جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

قوانین وب سایت رایان طرح

 1. مشتری موظف است با اطلاعات واقعی نظیر اسم شرکت یا شماره کارت واقعی و به اسم شخص مشتری هزینه موردنظر را واریز نمایید و در صورت هرگونه مشکلی نظیر عودت وج یا مشکل قانونی؛ صاحب حساب پرداخت کنند طرف حساب مجموعه رایان طرح می باشد.
 2. مشتری می‌بایست هزینه سفارش  خود را به صورت کامل قبل از شروع کار پرداخت کند و برای پرداخت های بالای 5 میلیون تومان میتوانید در دو مرحله پرداخت کنید.
 3. درصورتی‌که مشتری در خارج از کشور (ایران) باشد و دسترسی به پرداخت از طریق هر یک از بانک‌های ایرانی نداشته باشد می‌تواند هزینه سفارش‌های خود را توسط یک آشنا یا یک دوست معتبر انجام دهد (با شماره کارت هزینه واریز شود)‌ و در این صورت هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد و فقط نام و نام خانوادگی واریز کنند و نسبت به فرد به مشتری به مجموعه رایان طرح اعلام گردد.
 4. مشتری می‌بایست هزینه طراحی را فقط از طریق شماره کارت یا شماره‌شبا به نام امید کریمی یا درگاه پرداخت با نام (رایان طرح)‌ واریز نماید و واریز هرگونه وجه به درگاه یا شخص دیگر بی‌اعتبار بوده و مشتری تمام مسئولیت‌ها را می‌پذیرد.
 5. در صورت شروع کار حتی ده درصد– امکان کنسل کردن هیچ سفارشی وجود نخواهد داشت.
 6. رایان طرح موظف به عودت وجه کامل به مشتریانی که سفارش خود را  (( قبل از شروع طراحی )) کنسل کنند می‌باشد.
 7. رایان طرح به صورت دوره ای اقدام به بروز رسانی قوانین و شرایط این صفحه می کند و مشتری موظف به مطالعه دوره ای این صفحه می باشد.
 1. با توجه به اینکه ثبت سفارش و تحویل سفارش در برنامه واتس آپ صورت می‌گیرید بعد از ارسال فایل نهایی توسط یکی از گرافیست‌های مجموعه رایان طرح؛ مشتری باید فایل‌ها را همان روز در سیستم خود ذخیره کند و بعد از انقضای تاریخ دانلود فایل؛ مجموعه رایان طرح هیچ تعهدی برای ارسال فایل‌ها به‌صورت مجدد برای مشتری ندارد.
 2. بعد یا قبل از سفارش هرگونه طرح گرافیکی؛ نظر شخص خود مشتری مهم می‌باشد و نظر هیچ شخص دیگری ملاک واقع نمی‌شود. مگر اینکه یک شخص به‌عنوان نماینده از سمت مشتری معرفی شود و آن موقع نیز ملاک فقط و فقط نظر نماینده معرفی‌شده قابل ملاک می‌باشد.
 3. مشتری بعد از سفارش هرگونه طرح گرافیکی موظف است طبق زمان اعلامی سفارش خود را تحویل بگیرید و تاییدیه سفارش خود را اعلام کند چنانچه بعد از گذشت حداکثر 20 روز (کاری) هیچ پیام یا تأییدیه از سمت مشتری بابت پیگیری یا تائید سفارش دریافت نشود طرح و سفارش فوق نهایی به‌حساب می‌آید و مجموعه رایان طرح هیچ تعهدی برای انجام ادامه کار ندارد و مشتری در صورت تمایل برای ادامه کار می‌بایست هزینه اعلام‌شده توسط مجموعه را برای انجام کامل کار پرداخت کند.
 4. مشتری موظف است تمام اطلاعات خود را قبل از شروع کار برای مجموعه رایان ارسال کند اضافه کردن اطلاعات در حین طراحی یا انتهای کار تنها یک‌بار اصلاح خواهد شد و از بار دوم طبق توافق طرفین هزینه اصلاحیه دریافت خواهد شد.
 5. مشتری موظف به ارسال متن‌ها به‌صورت صحیح و کامل برای گرافیست می‌باشد؛ و هرگونه اشتباه املایی و نگارشی یا اضافه کردن عکس و محتوا بعد از اتمام کار اصلاح نخواهد شد و ما برای کارهای چاپی هیچ مسئولیتی در خصوص چاپ قبول نخواهیم کرد.
 6. مشتری موظف است تمام اطلاعات موردنیاز اعم از کد رنگ و اطلاعات و مشخصات کامل اطلاعات کسب‌وکار خود را در اختیار طراح  برای طراحی قرار دهد.
 7. مجموعه رایان طرح تعهد می‌دهد که اطلاعات دریافتی از مشتری را نزد خود محفوظ نگه دارد و در هیچ جای اقدام به انتشار اطلاعات مشتری نکند و فقط کلیه کارها به‌صورت موکاپ شده در سایت به‌عنوان نمونه کار قرار خواهند گرفت.
 8. مشتری باید به طراح و تخصص طراح خود اعتماد کامل را داشته باشد و در صورت ارسال یک تغییر از سمت مشتری و اعمال از سمت طراح و انجام طراحی 20 تا 30 درصد بر سلیقه مشتری طرح فوق باسلیقه مشتری خروجی گرفته خواهد شد و نهایی به‌حساب می‌آید و برگشت به طرح قبلی (سلیقه گرافیست) امکان‌پذیر نیست و ویرایش انجام نخواهد شد.
 9. مجموعه رایان طرح موظف به پاسخگویی و رسیدگی به سفارش و پیام مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن است و متعهد می‌شود که زمان پاسخگویی به پیام مشتری؛ بیش‌تر از 3 ساعت (در روز کاری)‌نشود.
 10. رایان طرح موظف به تحویل به‌موقع کارها طبق زمانی اعلامی به مشتری می‌باشد؛ و در صورت دیرکرد می‌بایست هزینه مشتری را کامل عودت داده و یا به درخواست مشتری کار انجام شود و یک هدیه نیز بابت این دیرکرد به مشتری داده شود. درصورتی‌که دیرکرد شامل (1- مبتلا شدن به بیماری کرونا طراح با مستند و آزمایش-2- دزدیده شدن لپ‌تاپ یا سیستم طراح 3- اطلاع به کارفرما حداقل 12 ساعت قبل از تحویل کار) نباشد عودت هزینه شامل نخواهد شد.
 11. الگو گرفتن از یک طرح خارجی یا ایده گرفتن ملاک کپی بودن به‌حساب نمی‌آید و منظور از کپی بودن طرح از لحاظ رنگ‌بندی یا فونت یا نوع آیکون استفاده‌شده (بیش از یکی از موارد)‌ با یک طرح ایرانی یا خارجی دیگر مشابهت داشته باشد مصداق کپی می‌باشد.
 12. رایان طرح تعهد می‌دهد که کلیه سفارش‌ها گرافیکی خود را با طراحی منحصربه‌فرد طراحی و تحویل مشتری دهد (یونیک)‌ و چنانچه طرح کپی شده از یک طرح دیگری باشد هزینه مشتری کامل عودت داده می‌شود.
 13. رایان طرح موظف به ارسال فایل png یا jpg باکیفیت مخصوص چاپ برای مشتری می‌باشد و در صورت ارسال فایل لایه باز 30 درصد از هزینه طرح اصلی دریافت خواهد شد. سفارش های  طراحی لوگو شامل بند بالا نیست و رایان طرح موظف به تحویل فایل کامل (شامل فایل لایه باز- یک فایل png در رنگ اصلی لوگو- یک فایل سیاه یا سفید با بگراند یا بدون بگراند با فرمت png – یک فایل با پشت زمینه رنگ‌سازمانی و لوگو با فرمت png ) می‌باشد.
 14. رایان طرح و طراحان این سایت می‌توانند از المان و آیکون‌های پولی یا رایگان سطح وب و سایت‌های نظیر (فلت آیکون-فری پیک) در طرح‌های خود استفاده کنند و هیچ مشکلی در این زمینه برای مشتری به وجود نخواهد آمد.
 15. لوگو: رایان طرح موظف به ارائه سه اتود برای مشتریان طراحی لوگو می باشد و ابتدا اتود اول برای مشتری ارسال شده و مشتری نظر خود را روی لوگو اعمال می کند (در سه فرایند حالت قبول ؛ ویرایش و تکمیل و یا عدم پذیرش اتود ) و در صورت عدم پذیرش اتود لوگو؛ اتود جدیدی با اصلاحات نظر مشتری طراحی و سپس برای مشتری ارسال می شود؛ چنانچه سه اتود تکمیل شد و مشتری از سه اتود ارائه شده راضی نبود ؛ طراحی لوگو به طراح دوم در رایان طرح با سلیقه و سبک طراحی متفاوت ارجاع داده می شود و طبق تجربیات بیش از صدها پروژه؛ با طراح دوم که سبک متفاوتی دارد کار لوگو نهایی می شود و چنانچه سه اتود توسط طراح اول و سه اتود توسط طراح دوم مورد پذیرش مشتری قرار نگرفت ۴۰ درصد از هزینه پرداختی عودت داده خواهد شد.
 16. با سفارش طراحی لوگو ؛ اتود های ارائه شده توسط رایان طرح برای یک برند و یک نام ارسال خواهد شد و تغییر نام و برند در حین انجام طراحی؛ مستلزم سفارش مجدد لوگو جدید است.
 17. شخص سفارش دهنده می بایست پیگیری سفارش خود را انجام دهد. نظر و ارتباط هیچ شخص دیگری مهم نبوده و پیگیری نمی شود. چنانچه در یک مجموعه ای منشی یا مسئول پیگیری یا هر فرد دیگری که سفارش را ثبت می کند ولی مدیر یا شخصی دیگری نظر دهنده اصلی است می بایست از همان ابتدای پروژه شخص نظر دهنده اصلی با طراح رایان طرح در ارتباط باشد و کار مشتریانی که به صورت واسطه ای است یا چندین نفر نظر دهنده هستند انجام نمی شود.
 1. هزینه تهیه (هاست +دامنه +اینماد +درگاه پرداخت) بر عهده شما می باشد.
 2. – هزینه تهیه افزونه و بیشتر کردن امکان خاص بر عهده مشتری ( خارج از این قرارداد) است.
 3. اسکچ سایت : ترسیم نحوه صفحه اول و شکل کلی سایت روی کاغذ و ارسال آن برای ما به عهده مشتری است (‌ چند نمونه برای تان ارسال می شود )
 4. اگر وب سایت فروشگاهی باشد مجموعه رایان طرح موظف به اضافه کردن حداکثر ۱۲ محصول  و ایجاد حداکثر 30 دسته بندی (‌کتگوری)‌ از محصولات شما  در سایت می باشد که قیمت و عکس و… محصول می بایست توسط شما ارسال شود.
  چنانچه محصولات بیش از 12 تا باشند و درخواست اضافه کردن از سمت مشتری باشد هزینه آن جدا محاسبه و به عنوان یک پروژه جدید (‌پروژه اضافه کردن محصولات) تعریف خواهد شد. 
 5. اگر وب سایت مقاله محور باشد مجموعه رایان طرح موظف به اضافه کردن حداکثر ۹ مقاله ارسالی از سمت مشتری می باشد.(مقالات باید مرتب + عکس داشته باشند)‌
 6. ارسال منو و ترتیب قرار گرفتن دسته بندی ها در منو باید در یک فایل اکسل به صورت شیک و مرتب برای رایان طرح ارسال شود که انجام این کار بر عهده مشتری است. ( نمونه اگر بخواهید برای تان ارسال می شود)
 7. اگر فایل نمونه کار یا عکسی مشتری دارد می بایست در سایزی که ما میخواهیم طراحی کنید و برای مجموعه رایان طرح بصورت پوشه بندی و مرتب نام گذاری شده در یک فایل زیپ یا پوشه در گوگل درایو آپلود کند.
 8. مشتری موظف است ادرس تمامی شبکه های اجتماعی خود را  (از قبیل تلگرام اینستاگرام اپارات یوتیوب و سروش)‌ در یک فایل word بصورت صحیح  ارسال کند . در صورت ارسال نکردن  آدرس سوشال مدیا برای شبکه اجتماعی در سایت قرار داده نمی شود و در صورت امکان لوگو شبکه های اجتماعی از  سایت حذف می شود. 
 9. راه اندازی انجمن یا فروم های گفت و گو که در ساب دامین یا ساب فولدر باشد دارای هزینه جداگانه ای از هزینه طراحی سایت است.
 10. برای یکپارچگی اطلاعات و دسترسی سریعتر به فایل های رد و بدل شده؛ در گوگل درایو یک پوشه مجموعه رایان طرح ایجاد می کند که امکان مدیریت برای مجموعه و مشتری به طور صد درصد وجود دارد و تمامی فایل ها و یوزر پس ها در آنجا بصورت پوشه بندی یا فایل بندی(فایل اکسل و ورد ) ذخیره خواهند شدو در شبکه های اجتماعی هیچ فایلی رد و بدل نخواهد شد.
 11. پاسخگویی در هر روز حتی روز های تعطیل 24 ساعته می باشد. اما از آنجایی که  مشتری  باید در زمان هماهنگ شده و مقرر تماس بگیرید باید در این زمینه ها  توجه کافی داشته باشد. 
 12. مشتری ‌موظف به تکمیل اطلاعات درخواستی از طرف رایان  طرح در مدت یک هفته قبل از شروع طراحی می باشد و تمامی اطلاعات ابتدای کار می بایست ارسال شوند. درصورتی که تاخیری برای ارسال اطلاعات اولیه درخواستی از سوی مشتری رخ دهد > هزینه پرداخت شده به عنوان پیش پرداخت؛ عودت داده نمی شود.
 13. در حین طراحی سایت و انجام این پروژه نظر شخص شما مهم می باشد یا یک فرد نماینده شما که تمامی کارها و نظرات با نماینده معرفی شده از سمت شما پیش خواهد رفت.
 14. بعداز شروع کار و پیشرفت بخشی از کار ؛به هر دلیلی مشکل یا اتفاقی برای مشتری رخ دهد تا سه هفته بعد از اخرین پیام و پیگیری از سمت مجموعه رایان طرح –و عدم پاسخ از سمت مشتری به پیام ها ؛ پروژه فوق توقف می شود. و بعد از سه هفته می بایست طبق تعرفه جدید (برآورد هزینه برای انجام باقی پروژه)‌ و طبق توافق ادامه کار انجام شود.
 15. تمامی یوزر پس ها اعم از دسترسی به هاست ؛ دسترسی به جمیل و دسترسی به سایت و… باید در یک فایل ورد به اسم یوزر پس درگوگل درایو بصورت مرتب مشخص گردد.
 16.  در  تعریف یا سفارش پروژه های وردپرس؛ که شامل سناریو و عمیلات های خاص است  برای انجام سریع و با کیفیت پروژه ؛ مشتری میبایست به صورت جامع تمام خواسته های خود را در یک فایل pdf مکتوب نموده و برای مجموعه رایان طرح ارسال کند سپس طبق خواسته های موجود در pdf برآورد زمان و هزینه صورت میگیرد.

۷ ماده برای قوانین کلی وب سایت و 17ماده قوانین سفارش های گرافیکی ؛ ۱۷ ماده قوانین سفارش طراحی سایت یا باز طراحی سایت 

تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰

تاریخ بروز رسانی ۱ : ۲۲ بهمن  ۱۴۰۰ 

تاریخ بروز رسانی 2 : 5  آبان  ۱۴۰1 

4/5 - (4 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای شرایط و قوانین رایان طرح

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!