مقالات طراحی لوگو

نمونه کار لوگوموشن در سال 1400 که حتما باید ببینید

طراحی لوگو شناسنامه برند است و شخصیت آن را نمایندگی می‌کند. امروزه نمونه کارهایی از لوگوی متحرک دیده می‌شود که از طریق حرکت دادن یک لوگوی قوی در تعیین استراتژی برند، موثر بوده و به تنهایی می‌توانند بازگوی داستان آن برند باشند و آن را با مشتریان برند به اشتراک بگذارند. با ساختن یک لوگوموشن می‌توانید تاثیر مستقیم بر بازاریابی موفق برای کسب و کارتان داشته باشید.در اینجا نمونه‌ کار لوگوموشن را به شما نشان می‌دهیم تا بهتر متوجه شوید که چطور با حرکت دادن لوگو از طریق نرم‌افزار(افتر افکت) می‌توانید برندتان را جذابتر نشان دهید.

مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

در لوگوموشن‌ها یک آرم با صدا و نمادهای گرافیکی متحرک به حرکت در می‌آید و از این طریق مخاطب و مشتری را جذب برند شرکت می‌کند.

 

رایان طرح با قیمت پایین طراحی لوگو اسم شما را انجام خواهد داد. تیم حرفه ای ما توانایی انجام بهترین کار ها در مدت زمان کم را دارد و پیشنهاد ما به شما برای سفارش طراحی لوگو برقراری تماس با شماره تلفن 02191307049 می باشد.

نمونه‌هایی از لوگوموشن

لوگوموشن‌ها انواع مختلفی دارند و در اندازه‌های متفاوت، طراحی می‌شوند. انتخاب نمونه کار لوگوموشن، بستگی به نوع برند شما، وسعت کسب وکار، سلیقه‌ صاحب برند و نحوه کاربرد آن در تبلیغات وی دارد. در اینجا نمونه‌هایی از لوگوموشن را برای شما خواهیم گفت.

 

لوگوموشن‌های فلت

فلت نمونه‌ای از لوگوموشن است که در یک محیط دو بعدی و مینیمال طراحی شده و با افکت‌های کارتونی و گرافیکی جذابی که دارد، هویت برند تجاری یک شرکت را برای مشتری‌ها و مخاطبان شرکت نمایش می‌دهد.

https://www.aparat.com/v/n752w/

لوگوموشن سه بعدی

نمونه کار لوگوموشن که در آن لوگو را تبدیل به المان سه بعدی می‌کند و در آن ترکیب لوگو با یک محیط سه بعدی و اضافه شدن حرکات دوربین به آن در قالب اوگوموشن سه بعدی، ظاهری حرفه‌ای به تبلیغات برند می‌دهد.

 

لوگوموشن آماده

پیشرفت نرم‌افزارهای گرافیکی سبب شده که قالب‌های آماده برای طراحی لوگوموشن در نظر گرفته شود. نمونه کار لوگوموشن آماده را می توانید در نزد گرافیست‌ها ببینید. جالب است بدانید صاحبان برندهای کوچک در زمانی کوتاه و با قیمت کمتر، آنها را تهیه کرده و برای تبلیغ محصولات خود استفاده کنند. این نوع از لوگوموشن‌ها در یک ویدئو به صورت پیش‌نمایش ساخته و آماده شده‌‌اند و کار را برای مشتری آسان می‌کنند. با جای گذاری لوگو و ایجاد تغییرات در طراحی، صاحب برند آن را برای شرکت خود به کار می‌برد.

 

نمونه کار لوگوموشن استاندارد و حرفه‌ای

نمونه کار لوگوموشن را در شرکت‌های طراحی لوگو ارزان مشاهده کنید و طبق آنها لوگوموشن دلخواه‌تان را طراحی کنید. برای مثال اگر یک برند تازه‌کار داشته باشید نمونه کار لوگوموشنی را انتخاب کنید که زمان و هزینه کمتری برای شما داشته باشد.

اما دقت کنید که نمونه کار، استانداردهای لازم را داشته باشد؛ اما اگر یک شرکت بزرگ با مشتری‌های زیاد دارید، یک نمونه کار لوگوموشن ساده مناسب کار شما نیست. شما باید از بین نمونه کارهای لوگوموشن که می‌بینید کاری را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز مشتری‌هایتان باشد. بهتر است نمونه کارها را ببینید و بر طبق آنها سفارش یک لوگوموشن اختصاصی و حرفه‌ای را بدهید تا تبلیغات بهتری را به مخاطبان برندتان ارائه کنید.

 

نحوه ساخت نمونه کار لوگوموشن

برای ساخت لوگوموشن از نرم‌افزارهایی که طراحان گرافیک با آنها سر و کار دارند استفاده می‌شود. معروفترین این نرم‌افزارها افترافکت است. نرم‌افزاری ساده که اکثر طراحان نمونه کار لوگوموشن خود را با آن طراحی می‌کنند.

از این نرم‌افزار برای ساخت و ویرایش کردن لوگوموشن‌های حرفه‌ای در تبلیغات، استفاده می‌شود. علاوه بر این، از نرم‌افزارهای اندرویدی دیگری نیز برای این نوع طراحی، استفاده می‌شود. برخی طراحان و گرافیست‌ها در ابتدای ویدئوهای تبلیغاتی به لوگوموشن‌ها، اصواتی اضافه می‌کنند تا جذابیت برند را افزایش داده و معرفی جامع‌تری از آن را به نمایش بگذارند.

 

قیمت نمونه کار لوگوموشن

تعیین قیمت نمونه کار لوگوموشن به کیفیت کار ویدئو و زمانی که صرف ساختن آن شده، بستگی دارد. زمان ساخت لوگوموشن در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. زمان مشخص برای یک لوگوموشن ۶۰ ثانیه است که شما می‌توانید آن را با کیفیت کارتان تنظیم کنید.

اگر بخواهید داستانتان را ساده تعریف کنید قیمت نمونه کار لوگوموشن، برای شما کمتر در می‌آید؛ اما اگر داستانتان خلاقانه باشد، هزینه و وقت بیشتری می‌خواهد، پس طبیعی است که هزینه نمونه کار لوگوموشن حرفه‌ای بیشتر است. استفاده از بک‌گراندهای ساده یا یک بک‌گراند خاص و یا صداگذاری ویدئو و بی‌صدا بودن آن و بسیاری افزونه‌های دیگر در قیمت نمونه کار لوگوموشن موثرند.

 

اگر از کاراکترهای مشهور و شناخته شده جذاب در ویدئوی تبلیغاتی استفاده کنید، تبلیغ شیک‌تری دارید؛ اما  هزینه کار هم برای شما بیشتر می‌شود. نمونه کارهای لوگوموشن‌ها طوری طراحی می‌شوند که ظرفیت توسعه آنها در آینده وجود داشته باشد. اگر قصد دارید تا از قیمت طراحی لوگو اطلاعات کامل بدست آورید، حتما به قسمت قیمت های شرکت طراحی لوگو رایان طرح بزنید.

نمونه کار لوگوموشن مناسب

اگر صاحب برند ساده و کوچکی هستید می‌توانید نمونه کار لوگوموشن را ببینید و از نوع آماده آنها برای برندتان انتخاب کنید. اگر قصد دارید که یک نمونه لوگوموشن اختصاصی داشته باشید سفارش ساخت لوگوموشن بدهید.  یک لوگوی متحرک جذاب، اقبال بیشتری به سمت برند شما ایجاد کرده و ذهن مخاطب را به سمت برندتان می‌کشاند.

اگر قصد سفارش لوگوموشن را دارید باید باز هم نمونه کار لوگوموشن را ببینید و هر کدام به نظرتان جذابتر بود از طراح بخواهید که با تغییراتی که در آن می‌دهد، مطابق با خواسته و نیازتان آن را برای شما آماده کند. نوع کاری که شما می‌خواهید باید با مقدار هزینه، وسعت کسب و کار، میزان مشتری‌های برند و عمق داستانی که دارید در نظر گرفته شود. باید دقت کنید جواب این سوالات را پیدا کرده و بر اساس آن نمونه کار لوگوموشن برندتان را طراحی کنید.

نمونه کار لوگوموشن در رایان ‌طرح

اگر قصد دارید نمونه کار لوگوموشن را ببینید و بیشتر با طرح‌های متنوع آشنا شوید می‌توانید اینجا را ببینید. این لوگوموشن‌ها نمونه کارهایی هستند که در سال ۱۴۰۰ طراحی کرده‌ایم. جدیدترین لوگوموشن‌های حرفه‌ای توسط تیم متخصص و مجرب رایان طرح طراحی و ساخته شده تا جوابگوی تبلیغات برند شما باشد. نمونه کار لوگوموشن جدید را با قیمت ارزان و مناسب در رایان ‌طرح ببینید و لذت ببرید.

سفارش طراحی لوگوموشن

رایان ‌طرح نمونه کار‌های لوگوموشن حرفه‌ای‌ را برای شما نمایش داده است. این شرکت با ارائه نمونه کارهای نو، استاندارد و حرفه‌ای در سال پیش رو توانسته است نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. طراحی لوگوهای خلاقانه با هزینه مناسب وکیفیت بالا برای تبلیغات برندتان را در رایان طرح ببینید و طبق سلیقه‌ و نیاز برندتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما

تماس با ما


    https://rayantarh.com/blog/wp-admin/admin.php?page=wpcf7-new#TB_inline?width=900&height=500&inlineId=tag-generator-panel-number