مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو تایپ (طراحی جدیدترین نقش و نگارها)

طراحی لوگو تایپ یکی از رایج‌ترین مدل‌های لوگو است که اکثر کسب و کارها به نحوی از این لوگو استفاده می‌کنند. لوگو تایپ یکی از بهترین روش‌های برند سازی است که می‌تواند با مضامین مختلفی استفاده شود. اگر به فکر داشتن یک لوگو تایپ حرفه‌ای هستید که از هر بازاریابی، بهتر بازاریابی کنید، بهترین گزینه سفارش “طراحی لوگو تایپ” از رایان طرح است که در ادامه به طور کامل با آن آشنا می‌شویم.

مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

لوگو تایپ چیست؟

یکی از مدل‌های رایج برای برند سازی و جذب مخاطب، لوگو تایپ است. لوگو تایپ جزو رایج‌ترین مدل‌های لوگو است که اکثر کسب و کار از آن استفاده می‌کنند و دلیل آن تقویت برند سازی در مدت زمان خیلی کم است. طراحی لوگو تایپ، قاعده خاصی ندارد ولی معمولاً در طراحی لوگو تایپ یا اسم برند استفاده می‌شود یا شعار آن و در یا حالت سوم، اسم برند و شعار آن به صورت ترکیبی استفاده می‌شود.

 

رایان طرح با قیمت پایین طراحی لوگو اسم شما را انجام خواهد داد. تیم حرفه ای ما توانایی انجام بهترین کار ها در مدت زمان کم را دارد و پیشنهاد ما به شما برای سفارش طراحی لوگو برقراری تماس با شماره تلفن 02191307049 می باشد.

طراحی لوگو تایپ جدید

چرا باید لوگو تایپ داشته باشیم؟

لوگو تایپ به بهترین شکل برای شما بازاریابی می‌کند و با درگیری کردن ذهن مخاطب به اسم یا شعار برند شما، باعث ماندگاری برند و کسب و کار شما می‌شود. با توجه به سادگی لوگو تایپ و در عین حال تأثیر فوق العاده قوی آن، می‌توان گفت اگر می‌خواهید با کمترین هزینه برند سازی کنید، باید از لوگو تایپ استفاده کنید.

طراحی لوگوتایپ

چه شرکت‌هایی لوگو تایپ دارند؟

همانطور که قبل‌تر هم گفته شد، اکثر شرکت‌های موفق و کمپانی‌های بزرگ مثل آمازون یا گوگل از لوگو تایپ استفاده می‌کنند. همانطور که گفته شد، مهم‌ترین هدف از وجود لوگوهای تایپی، برند سازی است که با توجه به موفقیت کسب و کارهای مختلف، می‌توان گفت، لوگو تایپ به بهترین شکل وظیفه خود را برای موفقیت یک کسب و کار ایفا می‌کند. اگر به دنبال راهنمایی برای طرحی لوگو تایپ هستید، می‌توانید از مشاوره طراحی لوگو تایپ شرکت طراحی لوگو رایان طرح استفاده کنید.

نحوه سفارش لوگو تایپ

برای سفارش طراحی لوگو تایپ، می‌توانید به سادگی به صفحه طراحی لوگو رایان طرح مراجعه کنید و اقدام به سفارش آنلاین طراحی لوگو شکلی کنید. به علاوه اگر نیاز به مشاوره طراحی لوگو دارید، می‌توانید از طریق شماره «02191307049» با متخصصین ما در رایان طرح همراه باشید.

 قیمت لوگو تایپ چقدر است؟

تعرفه لوگو تایپ با توجه به طرح و البته تعداد لوگوهایی که شما نیاز دارید تعیین می‌شود. البته قیمت طراحی لوگو تایپ در صفحه طراحی لوگو موجود است و شما می‌توانید با توجه به تعرفه و قیمت لوگو تایپ، اقدام به سفارش لوگو کنید. بد نیست بدانید که اگر به دنبال لوگو تایپ ارزان قیمت باشید، رایان طرح بهترین گزینه است.

طراحی لوگو تایپ حرفه ای

طراحی لوگو شکلی چقدر زمان می‌برد؟

طراحی لوگو با توجه به این که ساختار آن مشخص است، زمان زیادی نمی‌برد و معمولاً در کم‌تر از 4 روز آماده می‌شود. البته باید بدانید که روانشناسی رنگ‌ها در لوگو تایپ بسیار مهم است که با توجه به همین موضوع، طراحی لوگو تایپ در عین سادگی زمان بر هم هست، زیرا باید برای ساخت یک ابزار قدرتمند برند سازی زمان صرف کرد.

جمع بندی

تمام کسب و کارها برای برند سازی و جذب مخاطب نیاز به لوگو حرفه‌ای دارند که با توجه به این موضوع شما می‌توانید از خدمات طراحی لوگو تایپ رایان طرح در راستای ساخت یک لوگو حرفه‌ای استفاده کنید. هزینه طراحی لوگو تایپ در رایان طرح بسیار ارزان بوده و شما به راحتی می‌توانید اقدام به سفارش انواع لوگو Word mark کنید.

سفارش طراحی لوگو تایپ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما

تماس با ما


    https://rayantarh.com/blog/wp-admin/admin.php?page=wpcf7-new#TB_inline?width=900&height=500&inlineId=tag-generator-panel-number