طراحی لوگو ارزان

همیشه طراحی لوگو برای یک کسب و کار به عنوان یک چالش جدید حساب می شود که فقط افراد حرفه ای می توانند از پس آن بربیایند. سفارش طراحی لوگو یکی از مهم ترین کارهایی است که یک مدیر کسب و کار باید انجام دهد. لوگو فقط یک نماد ساده نیست که هر کسب و کار از آن استفاده کند، لوگو یک هویت است که جان به کسب و کار می بخشد. اولین چیزی که به چشم هر فردی دیده می شود لوگوی یک کسب و کار است نه نوع فعالیت آن و اگر این لوگو به شکلی صحیح طراحی شده باشد، می تواند این برند را عرضه‌ی جهانی نماید.

طراحی لوگو ارزان

همانطور که گفته شد، لوگو بیشتر از یک حرف بوده و نمادی از هویت هر کسب و کاری است. لوگوها با هدف ارتباط برقرار کردن با ذهن کاربر و ایجاد اشتیاق در کاربر طراحی می شود. لوگوها با مقاصد مختلفی طراحی و عرضه می شوند که یکی از اهداف مشترک آن ها معرفی و افزایش اعتبار برند مربوطه است. اگر کمی دقیق فکر کنید متوجه خواهید شد، زمانی که اسم یک کسب و کار به زبان می آید، یکی از اولین چیزهایی که به ذهن افراد می آید، لوگوی آن شرکت است و این ریشه در ذهنیت کاربر از فعالیت آن کسب و کار دارد نه فقط یک شکل ساده. به علاوه کاری که یک لوگو کوچک می تواند، انجام دهد غیرقابل تصور است.

نمونه کارهای طراحی لوگو

چرا تیم رایان طرح را طراحی لوگو انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

sefaresh logo arzan

سفارش طراحی لوگو آنلاین ارزان

اگر نیاز به طراحی هر نوع لوگو دارید و انتخاب درست کرده اید و می خواهید با تیم متخصص رایان طرح در ارتباط باشید. کار ساده ای در پیش دارید و می توانید سفارش طراحی لوگو آنلاین داشته باشید به شکلی که با پر کردن فرم های مربوطه، متخصصین تیم رایان طرح برای مشاوره با شما تماس گرفته و مراحل بعدی طراحی را با شما هماهنگ می کنند.

نمادهای اعتماد

logo

logo-samandehi

logo

سفارش لوگو ارزان

با توجه به قیمت های نجومی برای طراحی لوگو، تیم رایان طرح درصد است که برای کسب رضایت قلبی مشتریان، قیمت و تعرفه های خود را تا حد ممکن کاهش دهد. قیمت هایی که تیم رایان طرح ارائه می دهند در حالی که بهترین هستند، باعث نمی شوند که کیفیت کار از 100 درصد حتی 0.001 درصد نیز کاهش یابد. برای سفارش لوگو ارزان نیز می توانید از طریق فرم اطلاعات خواسته شده را پر کنید تا در کمترین زمان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

sefaresh logo

تعرفه طراحی لوگو تایپ

نوع طراحی لوگوتعداد اتود اولیهحداکثر تعداد ویرایش درخواستیهزینه طراحی لوگومدت زمان تحویل
طراحی لوگو تایپ2 اتود3 دفعه140,000 تومان4 روزه
طراحی لوگو تایپ3 اتود5 دفعه190,000 تومان5 روزه
طراحی لوگو تایپ4 اتود5 دفعه230,000 تومان6 روزه
طراحی لوگو تایپ5 اتود5 دفعه280,000 تومان7 روزه
طراحی لوگو تایپ8 اتود5 دفعه440,000 تومان8 روزه

طراحی لوگو تایپ

لوگو تایپ یا اسم کامل یک برند یکی از مهم ترین نوع لوگوها می باشد که می تواند هدف شما را به طور واضح و کامل به کاربر بازگو کند. فرض کنید که کار شما ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ است و اسم سایت شما هم مثلا امیر مارکتینگ است، در این زمان بهترین نوع لوگو که می تواند به سرعت ذهن مخاطب را به هدف شما پیوند بزند، لوگو تایپ است. تیم رایان طرح در طراحی لوگو تایپ جزو بهترین سایت و شرکت های سطح کشور است که لوگوهای بسیار قدرتمندی طراحی نموده که می توانید از طریق بخش نمونه کارها آن ها را بررسی نماید.

طراحی لوگو ترکیبی

یکی دیگر از مدل های طراحی لوگو، استفاده از لوگو ترکیبی است که همانطور که از نامش نیز پیداست، ترکیبی از لوگو تایپ و لوگوی تصویری بوده و می تواند با اهداف خاصی مانند درگیر کردن ذهن کاربر با شعار کسب و کار شما استفاده شود. فرقی نمی کند که شما بخواهید از لوگوی تصویری، تایپ یا ترکیبی استفاده کنید، این که چه کسی طراحی لوگو ترکیبی شما را انجام می دهد و هدفی که در این لوگو ها پنهان شده است مهم است. لوگوی یک کسب و کار اولین چیزی است که در ذهن کاربر پدیدار می شود و نباید به شکلی باشد که کسب و کار شما را به غلط معرفی کند یا آن را محدود کند.

تعرفه طراحی لوگو ترکیبی

نوع طراحی لوگوتعداد اتود اولیهحداکثر تعداد ویرایش درخواستیهزینه طراحی لوگومدت زمان تحویل
طراحی لوگوی ترکیبی2 اتود3 دفعه190,000 تومان4 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی3 اتود5 دفعه390,000 تومان5 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی4 اتود5 دفعه480,000 تومان6 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی5 اتود5 دفعه550,000 تومان7 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی6 اتود5 دفعه650,000 تومان8 روزه

 

تعرفه طراحی لوگو تصویری ارزان

نوع طراحی لوگوتعداد اتود اولیهحداکثر تعداد ویرایش درخواستیهزینه طراحی لوگومدت زمان تحویل
طراحی لوگو تصویری2 اتود3 دفعه170,000 تومان4 روزه
طراحی لوگو تصویری3 اتود5 دفعه230,000 تومان5 روزه
طراحی لوگو تصویری4 اتود5 دفعه330,000 تومان6 روزه
طراحی لوگو تصویری5 اتود5 دفعه410,000 تومان7 روزه
طراحی لوگو تصویری8 اتود5 دفعه560,000 تومان8 روزه

 

طراحی لوگو تصویری ارزان

لوگو تصویری جزو لوگو های رایجی است که شما می توانید از خدمات تخصصی رایان طرح برای سفارش طراحی لوگو تصویری ارزان استفاده کنید. هدف از استفاده لوگو تصویری، ارائه خدمات، محصولات و برندینگ است. لوگو اولین چیزی است که مشتری های شما آن را می بینند و با آن ارتباط برقرار می کنند. لوگو تصویری می تواند با خلاقیت هایی که ایجاد می کند تاثیر پذیری بیشتری در مشتری و کاربران بگذار و بدین ترتیب باعث برندینگ سریع تر شما شود. معروف ترین کسب و کارها مثل اپل از سری لوگو های تصویری استفاده می کنند و زمانی که شما یک سیب ببینید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند، شرکت اپل است.

tahvil file

زمان تحویل پروژه طراحی لوگو

زمان تحویل پروژه در آکادمی رایان طرح با سرعت بالایی انجام می شود. البته زمان تحویل پروژه به عوامل مختلفی مانند نوع پروژه و تعداد نیز بستگی دارد. زمان سفارش لوگو می توانید زمان تقریبی تحویل لوگو را نیز مشاهده نمود و زمان دقیق را نیز از تیم گرافیک سوال کنید. رایان طرح تعهد دارد که همیشه کار را زودتر از موعد تحویل دهد.

سوالات متداول

بدون توجه به نوع پرداخت شما، برای تمام خدماتی که رایان طرح ارائه داده فاکتوری کامل و روشن با قیمت های مصوب دریافت خواهید نمود. بدیهی است که هر گونه مشکل ناخواسته و بروز تداخل در فاکتور و هزینه پرداختی، شما می توانید این مشکل را پیگیری و تداخل در هزینه را برطرف کنید.

تمام شرایط لازم برای سفارش و طراحی لوگو در قسمت فرم سفارش ذکر شده و می توانید با مطالعه آن از شرایط کلی رایان طرح باخبر شوید. البته اگر مسئله ای غیر روشن برای شما وجود دارد می توانید از طریق پشتیبانی آن را حل نماید.

بله: در تمام مسیر طراحی لوگو چه قبل و چه بعد از تحویل پروژه، می توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره رایان طرح استفاده نماید. تیم رایان طرح بهترین پشتیبانی که تا الان داشته‌اید را به شما ارائه می دهد.

از اونجایی که ((طراحی لوگو)) یه مبحث مهمی و کلیدی در کسب و کارتون هست و بخش زیادیش هم به سلیقه شما بستگی داره

ما یک فرم اماده کردیم که شما با پاسخ دادن به ان ما را به سلیقه خودتون نزدیک تر میکنید و ما متوجه میشیم که شما دقیقاً چه نوع لوگویی میخوایید.و در نهایت ما یه نوع لوگو براتون طراحی میکنیم و برای شما ارسال میکنیم که اگر نظرتون رو جلب نکرد میگید ما براتون یک اتود ((ویرایش)) میزینیم و اگر اتود ارسالی طبق سلیقه شما نبود میفرمایید و ما براتون باز طراحی میکنیم که ما براتون یک لوگویی دیگر طراحی میکنیم در مدت زمان بسیار کوتاه و این کار تا زمان جلب رضایت شما ادامه دارد.

 تکمیل فرم سفارش > پرداخت مبلغ > دریافت اتود > تغییرات تا دریافت طرح نهایی > دریافت فایل با کیفیت اصلی 

 تغییر و بروز رسانی طراحی لوگو همیشه در تمام دنیا در کسب و کار های موفق رایج بوده است که تاثیر زیادی بر کسب و کار دارد حداقل هر ده یا پنج سال یک بار لوگوها رو با حفظ اصالت و نکات رنگ شناسی و...، به نسخه های مدرن تر و طبق متد روز ارتقا بدید .طراحان ما با رعایت اصول مدرن طراحی لوگو و حفظ اصالت برند قبلیتون طرح های جدیدی براتون آماده می کنند.برای شروع ، میتونید ویرایش یا طراحی مجدد ثبت کنید و پروسه اش رو طی کنید.

بله: رایان طرح یک تیم بزرگ و متخصص است که تمام خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ اعم از آموزش، طراحی وب سایت، سئو، پشتیبانی سایت و تولید محتوای حرفه ای نیز انجام می دهد.

خوب این سوالی است که برای همه ی مشتریان ما از اولین برخورد با سایت ما پیش امده ولی در اتمام اولین کار تمامی انها از کار با ما راضی بودند  و میگفتند طراحی که کردین چیزی فراتر از حد تصور ما بوده و مشتری ثابت ما شدند و سفارش های زیادی برای طراحی پست و استوری اینستاگرام و... به ما دادند که می تونید در نمونه کارهای پست و استوری و... ما ببینید . چون ما مراحل کاملاً دقیقی برای طراحی داریم اول از همه طرح اولیتونو روی کاغذ بعد از صد بار طراحی طرح نهایی رو طراحی میکنیم  و بعد به متخصص رنگ شناسی تحویل میدیم که ایشون طبق متد روز و رنگ هایی که برای کار شما بسیار حیاتی بوده رنگ امیزی میکنند و کدهای رنگ هر کدام را به طراحان نرم افزاری ما تحویل میدهند و انها طرح رو روی کامپیوتر طراحی میکنند و به اپراتور های پاسخگوی ما تحویل میدهند و در نهایت برای شما ارسال میشود و که قطعاً طبق سلیقتون بوده ولی اگر طبق سلیقتون نبود براتون باز طراحی میکنیم و این کار تا موقعه ای که نظر شما جذب شود ادامه دارد. ولی اگر با همه اینها شما باز ناراضی بودین و طرح مد نظرتون رو نگرفته بودین ما امکان بازگشت 70 درصد از مبلغ پرداختی شما را به شما بر می گردانیم این یکی از ویژگی های سایت ما هست که به جرات میتوانم بگم هیچ کدوم از رغبای ما این کار را انجام نمی دهند و ما این امکان را قرار داده ایم که دلگرمی باشد برای شما و گرنه ما که از طراحان با تجربه خودمون مطمئن هستیم.

بله: برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید از طریق شماره‌ی «02191307049» با متخصصین رایان طرح در ارتباط باشید.

بله: رایان طرح به صورت حرفه ای طراحی لوگو انجام می دهد و دارای نمونه کارهای بی‌شماری است که شما می توانید در بخش نمونه کارها تمام این کارها را مشاهده کنید.

برای رفاه حال کاربران، رایان طرح امکان پرداخت هزینه را به روش های متفاوتی ممکن است که شما می توانید با توجه به علاقه خود از طریق درگاه اقدام به پرداخت نماید یا به صورت کارت به کارت. البته اگر روش دیگری نیز در نظر دارید می توانید با متخصصین رایان طرح در تماس باشید.

اولین مرحله برای کسب و کار شما طراحی لوگو یا نماد شما است که چهره کار شما شناخته میشود و تمامی مشتری های شما را به لوگویتان میشناسند که خیلی به برند سازی و موفقیت شما کمک کنه یه لوگوی خوب فقط یک طرح گرافیکی نیست بلکه یک اعتبار و اعتماد مشتری به شماست  

چیزی که باعث میشه فروشتون بیشتر و عامل پیشرفت و موفقیت کارتون هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه ای دارید؟ یا سوالی در خصوص خدمات ما دارید؟میخواهیدکمک تان کنیم
مکالمه را شروع کنید
یکی از پشتیبان های حرفه  ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید