپ نیز می‌توانید استفاده کنید و بدون افت تصویر به‌صورت خیلی سریع خروجی ویدیویی ضبط‌شده‌تان را انجام داده و از آن لذت ببرید.

 

لینک دانلود نرم افزار اسنگیت از سایت سافت۹۸ : دانلود نرم افزار اسنگیت 

آموزش نرم افزار اسنگیت
آموزش ویدیویی کار با نرم افزار اسنگیت در آپارات

دوره آموزشی نرم افزار  اسنگیت در فرادرس

 

واندرلیست

 

واندر لیست نرم افزاریست که در تمامی سیستم عامل‌های که می‌شناسید حضور دارد و فرقی نمی‌کند شما در حال استفاده چه سیستم عاملی هستید باز نیز میتوانید از نرم افزار کمک بگیرید. یک نرم افزار که به‌صورت چک لیست و طبقه‌بندی کردن کار به شما کمک می‌کند که چگونه به هیچ وج ایده‌ای یا کار و. از ذهن تان پاک شود.
در واندر لیست کافیست یک حساب بسازید و آن را در همه جا همراه خود داشته باشید.
فرض کنید برای یک سفر چند روزه ای می‌خواهید به یک مسافرت چند روزه ای به بیرون از شهر خودتان بروید؛ و

برای اینکه بتوانید از این نرم افزار به‌طور خیلی حرفه‌ای استفاده کنید میتوانید بعداز وارد شدن به نرم افزار دسته های زیادی را تعریف کنید برای مثال دسته ای به اسم ایده‌ها و در این دسته یک زیر دسته دیگر به اسم ایده‌های تبلیغاتی ایجاد کنید. اکنون ایده‌های که به ذهن تان میر سد را در این دسته قرار دهید و هر زمان که کار یا ایده تان انجام شد تیک ایده تان را بزنید تا لیست شما خیلی سریع حذف شود.

لینک دانلود نرم افزارواندر لیست  از سایت سافت گذر : دانلود نرم افزار واندر لیست 

 

ادوب پرمیر

 

چقدر می‌خواهید در ادیت و ساخت کلیپ حرفه‌ای باشید؟ با پرمیر میتوانید به یک دنیایی از امکانات که حتی در فکر تان نیز نمی گنجد دست پیدا کنید و با حرفه‌ای بودن این نرم افزار کلیپ‌های فوق حرفه‌ای بسیازید.
اگر در اوایل کارتان هستید به شما پیشنهاد نمی‌کنیم در قدم اول ادوب پرمیر را یاد بگیرید زیرا این نرم‌افزار به دلیل حرفه‌ای بودن و فراوان بودن امکانات اش در ابتدای کار توصیه نمی شود

 

ادوب این دیزاین

 

اگر می‌خواهید یک کتاب الکترونیکی یا برشور الکتریکی حرفه‌ای داشته باشید میتوانید از نرم افزار این دیزاین استفاده کنید این نرم افزار از شرکت ادوبی است و در زمینه طراحی جلد کتاب طراحی برشور طراحی
روزنامه‌ها و مجلاتی که در بازار هستند بیشتر آن‌ها با این نرم افزار طراحی می‌شود.
در
چند سال کتاب الکترونیکی‌های سطح اینترنت و حتی مجلات و روزنامه‌ها با نرم افزار ورد طراحی می‌شدند
اما باگذشت زمان و افزایش سطح توقعات مردم نرم افزار ادوب این دیزاین به بازار عرضه شد. و در یک زمان خیلی کوتاهی رقیب خود را به پشت سر گذاشت.
دریکی دیگر از مقالات سایت این نرم افزار و حتی آموزش ساخت کتاب الکترونیکی را منتشر کرده ایم حتی از لینک زیر به این مقاله مراجعه کنید و از امروز کتاب‌های الکترونیکی شیک و اصلی طراحی کنید.

 

لینک دانلود نرم افزار این دیزاین  از سایت : دانلود نرم افزار ایندیزاین با پشتیبانی از زبان فارسی

آموزش نرم افزار ایندیزاین
کتاب رایگان  آموزش ایندیزاین
دوره اموزشی نرم افزار این دیزایناز سایت دانشجویار

 

ادوب ریدر

 

هیچ محصولی قوی‌تر از محصولات شرکت کمپانی ادوبی در جهان پیدا نخواهید کرد که دارای قدرت بسیار زیاد و به‌صورت خیلی حرفه‌ای باشد. یکی دیگر از نرم‌افزارهای کمپانی ادوبی نرم افزار ادوب ریدر است که با استفاده از این نرم افزار میتوانید پی‌دی‌اف‌های تان را بازکنید و بخوانید و یا حتی آن‌ها را ویرایش کنید و…..

 

 

لینک دانلود نرم افزار ادوب ریدر  از سایت یاس دی ال : دانلود نرم افزار ادوب ریدر

کار با این نرم افزار بسیار ساده است و نیاز به آموزش ندارد.

 

هندبریک

 

چند روز پیش از نرم افزار پرمیر یک خروجی فیلم 3 دقیقه‌ای برای اینستاگرام گرفتم زمان انتقال ان به موبایل و منتشر کردنآن متوجه شدم این فیلم حدود 180 مگابایت است اما چون به کاربران سطح اینترنت
وتمایل نداریم حجم بیهوده‌ای از اینترنت شان مصرف شود و از طرفی دیگر نیاز نیست 3 دقیقه ویدیو با 180 مگابایت عرضه شود از نرم افزار هندبریک استفاده کردم و بعد از خروجی 180 مگابایتی من یک ویدیو 21 مگایابتی در لپ تاپ خود داشتم.
یک نرم افزار سبک و فوق حرفه‌ای جهت کم حجم کردن و تبدیل انواع فرمت های ویدیویی به یک دیگر بصورت حرفه و سریع است. زمانی که می‌خواهید یک ویدیو در آپارات یا در اینستاگرام تان اپلود کنید اما حجم
ویدیوی تان زیاد است با استفاده از این نرم افزار میتوانید حجم ویدیو خود را تا 80 درصد کاهش دهید.

 

لینک دانلود نرم افزار هندبریک  از سایت سافت گذر : دانلود نرم افزار هند بریک 

آموزش نرم افزار هند بریک
این آموزش توسط سایت رایان طرح تهیه شده است.

 

 

در زمانی که کسب‌وکار اینترنتی تان در حال رشد است شما نیز باید قدم‌به‌قدم پیشرفته‌تر شوید و با امکانات روز دنیا خودتان را وقف دهید یکی دیگر از نرم‌افزارهای شرکت ادوبی نرم افزار ادوبی افتر افکت است که بیشتر کار این نرم افزار طراحی تیزر های تبلیغاتی و انمیشن سازی و… مورد استفاده قرار می‌گیرید.
این نرم افزار نیز مانند سایر برنامه‌های ادوبی مثل پرمیر پر از امکانات متنوع است که ممکن است هر زمان که بخواهید از این نرم‌افزار استفاده کنید ممکن است تا چند ساعت بعد غمگین و ناراحت شوید زیرا نمی‌توانید با این نرم افزارکار کنید.
اگر قصد یادگیری این نرم‌افزار را به‌صورت حرفه‌ای دارید میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید و با تهیه آموزش آن وقدم به قدم پیگیری کردن آموزش‌ها به یک افتر افکت کار حرفه‌ای تبدیل شوید.

لینک دانلود نرم افزار افتر افکت  از سایت پرشین جی اف ایکس : دانلود نرم افزار افترافکت 2019

آموزش نرم افزار افتر افکت
دوره رایگان آموزش نرم افزار افترافکت از سایت لیموناد 

نرم افزار ویرایش صدا اودسیتی

 

بعد از ویدیو صدا مهم ترین ابزار فرصت ساز برای کسب‌وکار اینترنتی است نرم افزار اودسیتی کار اصلی ان ویرایش صوت به‌صورت متوسط و نیمه حرفه‌ای است. فرض کنید در منزل تان نشسته‌اید و گرما زیادی وجود دارد که مجبور به روشن کردن کولر و سایر ابزارها برای خنک‌سازی هستید؛ اما از شانس بعد یا خوبی که دارید باید یک فایل صوتی تمیز برای معرفی کسب‌وکار تان به یکی از شرکت های برند در حوزه فعالیت تان ارسال کنید.

در اینجا شما دو را دارید یا بی خیال ضبط فایل شوید یا اینکه فایل را  ضبط کنید و سریعاً آن را ارسال کنید. قطعا چون وضع اقتصادی تان آنچنان خوب نیست. مجبور هستید از راه دوم اقدام کنید یه چند بار فایل را به‌صورت تست ضبط می‌کنید اما ای واییی! صدای کولر بر صدای شما در این فایل غلبه می‌کند و فایل های خرابی برای شما ریکورد می شود و اما چاره چیست؟

استفاده از نرم افزار که خیلی سریع ویرایش را انجام بدهد و بخصوص صدای کولر و… را حذف نمایید و همراه آن نویز گیری را انجام داده تا یک فایل صوتی در حد فایل های صوتی استدیویی تولید شود.

لینک دانلود نرم افزار اودسیتی  از سایت سافت 98 : دانلود نرم افزار از سایت اودسیتی 

آموزش نرم افزار اودسیتی
آموزش ویدیو از سایت دالفک

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.