جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی سایت آموزشی

در سال های اخیر، با توجه به رشد اینترنت و دسترسی ساده به آن، بیشتر مردم روی به استفاده از این بستر کردند که این امر باعث شده که سیستم آموزشی کشور نیز به فکر استفاده از این تکنولوژی باشد. کلاس های آنلاین یکی از مهم ترین دستاورد های اینترنت بود که به افراد اجازه دسترسی به موارد از هر نقطه کشور را می داد.

تیم پیشرفته

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

پشتیبانی فوق العاده

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

چه نکاتی را برای طراحی سایت آموزشی رعایت میکنیم؟

اولین موضوعی که در آکادمی رایان طرح به صورت کاملا حرفه ای برای وب سایت آموزشی شما انجام میشود رابط کاربری زیبا است، که از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا افراد با ورود به وب سایت آموزشی شما اولین موضوعی که به آن جذب می شوند، رابط کاربری وب سایت است. و اگر وب سایت شما از رابط کاربری ضعیفی برخوردار باشد کاربر گیج شده و این مخالف اصل آسان بودن فضای اینترنت است و کاربر را از سایت شما فراری می دهد.
یکی دیگر از نکاتی که ما در رایان طرح به آن توجه میکنیم سئوی استاندارد برای وب سایت آموزشی شماست. با توجه به زیاد شدن وب سایت های آموزشی، وب سایت شما باید از سئو فوق العاده‌ای برخوردار باشد تا بتوانید مخاطبان را به سمت وب سایت خود جذب کند که این وظیفه ی ماست.
مورد بعدی استفاده از هاست قوی می باشد. به علت اینکه خدمات شما بصورت آنلاین در حال اجرا می باشد و تعداد کاربران بسیاری را خواهید داشت، داشتن هاست از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر از هاست قوی استفاده نکنید، نمی توانید نیاز کاربران را به سرعت پاسخ دهید و کاربران از سایت شما خروج می کنند.

طراحی سایت رایان

با رایـان طـرح پیشرفت کنید!

به یاد داشته باشید اگر با پیشرفت جامعه، پیشرفت نکنید قطعا تنها چیزی که به دست می آورید شکست است. شما باید در کنار کار سنتی خود با ایجاد یک وب سایت مخاطبان بیشتری را جذب و درآمد خود را چندین برابر کنید. آکادمی رایان طرح با قبول این وظیفه برای شما یک وب سایت آموزشی کاملا حرفه ای ساخته و در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهد.

چرا طراحی سایت آموزشی ؟

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز به این تکنولوژی ها، مردم به دنبال آموزش های جدید و باکیفیت برای یادگیری سریع و کامل این تکنولوژی ها هستند. در حال حاضر در سطح کشور مراکز آموزشی بسیاری وجود دارند که همه آن ها به دنبال آسان کردن سطح دسترسی مردم به آموزش‌هایشان هستند و نیاز رو بر این است که شما برای داشتن یک وب سایت همین امروز اقدام کنید و سفارش طراحی خود را در رایان طرح ثبت کنید.

مزایــا و ویژگــی هــا

برگزاری کلاس لایو در سایت
امتیاز دهی به کاربران
سیستم قفل محتوا (بارمز) 
سیستم قفل محتوا برای مهمان
ارسال نظر حرفه ای و اعلان پاسخ دهی
برگزاری و تعریف انواع آزمون هوشمند 
مدیریت و تعریف نامحدود سایدربار
سیستم مدیریت کاربران حرفه ای
 پرداخت انلاین با مبلغ دلخواه
ایجاد نامحدود اسلایدر
ایجاد نامحدود کد تخفیف مناسبتی
مشاهده فعالیت کاربران
سیستم گفتگوی زنده و قابل نظارت
سیستم فرم سازفوق حرفه ای
تعریف نامحدود پاپ هوشمند
امتیاز دهی به کاربران
انجمن پرسش و پاسخ و حرفه ای
تعریف نامحدود ایمیل سازمانی
ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی
سیستم ایمیل مارکتینگ هوشمند 
ایجاد نظرسنجی و نمایش پاسخ

+ هر امکان دیگری که شما بخواهید

اینترنت محل تبلیغات وب سایت آموزشی شماست!

اینترنت مهم ترین راه دسترسی به اطلاعات در کمترین زمان است که همه ی مردم را به خود جذب کرده است. پس شما می توانید از اینترنت به عنوان یک سلاح سری برای کسب و کار خود استفاده کنید. خیلی از افراد فقط در بازار سنتی فعالیت می کنند و دیگر به فکر ورود به دنیای مجازی برای تبلیغات محصولات یا خدمات خود نیستند که شما می توانید از آن برای جلو زدن از این رقبا استفاده کنید.

پلن نقره ای

قیمت پلن : 14/040 میلیون تومان

پلن طلایی

قیمت پلن : 20/680 میلیون تومان

پلن الماسی

قیمت پلن : 24/640 میلیون تومان

نماد هــای اعتمــاد

نمونه کارهــای طراحــی سایــت آموزشــی

https://nikmath.ir

طراحی سایت نیک مث

https://rahbariyan.com

طراحی سایت آموزشی رهبریان دات

https://odabadeutschland.com

طراحی سایت آموزشی آموزشگاه ادبا

https://parnt.com

طراحی سایت آموزشی پارنت

https://fanisave.com

طراحی سایت انجمن علمی دانشگاه فنی و حرفه ای

https://mehrazanesadra.com

طراحی سایت مهرازان صدرا
ســوالات متــداول

سوالات متداول طراحی سایت

بعد از واریز هزینه بیعانه یا پرداخت کامل؛ همان روز یک گروه در واتس‌اپ تشکیل داده می‌شود و مشتری به همراه همکاران مشتری در گروه اضافه خواهند شد و یک فهرست از خواسته‌های موردنیاز برای طراحی سایت  در گروه از سمت طراحان وب رایان طرح ارسال می‌شود و با تعریف یک بازه زمانی جهت ارسال اطلاعات از سمت مشتری؛ کار به‌صورت رسمی آغاز می‌شود و در بازه تعریف شده  جهت آماده‌سازی اطلاعات؛ طراحان سایت رایان طرح کارهای فنی وب‌سایت و کارهای اولیه را انجام می‌دهند و گزارش از هر قسمت کار در هر مرحله‌ای قرار می‌دهند.

هزینه ثبت دامنه بر عهده رایان طرح است و دامنه با مشخصات مشتری و مالکیت صددرصد مشتری خریداری می‌شود و بعد از  گذشت سال اول؛ تمدید دامنه  توسط مشتری انجام می‌شود.

هزینه تهیه‌هاست بر عهده رایان طرح است و هاست با مشخصات مشتری به مدت یک سال خریداری می‌شود. هاست مشتری از نوع وردپرس و با سرور ایرانی  به‌صورت دو گیگ روی هر پلن خریداری می‌شوند  بعد از  گذشت سال اول باید تمدیدهاست  توسط مشتری انجام شود.

دامنه دات‌کام برای سایت خریداری می‌شود و در صورت آزاد بودن آن ای ار نیز تهیه می‌شود و روی دات‌کام انتقال داده می‌شود. چنانچه نام سایت شما با دات‌کام یا دات ای ار در دسترس نباشد  از پسوندهای دیگری استفاده می‌کنیم.

کار با سایت وردپرسی بسیار آسان است و کار با تمام بخش‌های وب‌سایت به‌صورت ویدئو آموزشی باکیفیت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد استفاده از ویدئوها به‌صورت دائمی بوده همچنین زمان آموزش هر بخش بین ۳ تا ۱۵ دقیقه است  که قابل دانلود است و در کمتر از چهار روز می‌توان با بخش‌های وب‌سایت آشنا شد.

باید دانست که امر سئو یک تخصص جدا از حوزه طراحی سایت است و قرارداد و صحبت‌های آن بعد از بالا بودن سایت صحبت می‌شود.

سئو اولیه روی سایت راه‌اندازی شده انجام می‌شود  و سایت با ساختار سئویی طراحی می‌شود و همینطور  سایت در زمان تحویل به مشتری با کلمه کلیدی نام برند در صفحه اول  و نتایج یک تا سه + کلیه  صفحات سایت در گوگل ایندکس (حضور) خواهند شد.

جهت آزمودن  صحت و عملکرد  درست  وب‌سایت و باگ یابی؛ بیست  محصول با مشخصات دریافتی از سمت مشتری در سایت اضافه خواهد شد و  برای اضافه‌شدن محصولات بیشتر  می‌توان با آموزش‌هایی که در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت این کار انجام شود یا در شروع پروژه و حتی در حین انجام پروژه؛ تعداد محصولات با پرداخت هزینه توافقی بیشتر اضافه شود.

اگرهاست و دامنه یا هر یک را قبلاً تهیه نموده‌اید می‌توانید مشخصات شرکتی که از آن‌هاست یا دامنه تهیه شده است را در اختیار ما قرار دهید تا طراحی سایت روی‌هاست یا دامنه فوق انجام شود و هیچ مشکلی در فرآیند طراحی سایت به این شکل به وجود نخواهد آمد و همچنین باعث تسریع در انجام کارها و تحویل پروژه است که یک مزیت به‌حساب می‌آید.

در الگوریتم‌های جدید گوگل سرعت وب‌سایت بسیار مهم و قابل اهمیت شده است به همین منظور وب‌سایت طراحی شده  زیر  ۳ ثانیه  سرعت خواهد داشت که یک سرعت معقولی برای سایت تازه راه‌اندازی شده است.

وردپرس قابلیت اضافه نمودن هر نوع امکانی را با استفاده از پلاگین‌ها موجود حال حاضر یا کدنویسی شده فراهم می‌کند و تا کنون هر نیازی بوده برای آن یک پلاگین نوشته شده است که با موفقیت و پیشرفت وب‌سایت می‌توان از آن پلاگین‌ها استفاده نمود و دسترسی کامل برای اضافه‌کردن امکانات در آینده باز است و هر نوع امکاناتی را می‌توان در ماه‌ها و سال‌های بعد به سایت طراحی شده با کمترین هزینه و زمان اضافه نمود.

پشتیبانی وب‌سایت باتوجه‌به پلن خریداری شده سه ماه یا شش ماه است که به‌صورت پشتیبانی فنی است و در صورت هرگونه اتفاق یا مشکل در مدت تعریف شده در کمتر از دو ساعت پاسخگویی انجام می‌شود و مشکل فوق بر طرف می‌شود و همچنین مشتری یا همکاران مشتری سؤالی در خصوص کار با بخش‌های مختلف سایت داشته باشند به تک‌تک سؤالات پاسخ داده می‌شود. بعد از اتمام پشتیبانی می‌توانید به‌صورت توافقی (ساعتی یا به‌صورت پلن تغییراتی)  پشتیبانی را  تمدید نمود.

اگر در حین کار امکاناتی خارج از قرارداد و موارد صحبت شده؛ اضافه شود در گروه واتس‌اپی برآورد هزینه + زمان می‌شود و به‌صورت تلفنی یا در واتس‌اپ با مشتری جهت تأییدیه و واریز و تماس گرفته می‌شود.

در هر پروژه ارسال اطلاعات متفاوت است ولی به‌صورت معمول اطلاعات لازمه برای راه‌اندازی سایت به شرح زیر است

اطلاعات شخصی  برای تهیه درگاه پرداخت (ک شامل عکس کارت ملی- صفحه اول شناسنامه- آدرس منزل – کد پستی و- و شماره منزل- آدرس محل کار – کد پستی محل کار – شماره تلفن محل کار – شماره شبا بانکی- ایمیل) این اطلاعات نزد ما امانت است

و اطلاعات مخصوص وب‌سایت (که شامل  : متن مقاله – متن محصول – عکس محصول – نمونه کار ها – متن درباره ما – شماره تماس‌ها و  سوشال‌مدیاها و… است و باید توسط مشتری ارسال شود)

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

در هیچ جای از دنیا امنیت صددرصد وجود ندارد حتی شرکت‌های از قبیل گوگل – مایکروسافت – دیجی‌کالا – بانی مد نیز امنیت صددرصدی ندارند بلکه راهکارهایی جهت بالابردن و جلوگیری از نفوذ هکران به وب‌سایت وجود دارد که طراحان سایت رایان طرح به‌صورت کامل تمام راهکارهای امنیتی را پیاده‌سازی می‌نمایند قابل‌ذکر است وردپرس نسبت به سایت‌های کدنویسی شده امنیت نسبت بالایی دارد و از طرفی در بسته و پلن‌های طراحی سایت امنیت و برقراری امنیت وب‌سایت قرارداد شده است. ضمن یادآوری  وب‌سایت طراحی شده هم‌زمان با مدت پشتیبانی وب‌سایت صددرصد امنیت را تضمین نموده و هرگونه خسارت به مشتری را که نشئت‌گرفته از امنیت باشد  به مشتریان خود  رایان طرح متقبل می‌نمایید.

برای راه‌اندازی و تکمیل سایت جهت چیدمان ۳ الی ۶ محتوای متنی آماده (با موضوع معرفی محصولات یا محتوای آموزشی) و برای رایان طرح ارسال شود. اگر زمان لازم برای تهیه این نوع محتواها را ندارید از تیم تولید محتوای رایان طرح می‌توان کمک گرفت  و با پرداخت هزینه آن این بخش تکمیل شود  و در سایت قرار بگیرد.

ویرایشات  قبل از تحویل پروژه در دمو اولیه سایت صورت می‌گیرد و تمام بخش‌هایی که طبق سلیقه مشتری نیست با ارسال اسکرین‌شات یا توضیحات تکمیلی به خواسته مشتری ویرایش خواهد شد تا سایت نهایی یک وب‌سایتی با خواسته مشتری + علم و اصول طراحی سایت؛ آماده تحویل شود.

سایت به زبان فارسی یا زبان انگلیسی طراحی می‌شود که در حین پروژه یا بعداً می‌توان زبان جدید به آن اضافه نمود و قابل‌ذکر است که روش‌های بسیار زیادی برای چند زبانه شدن وب‌سایت وجود دارند هزینه دوزبانه شدن وب‌سایت بر اساس تعداد صفحات وب‌سایت و بر اساس نوع پیاده‌سازی آن است که فرق زیادی بین سایت فروشگاهی  با زبان دوم که دارای درگاه پرداخت بین‌المللی و فروشگاهی که صفحه اول و سایر صفحات فقط ترجمه باشند است. خواسته‌های مشتری می‌بایست از چند زبانه شدن مشخص باشد تا رایان طرح بتواند بهترین روش ممکن برای چند زبانه شدن وب‌سایت را پیاده‌سازی کند.

واکنش‌گرا بودن جزو یکی از اصول های طراحی سایت است که در کلیه پروژه‌های رایان طرح رعایت می‌شود  و سایت‌ها ۱۰۰ درصد واکنش‌گرا هستند و  با سایزهای مختلف دیوایسی شکل خود را اندازه نمایشگر حفظ می‌کنند و حین تحویل پروژه تک‌تک صفحات با چند دیوایس مختلف بررسی خواهند شد.

زمان طراحی برای وب سایت ها 21 روز کاری است و سایت های که دارای دستورات خاص هستند با توجه به نوع آن پروژه زمان طراحی و تحویل متفاوت است.

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

سوالی خوبیسیت!
در پاسخ به این سوال باید بگوییم مدیریت رایان طرح (‌اقای امیدکریمی)‌خودشان مدرس هستند. پس تمام نیاز های یک مدرس را در جایگاه مدرس درک می کند.و با این نیاز ها آشنا می باشد.

و از انجایی که  از سال 95 بیشتر همکاری های ما با مدرس ها بوده با تمام نیازی های این سایت ها آشنا هستیم. و میدانیم دقیقا چه چیزی برای چه چه کاری لازم است. و افتخار همکاری و مشاوره با بیش از+100 مدرس را داشته ایم .

طراحی وب سایت آموزشی شما  با سیستم قدرتمند وردپرس طراحی می شود.تا در اینده بتوانید امکان ارتقا آن را به آسانی داشته باشید.

اگر در کارتان واقعا مصمم هستید.و میخواهید یک وب سایت اموزشی مث عباس منش دات کام یا مدیرسبز دات کام داشته باشید. با همه امکانات و…..پلن فوق ویژه را به شما پیشنهاد می کنیم .

 
اگر آدرس  سایت آموزشی   دارید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا ما ان را بررسی کنیم وآن را بررسی کنیم و پاسخ اینکه ایا میتوانیم مثل ان سایت برای شما طراحی کنیم یا خیر را برای شما ارسال کنیم.
در ضمن ما از آن سایت فقط ایده خواهیم گرفت و کپی برابر اصل آن سایت کار درست و اصولی نمی باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.5/5 - (2 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی سایت آموزشی(مخصوص استاد و آموزشگاه ها)

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!