دوست عزیز: شما از دو روش میتوانید هزینه مورد نظر تان را پرداخت کنید. کارت به کارت یا آنلاین

کارت به کارت

هر سه شماره به نام امید کریمی بانک شهر 

واریز فرمایید و رسید آن را در واتساپ برای واحد پشتیبانی ارسال کنید.

پرداخت آنلاین

نکته : بعداز پرداخت رسید پرداخت با مشخصات کامل به شما نمایش داده می شود که میتوانید از آن اسکرین شات بگیرید یا آن را ذخیره و پرینت نمایید.
ثبت سفارش در واتساپ و تلگرام
مکالمه را شروع کنید
اگر تلگرام دارید،همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب نمایید

کاربرانی که پرداخت خود را آنلاین انجام می دهند عضو باشگاه مشتریان ما شده و در هر ماه از جشنواره های فروش ویژه و تخفیفی از طریق ایمیل و پیامک با خبر خواهند شد.

اگر در خارج از کشور هستید از سه روش زیر میتوانید هزینه مورد نظر را پرداخت کنید:
1- به صرافی معتبر در کشور خود مراجعه کنید و لینک این صفحه را به آن ها بدهید و از صرافی بخواهید که با واحد پول ایران در این صفحه هزینه را اینترنتی با مشخصات شما پرداخت نمایید.
2- میتوانید لینک این صفحه را برای یکی از آشنایان یا همکارانتان در ایران ارسال کنید تا با مشخصات شما از طریق پرداخت آنلاین سفارش مورد نظر را ثبت کند سپس اسکرین شات پرداخت را برای ما ارسال کنید.
3- اگر کارت های اعتباری نظر پی پال-کردیت کارت و ویزا کارت دارید از پشتیبانی بخواهید که لینک واریز به صورت دلاری را برای شما ارسال کند.(در کمتر از یک ساعت کاری لینک برای شما ارسال خواهد شد.)

مطالعه کنید.

با توجه به شرایط فعلی اینترنت در سراسر کشور ؛ ما در رایان طرح همانند قبل آماده قبول سفارش های مشتریان هستیم. برای ثبت سفارش با یکی از روش های زیر که برای شما مقدور است اقدام کنید.

1- شماره تماس : 02191307049 (از 9 صبح تا 20)
2-ایمیل : ok@rayantarh.com (پاسخگویی 24 ساعته)
3- ایدی تلگرام : @rayantarh (پاسخگویی 24 ساعته)
4-شماره واتساپ ؛ تلگرام : 09229026345 (پاسخگویی 24 ساعته)
5-ثبت سفارش به صورت خودکار در پورتال رایان طرح با پر کردن فرم مربوطه

سفارشاتی که در این شرایط ثبت می شوند سریع تر از قبل و با کیفیت بالاتر نیز تحویل داده می شوند.اگر مشکل قطعی واتساپ و تلگرام دارید در لینک زیر یک vpn پولی معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه کنید.