طراحی سایت

در قدم اول از شما بابت اینکه تمایل به طراحی سایت دارید تشکر می کنیم و ورود شما را به فضای پر درآمد اینترنت خوش آمد می گوییم.

بعداز  گذشت 6 سال سابقه طراحی سایت حرفه ای طراحی بیش از 210 سایت و مشاوره به سایت های بزرگ ایرانی وهمکاری با شرکت های خصوصی یا دولتی و تجربه های فراوان در این زمینه تصمیم به طراحی یک آزمون شناسایی دقیق خواست های طراحی سایت نمودیم.و این فرم ( در حقیقت ازمون ) از بروزترین روش های جدید طراحی سایت طراحی شده است که در فرهنگ ایران قابل پیاده سازی است. پس برای این فرم  وقت اختصاصی قرار بدهید و تا آخر فرم را پر کنید.

پر کردن فرم 20 دقیقه از شما وقت خواهد گرفت ولی دید خیلی درستی از کاری که باید برای شما انجام شود و شما انتظار دارید  خواهید گرفت و و طراحان سایت ما نیز خیلی دقیق متوجه می شوند که دقیقا خواسته شما چه گزینه ای می باشد.

اصول مدیریت اینستاگرام
اصول مدیریت اینستاگرام

نکات مهم

1- سوالات بسیار واضح می باشند  هر کجا سوالی داشتید میتوانید اسکرین شات بگیرید یا با شماره 02191307049 تماس بگیرید. و به صورت تلفنی راهنمایی بگیرید..

2- هر تعداد امکانی که تا یک سال آینده مورد احتیاج تان می باشد راتیک بزنید.تیک زدن امکانات بیش از حد باعث سنیگن شدن سایت و بالارفتن هزینه های شما می باشد. 

برآورد هزینه طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش آنلاین
مکالمه را شروع کنید
اگر تلگرام دارید،همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب نمایید