سرنوشت هر فرد(تیم) به دست خودش رغم می خورد

موفقیت یک امر اتفاقی نیست که به سراغ هر کسی برود (البته قبول دارم افرادی معدودی به خاطر شانس زیادی که داشتند بدون اینکه کار خاصی بکنند‌ موفق شدند، اما دو مسئله وجود و اولی این که نه ما اون افراد خوش شانس هستیم که به موفقیت یک شب برسیم و دوم این که این موفقیت ها دائمی نخواهد مگر با تلاش که باز هم مفهوم بالا تداعی می شود) و فردی موفق می شود که هوشمندانه حرکت کند. حقیقت این که فضای اینترنت باعث ایجاد یک فضای رقابتی بسیار قدرتمند شده که می تواند افراد زرنگ را به موفقیت های بسیار زیاد و افرادی که به آن اهمیت نداند یا آن را جدی نگرفتن را دچار حسرت زیاد کند، پس اگر می خواهید جزو این افراد نباشید هوشمندانه در این بازار کار بسیار قدرتمند و خطرناک قدم بگذارید و استراتژی موفقیت را به تیم قدرتمند مانند رایان طرح بسپارید تا خطر این مسیر را برای شما کاهش دهد.

+ 0
سایت موسسه حقوقی و وکیل
0
سرچ کلمات کلیدی حوزه وکالت ​
m 0
روزانه سرچ در اینترنتی
0 %
Case Wins

مراحل کار با ما

همکاری با ما آغاز را نیست

۰۱

نیاز سنجی خواسته ها

در قدم اول درخصوص نیاز هایی که دارید و امکاناتی که لازم است شما در سایت تان داشته باشید صحبت می کنیم.و به یک جمع بندی میرسیم 

۰۲

شروع به کار

ما در این مرحله کار شما را شروع می کنیم.و در طی مدت طراحی میتوانید سایت را در مرحله که طراحی شده است مشاهده کنید.

۰۳

چک نهایی؛تحویل و آموزش

در مرحله آخر سایت را چک می کنیم و هر تغییری نیاز هست میدهیم.سپس اطلاعات سایت را در اختیارتان قرار میدهیم ویک اموزش کار با سایت را نیز برای تان ارسال می کنیم.

چرا باید یک سایت حقوقی داشته باشیم؟

یکی از سوالاتی که همواره از ما پرسیده می شود این است که واقعا چه نیازی به طراحی سایت برای وکالت است، مگر می توان از طریق اینترنت وکالت انجام داد؟ جواب این سوال بسیار مشهود است، از آنجایی که جوامع امروزی با مشکلات فراوانی درگیر هستند و از آن سمت وقتی برای حل آن ندارند، پس قبل از هر کاری به اینترنت مراجعه می کنند که در 99 درصد موارد می تواند، چاره‌ی مشکل خود را پیدا کنند و آن 1 درصد هم به طور اشتباه به دنبال جواب مشکل خود هستند. حقیقت این است که فضای اینترنت جایی برای رقابت در دنیای فیزیکی نگذاشته و کسانی که از این فضا استفاده نکنند، نمی توانند پیشرفت کنند.

طراحی سایت ارزان وکالت

سایتی که رایان طرح طراحی می کند از هر لحاظ دارای بهترین کیفیت بوده و در عین حال با ارزان ترین قیمت ارائه می شود. به یاد داشته باشید هر قیمت ارزانی نمی تواند دارای کیفیت مطلوبی باشد و این را تجربه ما در تعمیر سایت های مختلفی که با وعده‌ی قیمتی ارزان طراحی و رها شده بودند، ثابت می کند. دلیل این ارزانی تیم رایان طرح فقط برای امکان طراحی سایت وکالت برای هر فردی با کمترین هزینه است.

همان‌طور که می دانیم مشکلات حقوقی و کیفری امری تخصصی است و زمانی که فردی به این مشکلات برمی خورد باید به دنبال وکیل مناسب باشد، حال سوال این است که به نظر شما این فرد راه می افتد در خیابان ها تا یک وکیل خوب پیدا کند یا به سرعت به فضای اینترنت مراجعه می کند؟ جواب معلوم است یک فرد نه توان گشتن تمام خیابان ها را دارد نه زمان، پس باید به سراغ اینترنت برود و این زمانی است که پای طراحی سایت وکالت به میان می آید.

طراحی سایت ایمن وکالت

سایتی که طراحی و پیاده سازی می شود باید دارای امنیت باشد تا اطلاعات و حریم شخصی کاربران به دست نفوذگران نیفتد. اهمیت اطلاعات سایت های وکالت از سایر سایت ها به مراتب بیشتر بوده و همین امر باعث می شود که نفوذگران علاقه بیشتر به سایت های وکالت داشته باشند، از این رو باید یک سایت با بالاترین ایمنی را طراحی نمود تا اطلاعات کاربران از هر احتمال نفوذی در امان باشد.

 

وب سایت وکالت  و درآمد غیر فعال 

مسائل حقوقی و کیفری بسیار پیچیده هستند و وکلایی که تازه وارد کار شده اند یا افرادی که درگیر این مشکلات هستند باید به اندازه‌ی نیاز خود با مسائل آشنایی داشته باشند، اما هیچ مکانی برای آموزش دادن به این افراد با سرعت بالا وجود ندارد، از این رو وکلا می توانند با راه اندازی قسمت آموزش سایت به افراد علاقمند آموزش دهند و تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهند تا هم کسب درآمد کنند و در حل مشکل این دسته از افراد را حل نمایند. تجربه ثابت کرده که یک قسمت آموزش قوی می تواند منبع بسیار عالی برای کسب درآمد وکلا باشد.

اهمیت و ضرورت طراحی سایت وکیل

رزومه کاری یک وکیل تمام چیزی است که این وکیل برای اثبات خود می تواند ارائه دهد و یک فرد با بررسی رزومه وکیل می تواند متوجه شود که آیا دست روی وکیل درستی گذاشته یا خیر. خوب به نظر شما اگر یک وکیل بخواهد رزومه خود را برای عموم نمایش دهد باید چه کند؟ احتمالا باید برود تو همه‌ی خیابون ها به هر کسی که می رسه رزومه کاملش رو نشون بده یا هر جا میره رزومه شو بزار تو جیبش! که فکر خوبی ولی حیف هنوز شلواری نساختن که جیبش بتونه این همه وسیله رو حمل کنه. البته میشه تو کیف رزومه رو جا به جا کرد اما بعد نهایت 6 ماه باید به فکر قطع عضو باشه مگر وکیل‌مون هالک باشه. خوب من یک راه بهتر پیشنهاد می دم، رزومه خودتون در دسترس عموم در فضای نت قرار دهید تا نه نیاز به شلوار بابا لنگ دراز باشه نه دست هالک.

 

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

امکاناتی که میتوانید داشته باشید.

tick mark

پنل ایمیل مارکتینگ پیشرفته

tick mark

سیستم مدیریت کاربران حرفه ای

tick mark

ایجاد نامحدود اسلایدرحرفه ای

tick mark

ایجاد نامحدود پاپ اپ پیشرفته

tick mark

چت آنلاین و اتصال به تلگرام و ایمیل

tick mark

سیستم اتصال به واتس اپ بصورت نامحدود

tick mark

سیستم ارسال پیامک حرفه ای

tick mark

سیستم ارسال سوال حقوقی توسط کاربران

tick mark

ایجاد نامحدود کاربر ادمین و نویسنده

tick mark

تعریف نامحدود ایمیل سازمانی

tick mark

سیستم تنظیم حرفه ای اوراق قضایی

tick mark

سیستم جستجوی وکیل و مشاور حقوقی

tick mark

پنل ارزیابی و بررسی پرونده پیشرفته

tick mark

سیستم دایرکتوری آدرس مراکز حقوقی

تمام سایت ها به یک لوگوی بسیار دقیق نیاز دارند تا بتوانند در شناخته شدن بهتر عمل کنند. میدونم نگران شدی ولی نگران نباش، رایان طرح در کنار ارائه خدمات طراحی سایت حقوقی تمام خدمات گرافیکی اعم از طراحی لوگو، بنر و هر چیزی که فکرش رو کنی به صورت حرفه ای با ضمانت انجام میده.

پشتیبانی رایان طرح با توجه به انتخاب شما از بین پکیج های ویژه طراحی سایت که شامل پکیج نقره ای، پکیج طلایی و پکیج الماس می باشد به ترتیب 1، 3 و 6 ماهه است. البته رایان طرح هیچ وقت کاربر را به حال خودش رها نمی کنه مگر زمانی که به نتیجه رسیده باشند.

با توجه به پیچیدگی کار سایت وکالت و امکاناتی که نیاز می باشد و با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار دیگر، طراحی سایت وکالت بین 15 الی 30 روز طول می کشد.

یکی از سوالات رایجی که خیلی از ما پرسیده میشه این که طراحی سایت برای وکالت با طراحی سایت موسسه حقوقی چه تفاوتی داره؟ خوب اگه بخوام خیلی ساده بگم تفاوت این دو سایت در امکاناتی که موسسه حقوقی به اون نیاز داره ولی سایت وکالت به آن نیاز نداره، مثلا یک موسسه حقوقی چون دارای تعداد وکلای بیشتری خوب که یک انجمن پرسش و پاسخ داشته باشه و طبق سوالات که وکلا پاسخ می دهند، وکلا را رتبه بندی کنه تا قدرت انتخاب را کاربر را بیشتر کند یا اگر در شهر های مختلف وکیل دارد به کاربران معرفی کند، اما سایت وکالت مخصوص یک وکیل یا تیم کوچک از وکلا است که نیاز به این کار نمی باشد.

برای طراحی سایت موسسه ی حقوقی و وکالت شما از بهترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا یعنی وردپرس استفاده می شود که هیچکس نمی تواند قدرت آن را انکار کند.

از بهترین سایت های وکالت که در سطح نت وجود دارند می توان به یاسا، بنیاد وکلا و وکلای حکمت اشاره نمود که سایت رایان تضمین می کند بتواند از هر جهت سایت شما را مانند بهترین سایت های موجود طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی کند تا زمانی که به موفقیت مورد نظر برسید.

بله کل امکاناتی شما احتیاج دارید را میتوانیددرقالب یک لیست برای ما ارسال کنید.تا ما برای تان براورد هزینه کنیم.

اگر قبلا سایت شما توسط مجموعه یا تیم دیگری طراحی شده است . دوتا پیشنهاد برای شما داریم .
1- از پلن های پشتیبانی وب سایت  ما استفاده کنید.
2- از مشاوره سئو و خدمات سئو استفاده کنید.

پلن های طراحی سایت حقوقی

پلن معمولی و فوری

3/5 میلیون
 • طراحی 7 صفحه
 • انجمن پرسش و پاسخ
 • تهیه درگاه پرداخت اینترنتی
 • سیستم اتصال به واتساپ
 • تعریف نامحدود ایمیل سازمانی
 • سیستم ارسال پیامک
 • ثبت سایت در گوگل
 • کانفیگ امنیتی ویژه
 • دوساعت آموش آنلاین
 • پشتیبانی تا 60 روز

پلن طلایی

4/9 میلیون
 • همه امکانات پنل معمولی
 • طراحی نامحدود پاپ آپ
 • سیستم چت آنلاین
 • طراحی اسلایدر های ویژه
 • نصب افزونه ها سئو و کانفیگ اولیه
 • پرداخت با مبلغ دلخواه
 • پرسش و پاسخ پیشرفته
 • فروشگاه اینترنتی
 • دوساعت آموش آنلاین
 • پشتیبانی تا 90روز

پلن vip

7/5 میلیون
 • همه امکانات پلن طلایی و معمولی
 • طراحی قالب اختصاصی
 • نصب انلاتیکس و وبمستر
 • سیستم تنظیم اوراق قضایی
 • سیستم ایمیل مارکتینگ پیشرفته
 • سیستم دایرکتوری حقوقی
 • اینماد و نماد الکترونیکی
 • جستجوی وکیل و مشاوران
 • سیستم پوش نوت
 • دوساعت آموش آنلاین
 • پشتیبانی تا 180روز

فرم مشاوره رایگان

پر کردن یک فرم میتواند آغاز گر یک همکاری جدید و چندین و چندساله باشد. همکاری که میتواند کسب وکار شما را تا 20 برابر ارتقا دهد.

نظر مشتریان درباره رایان طرح

پروژه ای دارید؟ یا سوالی در خصوص خدمات ما دارید؟میخواهیدکمک تان کنیم
مکالمه را شروع کنید
یکی از پشتیبان های حرفه  ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید