طراحی تراکت

طراحی تراکت جزو خدمات ویژه رایان طرح است که به کسب و کار شما کمک می کند تا نه تنها دیده شوید، بلکه به شما کمک می کند تا درست دیده شوید. خدمات طراحی تراکت رایان طرح مثل سایت های دیگه نیست بلکه هدف از خدمات طراحی تراکت رایان طرح، خلق و ایجاد جلوه های بصری ویژه در طراحی تراکت که باعث کاربر بدون هیچ فکر بیشتری تبدیل به مشتری شما بشه. در یک تعریف ساده میشه گفت، طراحی تراکت به سبک رایان طرح، یعنی ایجاد خلاقیت و هنر برای بروز وجه تمایز بین شما و سایر رقبا.

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

طراحی لوگو را به ما بسپارید | رایان طرح

ثبت سفارش فوری

سفارش خود را بصورت فوری و آنلاین ثبت کنید و منتظر تحویل باشید

ارتباط مستقیم با طراح

بعداز ثبت سفارش می توانید با گرافیست در ارتباط باشید و پشتیبانی بگیرید.

قیمت مناسب

با مناسب ترین تعرفه سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخگویی سریع

تحویل طرح شما در بهترین زمان و با بیش ترین کیفیت ممکن

سفارش طراحی تراکت

فرقی نمی کنه که شما چه مدل تراکت با چه میزان جزئیاتی بخواهید، همین که کار رو به رایان طرح بسپارید باید خیالتان از بابت همه چی راحت باشه. ساده تر بگم که ما در طراحی تراکت فقط به یک تبلیغ ساده فکر نمی کنیم، بلکه به هدف و نیازی فکر می کنیم که مشتری شما از بررسی تراکت های مختلف در نظر داره. برای طراحی تراکت شما کار بسیار ساده‌ای در پیش دارید و فقط کافی فرم سفارش طراحی تراکت ما را را پرکنید و اقدام به سفارش طراحی تراکت آنلاین کنید.

به این موضوع دقت داشته باشید که کار اصلی رایان طرح، طراحی تراکت نیست بلکه کار و هدف اصلی رایان طرح ایجاد نبوغ و خلاقیتی است که مشتریان هدف شما را با یک چیز جدید و شگفت انگیز روبه‌رو کند تا مشتری هدف فرصت بهانه آوردن را نداشته باشد و از خدماتی که شما ارائه می کنید، استفاده کند.

طراحی آنلاین تراکت در رایان طرح

طراحی تراکت آنلاین در رایان طرح به ساده ترین شکل قابل انجام است و فقط کافی است که شما فرم موجود در صفحه را پر کنید و منتظر تماس متخصصین رایان طرح بمانید. حداکثر زمان برای ثبت سفارش طراحی تراکت آنلاین در رایان طرح، 2 دقیقه است.

نمونه کارهای طراحی تراکت

نمونه کارهای طراحی تراکت رایان طرح که در ادامه وجود دارند، نمونه‌ای از طراحی های حرفه‌ای ما هستند که شما می توانید با بررسی این طرح به کیفیت کار تیم رایان طرح پی ببرید. بد نیست بدانید که نمونه کارهای طراحی تراکت در رایان طرح فقط برای بررسی بوده و طرح شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد تا وجه تمایز در تراکت های شما با سایرین رعایت شود.

برای مشاهده در کیفیت اصلی نمونه کارها روی طرح ها کلیک کنید.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی تراکت آنلاین فوری شیک انتخاب کنیم؟

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی تراکت یک رو

زمان اجرا:   3 تا 6 روز کاری  
190.000 تومان
تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی تراکت دو رو

زمان اجرا:   4 تا 6 روز کاری  
210.000 تومان

نماد هــای اعتمــاد

تراکت چیست و چه کاربردی دارد؟

یک تعریف و کاربرد کلی برای تراکت وجود دارد که می گوید، تراکت یعنی یک تکه کاغذ رنگی یا سیاه و سفید که هدف این تبلیغات کاغذی، اطلاع رسانی به مشتری است. بله خوب وقتی ذهنیت شما از تراکت به همین اندازه محدود و کوچک باشد، نمی توانید به درستی تراکت را درک کنید.

بزارید با تعریف ما در رایان طرح از تراکت آشنا شویم. ما در رایان طرح معتقد هستیم که تراکت فقط یک برگه با چند رنگ و متن نیست بلکه تراکت یک هنر و خلاقیت است که مشتری شما را با یک دنیای جدید رو به رو می کند؛ در این دنیا مشتری شما به هر چیزی که می خواهید در کمترین زمان ممکن می رسد و فقط کافی است که اطراف خود را به درستی نگه دارد. زمانی که سفارش طراحی تراکت به رایان طرح ارسال می شود، اولین چیزی که در نظر گرفته می شود، پرسونا و گزینه های روانشناختی جمعی مشتری های شماست که طبق همین فاکتورها، رنگ بندی، متون، تصاویر و سایر جزئیات تراکت انتخاب می شود.

طراحی تراکت با تخفیف ویژه!

یک خبر بسیار عالی برای شما داریم و آن هم این است که هزینه طراحی تراکت در سال 1400 توسط رایان طرح نه تنها افزایش پیدا نکرده بلکه با تخفیفات ویژه ارائه می شود. البته این تخفیفات ویژه بسیار محدود می باشد و اگر می خواهید طراحی تراکت ارزان قیمت ولی با کیفیت عالی را تجربه کنید، باید همین الان اقدام به ثبت سفارش طراحی تراکت در رایان طرح کنید «امروز سفارشتو ثبت کن تا فردا پشیمان نشی».

گارانتی خدمات

در رایان طرح رسم است که تا مشتری از خدمات ما راضی نباشد، نیازی به پرداخت هزینه نداشته باشد که با توجه به این موضوع تمام خدمات ما دارای گارانتی بازگشت وجه بدون هیچ سوالی است «وقتی به خدمات حرفه‌ای ارائه می کنی، هیچ جای نگرانی از نارضایتی مشتری نداری».

طراحی تراکت خلاقانه

برخلاف اکثر سایت های طراحی تراکت، در رایان طرح از یک یا دو نمونه تراکت تبلیغاتی آماده برای طراحی تمام تراکت ها استفاده نمی شود، بلکه برای هر مشتری از یک طرح منحصر به فرد و اختصاصی استفاده می شود که خود این طرح طبق اصول طراحی تراکت ساخته و آماده می شود. به علاوه این طرح حاصل خلاقیت خالص است که یک ساختار شکنی را در پی دارد که کاربر هدف شما را تراکت های تکراری خلاص و باعث شگفت زده شدن و جذب مشتری به خدمات شما می شود.

امکان طراحی انواع تراکت

سفارش طراحی انواع تراکت آنلاین در رایان طرح مثل آب خوردن است و شما با ثبت سفارشات آنلاین و پر کردن یک فرم سفارش تراکت، می توانید از خدمات طراحی فوری تراکت ما استفاده کنید. برای رایان طرح فرقی ندارد که شما چه نوع کسب و کاری را اداره می کنید و مثلا سفارش تراکت عکاسی می دهید یا تراکت رستوران، زیرا به سادگی می توانید هر نوع تراکتی که با سلیقه خودتان و مشتریان‌تان جور است را سفارش دهید.

چرا تراکت برای کسب و کار اهمیت دارد؟

با توجه به این که مقیاس و گسترده‌ی مدل های تبلیغاتی به طور کامل تغییر پیدا کرده و با وجود شبکه های اجتماعی و وب سایت ها، به نظر می رسه که دیگه نیازی به روش های مختلف مثل بنر تبلیغاتی یا تراکت نباشد، پس چرا هنوز هم ما اعتقاد به ساخت تراکت های ویژه و اختصاصی داریم؟

حقیقت امر این که شاید مقیاس تبلیغات بسیار وسیع شده باشه ولی هنوز هم خیلی از افراد به دلایل مختلف یا به این ابزار دسترسی ندارند و یا به تبلیغات در این فضا اعتمادی ندارند؛ به علاوه با تغییر کاربری شبکه های اجتماعی، امکان دیده شدن یک تبلیغات خیلی کم شده، ولی این مسئله در تراکت وجود نداره و اگر شما به درستی یک تراکت اختصاصی طراحی کرده باشید، می توانید بیش از 95 درصد جذب داشته باشید. به علاوه هزینه طراحی و چاپ تراکت بسیار پایین تر از سایر روش های تبلیغاتی است که یعنی یک تبلیغات کم هزینه و پر سود.

چگونه با خدمات طراحی تراکت از رقبا متمایز شویم؟

همانطور که گفته شد، مقیاس تبلیغات امروز دیگه مثل سابق نیست و بسیار گسترده شده و اکثر کسب و کار نیز همین اشتباه را مرتکب می شوند که مشتری های نزدیک را به طور کامل فراموش کرده و به سراغ مشتریان دور دست می روند. ساده تر بگم شما با پخش تراکت می توانید تمام مشتریانی که به شما خیلی نزدیک هستند ولی از وجود شما خبر ندارند را از وجود خود با خبر و به همین شکل بازار رقابتی را در دست بگیرید. البته این موضوع مستلزم استفاده از خدمات طراحی تراکت آنلاین رایان طرح و سفارش طراحی تراکت اختصاصی که به شما این امکان را می دهد مگرنه که تبلیغات تراکت فقط صرف هزینه الکی.

تراکت های رایان طرح چه ویژگی هایی دارند؟

همین که بدانید تراکت های رایان طرح روح دارند و با مشتری حرف می زنند به بزرگترین ویژگی خدمات تراکت رایان طرح پی برده‌اید، اما این تنها ویژگی تراکت های رایان طرح نیست که در ادامه به ویژگی های بیشتر تراکت های رایان طرح می پردازیم. البته این رو هم بگم که تراکت های رایان طرح قرار نیست برن ظرف های رو بشورن یا از مغازه خرید کنند 😜 😜 و فقط کارشون این که جذب مشتری های شما را به 95 درصد برسانند 😍 😍.

  1. کار ما کپی کردن نیست، کار ما خلق کردن هنر
  2. اولین هدف ما از طراحی تراکت تخصصی، جذب مشتری و افزایش فروش شماست
  3. تراکت های ما به صورت اختصاصی و زنده هستند
  4. تراکت های ما باعث جذب 95 درصدی مشتری می شوند
  5. تراکت های ما برای هر کسب و کار مناسب هستند
  6. تراکت های ما در انواع کلاسیک، مدرن و سنتی قابل طراحی اند
  7. تراکت های ما آغشته به اصول بازاریابی و برندینگ هستند

زمان طراحی تراکت و تحویل کار

زمان بندی تحویل پروژه طراحی تراکت، به طرح و میزان جزئیات تراکت شما بستگی دارد که با توجه به این موضوع زمان تحویل تراکت شما بین 3 تا 7 روز خواهد بود. معمولا تمام سفارشات رایان طرح زودتر از موعد مقرر آماده می شود. 

سوالات متداول طراحی تراکت

خیر. برای حفظ مسئولیت سئو و عدم سوء استفاده از طرح ها، فایل با فرمت لایه بسته به مشتریان تحویل داده می‌شود. البته، در مورد لوگو ها و قالب ها این مسئله صادق نیست و فایل لایه باز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر از طرح ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید درخواست اصلاح نمایید تا در حد امکان، طرح متناسب با سلیقه شما تغییر داده شود تا در نهایت، رضایت کامل از طرح خود داشته باشید.

شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیش تر، کار هایی که پیش تر در سایت قرار داده شده است را ببینید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید. تمامی طراحی های انجام شده، مطابق با نیاز مشتریان هستند و البته، در صورتی که پس از گرفتن خروجی، همچنان طرحی را نپسندید، این طرح تا زمانی که مقبول نظر شما واقع گردد اصلاح می‌شود و در نهایت، یک طرح با رضایت صد در صدی به شما تحویل داده می‌شود.

تمامی خدمات، به صورت کاملا غیر حضوری انجام می‌گیرد و بنابراین به هیچ عنوان محدودیت مکانی وجود ندارد. تنها کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کرده و با تکمیل فرم سفارش، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از پرداخت کامل، سفارش اجرایی می‌گردد و شما می‌توانید از طریق پنل خود به طور مستقیم با طراح سفارشتان در ارتباط باشید. پس از ایده پردازی، اتود ها و فایل های نهایی برای شما ارسال می‌شوند تا در صورت نیاز، آن ها را تغییر دهید و در نهایت، یک فایل خروجی برای شما ارسال می‌شود که در تمام ابعاد قابل چاپ است.

با پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت، می‌توانید سفارش خود را به مرحله اجرایی برسانید.

در صورتی که کاری فوری دارید، می‌توانید پس از ثبت کردن سفارش خود در فرم ارسالی، این موضوع را ذکر کنید و با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ اضافه، در مدت زمان یک تا دو روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

فایل هایی که توسط مجموعه طراحی می‌شوند از طریق پنل مخصوص برای شما ارسال می‌شوند. البته، در صورتی که امکان دسترسی به پنل خود را نداشته باشید می‌توانید آن ها را از طریق واتساپ دریافت نمایید.

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4/5 - (1 امتیاز)
ثبت سفارش در تلگرام و واتس آپ
مکالمه را شروع کنید
اگر تلگرام دارید،همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب نمایید

مهم و ضروری

با توجه به شرایط فعلی اینترنت؛ ما در رایان طرح همانند قبل آماده قبول سفارش مشتریان هستیم. برای ثبت سفارش با یکی از روش های زیر که برای شما مقدور است اقدام کنید.

1- شماره تماس : 02191307049 (از 9 صبح تا 20)
2- ایدی تلگرام : @rayantarh (پاسخگویی 24 ساعته)
3-شماره واتساپ ؛ تلگرام : 09229026345 
4-ثبت سفارش به صورت خودکار در پورتال رایان طرح با پر کردن فرم مربوطه
5-چت آنلاین> مانند تلگرام > بدون فیلترشکن و… روی سرور های ایرانی

سفارشاتی که در این شرایط ثبت می شوند سریع تر از قبل و با کیفیت بالاتر نیز تحویل داده می شوند.
اگر دسترسی به وی پی ان ندارید > از چت آنلاین رایان طرح استفاده کنید.یا برای دریافت کارها از چت آنلاین استفاده کنید.