طراحی امضا

ممکن است امضای فعلی شما، مطابق با ویژگی های مورد نظر شما نباشد، مربوط به سال ها پیش باشد و نیاز به تغییر داشته باشد که در این صورت، بهتر است به فکر طراحی اختصاصی یک امضا برای خود باشید.

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

طراحی لوگو را به ما بسپارید | رایان طرح

ثبت سفارش فوری

سفارش خود را بصورت فوری و آنلاین ثبت کنید و منتظر تحویل باشید

ارتباط مستقیم با طراح

بعداز ثبت سفارش می توانید با گرافیست در ارتباط باشید و پشتیبانی بگیرید.

قیمت مناسب

با مناسب ترین تعرفه سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخگویی سریع

تحویل طرح شما در بهترین زمان و با بیش ترین کیفیت ممکن

سفارش طراحی امضا

برای سفارش طراحی امضا، می‌بایست فرم سفارش امضا در سایت را تکمیل نمایید. یکی از ویژگی های بسیار مهمی که باید در طراحی امضا رعایت شود، هماهنگی آن با سلیقه شماست. چرا که امضا، نمایانگر شخصیت و هویت شما خواهد بود و بنابراین بهتر است فرم سفارش شما دارای تمام اطلاعات لازم باشد تا طرح نهایی، دارای بیش ترین هماهنگی با هویت و سلیقه شما باشد. پس از این که فرم مربوط به سفارش امضا در سایت تکمیل شد و هزینه طراحی امضا پرداخت گردید، بلافاصله کار طراحی امضای شما شروع می‌گردد تا در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل داده شود. اتود های اولیه طراحی امضا، برای شما ارسال می‌شوند تا از میان آن ها، موردی را که بیش ترین تطابق را با سلیقه شما دارد انتخاب نمایید و در صورت نیاز، تغییراتی را در آن اعمال کنید. سپس نسخه نهایی اصلاح شده امضا برای شما ارسال می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید.

بهترین سایت طراحی امضا

همان طور که گفته شد، امضای شما یکی از نماد هایی است که دیگران از طریق آن به برخی از ویژگی های شما پی خواهند برد. پس بهتر است کار طراحی امضای خود را به بهترین های آن بسپارید تا بهترین نتیجه را نیز در کار خود بگیرید. به خصوص اگر در کار خود، به طور مداوم در حال امضای اسناد و مدارک هستید، این امر اهمیت بسیار بیش تری پیدا می‌کند. طراحی امضا با اسم، یکی از انواع طراحی امضا است که تاثیر بسیار خوبی در مخاطبان ایجاد می‌کند و باعث ماندگاری نام شما نیز خواهد شد. البته، انتخاب سبک امضا، به عهده شما خواهد بود و می‌توانید سفارش طراحی امضای خود را در هر سبکی که دوست دارید ثبت کنید. طراحان امضای رایان طرح، در سریع ترین زمان ممکن، امضایی خاص و منحصر به فرد مطابق با سلیقه شما به شما ارائه می‌دهند که با استفاده از آن می‌توانید نامی ماندگار از خود بسازید.

نمونه کارهای طراحی امضا

نمونه کارهای طراحی امضا رایان طرح که در ادامه وجود دارند، نمونه‌ای از طراحی های حرفه‌ای ما هستند که شما می توانید با بررسی این طرح به کیفیت کار تیم رایان طرح پی ببرید. بد نیست بدانید که نمونه کارهای طراحی امضا در رایان طرح فقط برای بررسی بوده و طرح شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد تا وجه تمایز در امضا های شما با سایرین رعایت شود.

برای مشاهده در کیفیت اصلی نمونه کارها روی طرح ها کلیک کنید.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی امضا آنلاین فوری شیک انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی امضا- پلن 1

3 طرح +1 فیلم آموزشی + یکبار ویرایش

زمان اجرا:   ۲ تا 3 روز کاری  

۱4۰.۰۰۰ تومان

تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی امضا- پلن 2

5 طرح +1 فیلم آموزشی + دوبار ویرایش

زمان اجرا:   ۲ تا 4 روز کاری  

19۰.۰۰۰ تومان

تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی امضا- پلن 3

8 طرح + 1نمونه رمزدار و غیرقابل جعل+ فیلم آموزشی طرح انتخابی + ویرایش نامحدود + یک طرح ویژه هدیه

زمان اجرا:   4 تا 6 روز کاری  

22۰.۰۰۰ تومان

نمادهای اعتماد

logo

logo-samandehi

ssl logo 1

logo

قیمت طراحی امضا

تعرفه طراحی امضا، با توجه به نوع امضایی که انتخاب می‌کنید می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه به طور مختصر شما را با انواع امضا از نظر فضای استفاده، آشنا خواهیم کرد: طراحی امضای اداری امضای اداری، بیش تر مناسب کارمندان است که به طور روزانه، اوراق مختلفی را امضا می‌کنند. این امضاها معمولا ساده است و در زمان کمی انجام می‌شود. البته، سادگی این امضاها به معنی بی اهمیت بودن آن ها نیست و می‌بایست کاملا شخصی و یونیک باشد. طراحی امضای هنری امضای هنری، همان طور که از نام آن پیداست بیش تر برای هنرمندان کاربرد دارد. پیچیدگی این نوع امضا بیش تر است و برای امضای آثار هنری به کار می‌روند.

 اگر برای امضای آثار خود نیاز به یک امضای هنری دارید، به یاد داشته باشید که به احتمال بالا، به فایل دیجیتال امضای طراحی شده نیز نیاز پیدا خواهید کرد. این فایل دیجیتال می‌تواند روی پوستر ها یا فیلم های تبلیغاتی و یا عکس ها به کار رود. امضای هنری، معمولا پیچیدگی بیش تری دارد و به عقیده برخی، خود آن نیز باید یک اثر هنری باشد. بنابراین، ممکن است این امضا برای اجرا نیازمند زمان طولانی تری باشد که مشکلی ندارد. امضای هنری، هم می‌تواند امضای اسم باشد و هم ممکن است طرحی مرتبط با شغل هنرمند را داشته باشد و یا ترکیبی از این دو باشد. نکته بسیار مهم و حائز اهمیت دیگری که در مورد امضای هنری وجود دارد، این است که جعل آن می‌بایست بسیار سخت باشد تا اشخاص دیگر، امکان سوء استفاده از آثار هنری هنرمند را نداشته باشند. طراحی امضای مدیریتی پایین بودن امکان جعل امضا در امضای مدیریتی نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. به علاوه، امضای مدیریتی می‌بایست در ساختار خود شامل شاخصه هایی از برند و کسب و کار نیز باشد و به طور کلی، طراحی خاص و منحصر به فردی دارد. پس از مشخص کردن نوع امضایی که مد نظر دارید، می‌توانید از روی تعرفه های طراحی امضا، هزینه آن را ببینید و از طریق درگاه پرداخت نمایید. به یاد داشته باشید که برای داشتن یک امضای هنری، حتما لازم نیست یک هنرمند مشهور باشید و یا در صورتی که کارمند هستید ملزم به استفاده از امضای اداری نیستید. امضای شما نمایانگر سلیقه شما نیز هست، پس باید نوعی از امضا را انتخاب کنید که بیش تر از همه به آن علاقمند هستید و سلیقه شما را بهتر از همه به دیگران نشان می‌دهد.

فیلم طراحی امضا

ممکن است پس از دیدن امضا، نحوه اجرا کردن آن را ندانید. موقع امضا کردن، معمولا امکان زیاد فکر کردن و یا تلاش بیش از حد وجود ندارد. از طرفی، اجرای یک امضای کج و معوج، هر چند که طرح اصلی امضا زیبا باشد، می‌تواند باعث پایین آمدن جایگاه ما در نظر بیننده امضا شود. پس دانستن نحوه دقیق اجرای امضا، امری ضروری است که باید حتما به آن توجه داشته باشید. طراحی امضا با فیلم آموزشی، یکی از امکانات رایان طرح است که با استفاده از آن، می‌توانید تسلط کافی روی اجرای امضای خود را به دست آورید. جمع بندی: داشتن یک امضای خاص و جذاب می‌تواند باعث بالا رفتن پرستیژ و حرفه ای تر به نظر رسیدن ما شود. امضای شما می‌تواند مرتبط با نام شما و یا مرتبط با کار و جایگاه شغلی شما باشد اما در وهله اول، نمایانگر سلیقه و هویت شماست. با سپردن کار طراحی امضای خود به بهترین طراحان، می‌توانید نام خود را در یاد مخاطبان خود ماندگار کنید.

سوالات متداول طراحی امضا

خیر. برای حفظ مسئولیت سئو و عدم سوء استفاده از طرح ها، فایل با فرمت لایه بسته به مشتریان تحویل داده می‌شود. البته، در مورد لوگو ها و قالب ها این مسئله صادق نیست و فایل لایه باز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر از طرح ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید درخواست اصلاح نمایید تا در حد امکان، طرح متناسب با سلیقه شما تغییر داده شود تا در نهایت، رضایت کامل از طرح خود داشته باشید.

شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیش تر، کار هایی که پیش تر در سایت قرار داده شده است را ببینید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید. تمامی طراحی های انجام شده، مطابق با نیاز مشتریان هستند و البته، در صورتی که پس از گرفتن خروجی، همچنان طرحی را نپسندید، این طرح تا زمانی که مقبول نظر شما واقع گردد اصلاح می‌شود و در نهایت، یک طرح با رضایت صد در صدی به شما تحویل داده می‌شود.

خیر، برای تمام طرح های سفارشی، ایده پردازی کامل انجام می‌گیرد. ضمن این که در صورت نارضایتی از طرح ها، می‌توانید برای تغییر آن ها درخواست دهید.

تمامی خدمات، به صورت کاملا غیر حضوری انجام می‌گیرد و بنابراین به هیچ عنوان محدودیت مکانی وجود ندارد. تنها کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کرده و با تکمیل فرم سفارش، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از پرداخت کامل، سفارش اجرایی می‌گردد و شما می‌توانید از طریق پنل خود به طور مستقیم با طراح سفارشتان در ارتباط باشید. پس از ایده پردازی، اتود ها و فایل های نهایی برای شما ارسال می‌شوند تا در صورت نیاز، آن ها را تغییر دهید و در نهایت، یک فایل خروجی برای شما ارسال می‌شود که در تمام ابعاد قابل چاپ است.

با پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت، می‌توانید سفارش خود را به مرحله اجرایی برسانید.

تمام روز های سال به غیر از موارد زیر، روز کاری محسوب می‌شوند: – تعطیلات رسمی – جمعه ها – تعطیلات مناسبتی روند اجرای سفارش شما یک روز پس از ثبت سفارش آغاز می‌شود.
در صورتی که کاری فوری دارید، می‌توانید پس از ثبت کردن سفارش خود در فرم ارسالی، این موضوع را ذکر کنید و با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ اضافه، در مدت زمان یک تا دو روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

فایل هایی که توسط مجموعه طراحی می‌شوند از طریق پنل مخصوص برای شما ارسال می‌شوند. البته، در صورتی که امکان دسترسی به پنل خود را نداشته باشید می‌توانید آن ها را از طریق واتساپ یا تلگرام نیز دریافت نمایید.

شما می‌توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف سایت مانند پشتیبانی آنلاین، واتساپ و تلگرام و یا تماس با شماره تلفن مجموعه سوالات خود را مطرح نمایید.

تمام فایل های سفارشی طراحی شده، در مجموعه آرشیو می‌شوند تا در هر زمانی که شما مجددا نیاز به آن ها داشتید برای شما ارسال شوند.

مطابق با سیاست های اجرایی و تعهدات مربوط به کپی رایت، فایل لایه باز برای مشتریان ارسال نمی‌شود. اما در صورتی که واقعا به فایل لایه باز نیاز داشته باشید، امکان دریافت آن با پرداخت ۵۰ درصد مازاد بر قیمت اصلی طرح وجود دارد.

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

تمام فایل ها مطابق با سلیقه شما و فرمی که هنگام ثبت سفارش پر می‌کنید طراحی می‌شوند و بنابراین، بسیار نزدیک به سلیقه شما خواهند بود. اما با این حال، در صورتی که فایل ارسالی از نظرتان نیاز به تغییر داشته باشید می‌توانید نظرات خود را به طراح سفارش خود اعلام کنید تا پیش از نهایی شدن سفارش، اصلاحات لازم به طور رایگان اعمال گردد.

بهتر است برای ثبت سفارش خود از فرم داخل سایت استفاده کنید چرا که در این فرم تمام اطلاعات تخصصی مورد نیاز برای ثبت سفارش از شما درخواست می‌شود و در نهایت نیز می‌توانید موارد دیگری را به آن اضافه کنید. اما در صورتی که تمایل به استفاده از مشاوره دارید، می‌توانید پیام خود را به صورت تایپی و یا ویس در واتساپ یا تلگرام ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که به پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.