جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی با هدف تبلیغات گسترده و دسترسی به بازارکار انواع اینترنتی می‌باشد که تا زمانی که شما سایت نداشته باشید یا به اشکال مخلتف در فضای مجازی فعالیت نداشته باشید، نمی‌توانید موفق شوید؛ به بیان دیگر هدف از طراحی سایت شرکتی برای یک کسب و کار که به موفقیت اهمیت می‌دهد، بروز بودن، معرفی کسب و کار، رقابت با سایر رقبا و به طور کلی افزایش فروش و یا ارائه خدمات و به طور کلی موفقیت کسب و کار می‌باشد.

البته دقت داشته باشید که سفارش طراحی سایت شرکتی، اولین مرحله کار شما نمی‌باشد و باید هدف از وجود سایت‌های شرکتی را به خوبی درک کرده باشید و بدانید که دقیقاً از طراحی سایت شرکتی چه چیزی می‌خواهید و قرار است سایت شرکتی تخصصی شما چه نیازهایی در کسب و کار فیزیکی شما را برآورده سازد؛ در ادامه به طور مختصر به اهداف وجود سایت‌های شرکتی می‌پردازیم تا با کاربرد سایت‌های شرکتی بیشتر آشنا شوید.

تیم پیشرفته

در رایان طرح فقط افراد متخصص و حرفـه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.متخصصان رایان طرح در همه زمینه ها آموزش دیده هستند.

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت توسط متخصصین انجام خواهد شد. یا هزینه شما کاملا برگشت داده خواهد شد.

پشتیبانی فوق العاده

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند. در رایان طرح یک پشتیبانی، به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

هدف از وجود سایت‌های شرکتی چیست؟

برخلاف خیلی از انواع سایت‌ها، مثل سایت‌های فروشگاهی که هدفی بسیار ساده را دنبال می‌کنند و محصول خود را به صورت کاتالوگ محور ارائه می‌کنند و هدف اصلی آن‌ها فروش محصولات مختلف می‌باشد، یک سایت شرکتی می‌تواند به صورت هم زمان چندین هدف مختلف اعم از معرفی خدمات مجموعه، ارائه پشتیبانی، فروش خدمات یا محصولات و مواردی از این قبیل باشد.

اهمیت طراحی سایت شرکتی برای هر کسب و کاری

فرقی ندارد که شما چه کسب و کاری را در چه مقیاسی مدیریت می‌کنید، حقیقت امر این است که عدم فعالیت در شبکه‌های مجازی مختلف، باعث می‌شود که کسب و کار شما فقط بتواند 1 درصد از بازدهی اصلی خود را داشته باشد و سیر عظیمی از مشتری‌های مختلف که در اینترنت به دنبال خدمات شما هستند را از دست بدهید؛ حتی مهم‌تر، عدم فعالیت در شبکه‌های مجازی و نداشتن وب سایت رسمی باعث می‌شود که شما از سایر رقبا که به درستی اهمیت شبکه مجازی درک کرده‌اند عقب باشید و به مرور مشتری‌ها شما نیز تبدیل به مشتری‌های جدید این شبکه‌ها می‌شوند و در نهایت کسب و کار شما شکست خواهد خورد.

طراحی سایت رایان

با رایـان طـرح پیشرفت کنید!

به یاد داشته باشید اگر با پیشرفت جامعه، پیشرفت نکنید قطعا تنها چیزی که به دست می آورید شکست است. شما باید در کنار کار سنتی خود با ایجاد یک وب سایت مخاطبان بیشتری را جذب و درآمد خود را چندین برابر کنید. آکادمی رایان طرح با قبول این وظیفه برای شما یک وب سایت شرکتی کاملا حرفه ای ساخته و در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهد.

چرا به جای تبلیغات سنتی به سراغ طراحی سایت شرکت برویم؟

قطعاً تبلیغات فیزیکی یا همان تبلیغات سنتی، مجموعه‌ای کامل از روش‌هایی است که می‌تواند مشتری‌های زیادی را به سمت شما جذب کند البته در اوایل سال 2000 زندگی کنید! به طور کلی روش‌های فیزیکی در مقایسه با روش‌های اینترنتی بسیار ناکارآمد هستند و عملاً تاریخ انقضای این تبلیغات برای اکثر کسب و کار تمام شده است و تا زمانی که شما می‌توانید از ابزارهای ارزان قیمت و بعضاً رایگان اینترنتی برای تبلیغات استفاده کنید، چرا باید سراغ تبلیغات فیزیکی گران قیمت و با بازدهی کم بروید؟
البته خیلی از کسب و کارها هنوز هم از تبلیغات سنتی استفاده می‌کنند و ادعا می‌کنند که بازدهی بسیار بالایی دارند ولی متاسفانه درک این موضوع که تبلیغات اینترنتی همان دنبال تبلیغات سنتی به روشی آسان، کم هزینه و با بازدهی بالاتر است، برای این نوع کسب و کارها سخت است. به طور کلی شما با سفارش طراحی سایت شرکتی و استفاده از خدمات شبکه‌های مجازی رایان طرح برای سایت‌های شرکتی، می‌توانید موفقیت شرکت خود را در مدت بسیار کوتاه و با هزینه بسیار کمتری تضمین نماید. 

مزیت داشتن طراحی سایت شرکتی

امکانات سایت شرکتی

ارائه خدمات و محصولات به صورت آنلاین و برخط

امکان معرفی کامل شرکت به واسطه صفحه درباره ما

ارائه کاتالوگ‌های مختلف مثل کاتالوگ‌های استفاده از خدمات و محصولات

نقشه‌ی سایت برای دسترسی سریع و راحت به آدرس شرکت
چند زبانه بودن سایت برای شرکت‌های بین المللی
سیستم پنل کاربری حرفه ای
سیستم مدیریت پیشرفته
ایجاد نامحدود اسلایدر
تفکیک بخش‌های مختلف سایت
امکان مدیریت کاربران و سطح دسترسی آنها
سیستم گفتگوی زنده و قابل نظارت
سیستم فرم سازفوق حرفه ای
تعریف نامحدود پاپ هوشمند
تعریف نامحدود ایمیل سازمانی
ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی
سیستم ایمیل مارکتینگ هوشمند 
طراحی شیک و کاربر پسند
جستجوی پیشرفته
ایمن سازی سه لایه و پیشرفته

+ هر امکان دیگری که شما بخواهید

اینترنت محل تبلیغات وب سایت شرکتی شماست!

اینترنت مهم ترین راه دسترسی به اطلاعات در کمترین زمان است که همه ی مردم را به خود جذب کرده است. پس شما می توانید از اینترنت به عنوان یک سلاح سری برای کسب و کار خود استفاده کنید. خیلی از افراد فقط در بازار سنتی فعالیت می کنند و دیگر به فکر ورود به دنیای مجازی برای تبلیغات محصولات یا خدمات خود نیستند که شما می توانید از آن برای جلو زدن از این رقبا استفاده کنید.

مزایای طراحی سایت شرکتی و خدماتی

پلن نقره ای

پلن عادی

قیمت پلن : 7/450 هزارتومان

با تخفیف پاییزه : 8/040 میلیون تومان

پلن الماسی

قیمت پلن : 8/400 هزارتومان

نماد هــای اعتمــاد

نمونه کارهــای طراحــی سایــت شرکتی

https://greendoorltd.com/

طراحی سایت شرکتی گرین دور

https://sahandpump.ir/

طراحی سایت شرکتی سهند پمپ

https://laodise.com

طراحی سایت شرکتی لائودیسه

https://pbnscompany.com

طراحی سایت پویش بازرگان ساری

https://radmanshimi.com

طراحی سایت رادمان شیمی

https://europharma-international.de

طراحی سایت یورفورما
مشاهده بیشتر

قیمت طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات مدنظر شرکت شما و خدماتی که قرار است ارائه نماید تعیین می‌شود و نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن مخشص نمود. البته قیمت دیزاین سایت شرکتی در رایان طرح، کمترین حد ممکن در نظر گرفته شده و شما می‌توانید از پکیج‌های طراحی سایت شرکتی متنوع و مختلف رایان طرح که در راستای حمایت از مشتری ارائه می‌شود استفاده نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت شرکت با شماره «02191307049» در ارتباط باشید.

بهترین طراحی سایت شرکتی را چگونه پیدا کنیم؟

قطعاً شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند که هر کدام خدمات خود را با توجه به سیاست‌هایی که دارند ارائه می‌کنند و به همین علت انتخاب شرکت طراح سایت شرکتی بسیار سخت شده است که به همین علت در ادامه به این موضوع می‌پردازیم. قبل از هر چیزی باید بدانید که بهترین مطلق وجود ندارد و بنا به نحوه ارائه خدمات، کیفیت پشتیبانی، نوع برخورد با مشتری، زمانبندی دقیق و قیمت گذاری رو خدمات شما می‌توانید بهترین سایت و شرکت طراحی سایت‌های شرکتی را پیدا کنید. با توجه به این موضوع توصیه می‌کنیم فقط برای یکبار از کوچکترین خدمات رایان طرح استفاده کنید، تا با یکی از بهترین مجموعه‌های طراحی سایت شرکتی در ایران آشنا شوید و دیگر نیاز به خدمات هیچ سایت دیگری نداشته باشید.

در رایان طرح از چه سیستمی برای طراحی سایت شرکت استفاده می‌شود؟

در تیم بزرگ رایان طرح، طراحی سایت شرکت با وردپرس انجام می‌شود که در بین تمام CMS های موجود از قدرت بسیار بالاتری برخوردار است. دقت داشته باشید که وردپرس تمام امکانات مورد نیاز سایت‌های شرکتی را به خوبی ارائه می‌کند و شما می‌توانید بزرگترین سایت‌های شرکتی را به واسطه وردپرس طراحی نماید. دقت داشته باشید که استفاده از سیستم وردپرس برای طراحی سایت شرکتی وردپرس محور، هزینه‌های شما در طراحی اختصاصی سایت شرکتی را به شدت کاهش می‌دهد و شما می‌توانید با کمترین هزینه بالاترین بازدهی ممکن را دریافت نماید.

طراحی سایت شرکتی واکنش گرا و انعطاف پذیر

یکی از نکات مهم درباره طراحی سایت شرکتی و البته طراحی سایت وردپرسی در هر حوزه‌ای، واکنش گرا و ریسپانسیو بودن سایت در پلتفرم‌های مختلف است تا کاربر شما بتواند به سادگی از هر راهی به سایت شما دسترسی داشته باشد؛ به بیان دیگر کسب و کار خود را در مرکز شهر فرض کنید که از راه‌های مختلف به شما دسترسی دارند و یا کسب و کار خود را در یک منطقه تصور کنید که تنها از یک راه و به سختی به شما دسترسی دارند، کدام مسیر مشتریان بیشتری به سمت شما جذب می‌کند؟

قطعاً زمانی که شما در مرکز شهر باشید، می‌توانید مشتریان بیشتری جذب نماید و همین موضوع در طراحی سایت اختصاصی شرکت نیز اهمیت داشته باشد و زمانی سایت شما موفق باشد که کاربر از هر پلتفرمی اعم از گوشی و تبلت بتواند بدون مشکل به سایت شما دسترسی داشته باشد. بد نیست بدانید که طراحی سایت ریسپانسیو شرکتی از تخصصی‌ها رایان طرح است و سایت شما قبل از هر کاری به طور کامل واکنش گرا و انعطاف پذیر طراحی و توسعه پیدا می‌کند .

طراحی سایت شرکتی مناسب چه شرکت‌هایی می‌باشد؟

فرقی ندارد که مقیاس و اندازه شرکت شما چقدر باشد و در چه زمینه‌ای فعالیت داشته باشید، زیرا خدمات اینترنتی برای تمام کسب و کارها اگر به درستی ارائه شود، سود آور می‌باشد و شما با طراحی سایت خدماتی و شرکتی خود می‌توانید به راحتی مشتریان مختلف، حتی مشتری‌های خارجی را به سمت خود جذب نماید که برای این کار مستلزم داشتن سایت شرکتی چند زبانه هدفمند هستید که طراحی این سایت نیز در رایان طرح به سادگی قابل انجام است.

البته دقت داشته باشید که تنها استفاده و سفارش طراحی سایت شرکتی آخرین گام شما برای رسیدن به موفقیت نمی‌باشد و طبق تجربه طراحان سایت شرکتی رایان طرح، شما باید از خدمات مختلف مثل سئو سایت شرکتی، تولید محتوا برای سایت شرکتی و حتی خدمات گرافیکی مثل طراحی لوگو سایت شرکتی نیز استفاده نماید که تمام این خدمات با بهترین قیمت ممکن به شما ارائه می‌شود.

طراحی سایت ارزان قیمت یا طراحی سایت رایان طرح

قبل از هر چیزی باید بدانید که خدمات طراحی سایت رایان طرح به بهترین قیمت ممکن ارائه می‌شود و شما امکان سفارش طراحی سایت شرکتی ارزان قیمت در رایان طرح را دارای می‌باشید و منظور تیم ما از طراحی ارزان قیمت سایت، اشاره به افراد یا شرکت‌هایی دارد که قیمت نامعقول برای طراحی سایت ارائه می‌کنند؛ معمولاً در 80 درصد موارد این سایت‌ها خدماتی که باید را به شما ارائه نمی‌کنند و یا با بدترین کیفیت ارائه می‌کنند که شما نیاز به خدمات بازطراحی سایت شرکتی خواهید داشت؛ با توجه به این موضوع توصیه می‌کنیم ریسک کار خود را کم کنید و فقط از خدمات تخصصی طراحی سایت رایان طرح که با بهترین قیمت ارائه می‌شود استفاده نماید.

طراحی سایت شرکتی با امنیت بالا

یکی از نکات مهم در طراحی سایت شرکتی که توسط تیم رایان طرح به خوبی پوشش داده می‌شود و برای طراحی سایت شرکتی به ویژه شرکت‌هایی که سرورهای اطلاعاتی دارند و اطلاعات مهم کاربران را ذخیره می‌کنند، امنیت بالاست. نداشتن امنیت در سایت‌های شرکتی می‌تواند ضربه‌های بزرگی به کسب و کار شما بزند که به همین علت رایان طرح در طراحی سایت شرکتی و البته هر نوع سایت دیگری اولویت خود را به طراحی امنیت و نفوذ ناپذیر قرار می‌دهد.

ســوالات متــداول

قطعاً شما هم برای راه اندازی سایت شرکتی سؤالات مختلفی در ذهن خود دارید که ما در ادامه به مهم‌ترین سؤالات پاسخ می‌دهیم تا ابهامات شما برطرف شود، اما ممکن است که سؤال شما در لیست زیر نباشد که در این صورت باید از طرق معرفی شده با متخصصین ما در ارتباط باشید تا به جواب سؤال خود برسید.

سوالات متداول طراحی سایت

بعد از واریز هزینه بیعانه یا پرداخت کامل؛ همان روز یک گروه در واتس‌اپ تشکیل داده می‌شود و مشتری به همراه همکاران مشتری در گروه اضافه خواهند شد و یک فهرست از خواسته‌های موردنیاز برای طراحی سایت  در گروه از سمت طراحان وب رایان طرح ارسال می‌شود و با تعریف یک بازه زمانی جهت ارسال اطلاعات از سمت مشتری؛ کار به‌صورت رسمی آغاز می‌شود و در بازه تعریف شده  جهت آماده‌سازی اطلاعات؛ طراحان سایت رایان طرح کارهای فنی وب‌سایت و کارهای اولیه را انجام می‌دهند و گزارش از هر قسمت کار در هر مرحله‌ای قرار می‌دهند.

هزینه ثبت دامنه بر عهده رایان طرح است و دامنه با مشخصات مشتری و مالکیت صددرصد مشتری خریداری می‌شود و بعد از  گذشت سال اول؛ تمدید دامنه  توسط مشتری انجام می‌شود.

هزینه تهیه‌هاست بر عهده رایان طرح است و هاست با مشخصات مشتری به مدت یک سال خریداری می‌شود. هاست مشتری از نوع وردپرس و با سرور ایرانی  به‌صورت دو گیگ روی هر پلن خریداری می‌شوند  بعد از  گذشت سال اول باید تمدیدهاست  توسط مشتری انجام شود.

دامنه دات‌کام برای سایت خریداری می‌شود و در صورت آزاد بودن آن ای ار نیز تهیه می‌شود و روی دات‌کام انتقال داده می‌شود. چنانچه نام سایت شما با دات‌کام یا دات ای ار در دسترس نباشد  از پسوندهای دیگری استفاده می‌کنیم.

کار با سایت وردپرسی بسیار آسان است و کار با تمام بخش‌های وب‌سایت به‌صورت ویدئو آموزشی باکیفیت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد استفاده از ویدئوها به‌صورت دائمی بوده همچنین زمان آموزش هر بخش بین ۳ تا ۱۵ دقیقه است  که قابل دانلود است و در کمتر از چهار روز می‌توان با بخش‌های وب‌سایت آشنا شد.

باید دانست که امر سئو یک تخصص جدا از حوزه طراحی سایت است و قرارداد و صحبت‌های آن بعد از بالا بودن سایت صحبت می‌شود.

سئو اولیه روی سایت راه‌اندازی شده انجام می‌شود  و سایت با ساختار سئویی طراحی می‌شود و همینطور  سایت در زمان تحویل به مشتری با کلمه کلیدی نام برند در صفحه اول  و نتایج یک تا سه + کلیه  صفحات سایت در گوگل ایندکس (حضور) خواهند شد.

جهت آزمودن  صحت و عملکرد  درست  وب‌سایت و باگ یابی؛ بیست  محصول با مشخصات دریافتی از سمت مشتری در سایت اضافه خواهد شد و  برای اضافه‌شدن محصولات بیشتر  می‌توان با آموزش‌هایی که در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت این کار انجام شود یا در شروع پروژه و حتی در حین انجام پروژه؛ تعداد محصولات با پرداخت هزینه توافقی بیشتر اضافه شود.

اگرهاست و دامنه یا هر یک را قبلاً تهیه نموده‌اید می‌توانید مشخصات شرکتی که از آن‌هاست یا دامنه تهیه شده است را در اختیار ما قرار دهید تا طراحی سایت روی‌هاست یا دامنه فوق انجام شود و هیچ مشکلی در فرآیند طراحی سایت به این شکل به وجود نخواهد آمد و همچنین باعث تسریع در انجام کارها و تحویل پروژه است که یک مزیت به‌حساب می‌آید.

در الگوریتم‌های جدید گوگل سرعت وب‌سایت بسیار مهم و قابل اهمیت شده است به همین منظور وب‌سایت طراحی شده  زیر  ۳ ثانیه  سرعت خواهد داشت که یک سرعت معقولی برای سایت تازه راه‌اندازی شده است.

وردپرس قابلیت اضافه نمودن هر نوع امکانی را با استفاده از پلاگین‌ها موجود حال حاضر یا کدنویسی شده فراهم می‌کند و تا کنون هر نیازی بوده برای آن یک پلاگین نوشته شده است که با موفقیت و پیشرفت وب‌سایت می‌توان از آن پلاگین‌ها استفاده نمود و دسترسی کامل برای اضافه‌کردن امکانات در آینده باز است و هر نوع امکاناتی را می‌توان در ماه‌ها و سال‌های بعد به سایت طراحی شده با کمترین هزینه و زمان اضافه نمود.

پشتیبانی وب‌سایت باتوجه‌به پلن خریداری شده سه ماه یا شش ماه است که به‌صورت پشتیبانی فنی است و در صورت هرگونه اتفاق یا مشکل در مدت تعریف شده در کمتر از دو ساعت پاسخگویی انجام می‌شود و مشکل فوق بر طرف می‌شود و همچنین مشتری یا همکاران مشتری سؤالی در خصوص کار با بخش‌های مختلف سایت داشته باشند به تک‌تک سؤالات پاسخ داده می‌شود. بعد از اتمام پشتیبانی می‌توانید به‌صورت توافقی (ساعتی یا به‌صورت پلن تغییراتی)  پشتیبانی را  تمدید نمود.

اگر در حین کار امکاناتی خارج از قرارداد و موارد صحبت شده؛ اضافه شود در گروه واتس‌اپی برآورد هزینه + زمان می‌شود و به‌صورت تلفنی یا در واتس‌اپ با مشتری جهت تأییدیه و واریز و تماس گرفته می‌شود.

در هر پروژه ارسال اطلاعات متفاوت است ولی به‌صورت معمول اطلاعات لازمه برای راه‌اندازی سایت به شرح زیر است

اطلاعات شخصی  برای تهیه درگاه پرداخت (ک شامل عکس کارت ملی- صفحه اول شناسنامه- آدرس منزل – کد پستی و- و شماره منزل- آدرس محل کار – کد پستی محل کار – شماره تلفن محل کار – شماره شبا بانکی- ایمیل) این اطلاعات نزد ما امانت است

و اطلاعات مخصوص وب‌سایت (که شامل  : متن مقاله – متن محصول – عکس محصول – نمونه کار ها – متن درباره ما – شماره تماس‌ها و  سوشال‌مدیاها و… است و باید توسط مشتری ارسال شود)

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

در هیچ جای از دنیا امنیت صددرصد وجود ندارد حتی شرکت‌های از قبیل گوگل – مایکروسافت – دیجی‌کالا – بانی مد نیز امنیت صددرصدی ندارند بلکه راهکارهایی جهت بالابردن و جلوگیری از نفوذ هکران به وب‌سایت وجود دارد که طراحان سایت رایان طرح به‌صورت کامل تمام راهکارهای امنیتی را پیاده‌سازی می‌نمایند قابل‌ذکر است وردپرس نسبت به سایت‌های کدنویسی شده امنیت نسبت بالایی دارد و از طرفی در بسته و پلن‌های طراحی سایت امنیت و برقراری امنیت وب‌سایت قرارداد شده است. ضمن یادآوری  وب‌سایت طراحی شده هم‌زمان با مدت پشتیبانی وب‌سایت صددرصد امنیت را تضمین نموده و هرگونه خسارت به مشتری را که نشئت‌گرفته از امنیت باشد  به مشتریان خود  رایان طرح متقبل می‌نمایید.

برای راه‌اندازی و تکمیل سایت جهت چیدمان ۳ الی ۶ محتوای متنی آماده (با موضوع معرفی محصولات یا محتوای آموزشی) و برای رایان طرح ارسال شود. اگر زمان لازم برای تهیه این نوع محتواها را ندارید از تیم تولید محتوای رایان طرح می‌توان کمک گرفت  و با پرداخت هزینه آن این بخش تکمیل شود  و در سایت قرار بگیرد.

ویرایشات  قبل از تحویل پروژه در دمو اولیه سایت صورت می‌گیرد و تمام بخش‌هایی که طبق سلیقه مشتری نیست با ارسال اسکرین‌شات یا توضیحات تکمیلی به خواسته مشتری ویرایش خواهد شد تا سایت نهایی یک وب‌سایتی با خواسته مشتری + علم و اصول طراحی سایت؛ آماده تحویل شود.

سایت به زبان فارسی یا زبان انگلیسی طراحی می‌شود که در حین پروژه یا بعداً می‌توان زبان جدید به آن اضافه نمود و قابل‌ذکر است که روش‌های بسیار زیادی برای چند زبانه شدن وب‌سایت وجود دارند هزینه دوزبانه شدن وب‌سایت بر اساس تعداد صفحات وب‌سایت و بر اساس نوع پیاده‌سازی آن است که فرق زیادی بین سایت فروشگاهی  با زبان دوم که دارای درگاه پرداخت بین‌المللی و فروشگاهی که صفحه اول و سایر صفحات فقط ترجمه باشند است. خواسته‌های مشتری می‌بایست از چند زبانه شدن مشخص باشد تا رایان طرح بتواند بهترین روش ممکن برای چند زبانه شدن وب‌سایت را پیاده‌سازی کند.

واکنش‌گرا بودن جزو یکی از اصول های طراحی سایت است که در کلیه پروژه‌های رایان طرح رعایت می‌شود  و سایت‌ها ۱۰۰ درصد واکنش‌گرا هستند و  با سایزهای مختلف دیوایسی شکل خود را اندازه نمایشگر حفظ می‌کنند و حین تحویل پروژه تک‌تک صفحات با چند دیوایس مختلف بررسی خواهند شد.

زمان طراحی برای وب سایت ها 21 روز کاری است و سایت های که دارای دستورات خاص هستند با توجه به نوع آن پروژه زمان طراحی و تحویل متفاوت است.

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

هزینه طراحی سایت شرکتی به ویژگی و امکاناتی که شما نیاز دارید بستگی دارد و نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد که قبل‌تر نیز به آن اشاره شد. البته این که بخواهید سایت شما اختصاصی طراحی شود یا از قالب‌های آماده برای شما استفاده کنیم نیز در قیمت‌ها تأثیر گذار می‌باشد.

مانند هزینه طراحی و توسعه سایت شرکتی، زمان بندی تحویل سایت شرکتی نیز به خود شما بستگی دارد و هر چقدر که سایت حرفه‌ای و تخصصی‌تر بخواهید باید زمان بیشتری را نیز منتظر سایت خود باشید تا کار ارائه شده کیفیت لازم را داشته باشد؛ البته رایان طرح تمام خدمات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌کند.

خدمات سئو و طراحی لوگو رایان طرح با توجه به نیاز شما در قراردادهای جداگانه قابل انعقاد می‌باشد و شما می‌توانید از این خدمات با بهترین قیمت استفاده کنید و بالاترین بازدهی ممکن را دریافت نماید. برای دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره «02191307049» با متخصصین ما در تماس باشید.

درباره دسترسی دادن به ادمین و کاربران سایت، شما محدودیتی ندارید و به صورت انعطاف پذیر می‌توانید ادمین های مختلفی را برای خدمات مختلفی در نظر بگیرید که با توجه به اهمیت امنیت سایت‌های شرکتی، رایان طرح به این مسئله اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و دسترسی کامل را فقط صاحب شرکت و افرادی که صاحب شرکت تعیین کنند خواهد داشت.

بله: با توجه به این که هدف ما رضایت کاربر می‌باشد، شما می‌توانید در خدمات تا زمانی که انجام نشده باشند تغییراتی انجام دهید که البته ممکن تأثیر مثبت یا منفی در قیمت خدمات شما داشته باشد و نیاز به بازنویسی قرار داشته باشد. دقت داشته باشید که خدماتی که ارائه و انجام شده باشند قابل تغییر نیستند و اگر نیاز به تغییر داشته باشید، از طریق قرارداد جداگانه‌ای باید این خدمات به شما ارائه شود.

بله: قطعاً تمام خدمات ما دارای پشتیبانی ثابت بوده و هیچ زمان مشتری را رها نمی‌کنیم، مگر به موفقیت رسیده باشد و دیگری نیازی به خدمات و حضور ما نداشته باشد. معمولاً تمام خدمات تا زمانی مشخص که حداکثر 6 ماه می‌باشد دارای پشتیبانی رایگان می‌باشد و بعد از آن نیز شما با کمترین هزینه ممکن می‌توانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده نماید تا مشکل خود را به صورت تخصصی حل نماید.

قطعاً بهترین گزینه برای طراحی سایت شرکتی که هم هزینه کمی داشته باشد، هم در سریع‌ترین زمان به شما تحویل داده شود و در نهایت تمام امکانات مورد نیاز شما را ارائه نماید، استفاده از وردپرس و طراحی سایت شرکتی وردپرسی است که توسط متخصصان ما با بهترین کیفیت و قیمت به شما ارائه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Rate this page

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی سایت شرکتی

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!