طراحی لوگو ورزشی با نمونه های مختلف و جدید

sport logo1

اگر صاحب سالن ورزشی و یا باشگاه بدنسازی هستید؛ اگر می‌خواهید از هم‌اینک برای “طراحی لوگو ورزشی” اختصاصی خود اقدام کنید، با این مقاله از رایان طرح همراه ما باشید. به هر طریقی که کسب و کاری مرتبط با ورزش داشته باشید از جمله تیم ورزشی و هرگونه باشگاه شما نیازمند یک معرف واقعی هستید تا تصویر شما را در ذهن مخاطبتان را ماندگار کند.

آیا برای تیم خود باید طراحی لوگو ورزشی انجام به دهیم؟

اگر شما صاحب یک تیم ورزشی هستید میتوانید برای تیم خود یک لوگو ورزشی سفارش بدهید با سفارش لوگو برای تیم خود؛ می توان لوگو را روی اقلامی مانند ساک ورزشی-کلاه ورزشی-وسلیه های ورزشی-توپ ورزشی و… استفاده کنید تا در بین ورزشکاران تیم و مشتریان خود همیشه در ذهن ها ماندگار شوید با سفارش طراحی لوگو ورزشی میتوانید فایل لایه باز آن را نیز تحویل بگیرید و تحویل چاپخانه به دهید تا از لوگو ورزشی طراحی شده بتوانند به راحتی استفاده کنند.

البته با طراحی لوگو اسپورت میتوانید لوگو را در جاهای مختلف اعم از تابلو باشگاه ورزشی یا داخل باشگاه خود استفاده کنید و حتی آن را به ثبت برسانید که همیشه حق استفاده لوگو شما برای باشگاه یا تیم شما محفوظ باشد.

آبی یا قرمز ؟ تو طرفدار کدام تیم ورزشی هستی؟

اگر اهل مطالعه هستید در این مقاله میتوانید تاریخچه‌ لوگو استقلال با گذشت زمان را مطالعه کنید و در مقاله بعدی تاریخچه لوگو پرسپولیس را نیز یک نگاهی بیندازید.

 

تصور کنید لوگو رئال‌ مادرید و یا بارسلونا را زیبایی و اختصاصی بودن این لوگوها سبب شده است، ماندگاری آنها در ذهن مخاطب بیشتر شود برای شما و کسب و کارتان نیز همین‌گونه است؛ درصورتی‌ که لوگو ورزشی خود را از رایان طرح بخواهید قدم بزرگی برای کسب‌وکار خود برداشته‌اید. در هر شاخه از ورزش که باشید به هنگامی‌ که می‌خواهید برندسازی کنید و خودتان را نام و نشان تان را معرفی کرده و در ذهن‌ ها ثبت کنید نیازمند طراحی لوگو باشگاه ورزشی خود هستید.

نمی‌ دانید که طراحی لوگو ورزشی خود را به چه تیمی بسپارید؟ از سلیقه مخاطبانتان بی‌خبر هستید؟ برای طراحی لوگو فروشگاه تجهیزات ورزشی نیازمند راهنمایی هستید؟ پاسخ سؤالات شما در این مقاله از رایان طرح با دقت نوشته شده است.

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”1900″]برای مشاوره و سفارش طراحی لوگو با شماره [ 02191307049 ]تماس بگیرید. [/box]

برای مشاوره و سفارش طراحی لوگو با شماره [ 02191307049 ]تماس بگیرید.

صاحب یک باشگاه ورزشی چرا به لوگو نیاز دارد؟

طراحی لوگو ورزشی بیانگر تفاوت شما با دیگر کسب‌وکارهای ورزشی می‌باشد:

وجود یک نشانگر یک مبلغ یک تصویر بیانگر خدمت در هر زمینه مهم‌ ترین است؛ در زمینه باشگاه ورزشی نیز وجود لوگو ورزشی و در واقع طراحی لوگو سبب می‌ شود؛ شما از دیگر کسانی که رقیبتان هستند متفاوت جلوه کنید. قطعاً با وجود یک نماد از شما کسب‌ و کارتان برای مشتریانتان همیشه ماندگار خواهد بود؛ اما برای این ماندگاری نکاتی لازم است که در ادامه این مقاله نوشته‌ ایم.

نمونه کار طراحی لوگو ورزشی
نمونه لوگو ورزشی

طراحی لوگو ورزشی بیانگر حرفه‌ای بودن شما می‌باشد:

زمانی که یک تیم قدرتمند متخصص لوگو ورزشی شما را طراحی کند و در هر کسب‌وکاری که باشید چه صاحب باشگاه ورزشی باشید چه لوگو برای تیم ورزشی خود، خواسته باشید؛ درهرصورت این تیم قدرتمند ساده‌ترین، شکیل‌ترین و مناسب‌ترین لوگو را بایست طراحی کند؛ تا اینکه هویت شما برای مشتریان، همکاران و مخاطبان آشکار شود. در این زمان اهمیتی که شما به کسب‌ و کارتان داده‌اید برای تمام این افراد مشخص می‌شود. داشتن یک لوگو نامناسب، تنها از بی‌اهمیت بودن کاری که انجام می‌ دهید، خبر می‌ دهد. به همین علت است که شما باید طراحی لوگو ورزشی خود را به رایان طرح بسپارید.

دلایلی که شما را ملزم به سفارش طراحی لوگو ورزشی اختصاصی خود می‌کند را گفتیم. دانستید به سؤالات بسیاری از مشتریانتان، طرف‌دارانتان و دیگر افراد را می‌ توانید با داشتن یک لوگو خوب پاسخ دهید.

در این روزها حتی فروشگاه لوازم ورزشی نیز نیازمند طراحی لوگو می‌ باشد. بد نیست نکاتی را در طراحی لوگو ورزشی از تجربیات ما یاد بگیرید!

بسیار خوشحال هستیم که تا اینجای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد میکنیم که از مقاله قیمت طراحی لوگو دیدن کنید

لوگو ورزشی کسب‌وکار حرفه‌ای چگونه باشد؟

 

  • با مخاطب ارتباط برقرار کند:

اولین نکته‌ای که باید موردتوجه شما قرار بگیرد شفافیت بیان لوگو است در واقع شما نیازمند لوگوی هستید که ذهن مخاطبتان را در مسیر کاری شما قرار دهد لوگوی که مخاطب را گیج کند لوگو خوبی نیست و لوگوی که مخاطب را به تفکر وا ندارد نیز هیچ خوب نیست.

لوگو باید مهم‌ترین پیغام کسب‌وکار را منتقل کند مفاهیم شما چیست؟ اگر صاحب تیم ورزشی هستید و یا صاحب باشگاه بدنسازی هستید، هرکدام نیازمند تحقیق، طراحی و خلق جداگانه و کاملاً متفاوتی هستند؛ در نتیجه لوگو باید ذهن مخاطب را به خدمت شما نزدیک‌تر کند.

 

  • تاریخچه، فرهنگ و نماد آن ورزش یا خدمت ورزشی را به‌خوبی بیان کند:

زمانی که برای یک تیم ورزشی طراحی انجام می‌شود؛ باید تاریخچه آن ورزش برای یک ط به‌خوبی شناخته شده باشد. شما نیز در نتیجه کاری که برایتان انجام شده است اصالت ورزش را در لوگو باید ببینید.

  • نماد رشته ورزشی که لوگو ویژه آن طراحی می‌شود بایست در نگاه عمیق‌تر به لوگو پیدا باشد.

تمدنی کهن، باشگاهی اصیل، یک شخصیت تأثیرگذار همه این موارد می‌تواند ایده و خلاقیت جدیدی در طراحی لوگو ورزشی باشد؛ بهتر است برای خود یک ایده ناب و بسیار حرفه‌ای در نظر داشته باشید البته جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، زیرا رایان طرح از ابتدا تا انتهای طراحی تمام نکات لازم را برایتان رعایت خواهد کرد.

چرا طراحی لوگو تیم، باشگاه ورزشی را باید رایان طرح انجام دهد؟

بهترین ایده‌پردازان با به‌روزترین تجهیزات آماده ارائه خدماتی هستند که نیاز دارید. قطعاً بعد از توضیحاتی که داده شد متوجه اهمیت داشتن لوگو مناسب شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که برای راهنمایی بیشتر با رایان طرح ارتباط بگیرید.

طراحی لوگو فروشگاه تجهیزات ورزشی و باشگاه ورزشی نیازمند متخصصین با تجربه است. رایان طرح با کارمندان مجرب خود آماده ارائه بهترین خدمات ممکن در زمینه طراحی لوگو ورزشی می‌باشد.

تعرفه طراحی لوگو تیم یا باشگاه برایتان نامعلوم است؟ پس نیازمند گرفتن مشاوره از همکاران ما هستید. در جمله‌ای باید بگوییم که، رایان طرح در هزینه طراحی لوگو ورزشی نیز شما را بسیار راهنمایی خواهد کرد و جای نگرانی وجود ندارد. ایده خود را در ذهن دارید؟ رنگ‌هایی موردتوجه شما برای لوگو ورزشی قرار گرفته است؟ برای تکمیل تصویر ذهنیتان خلق اثر جدید و اختصاصی شما در واتس‌اپ شرکت طراحی لوگو منتظرتان هستیم.

سفارش طراحی لوگو ورزشی

کلام آخر ما برای شما

بعد از اینکه خدمات ما را شناختید یک مورد دیگر کافی است تا سفارش خود را ثبت کنید و آن مشاهده نمونه کارهای ما در این زمینه است. وارد صفحه نمونه کارها شده و با دقت در آن‌ها تفکر کنید. تمام‌کارهای ما با پشتوانه طراحی شده و همه آن‌ها حامل پیغام هستند.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما و بیان تعرفه طراحی لوگو باشگاه ورزشی هستند. سفارش طراحی لوگو کسب وکار خود را به‌آسانی از طریق واتس‌اپ رایان طرح ثبت و پیگیری خواهید کرد.

تمام تلاش ما در این مقاله آموزشی سایت طراحی لوگو رایان طرح ارائه نکاتی بود که برایتان مفید واقع شود. رایان طرح با مجرب‌ترین کادری که دارد هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما می‌باشد. برای ثبت سفارش نیز می‌توانید مستقیم با واتس‌اپ شرکت در ارتباط باشید.

 

2 دیدگاه “طراحی لوگو ورزشی با نمونه های مختلف و جدید

  1. سمیرا می گوید:

    تشکر از شما بابت طراحی لوگو ورزشگاه تون خیلی خوب بود من خیلی راضی هستم . واقعا تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مکالمه را شروع کنید

یکی از متخصصین رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم در حال حاضر همه کارشناسان آنلاین می باشند

مریم صفرلو

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کوثر صرام

کوثر صرام

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

گرافیست مریم بدرلو

مریم بدرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت و سئو (طراح سایت )

 کلیک برای هدایت به واتساپ