طراحی سایت سالن زیبایی

با گسترده شدن کار آرایشگری و افزایش رقبا این امکان که بتوانید مانند قبل به سادگی مشتری پیدا کنید و از آن مهم تر مشتری خود را حفظ نمایید وجود ندارد، مگر اینکه از روش های جدید بازاریابی و فرصت های سطح نت استفاده کنید. با خود فکر کنید چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که مشتری قبل از هر کاری بتواند رزومه کاری و نمونه کارهای شما را ببیند. استفاده از اینترنت در راستای ارائه تبلیغ و بازاریابی عمومی و هدفمند می تواند بهترین گزینه برای افزایش درآمد و اعتبار شما باشد. همچنین طراحی سایت و شبکه های اجتماعی بهترین راه برای تبلیغات مجازی می باشد که بازدهی بسیار بالایی داشته و مستقیما جامعه هدف شما را نشانه می گیرد.

تولید محتوا را به حرفه ای ها بسپارید! | رایان طرح

medal 1مشاوره رایگان و ثبت سفارش

در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی سایت و سئو هستیم.

سایر خدمات ما

قیمت طراحی سایت وکالت

چرا باید یک سایت سالن زیبایی داشته باشیم؟

همان ‌طور که گفته شد مهم ترین هدف طراحی سایت سالن زیبایی تبلیغات به روش های مختلف برای افزایش مشتری و اعتبار است؛ اما این تنها دلیل و ضرورت این موضوع نمی باشد. سالن های زیبایی همچنین منبع درآمد خوبی از طریق دوره های آموزشی مختلف دارند و با داشتن یک سایت می توانند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و امکان ثبت نام آنلاین را برای مشتریان خود فراهم آورند. امکان رزرو آنلاین وقت برای انواع خدمات سالن های زیبایی نیز یکی دیگر از دلایل طراحی سایت برای آرایشگاه می باشد.

طراحی سایت سالن زیبایی مناسب چه افرادی است؟

طراحی سایت سالن زیبایی مناسب تمام فعالین حوزه ی زیبایی اعم از سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه و مردانه می باشد که می خواهند فعالیت حرفه ای خود را وارد مرحله ی جدید تری نمایند. به علاوه این سایت ها برای برگزار کنندگان دوره های آموزشی آرایشگری نیز بسیار مطلوب می باشد. به طور کلی آرایشگرانی که به فکر تبدیل کسب و کار خود به یک ماشین پولسازی از طریق تبلیغات هستند، می توانند از طراحی سایت استفاده نمایند.

سایت من با چه سیستمی طراحی می شود؟

طراحی سایت های سالن های زیبایی که در رایان طرح انجام می شود، با بهترین سیستم مدیریت محتوای جهان که همان وردپرس است انجام می شود. دقت داشته باشید این سیستم قادر به پیاده سازی هر نوع سایت با هر امکاناتی می باشد و با استفاده از این سیستم شما می توانید یک سایت سالن زیبایی بسیار جامع با تمام امکانات دلخواه داشته باشید.
جالب است بدانید در حال حاضر وردپرس پیشرفته ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا می باشد که از هر لحاظ در حال بروزرسانی می باشد و هر روز امکانات جدیدی به آن اضافه می شود و اگر شما امکان جدیدی برای سایت خود نیاز داشته باشید، می توانید در کمترین زمان از این امکان بهره مند شوید. اگر می خواهید یک وب سایت بسیار قدرتمند و در عین حال ارزان داشته باشید حتما از وردپرس استفاده کنید. وردپرس این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با چند کلیک ساده به پیشرفته ترین سایت سالن زیبایی موجود تبدیل شوید.

طراحی سایت سالن زیبایی ارزان

قبل از هر چیزی باید بدانید که معنی و مفهوم سایت ارزان از نظر شما چیست؟ اگر فقط به دنبال این هستید که یک صفحه خشک و خالی در سطح وب داشته باشید، به هیچ عنوان به سمت طراحی سایت نروید. ولی اگر می خواهید یک سایت سالن زیبایی بسیار حرفه ای با کمترین هزینه داشته باشید، به سراغ وردپرس بروید تا هم بهترین سایت زیبایی را داشته باشید و هم بهترین قیمت را تجربه کنید.
طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت سالن زیبایی واکنشگرا

استفاده از گوشی های هوشمند به قدری فراگیر شده که اغلب افراد برای بازدید و استفاده از خدمات هر نوع سایتی از گوشی استفاده می کنند و در این جا است که ریسپانسیو بودن یا همان واکنشگرا بودن سایت اهمیت پیدا می کند. سایتی که رایان طرح پیاده سازی می کند از هر لحاظ ریسپانسیو بوده و در هر صفحه نمایشی به طور دقیق و بدون مشکل نمایش داده می شود تا افرادی که وارد سایت می شوند بدون هیچ مشکلی بتوانند از تمام خدمات استفاده نمایند. ریسپانسیو بودن سایت برای دریافت بازخورد های بالا و افزایش اعتبار کسب و کار شما بسیار ضروری می باشد، پس از آن به هیچ عنوان غافل نشوید!

سئو سایت سالن زیبایی

مهم ترین و تاثیر گذار ترین بخش در طراحی و پیاده سازی انواع سایت ها، سئو می باشد. سئو فرآیندی است که سایت شما را بهبود رتبه می دهد و در بین صفحات اول گوگل جای می دهد. البته لازم به ذکر است که اگر سئو اشتباه انجام شود می تواند حتی باعث کاهش رتبه سایت شما شود. از این رو خدمات سئو فقط باید به دست یک تیم حرفه ای مانند رایان طرح انجام شوند تا ضامن موفقیت سایت شما باشد. فراموش نکنید تمام چیزی که برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارید بیننده و مشتری است که همه ی این موارد تنها به دست سئو امکان پذیر است. به عبارت دیگر شاه کلید موفقیت در هر کسب و کار اینترنتی سئو می باشد که باعث دیده شدن هر چه بیشتر خدمات آن کسب و کار می شود.
طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت سالن زیبایی با امنیت بالا

امنیت یک موضوع حیاتی در طراحی سایت است که در صورت عدم رعایت آن سایت به مشکلات متعددی نظیر حملات متعدد نفوذگران بر می خورد و همین عامل باعث بی اعتمادی کاربران می شود. رایان طرح در این راستا متعهد می شود که سایتی برای شما طراحی کند که از هر لحاظ دارای ایمنی کامل باشد.

ویژگی های سایت سالن زیبایی

سایت های سالن های زیبایی ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارند و مشتریان را از مراجعه حضوری برای اقداماتی مانند مشاهده نمونه کار و رزرو وقت بی نیاز می کنند، اما این تمام مزیت های یک سایت سالن زیبایی نمی باشد و ویژگی های مهم تر و بیشتری نیز وجود دارد که برای شما نام می بریم:

چگونه درآمد سالن زیبایی خود را به طور چشمگیری افزایش دهیم!

چرا تبلیغات فیزیکی بازدهی خیلی کمی دارند؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که روش های فیزیکی مثل پخش تراکت، راه بهتری برای تبلیغات می باشد اما باید گفت که این ذهنیت بسیار ضعیف و اشتباه می باشد. زیرا تبلیغات فیزیکی امکاناتی که روش های مجازی برای شما فراهم می کنند را ندارد.
در اینجا چند نکته مهم در مورد تبلیغات فیزیکی را با هم بررسی می کنیم تا متوجه شوید این تبلیغات دیگر نمی توانند بازدهی خوبی برای شما داشته باشند.
1. تبلیغات فیزیکی نمی تواند دقیقا جامعه هدف شما را نشانه گرفته و ذهن آن ها را با کار شما درگیر نماید.
2. تبلیغات فیزیکی محدود بوده و شما نمی توانید منطقه‌ی گسترده ای را به عنوان جامعه هدف انتخاب کنید.
3. تبلیغات فیزیکی هزینه بسیار زیادی می برد و در عین حال بازدهی کمتری نیز دارد.
4. برقراری اعتماد بین مشتری و شما از طریق تبلیغات فیزیکی امکان پذیر نمی باشد زیرا مشتری نمی تواند شما را از داخل برگه دیده و یا رفتار شما را بررسی نماید تا به شما اعتماد نماید.
5. تبلیغات فیزیکی هزینه بسیار زیادی داشته و افراد زیادی به آن توجه نمی کنند. مطمئنا تراکت های زیادی را دیده‌اید که حتی خوانده نمی شوند و به دور انداخته می شوند و دلیل این موضوع هم نداشتن ظرافت و عوامل تحریک کننده در این گونه تبلیغات می باشد.

این موارد بسیار زیاد می باشند اما به طور خلاصه باید گفت که تبلیغات فیزیکی دیگر کارایی خود را از دست داده اند و افرادی که می توانند از ابزارهای اینترنتی استفاده نمایند، هیچ وقت به سراغ تبلیغات فیزیکی شما نمی آیند!

آموزش های خود را به صورت مجازی برپا کنید

افرادی که در حوزه زیبایی فعالیت می کنند باید آموزش های زیادی ببینند تا بتوانند وارد این کسب و کار شده و به طور حرفه ای فعالیت نمایند. از این رو شما می توانید کلاس هایی با مضمون آموزشی برگزار کرده، به هنرجویان خود به صورت حرفه ای آموزش بدهید و مدرک رسمی ارائه نمایید.

رایان طرح چه خدماتی ارائه می دهد؟

رایان طرح برای طراحی و توسعه سایت های آرایشی تمام خدمات ممکن اعم از طراحی، سئو، تولید محتوا، خدمات گرافیکی و باز طراحی سایت را انجام می دهد. این سایت ضامن موفقیت وب سایت های آرایشی با استراتژی های مختلف متناسب با وضعیت هر وب سایت می باشد. در رایان طرح بنا راضی بودن مشتری است و شما می توانید قبل از هر کاری به صورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

نگاهی بر نمونه کار های سایت سالن زیبایی

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی سایت سالن زیبایی آرایشگری آموزش  آرایشگری انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیش از آنچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از آنچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد. تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهند شد و یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

امکاناتی که میتوانید داشته باشید.

tick mark

پرداخت آنلاین و امن از طریق درگاه های پرداخت

tick mark

مشاوره آنلاین

tick mark

رزرو وقت برای خدمات مختلف

tick mark

پنل کاربری حرفه ای

tick mark

پنل مدیریت پیشرفته

tick mark

آلبوم و گالری

tick mark

تور های سالن گردی

tick mark

بخش آموزشی

tick mark

طراحی شیک و کاربر پسند

tick mark

ارائه نمونه کارها و رزومه

tick mark

جستجوی پیشرفته

tick mark

برگزاری کلاس های غیرحضوری

tick mark

ایمن سازی سه لایه و پیشرفته

tick mark

جلوگیری از کامنت های اسپم

tick mark

امکان مدیریت کاربران و سطح دسترسی آنها

tick mark

تفکیک بخش های مختلف سایت

tick mark

سئو سایت

tick mark

ریسپانسیو بودن سایت

tick mark

استخدام و فرصت های شغلی

tick mark

نقشه سایت

tick mark

آدرس سالن زیبایی روی نقشه

tick mark

امکان برگزاری نظر سنجی

tick mark

ایجاد فروشگاه در سایت

tick mark

چند زبانه بودن سایت

سوالات متداول

آنچه ما را از دیگران متمایز می کند!

medal 1مشاوره رایگان و ثبت سفارش

در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی سایت و سئو هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.