banner ry 02

در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی سایت و سئو هستیم.

aaarayantarhcom

سایت آموزشی و تدریس آنلاین

در سال های اخیر، با توجه به رشد اینترنت و دسترسی ساده به آن، بیشتر مردم روی به استفاده از این بستر کردند که این امر باعث شده که سیستم آموزشی کشور نیز به فکر استفاده از این تکنولوژی باشد. کلاس های آنلاین یکی از مهم ترین دستاورد های اینترنت بود که به افراد اجازه دسترسی به موارد دسترسی از هر نقطه ی کشور را می داد.

این نوع از کلاس ها مزیت های بسیاری دارند که از مهم ترین این مزیت ها می توان به آموزش از راه دور اشاره نمود. شما به راحتی می توانید از هر جای دنیا وارد کلاس های مجازی شوید و از آن درس های را فرا بگیرید، آموزش خود را به قیمت های بسیار پایین تر خریداری کرده و در و هر زمان که دوست دارید به مشاهده ی این کلاس ها بپردازید. رایان طرح برای شما یک وب سایت آموزشی با امکاناتی مانند برگزاری کلاس های آنلاین، فروش دوره و…. طراحی میکند تا بتوانید به سادگی به هر چیزی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید.

چه نکاتی را برای طراحی سایت آموزشی رعایت میکنیم؟

برای موفقیت در طراحی وب سایت آموزشی باید اصول و نکات مربوط به آن را بدرستی انجام داد. برای اینکه بهترین بازخورد را از کاربران دریافت کنید، رعایت یکسری نکات اهمیت زیادی دارد.
اولین موضوعی که در آکادمی رایان طرح به صورت کاملا حرفه ای برای وب سایت آموزشی شما انجام میشود رابط کاربری زیبا است، که از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا افراد با ورود به وب سایت آموزشی شما اولین موضوعی که به آن جذب می شوند، رابط کاربری وب سایت است. و اگر وب سایت شما از رابط کاربری ضعیفی برخوردار باشد کاربر گیج شده و این مخالف اصل آسان بودن فضای اینترنت است و کاربر را از سایت شما فراری می دهد.
یکی دیگر از نکاتی که ما در رایان طرح به آن توجه میکنیم سئوی استاندارد برای وب سایت آموزشی شماست. با توجه به زیاد شدن وب سایت های آموزشی، وب سایت شما باید از سئو فوق العاده‌ای برخوردار باشد تا بتوانید مخاطبان را به سمت وب سایت خود جذب کند که این وظیفه ی ماست.
مورد بعدی استفاده از هاست قوی می باشد. به علت اینکه خدمات شما بصورت آنلاین در حال اجرا می باشد و تعداد کاربران بسیاری را خواهید داشت، داشتن هاست از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر از هاست قوی استفاده نکنید، نمی توانید نیاز کاربران را به سرعت پاسخ دهید و کاربران از سایت شما خروج می کنند.
امکانات و ویژگی های تخصصی نیز اهمیت بالایی در طراحی سایت آموزشی دارند. قابلیت هایی نظیر ثبت نام برای کاربران، چت آنلاین، بهره گیری از هاست مناسب برای دانلود و موارد بسیاری دیگر در موفقیت سایت شما تاثیرگذار می باشند.

با رایان طرح پیشرفت کنید.

به یاد داشته باشید اگر با پیشرفت جامعه، پیشرفت نکنید قطعا تنها چیزی که به دست می آورید شکست است. شما باید در کنار کار سنتی خود با ایجاد یک وب سایت مخاطبان بیشتری را جذب و درآمد خود را چندین برابر کنید. آکادمی رایان طرح با قبول این وظیفه برای شما یک وب سایت آموزشی کاملا حرفه ای ساخته و در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهد.

چرا طراحی سایت آموزشی

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز به این تکنولوژی ها، مردم به دنبال آموزش های جدید و باکیفیت برای یادگیری سریع و کامل این تکنولوژی ها هستند. در حال حاضر در سطح کشور مراکز آموزشی بسیاری وجود دارند که همه آن ها به دنبال آسان کردن سطح دسترسی مردم به آموزش‌هایشان هستند و نیاز رو بر این است که شما برای داشتن یک وب سایت همین امروز اقدام کنید و سفارش طراحی خود را در رایان طرح ثبت کنید.

یکی از مهم ترین روش های حل این موضوع، طراحی یک وب سایت آموزشی و ارائه خدمات به صورت دیجیتال است. امروزه وب سایت های آموزشی جزو مهمترین وب سایت های موجو در سطح نت هستند که بازخوردهای بالایی دارند. شما می توانید با طراحی یک سایت آموزشی حجم زیادی از مخاطبانی که به آموزش های آنلاین علاقه دارند را به سمت خود جذب کنید و کسب درآمد کنید.

arrow

اینترنت محل تبلیغات وب سایت آموزشی شماست!

اینترنت مهم ترین راه دسترسی به اطلاعات در کمترین زمان است که همه ی مردم را به خود جذب کرده. پس شما می توانید از اینترنت به عنوان یک صلاح سری برای کسب و کار خود استفاده کنید. خیلی از افراد فقط در بازار سنتی فعالیت می کنند و دیگر به فکر ورود به دنیای مجازی برای تبلیغات محصولات یا خدمات خود نیستند که شما می توانید از آن برای جلو زدن از این رقبا استفاده کنید.

طراحی سایت آموزش مناسب کدام مراکز می باشد؟

به عنوان مهم ترین ویژگی طراحی سایت آموزش آنلاین می توان به گسترگی طراحی برای سازمان های مختلف مانند
طراحی سایت دانشگاه طراحی سایت مدارس آموزشگاه فنی طراحی سایت آموزشگاه ورزشی طراحی سایت تدریس خصوصی طراحی سایت آموزشگاه زبان اشاره نمود

برای دیده شدن وب سایت آموزشی خود، نیاز به سایتی بهینه برای موتورهای جستجویی نظیر گوگل دارید. اکثر کاربران اینترنت در گوگل به دنبال نیاز خود هستند و اینکه در نتایج گوگل، وب سایت شما در کدام صفحه و لینک چندم قرار گرفته باشد تاثیر بسیاری در موفقیت شما خواهد داشت. برای این منظور شما می توانید از خدمات حرفه ای استدیو  رایان طرح در زمینه سئو سایت استفاده نمایید.

تصور کنید:

  • زمانی را که در حال استراحت یا در حال تدریس در یک سمینار یا کارگاه هستید، افراد به سایت شما مراجعه کنند و از محتوای شما استفاده کنند و حتی بتوانند محصولات شمارا خریداری کنند
  • بتوانید از طریق سایت، مخاطبان وفاداری برای خودتان داشته باشید
  • روزانه چند صد یا چند هزار نفر منتظر انتشار محتوای شما باشند تا از آن استفاده کنند
  • صندلی‌های سمینارتان در همان روزهای اول ارائه به‌سرعت پر شود
  • در ساعات اولیه فروش محصول آموزشی‌تان افراد زیادی آن را خریداری کنند
  • برگزارکنندگان زیادی با شما ارتباط بگیرند و برای همایش‌هایشان شمارا به‌عنوان سخنران دعوت کنند
  • هرروز تعداد قابل‌توجهی پیامک خرید از وب‌سایت دریافت کنید

درآمدتان چند برابر شده و آزادی مالی بیشتری داشته باشید

ca

برخی از امکانات

برگزاری کلاس لایو در سایت
سیستم قفل محتوا برای مهمان
ارسال نظر حرفه ای و اعلان پاسخ دهی
 سیستم مدیریت کاربران حرفه ای
ایجاد نامحدود کد تخفیف مناسبتی
تعریف نامحدود پاپ هوشمند
ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی
باما معتبر شوید-رایان طرح

هر امکان دیگری که بخواهید ما برای شما اضافه می کنیم

نمونه کارهای سایت آموزشی

آنچه خوبان همه دارند شما یکجا داشته باشید

طراحی سایت عباس منش

وب سایت آموزشی در زمینه موفقیت و ثروت

گروه تحقیقاتی عباس منش

طراحی سایت بیشتر از یکنفر

وب سایت آموزشی در زمینه فن بیان و سخنوری

مجموعه هلدینگ بیشتر از یکنفر

طراحی سایت ماهان تیموری

وب سایت آموزشی در زمینه هوش مالی و ثروت

مجموعه ماهان تیموری

طراحی سایت سعید محمدی

وب سایت آموزشی در زمینه تندخوانی

مجموعه مطالعه شریف سعید محمدی

طراحی سایت بیشتر از یکنفر

وب سایت آموزشی در زمینه فن بیان و سخنوری

مجموعه هلدینگ بیشتر از یکنفر

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

طراحی وب سایت آموزشی شما  با سیستم قدرتمند وردپرس طراحی می شود.تا در اینده بتوانید امکان ارتقا آن را به آسانی داشته باشید.

اگر در کارتان واقعا مصمم هستید.و میخواهید یک وب سایت اموزشی مث عباس منش دات کام یا مدیرسبز دات کام داشته باشید. با همه امکانات و…..پلن فوق ویژه را به شما پیشنهاد می کنیم .

 
اگر آدرس  سایت آموزشی   دارید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا ما ان را بررسی کنیم وآن را بررسی کنیم و پاسخ اینکه ایا میتوانیم مثل ان سایت برای شما طراحی کنیم یا خیر را برای شما ارسال کنیم.
در ضمن ما از آن سایت فقط ایده خواهیم گرفت و کپی برابر اصل آن سایت کار درست و اصولی نمی باشد. 

پلن ویژه

3/900 میلیون

پلن ویژه طلایی

5/900 میلیون

پلن فوق ویژه طلایی

7/900 میلیون

سوالی خوبیسیت!
در پاسخ به این سوال باید بگوییم مدیریت رایان طرح (‌اقای امیدکریمی)‌خودشان مدرس هستند. پس تمام نیاز های یک مدرس را در جایگاه مدرس درک می کند.و با این نیاز ها آشنا می باشد.

و از انجایی که  از سال 95 بیشتر همکاری های ما با مدرس ها بوده با تمام نیازی های این سایت ها آشنا هستیم. و میدانیم دقیقا چه چیزی برای چه چه کاری لازم است. و افتخار همکاری و مشاوره با بیش از+100 مدرس را داشته ایم .

طراحی وب سایت آموزشی شما  با سیستم قدرتمند وردپرس طراحی می شود.تا در اینده بتوانید امکان ارتقا آن را به آسانی داشته باشید.

اگرآدرس  سایت آموزشی   دارید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا ما ان را بررسی کنیم وآن را بررسی کنیم و پاسخ اینکه ایا میتوانیم مثل ان سایت برای شما طراحی کنیم یا خیر را برای شما ارسال کنیم.
در ضمن ما از آن سایت فقط ایده خواهیم گرفت و کپی برابر اصل آن سایت کار درست و اصولی نمی باشد. 

اگر در کارتان واقعا مصمم هستید.و میخواهید یک وب سایت اموزشی مث عباس منش دات کام یا مدیرسبز دات کام داشته باشید. با همه امکانات و…..پلن فوق ویژه را به شما پیشنهاد می کنیم .

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اگرآدرس  سایت آموزشی   دارید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا ما ان را بررسی کنیم وآن را بررسی کنیم و پاسخ اینکه ایا میتوانیم مثل ان سایت برای شما طراحی کنیم یا خیر را برای شما ارسال کنیم.
در ضمن ما از آن سایت فقط ایده خواهیم گرفت و کپی برابر اصل آن سایت کار درست و اصولی نمی باشد.

lamp  درخواست مشاوره برای طراحی سایت آموزشی

کارشناسان مربوطه با شما تماس خواهندگرفت و با شما یک مشاوره در این خصوص خواهد داشت.این مشاوره رایگان است و به شما جهت طراخی سایت نیز کمک خواهد کرد.

آیکون واتساپ

در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی سایت و سئو هستیم.

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.