مقالات طراحی لوگو

19+ سایت طراحی لوگو آنلاین

برای تجارت و کسب و کار اینترنتی خود لوگو ندارید؟ و در واقع می خواهید یک لوگو اختصاصی داشته باشید! شما می توانید از طراحان حرفه ای استفاده کرده و با پرداخت هزینه های سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید. سایت “طراحی لوگو آنلاین” چاره کار شما است.

برای مثال در رایان طرح می توانید از طریق مراجعه به پشتیبانی سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید؛ اما زمانی که تمایل دارید طراحی را خودتان انجام دهید و آشنایی لازم را با این حوزه ندارید با توجه به شروع از صفر کسب و کارتان تمایلی به هزینه طراحی آرم ندارید، می توانید لوگوی اختصاصی خودتان را به سادگی در سایت های آنلاین طراحی کنید.

ویژه شما:
دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج تابستانه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل تابستاناستفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید. دانلود پکیج تابستانه طراحی لوگو+ ست اداری  مشاهده بیش از 250 نمونه کار دیگر

منم بودم سایت طراحی آنلاین و رایگان رو انتخاب می کردم 😋 خب مشخصه هزینه کمتر پس انداز بیشتر! 😍

طراحی لوگو با توجه به اینکه یک اقدام بسیار مهم در هر کسب و کاری میباشد، در سایتها و اپلیکیشن‌ها نیز زمانی که شما می خواهید برای خودتان لوگو داشته باشید، باید تحقیقات بسیاری انجام دهید و مناسبترین آن را را خلق کنید.

اما دقت داشته باشید که نیازی نیست اولین طراحی شما به عنوان لوگو سایت کسب و کارتان انتخاب شود زیرا شما می توانید هر بار با بهبود طراحی اثر بهتری خلق کنید.

سایت های مختلفی در زبان فارسی و انگلیسی وجود دارد که کار طراحی لوگو رایگان توسط خود شما را ممکن کردند؛ این نوع سایت ها با استفاده از طرح های آماده و خدمات ساده و هیجانی میتوانند نظر شما را برای طراحی جلب کنند.

۱۹ سایت برتر در زمینه طراحی لوگو آنلاین و رایگان برایتان لیست کرده ایم که تک به تک آنها را برایتان معرفی خواهیم کرد.

امیدواریم تا به انتهای مقاله همراه ما بوده و با استفاده از سایت های معرفی شده طراحی لوگو خود را به سادگی انجام داده و لذت ببرید. خلاصه که این مقاله رو از دست ندید!

بهترین سایت ساخت لوگو آنلاین

مفهوم طراحی لوگو فقط ایجاد یک نماد بصری جذاب نیست. به طور کلی، هدف اصلی ساخت لوگو ایجاد هویت برند است. فرآیند طراحی لوگو را می‌توان به سختی تعریف کرد. در اصل هر طراح گرافیکی رویکرد خاص خود را برای خلق و ابداع طرح لوگو دارد. مشتریان معمولا در یک صدم ثانیه با اولین برخورد بر اساس لوگو در مورد یک تجارت تصمیم می‌گیرند که آیا قابل اعتماد است یا خیر؟ بنابراین، گاهی اوقات یک لوگوی خوب طراحی شده برای جذب مشتری بالقوه کافی است‌.

رنگ، فونت، ابعاد و سبک لوگو اجزایی هستند که در مورد یک کسب و کار تعریف می‌شوند؛ لیکن بهتر است مطمئن شوید طرح لوگو به خوبی نشان دهنده شخصیت کسب و کار شما است. به همین دلیل بسیار مهم است که از یک متخصص برای طراحی لوگو کمک بگیرید. طراح لوگو می‌تواند پیام‌های کلیدی کسب و کار شما را دریافت کند و آن‌ را به نمادی بصری تبدیل کند. در اینجا چند قانون مهم طراحی وجود دارد که قبل از ایجاد لوگو باید در نظر داشته باشید. لازم است که طراح لوگو در هنگام طراحی لوگو به دستورالعمل های ایجاد برند پایبند باشید. در اینجا چند قانون مهم طراحی وجود دارد که قبل از ایجاد لوگو باید در نظر داشته باشید.

 • یک لوگو باید ساده باشد. طرح ساده لوگو تشخیص را برای مشتری‌ بالقوه آسان می‌کند و کمک می‌کند که لوگو به یاد ماندنی باشد.
 • طراحی لوگو باید بسیار متمایز و به یاد ماندنی باشد. این قانون اصلی از اصل سادگی لوگو پیروی می‌کند. یک طراحی لوگوی مؤثر باید به یاد مشتری بماند باشد.
 • طراحی لوگو انتخابی بهتر است دائمی باشد که در چند سال آینده احتیاجی به طراحی لوگو جدیدی نداشته باشید. به طور کلی لوگو در هر زمان باید کاملاً جدید و زیبا به نظر برسد.
 • یک لوگو باید برای هر کاری مناسب باشد؛ زیرا یک لوگوی مؤثر باید بتواند در محیط‌ها و برنامه‌های مختلف کارایی داشته باشد.
 • یک لوگو باید مناسب باشد و موقعیت طرح لوگو باید برای هدف مورد نظر باشد.

1- طراحی لوگوی حرفه ای با لوگونومی

طراحی لوگوی حرفه ای با لوگونومی

یکی از بهترین سایت های طراحی لوگو آنلاین در زبان فارسی می باشد؛ می توانید برند و کسب و کار و تجارت خود را با استفاده از نماد های آماده و طراحی حرفه ای این سایت انجام دهید.

 

لوگونومی در کنار خدمات گرافیکی دیگر خود که ارائه میکند، این خدمت طراحی لوگوی شخصی توسط افراد را بسیار کاربردی طراحی کرده و هر کسی در هر سطحی می تواند لوگو دلخواه را به خوبی طراحی و خلق کند.

2- طراحی لوگو آنلاین در یک دقیقه BIZGO

یکی دیگر از سایت های طراحی لوگو آنلاین فارسی زبان BIZGO می باشد این سایت اعداد طراحی لوگو در یک دقیقه را می کند و در واقع لوگوی بسیار ساده و اولیه را نمی تواند ایجاد کند این لوگو ها ممکن است برای بسیاری از کسب و کار ها مناسب نباشد؛ اما می توانید برای یکبار این سایت را امتحان کنید.طراحی لوگو آنلاین در BIZGO

 

طرح های اولیه سایت طراحی لوگو بیزگو می‌تواند برای پیج ها و کانال های تازه کار مورد استفاده قرار بگیرد.

3- لوگوساز آنلاین یه‌لوگو

سایت لوگو ساز آنلاین یه‌لوگو یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو آنلاین برای افراد می باشد؛ در مدت کمتر از ۵ دقیقه شما را برای ساخت یک لوگو در میان زبان انگلیسی و فارسی قادر می سازد.لوگوساز آنلاین یه‌لوگو

به نظر ما در رایان طرح نیز سایت یک لوگو در بین سایت های ایرانی برای طراحی لوگو آنلاین انتخاب مناسب تری می باشد؛ زیرا امکانات بیشتر و بهتری نسبت به بقیه سایت ها در اختیار شما قرار خواهند داد با توجه به انواع دسته بندی لوگو های مختلفی می توانید در این سایت خلق کنید.

بعد از این سه تا سایت ایرانی طراحی آنلاین لوگو کلی سایت حرفه ای خارجی داریم که واسه ایده گرفتن عالی هستند 😉

4- طراحی لوگو در LogoFactory Web

LogoFactory Web یک سایت طراحی لوگو حرفه ای انگلیسی می باشد؛ با توجه به تحقیق ما در رایان طرح این سایت طراحی های به روز تر و جدیدتری را نسبت به رقبا در اختیار دارد و به صورت رایگان در اختیار شما خواهد گذاشت.

به سادگی می توانید از طریق ورود به سایت و انتخاب نماد مرتبط با تجارت در کنار نوشتن عنوان برند و انتخاب فونت دلخواه به صورت بسیار آسان از طریق دکمه های قرار داده شده می‌توانید لوگوی اختصاصی خود را طراحی و تولید نمایید.طراحی لوگو در LogoFactory Web

در صورتی که میخواهید طراحی لوگو اختصاصی خود را خودتان انجام دهید پیشنهاد میکنیم از این سایت طراحی لوگو رایگان استفاده نمایید.

دلیل پیشنهاد این سایت آسان بودن در طراحی لوگو و در اختیار داشتن گرفتن خروجی کار در کیفیت بالا می باشد.

5- طراحی لوگو در Wix Logo Maker

معروف ترین سایت های طراحی لوگو آنلاین می توان به سایت Wix اشاره کرد که خدمات بیشتری را نسبت به رقیبان در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی لوگو در Wix Logo Maker

با توجه به پنل حرفه ای خود می تواند پیشنهاد های بهتری برای نام برند شما ارائه کند برای استفاده از این سایت باید در آن ثبت نام کنید و برای ثبت نام نیازمند داشتن ایمیل هستید.

برای طراحی لوگو اسم آنلاین و طراحی لوگو آنلاین شاپ می توانید از این سایت حرفه‌ای برای قرار دادن نمادها و نام برند در کنار یکدیگر استفاده کنید.

6- طراحی لوگو در Tailor Brands

یک ابزار طراحی لوگو آنلاین انگلیسی زبان دیگر که برای طراحی انواع لوگو استفاده می شود با این سایت می توانید لوگو های شرکتی و شخصی بسیاری در تنوع گوناگون برای سایت و یا صفحات مجازی خود طراحی کنید.طراحی لوگو در Tailor Brands

قطعاً با توجه به سادگی رابط کاربری آن ها و فراوانی انواع نماد ها در دسته بندی های مختلف قطعه یکی از سایت های حرفه ای می باشد؛ یکی دیگر از پیشنهادات رایان طرح برای شروع طراحی لوگو آنلاین همین سایت است.

7- طراحی لوگو در Canva Logo Maker

این سایت نیز مدتی است که خدمات طراحی لوگو رایگان را برای مخاطبان خود ارائه کرده سایت طراحی لوگو رایگان با زبان انگلیسی برای سایت ها و شخص افراد از طریق این سایت اقدام به طراحی لوگو کنند و در واقع با توجه به وجود طرح‌های آماده بسیار لوگوی اختصاصی خود را در اختیار داشته باشند.

طراحی لوگو در Canva Logo Maker

حالا اگر می خواهید هزینه برای طراحی لوگوی که در سایت آنلاین به دست خودتان انجام می دهید نپردازید سایت کنوا بهترین انتخاب است.

8- طراحی لوگو در Free Logo Design

یکی از بهترین سایت های طراحی لوگو رایگان انگلیسی که با سرعت بالایی نام کمپانی شما را به انواع لوگو ها تبدیل کرده و برایتان نمایش می دهد این سایت می باشد؛ لازم به ذکر است که این سایت کاملاً رایگان بوده و به عنوان یک سایت طراحی لوگو حرفه‌ای از آن یاد می شود.

طراحی لوگو در Free Logo Design

در این سایت شما می توانید طراحی لوگو نوشتاری آنلاین و یا طراحی لوگو ورزشی، تکنولوژی و… را به آسانی انجام دهیم اگر می خواهید لوگو برای سربرگ ایجاد کنید در این سایت به آسانی می توانید طراحی لوگو دلخواه را انجام دهید.

9- طراحی لوگو در Graphic Springs

یکی دیگه از سایتها که دنیایی از نمادها را برای طراحی لوگوی شما در اختیارتان قرار داده است، سایت طراحی لوگو رایگان Graphic Springs زبان انگلیسی یکی از سایت‌های مناسب طراحی لوگو آنلاین میباشد.طراحی لوگو در Graphic Springs

در این سایت میتوانید با وارد کردن نام برند و انتخاب دسته بندی فعالیت خود انواع مدلهای مختلف لوگو را برای برندتان مشاهده کنید و در صورت تمایل یکی از آنها را انتخاب کنید تا توانایی ویرایش و شخصی سازی بیشتر آن را داشته باشید در نهایت می توانید لوگو طراحی شده را با کیفیت بالا دانلود نمایید.

انصافا سایت های خفنی معرفی کردیم بهتر نیست برید و طراحی لوگو رایگان خودتون رو شروع کنید؟ نه بهتر نیست! ادامه مقاله رو از دست ندید سایت های دیگه ای هم هستند که باید معرفی کنیم😎

10- طراحی لوگو در create LogoMakr

این سایت با در دسترس قرار دادن ابزار های حرفه ای و رایگان این امکان را به شما می دهد که یک لوگو از صفر با استفاده از انواع اشکال و فونت ها خلق کنید؛ همچنین نماد های آماده در اختیار شما قرار خواهد داد که به کمک آن میتوانید لوگو خود را خلق کنید.طراحی لوگو در LogoMakr

پیشنهاد رایان طرح در این سایت این است که طی یکی از نمادهای آمادگی آن را بعد از ثبت نام انتخاب کنید و یک تغییرات دلخواه با توجه به رنگ بندی مورد نظر خود برروی لوگوی ایجاد کرده و بر آن گونه که تمایل دارید شخصی سازی کنید.

نتایج طراحی خود را دانلود کرده و آن را استفاده کنید در صورتی که تمایل داشته باشید لوگو‌ در کیفیت بالاتری به در قالب‌های مختلف تری برای شما ایجاد شود باید مبلغی را به عنوان اشتراک در این سایت پرداخت کنید.

11- طراحی لوگو در UCraft

با توجه به اینکه تعداد ابزارهای رایگان و حرفه‌ای بسیاری را برایتان معرفی کرده ایم اگر همچنان احساس می کنید نیازمند یک ابزار آسانتر برای طراحی لوگوی اختصاصی خود هستید پیشنهاد می کنیم این سایت را از دست ندهید.طراحی لوگو در UCraft

حتماً UCraft برای طراحی لوگو برند خود انتخاب کنید در میان موارد گفته شده این سایت تفاوت‌های بسیاری دارد، از جمله به دسته بندی های متفاوت و نمادهای متفاوت نزدیکه ۳۰۰ هزار آیکون مختلف در این سایت وجود دارد؛ که می توانید از هر یک از آنها برای طراحی لوگو خود استفاده کنید لازم به ذکر است که این سایت کاملا رایگان طراحی لوگو را برای شما ممکن خواهد ساخت.

12- طراحی لوگو در Online Logo Maker

با توجه به این که در این مقاله تلاش می کنیم تا بهترین های طراحی لوگو آنلاین را معرفی کنیم، سایت هایی که قطعاً خدمات مشابهی انجام می‌دهد نیز توسط ما معرفی می شود؛ زیرا در نهایت شما هستید که باید تصمیم بگیرید، کدام یک از این سایت ها را برای تولید لوگوی انتخاب می کنید.طراحی لوگو در Online Logo Maker

طراحی لوگو آنلاین و در انواع نوشتاری و نمادی می‌تواند توسط این سایت نیز انجام شود چه ابزارهای از آن رایگان و برخی از ابزارهای آن به صورت اشتراک در اختیار کاربران قرار می گیرد می تواند لوگو های خود را به صورت فایل باز در این سایت ذخیره کرده و بعدها در صورت نیاز آن را دوباره ویرایش نمایید.

شاید باورتون نشه! چرا نشه؟ خب آخه چیز خوب که مفتی نمیشه مگه نه! ولی این سایت طراحی لوگو رایگان واقعا کارش درسته 😅😍

13- طراحی لوگو در Designmantic

با توجه به اینکه احتمالاً تمایلی به پرداخت هزینه دلاری بابت طراحی لوگو در این سایت نخواهید داشت پیشنهاد می کنیم، از این سایت برای گرفتن ایده های بهتر و بیشتر استفاده کنید زیرا می توانید با ثبت برند و انتخاب حوزه فعالیت خود مواردی را مشاهده کنید و از آن ها ایده بگیرید و در پلتفرم های رایگان ایده خود را پیاده سازی کنید؛ ولی این سایت برای در اختیار دادن تصویر با کیفیت لوگو طراحی شده اختصاصی شما به صورت اشتراکی بوده و بابت آن باید هزینه پرداخت کنید

یکم سریعتر رد شدین از این سایت؟ آره دیگه حق دارین 👌 اشتراکی هستش! اونم دلار 😯 بریم بعدی هارو معرفی کنیم.

14- طراحی لوگو در hatchful

یکی دیگر از پلتفرم های به زبان انگلیسی رایگان برای طراحی لوگو آنلاین این سایت می باشد؛ که ابزار های گسترده برای کسب و کارهای مختلف تجارت های مختلف در نظر گرفته است.

طراحی لوگو در Shopify

شما در یک پروژه سفید می توانید ایده خود را پیاده سازی کنید و در واقع به کمک سایتی که قبل‌تر معرفی کردیم ایده خود را پیدا کرده و در این سایت می توانید آن را اجرایی کنید و یکی از بهترین پلتفرم های طراحی لوگو آنلاین برای تازه کارها و افرادی که می‌خواهند به صورت شخصی برای تجارت کوچک خود را انجام دهند و استارت کار را بزنند مناسب می باشد.

15- طراحی لوگو در Logo Type Maker

یکی دیگر از پلتفرم های انگلیسی زبان که بیش از ۳۰۰ فونت داشته و ۲۰۰۰ قالب حرفه ای آماده کرده است تا شما مخاطبان بتوانید به راحتی تصاویر لوگو جدید و با کیفیت خلق کنید.

فرمت های svg برای تمامی طراحی ها در نظر گرفته شده است تا قطعاً بتوانید با راحت ترین و با کیفیت ترین فرمت ممکن در ابزارهای پیشرفته ای مانند فتوشاپ طراحی خود را تکمیل تر کنید.طراحی لوگو در Logo Type Maker

با توجه به وجود بخش اشتراک در این سایت برای دانلود رایگان می توانید تصاویر را با فرمت png و jpg و رزولوشن ۳۰۰dpi دریافت کنید.

16- طراحی لوگو در Zyro

اگر می خواهید از یک پلتفرم استفاده کنید که هر چه سریعتر ایده های جدید در برای طراحی لوگو کمپانی خود به دست آورید قبل از اینکه در ثبت نام کنید و هزینه را پرداخت کنید این پلتفرم یک انتخاب عالی برای برند هایی با نام انگلیسی می باشد.طراحی لوگو در Zyro

اگر که در نظر دارید از نمادهای این پلتفرم ایده بگیرید Zyro یک پلتفرم جامع و کاملی است؛ کافیست بعد از وارد کردن نام تجاری خود انتخاب دسته بندی مشاهده کن که چه ایده های زیبایی در این سایت برای تجارت شما وجود دارد، در نهایت زمانی که طراحی شما و شخصی سازی شما توسط این سایت تکمیل شد می‌توانید با فرمت png لوگو رو دانلود کنید و استفاده بفرمایید.

17- طراحی لوگو در Design Hill

یکی دیگر از سایت هایی که خدمات گرافیکی و در واقع ابزارهای رایگان را در اختیار کاربران قرار می دهد، این سایت می باشد. در این سایت ممکن شده است می توانید طراحی لوگو آنلاین و رایگان را در این سایت در اختیار داشته باشید.طراحی لوگو در Design Hill نمادهای مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها ایده بگیرید طراحی خود را شخصی سازی کنید از رنگ های مختلف استفاده کنید و فونت های مختلف را امتحان کنید و در نهایت فایل طراحی شده را دانلود کنید.

18- طراحی لوگو در Logo Maker

یکی دیگر از سایت های اشتراکی می باشد که ۱۰ سال در صنعت گرافیک ارائه خدمت کرده است. بیش از سه میلیون کارآفرین در این سایت وجود دارد که لوگو های خود را رایگان طراحی کردند.

صدهزار آیکون در سایت قرار داده شده که به کمک آن می توانید در هر نوع دسته بندی برای خود لوگو جدید حل کنید و در نهایت برای خروجی گرفتن از کاری که انجام دادید باید مقداری هزینه پرداخت نمایید

19- طراحی لوگو در SquareSpace

یکی از سایت های فعال در ارائه خدمات به صنعت گرافیکی در دنیا که طراحی لوگو آنلاین را ممکن کرده است؛ با فراوان بودن نماد های جدید توانسته است جایگاه خوبی را در طراحی لوگو رایگان و آنلاین انجام می‌دهند بگیرد پیشنهاد میکنیم این سایت را نیز برای ایده گرفتن و طراحی لوگو امتحان کنید.

ساخت لوگو آنلاین چه کاربردی دارد؟

ساخت لوگوی آنلاین نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که نوع طراحی لوگو را برای کسب‌وکارتان در نظر بگیرید، بلکه به شما این امکان را می‌دهد که تعیین کنید چگونه می‌خواهید خود را به عنوان برند معرفی کنید؛ بنابراین، در حین ساخت لوگو می‌توانید انتخاب کنید که کسب و کارتان مدرن، لوکس یا ساده و… باشد.

از این رو ساخت لوگو آنلاین به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا لوگویی داشته باشند که هویت و نقش آنها را تعریف می‌کند و در عین حال به تقویت برندسازی و بخش بازاریابی شرکت کمک می‌کند. این یک رویکرد بسیار سودمند برای ایجاد چیزی است که به کسب و کار در ذهن مصرف کنندگان هویت می‌بخشد؛ بنابراین، طراحی و انتخاب لوگوی مناسب برای کسب‌وکارتان به شما امکان می‌دهد تا به یک برند محبوب دست پیدا کنید که جذب مشتری را افزایش می‌دهد، همچنین مشتریان بالقوه را به سمت شما جذب می‌کند.

طراحی حرفه ای لوگو از طریق روش آنلاین می‌تواند به شما در دستیابی به تمام موارد ذیل کمک کند. لوگو بخش مهمی از برندسازی شرکتی شماست، بنابراین مهم است که لوگوی خود را درست نشان دهید. در موارد ذیل دلیل اصلی برای ساخت لوگوی آنلاین به صورت حرفه‌ای آمده است.

 • سفارش طراحی لوگو به صورت آنلاین به شما کمک می‌کند با کمترین هزینه اقتصادی برای کسب و کارتان آرمی منحصر به فرد داشته باشید.
 • با سفارش طراحی لوگو آنلاین مفهوم و استراتژی یک طراح لوگو حرفه‌ای بدون در نظر گرفتن محدودیت مسافت برای شما ارسال می‌شود.
 • با سفارش طراحی لوگو آنلاین به کسب و کار خود هویت بدهد تا شاهد پیشرفت بیشتر باشید.
 • طراحی لوگو آنلاین به شما امکان می‌دهد با صرف زمان کمی به سرعت یک تصویر حرفه‌ای از یک طراح لوگو عالی برای برند خود سفارش دهید.
 • در زمان تحویل لوگوی سفارش داده شده به صورت آنلاین می‌توانید فرمت‌ها مناسب را بنا به درخواستتان تغییر دهید.

جمع بندی مقاله

در این مقاله ۱۹ ابزار طراحی لوگو آنلاین در سطح وب را برای شما عزیزان معرفی کردیم رایان طرح همواره در تلاش است تا بهترین در زمینه طراحی و گرافیک برایتان ارائه کند.

امیدواریم از این ابزارآلات استفاده کرده و طراحی لوگو آنلاین و رایگان خود را انجام دهید رایان طرح می تواند برای طراحی لوگو ارزان در خدمت شما باشد در صورت تمایل برای سفارش لوگو می توانید از طریق واتساپ پشتیبانی ما مراجعه کنید. قیمت طراحی لوگو در این مجوعه بسیار ارزان تر از سایت های مشابه است.

5/5 - (2 امتیاز)

3 دیدگاه

 1. سلام تشکر از مقاله طراحی لوگو آنلاین
  و معرفی سایت های طراحی لوگو
  ایا این سایت ها رایگان هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ارسال پیام در واتس آپ
ثبت سفارش در واتساپ (کلیک)
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.