طراحی لوگو

طراحی لوگو

همیشه طراحی لوگو برای یک کسب و کار به عنوان یک چالش جدید حساب می شود که فقط افراد حرفه ای می توانند از پس آن بربیایند. سفارش طراحی لوگو یکی از مهم ترین کارهایی است که یک مدیر کسب و کار باید انجام دهد. لوگو فقط یک نماد ساده نیست که هر کسب و کار از آن استفاده کند، لوگو یک هویت است که جان به کسب و کار می بخشد. اولین چیزی که به چشم هر فردی دیده می شود لوگوی یک کسب و کار است نه نوع فعالیت آن و اگر این لوگو به شکلی صحیح طراحی شده باشد، می تواند این برند را عرضه‌ی جهانی نماید.

طراحی لوگو اختصاصی

همانطور که گفته شد، لوگو بیشتر از یک حرف بوده و نمادی از هویت هر کسب و کاری است. لوگوها با هدف ارتباط برقرار کردن با ذهن کاربر و ایجاد اشتیاق در کاربر طراحی می شود. لوگوها با مقاصد مختلفی طراحی و عرضه می شوند که یکی از اهداف مشترک آن ها معرفی و افزایش اعتبار برند مربوطه است. اگر کمی دقیق فکر کنید متوجه خواهید شد، زمانی که اسم یک کسب و کار به زبان می آید، یکی از اولین چیزهایی که به ذهن افراد می آید، لوگوی آن شرکت است و این ریشه در ذهنیت کاربر از فعالیت آن کسب و کار دارد نه فقط یک شکل ساده. به علاوه کاری که یک لوگو کوچک می تواند، انجام دهد غیرقابل تصور است.

نمونه کارهای طراحی لوگو

برای مشاهده  لوگو ها بصورت با کیفیت روی آن ها کلیک کنید.

توجه : برای کاهش حجم این صفحه نمونه کارهای برتر را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده نمونه کارهای جدید و تمام نمونه کارهای طراحی لوگو ؛ روی دکمه زیر کلیک کنید و در صفحه نمونه کارهای طراحی لوگو کلیه کارهای طراحی شده را مشاهده کنید.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی لوگو ترکیبی ارزان  تصویری نماد انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

سفارش لوگو ارزان |رایان طرح

سفارش طراحی لوگو آنلاین ارزان

اگر نیاز به طراحی هر نوع لوگو دارید و انتخاب درست کرده اید و می خواهید با تیم متخصص رایان طرح در ارتباط باشید. کار ساده ای در پیش دارید و می توانید سفارش طراحی لوگو آنلاین داشته باشید به شکلی که با پر کردن فرم های مربوطه، متخصصین تیم رایان طرح برای مشاوره با شما تماس گرفته و مراحل بعدی طراحی را با شما هماهنگ می کنند.

سفارش لوگو ارزان

با توجه به قیمت های نجومی برای طراحی لوگو، تیم رایان طرح درصد است که برای کسب رضایت قلبی مشتریان، قیمت و تعرفه های خود را تا حد ممکن کاهش دهد. قیمت هایی که تیم رایان طرح ارائه می دهند در حالی که بهترین هستند، باعث نمی شوند که کیفیت کار از 100 درصد حتی 0.001 درصد نیز کاهش یابد. برای سفارش لوگو ارزان نیز می توانید از طریق فرم اطلاعات خواسته شده را پر کنید تا در کمترین زمان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

سفارش لوگو ارزان(با ما معتبر دیده شوید) |رایان طرح

تعرفه طراحی لوگو تایپ

نوع طراحی لوگو تعداد اتود اولیه حداکثر تعداد ویرایش درخواستی هزینه طراحی لوگو مدت زمان تحویل
طراحی لوگو تایپ 2 اتود 3 دفعه 770,000 تومان 4 روزه
طراحی لوگو تایپ 3 اتود 5 دفعه 680,000 تومان 5 روزه
طراحی لوگو تایپ 4 اتود 5 دفعه 670,000 تومان 7 روزه
طراحی لوگو تایپ 5 اتود 5 دفعه 870,000 تومان 10 روزه
طراحی لوگو تایپ 8 اتود 5 دفعه 970,000 تومان 12 روزه

طراحی لوگو تایپ

لوگو تایپ یا اسم کامل یک برند یکی از مهم ترین نوع لوگوها می باشد که می تواند هدف شما را به طور واضح و کامل به کاربر بازگو کند. فرض کنید که کار شما ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ است و اسم سایت شما هم مثلا امیر مارکتینگ است، در این زمان بهترین نوع لوگو که می تواند به سرعت ذهن مخاطب را به هدف شما پیوند بزند، لوگو تایپ است. تیم رایان طرح در طراحی لوگو تایپ جزو بهترین سایت و شرکت های سطح کشور است که لوگوهای بسیار قدرتمندی طراحی نموده که می توانید از طریق بخش نمونه کارها آن ها را بررسی نماید.

طراحی لوگو ترکیبی

یکی دیگر از مدل های طراحی لوگو، استفاده از لوگو ترکیبی است که همانطور که از نامش نیز پیداست، ترکیبی از لوگو تایپ و لوگوی تصویری بوده و می تواند با اهداف خاصی مانند درگیر کردن ذهن کاربر با شعار کسب و کار شما استفاده شود. فرقی نمی کند که شما بخواهید از لوگوی تصویری، تایپ یا ترکیبی استفاده کنید، این که چه کسی طراحی لوگو ترکیبی شما را انجام می دهد و هدفی که در این لوگو ها پنهان شده است مهم است. لوگوی یک کسب و کار اولین چیزی است که در ذهن کاربر پدیدار می شود و نباید به شکلی باشد که کسب و کار شما را به غلط معرفی کند یا آن را محدود کند.

تعرفه طراحی لوگو ترکیبی

نوع طراحی لوگوتعداد اتود اولیهحداکثر تعداد ویرایش درخواستیهزینه طراحی لوگومدت زمان تحویل
طراحی لوگوی ترکیبی2 اتود3 دفعه790,000 تومان4 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی3 اتود5 دفعه700,000 تومان5 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی5 اتود5 دفعه690,000 تومان7 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی5 اتود5 دفعه890,000 تومان10 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی6 اتود5 دفعه990,000 تومان12 روزه

تعرفه طراحی لوگو تصویری ارزان

نوع طراحی لوگوتعداد اتود اولیهحداکثر تعداد ویرایش درخواستیهزینه طراحی لوگومدت زمان تحویل
طراحی لوگو تصویری2 اتود3 دفعه750,000 تومان4 روزه
طراحی لوگو تصویری3 اتود5 دفعه680,000 تومان5 روزه
طراحی لوگو تصویری4 اتود5 دفعه670,000 تومان7 روزه
طراحی لوگو تصویری5 اتود5 دفعه870,000 تومان10 روزه
طراحی لوگو تصویری8 اتود5 دفعه970,000 تومان12 روزه

طراحی لوگو تصویری ارزان

لوگو تصویری جزو لوگو های رایجی است که شما می توانید از خدمات تخصصی رایان طرح برای سفارش طراحی لوگو تصویری ارزان استفاده کنید. هدف از استفاده لوگو تصویری، ارائه خدمات، محصولات و برندینگ است. لوگو اولین چیزی است که مشتری های شما آن را می بینند و با آن ارتباط برقرار می کنند. لوگو تصویری می تواند با خلاقیت هایی که ایجاد می کند تاثیر پذیری بیشتری در مشتری و کاربران بگذار و بدین ترتیب باعث برندینگ سریع تر شما شود. معروف ترین کسب و کارها مثل اپل از سری لوگو های تصویری استفاده می کنند و زمانی که شما یک سیب ببینید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند، شرکت اپل است.

نمونه قرارداد طراحی لوگو را از دکمه ی رو به رو رایگان دانلود کنید.

طراحی لوگو آنلاین

زمان تحویل پروژه طراحی لوگو

زمان تحویل پروژه در آکادمی رایان طرح با سرعت بالایی انجام می شود. البته زمان تحویل پروژه به عوامل مختلفی مانند نوع پروژه و تعداد نیز بستگی دارد. زمان سفارش لوگو می توانید زمان تقریبی تحویل لوگو را نیز مشاهده نمود و زمان دقیق را نیز از تیم گرافیک سوال کنید. رایان طرح تعهد دارد که همیشه کار را زودتر از موعد تحویل دهد.

نمونه کارهای طراحی لوگو

لوگوهای زیر نمونه کارهای رایان طرح می باشند

برای مشاهده  لوگو ها بصورت با کیفیت روی آن ها کلیک کنید.

توجه :برای دریافت جدید ترین نمونه کارهای طراحی لوگو در واتساپ پیام بدهید.

medal 1برای ثبت سفارش آماده ای؟

کارشناس و طراحان ما منتظر قبول سفارش و مشاوره به شما در واتساپ هستند. کافیست روی ایکون زیر کلیک کنید تا به واتساپ هدایت شوید.

                                                         

دوست دارید از پروسه طراحی لوگو اطلاع داشته باشید؟ کلیپ های که رایان طرح آماده کرده است را مشاهده کنید.

medal 1برای ثبت سفارش آماده ای؟

کارشناس و طراحان ما منتظر قبول سفارش و مشاوره به شما در واتساپ هستند. کافیست روی ایکون زیر کلیک کنید تا به واتساپ هدایت شوید.

                                                         

سوالات متداول

بدون توجه به نوع پرداخت شما، برای تمام خدماتی که رایان طرح ارائه داده فاکتوری کامل و روشن با قیمت های مصوب دریافت خواهید نمود. بدیهی است که هر گونه مشکل ناخواسته و بروز تداخل در فاکتور و هزینه پرداختی، شما می توانید این مشکل را پیگیری و تداخل در هزینه را برطرف کنید.

بله: در تمام مسیر طراحی لوگو چه قبل و چه بعد از تحویل پروژه، می توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره رایان طرح استفاده نماید. تیم رایان طرح بهترین پشتیبانی که تا الان داشته‌اید را به شما ارائه می دهد.

بله: برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید از طریق شماره‌ی «02191307049» با متخصصین رایان طرح در ارتباط باشید.

برای رفاه حال کاربران، رایان طرح امکان پرداخت هزینه را به روش های متفاوتی ممکن است که شما می توانید با توجه به علاقه خود از طریق درگاه اقدام به پرداخت نماید یا به صورت کارت به کارت. البته اگر روش دیگری نیز در نظر دارید می توانید با متخصصین رایان طرح در تماس باشید.

تمام شرایط لازم برای سفارش و طراحی لوگو در قسمت فرم سفارش ذکر شده و می توانید با مطالعه آن از شرایط کلی رایان طرح باخبر شوید. البته اگر مسئله ای غیر روشن برای شما وجود دارد می توانید از طریق پشتیبانی آن را حل نماید.

بله: رایان طرح یک تیم بزرگ و متخصص است که تمام خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ اعم از آموزش، طراحی وب سایت، سئو، پشتیبانی سایت و تولید محتوای حرفه ای نیز انجام می دهد.

بله: رایان طرح به صورت حرفه ای طراحی لوگو انجام می دهد و دارای نمونه کارهای بی‌شماری است که شما می توانید در بخش نمونه کارها تمام این کارها را مشاهده کنید.

اگر کار طراحی لوگو شما هنوز شروع نشده باشد و درخواست برگشت هزینه ؛ از کارفرما باشد تمام هزینه عودت خواهد شد.
اگر از اتود های زده شده رضایت کافی نداشت باشید ابتدا به گرافیست دیگری از مجموعه ارجاع داده می شوید و گرافیست دوم با یک سبک جدید و متفاوت اتود برای شما طراحی خواهد کرد.
چنانچه از اتود های گرافیست دوم نیز رضایت نداشتید 70 درصد هزینه پرداختی شما ؛ عودت خواهد شد.

24 thoughts on “طراحی لوگو

 1. سمانه says:

  سلام ما یه سالن ارایشگری داریم
  لوگو شیک میخایم یه طرح هم داریم باید چطوری سفارش بدیم

  • امیدکریمی says:

   سلام برای سفارش طراحی لوگو ارزان باید به واتساپ 09229026345 پیام بدهید. همکاران من در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.

 2. سینا انصاری says:

  گرفتن سفارش طراحی لوگو-شرایط طراحی لوگو
  تبدیل عکس به لوگو-مظنه طراحی لوگو-تعرفه طراحی لوگو-آموزش طراحی لوگو-مرکز طراحی لوگو-لیست قیمت لوگو-اتود طراحی لوگو-تعرفه طراحی لوگو-قیمت بازسازی لوگو-تعرفه طراحی لوگو سال ۹۹-تعرفه طراحی لوگو 98-قیمت بازسازی لوگو

 3. علی رضا says:

  واقعا عالی هستند .
  یک تیم هستند با حوصله جواب میدن . برات ادیت میزنند.طراحی لوگو رو به بهترین شکل ممکن با طرح هایی که اصلا تو ذهن تون هست یا نیست براتون انجام میدن.

 4. ندا نفیسه says:

  خودم طرح رو بهشون دادم واییی نمیدونید چقدر قشنگ تبدیل به لوگو ش کردن برامممم
  مرسی از مجموعه رایان طرح بابت این‌موضوع

 5. فائزه says:

  سلام واقعا بابت صبروحوصله ای که دارید ممنون😍⁦❤️⁩خیلی از همکاری با شما خوشحالم و دقیقا لوگویی که مد نظرم بود و برام طراحی کردید کلی ممنون

 6. یاسمین احمدی says:

  سلام خسته نباشید،واقعا از تیم رایان طرح ممنونم که انقد با حوصله و صبور هستند و به تمام سوالای من خیلی زود پاسخ دادن 😍⁦❤️⁩

 7. Meysam says:

  واقعاااا قیمتاتون عالیه کاراتونم که حرف نداره هرچی بگم کمه

 8. ناهید says:

  خسته نباشید
  درصورت عدم رضایت از طرح های اولیه می تونم از سفارشم صرف نظر کنم؟

  • امیدکریمی says:

   سلام – با توجه به قوانین طراحی لوگو که در این صفحه درج کرده ایم با رعایت ان شرایط بله . درصورتی که طرح شما هنوز اغاز نشده( از سمت ما) باشد هزینه شما کامل عودت داده خواهد شد. و اگر بخشی از کار انجام شده باشد باید با کارشناس طراحی لوگو خود رواتساپ صحبت کنید. موفق باشید.

  • امیدکریمی says:

   سلام به مونای عزیز:
   دقت کنید که ابتدا به هر مجموعه ای که لوگو خود را میدهید طراحی می کنند باید اعتماد کنید. به ما نیز اعتماد کنید. ببیش از 2500 مشتری در حوزه گرافیگ در یکسال اخیر داشته ایم. و هیچ طرحی را کپی نکرده ایم. گرافیست های مجموعه ما از سخت ترین فیلتر ها رد می شوند. و تمام طرح های شما اختصاصی خواهد بود و حتی یک صدم درصد نیز طرح شما کپی نخواهد بود. برای سفارش هم میتوانی به شماره 02191307049 تماس بگیری.

 9. ندا says:

  خیلی ممنون بابت زحمتایی که کشیدید من خیلی از لوگوم راضیم😍 موفق باشید

  • امیدکریمی says:

   مهدی عزیز: برای سفاش طراحی لوگو در واتساپ به شماره 09229026345 پیام بدهید. یا در همین صفحه ایکون واتساپ وجود دارد که با خانم صفرلو میتوانید مستقیم صحبت کنید و سفارش طراحی لوگو خود را بدهید.

  • امیدکریمی says:

   مژگان عزیز : مدت زمان طراحی لوگو بین 3 تا 7 روز کاری طول خواهد کشید. البته بسته به زمان سفارشات ممکن است سریعتر یا طولانی تر شود. برای زمان دقیق طراحی لوگو خود در واتساپ با کارشناس طراحی لوگو صحبت کنید. موفق باشید.

 10. رادین says:

  سلام خسته نباشید طراحی لوگوی من تحت چه فرمتی اجرا و تحویل داده میشه؟؟

  • امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح) says:

   طراحی لوگو شما در قالب طرح اولیه > سپس بعداز نهایی شدن کار
   یک فایل زیپ برای شما ارسال می شود که درون این فایل زیپ شامل:

   1- لوگو با رنگ اصلی (با پس زمینه سفید و بدون پس زمینه[ترنسپرنت] )
   2- لوگو با رنگ سفید ( با پس زمینه سفید و بدون پس زمینه[ترنسپرنت] )
   3- لوگو با رنگ مشکی( با پس زمینه سفید و بدون پس زمینه[ترنسپرنت] )
   4-فایل لوگو مخصوص پروفایل شبکه های اجتماعی (اماده استفاده)

   5- فایل svg برای لوگو سایت
   6-فایل لایه باز لوگو( مهم ترین فایل)‌ با فرمت AI

  • امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح) says:

   رنگ های لوگو:
   به دو صورت انتخاب می شوند
   یا کار فرما برای ما رنگ سازمانی خود را ارسال می کند. و ما در طراحی لوگو از آن طرح استفاده می کنیم
   و یا ما در حین طراحی لوگو با توجه به حوزه کاری و نوع برند یک رنگ سازمانی بسیار شیکی برای کارفرما انتخاب می کنیم.

 11. سجاد says:

  پشتیبانی این سایت از ساعت 9 صبح تا 18 عصر هستش ولی 90 درصد اوقات ساعت 12 شب وحتی یک شب هم در واتساپ پاسخ دادند. ای کاش زودتر اشنا میشدم
  تشکر از خانم صفرلو عزیز بابت صبر و حوصله و پاسخگویی دقیقشون …

 12. جلیل says:

  واقعا از سایت و تیم عالیتو ممنونم که انقد با صبرو حوصله کارتونو انجام میدین⁦❤️⁩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *