همانطور که گفته شد، لوگو بیشتر از یک حرف بوده و نمادی از هویت هر کسب و کاری است. لوگوها با هدف ارتباط برقرار کردن با ذهن کاربر و ایجاد اشتیاق در کاربر طراحی می شود. لوگوها با مقاصد مختلفی طراحی و عرضه می شوند که یکی از اهداف مشترک آن ها معرفی و افزایش اعتبار برند مربوطه است.

اگر کمی دقیق فکر کنید متوجه خواهید شد، زمانی که اسم یک کسب و کار به زبان می آید، یکی از اولین چیزهایی که به ذهن افراد می آید، لوگوی آن شرکت است و این ریشه در ذهنیت کاربر از فعالیت آن کسب و کار دارد نه فقط یک شکل ساده. به علاوه کاری که یک لوگو کوچک می تواند، انجام دهد غیرقابل تصور است.

همیشه طراحی لوگو برای یک کسب و کار به عنوان یک چالش جدید حساب می شود که فقط افراد حرفه ای می توانند از پس آن بر بیایند. سفارش طراحی لوگو یکی از مهم ترین کارهایی است که یک مدیر کسب و کار باید انجام دهد.

 

لوگو فقط یک نماد ساده نیست که هر کسب و کار از آن استفاده کند، لوگو یک هویت است که جان به کسب و کار می بخشد. اولین چیزی که به چشم هر فردی دیده می شود لوگوی یک کسب و کار است نه نوع فعالیت آن و اگر این لوگو به شکلی صحیح طراحی شده باشد، می تواند این برند را عرضه‌ی جهانی نماید.

در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق تلگرام برای سفارش و مشاوره در امور طراحی و تبلیغات هستیم.

چه احتیاجی هست لوگو داشته باشیم؟

اولین مرحله برای کسب و کار شما طراحی لوگو یا نماد شما است که چهره کار شما شناخته میشود و تمامی مشتری های شما را به لوگویتان می شناسند 
که خیلی به برند سازی و موفقیت شما کمک کنه یه لوگوی خوب فقط یک طرح گرافیکی نیست بلکه یک اعتبار و اعتماد مشتری به شماست .
چیزی که باعث میشه فروشتون بیشتر و عامل پیشرفت و موفقیت کارتون هست 

برای یه لوگو شما چند بار ادیت میزنید ؟ طرح های پیشنهادی چند تا هست؟

از اونجایی که ((طراحی لوگو)) یه مبحث مهمی و کلیدی در کسب و کارتون هست و بخش زیادی ز آن هم به سلیقه شما بستگی داره ما یک فرم آماده کردیم که شما با پاسخ دادن به ان ما را به سلیقه خودتون نزدیک تر میکنید و ما متوجه میشیم که شما دقیقاً چه نوع لوگویی می خواهید .

و در نهایت ما یه نوع لوگو براتون طراحی میکنیم و برای شما ارسال میکنیم که اگر نظرتون رو جلب نکرد میگید ما براتون یک اتود ((ویرایش))  می زنیم
و اگر اتود ارسالی طبق سلیقه شما نبود درخواست خود را  مبنی بر طراحی مجدد ارسال می کنید و و ما براتون باز طراحی می کنیم  در مدت زمان بسیار کوتاه  و این کار تا زمان جلب رضایت شما ادامه دارد.

پروسه کار طراحی شما به چه صورت است؟

 تکمیل فرم سفارش > پرداخت مبلغ > دریافت اتود > تغییرات تا دریافت طرح نهایی > دریافت فایل با کیفیت اصلی