جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در جهت و راستای معرفی، تبلیغ و فروش کالا یا خدمات یک یا چند شرکت بنا شده که مزایای بی شماری دارد. فروشگاه های اینترنتی مرکز دنیای فیزیکی را شکستند و کاربران را از هرجای دنیای قادر به خرید و فروش کردند. در حال حاضر وب سایت های فروشگاهی یکی از مهم ترین وب سایت های در سطح اینترنت هستند که هرروز به این اهمیت و محبوبیت آن‌ها افزوده می شود. خوبی وب سایت های اینترنتی این که هر محصول را می توانی در آن فروخت و برای راه اندازی آن نیاز به هزینه های بسیار زیاد ندارید.

تیم پیشرفته

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

پشتیبانی فوق العاده

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

چرا داشتن سایت فروشگاهی مهم است؟

با گسترده شدن فضای وب و تغییر ماهیت و کاربرد آن، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پا به عرصه گذاشت و فروشگاه های اینترنتی به مهم ترین وب سایت های اینترنتی تبدیل شدند. یکی از بزرگ ترین فروشگاه های موجود در جهان که به صورت اینترنتی فعالیت می کند، شرکت آمازون است.
شرکت هایی مانند آمازون که در عرصه وب در حال فعالیت هستند، به اهمیت این بازار و این که دنیای جدید مختص به اینترنت خواهد و کسی دیگر برای خرید به فروشگاه های فیزیکی مراجعه نمی‌کند، پی بردند و توانسته‌اند که به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی ارزان

مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین مشکلات فروشگاه های فیزیکی نداشتن انعطاف است که توسط فروشگاه های اینترنتی حذف شده، اما این تمام مزایای یک وب سایت فروش در اینترنت نیست و مزایای بی شمار دیگر هم وجود دارد.

یک مثال واقعی!

فرض کنید یک فروشگاه تولید و پخش لباس مردانه دارید و در حال رقابت با رقیبان قدرتمند خود هستید و حسابی هم کارتان گرفته 😎. تا اینجای کار هیچ مشکلی ندارید و هرروز هم فروش تون بیشتر میشه، اما الان دیگه قرار کار رو توسعه بدید و قسمت فروش لباس زنانه رو به فروشگاه اضافه کنید، ولی مشکل این که فروشگاهی که الان دارید، گنجایش این موضوع را نداره، حالا چی کار می کنید! 😭 یا مجبورید مغازه رو بازسازی و بزرگ کنید یا کلا تغییر دهید و به جای دیگر بروید که این عامل باعث کاهش مشتری میشه و یک ریسک بزرگ یا میشه از خیر قسمت لباس زنانه در حال تاسیس و قسمت های دیگر مثل لباس کودکان صرف نظر کنید و این یعنی کل ضرر بیشتر و شکست خوردن از رقیب هایی که جای بیشتری دارند، عیب نداره الان وقت گریه کردن نیست، وقت تغییر. فروشگاه اینترنتی بدون هیچ مشکلی شما هر قسمتی که بخواهید به فروشگاه خود اضافه می کنید، بدون هیچ تغییر یا بیل و کلنگی 😍
طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس

مزایــا و ویژگــی هــا

جستجوی پیشرفته محصولات
جستجوی پیشرفتهمحصولات 
مقایسه حرفه ای محصولات 
بررسی کامل هر محصول
سبد خرید با قابلیت حذف و اضافه محصولات
مشاهده جزئیات خرید
ارائه فاکتور حرفه ای و دقیق
ذخیره شدن سابقه خرید ها
امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 امکان درج و استفاده از نظرات برای بازاریابی
تعریف بی نهایت محصولات
امکان فروش ویژه محصولات
امکان قرار دادن کد های تخفیف زمان دار
دارای پنل مدیریت حرفه ای و قابل شخصی سازی
امکان تغییر قیمت در کمترین زمان
تعریف نامحدود ایمیل سازمانی
امکان مشاهده تعداد محصولات باقی مانده در فروشگاه
سامانه ایمیل و SMS
سیستم گفتگوی زنده و قابل نظارت
امنیت بالا و افشا نشدن اطلاعات کاربران
کیف پول کاربران حرفه ای  
سیستم مدیریت کاربران حرفه ای

+ هر امکان دیگری که شما بخواهید

سـئو فروشـگاه اینترنتــی

مهم تر از ظاهر فروشگاه، سئوی فروشگاه که تمام این امکانات را به ثمر می رساند و باعث رشد و موفقیت فروشگاه می شود. سئو تمام چیزی است که یک فروشگاه برای دیده شدن لازم دارد. زمانی که سایت شما به رنک خوبی از لحاظ سئو برسد و در رأس قرار بگیرید، شما پروسه‌ی موفقیت خود را به درستی تمام کرده‌اید و فقط باید منتظر فروش بیشتر در هر روز باشید.

برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش طراحی سایت فروشگاهی در واتساپ به ما پیام دهید.

نماد هــای اعتمــاد

نمونه کارهــای طراحــی سایــت فروشگاهــی

https://meroland.com/

مرولند

https://artamhamrah.com/

آرتام همراه

https://cantigradco.com/

سانتی گراد

https://nasajishop.com/

نساجی شاپ

https://flow-color.com/

کیمیا آذین رنگ

https://teh-yadak.com/

تهران یدک

سوالات متداول طراحی سایت

بعد از واریز هزینه بیعانه یا پرداخت کامل؛ همان روز یک گروه در واتس‌اپ تشکیل داده می‌شود و مشتری به همراه همکاران مشتری در گروه اضافه خواهند شد و یک فهرست از خواسته‌های موردنیاز برای طراحی سایت  در گروه از سمت طراحان وب رایان طرح ارسال می‌شود و با تعریف یک بازه زمانی جهت ارسال اطلاعات از سمت مشتری؛ کار به‌صورت رسمی آغاز می‌شود و در بازه تعریف شده  جهت آماده‌سازی اطلاعات؛ طراحان سایت رایان طرح کارهای فنی وب‌سایت و کارهای اولیه را انجام می‌دهند و گزارش از هر قسمت کار در هر مرحله‌ای قرار می‌دهند.

هزینه ثبت دامنه بر عهده رایان طرح است و دامنه با مشخصات مشتری و مالکیت صددرصد مشتری خریداری می‌شود و بعد از  گذشت سال اول؛ تمدید دامنه  توسط مشتری انجام می‌شود.

هزینه تهیه‌هاست بر عهده رایان طرح است و هاست با مشخصات مشتری به مدت یک سال خریداری می‌شود. هاست مشتری از نوع وردپرس و با سرور ایرانی  به‌صورت دو گیگ روی هر پلن خریداری می‌شوند  بعد از  گذشت سال اول باید تمدیدهاست  توسط مشتری انجام شود.

دامنه دات‌کام برای سایت خریداری می‌شود و در صورت آزاد بودن آن ای ار نیز تهیه می‌شود و روی دات‌کام انتقال داده می‌شود. چنانچه نام سایت شما با دات‌کام یا دات ای ار در دسترس نباشد  از پسوندهای دیگری استفاده می‌کنیم.

کار با سایت وردپرسی بسیار آسان است و کار با تمام بخش‌های وب‌سایت به‌صورت ویدئو آموزشی باکیفیت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد استفاده از ویدئوها به‌صورت دائمی بوده همچنین زمان آموزش هر بخش بین ۳ تا ۱۵ دقیقه است  که قابل دانلود است و در کمتر از چهار روز می‌توان با بخش‌های وب‌سایت آشنا شد.

باید دانست که امر سئو یک تخصص جدا از حوزه طراحی سایت است و قرارداد و صحبت‌های آن بعد از بالا بودن سایت صحبت می‌شود.

سئو اولیه روی سایت راه‌اندازی شده انجام می‌شود  و سایت با ساختار سئویی طراحی می‌شود و همینطور  سایت در زمان تحویل به مشتری با کلمه کلیدی نام برند در صفحه اول  و نتایج یک تا سه + کلیه  صفحات سایت در گوگل ایندکس (حضور) خواهند شد.

جهت آزمودن  صحت و عملکرد  درست  وب‌سایت و باگ یابی؛ بیست  محصول با مشخصات دریافتی از سمت مشتری در سایت اضافه خواهد شد و  برای اضافه‌شدن محصولات بیشتر  می‌توان با آموزش‌هایی که در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت این کار انجام شود یا در شروع پروژه و حتی در حین انجام پروژه؛ تعداد محصولات با پرداخت هزینه توافقی بیشتر اضافه شود.

اگرهاست و دامنه یا هر یک را قبلاً تهیه نموده‌اید می‌توانید مشخصات شرکتی که از آن‌هاست یا دامنه تهیه شده است را در اختیار ما قرار دهید تا طراحی سایت روی‌هاست یا دامنه فوق انجام شود و هیچ مشکلی در فرآیند طراحی سایت به این شکل به وجود نخواهد آمد و همچنین باعث تسریع در انجام کارها و تحویل پروژه است که یک مزیت به‌حساب می‌آید.

در الگوریتم‌های جدید گوگل سرعت وب‌سایت بسیار مهم و قابل اهمیت شده است به همین منظور وب‌سایت طراحی شده  زیر  ۳ ثانیه  سرعت خواهد داشت که یک سرعت معقولی برای سایت تازه راه‌اندازی شده است.

وردپرس قابلیت اضافه نمودن هر نوع امکانی را با استفاده از پلاگین‌ها موجود حال حاضر یا کدنویسی شده فراهم می‌کند و تا کنون هر نیازی بوده برای آن یک پلاگین نوشته شده است که با موفقیت و پیشرفت وب‌سایت می‌توان از آن پلاگین‌ها استفاده نمود و دسترسی کامل برای اضافه‌کردن امکانات در آینده باز است و هر نوع امکاناتی را می‌توان در ماه‌ها و سال‌های بعد به سایت طراحی شده با کمترین هزینه و زمان اضافه نمود.

پشتیبانی وب‌سایت باتوجه‌به پلن خریداری شده سه ماه یا شش ماه است که به‌صورت پشتیبانی فنی است و در صورت هرگونه اتفاق یا مشکل در مدت تعریف شده در کمتر از دو ساعت پاسخگویی انجام می‌شود و مشکل فوق بر طرف می‌شود و همچنین مشتری یا همکاران مشتری سؤالی در خصوص کار با بخش‌های مختلف سایت داشته باشند به تک‌تک سؤالات پاسخ داده می‌شود. بعد از اتمام پشتیبانی می‌توانید به‌صورت توافقی (ساعتی یا به‌صورت پلن تغییراتی)  پشتیبانی را  تمدید نمود.

اگر در حین کار امکاناتی خارج از قرارداد و موارد صحبت شده؛ اضافه شود در گروه واتس‌اپی برآورد هزینه + زمان می‌شود و به‌صورت تلفنی یا در واتس‌اپ با مشتری جهت تأییدیه و واریز و تماس گرفته می‌شود.

در هر پروژه ارسال اطلاعات متفاوت است ولی به‌صورت معمول اطلاعات لازمه برای راه‌اندازی سایت به شرح زیر است

اطلاعات شخصی  برای تهیه درگاه پرداخت (ک شامل عکس کارت ملی- صفحه اول شناسنامه- آدرس منزل – کد پستی و- و شماره منزل- آدرس محل کار – کد پستی محل کار – شماره تلفن محل کار – شماره شبا بانکی- ایمیل) این اطلاعات نزد ما امانت است

و اطلاعات مخصوص وب‌سایت (که شامل  : متن مقاله – متن محصول – عکس محصول – نمونه کار ها – متن درباره ما – شماره تماس‌ها و  سوشال‌مدیاها و… است و باید توسط مشتری ارسال شود)

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

در هیچ جای از دنیا امنیت صددرصد وجود ندارد حتی شرکت‌های از قبیل گوگل – مایکروسافت – دیجی‌کالا – بانی مد نیز امنیت صددرصدی ندارند بلکه راهکارهایی جهت بالابردن و جلوگیری از نفوذ هکران به وب‌سایت وجود دارد که طراحان سایت رایان طرح به‌صورت کامل تمام راهکارهای امنیتی را پیاده‌سازی می‌نمایند قابل‌ذکر است وردپرس نسبت به سایت‌های کدنویسی شده امنیت نسبت بالایی دارد و از طرفی در بسته و پلن‌های طراحی سایت امنیت و برقراری امنیت وب‌سایت قرارداد شده است. ضمن یادآوری  وب‌سایت طراحی شده هم‌زمان با مدت پشتیبانی وب‌سایت صددرصد امنیت را تضمین نموده و هرگونه خسارت به مشتری را که نشئت‌گرفته از امنیت باشد  به مشتریان خود  رایان طرح متقبل می‌نمایید.

برای راه‌اندازی و تکمیل سایت جهت چیدمان ۳ الی ۶ محتوای متنی آماده (با موضوع معرفی محصولات یا محتوای آموزشی) و برای رایان طرح ارسال شود. اگر زمان لازم برای تهیه این نوع محتواها را ندارید از تیم تولید محتوای رایان طرح می‌توان کمک گرفت  و با پرداخت هزینه آن این بخش تکمیل شود  و در سایت قرار بگیرد.

ویرایشات  قبل از تحویل پروژه در دمو اولیه سایت صورت می‌گیرد و تمام بخش‌هایی که طبق سلیقه مشتری نیست با ارسال اسکرین‌شات یا توضیحات تکمیلی به خواسته مشتری ویرایش خواهد شد تا سایت نهایی یک وب‌سایتی با خواسته مشتری + علم و اصول طراحی سایت؛ آماده تحویل شود.

سایت به زبان فارسی یا زبان انگلیسی طراحی می‌شود که در حین پروژه یا بعداً می‌توان زبان جدید به آن اضافه نمود و قابل‌ذکر است که روش‌های بسیار زیادی برای چند زبانه شدن وب‌سایت وجود دارند هزینه دوزبانه شدن وب‌سایت بر اساس تعداد صفحات وب‌سایت و بر اساس نوع پیاده‌سازی آن است که فرق زیادی بین سایت فروشگاهی  با زبان دوم که دارای درگاه پرداخت بین‌المللی و فروشگاهی که صفحه اول و سایر صفحات فقط ترجمه باشند است. خواسته‌های مشتری می‌بایست از چند زبانه شدن مشخص باشد تا رایان طرح بتواند بهترین روش ممکن برای چند زبانه شدن وب‌سایت را پیاده‌سازی کند.

واکنش‌گرا بودن جزو یکی از اصول های طراحی سایت است که در کلیه پروژه‌های رایان طرح رعایت می‌شود  و سایت‌ها ۱۰۰ درصد واکنش‌گرا هستند و  با سایزهای مختلف دیوایسی شکل خود را اندازه نمایشگر حفظ می‌کنند و حین تحویل پروژه تک‌تک صفحات با چند دیوایس مختلف بررسی خواهند شد.

زمان طراحی برای وب سایت ها 21 روز کاری است و سایت های که دارای دستورات خاص هستند با توجه به نوع آن پروژه زمان طراحی و تحویل متفاوت است.

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

5 دیدگاه دربارهٔ «طراحی سایت فروشگاهی (فروش یار)»

 1. علی قربان

  یه فروشگاه اینترنتی فروش کیف و کفش و لباس زنانه میخواستم
  هر چی تماس میگیرم شرکت پاسخگو نیست

  1. امیدکریمی

   احمد جان بستگی به کار شما دارد … بین دو هفته تا یک ماه ممکن است زمان برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز باشد.

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   سلام روز بخیر:
   سئو سایت بستگی به متغییر های زیادی دارد.
   مثلا عمر دامنه – تعداد محتوا های فعلی- اتوریتی دامنه – رقیب ها – نوع کلمه کلیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3/5 - (2 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی سایت فروشگاهی (فروش یار)

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی پروفایل یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت