جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی امضا

طراحی امضا یکی از مهم‌ترین خدمات گرافیکی برند رایان طرح می‌باشد، زیرا امضا جزو مهم‌ترین عناصری است که در عین اعتبار بخشی به اسناد مختلف، شخصیت یک فرد را به نماید می‌دهد؛ امضا در عین سادگی که دارد، جزو مهم‌ترین دارایی هر فردی است که به صورت مستقیم در اعتبار، شخصیت و سطح اجتماعی فرد تأثیر گذار است؛ از سمت دیگر افرادی که دارای اعتبار بالایی هستند و مداوم از امضای خود برای اعتبار بخشی به اسناد مختلف استفاده می‌شوند، اگر دارای امضایی خاص نباشند به سادگی می‌توانند در خطر جعل امضا قرار گرفته و خود را به دردسر بیندازند، پس اگر دارای امضایی حرفه‌ای و شیک نیستید، بهترین کار این است که همین الان اقدام به سفارش طراحی امضا از تیم متخصص رایان طرح نماید.

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

طراحی لوگو را به ما بسپارید | رایان طرح

ثبت سفارش فوری

سفارش خود را بصورت فوری و آنلاین ثبت کنید و منتظر تحویل باشید

ارتباط مستقیم با طراح

بعداز ثبت سفارش می توانید با گرافیست در ارتباط باشید و پشتیبانی بگیرید.

قیمت مناسب

با مناسب ترین تعرفه سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخگویی سریع

تحویل طرح شما در بهترین زمان و با بیش ترین کیفیت ممکن

سفارش طراحی امضا

برای سفارش طراحی امضا، می‌بایست فرم سفارش امضا در سایت را تکمیل نمایید. یکی از ویژگی های بسیار مهمی که باید در طراحی امضا رعایت شود، هماهنگی آن با سلیقه شماست. چرا که امضا، نمایانگر شخصیت و هویت شما خواهد بود و بنابراین بهتر است فرم سفارش شما دارای تمام اطلاعات لازم باشد تا طرح نهایی، دارای بیش ترین هماهنگی با هویت و سلیقه شما باشد. پس از این که فرم مربوط به سفارش امضا در سایت تکمیل شد و هزینه طراحی امضا پرداخت گردید، بلافاصله کار طراحی امضای شما شروع می‌گردد تا در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل داده شود. اتود های اولیه طراحی امضا، برای شما ارسال می‌شوند تا از میان آن ها، موردی را که بیش ترین تطابق را با سلیقه شما دارد انتخاب نمایید و در صورت نیاز، تغییراتی را در آن اعمال کنید. سپس نسخه نهایی اصلاح شده امضا برای شما ارسال می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید.

بهترین سایت طراحی امضا

همان طور که گفته شد، امضای شما یکی از نماد هایی است که دیگران از طریق آن به برخی از ویژگی های شما پی خواهند برد. پس بهتر است کار طراحی امضای خود را به بهترین های آن بسپارید تا بهترین نتیجه را نیز در کار خود بگیرید. به خصوص اگر در کار خود، به طور مداوم در حال امضای اسناد و مدارک هستید، این امر اهمیت بسیار بیش تری پیدا می‌کند. طراحی امضا با اسم، یکی از انواع طراحی امضا است که تاثیر بسیار خوبی در مخاطبان ایجاد می‌کند و باعث ماندگاری نام شما نیز خواهد شد. البته، انتخاب سبک امضا، به عهده شما خواهد بود و می‌توانید سفارش طراحی امضای خود را در هر سبکی که دوست دارید ثبت کنید. طراحان امضای رایان طرح، در سریع ترین زمان ممکن، امضایی خاص و منحصر به فرد مطابق با سلیقه شما به شما ارائه می‌دهند که با استفاده از آن می‌توانید نامی ماندگار از خود بسازید.

نمونه کارهای طراحی امضا

نمونه کارهای طراحی امضا رایان طرح که در ادامه وجود دارند، نمونه‌ای از طراحی های حرفه‌ای ما هستند که شما می توانید با بررسی این طرح به کیفیت کار تیم رایان طرح پی ببرید. بد نیست بدانید که نمونه کارهای طراحی امضا در رایان طرح فقط برای بررسی بوده و طرح شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد تا وجه تمایز در امضا های شما با سایرین رعایت شود.

برای مشاهده در کیفیت اصلی نمونه کارها روی طرح ها کلیک کنید.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی امضا آنلاین فوری شیک انتخاب کنیم؟

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

تولید محتوای سئوشده

هم اکنون به صورت موقت از پذیرفتن سفارش معذوریم

درآینده قبول ثبت سفارش در همین صفحه اعلام خواهد شد

تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی امضا- پلن 1

3 طرح +1 فیلم آموزشی + یکبار ویرایش

زمان اجرا:   ۲ تا 3 روز کاری  
349/000 تومان
تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی امضا- پلن 2

5 طرح +1 فیلم آموزشی + دوبار ویرایش

زمان اجرا:   ۲ تا 4 روز کاری  
409/000 تومان
تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی امضا- پلن 3

8 طرح + 1نمونه رمزدار و غیرقابل جعل+ فیلم آموزشی طرح انتخابی + ویرایش نامحدود + یک طرح ویژه هدیه

زمان اجرا:   12 تا 48 ساعت کاری  
439/000 تومان

نماد هــای اعتمــاد

قیمت طراحی امضا

یکی از سؤالات مهمی که درباره طراحی امضا به شدت پرسیده می‌شود، هزینه طراحی امضا می‌باشد؛ دقت داشته باشید که هزینه و تعرفه طراحی امضا در تیم رایان طرح بسیار پایین در نظر گرفته شده که شما به سادگی بتوانید از این خدمات در راستای افزایش اعتبار و وجه اجتماعی خود استفاده نماید؛ البته دقت داشته باشید که داشتن امضایی خاص و ویژه برای شما بسیار حیاتی بوده و صرف نظر از هزینه کم یا زیاد آن شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی امضای دیجیتال از طریق شماره «02191307049» با متخصصین شرکت طراحی لوگو در رایان طرح در تماس باشید.

انواع امضاء حرفه ای

برخلاف تصوراتی که امضا را فقط چند خط و شکل می‌دانند، امضا دارای انواع و ابعاد مختلفی بوده که شما برای داشتن یک امضای حرفه‌ای باید آن را بدانید تا بتوانید بهترین امضا ممکن با توجه به نیاز خود را انتخاب نماید؛ با توجه به موضوعات گفته شده، در ادامه به انواع امضاهای موجود می‌پردازیم.

  1. ساده

ساده‌ترین نوع امضا بوده که نه اسمی در آن‌ها به کار برده می‌شود و نه شکل خاصی و فقط به شکلی وجود دارند که فرد دارای امضایی باشد که بتواند از آن برای امضای اسناد مختلف استفاده نماید؛ از این نوع امضا، افرادی که دارای سطح اجتماعی پایین و زندگی بسیار معمولی هستند استفاده می‌کنند.

  1. اداری

امضاهای اداری جزو مهم‌ترین دسته امضاها بوده و باید به شکلی خوانا و دارای شکلی مخصوص باشد که مختص فرد بوده تا زمانی که اسناد مختلف به واسطه فرد امضا می‌شوند، به خوبی بتوان با توجه به طرح امضا به اعتبار آن پی برد؛ معمولاً این نوع امضاها به واسطه طراحی‌های ساده به اضافه اسم خود فرد تشکیل می‌شوند.

  1. هنری

امضا هنری، جزو امضاهایی مخصوص می‌باشد که توسط هنرمندان مختلف مانند نویسندگان استفاده می‌شود و به نوعی شناسه فرد می‌باشد؛ این نوع امضاها تمام اعتبار فرد امضا کننده را در برگرمی گیرند و معمولاً دارای اشکالی خاص بوده و بسیار زیبا و شیک طراحی و استفاده می‌شوند؛ این نوع امضا در بین سایر امضاها بیشتر به عنوان معرفی هنرمند استفاده می‌شوند و حتی می‌توانند یک اسم خاص مانند رایان طرح باشند و نباید حتماً دارای شکلی بسیار پیچیده و خاص باشند.

  1. رسمی

امضا رسمی، جزو مهم‌ترین نوع امضاها بوده که اعتبار بسیار بالاتری از امضاهای اداری داشته و معمولاً توسط مدیران مختلف استفاده می‌شود و به همین علت دارای اعتبار بسیار بالایی بوده و باید به شکلی باشد که کمترین احتمال جعلی شدگی را داشته باشد؛ امضا رسمی برای افراد با وجه اجتماعی و اعتبار بسیار زیاد استفاده می‌شود و به همین علت باید دارای طراحی امن، خاص و شیک باشد.

چرا طراحی امضا مهم است؟

قبل‌تر نیز به این موضوع اشاره داشتیم که طراحی امضا از بعدهای مختلف دارای اهمیت بوده و صرف زیبایی به شما توصیه نمی‌شود که اقدام به سفارش طراحی امضا و طراحی لوگو نماید؛ به بیان دیگر بیشترین دلیل اهمیت طراحی امضا، کاهش احتمال جعل شدن امضا، افزایش اعتبار شما و البته تغییر وجه اجتماعی فرد می‌باشد؛ همین موارد گفته شده، می‌تواند آینده شغلی و تمام موارد وابسته به آن را تحت شعاع قرار دهد؛ پس اگر هنوز هم دارای امضایی خاص و ویژه نیستید، همین الان اقدام به طراحی امضا ویژه از برند رایان طرح نماید تا بتوانید از تخفیفات ویژه ما نیز استفاده نماید.

فیلم طراحی امضا

ممکن است پس از دیدن امضا، نحوه اجرا کردن آن را ندانید. موقع امضا کردن، معمولا امکان زیاد فکر کردن و یا تلاش بیش از حد وجود ندارد. از طرفی، اجرای یک امضای کج و معوج، هر چند که طرح اصلی امضا زیبا باشد، می‌تواند باعث پایین آمدن جایگاه ما در نظر بیننده امضا شود. پس دانستن نحوه دقیق اجرای امضا، امری ضروری است که باید حتما به آن توجه داشته باشید. طراحی امضا با فیلم آموزشی، یکی از امکانات رایان طرح است که با استفاده از آن، می‌توانید تسلط کافی روی اجرای امضای خود را به دست آورید. 

جمع بندی: داشتن یک امضای خاص و جذاب می‌تواند باعث بالا رفتن پرستیژ و حرفه ای تر به نظر رسیدن ما شود. امضای شما می‌تواند مرتبط با نام شما و یا مرتبط با کار و جایگاه شغلی شما باشد اما در وهله اول، نمایانگر سلیقه و هویت شماست. با سپردن کار طراحی امضای خود به بهترین طراحان، می‌توانید نام خود را در یاد مخاطبان خود ماندگار کنید.

سوالات متداول طراحی امضا

خیر. برای حفظ مسئولیت سئو و عدم سوء استفاده از طرح ها، فایل با فرمت لایه بسته به مشتریان تحویل داده می‌شود. البته، در مورد لوگو ها و قالب ها این مسئله صادق نیست و فایل لایه باز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر از طرح ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید درخواست اصلاح نمایید تا در حد امکان، طرح متناسب با سلیقه شما تغییر داده شود تا در نهایت، رضایت کامل از طرح خود داشته باشید.

شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیش تر، کار هایی که پیش تر در سایت قرار داده شده است را ببینید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید. تمامی طراحی های انجام شده، مطابق با نیاز مشتریان هستند و البته، در صورتی که پس از گرفتن خروجی، همچنان طرحی را نپسندید، این طرح تا زمانی که مقبول نظر شما واقع گردد اصلاح می‌شود و در نهایت، یک طرح با رضایت صد در صدی به شما تحویل داده می‌شود.

تمامی خدمات، به صورت کاملا غیر حضوری انجام می‌گیرد و بنابراین به هیچ عنوان محدودیت مکانی وجود ندارد. تنها کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کرده و با تکمیل فرم سفارش، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از پرداخت کامل، سفارش اجرایی می‌گردد و شما می‌توانید از طریق پنل خود به طور مستقیم با طراح سفارشتان در ارتباط باشید. پس از ایده پردازی، اتود ها و فایل های نهایی برای شما ارسال می‌شوند تا در صورت نیاز، آن ها را تغییر دهید و در نهایت، یک فایل خروجی برای شما ارسال می‌شود که در تمام ابعاد قابل چاپ است.

با پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت، می‌توانید سفارش خود را به مرحله اجرایی برسانید.

در صورتی که کاری فوری دارید، می‌توانید پس از ثبت کردن سفارش خود در فرم ارسالی، این موضوع را ذکر کنید و با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ اضافه، در مدت زمان یک تا دو روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

فایل هایی که توسط مجموعه طراحی می‌شوند از طریق پنل مخصوص برای شما ارسال می‌شوند. البته، در صورتی که امکان دسترسی به پنل خود را نداشته باشید می‌توانید آن ها را از طریق واتساپ دریافت نمایید.

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

4.8/5 - (5 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی امضا

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!