استخدام نویسنده

بخش آکادمی رایان طرح در جهت تکمیل کادر توسعه دهندگان محتوای خود، نویسنده استخدام می کند، محتوای مورد نیاز می تواند، مقاله آموزشی، خبر، محتوای ویدیویی، گزارش تصویری، اینفوگرافیک باشد و متقاضیان محترم میتوانند  رزومه خود را از طریق لینک فرم استخدام در پایان همین مطلب برای ما ارسال کنند.تا پس از بررسی های لازمه همکاری را با شما شروع کنیم.

در چه زمینه هایی نویسنده جذب می کنیم؟

 1. در زمینه آموزش های مرتبط با دامنه
 2. در زمینه آموزش های مرتبط با Cpanel
 3. در زمینه آموزش های مرتبط با DirectAdmin
 4. در زمینه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتوای WordPress
 5. در زمینه آموزش های مرتبط با دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی
 6. در زمینه آموزش های مرتبط با سئو و بهینه سازی وب سایت ها
 7. در زمینه آموزش های مرتبط با آنالیز و تحلیل بازدیدکننده

شرایط نویسندگی در آکادمی رایان طرح  چیست ؟

 1. آشنایی و اجحاف کامل نویسنده به زمینه ای که میخواهد درمورد آن نویسندگی کند، طوری که قادر باشد به سوالات کاربران در آن زمینه در اسرع  وقت پاسخ کامل بدهد.
 2. دارای روحیه کار تیمی و انتقاد پذیری.
 3. دارای سابقه کاری مثبت در زمینه نویسندگی و تولید محتوای موثر و ارائه نمونه کار در این زمینه.
 4. توانایی تولید و ارائه منظم محتوای با کیفیت (مثلا روزانه یک مقاله یا هر دو روز یک بار ارائه یک مقاله ارسال نوشته شود )
 5. ارائه مقاله کاملا اختصاصی و unique طوری که به هیچ  وج تا به حال در سطح اینترنت منتشر نشده باشد.
 6. دارا بودن روحیه سخت کوشی بابت ارائه مقالات آموزشی کامل، مقالات این آکادمی در هر حوزه ای باید طوری باشد که موضوع به اصطلاح از (ب) بسم الله آغاز گردد و تا انتها پیش برود، طوری که مبتدی ترین افراد نیز بتوانند به بهره برداری صحیح از آموزش ها باشند، در غیر این صورت آموزش بر روی سایت قرار داده نمی شود.

میزان دستمزد و نحوه تسویه حساب چگونه است ؟

دستمزد بر اساس تعداد واژه موجود در محتوا محاسبه می شود، معیار تعیین تعداد واژه ها نرم افزار Word می باشد و بابت هر واژه یا کلمه 9 تومان پرداخت می شود، به عنوان مثال نرخ یک مقاله 2500 کلمه ای 22.500 تومان می باشد و تسویه حساب پس از ارائه هر 10 محتوا انجام می شود، مثلا بابت 10 مقاله 2500 کلمه ای مبلغ 225,000 تومان پرداخت می شود و نحوه واریز وجه به صورت انتقال بین بانکی از طریق کارت به کارت می باشد.

 • میتوانید فایل پی دی اف یا ورد وارد کنید .
 • بر اساس هزار