قوانین سفارش کارهای گرافیکی

تعهدات مشتری

مشتری موظف است با اطلاعات واقعی نظیر اسم شرکت یا شماره کارت واقعی و به اسم شخص سفارش‌دهنده هزینه موردنظر را واریز نمایید و در صورت هرگونه مشکلی نظیر عودت وجi یا مشکل قانونی صاحب حساب پرداخت کنند موردنظر خواهد بود.

تبصره:

درصورتی‌که مشتری در خارج از کشور (ایران) باشد و دسترسی به پرداخت از طریق هر یک از بانک‌های ایرانی نداشته باشد. می‌تواند هزینه سفارش‌های خود را توسط یک آشنا یا یک دوست معتبر انجام دهد (با شماره کارت هزینه واریز شود)‌ و در این صورت هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد و فقط نام و نام خانوادگی واریز کنند و نسبت به فرد به مشتری به طراح رایان طرح اعلام گردد.

مشتری می‌بایست هزینه طراحی خود را کامل قبل از شروع کار پرداخت کند.

مشتری می‌بایست هزینه طراحی را فقط از طریق شماره کارت یا شماره‌حساب به اسم امید کریمی واریز نمایید و درگاه پرداخت (رایان طرح)‌ واریز نماید و واریز هرگونه وجه به درگاه یا شخص دیگر بی‌اعتبار بوده و مشتری تمام مسئولیت‌ها را می‌پذیرد.

با توجه به اینکه ثبت سفارش و تحویل سفارش در برنامه واتس آپ صورت می‌گیرید بعد از ارسال فایل نهایی توسط یکی از گرافیست‌های مجموعه رایان طرح مشتری باید فایل‌ها را همان روز در لپ‌تاپ؛ موبایل یا در یک جای امن ذخیره کند و بعد از انقضای تاریخ دانلود فایل مجموعه رایان طرح هیچ تعهدی برای ارسال فایل‌ها به‌صورت مجدد برای مشتری ندارد.

بعد یا قبل از سفارش هرگونه طرح گرافیکی؛ نظر شخص خود مشتری مهم می‌باشد و نظر هیچ شخص دیگری ملاک واقع نمی‌شود. مگر اینکه یک شخص به‌عنوان نماینده از سمت مشتری معرفی شود و آن موقع نیز ملاک فقط و فقط نظر نماینده معرفی‌شده قابل ملاک می‌باشد.

مشتری موظف به ارسال متن‌ها به‌صورت صحیح و کامل برای گرافیست می‌باشد؛ و هرگونه اشتباه املایی و نگارشی یا اضافه کردن عکس و محتوا بعد از اتمام کار اصلاح نخواهد شد و ما برای کارهای چاپی هیچ مسئولیتی در خصوص چاپ قبول نخواهیم کرد.

مشتری موظف است تمام اطلاعات موردنیاز اعم از کد رنگ و اطلاعات و مشخصات کامل اطلاعات کسب‌وکار خود را در اختیار طراح قرار دهد.

مشتری موظف است تمام اطلاعات خود را قبل از شروع کار برای مجموعه رایان ارسال کند اضافه کردن اطلاعات در حین طراحی یا انتهای کار تنها یک‌بار اصلاح خواهد شد و از بار دوم طبق توافق طرفین هزینه اصلاحیه دریافت خواهد شد.

مشتری بعد از سفارش هرگونه طرح گرافیکی موظف است طبق زمان اعلامی سفارش خود را تحویل بگیرید و تایییدیه سفارش خود را اعلام کند چنانچه بعد از گذشت حداکثر 20 روز (کاری) هیچ پیام یا تأییدیه از سمت مشتری بابت پیگیری یا تائید سفارش دریافت نشود طرح و سفارش فوق نهایی به‌حساب می‌آید و مجموعه رایان طرح هیچ تعهدی برای انجام ادامه کار ندارد و مشتری در صورت تمایل برای ادامه کار می‌بایست هزینه اعلام‌شده توسط مجموعه را برای انجام کامل کار پرداخت کند.

تبصره:

برای این موضوع حتماً با طراح یا کارشناس مربوطه هماهنگی لازم را انجام دهید و توانایی انجام و تحویل زودتر هزینه فارس بودن آن پرداخت شود.

مشتری باید به طراح خود اعتماد کامل را داشته باشد و در صورت ارسال یک تغییر از سمت مشتری و اعمال از سمت طراح و انجام طراحی 20 تا 30 درصد بر سلیقه مشتری طرح فوق باسلیقه مشتری خروجی گرفته خواهد شد و نهایی به‌حساب می‌آید و برگشت به طرح قبلی (سلیقه گرافیست) امکان‌پذیر نیست و ویرایش انجام نخواهد شد.

تعهدات مجموعه رایان طرح

رایان طرح تعهد می‌دهد که اطلاعات دریافتی از کارفرما را در هیچ کجا استفاده نخواهد کرد؛ و کلیه کارها به‌صورت مو کاپ شده در سایت به‌عنوان نمونه کار قرار خواهند گرفت

رایان طرح موظف به تحویل به‌موقع کارها طبق زمانی اعلامی به مشتری می‌باشد؛ و در صورت دیرکرد می‌بایست هزینه مشتری را کامل عودت داده و کار مشتری به‌عنوان هدیه کامل انجام خواهد شد.

تبصره:

درصورتی‌که دیرکرد شامل (1- مبتلا شدن به بیماری کرونا طراح با مستند و آزمایش-2- دزدیده شدن لپ‌تاپ یا سیستم طراح 3- اطلاع به کارفرما حداقل 12 ساعت قبل از تحویل کار) نباشد عودت هزینه شامل نخواهد شد.

مجموعه رایان طرح موظف به پاسخگویی و رسیدگی به سفارش و پیام مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن است و متعهد می‌شود که زمان پاسخگویی به پیام مشتری بیش‌تر از 3 ساعت (در روز کاری)‌ نشود.

رایان طرح موظف به پرداخت هزینه سفارش به مشتریانی که سفارش خود را قبل از «شروع طراحی« کنسل کنند می‌باشد.

تبصره:

در صورت شروع کار حتی ده درصد- امکان کنسل کردن هیچ سفارشی وجود نخواهد داشت.

رایان طرح موظف به ارسال فایل png یا jpg باکیفیت مخصوص چاپ برای مشتری می‌باشد و در صورت ارسال فایل لایه باز 30 درصد از هزینه طرح اصلی دریافت خواهد شد.

تبصره:

در صورت شروع کار حتی ده درصد- سفارش لوگو شامل بند بالا نیست و رایان طرح موظف به تحویل فایل کامل( شامل فایل لایه باز- یک فایل png در رنگ اصلی لوگو- یک فایل سیاه یا سفید با بگراند یا بدون بگراند با فرمت png - یک فایل با پشت زمینه رنگ‌سازمانی و لوگو با فرمت png می‌باشد.امکان کنسل کردن هیچ سفارشی وجود نخواهد داشت.

رایان طرح تعهد می‌دهد که کلیه سفارش‌ها گرافیکی خود را با طراحی منحصربه‌فرد طراحی و تحویل مشتری دهد (یونیک)‌ و چنانچه طرح کپی شده از یک طرح باشد هزینه مشتری کامل عودت داده می‌شود.

تبصره:

الگو گرفتن از یک طرح خارجی یا ایده گرفتن ملاک کپی بودن به‌حساب نمی‌آید و منظور از کپی بودن طرح ازلحاظ رنگ‌بندی یا فونت یا نوع آیکون استفاده‌شده (بیش از یکی از موارد)‌ با یک طرح ایرانی یا خارجی دیگر مشابهت داشته باشد مصداق کپی می‌باشد.

رایان طرح و طراحان این سایت می‌توانند از المان و آیکون‌های پولی یا رایگان سطح وب و سایت‌های نظیر (فلت آیکون-فری پیک) در طرح‌های خود استفاده کنند و هیچ مشکلی در این زمینه برای مشتری به وجود نخواهد آمد.

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.