افزایش پرستیژ کسب و کار «با تلفنچی»

زمانی که با همراه اول  و یا شرکت های بزرگ دیگر؛  برای دریافت خدمات تماس میگیرید با یک سانترال حرفه ای مواجه خواهید شد که دید هر شخصی به آن کسب و کار عوض می شود و باعث می شود ارزش کالا و محصولات  آن شرکت در نزد مشتریان بیشتر دیده شود.

برای راه اندازی یک سانترال حرفه ای نیاز به میلیون ها تومان تجهیزات سخت افزاری دارید و روند راه اندازی و کنترل سانترال یا همان تلفن هوشمند نیازمند دانش فنی بسیار زیادی است. با توجه به عدم به صرف بودن راه اندازی سانترال برای کسب و کارهای کوچک ؛ وب سایت هایی در این زمینه به کمک کسب وکار شما می آیند و این خدمات را به صورت ابری(در واقع بدون هیچ گونه تجهیزات خاصی) در اختیار شما با مناسب ترین قیمت قرار می دهد.

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج پاییزه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل پاییز استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ     مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

« وب سایت تلفنچی » با ارائه خدمات تلفن ابری به کسب و کار ها با قیمت مناسب توانسته سرویس تلفن ابری را بدون هیچگونه تجهیزاتی در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه بدهد.از ویژگی های دیگر « وب سایت تلفنچی » میتوان به ضبط مکالمات پرداخت و تعریف داخلی های متعدد و تماس خروجی و ورودی که باعث برندینگ کسب وکار شما می شود.و همچنین کلیه تماس ها را میتوانید دایورت  کنید.

سرویس ها به صورت ماهیانه سه ماه  و شش ماهه و یکساله  قابل خریداری هستند و  نکته جالب اینکه همان ابتدای کار یک خط تلفن ثابت با پیش شماره هر شهر دلخواهی برای شما به نام شما به صورت همیشگی ثبت می کنند.

به کسب و کار ها و افراد زیر توصیه می کنیم که حتما از خدمات «وب سایت تلفنچی » استفاده کنند.

  1. وکلا -یا کار آموزان وکالت و موسسه های حقوقی
  2. مدیران پیج های اینستاگرام آنلاین شاپی
  3. افرادی که کسب و کار صد درصد مجازی دارند و خط ثابت و دفتر ندارند.
  4. طراحان وب سایت و گرافیست ها
  5. سالن ها و کلینیک های زیبایی و مدرسین این حوزه
  6. مدرس های دوره های اموزشی

برای استفاده از خدمات ویژه ؛ و پشتیبانی بهتر توسط تلفنچی؛ در حین ثبت نام در مرحله آخر شماره «09399743900» را حتما وارد نمایید تا دوماه سرویس رایگان نیز برای شما فعال شود.

«برای ورود به وب سایت تلفنچی کلیک کنید»

ویدیو نحوه عملکرد و کار کرد با وب سایت تلفنچی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش در واتساپ و تلگرام
مکالمه را شروع کنید
اگر تلگرام دارید،همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب نمایید

مطالعه کنید.

با توجه به شرایط فعلی اینترنت در سراسر کشور ؛ ما در رایان طرح همانند قبل آماده قبول سفارش های مشتریان هستیم. برای ثبت سفارش با یکی از روش های زیر که برای شما مقدور است اقدام کنید.

1- شماره تماس : 02191307049 (از 9 صبح تا 20)
2-ایمیل : ok@rayantarh.com (پاسخگویی 24 ساعته)
3- ایدی تلگرام : @rayantarh (پاسخگویی 24 ساعته)
4-شماره واتساپ ؛ تلگرام : 09229026345 (پاسخگویی 24 ساعته)
5-ثبت سفارش به صورت خودکار در پورتال رایان طرح با پر کردن فرم مربوطه

سفارشاتی که در این شرایط ثبت می شوند سریع تر از قبل و با کیفیت بالاتر نیز تحویل داده می شوند.اگر مشکل قطعی واتساپ و تلگرام دارید در لینک زیر یک vpn پولی معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه کنید.