medal 1برای ثبت سفارش آماده ای؟

کارشناس و طراحان ما منتظر قبول سفارش و مشاوره به شما در واتساپ هستند. کافیست روی ایکون زیر کلیک کنید تا به واتساپ هدایت شوید.

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ یکی از خدمات رایان طرح است که به واسطه این خدمات شما می توانید هر نوع سربرگ اداری یا شخصی را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت طراحی کنید. سربرگ جزو مهم ترین برگه های اداری است که در سبک و اندازه های متفاوتی ساخته می شود. این که شما چه طراحی برای ست سربرگ خود انتخاب می کنید، دقیقا به سلیقه شما بستگی دارد؛ ولی این که سربرگ به چه شکل طراحی شود به مهارت تیم طراح سربرگ برمی گردد که با توجه به این موضوع، اگر می خواهید با بهترین تعرفه، بهترین سربرگ ممکن را طراحی کنید، استفاده از خدمات رایان طرح بهترین انتخاب است.

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

دانلود pdf کتاب محتوای پر ملات
طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سربرگ
حرفه‌ای و خلاقانه

طراحی سایت فروشگاهی

ارائه بهترین تعرفه ممکن
تعرفه ممکن

طراحی سایت آموزشی

امکان استفاده از
خدمات پشتیبانی

طراحی سایت وکلالت

طراحی سربرگ با توجه به
هر نوع سلیقه‌ای

سفارش طراحی سربرگ

فرقی نمی کنه که شما چه مدل سربرگ با چه میزان جزئیاتی بخواهید، به هر حال زمانی که تیم طراحی خود را به درستی انتخاب کنید، نتیجه کار بسیار با کیفیت خواهد بود. در طراحی سربرگ توسط رایان طرح در ابتدا به پرسونای مخاطب اهمیت داده می شود و سپس طراحی سربرگ طبق سلیقه شما انجام می شود. زمانی که نتیجه نهایی سربرگ برای شما ارسال شود، خواهید دید که تمام جزئیات به صورت اصولی و حرفه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.

دانلود کتاب تولید محتوا

ثبت سفارش

طراحی آنلاین سربرگ در رایان طرح

طراحی سربرگ آنلاین در رایان طرح به ساده ترین شکل قابل انجام است و فقط کافی است که شما فرم موجود در صفحه را پر کنید و منتظر تماس متخصصین رایان طرح بمانید. حداکثر زمان برای ثبت سفارش طراحی سربرگ آنلاین در رایان طرح، 2 دقیقه است.

[contact-form-7 id="0"]
بعد از مطالعه این کتاب یک محتوا نویس حرفه ای شوید

ویژگی خدمات طراحی سربرگ رایان طرح

با توجه به این که افراد مختلفی اقدام به طراحی سربرگ می کنند، شاید برای شما هم سوال باشد که وجه تمایز رایان طرح با سایر افراد یا شرکت های طراحی سربرگ در چیست؟ خیلی ساده بگم، رایان طرح قرار نیست مثل سایر رقبا یک سربرگ خیلی معمولی برای شما طراحی کند، بلکه رایان طرح سربرگی برای شما طراحی می کند که نه تنها از لحاظ کیفیت، بلکه از هر نظر بی رقیب باشد. از سایر ویژگی های خدمات طراحی سربرگ در رایان طرح، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سربرگ
حرفه‌ای و خلاقانه

طراحی سایت فروشگاهی

ارائه بهترین تعرفه ممکن
تعرفه ممکن

طراحی سایت آموزشی

امکان استفاده از
خدمات پشتیبانی

طراحی سایت وکلالت

طراحی سربرگ با توجه به
هر نوع سلیقه‌ای

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

هزینه طراحی سربرگ

تعرفه طراحی سربرگ با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود و نمی توان قیمت طراحی سربرگ را به صورت ثابت برای طرح های مختلف، مشخص نمود. بهتر بگم، هزینه طراحی سربرگ شما با توجه به میزان جزئیاتی که دارد تعیین می شود. البته با توجه به این که شما در حال استفاده از خدمات ویژه رایان طرح هستید، پس قطعات بهترین تعرفه و قیمت طراحی سربرگ را پرداخت خواهید کرد.

طراحی لوگو ارزان (با ما معتبر دیده شوید) | رایان طرح

طراحی سربرگ با تخفیف ویژه!

اگر می خواهید خدمات طراحی سربرگ رایان طرح با تخفیف ویژه برای شما اعمال شود، می توانید به راحتی با ثبت سفارش طراحی سربرگ خود به صورت محدود از تخفیف ویژه استفاده کنید. بد نیست بدانید که تعرفه طراحی سربرگ در رایان طرح، فقط برای مدت محدودی با این تخفیف مخصوص ارائه می شود، پس وقت را از دست ندهید و یکبار برای همیشه از خدمات حرفه‌ای استفاده کنید.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

نمونه کارها

نمونه کارهای طراحی سربرگ رایان طرح که در ادامه وجود دارند، نمونه‌ای از طراحی های حرفه‌ای ما هستند که شما می توانید با بررسی این طرح به کیفیت کار تیم رایان طرح پی ببرید. بد نیست بدانید که نمونه کارهای طراحی سربرگ در رایان طرح فقط برای بررسی بوده و طرح شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد تا وجه تمایز در سربرگ های شما با سایرین رعایت شود.

medal 1برای ثبت سفارش آماده ای؟

کارشناس و طراحان ما منتظر قبول سفارش و مشاوره به شما در واتساپ هستند. کافیست روی ایکون زیر کلیک کنید تا به واتساپ هدایت شوید.

نمادهای اعتماد

logo

logo-samandehi

logo

سوالات متداول

سربرگ یکی از معمول ترین برگه و اوراق در سازمان های مختلف است که با اهداف مختلفی استفاده می شود. به طور کلی از سربرگ برای ارتباط با افراد حقیقی استفاده می شود. از مهم ترین نکاتی که در سربرگ ها باید رعایت شود، وجود لوگوی سازمان در سربرگ است. بد نیست بدانید که سربرگ از دو قسمت Header و Footer تشکیل شده.

سربرگ جزو مهم ترین برگه های موجود در یک سازمان است که وظیفه معرفی هویت سازمان به اشخاص حقیقی را دارد. هر ارتباط و مکاتبه‌ای که قرار است تو سازمان انجام شود، باید داخل یک سربرگ معتبر انجام شود. شما با طراحی یک سربرگ حرفه‌ای نه تنها موارد گفته شده را رعایت کرده اید، بلکه می توانید اشخاص مختلف را تحت تاثیر ویژگی های سازمان خود کنید.

ابعاد سربرگ با توجه به استاندار کلی معمولا در قالب برگه A4 یا A5 ساخته می شود. البته اگر شما نیاز به اندازه سربرگ متفاوت داشته باشید، می توانید با ارائه سایز سربرگ خود به گرافیک کار، سفارش طراحی سربرگ آنلاین خود را در اندازه خواسته شده تحویل بگیرید.

اگر به شرکت های مختلف برای طراحی سربرگ را بررسی کنید، به خدمات معمولی طراحی تراکت و خدمات ویژه برخواهید خورد که از نظر هزینه با هم متفاوت هستند؛ بد نیست بدانید که در رایان طرح همه‌ی خدمات به صورت ویژه ولی با قیمت طراحی معمولی ارائه می شود که هدف این کار، افزایش کیفیت و کاهش قیمت می باشد. «همانطور که گفتم، ما قبل از هر چیزی به فکر مشتری هستیم و جلب رضایت مشتری برای ما از هر چیزی اولویتش بیشتر»

زمان بندی تحویل پروژه طراحی سربرگ، به طرح و میزان جزئیات سربرگ شما بستگی دارد. البته تمامی سفارش های سربرگ در رایان طرح، طی 2 تا 4 روز تحویل داده می شود.

همانطور که گفته شد، طراحی سربرگ در مدت زمان 2 الی 4 روز خواهد بود که این موضوع با توجه به حجم کاری ما بسیار طبیعی است؛ ولی اگر شما نیاز به طراحی سربرگ فوری دارید، می توانید با گرافیک کاران ما در ارتباط بوده و در صورت امکان، سفارش طراحی سربرگ خود را در زمان خیلی کمتری تحویل بگیرید «هدف ما همیشه افزایش میزان رضایت مشتری است».

اگر فرد حرفه‌ای هستید که نمی خواهید از یک طرح خیلی ساده و البته اشتباه برای سربرگ شخصی یا اداری خود استفاده کنید، بهترین گزینه برای شما، خدمات طراحی سربرگ رایان طرح است. به علاوه اگر به دنبال طراحی سربرگ ارزان ولی با کیفیت هستید، خدمات طراحی سربرگ رایان طرح بهترین گزینه برای شماست؛ و در نهایت اگر دنبال خدمات ساخت سربرگ فوری و منحصر به فرد هستید، باز هم خدمات طراحی سربرگ رایان طرح، بهترین گزینه برای شماست.

اگر سربرگ را یک برگه معمولی که با سایر برگه هیچ تفاوتی ندارد می بینید نباید به سراغ خدمات طراحی سربرگ رایان طرح بیاید. بهتر بگم اگر کیفیت سربرگ طراحی شده برای شما مهم نیست و دوست دارید برای خدمات بی کیفیت، بیشترین هزینه را بپردازید، اصلا به سراغ خدمات طراحی سربرگ رایان طرح نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه ای دارید؟ یا سوالی در خصوص خدمات ما دارید؟میخواهیدکمک تان کنیم
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.