طراحی سایت

در قدم اول از شما بابت اینکه تمایل به طراحی سایت دارید تشکر می کنیم و ورود شما را به فضای پر درآمد اینترنت خوش آمد می گوییم.

بعداز  گذشت 6 سال سابقه طراحی سایت حرفه ای طراحی بیش از 210 سایت و مشاوره به سایت های بزرگ ایرانی وهمکاری با شرکت های خصوصی یا دولتی و تجربه های فراوان در این زمینه تصمیم به طراحی یک آزمون شناسایی دقیق خواست های طراحی سایت نمودیم.و این فرم ( در حقیقت ازمون ) از بروزترین روش های جدید طراحی سایت طراحی شده است که در فرهنگ ایران قابل پیاده سازی است. پس برای این فرم  وقت اختصاصی قرار بدهید و تا آخر فرم را پر کنید.

پر کردن فرم 20 دقیقه از شما وقت خواهد گرفت ولی دید خیلی درستی از کاری که باید برای شما انجام شود و شما انتظار دارید  خواهید گرفت و و طراحان سایت ما نیز خیلی دقیق متوجه می شوند که دقیقا خواسته شما چه گزینه ای می باشد.

اصول مدیریت اینستاگرام
اصول مدیریت اینستاگرام

نکات مهم

1- سوالات بسیار واضح می باشند  هر کجا سوالی داشتید میتوانید اسکرین شات بگیرید یا با شماره 02191307049 تماس بگیرید. و به صورت تلفنی راهنمایی بگیرید..

2- هر تعداد امکانی که تا یک سال آینده مورد احتیاج تان می باشد راتیک بزنید.تیک زدن امکانات بیش از حد باعث سنیگن شدن سایت و بالارفتن هزینه های شما می باشد. 

برآورد هزینه طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.