طراحی تراکت

طراحی تراکت جزو خدمات ویژه رایان طرح است که به کسب و کار شما کمک می کند تا نه تنها دیده شوید، بلکه به شما کمک می کند تا درست دیده شوید. خدمات طراحی تراکت رایان طرح مثل سایت های دیگه نیست بلکه هدف از خدمات طراحی تراکت رایان طرح، خلق و ایجاد جلوه های بصری ویژه در طراحی تراکت که باعث کاربر بدون هیچ فکر بیشتری تبدیل به مشتری شما بشه. در یک تعریف ساده میشه گفت، طراحی تراکت به سبک رایان طرح، یعنی ایجاد خلاقیت و هنر برای بروز وجه تمایز بین شما و سایر رقبا.

تیم طراحی لوگو | رایان طرح

نمونه کارهای طراحی تراکت

برای مشاهده  تراکت ها بصورت با کیفیت روی آن ها کلیک کنید.

سفارش طراحی تراکت

فرقی نمی کنه که شما چه مدل تراکت با چه میزان جزئیاتی بخواهید، همین که کار رو به رایان طرح بسپارید باید خیالتان از بابت همه چی راحت باشه. ساده تر بگم که ما در طراحی تراکت فقط به یک تبلیغ ساده فکر نمی کنیم، بلکه به هدف و نیازی فکر می کنیم که مشتری شما از بررسی تراکت های مختلف در نظر داره. برای طراحی تراکت شما کار بسیار ساده‌ای در پیش دارید و فقط کافی فرم سفارش طراحی تراکت ما را را پرکنید و اقدام به سفارش طراحی تراکت آنلاین کنید.

به این موضوع دقت داشته باشید که کار اصلی رایان طرح، طراحی تراکت نیست بلکه کار و هدف اصلی رایان طرح ایجاد نبوغ و خلاقیتی است که مشتریان هدف شما را با یک چیز جدید و شگفت انگیز روبه‌رو کند تا مشتری هدف فرصت بهانه آوردن را نداشته باشد و از خدماتی که شما ارائه می کنید، استفاده کند.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی تراکت  انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

سفارش لوگو ارزان |رایان طرح

تراکت چیست و چه کاربردی دارد؟

یک تعریف و کاربرد کلی برای تراکت وجود دارد که می گوید، تراکت یعنی یک تکه کاغذ رنگی یا سیاه و سفید که هدف این تبلیغات کاغذی، اطلاع رسانی به مشتری است. بله خوب وقتی ذهنیت شما از تراکت به همین اندازه محدود و کوچک باشد، نمی توانید به درستی تراکت را درک کنید.

بزارید با تعریف ما در رایان طرح از تراکت آشنا شویم. ما در رایان طرح معتقد هستیم که تراکت فقط یک برگه با چند رنگ و متن نیست بلکه تراکت یک هنر و خلاقیت است که مشتری شما را با یک دنیای جدید رو به رو می کند؛ در این دنیا مشتری شما به هر چیزی که می خواهید در کمترین زمان ممکن می رسد و فقط کافی است که اطراف خود را به درستی نگه دارد. زمانی که سفارش طراحی تراکت به رایان طرح ارسال می شود، اولین چیزی که در نظر گرفته می شود، پرسونا و گزینه های روانشناختی جمعی مشتری های شماست که طبق همین فاکتورها، رنگ بندی، متون، تصاویر و سایر جزئیات تراکت انتخاب می شود.

1.طراحی تراکت خلاقانه

برخلاف اکثر سایت های طراحی تراکت، در رایان طرح از یک یا دو نمونه تراکت تبلیغاتی آماده برای طراحی تمام تراکت ها استفاده نمی شود، بلکه برای هر مشتری از یک طرح منحصر به فرد و اختصاصی استفاده می شود که خود این طرح طبق اصول طراحی تراکت ساخته و آماده می شود. به علاوه این طرح حاصل خلاقیت خالص است که یک ساختار شکنی را در پی دارد که کاربر هدف شما را تراکت های تکراری خلاص و باعث شگفت زده شدن و جذب مشتری به خدمات شما می شود.

  1. گارانتی خدمات

در رایان طرح رسم است که تا مشتری از خدمات ما راضی نباشد، نیازی به پرداخت هزینه نداشته باشد که با توجه به این موضوع تمام خدمات ما دارای گارانتی بازگشت وجه بدون هیچ سوالی است «وقتی به خدمات حرفه‌ای ارائه می کنی، هیچ جای نگرانی از نارضایتی مشتری نداری».

 

 

۲.ارائه تخفیف های ویژه

یک خبر بسیار عالی برای شما داریم و آن هم این است که هزینه طراحی تراکت در سال 1400 توسط رایان طرح نه تنها افزایش پیدا نکرده بلکه با تخفیفات ویژه ارائه می شود. البته این تخفیفات ویژه بسیار محدود می باشد و اگر می خواهید طراحی تراکت ارزان قیمت ولی با کیفیت عالی را تجربه کنید، باید همین الان اقدام به ثبت سفارش طراحی تراکت در رایان طرح کنید «امروز سفارشتو ثبت کن تا فردا پشیمان نشی».

 

  1. امکان طراحی انواع تراکت

سفارش طراحی انواع تراکت آنلاین در رایان طرح مثل آب خوردن است و شما با ثبت سفارشات آنلاین و پر کردن یک فرم سفارش تراکت، می توانید از خدمات طراحی فوری تراکت ما استفاده کنید. برای رایان طرح فرقی ندارد که شما چه نوع کسب و کاری را اداره می کنید و مثلا سفارش تراکت عکاسی می دهید یا تراکت رستوران، زیرا به سادگی می توانید هر نوع تراکتی که با سلیقه خودتان و مشتریان‌تان جور است را سفارش دهید.

نمادهای اعتماد

logo

logo-samandehi

ssl logo 1

logo

چرا تراکت برای کسب و کار اهمیت دارد؟

با توجه به این که مقیاس و گسترده‌ی مدل های تبلیغاتی به طور کامل تغییر پیدا کرده و با وجود شبکه های اجتماعی و وب سایت ها، به نظر می رسه که دیگه نیازی به روش های مختلف مثل بنر تبلیغاتی یا تراکت نباشد، پس چرا هنوز هم ما اعتقاد به ساخت تراکت های ویژه و اختصاصی داریم؟

حقیقت امر این که شاید مقیاس تبلیغات بسیار وسیع شده باشه ولی هنوز هم خیلی از افراد به دلایل مختلف یا به این ابزار دسترسی ندارند و یا به تبلیغات در این فضا اعتمادی ندارند؛ به علاوه با تغییر کاربری شبکه های اجتماعی، امکان دیده شدن یک تبلیغات خیلی کم شده، ولی این مسئله در تراکت وجود نداره و اگر شما به درستی یک تراکت اختصاصی طراحی کرده باشید، می توانید بیش از 95 درصد جذب داشته باشید. به علاوه هزینه طراحی و چاپ تراکت بسیار پایین تر از سایر روش های تبلیغاتی است که یعنی یک تبلیغات کم هزینه و پر سود.

سفارش لوگو ارزان(با ما معتبر دیده شوید) |رایان طرح
سفارش لوگو ارزان(با ما معتبر دیده شوید) |رایان طرح

چگونه با خدمات طراحی تراکت از رقبا متمایز شویم؟

همانطور که گفته شد، مقیاس تبلیغات امروز دیگه مثل سابق نیست و بسیار گسترده شده و اکثر کسب و کار نیز همین اشتباه را مرتکب می شوند که مشتری های نزدیک را به طور کامل فراموش کرده و به سراغ مشتریان دور دست می روند. ساده تر بگم شما با پخش تراکت می توانید تمام مشتریانی که به شما خیلی نزدیک هستند ولی از وجود شما خبر ندارند را از وجود خود با خبر و به همین شکل بازار رقابتی را در دست بگیرید. البته این موضوع مستلزم استفاده از خدمات طراحی تراکت آنلاین رایان طرح و سفارش طراحی تراکت اختصاصی که به شما این امکان را می دهد مگرنه که تبلیغات تراکت فقط صرف هزینه الکی.

سفارش طراحی تراکت یک رو

۷۹ هزار تومان

تحویل :۳ تا ۶ روز

سفارش طراحی تراکت دو رو

۹۹ هزار تومان

تحویل :۴ تا ۶ روز

تراکت های رایان طرح چه ویژگی هایی دارند؟

 

همین که بدانید تراکت های رایان طرح روح دارند و با مشتری حرف می زنند به بزرگترین ویژگی خدمات تراکت رایان طرح پی برده‌اید، اما این تنها ویژگی تراکت های رایان طرح نیست که در ادامه به ویژگی های بیشتر تراکت های رایان طرح می پردازیم. البته این رو هم بگم که تراکت های رایان طرح قرار نیست برن ظرف های رو بشورن یا از مغازه خرید کنند 😜 😜 و فقط کارشون این که جذب مشتری های شما را به 95 درصد برسانند 😍 😍.

  1. کار ما کپی کردن نیست، کار ما خلق کردن هنر
  2. اولین هدف ما از طراحی تراکت تخصصی، جذب مشتری و افزایش فروش شماست
  3. تراکت های ما به صورت اختصاصی و زنده هستند
  4. تراکت های ما باعث جذب 95 درصدی مشتری می شوند
  5. تراکت های ما برای هر کسب و کار مناسب هستند
  6. تراکت های ما در انواع کلاسیک، مدرن و سنتی قابل طراحی اند
  7. تراکت های ما آغشته به اصول بازاریابی و برندینگ هستند

زمان طراحی تراکت و تحویل کار 

زمان بندی تحویل پروژه طراحی تراکت، به طرح و میزان جزئیات تراکت شما بستگی دارد که با توجه به این موضوع زمان تحویل تراکت شما بین 3 تا 7 روز خواهد بود. معمولا تمام سفارشات رایان طرح زودتر از موعد مقرر آماده می شود.

طراحی لوگو آنلاین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.