جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی لی اوت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار در سرتاسر دنیا است که هر روز به تعداد افرادی که از آن استفاده می‌کنند افزوده می‌شود. مشاغل بسیار متنوعی در این شبکه در حال فعالیت هستند و جذابیت های بسیار آن موجب شده است که افراد ساعات زیادی از روز خود را با گشتن در اینستاگرام سپری کنند.
اینستاگرام برای این که بتواند مخاطبان خود را وفادار نگه دارد، اپدیت هایی را برای این شبکه مجازی منتشر می‌کند که این فضا را هر چه بیش تر از پیش جذاب کند.
یکی از ویژگی هایی که اینستاگرام به این منظور در یکی از بروز رسانی های خود اضافه کرده است لی اوت است. در صورتی که در اینستاگرام دارای یک کسب و کار هستید، طراحی اختصاصی لی اوت اینستاگرام می‌تواند تا حد خوبی به افزایش تاثیر و بازخورد شما روی مخاطبانتان کمک کند.
در این مقاله با نحوه طراحی لی اوت اختصاصی اینستاگرام آشنا خواهید شد.

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

طراحی لوگو را به ما بسپارید | رایان طرح

ثبت سفارش فوری

سفارش خود را بصورت فوری و آنلاین ثبت کنید و منتظر تحویل باشید

ارتباط مستقیم با طراح

بعداز ثبت سفارش می توانید با گرافیست در ارتباط باشید و پشتیبانی بگیرید.

قیمت مناسب

با مناسب ترین تعرفه سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخگویی سریع

تحویل طرح شما در بهترین زمان و با بیش ترین کیفیت ممکن

سفارش طراحی لی اوت اینستاگرام

فرقی نمی کنه که شما چه مدل لی اوت اینستاگرام با چه میزان جزئیاتی بخواهید، به هر حال زمانی که تیم طراحی خود را به درستی انتخاب کنید، نتیجه کار بسیار با کیفیت خواهد بود. در طراحی لی اوت اینستاگرام توسط رایان طرح در ابتدا به پرسونای مخاطب اهمیت داده می شود و سپس طراحی لی اوت اینستاگرام طبق سلیقه شما انجام می شود. زمانی که نتیجه نهایی لی اوت اینستاگرام برای شما ارسال شود، خواهید دید که تمام جزئیات به صورت اصولی و حرفه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.

طراحی آنلاین لی اوت اینستاگرام در رایان طرح

طراحی لی اوت اینستاگرام آنلاین در رایان طرح به ساده ترین شکل قابل انجام است و فقط کافی است که شما فرم موجود در صفحه را پر کنید و منتظر تماس متخصصین رایان طرح بمانید. حداکثر زمان برای ثبت سفارش طراحی لی اوت اینستاگرام آنلاین در رایان طرح، 2 دقیقه است.

نمونه کارهای طراحی لی اوت اینستاگرام

نمونه کارهای طراحی لی اوت اینستاگرام رایان طرح که در ادامه وجود دارند، نمونه‌ای از طراحی های حرفه‌ای ما هستند که شما می توانید با بررسی این طرح به کیفیت کار تیم رایان طرح پی ببرید. بد نیست بدانید که نمونه کارهای طراحی لی اوت اینستاگرام در رایان طرح فقط برای بررسی بوده و طرح شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد تا وجه تمایز در لی اوت اینستاگرام های شما با سایرین رعایت شود.

برای مشاهده در کیفیت اصلی نمونه کارها روی طرح ها کلیک کنید.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی لی اوت اینستاگرام آنلاین فوری شیک انتخاب کنیم؟

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

تولید محتوای سئوشده

سفارش پکیج طراحی لی اوت 6 تایی اینستاگرام

زمان اجرا:    3 روز کاری  
264/000 تومان

نماد هــای اعتمــاد

هزینه طراحی لی اوت اینستاگرام

Layout در لغت معنی چیدن و چیدمان است و وقتی از طراحی لی اوت اینستاگرام حرف می‌زنیم، منظور چیدن پست ها در پیج است. وقتی لی اوت یک پیج به خوبی طراحی شده باشد، به این معنی است که زمانی که شما به پیج اینستاگرام نگاه می‌کنید، ظاهری منظم و برنامه ریزی شده خواهید دید که یک هدف و ارزش را به شما انتقال خواهد داد و از رویکردی خاص پیروی می‌کند.
وقتی کسی وارد پیج اینستاگرام شما می‌شود، نخستین چیزی که نظرش را به خود جلب می‌کند ظاهر کلی پیج است و این، رنگ ها و طرح های پست ها را شامل می‌شود.
بنابراین برای زیاد شدن هر چه بیش تر تاثیر گذاری اولیه روی افراد، توجه به لی اوت امری ضروری است. از عواملی که باعث می‌شود پیج شما ظاهری یکپارچه و منظم به خود بگیرد استفاده از رنگ های هماهنگ و ایجاد تطابق بین ظاهر و محتوای پیج است و این موضوع تا حد خوبی باعث افزایش فالوور ها می‌شود.

هدف از لی اوت اینستاگرام چیست؟‌

هدف اصلی ما از طراحی لی اوت اینستاگرام این است که فضای کلی پیج خود را جذاب تر کنیم تا بتوانیم مخاطبان را جذب کنیم. البته، به جز این مسئله، طراحی لی اوت باعث توجه بیش تر مخاطب به پیج نیز می‌شود که باعث می‌شود محصولات و خدمات ما نیز بهتر دیده شوند.
گرچه ممکن است این موضوع را خیلی مهم نشمرید، اما طراحی لی اوت برای اینستاگرام یک امر ضروری است. چرا که با توجه به رقابت شدید بین پیج های مختلف در اینستاگرام، فرصت شما برای جذب مخاطبان خود، تنها چند ثانیه است و در این راستا، باید ظاهری جذاب به آن ها تحویل دهید.
به جز این مسئله، رقابت با کسب و کار هایی که زمان زیادی را صرف طراحی لی اوت کرده اند، نیازمند داشتن پیجی با کیفیت است تا در هیچ زمینه ای از رقبا عقب نباشید.
در ضمن، زمانی که یک لی اوت طراحی شده داشته باشید، می‌توانید کار پست گذاری را راحت تر انجام دهید. می‌توانید از یک داستان پیروی کنید و …

انواع لی اوت اینستاگرام

لی اوت هایی که برای اینستاگرام مورد استفاده قرار می‌گیرند، انواع مختلفی دارند. برخی از رایج ترین انواع لی اوت اینستاگرام که ممکن است بخواهید برای کار خود از آن ها استفاده کنید در ادامه به شما معرفی شده اند:‌

لی اوت با الگوی مربعی:

این نوع از لی اوت ها، جزو ساده ترین انواع لی اوت حسوب می‌شوند و البته کاربرد آن ها نیز بسیار زیاد است. شما لازم دارید که چند پست با الگوی مربعی منظم آماده نمایید و به ترتیب از آن ها استفاده کنید. معمولا این مربع ها را با الگو های رنگی منظم و یا با فیلتر های مرتبط به یک دیگر متصل می‌کنند تا ظاهر پیج جذاب شود.

لی اوت با الگوی مورب:

الگوی مورب نیز یکی از انواع بسیار رایج طراحی لی اوت است. استفاده از لی اوت با الگوی موربی چندان پیچیده نیست و خیلی از بلاگر های اینستاگرامی از این روش برای پست گذاری استفاده می‌کنند.

لی اوت با الگوی شطرنجی و یا لی اوت با الگوی کاشی کاری:

در این نوع استفاده از لی اوت، پست ها به شکل یکی در میان به یک دیگر مرتبط هستند. چنین حالتی باعث می‌شود ظاهر پیج شما به شکل شطرنج دیده می‌شود. در این نوع، تصویر هایی که می‌خواهید پست کنید را به صورت به یک دیگر ربط می‌دهید. مثلا می ‌توانید تصاویر در یک پست را به نوشته ها و تصاویر در پست دیگر را به عکس ها اختصاص دهید و این الگو را به صورت یکی در میان ادامه دهید.

لی اوت با الگوی سطر به سطر:

در این نوع از لی اوت، شما پست های مرتبط با یک دیگر را در سطر های جداگانه منتشر می‌کنید. مسئله ای که در مورد این نوع از لی اوت وجود دارد این است که باید حتما هر بار، سه پست پشت سر هم ارسال کنید تا ظاهر پیج دچار مشکل نشود.

لی اوت با الگوی یک خط در وسط:

این نوع از لی اوت ها نیز بسیار ساده هستند. در این نوع، ستون وسطی پست ها همواره دارای یک تم خاص است و تغییر نمی‌کند. ایراد این نوع لی اوت نیز مثل نوع قبلی، الزام استفاده از سه پست به صورت هم زمان است.

لی اوت با الگوی ستونی:

در این نوع لی اوت نیز، هر یک از ستون ها به یک محتوای خاص تعلق دارند و می‌بایست به یک دیگر مرتبط باشند.

لی اوت با الگوی رنگین کمانی:

استفاده از یک تم رنگی خاص برای طراحی لی اوت اینستاگرام، احتمالا جذاب ترین نوع طراحی لی اوت است. این کار باعث می‌شود پیج شما یک تنالیته رنگی جذاب داشته باشد که باعث ماندگاری در ذهن مخاطبان خواهد شد. اما در چنین حالتی، معمولا لی اوت برای ۳ یا ۶ یا ۹ یا ۱۲ پست طراحی می‌شود و همه باید با یک دیگر در هماهنگی کامل باشند. این طراحی را می‌توانید متناسب با محتوای پست انجام دهید. یا مثلا با فصل آن ها را تغییر دهید و …

لی اوت با الگوی طرح پازل:‌

در این مدل از لی اوت ها، یک تصویر در چند پست و در طرح های کاشی به کار می‌رود که البته استفاده از این روش بسیار دشوار است.

لی اوت ثابت:

در این حالت، یک قالب کاملا ثابت برای همه پست ها در نظر گرفته می‌شود.

تاثیر رنگ ها در طراحی لی اوت اینستاگرام

مهم ترین فاکتوری که موقع طراحی لی اوت در اینستاگرام باید به آن توجه شود استفاده از رنگ های مناسب است. یکی از روش های انتخاب رنگ درست برای لی اوت اینستاگرام کمک گرفتن از روان شناسی رنگ هاست. هر رنگ می‌تواند مفهوم خاصی داشته باشد و ارزش و احساس خاصی را به مخاطب انتقال دهد که با دانستن این نکته می‌توان تا حد خوبی به تاثیر لی اوت اینستاگرام در جذب مخاطب اضافه کرد.
البته، انتخاب رنگ مناسب، چندان کار راحتی نیست و در این میان باید با سلیقه مخاطبان خود به خوبی آشنا باشید. مطابق با آمار های به دست آمده، چهار رنگ در اینستاگرام توسط مخاطبان با عنوان محبوب ترین رنگ ها شناخته شده اند که این رنگ ها شامل: صورتی کثیف (Rose Dawn)، آبی آسمانی (Ethereal Blue)، آبی کاربنی (Ocean Depths) و زرد طلایی (Harvest Gold) می‌باشند.

در طراحی لی اوت اینستاگرام، چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

طراحی لی اوت اینستاگرام، باید با در نظر گرفتن برخی موارد و نکات مهم انجام گیرد. این نکات، ارتباط مستقیم با سلیقه مخاطبان شما دارد. بنابراین پیش از هر چیز، باید ویژگی ها و مشخصات محصولات، خدمات و به طور کلی برند خود را در نظر بگیرید تا با کمک این ویژگی ها بتوانید یک لی اوت مناسب و مرتبط با آن طراحی کنید.
همان طور که پیش تر گفته شد، لی اوت اینستاگرام شما باید به ارائه ارزش کسب و کار شما کمک کنند. نکته دیگری که در طراحی لی اوت اینستاگرام اهمیت دارد این است که ترتیب پست گذاشتن را رعایت کنید. مثلا اگر از الگوی شطرنجی برای پیج خود استفاده می‌کنید، حتما پست گذاشتن یکی در میان را رعایت کنید تا نظم لی اوت پیج به هم نخورد.
معمولا، بهترین رنگ هایی که می‌توانید در طراحی لی اوت اینستاگرام از آن ها استفاده کنید، رنگ های به کار رفته در لوگوی کسب و کار هستند که این کار نیز در راستای انتقال ارزش هاست.
جمع بندی:‌
طراحی لی اوت اینستاگرام، یکی از کار هایی است که می‌توان تاثیر بسیار زیادی روی افزایش فالوور های شما و بیش تر دیده شدن پیج شما داشته باشد. از این رو بهتر است روی طراحی لی اوت برای اینستاگرام وقت صرف کنید و از استفاده از لی اوت های آماده پرهیز کنید تا پیج شما کاملا اختصاصی باشد.
در صورتی که می‌خواهید یک لی اوت اختصاصی حرفه ای داشته باشید که کاملا متناسب با پیج شما طراحی شده باشد، کافیست درخواست خود را به پشتیبانان رایان طرح اعلام کنید تا این کار در اسرع وقت برای شما انجام گردد. 

سوالات متداول طراحی لی اوت اینستاگرام

خیر. برای حفظ مسئولیت سئو و عدم سوء استفاده از طرح ها، فایل با فرمت لایه بسته به مشتریان تحویل داده می‌شود. البته، در مورد لوگو ها و قالب ها این مسئله صادق نیست و فایل لایه باز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر از طرح ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید درخواست اصلاح نمایید تا در حد امکان، طرح متناسب با سلیقه شما تغییر داده شود تا در نهایت، رضایت کامل از طرح خود داشته باشید.

شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیش تر، کار هایی که پیش تر در سایت قرار داده شده است را ببینید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید. تمامی طراحی های انجام شده، مطابق با نیاز مشتریان هستند و البته، در صورتی که پس از گرفتن خروجی، همچنان طرحی را نپسندید، این طرح تا زمانی که مقبول نظر شما واقع گردد اصلاح می‌شود و در نهایت، یک طرح با رضایت صد در صدی به شما تحویل داده می‌شود.

تمامی خدمات، به صورت کاملا غیر حضوری انجام می‌گیرد و بنابراین به هیچ عنوان محدودیت مکانی وجود ندارد. تنها کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کرده و با تکمیل فرم سفارش، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از پرداخت کامل، سفارش اجرایی می‌گردد و شما می‌توانید از طریق پنل خود به طور مستقیم با طراح سفارشتان در ارتباط باشید. پس از ایده پردازی، اتود ها و فایل های نهایی برای شما ارسال می‌شوند تا در صورت نیاز، آن ها را تغییر دهید و در نهایت، یک فایل خروجی برای شما ارسال می‌شود که در تمام ابعاد قابل چاپ است.

با پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت، می‌توانید سفارش خود را به مرحله اجرایی برسانید.

در صورتی که کاری فوری دارید، می‌توانید پس از ثبت کردن سفارش خود در فرم ارسالی، این موضوع را ذکر کنید و با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ اضافه، در مدت زمان یک تا دو روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

فایل هایی که توسط مجموعه طراحی می‌شوند از طریق پنل مخصوص برای شما ارسال می‌شوند. البته، در صورتی که امکان دسترسی به پنل خود را نداشته باشید می‌توانید آن ها را از طریق واتساپ دریافت نمایید.

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

2 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لی اوت اینستاگرام»

 1. مصطفی زرگران

  با سلام
  ما علاقه مند هستیم تا با نمونه لی-اوت های طراحی و اجرا شده شما آشنا شویم
  لطفا چنانچه مقدور هست نمونه ها برای ما ارسال گردد.
  با تشکر

  زرگران
  09124518501

  1. سمانه قنبری

   سلام و درود
   همکاران با شما تماس میگیرند و نمونه کارها رو برای شما ارسال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3/5 - (1 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی لی اوت اینستاگرام

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی پروفایل یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت