طراحی سایت وکالت

یکی از سوالاتی که همواره از ما پرسیده می شود این است که واقعا چه نیازی به طراحی سایت برای وکالت است، مگر می توان از طریق اینترنت وکالت کرد؟ جواب این سوال بسیار مشهود است، از آنجایی که جوامع امروزی با مشکلات فراوانی درگیر هستند و از طرف دیگر وقتی برای حل آن ندارند، پس قبل از هر کاری به اینترنت مراجعه می کنند که در 99 درصد موارد می توانند چاره‌ی مشکل خود را پیدا کنند و آن 1 درصد هم به طور اشتباه به دنبال جواب مشکل خود هستند. حقیقت این است که فضای اینترنت جایی برای رقابت در دنیای فیزیکی نگذاشته و کسانی که از این فضا استفاده نکنند، نمی توانند پیشرفت کنند.

medal 1مشاوره رایگان و ثبت سفارش

در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی سایت و سئو هستیم.

قیمت طراحی سایت وکالت

چرا باید یک سایت حقوقی داشته باشیم؟

همان‌طور که می دانیم مشکلات حقوقی و کیفری امری تخصصی است و زمانی که فردی به این مشکلات برمی خورد باید به دنبال وکیل مناسب باشد. حال سوال این است که به نظر شما این فرد راه می افتد در خیابان ها تا یک وکیل خوب پیدا کند یا به سرعت به فضای اینترنت مراجعه می کند؟ جواب معلوم است، یک فرد نه توان گشتن تمام خیابان ها را دارد و نه زمان این کار را، پس باید به سراغ اینترنت برود و این زمانی است که پای طراحی سایت وکالت و طراحی سایت موسسه حقوقی به میان می آید.

آمار بازدید ماهانه سایت های وکالت ایرانی

یاسا 1.350.000 بازدید ماهیانهداد راه 1.244.000 بازدید ماهیانه
دینا (هیوا لایر) 1.233.000 بازدید ماهیانهبیدبرگ 1.000.000 بازدید ماهیانه
وکیل تاپ 760.000 بازدیدماهیانهبنیاد وکلا 863.000 بازدید ماهیانه
ملک پور 627.000 بازدید ماهیانهوکالت آنلاین 292.000 بازدید ماهیانه
وکلای پارسا 220.000 بازدید ماهیانهسزا آنلاین(سفیر صلح) 100.000 بازدید ماهیانه
وکلای حکمت 90.000 بازدید ماهیانهشما جزو این لیست باشید…

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی؟

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) می باشد که امکانات بسیار فراوانی را برای کاربران خود فراهم می کند و تقریبا 90 درصد وب سایت های جهان با این سیستم پیاده سازی شده اند. اما جالب است بدانید که هنوز هم افرادی هستند که طراحی سایت وکالت اختصاصی (کد نویسی) شده را به سایت وردپرسی ترجیح می دهند و حاضرند هزینه های بسیار گزافی را برای آن پرداخت کنند در عین حال که می توانند یک وب سایت وردپرسی قدرتمند تر و با هزینه ای کمتر  داشته باشند. اصلا به این سوال جواب دهید که آیا سایت اختصاصی یعنی سایت کدنویسی شده یا سایتی که تمام امکانات درخواستی مشتری از هر نظر را داشته باشد؟ باید به این نکته توجه داشته باشید که فرقی ندارد که سایت شما با وردپرس طراحی شده باشد و یا با برنامه نویسی، بلکه تنها امکانات سایت و راحتی که شما و کاربرانتان تجربه می کنید اهمیت دارد.

مزایای راه اندازی وب‌سایت وکالت

امروزه اکثر مشاغل دارای یک وب‌سایت برای تبلیغات خود هستند و از طریق آن بازاریابی خودشان را گسترش می‌دهند، داشتن یک سایت برای همه کسب و کارها مفید و کاربردی است و از طریق آن می‌توانند خدمات و‌ محصولات خود را به مخاطبان معرفی کنند و حتی به یک برند تبدیل شوند، در مقابل همه افراد نیز می‌توانند به صورت فوری از طریق سایت به آن‌ها دسترسی داشته باشند، وکیل‌ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند، داشتن یک سایت برای وکلا می‌تواند دارای مزایای زیادی باشد و از این طریق به صورت حرفه‌ای و فوری با افراد متقاضی در سراسر کشور در ارتباط باشند، از این رو باعث جذب مشتری ‌و درآمد بیشتر نیز خواهند شد.

تنها مراجعه کنندگان یک وکیل می‌تواند افراد یک محله باشد و یک منطقه باشند و وکیل باید همواره برای شناخته شدن خود در بین افراد در تلاش باشد تا نام خود را بزرگ‌تر کند و کسب و کار خود را گسترده‌تر کند، داشتن سایت برای یک وکیل می‌تواند بسیار کاربردی و مهم باشد، در سایت یک وکیل به صورت رسمی خودش و خدماتش و نوع کارش را معرفی خواهد کرد و به دلیل دسترسی همه افراد جامعه به اینترنت موجب می‌شود کاربران بیشتری در هر جای کشور به سمت شما جذب شوند، بدین گونه شما تبلیغاتتان را به صورت کشوری گسترده خواهید کرد و فقط به یک محله و یا منطقه اکتفا نمی‌کنید.

از اصلی‌ترین مزایای طراحی سایت وکالت برند سازی است، برندسازی موجب می‌شود مراجعه کنندگان و اعتبار یک وکیل بیشتر شود و در نهایت باعث پیشرفت در زمینه وکالت می‌شود.

از دیگر مزایای داشتن سایت وکالت برای وکیلان، دسترسی 24 ساعته به متقاضیان است، مثلاً با پاسخ به سؤال کاربری در ساعات شبانه باعث جذب او به سمت خودتان می‌شوید.

بدون شک تبلیغات در بستر اینترنت باعث می‌شود به صورت میلیونی مراجعه‌کننده جذب کنید و کسب و کارتان را گسترده کنید.

و همین موضوع که با استفاده از سایت وکالت می‌توانید به صورت آنلاین مراجعه کنندگان را بپذیرید و آنها را راهنمایی کنید می‌تواند اهمیت داشتن سایت برای دفتر وکالت خود را بیان کند.

امکان آموزش‌های حقوقی آنلاین در سایت

وکلا با استفاده از وب‌سایت برای دفتر وکالت خود می‌توانند به آموزش‌های حقوقی برای دانشجویان و داوطلبان رشته حقوق به صورت آنلاین بپردازند.

امروزه بسیاری از دانشجویان رشته وکالت به دنبال وکیلی مجرب هستند تا بتوانند سؤالات خود را رفع ابهام کنند و آموزش‌های لازمه را دریافت نمایند، شما با طراحی سایت وکالت می‌توانید از طریق آموزش حقوق به صورت آنلاین نیز به کسب درآمد بپردازید.

امکان مشاوره آنلاین

به طور کلی از جمله مسائل موردنیاز برای تمامی وکلا طراحی سایت وکالت است، با پیشرفت تکنولوژی و آنلاین شدن کسب و کارها بیشتر مردم به سمت اینترنت روی آورده‌اند، بهتر است شما نیز با راه اندازی وب‌سایت وکالت امکان مشاوره آنلاین را فراهم آورید، وکیل از طریق وب‌سایت می‌تواند به صورت راحت و سریع به طور آنلاین مشاوره بدهد و به سؤالات کاربران پاسخ دهد.

تمام موکلان یک پنل اختصاصی در وب‌سایت وکالت خواهند داشت که از طریق آن می‌توانند با وکیل خود در ارتباط باشند و در هر ساعت از شبانه روز از وکیل مشاوره به صورت خصوصی بگیرند و در صورت نیاز مدارک خود را برای وکیل ارسال کرده و بدون مراجعه حضوری از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع باشند، در وب‌سایت وکالت به دلیل آنلاین بودن جلسات مشاوره و پیگیری‌ها به صورت فوری انجام خواهد شد.

دسترسی راحت به اسناد و پرونده‌ها

در وب‌سایت وکالت تمامی اسناد و پرونده‌ها طبقه بندی شده و به صورت مرتب وجود دارند و می‌توانید برای هر مشتری یک پرونده آنلاین ایجاد کنید تا هر زمان که نیاز بود به پرونده‌ها دسترسی داشته باشید، طراحی سایت وکالت به گونه‌ای انجام خواهد شد که وکیل به صورت فوری و سریع از طریق امکاناتی که در سایت وکالت مهیا شده به اسناد و پرونده‌های موکلین خود تنها با یک سرچ می‌تواند دسترسی پیدا کند.

بکاپ گیری از اطلاعات مهم

امروزه یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای نگهداری از اطلاعات بکاپ گیری است، مجموعه رایان طرح با پشتیبانی 60 روزه شما را در انجام امورات سایت وکالت تنها نخواهند گذاشت، شما می‌توانید با بکاپ گیری از اطلاعات مهم در صرف زمان بسیار کوتاهی به ادامه فعالیت سایت کمک کنید.

تیم رایان طرح با پشتیبانی 60 روزه پس از تحویل سایت به شما عمل بکاپ گیری از اطلاعات را برای شما به صورت رایگان انجام خواهند داد.

دلایل طراحی سایت وکالت

امروزه احتیاج به وکیل برای بررسی مسائل حقوقی، بیش‌ازپیش افزایش یافته است. بسیاری از افراد در مسائلی مانند کار، خریدوفروش املاک و خودرو، مشکلات خانوادگی و… نیازمند مشاوره این زمینه می‌باشند. طراحی سایت وکالت می‌تواند راه ارتباطی مؤثری بین وکلا و موکلین باشد. امروزه دسترسی اینترنت برای اغلب افراد ممکن شده است به همین برای هر مسئله و مشکلی قبل از پیگیری حضوری، از موتورهای جستجوگر کمک می‌گیرند. برای این کار باید یک سایت قدرتمند طراحی کنید و مخاطبان خود را جذب کنید. رایان طرح اینجاست تا به شما در زمینه طراحی سایت وکلا کمک کند.

بازاریابی و برندسازی

برای هر کسب و کاری حتی اگر نوپا باشد، نیاز به یک برند و لوگو ویژه است. داشتن یک برند اختصاصی کسب و کار شما را از سایرین متمایز می‌کند. حساسیت را در انتخاب لوگو و نام برند بالا ببرید چرا که اولین چیزی که مخاطب از شما می‌بیند و می‌شنود نام لوگو و نام برند شماست. لوگو و برند باید نشان‌دهنده هدف و انگیزه شما برای ارائه خدمات باشد و افراد بتوانند به‌سرعت با آن ارتباط برقرار کنند.

پس‌ازآن شما احتیاج دارید بازاریابی کنید و برای سایتتان وکیل جذب کنید. شما می‌توانید از طریق تبلیغ در رسانه‌های فضای مجازی، نصب بنرهای تبلیغاتی، تبلیغات ویدئویی و… با این افراد ارتباط برقرار کنید و در سایتتان استخدام کنید. هم‌چنین با همین روش می‌توانید عامه مردم را از وجود سایتتان آگاه کنید.

ارتباط مؤثر و آسان با مراجعه‌کنندگان

داشتن ارتباط صحیح وکلا با مراجعین سایت می‌تواند تبلیغات خوبی برای کار شما باشد. دانستن مهارت‌های برقراری ارتباط مؤثر برای تمام افرادی که با ارباب‌رجوع سروکار دارند لازم است و تأثیر زیادی در موفقیت کسب و کار شما دارد. وکلا باید دارای دانش کافی در زمینه حقوق باشند تا بتوانند اطلاعات صحیح را به مراجعه‌کنندگانشان منتقل کنند. لحن صحبت کردن و کاربرد واژگان باید به‌صورتی باشد که برای همه افراد اعم از تحصیل­کرده، کم‌سواد و بی‌سواد شفاف و ملموس باشد.

در زمینه تولید محتوا و قراردادن آن در سایت، بهتر است تا یک اطلاعات کلی اما مشخص و قابل‌درک در اغلب زمینه‌های حقوقی در سایت قرار دهید. این کار سبب می‌شود مخاطبان با برنامه کلی پیش رو دارند آشنا شوند و برای مشورت بیشتر، از سایر خدمات سایتتان بهره‌مند شوند. اطلاعات را طبقه‌بندی کنید تا دسترسی آن برای مراجعین راحت‌تر باشد.

مشاوره بصورت آنلاین

یکی از خدماتی که می‌توانید در هنگام طراحی سایت وکالت برای مخاطبان قرار دهید، مشاوره آنلاین می‌باشد. به این منظور می‌توانید درگاه‌های ارتباطی را از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی برای مخاطب قرار دهید تا از این طریق بتوانند با متخصصان رابطه برقرار کند. برای راحت‌تر شدن مدیریت سایت وکالت می‌توانید قبل از شروع مشاوره به‌صورت آنلاین از مخاطب سؤال کنید که در چه زمینه احتیاج به کمک دارد. سپس وکیل مربوطه و متخصص حوزه را به مراجعه‌کننده متصل کنید. مشاوران حقوقی نیز باید به‌خوبی مشکلات و مسائل را شناسایی کنند و راهکارهای لازم حقوقی را به مخاطب ارائه دهند. ارائه اطلاعات صحیح توسط مشاورین بسیار مهم است چرا که می‌تواند در مسئله پیش آمده برای مراجعه‌کننده تأثیر مثبت و یا منفی داشته باشد. درصورتی‌که تمایل دارید تا یک سایت وکالت طراحی کنید، برای مراجعه‌کنندگان درگاه ارتباطی به‌صورت آنلاین قرار دهید.

ارائه خدمات دور از کرونا

شرایط کرونایی سبب شده تا بسیاری از مؤسسات، شرکت‌ها و به‌خصوص سایت‌های ارائه‌دهنده انواع کارها به مشتریان، خدماتشان را به‌صورت غیرحضوری ارائه دهند. خوشبختانه سایت‌هایی که در زمینه وکالت فعالیت می‌کنند هم می‌توانند چنین خدماتی به مشتری ارائه دهند. اگر تصمیم به تأسیس یک سایت جهت مشاوره حقوقی به مشتریان دارید بهتر است بدانید که شرایط کرونایی می‌تواند در پیشرفت و دیده شدن شما تأثیر خوبی بگذارد. البته این کار هم برای مراجعین و هم برای ارائه‌دهندگان خدمات سودبخش است و اصطلاحاً می‌تواند بازی دو سر برد می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم طراحی سایتتان را به یک تیم متخصص بسپارید تا در مدت‌زمان کمتری به موفقیت برسید. تیم رایان طرح اینجاست تا از شروع فعالیتتان در کنارتان باشد. شما می‌توانید با برقراری ارتباط با مشاوران این سایت، اطلاعات لازم را در این زمینه دریافت کنید.

طراحی سایت وکالت ارزان

سایتی که رایان طرح طراحی می کند از هر لحاظ دارای بهترین کیفیت بوده و در عین حال با ارزان ترین قیمت ارائه می شود. به یاد داشته باشید هر قیمت ارزانی نمی تواند دارای کیفیت مطلوبی باشد و این را تجربه ما در تعمیر سایت های مختلفی که با وعده‌ی قیمتی ارزان طراحی و رها شده بودند، ثابت می کند. دلیل این ارزانی تیم رایان طرح فقط برای امکان طراحی سایت وکالت برای هر فردی با کمترین هزینه است.
طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت وکالت واکنشگرا

تعداد کاربرانی که از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها به سایت های اینترنتی مراجعه می کنند بسیار زیاد است و روز به روز نیز به تعداد این کاربران اضافه می شود و این بدین معنی است که شما باید سایتی داشته باشید که فقط برای نمایش در رایانه ها مناسب نباشد، بلکه قابلیت نمایش در تمامی پلتفرم های موجود را داشته باشد تا هر کاربری با هر دستگاهی بتواند از سایت شما بدون هیچ مشکلی استفاده نماید.

طراحی سایت ریسپانسیو

ساختار سئو سایت وکالت

همانطور که می دانید ساختار سئو یک سایت بسیار مهم است. ساختار سئو سایت وکالت نیز قطعاً در پاسخ گیری بهتر از سئو باید صاحب یک ساختار اصولی باشید. موارد بسیاری وجود دارد همچون سرعت سایت و طراحی واکنش گرای سایت این موارد بسیار مهم هستند و در سوئد سایت نیز تأثیرگذار در واقع طراحی قالب سایت باید ساختار اصولی داشته باشد که توسط رایان طرح ساخت خواهد شد.
با توجه به وجود خدمات مختلف در یک سایت وکالت نیازهای متفاوتی با سایت‌های دیگر دارد که طراحی اصولی چنین مواردی تجربه و علم بالایی میخواهد که توسط تیم حرفه‌ای رایان طرح تامین شده است.
زمانی که برای سایت وکالت اختصاصی خود موارد شخصی تری در نظر داشته باشید تیم رایان طرح با توجه به قوانین و قواعد اصولی آن آپشن و خواسته را به سایت وکالت شخصی شما اضافه خواهد کرد تیم های وکالت نیز مقداری سایت گسترده تری نیاز دارند و پنل های قدرتمندی میخواهند که توسط رایان تر به سادگی طراحی و به صورت کاملا حرفه‌ای خلق خواهد شد.


 

پشتیبانی طراحی سایت وکالت

پشتیبانی مجرب از یک سایت در بحث بسیار مهم است زیرا با گذشت فعالیت شما در سایت وکالت نیازهای تان برای بخش های مختلف سایت تغییر خواهد کرد به همین منظور رایان طرح بهترین متخصصین به مدت حداقل 60 روز از سایت شمات پشتیبانی گرافیکی خواهد کرد که طراحی قالب سایت شما را با توجه به نیازتان بهبود خواهد داد.
رایان تر طراحی سایت وکالت شما را در مدت زمان کوتاهی با کیفیت بالایی و در قالب آنچه که شما خواستید طراحی خواهد کرد بعد از آنلاین شدن پروژه نیز به مدت مشخص گفته شده حداقل 60 روز تمام پشتیبانی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

 

پشتیبانی پیگیری فعالسازی نمادهای اعتماد

داشتن نمادهای اعتماد در سایت ها یکی از موارد بسیار ضروری می باشد تیم رایان طرح بعد از طراحی سایت مراحل دریافت این نمادها را برای سایت وکالت شما پیگیری
خواهد کرد نشان ملی ثبت که مخصوص رسانه های دیجیتال است و تمامی سایت ها در این سامانه باید ساماندهی شوند یکی از این نشانه ها می باشد نشانه های جانبی دیگری همچون نشانه های زرین پال و آیدی پی هستند در کنار نماد اعتماد الکترونیک با ایست برای یک سایت وکالت گرفته شود در انجام موارد شما را همراهی خواهند کرد و مسائل مختلف را در این زمینه برای تان حل می کنیم‌.

 

 …بیشتر بدانید

طراحی بخش آموزش مسائل حقوقی و کیفری اختصاصی

انتقال دانش و یادگیری هم برای مراجعه‌کنندگان مهم است و بسیاری خود نیز علاقمند به انتقال دانش هستند در واقع یکی از راه‌ها برای افزایش ترافیک ورودی به سایت شما ایجاد بخش هایی هست که مخاطب بیشتری رو جذب میکند. یکی از این بخش ها وجود بخش آموزشی برای مسائل حقوقی و کیفری در سایت است با توجه به اینکه در صورتی که شما پلن الماسی رو انتخاب کنید رایان طرح پشتیبانی بیشتری ارائه میکنه و در صورت لزوم طراحی اختصاصی که مد نظر شما هست را اعمال می‌کند.اما برای ایجاد یک درآمد در سایت وکالت خود با توجه به اینکه گفتیم درآمد غیرفعال برای یک سایت وکالت زیاد مناسب نیست چه کاری باید انجام دهیم؟ با توجه به ایجاد بخش بلاگ در سایت وکالت شما و یا یک کانال اختصاصی در داخل سایت برای انتشار پست های مردم پسند و آموزنده که سبب جذب ترافیک از گوگل خواهند شد به یک عامل برای کسب درآمد تبدیل می شود.

پنل ارزیابی پرونده پیشرفته

 در سایت‌های وکالت بخشی برای بررسی پرونده ها به صورت دیجیتال قرار داده شده که توسط مراجعه کننده اطلاعات طبقه بندی شده بارگذاری میشه و توسط وکیل بررسی میشه این اطلاعات خصوصی و در واقع به صورت ایمن در میان مراجعه کننده و  وکیل برای بهبود عملکرد وکالت ایجاد میشود و بررسی و ارزیابی یک پرونده از طریق چنین صفحه پیشرفت‌های کار را بسیار آسان تر خواهد کرد.
وجود این صفحه پیشرفته و اختصاصی در سایت شما عامل توجه بیشتر مخاطبان سایت خواهد شد چنین قدرتی در سایت های وکالت باعث افزایش مشتری و همچنین اعتبار بیشتر سایت وکالت شما خواهد شد بیشتر می‌کنیم الان الماسی را برای سایت وکالت خود انتخاب کنید تا پیشرفته بهترین را شاهد باشید.

لیست بهترین سایت های حقوقی بین المللی از نظر طراحی و بازدید 

لیست بهترین سایت های حقوقی ایرانی از نظر طراحی و بازدید 

پلن های طراحی سایت

پلن نقره ای

پلن الماسی

پلن طلایی

طراحی سایت ریسپانسیو

پنل معمولی و فوری

به دلیل اینکه تمام طراحی های سایت رایان طرح اختصاصی و انحصاری شما می باشد در پلن معمولی از رایان طرح7 صفحه طراحی انجام خواهد شد و انجمن پرسش و پاسخ به سایت وکالت شما اضافه می شود و همانطور که می دانید بسیاری ازافراد برای آگاهی از برخی مسائل حقوقی در انجمن ها مشکلات خود را برای برطرف کردن آن از سوی شما مطرح می‌کنند و طراحی چنین صفحه لازممی واقعاً برای هر سایتی اتفاق خوبی است. اتصال لازم به واتساپ برای پشتیبانی بهتر و سیستم ارسال پیامک در کنار تامین امنیت قالب به همراه آموزش آنلاین و پشتیبانی ۶۰ روز در این پلن استفاده شود خود را ثبت کنید.


پلن طلایی

تمامی امکانات الان معمولی در بدن طلایی هم هست و اینکه می توانید بر روی پلن طلایی در راینو محدود پاپارو داشته باشین همچنین سیستم چت آنلاین براتون تهیه میشه اسلایدر های متن نوحه های اضافه میشه افزونه های سئو سایت و کامپیوتر انجام میشه امکان پرداخت حرفه ای در این پلن وجود دارد و اینکه از پشتیبانی ۹۰ روزه برخوردار هست.


پلن الماسی

تمامی امکانات پلانهای معمولی و فوری در کنار پلن طلایی در داخل پلن الماسی قرار داده شد. اما سیستم تنظیم اوراق قضایی که برای تنظیم اولیه بسیاری از اوراق کاربران و مخاطبان شما می توانند از طریق سایت اقدام کنند و این یک خدمت برای تسریع در کار مراجعین هست، نماد و نماد الکترونیک برای پلن الماسی توسط خودمان فعال میشود. امکان جستجوی وکیل و مشاوران در واقع اتصال بین وکیل و مراجعه کننده برقرار میشه و مراجعه کننده میتواند وکیل مورد نظرش را در مکان مورد نظر را انتخاب کنم تابلو وی آی پی شما سیستم ارسال نوتیفیکیشن دارید قالب کاملاً اختصاصی طراحی خواهد شد و ابزار وبمستر بر روی سایت نصب میشود تا ۱۸۰ روزه پشتیبانی رایان طرح در خدمت شما برای پشتیبانی از این پلن خواهد بود.

طراحی سایت وکالت با امنیت بالا

سایتی که طراحی و پیاده سازی می شود باید دارای امنیت بالا باشد تا اطلاعات و حریم خصوصی کاربران به دست نفوذگران نیفتد. اهمیت اطلاعات سایت های وکالت از سایر سایت ها به مراتب بیشتر بوده و همین امر باعث می شود که نفوذگران علاقه بیشتری به سایت های وکالت داشته باشند، از این رو باید یک سایت با بالاترین ایمنی را طراحی نمود تا اطلاعات کاربران از هر احتمال نفوذی در امان باشد.

وب سایت وکالت  و درآمد غیر فعال

مسائل حقوقی و کیفری بسیار پیچیده هستند و وکلایی که تازه وارد کار شده اند و یا افرادی که درگیر این مشکلات هستند باید به اندازه‌ی نیاز خود با مسائل آشنایی داشته باشند، اما هیچ مکانی برای آموزش دادن به این افراد با سرعت بالا وجود ندارد، از این رو وکلا می توانند با راه اندازی قسمت آموزش سایت به افراد علاقه مند آموزش دهند و تجربیات خود را در اختیار آنها قرار بدهند تا هم کسب درآمد کنند و هم به حل مشکل این دسته از افراد کمک نمایند. تجربه ثابت کرده است که یک قسمت آموزش قوی می تواند منبع بسیار عالی برای کسب درآمد وکلا باشد.

نمادهای اعتماد

logo

logo-samandehi

ssl logo 1

logo

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی سایت وکالت موسسه حقوقی گروه وکلا انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیش از آنچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از آنچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد. تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند، در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهند شد و یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

امکاناتی که میتوانید داشته باشید.

tick mark

پنل ایمیل مارکتینگ پیشرفته

tick mark

سیستم مدیریت کاربران حرفه ای

tick mark

ایجاد نامحدود اسلایدرحرفه ای

tick mark

ایجاد نامحدود پاپ اپ پیشرفته

tick mark

چت آنلاین و اتصال به تلگرام و ایمیل

tick mark

سیستم اتصال به واتس اپ بصورت نامحدود

tick mark

سیستم ارسال پیامک حرفه ای

tick mark

سیستم ارسال سوال حقوقی توسط کاربران

tick mark

ایجاد نامحدود کاربر ادمین و نویسنده

tick mark

تعریف نامحدود ایمیل سازمانی

tick mark

سیستم تنظیم حرفه ای اوراق قضایی

tick mark

سیستم جستجوی وکیل و مشاور حقوقی

tick mark

پنل ارزیابی و بررسی پرونده پیشرفته

tick mark

سیستم دایرکتوری آدرس مراکز حقوقی

نمونه کارهای طراحی سایت وکالت

سوالات متداول

برای طراحی سایت موسسه ی حقوقی و وکالت شما از بهترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا یعنی وردپرس استفاده می شود که هیچکس نمی تواند قدرت آن را انکار کند.

از بهترین سایت های وکالت که در سطح نت وجود دارند می توان به یاسا، بنیاد وکلا و وکلای حکمت اشاره نمود که سایت رایان تضمین می کند بتواند از هر جهت سایت شما را مانند بهترین سایت های موجود طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی کند تا زمانی که به موفقیت مورد نظر برسید.

با توجه به پیچیدگی کار سایت وکالت و امکاناتی که نیاز می باشد و با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار دیگر، طراحی سایت وکالت بین 10 الی 15 روز طول می کشد.

با توجه به پیچیدگی کار سایت وکالت و امکاناتی که نیاز می باشد و با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار دیگر، طراحی سایت وکالت بین 15 الی 30 روز طول می کشد.

بله کل امکاناتی شما احتیاج دارید را میتوانیددرقالب یک لیست برای ما ارسال کنید.تا ما برای تان براورد هزینه کنیم.

بله، با تهیه یک قرارداد جدید و مشخص نمودن کلمات کلیدی پولساز در حوزه کای شما ؛ این امکان وجود دارد.

بله، سایت شما قابلیت محتوا گذاری اعم از فیلم و عکس و مقاله را دارد و شما نیز می توانید دسترسی های مختلفی برای منشی یا همکارا  خود ایجاد کنید که بتووانند 

medal 1مشاوره رایگان و ثبت سفارش

در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی سایت و سئو هستیم.

9 thoughts on “طراحی سایت وکالت

 1. 92ea6c98f44cb9df2323c2a9aab04f20?s=70&r=g
  زینب زینل پور says:

  سلام وقت عالی بخیر:
  وکیل هستم یک سایت وکالت میخواهم
  میخواستم ببینم شما طراحی سایت وکالت نیز انجام می‌دهید ؟

  • 145c6d3241c3af8673da9a1a0502a2f6?s=70&r=g
   امیدکریمی says:

   سلام بله تمامی اطلاعات در این صفحه برای طراحی سایت یک وکیل درج شده اند . اطلاعات را مطالعه کنید و با همکاران من در ارتباط باشید.

 2. 9ee146fa80c96d55757ce8309028163e?s=70&r=g
  هادی بهرامی says:

  سلام من وکیل هستم میتونم سایت وکالت برای مجموعه داشته باشیم ؟

  • 145c6d3241c3af8673da9a1a0502a2f6?s=70&r=g
   امید کریمی says:

   سلام به وکیل هادی بهرامی عزیز:
   بله شما میتوانید سایت وکالت شخصی خود را داشته باشید .
   برای سفارش و مشاوره رایگان
   با دفتر مجموعه تماس بگیرید.

  • 145c6d3241c3af8673da9a1a0502a2f6?s=70&r=g
   امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح) says:

   سلام مریم عزیز :
   بله سایت اختصاصی یعنی کد نویسی می شود.

 3. 0eb955b0eafde7ac1a05430984c2ad7b?s=70&r=g
  وکیل قنبری says:

  سلام در این قسمت نظر بنده را در خصوص تیم رایان طرح بیان می کنم
  تیمی بسیار قوی و دلسوز و بسیار متعهد به کار .
  گاهی اوقات که 11 یا 12 شب هم بهشون پیام میدادیم سریع پاسخگو بودن .و خدا رو شکر و سپاسگذار هستم که با این تیم آشنا شدم.
  سایت را زودتر از انچه که قول داده بودند به ما تحویل دادند.
  از این سایت و این شرکت سپاسگذار هستیم

  • 145c6d3241c3af8673da9a1a0502a2f6?s=70&r=g
   امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح) says:

   سلام نوری زاده عزیز: خیر ما طراحی نکرده ایم ولی اگر بخواهید مثل وب سایت فوق یک سایت داشته باشید و حتی حرفه ای تر – میتوانید با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.