طراحی اوراق اداری

طراحی اوراق اداری برای سازمان و شرکت‌هایی که به کسب و کار خود اهمیت می‌دهند، فارغ از هزینه‌های طراحی اوراق اداری به شکل اهرمی مؤثر برای برندینگ استفاده می‌شود که ضمن نظم و یکپارچه سازی سازمان شما، باعث جذب مشتری و سایر مخاطبینی که به هر شکل با سازمان شما ارتباط دارد می‌شود؛ به علاوه ایجاد ست اداری با هدف کاهش جعل نامه و مدارک مهم سازمان، یک از روش‌هایی است که می‌تواند شما را موارد جعل مدارک یا قرارداد و نامه‌های جعلی در امان نگه دارد که در ادامه به صورت کامل به آن این موضوع و طراحی ست اداری با هزینه معقول می‌پردازیم، پس تا قبل از اقدام به سفارش ست اداری، این مقاله را مطالعه کنید.

اوراق اداری چیست و چه کاربردی دارد؟

زمانی که کسب و کار شما توسعه پیدا می‌کند و به یک سازمان یا شرکت تبدیل می‌شود، مسئله استفاده از ست و اوراق اداری نیز به میان می‌آید که با هدف افزایش نظم و یکپارچگی و البته برندینگ مثبت برای کسب و کار شما استفاده می‌شود؛ اوراق یا همان ست اداری شامل اقلام مختلفی بوده و با توجه به کسب و کار شما دارای طرحی مشخص و یکپارچه است که این اقلام که می‌تواند شامل پاکت نامه، نامه، سربرگ، کارت پرسنل، خودکار و حتی فلش مموری های موجود در شرکت باشد.

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج پاییزه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل پاییز استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ     مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

نکته مهم:
دقت داشته باشید که استفاده از اوراق اداری شاید در ظاهر امری ضروری به نظر نرسد ولی با توجه به آمار فروش شرکت و سازمان شما در مقایسه با شرکت و برندهایی که به این نکات ریز ضروری دقت می‌کنند، می‌توان گفت داشتن ست اداری امری کاملاً ضروری است که تأثیر مستقیم و متفاوتی در برندینگ شما دارد.

چرا طراحی اوراق اداری اهمیت دارد؟

همانطور که گفته شد، اولین هدف از طراحی ست اداری، یکپارچگی سازمان شما می‌باشد تا در برخورد اول با مخاطبین مختلف، سازمان شما به عنوان یک مرکز یکپارچه با مدیریت متمرکز شناخته شود نه سازمانی که به خود زحمت طراحی ست اداری برای اوراق و اسناد مهم خود را نداده است!؛ از سمت دیگر زمانی که شما از ست اداری استفاده می‌کنید، می‌توانید به راحتی برند سازی انجام دهید و اعتبار خود را افزایش دهید و در نهایت امنیت اسناد و اوراق اداری شما که به بخش‌های مختلف سازمان یا بیرون آن ارسال می‌شود، حفظ شود.

اصول طراحی ست اداری که باید بدانید!

تمام کسب و کارهایی که برندینگ خود اهمیت می‌دهند، طراحی ست اداری را یک الزام می‌دانند ولی نه الزامی که فقط باید انجام شود، بلکه الزامی که باید به واسطه رعایت اصول مهمی انجام شود که نتیجه بخش باشد؛ پس اگر شما هم به دنبال همین نتیجه هستید که ابعاد مختلف سازمان و شرکت شما را پوشش می‌دهد، باید اصولی که در ادامه بیان می‌شود را به خوبی در طراحی اوراق اداری کسب و کار خود رعایت نماید.
• هماهنگی و یکپارچگی بین اجزای ست اداری
• اهمیت استفاده از طیف رنگی درست و جذاب
• استفاده از فونت‌های خوانا و کاربر پسند
• درج اطلاعات ارتباطی به صورت کامل
• رعایت استانداردهای مربوط به اندازه
• طراحی اختصاصی و عدم استفاده از فایل آماده سایر برندها
• برون سپاری طراحی ست اداری

نکته مهم:
اصول طراحی ست اداری که به صورت مختصر به شما ارائه شد شامل توضیحات کاملی می‌شود که در مقاله دیگری که مرتبط با ست اداری می‌باشد بیان شده و شما می‌توانید با مراجعه به مقاله «اصول طراحی ست اداری» به این توضیحات دسترسی داشته باشید.
برون سپاری طراحی اوراق اداری
اگر در سازمان خود طراح حرفه‌ای ست اداری دارید که به راحتی می‌توانید از ظرفیت و پتانسیل‌های خود استفاده نماید؛ ولی در غیر این صورت توصیه می‌کنیم به جای استفاده از فایل‌های آماده و موکاپ، اقدام به برون سپاری طراحی ست و اوراق اداری نماید تا طراحی قدرتمند که برندینگ کسب و کار شما را افزایش می‌دهد و باعث جذب هر نوع مخاطبی می‌شود، به عنوان ست اداری رسمی برند شما طراحی و قابل توسعه باشد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، می‌توانید با شماره «02191307049» در ارتباط باشید.

ست اداری شامل چه اقلامی است؟

ست اداری و اقلامی که شامل آن می‌شوند در هر کسب و کار متفاوت هستند و نمی‌توان به صورت دقیق گفت که هر سازمان دقیقاً مانند دیگری بوده و این ابزار را شامل می‌شود؛ البته قطعاً هر شرکت و سازمانی اقلامی مانند پاکت نامه، نامه، لوگو، مهر رسمی و مواردی از این قبیل را دارد که شامل ست اداری آن هستند؛ ولی برای اطلاع دقیق‌تر توصیه می‌کنیم، مقاله «ست اداری شامل چیست» را مطالعه نماید تا با اقلام کامل اوراق اداری که باید طراحی شوند، آشنا شوید.

مزایای طراحی ست اداری و سربرگ

قبل‌تر درباره اهمیت ست اداری صحبت شد که به طور مختصر به مزایای طراحی اوراق اداری نیز پرداختیم، ولی اگر بخواهیم این موضوع را کامل‌تر بررسی کنیم و در اصطلاح باز کنیم، باید به این شکل به این مزایای طراحی اوراق اداری برای برندهای مختلف پرداخت که طراحی ست اداری ذهنیت مخاطبین شما را تغییر می‌دهد، نظم و انظباط را به روال کاری شما اضافه می‌کند، سرعت کاری پرسنل شما را افزایش می‌دهد، باعث کاهش نفوذهای اکتیو به سازمان شما می‌شود، پرستیژ کاری برند شما را افزایش می‌دهد، مشتریان بزرگ‌تری را به سمت شما می‌کشاند و در نهایت باعث کاهش جعل اسناد در سازمان شما می‌شود.
ست اداری برای کدام کسب و کارها استفاده می‌شود؟
شاید فکر کنید که از ست اداری برای سازمان و شرکت‌های متوسط و بزرگ استفاده می‌شود که اقلام مربوطه به صورت مرتب در آن‌ها استفاده می‌شود و به نظم و انظباط مداوم نیاز دارند و پرستیژ کاری برای آن‌ها بسیار مهم است؛ اما استفاده از اوراق اداری منحصر به شرکت و سازمان‌های بزرگ نمی‌شود و هر کسب و کار می‌تواند با توجه به نیازهای خود اقلام اداری مختلفی را طراحی و استفاده نماید که جهت دریافت مشاوره در این زمینه می‌توانید با متخصصین ما در رایان طرح از طریق شماره «02191307049» در ارتباط باشید.

هزینه طراحی انواع ست اداری

تعرفه طراحی اوراق اداری با توجه به فاکتورهای مختلفی تعریف می‌شود که به صورت مستقیم در هزینه‌ها تأثیر دارند و نمی‌توان به صورت دقیق گفت که هزینه طراحی اوراق اداری برای برند شما به چه اندازه است؛ البته دقت داشته باشید که برند رایان طرح برای شما پکیج‌های اختصاصی آماده کرده است که می‌توانید در راستای سفارش اوراق اداری خود استفاده نماید تا ضمن کاهش هزینه‌ها، به بهترین ست اداری برای کسب و کار خود که توسط بهترین شرکت طراحی ست اداری، ساخته شده دسترسی داشته باشید.

نکته مهم:
شما می‌توانید با توجه به نیاز خود در پکیج‌های تغییراتی ایجاد نماید که برای این کار باید به صورت مستقیم با تیم رایان طرح هماهنگ نماید؛ دقت داشته باشید که پکیج‌ها توصیه شده با توجه به استاندارد برند و شرکت‌های مختلف پیاده سازی شده و ممکن است این استاندارد برای شرکت شما متفاوت باشد.

سفارش طراحی اوراق اداری

با توجه به موارد گفته شده، در صورتی که به فکر داشتن ست اداری هستید و می‌خواهید سطح کسب و کار خود را از چیزی که هست به بالاتر ببرید، توصیه می‌کنیم از طریق شماره «09229026345» با تیم گرافیک ما در ارتباط باشید تا بتوانید با تجربه عملی اقدام به سفارش طراحی ست اداری نماید و نیاز برند خود را مهیا سازید؛ دقت داشته باشید ما همواره پشتیبان شما هستیم و بعد از سفارش نیز می‌توانید از تمام خدمات پشتیبانی ما استفاده نماید.

نمونه طراحی‌های ست اداری حرفه‌ای رایان طرح

برای این که بیش از پیش با نحوه کارکرد تیم رایان طرح آشنا شوید و البته بتوانید از ست‌های اداری تیم ما برای الهام گرفتن و ساخت اداری شخصی خود استفاده نماید، توصیه می‌کنیم قبل از هر کاری اقدام به بررسی نمونه کارهای طراحی‌های ست اداری حرفه‌ای رایان طرح نماید؛ قطعاً بررسی این ست‌های اداری می‌تواند مسیر طراحی را برای شما همواره‌تر کند تا با ارائه پیشنهادات خود به ما، شما مهم‌ترین شخص در طراحی ست اداری برند خود باشید.

جمع بندی

طراحی اوراق اداری جزو الزامات کاری هر کسب و کار و شرکتی است که می‌خواهد به صورت حرفه‌ای فعالیت داشته باشد و به موفقیت برسد؛ ست اداری به عنوان یکی از عناصر مهم برندینگ شناخته می‌شود که حتی لوگوی کسب و کار شما را نیز شامل می‌شود و طراحی شده تا ذهن مخاطبین شما را هدف قرار دهد و باعث افزایش امنیت برند شما شود و در نهایت بهره وری پرسنل شما را نیز افزایش دهد؛ بد نیست به عنوان آخرین نکته به این موضوع اشاره داشته باشیم که هیچ وقت طراحی اختصاصی برند خود را به خاطر هزینه کمتر قربانی نکنید تا در آینده برند شما بدون نقص به سمت جلو پیش برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش در واتساپ و تلگرام
مکالمه را شروع کنید
اگر تلگرام دارید،همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب نمایید

مطالعه کنید.

با توجه به شرایط فعلی اینترنت در سراسر کشور ؛ ما در رایان طرح همانند قبل آماده قبول سفارش های مشتریان هستیم. برای ثبت سفارش با یکی از روش های زیر که برای شما مقدور است اقدام کنید.

1- شماره تماس : 02191307049 (از 9 صبح تا 20)
2-ایمیل : ok@rayantarh.com (پاسخگویی 24 ساعته)
3- ایدی تلگرام : @rayantarh (پاسخگویی 24 ساعته)
4-شماره واتساپ ؛ تلگرام : 09229026345 (پاسخگویی 24 ساعته)
5-ثبت سفارش به صورت خودکار در پورتال رایان طرح با پر کردن فرم مربوطه

سفارشاتی که در این شرایط ثبت می شوند سریع تر از قبل و با کیفیت بالاتر نیز تحویل داده می شوند.اگر مشکل قطعی واتساپ و تلگرام دارید در لینک زیر یک vpn پولی معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه کنید.