جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی سایت آرایشگاه

با گسترده شدن کار آرایشگری و افزایش رقبا این امکان که بتوانید مانند قبل به سادگی مشتری پیدا کنید و از آن مهم تر مشتری خود را حفظ نمایید وجود ندارد، مگر اینکه از روش های جدید بازاریابی و فرصت های سطح نت استفاده کنید. با خود فکر کنید چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که مشتری قبل از هر کاری بتواند رزومه کاری و نمونه کارهای شما را ببیند. استفاده از اینترنت در راستای ارائه تبلیغ و بازاریابی عمومی و هدفمند می تواند بهترین گزینه برای افزایش درآمد و اعتبار شما باشد.

تیم پیشرفته

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

پشتیبانی فوق العاده

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

چرا باید یک سایت برای آرایشگاه داشته باشیم؟

همان ‌طور که گفته شد مهم ترین هدف طراحی سایت آرایشگاه تبلیغات به روش های مختلف برای افزایش مشتری و اعتبار است؛ اما این تنها دلیل و ضرورت این موضوع نمی باشد.آرایشگاه ها همچنین منبع درآمد خوبی از طریق دوره های آموزشی مختلف دارند و با داشتن یک سایت می توانند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و امکان ثبت نام آنلاین را برای مشتریان خود فراهم آورند. امکان رزرو آنلاین وقت برای انواع خدمات آرایشگاهی نیز یکی دیگر از دلایل طراحی سایت برای آرایشگاه می باشد.
طراحی سایت آرایشگاه مناسب تمام فعالین حوزه ی زیبایی اعم از سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه و مردانه می باشد که می خواهند فعالیت حرفه ای خود را وارد مرحله ی جدید تری نمایند. به علاوه این سایت ها برای برگزار کنندگان دوره های آموزشی آرایشگری نیز بسیار مطلوب می باشد. به طور کلی آرایشگرانی که به فکر تبدیل کسب و کار خود به یک ماشین پولسازی از طریق تبلیغات هستند، می توانند از طراحی سایت استفاده نمایند.

طراحی سایت رایان

امنیــت بالــا !

امنیت یک موضوع حیاتی در طراحی سایت است که در صورت عدم رعایت آن سایت به مشکلات متعددی نظیر حملات متعدد نفوذگران بر می خورد و همین عامل باعث بی اعتمادی کاربران می شود. رایان طرح در این راستا متعهد می شود که سایتی برای شما طراحی کند که از هر لحاظ دارای ایمنی کامل باشد.

سئو سایت آرایشگاه

مهم ترین و تاثیر گذار ترین بخش در طراحی و پیاده سازی انواع سایت ها، سئو می باشد. سئو فرآیندی است که سایت شما را بهبود رتبه می دهد و در بین صفحات اول گوگل جای می دهد. البته لازم به ذکر است که اگر سئو اشتباه انجام شود می تواند حتی باعث کاهش رتبه سایت شما شود. از این رو خدمات سئو فقط باید به دست یک تیم حرفه ای مانند رایان طرح انجام شوند تا ضامن موفقیت سایت شما باشد. فراموش نکنید تمام چیزی که برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارید بیننده و مشتری است که همه ی این موارد تنها به دست سئو امکان پذیر است. به عبارت دیگر شاه کلید موفقیت در هر کسب و کار اینترنتی سئو می باشد که باعث دیده شدن هر چه بیشتر خدمات آن کسب و کار می شود.

مزایــا و ویژگــی هــا

امکان مشاهده رزومه تمام کارمندان
امکان بررسی و مشاهده نمونه کار ها
رزرو وقت آنلاین برای خدمات مختلف
دسته بندی خدمات مختلف سالن زیبایی
آدرس سالن زیبایی روی نقشه
برگزاری کلاس های غیرحضوری
ایجاد قسمت آلبوم و گالری تصاویر
امکان ارسال خبرنامه به مشتریان 
امکان ارتباط با مشتری به صورت آنلاین
کاهش هزینه های جاری
ریسپانسیو بودن سایت
جلوگیری از کامنت های اسپم
مناسب با هر نوع هزینه ای
امکان پرداخت آنلاین و ایمن
برندینگ و افزایش اعتبار
ارائه راه های ارتباطی برای دسترسی سریع تر
امکان برگزاری نظر سنجی
ایمن سازی سه لایه و پیشرفته

+ هر امکان دیگری که شما بخواهید

چرا کسـب و کـار اینتــرنتی

نماد هــای اعتمــاد

نمونه کارهــای طراحــی سایــت آرایــشگاه

https://elenaahadi.com/

سالن زیبایی النا احدی

zahraheidarybeauty.ir

طراحی سایت سالن زیبایی زهرا حیدری

https://honareshahrbanoo.com

طراحی سایت هنر شهربانو

https://sara-karimi.com

طراحی سایت خانم کریمی

https://zahraraoufi.ir

طراحی سایت زهرا رئوفی نیا

https://monadaraeedanzheh.ir

طراحی سایت مونا دارایی

سوالات متداول طراحی سایت

بعد از واریز هزینه بیعانه یا پرداخت کامل؛ همان روز یک گروه در واتس‌اپ تشکیل داده می‌شود و مشتری به همراه همکاران مشتری در گروه اضافه خواهند شد و یک فهرست از خواسته‌های موردنیاز برای طراحی سایت  در گروه از سمت طراحان وب رایان طرح ارسال می‌شود و با تعریف یک بازه زمانی جهت ارسال اطلاعات از سمت مشتری؛ کار به‌صورت رسمی آغاز می‌شود و در بازه تعریف شده  جهت آماده‌سازی اطلاعات؛ طراحان سایت رایان طرح کارهای فنی وب‌سایت و کارهای اولیه را انجام می‌دهند و گزارش از هر قسمت کار در هر مرحله‌ای قرار می‌دهند.

هزینه ثبت دامنه بر عهده رایان طرح است و دامنه با مشخصات مشتری و مالکیت صددرصد مشتری خریداری می‌شود و بعد از  گذشت سال اول؛ تمدید دامنه  توسط مشتری انجام می‌شود.

هزینه تهیه‌هاست بر عهده رایان طرح است و هاست با مشخصات مشتری به مدت یک سال خریداری می‌شود. هاست مشتری از نوع وردپرس و با سرور ایرانی  به‌صورت دو گیگ روی هر پلن خریداری می‌شوند  بعد از  گذشت سال اول باید تمدیدهاست  توسط مشتری انجام شود.

دامنه دات‌کام برای سایت خریداری می‌شود و در صورت آزاد بودن آن ای ار نیز تهیه می‌شود و روی دات‌کام انتقال داده می‌شود. چنانچه نام سایت شما با دات‌کام یا دات ای ار در دسترس نباشد  از پسوندهای دیگری استفاده می‌کنیم.

کار با سایت وردپرسی بسیار آسان است و کار با تمام بخش‌های وب‌سایت به‌صورت ویدئو آموزشی باکیفیت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد استفاده از ویدئوها به‌صورت دائمی بوده همچنین زمان آموزش هر بخش بین ۳ تا ۱۵ دقیقه است  که قابل دانلود است و در کمتر از چهار روز می‌توان با بخش‌های وب‌سایت آشنا شد.

باید دانست که امر سئو یک تخصص جدا از حوزه طراحی سایت است و قرارداد و صحبت‌های آن بعد از بالا بودن سایت صحبت می‌شود.

سئو اولیه روی سایت راه‌اندازی شده انجام می‌شود  و سایت با ساختار سئویی طراحی می‌شود و همینطور  سایت در زمان تحویل به مشتری با کلمه کلیدی نام برند در صفحه اول  و نتایج یک تا سه + کلیه  صفحات سایت در گوگل ایندکس (حضور) خواهند شد.

جهت آزمودن  صحت و عملکرد  درست  وب‌سایت و باگ یابی؛ بیست  محصول با مشخصات دریافتی از سمت مشتری در سایت اضافه خواهد شد و  برای اضافه‌شدن محصولات بیشتر  می‌توان با آموزش‌هایی که در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت این کار انجام شود یا در شروع پروژه و حتی در حین انجام پروژه؛ تعداد محصولات با پرداخت هزینه توافقی بیشتر اضافه شود.

اگرهاست و دامنه یا هر یک را قبلاً تهیه نموده‌اید می‌توانید مشخصات شرکتی که از آن‌هاست یا دامنه تهیه شده است را در اختیار ما قرار دهید تا طراحی سایت روی‌هاست یا دامنه فوق انجام شود و هیچ مشکلی در فرآیند طراحی سایت به این شکل به وجود نخواهد آمد و همچنین باعث تسریع در انجام کارها و تحویل پروژه است که یک مزیت به‌حساب می‌آید.

در الگوریتم‌های جدید گوگل سرعت وب‌سایت بسیار مهم و قابل اهمیت شده است به همین منظور وب‌سایت طراحی شده  زیر  ۳ ثانیه  سرعت خواهد داشت که یک سرعت معقولی برای سایت تازه راه‌اندازی شده است.

وردپرس قابلیت اضافه نمودن هر نوع امکانی را با استفاده از پلاگین‌ها موجود حال حاضر یا کدنویسی شده فراهم می‌کند و تا کنون هر نیازی بوده برای آن یک پلاگین نوشته شده است که با موفقیت و پیشرفت وب‌سایت می‌توان از آن پلاگین‌ها استفاده نمود و دسترسی کامل برای اضافه‌کردن امکانات در آینده باز است و هر نوع امکاناتی را می‌توان در ماه‌ها و سال‌های بعد به سایت طراحی شده با کمترین هزینه و زمان اضافه نمود.

پشتیبانی وب‌سایت باتوجه‌به پلن خریداری شده سه ماه یا شش ماه است که به‌صورت پشتیبانی فنی است و در صورت هرگونه اتفاق یا مشکل در مدت تعریف شده در کمتر از دو ساعت پاسخگویی انجام می‌شود و مشکل فوق بر طرف می‌شود و همچنین مشتری یا همکاران مشتری سؤالی در خصوص کار با بخش‌های مختلف سایت داشته باشند به تک‌تک سؤالات پاسخ داده می‌شود. بعد از اتمام پشتیبانی می‌توانید به‌صورت توافقی (ساعتی یا به‌صورت پلن تغییراتی)  پشتیبانی را  تمدید نمود.

اگر در حین کار امکاناتی خارج از قرارداد و موارد صحبت شده؛ اضافه شود در گروه واتس‌اپی برآورد هزینه + زمان می‌شود و به‌صورت تلفنی یا در واتس‌اپ با مشتری جهت تأییدیه و واریز و تماس گرفته می‌شود.

در هر پروژه ارسال اطلاعات متفاوت است ولی به‌صورت معمول اطلاعات لازمه برای راه‌اندازی سایت به شرح زیر است

اطلاعات شخصی  برای تهیه درگاه پرداخت (ک شامل عکس کارت ملی- صفحه اول شناسنامه- آدرس منزل – کد پستی و- و شماره منزل- آدرس محل کار – کد پستی محل کار – شماره تلفن محل کار – شماره شبا بانکی- ایمیل) این اطلاعات نزد ما امانت است

و اطلاعات مخصوص وب‌سایت (که شامل  : متن مقاله – متن محصول – عکس محصول – نمونه کار ها – متن درباره ما – شماره تماس‌ها و  سوشال‌مدیاها و… است و باید توسط مشتری ارسال شود)

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

در هیچ جای از دنیا امنیت صددرصد وجود ندارد حتی شرکت‌های از قبیل گوگل – مایکروسافت – دیجی‌کالا – بانی مد نیز امنیت صددرصدی ندارند بلکه راهکارهایی جهت بالابردن و جلوگیری از نفوذ هکران به وب‌سایت وجود دارد که طراحان سایت رایان طرح به‌صورت کامل تمام راهکارهای امنیتی را پیاده‌سازی می‌نمایند قابل‌ذکر است وردپرس نسبت به سایت‌های کدنویسی شده امنیت نسبت بالایی دارد و از طرفی در بسته و پلن‌های طراحی سایت امنیت و برقراری امنیت وب‌سایت قرارداد شده است. ضمن یادآوری  وب‌سایت طراحی شده هم‌زمان با مدت پشتیبانی وب‌سایت صددرصد امنیت را تضمین نموده و هرگونه خسارت به مشتری را که نشئت‌گرفته از امنیت باشد  به مشتریان خود  رایان طرح متقبل می‌نمایید.

برای راه‌اندازی و تکمیل سایت جهت چیدمان ۳ الی ۶ محتوای متنی آماده (با موضوع معرفی محصولات یا محتوای آموزشی) و برای رایان طرح ارسال شود. اگر زمان لازم برای تهیه این نوع محتواها را ندارید از تیم تولید محتوای رایان طرح می‌توان کمک گرفت  و با پرداخت هزینه آن این بخش تکمیل شود  و در سایت قرار بگیرد.

ویرایشات  قبل از تحویل پروژه در دمو اولیه سایت صورت می‌گیرد و تمام بخش‌هایی که طبق سلیقه مشتری نیست با ارسال اسکرین‌شات یا توضیحات تکمیلی به خواسته مشتری ویرایش خواهد شد تا سایت نهایی یک وب‌سایتی با خواسته مشتری + علم و اصول طراحی سایت؛ آماده تحویل شود.

سایت به زبان فارسی یا زبان انگلیسی طراحی می‌شود که در حین پروژه یا بعداً می‌توان زبان جدید به آن اضافه نمود و قابل‌ذکر است که روش‌های بسیار زیادی برای چند زبانه شدن وب‌سایت وجود دارند هزینه دوزبانه شدن وب‌سایت بر اساس تعداد صفحات وب‌سایت و بر اساس نوع پیاده‌سازی آن است که فرق زیادی بین سایت فروشگاهی  با زبان دوم که دارای درگاه پرداخت بین‌المللی و فروشگاهی که صفحه اول و سایر صفحات فقط ترجمه باشند است. خواسته‌های مشتری می‌بایست از چند زبانه شدن مشخص باشد تا رایان طرح بتواند بهترین روش ممکن برای چند زبانه شدن وب‌سایت را پیاده‌سازی کند.

واکنش‌گرا بودن جزو یکی از اصول های طراحی سایت است که در کلیه پروژه‌های رایان طرح رعایت می‌شود  و سایت‌ها ۱۰۰ درصد واکنش‌گرا هستند و  با سایزهای مختلف دیوایسی شکل خود را اندازه نمایشگر حفظ می‌کنند و حین تحویل پروژه تک‌تک صفحات با چند دیوایس مختلف بررسی خواهند شد.

زمان طراحی برای وب سایت ها 21 روز کاری است و سایت های که دارای دستورات خاص هستند با توجه به نوع آن پروژه زمان طراحی و تحویل متفاوت است.

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

3 دیدگاه دربارهٔ «طراحی سایت سالن زیبایی»

 1. سلام و درود وقتتون بخیر
  من برای سالن زیباییم با شما مشورت کردم و بهترین اطلاعاتو در اختیارم گذاشتین واقعا ممنونم خدا قوت

 2. ریحانه

  سلام روزتون بخیر
  میشه لطف راجب قیمت یه توضیحی بدید ممنون میشم

  1. سمانه قنبری

   سلام و درود
   به یکی از کارشناسان ما در تلگرام یا واتساپ پیام بدید تا کامل راهنمایی تون کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.6/5 - (25 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی سایت سالن زیبایی

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!