آموزش سئوهاست و میزبانی

چرا باید استاد سئو شویم؟

سئو یکی از پر تکرارترین کلماتی که در روز به گوشتان می خورد و اگر در زمینه یادگیری سئو هم قدم گذاشته باشید که دیگه با سئو باید زندگی کنید. سئو که اشاره به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو داره، این امکان به شما میده که در نظر گوگل معتبر به نظر برسید و به همین شکل بتوانید رتبه خوبی از گوگل بگیرید تا در صفحات اول گوگل قرار بگیرید و ترافیک جذب کنید. اگر تصمیم به یادگیری سئو و مشاوره سئو کرده اید و می خواهید استاد سئو بشید، با ما همراه باشید.

دسته بندی های سئو به چه شکل؟

سئو یک علم بسیار پیشرفته است که نیاز به یادگیری تخصصی دارد و به شکل های مختلفی دسته بندی میشه. یکی از رایج ترین دسته بندی های سئو که بهینه سازی سایت به دو بخش تقسیم بندی می کنه، سئو داخلی (On-Page) و سئو خارجی (Off-page) است که در هر دسته بندی فاکتورهای مهم و تاثیر گذاری وجود داره که باعث افزایش رتبه سایت شما می شود.

البته یک دسته بندی دیگه هم برای سئو وجود دارد که با توجه به تکنیک و استراتژی های مختلف سئو، بهینه سازی را به 3 دسته سئو کلاه سفید، سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سیاه تقسیم می کند که باید به عنوان یک وبمستر با این 3 دسته بندی به طور کامل آشنا باشید.

چرا آموزش seo اهمیت دارد؟

همانطور که گفته شد، سئو (search engine optimization) مهم ترین فاکتور برای رتبه بندی یک سایت در گوگل است و از این رو اگر سایتی می خواهد موفق شود، حتما باید به سراغ آموزش سئو برود. از طرف دیگر شما می توانید از این راه کسب درآمد نیز داشته باشید. دلایل یادگیری سئو بسیار زیاد است که به چند مورد اشاره می کنیم.

استاد شدن در سئو

همانطور که میدانید هر سئو کاری باید مقدمه ای از طراحی سایت و مخصوصا وردپرس یاد  داشته باشد . به همین خاطر ما یک دوره رایگان آموزش وردپرس در سایت  منتشر کرده ایم که شما میتوانید از این لینک به ویدیو های اموزشی رایگان طراحی سایت وردپرس دسترسی داشته باشید.

 1. بهترین درآمد را می توان از سئو داشت

شما با یادگیری اصولی سئو می توانید بهترین درآمد ممکن را داشته باشید. به علاوه سئو سایت ارزان نیست و شما با یادگیری سئو می توانید هزینه های سئو خود را کاهش دهید.

 1. انتخاب متخصص سئو سخت است

انتخاب متخصص سئو که مورد اعتماد باشد، خیلی سخت است از این رو شما نیاز دارید که حداقل مقدمات سئو را بدانید تا انتخاب درست تری داشته باشید. به علاوه با آموزش تخصصی سئو می توانید به انتخاب اول هر کسب و کار به عنوان متخصص سئو تبدیل شوید.

 1. موفقیت در سئو نیازمند هزینه و زمان است

سئو یک امر و پروسه طولانی است که نمی تواند در چند ماه آن را خلاصه نمود و بدین شکل هم شما از پیشرفت نکردن سایت کلافه خواهید شد و هم از هزینه زیادی در صورتی که اگر آموزش دیده باشید دیگری نگران این موارد نمی شوید.

چه فرمت هایی برای یادگیری سئو وجود داره؟

یادگیری سئو

شاید برای شما هم سوال باشه که چطوری باید سئو یاد بگیریم؟ و اصلا چه منابعی برای یادگیری سئو وجود داره؟ خیلی ساده بگیم که راه های یادگیری سئو خیلی زیاد است که مستلزم زمان و هزینه های مختلفی هستید که در ادامه به طور کامل هر کدام را بررسی می کنیم، ولی در مورد منابع یادگیری سئو باید گفت با توجه به اهمیت سئو در کسب و کار دیجیتال، شما به منابع نامحدود فارسی و انگلیسی برای یادگیری سئو به صورت رایگان و غیررایگان دسترسی دارید و فقط باید انتخاب درست داشته باشید و از بهترین منبع استفاده کنید.

 1. یادگیری سئو از طریق کتاب

یکی از روش های یادگیری سئو، استفاده از منابعی متن یا همان کتاب های آموزشی سئو است که به صورت رایگان و غیررایگان در دسترس شما هستند. البته باید گفت طبق سابقه و تجربه ای که داریم، استفاده از این منابع بسیار وقت گیر بوده و در خیلی از موارد فرد را از ادامه یادگیری منصرف می کند و خیلی سخت خواهد بود که شما از این طریق استاد سئو شوید.میتوانید بهترین کتاب های سئو را از مقاله بهترین کتاب های سئو به زبان فارسی مطالعه کنید.

 1. استفاده از دوره های ویدیویی

دومین راه شما استفاده از ویدیو های آموزشی است که باز هم به صورت رایگان و پولی موجود می باشد و شما می توانید برای شروع یادگیری سئو از منابع آموزشی تصویری سئو استفاده کنید ولی باز هم چند موضوع مهم وجود داره که باید بدانید؛ مثلا ویدیو های رایگان برای آموزش سئو که به زبان فارسی هستند، فقط به مقدمات پرداخته اند یا تبلیغاتی هستند برای خرید دوره های پولی و دوم این که در دوره های پولی هم شما هیچ گونه ارتباط مستقیمی و در لحظه با مدرس ندارید که بتوانید مشکل خود را حل نماید. البته پشتیبانی در اکثر دوره های ویدیویی موجود ولی به صورت خیلی محدود.

 1. یادگیری سئو به صورت کارآموزی

یکی دیگر از روش های یادگیری سئو، یادگیری به صورت تجربی و کارآموزی است که می تواند گزینه مناسبی باشد برای افرادی که می خواهند وقت زیادی برای یادگیری سئو بگذارند و زمان گران بهای خود را از دست بدهند. سئو به روش کارآموزی با توجه به شرکت یا فرد مربوطه می تواند برای شما هزینه هایی نیز در بر داشته باشد.

 1. شرکت در دوره های خصوصی

یکی از بهترین راه یادگیری سئو که به شدت می تواند به افراد مبتدی کم کند تا استاد سئو شوند، شرکت در دوره خصوصی سئو است که توسط اساتید مختلف برگزار می شود. از مهم ترین مزایای این دوره های خصوصی میشه به یادگیری خیلی سریع، ارتباط مستقیم با مدرس دوره و تعیین سرفصل های دوره با توجه به سطح شما اشاره نمود که تضمین کننده یادگیری سریع و اصولی شماست.
برای اینکار شما میتوانید به صفحه دوره آموزش خصوصی سئو مراجعه کنید. آموزش خصوصی سئو

تفاوت روش های یادگیری سئو

روش های یادگیری سئو در خیلی از چیزها با هم تفاوت دارند، مثلا در روش اول شما هیچ گونه ارتباطی با یک فرد حرفه ای ندارید و فقط باید منابع متنی آموزش سئو را مطالعه کنید که البته منابع بسیار مفیدی هم هستند ولی نمی توانند مشکل شما را حل کنند. در روش خرید دوره ویدیویی نیز شما مشکل گزینه اول را دارید به علاوه هزینه ی زیادی که باید بپردازید.

ولی در روش کارآموزی فارغ از پرداخت یا عدم پرداخت هزینه، مشکل اصلی شما زمان است. در روش چهارم که خیلی بهتر از بقیه روش هاست شما فقط ممکن است با هزینه مشکل داشته باشید که اگر در دوره های خصوصی آموزش سئو رایان طرح شرکت کنید، می توانید این هزینه را به شدت کاهش دهید و استاد سئو هم شوید.

چرا باید کلاس خصوصی و استاد خصوصی سئو بگیریم؟

قبل تر درباره تفاوت کلاس های خصوصی و سایر روش های یادگیری سئو صحبت کردیم ولی اگر دقیق تر بخواهیم به سوال «چرا باید کلاس خصوصی و استاد خصوصی سئو بگیریم؟» پاسخ بدیم؛ باید گفت که کلاس خصوصی یعنی ارتباط مستقیم شما با مدرس و آموزش براساس نیاز و سطح دانش شما که به بهترین شکل باعث یادگیری شما می شود. البته این تنها مزیت کلاس خصوصی نیست و در ادامه موارد بیشتر خواهیم گفت.

 • چیدمان سرفصل های اختصاصی با توجه به نیاز شما
 • کار بر روی پروژه های عملی
 • امکان تغییر ساعات و یا روز کلاس در صورت درخواست شما
 • ارتباط مستقیم با مدرس و امکان رفع تمام ابهامات و مشکلات شما
 • عدم آموزش مباحث تکراری یا مباحثی که شما بلد هستید
 • پشتیبانی استاد سئو از شما در پروژه های مجزای خودتان
 • و …

ویژگی های استاد سئو

اگر به دنبال ویژگی های استاد سئو هستید، باید دقت داشته باشید که مهم ترین راه بررسی نمونه کارها و رزومه استاد مربوطه است؛ مثلا استاد سئو چقدر در بحث سئو به صورت حرفه ای فعالیت داشته و اصلا چند پروژه سئو را مدیریت کرده و از این تعداد چقدر موفق و چقدر ناموفق بوده اند.

هزینه دوره سئو خصوصی رایان طرح

برای اطلاع از هزینه دوره سئو خصوصی رایان طرح، می توانید از طریق شماره «02191307049» اقدامات به تماس و ارتباط با پشتیبانی نماید. به علاوه اگر می خواهید جهت هماهنگی های مربوط به زمان برگزاری کلاس و تعداد جلسات به طور مستقیم با خود استاد در ارتباط باشید می توانید از طریق شماره «02191307049» با مدرس دوره در ارتباط باشید.

بهترین استاد سئو رو چطور انتخاب کنیم؟

همانطور که گفته شد برای انتخاب بهترین استاد سئو باید به رزومه استاد سئو مربوطه مراجعه کنید و تعداد سال های فعالیت این فرد در زمینه سئو پیشرفته و از آن مهم ترین تعداد پروژه های موفق و ناموفق فرد را بررسی کنید. یک نکته را هم به خاطر داشته باشید، فردی که فقط نمونه کارهای موفق دارد نمی تواند استاد خوبی باشد، زیرا هیچکس نمی توان ادعا کند تمام پروژه های سئو را به موفقیت پشت سر گذشته و پروژه شکست خورده نداشته.

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا