جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی لوگو

طراحی لوگو، یکی از عناصر اصلی برندینگ و خلق هویت بصری برند شما می‌باشد که البته برای کسب و کارهای مختلف به عنوان یک چالش بسیار بزرگ شناخته می‌شود. با توجه به این که پایه و ریشه تبلیغات برندینگ به واسطه لوگو انجام می‌شود، شما قطعاً قبل از هر کاری نیاز به خدمات طراحی لوگو اصولی و حرفه‌ای دارید تا بتوانید از بین مخاطبین و عموم جامعه، مخاطبین هدف خود را شکار کنید و این مخاطبین را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید تا بدون هیچ سوالی از خدمات و محصولات شما استفاده کنند؛ البته لوگو زمانی توانایی و قدرت کنترل ذهن مشتریان شما را پیدا می‌کند که به صورت اصولی و قدرتمند طراحی شده باشد، پس برای طراحی لوگو باید قبل از هر کاری بهترین شرکت طراحی لوگو (رایان طرح) را پیدا کنید تا بتوانید بعد از مدت کوتاهی جذب مخاطب داشته باشید و مخاطبین قبلی خود را نیز از دست ندهید.

مشاوره رایگان با کارشناسان رایان طرح

طراحی لوگو را به ما بسپارید | رایان طرح

ثبت سفارش فوری

سفارش خود را بصورت فوری و آنلاین ثبت کنید و منتظر تحویل باشید

ارتباط مستقیم با طراح

بعداز ثبت سفارش می توانید با گرافیست در ارتباط باشید و پشتیبانی بگیرید.

قیمت مناسب

با مناسب ترین تعرفه سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخگویی سریع

تحویل طرح شما در بهترین زمان و با بیش ترین کیفیت ممکن

طراحی آرم

داشتن یک طراحی آرم منحصر به فرد و زیبا برای هر کسب و کاری بسیار مهم است؛ زیرا آرم منحصر به هر کسب و کار مالکیت، کیفیت و ارزش‌های آن را به نمایش می گذارد. آرم ها دقیقا همان چیزی هستند که بر محصولات، کارت ویزیت، وب سایت، رسانه های اجتماعی و مهمتر از همه در ذهن مشتریان شما نقش می بندد. یک آرم خوب، آرمی است که مطابق با صنعت یا خدمات شما باشد.
طراحی آرم شرکت شما اولین چیزی است که افراد با آن تعامل خواهند داشت، بنابراین فرصت بسیار مناسبی است که از این طریق تاثر اولیه خوبی روی آن ها داشته باشید. به طور کلی طراحی آرم به شما کمک می کند تا هدف خود را به صورت واضح و بصری بیان کنید.
برای داشتن یک طراحی آرم یونیک و متناسب با کسب و کار خود تنها کافی است کار طراحی را به تیم مجرب و حرفه ای رایان طرح بسپارید و از کسب نتیجه مطلوب مطمئن باشید. طراحان رایان طرح به گونه ای کار طراحی آرم شما را انجام خواهند داد که شما را از دیگر رقبا متمایز کرده و وفاداری به برند شما را به طرز شگفت انگیزی تقویت کند.

سفارش طراحی لوگو

در سفارش طراحی لوگو باید به این موضوع دقت داشته باشید که هویت برند شما در حال ساخت است و این موضوع از هر چیزی مهم تر است. کم نبوده اند برندهایی که به خاطر طراحی های اشتباه از بین رفته‌اند، پس شما اشتباه آن ها را انجام نداده و در ابتدا بهترین لوگوی ممکن از هر لحاظ را برای برند خود طراحی و سپس سفارش طراحی لوگوی خود را به یک تیم متخصص و با تجربه مانند رایان طرح بسپارید. یکی از حرفه ای ترین خدمات رایان طرح طراحی لوگو بوده و تیمی که در این زمینه فعالیت می کنند جزو بهترین طراحان گرافیکی کشور هستند.

سفارش طراحی لوگو آنلاین در رایان طرح

اگر نیاز به طراحی هر نوع لوگو دارید و انتخاب درست کرده اید و می خواهید با تیم متخصص رایان طرح در ارتباط باشید. کار ساده ای در پیش دارید و می توانید سفارش طراحی لوگو داشته باشید به شکلی که با پر کردن فرم های مربوطه، متخصصین تیم رایان طرح برای مشاوره با شما تماس گرفته و مراحل بعدی طراحی را با شما هماهنگ می کنند.

نمونه کارهای طراحی لوگو

نمونه کارهای طراحی لوگو حرفه ای رایان طرح که در اشردامه وجود دارند، نمونه‌ای از طراحی های حرفه ای ما هستند که شما می توانید با بررسی این طرح به کیفیت کار تیم رایان طرح پی ببرید. بد نیست بدانید که نمونه کارهای طراحی لوگو در رایان طرح فقط برای بررسی بوده و طرح شما به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد تا وجه تمایز در لوگوی شما با سایرین رعایت شود.

برای مشاهده در کیفیت اصلی نمونه کارها روی طرح ها کلیک کنید.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی لوگو آنلاین فوری شیک انتخاب کنیم؟

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی لوگو براساس تعرفه

زمان اجرا:  10 تا 14 روز کاری  
شروع قیمت از 2.400.000 تومان

پلن نقره ای

قیمت پلن : 2/400/000

سفارش در واتساپ

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

پلن طلایی

قیمت پلن : 4/400/000

سفارش در واتساپ

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

پلن اختصاصی

قیمت پلن : 9/400/000

سفارش در واتساپ

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

نماد هــای اعتمــاد

 

اهمیت طراحی لوگو برای یک کسب و کار

اهمیت طراحی لوگو برای کسب و کارهای مختلف مثل اهمیت داشتن کارت ملی می‌باشد؛ به بیان دیگر همه‌ی افراد و سازمان‌های مختلف برای احراز هویت و بررسی اعتبار شما، از کارت ملی‌تان استفاده می‌کنند که همین موضوع برای کسب و کارهای مختلف نیز وجود دارد که این وظیفه را طرح لوگو به دوش می‌کشد؛ به علاوه بد نیست بدانید که شاید شما بتوانید از جایگزین‌هایی مثل شناسنامه به جای کارت ملی برای احراز هویت استفاده کنید، ولی برای کسب و کارها نمی‌توان هیچ جایگزینی به جای لوگو استفاده نمود و به صورت کلی طراحی لوگو برای یک کسب و کار به معنای برندینگ، کاهش عرضه محصولات و خدمات جعلی به اسم این برند و جذب مخاطب جدید می‌باشد.

چه لوگویی برای کسب و کار ما مناسب است؟

یکی از سؤالات بسیار مهم با توجه به انواع لوگو، لوگوی مناسب کسب و کار ما می‌باشد که می‌تواند شما را در چند راهی بسیار پیچیده‌ای گیر بیندازد و به همین علت نیز باید قبل از هر کاری از مشاوره رایگان طراحی لوگو تیم ما استفاده نماید.

البته دقت داشته باشید که جدای از دریافت مشاوره رایگان طراحی لوگو حرفه ای، شما باز نیز باید از بین تعداد زیادی لوگو، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید؛ دقت داشته باشید که هر کسب و کار با توجه به خدماتی که ارائه می‌کند، می‌توان از انواع طراحی لوگو مثل طراحی لوگو تایپ، طراحی لوگو انگلیسی، طراحی لوگو فارسی، طراحی لوگو حیوانات، طراحی لوگو اشکال و طراحی لوگو اسم موارد مختلف دیگر استفاده نماید که همین موضوع انتخاب طرح لوگو مناسب را بسیار سخت می‌کند! و خیلی از کسب و کار در همین مسیر دچار اشتباه شده و اقدام به طراحی لوگو حرفه ای با هویت و هدفی اشتباه می‌شوند.

نکته مهم:

همانطور که گفته شد، طراحی و ثبت لوگو شرکت امری تخصصی است و صرف این که شما می‌توانید از زیباترین نوع لوگو استفاده کنید، نباید اقدام به انتخاب آن نماید، زیرا طراحی لوگو اختصاصی و مناسب نیازمند دریافت مشاوره تخصصی بوده و در صورت اشتباه و عدم طراحی اصولی لوگو، می‌توانید درگیر برندینگ معکوس شوید.

مزایای طراحی لوگو برای برندینگ

احتمالاً مهم‌ترین مزیت طراحی لوگو، برندینگ و افزایش مشتری می‌باشد، اما این نیمه آشکار طراحی لوگو بود در نیمه پنهان مزایای طراحی لوگو، می‌توان به کاهش محصولات و خدمات جعلی، ایجاد وجه تمایز نسبت به سایر برندها، استفاده به عنوان مکمل نام شرکت و کنترل ذهن مخاطب به واسطه شعارهای مناسب اشاره نمود؛ دقت داشته باشید که کنترل ذهن مخاطب جزو مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند باعث فروش موفق محصولات و خدمات شما به افرادی که حتی نیازی به محصول شما ندارند نیز باشد چه برسد به مشتریانی که نیاز به خدمات و محصولات شما دارند.

سفارش طراحی لوگو برای انواع کسب و کار

فرقی ندارد که کسب و کار شما چه تعداد پرسنل داشته باشد و در چه حوزه‌ای خدمات و محصولات عرضه نماید یا اصلاً بین المللی باشد یا خیر، به هر حال شما نیاز به طراحی لوگو دارید که با توجه به همین موضوع می‌توانید با استفاده از خدمات بهترین شرکت طراحی لوگو، شروع به برندینگ نماید؛ پس برای سفارش طراحی لوگو و در صورت نیاز به مشاوره رایگان طراحی لوگو نیز از طریق شماره «02191307049» یا شبکه‌های اجتماعی مختلف تیم رایان طرح با ما در ارتباط باشید.

نکته مهم:

دقت داشته باشید که تمام خدمات طراحی ست اداری و لوگو رایان طرح بر بستر اینترنت عرضه می‌شود و شما می‌توانید هر نوع خدماتی که نیاز دارید را با چند کلیک سفارش دهید و این موضوع فقط محدود به طراحی لوگو نمی‌شود؛ به علاوه برای ارتباط عمیق‌تر با تیم رایان طرح در زمینه ساخت لوگو حرفه‌ای، می‌توانید به نمونه کارهای طراحی لوگو ما مراجعه کنید.

نمونه کارهای طراحی لوگو حرفه‌ای رایان طرح

همانطور که گفته شد، برای ارتباط بهتر و موثرتر با تیم رایان طرح و البته به دلیل گستردگی خدمات لوگو که به دلیل گستردگی انواع لوگو می‌باشد، بهتر است قبل از استفاده از خدمات بهترین تیم طراحی لوگو، بخش نمونه کار طراحی لوگو ما را بررسی کنید تا ضمن آشنایی با کیفیت خدمات ما، بتوانید از نمونه کارهای موجود در راستای طراحی اختصاصی لوگو خود استفاده کنید و شما نیز در طراحی لوگو برند خود سهیم باشید و به ما کمک کنید.

ویژگی‌های طراحی لوگو در رایان طرح

برخلاف خیلی از شرکت‌های که طراحی لوگو رو فقط برای کسب درآمد شخصی انجام می‌دهند، ما طبق اصول طراحی لوگو برای هر برند عمل می‌کنیم و با توجه به نیاز کسب و کار شما و البته خدمات و محصولاتی که عرضه می‌کنید، اقدام به طراحی لوگو می‌کنیم؛ دقت داشته باشید که در طراحی لوگو حرفه ای خلاقیت به همراه اصول طراحی لوگو باید ترکیب شود تا شما بتوانید بازدهی مناسب دریافت کنید و در غیر این صورت باشد، دچار برندینگ معکوس می‌شوید که باعث از بین رفتن زحمات شما می‌شود؛ در ادامه به سایر ویژگی‌های طراحی لوگوی حرفه‌ای می‌پردازیم.

انواع طراحی لوگو برای برندینگ

همانطور که گفته شد، یکی از دلایلی که نمی‌توان از طراحی آرم به بازدهی مناسب رسید، طراحی اشتباه لوگو می‌باشد که در اکثر موارد به دلیل عدم انتخاب طرح لوگو مناسب و گستردگی انواع لوگوها می‌باشد؛ دقت داشته باشید که مهم‌ترین اصل در طراحی لوگو حرفه ایطراحی لوگو حرفه ای برای برند شما، خدمات و محصولاتی است که عرضه می‌کنید و البته شعاری که قرار است مشتریان شما را با آن بشناسند، پس باید در طراحی آرم و لوگو به بهترین شکل عمل کنید تا نتیجه مناسب را دریافت نماید.

بد نیست بدانید که طراحی لوگو شامل موارد زیر می‌شود و خود این موارد نیز به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که می‌توان از یک یا چند دسته برای انتخاب لوگو مناسب استفاده نمود.

Minimal logo

از زیبا و ساده‌ترین نوع لوگوها هستند که برای انواع کسب و کار کاربرد دارند.

Emblem logo

مجموعه از لوگوها هستند که از متون مختلف در اشکال استفاده می‌کنند.

Composite logo

این لوگو به صورت ترکیبی از دو نوع لوگو دیگر که به لوگو تصویری و تایپ معروف است طراحی می‌شود. به این نوع لوگو، لوگو تلفیقی نیز گفته می‌شود.

Mascot logo

این نوع لوگو به واسطه شکل حیوانات، اشیا یا انسان‌ها ساخته می‌شود.

Monogram logo

نوعی لوگو بسیار ساده که معمولاً به واسطه چند حرف اول یا مخفف اسم برند ساخته می‌شود.

Typography logo

از فونت‌های مختلف برای طراحی لوگو استفاده می‌شود و معمولاً نام برند بدنه اصلی لوگو را می‌سازد.

3D logo

در این ساخت این لوگو به واسطه قواعد پرسپکتیو عمل می‌شود.

Picture logo

در این لوگو برپایه تصاویر گرافیکی مختلف و با هدف از ترکیب تصاویر، سمبل، نمادها، آیکون و پیکتوگرام استفاده می‌شود.

Abstract logo

در این نوع لوگو از اشکال انتزاعی برای اطلاع رسانی پیامی خاص به مجموعه مخاطبین مجموعه استفاده می‌شود.

خدمات تغییر و بازطراحی لوگو برند

با توجه به این که خدمات تیم رایان طرح کامل بوده و همه چیز را شامل می‌شود، شما می‌توانید برای تغییر لوگو نیز از خدمات بازطراحی لوگو ما استفاده کنید تا با توجه به پتانسیلی که کسب و کار شما دارد، از بهترین لوگو ممکن استفاده نماید؛ به علاوه تغییر درست لوگو، می‌تواند در جذب مخاطب نیز تأثیر داشته و به شکلی عمل کند که مخاطبین بیشتری به سمت شما جذب شوند و مخاطبین گذشته شما نیز برای استفاده دوباره از محصولات و خدمات شما مشتاق باشند.

البته دقت کنید که خدمات بازطراحی و ارتقا لوگو با توجه به پتانسیل لوگوی شما انجام می‌شود و حتی ممکن است هزینه بیشتری نسبت به طراحی لوگو برای شما داشته باشد و معمولاً شرکت و برندهایی از این خدمات استفاده می‌کنند که نیاز به افزایش مخاطب و برندینگ سریع‌تر دارند؛ در نهایت این خدمات برای لوگوهایی که از پایه اشتباه طراحی شده‌اند قابل استفاده نمی‌باشند.

بهترین شرکت طراحی آرم و لوگو

قطعاً شرکت و افراد مختلفی در زمینه طراحی لوگو و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت هستند که محصولات و خدمات خود را با کیفیت، هزینه، نوع پشتیبانی و زمان تحویل متفاوت ارائه می‌کنند و هر کدام مزایا و معایب مختص به خود را داشته و نمی‌توان گفت که تیم رایان طرح، تنها و بهترین شرکت طراحی لوگو است، ولی قطعاً ما جزو بهترین‌های طراحی لوگو در مارکت ایران هستیم و شما می‌توانید از خدمات طراحی لوگو تیم ما در راستای موفقیت کسب و کار خود با بهترین قیمت، کیفیت و پشتیبانی رایگان استفاده نماید.

نکته مهم:

بد نیست بدانید که انتخاب طراح لوگو خوب یا حتی شرکت طراحی لوگو خوب، به افزایش موفقیت شما کمک می‌کند و زمان رسیدن به اهداف شما را کوتاه‌تر از چیزی که فکر می‌کنید می‌کند و شما به هیچ وجه درگیر برندینگ معکوس هم نخواهید شد، پس با توجه به دلیل داشتن لوگو برای برند فقط به سراغ متخصصین طراحی لوگو بروید.

 طراحی لوگو جذاب

مشاوره آنلاین طراحی سایت سالن زیبایی

در صورتی که به فکر راه اندازی و طراحی سایت آرایشگاهی هستید ولی نمی‌دانید دقیقاً از کجا باید شروع کنید و در کنار طراحی سایت برای سالن زیبایی باید چه خدماتی را استفاده نماید، می‌توانید از خدمات مشاوره طراحی سایت رایان استفاده کنید و با متخصصین ما در ارتباط باشید تا ضمن طراحی سایت حرفه‌ای ارایشگری، بتوانید از سایر خدمات ما نیز استفاده نماید؛ دقت داشته باشید که شما به واسطه مشاوره رایگان طراحی سایت، می‌توانید از جزئیات طراحی سایت خود اعم از قیمت طراحی یا باز طراحی و سایت خدمات لازم مانند سئو سایت نیز اطلاع کسب نماید؛ جهت تماس با مشاورین ما در تیم طراحی و توسعه رایان طرح می‌توانید از طریق شماره‌های اعلام شده در صفحه با متخصصین ما در رایان طرح در ارتباط باشید.

سفارش لوگو ارزان قیمت با تحویل سریع

با توجه به این که طراحی لوگو تخصصی و اختصاصی، امری نیازمند وقت است، معمولاً برای تحویل سفارشات شما نیاز به سپری شدن حداقل 2 روز زمان می‌باشد که این زمان بعد از ثبت سفارش شما شروع می‌شود و در این زمان نیز شما می‌توانید به صورت مستقیم با گرافیک کاره مربوطه در ارتباط باشید و از روند و پیشرفت طراحی گرافیکی خود با خبر باشید؛ دقت داشته باشید که اگر در هنگام طراحی اقدام به تغییر در بخشی از کار نماید، ممکن است باعث افزایش هزینه و زمان تحویل شوید؛ در نهایت باید بدانید که تمام خدمات تیم ما برای افزایش رضایت شما با بهترین قیمت ممکن ارائه می‌شود و شما می‌توانید از خدمات با کمترین تعرفه ممکن استفاده نماید.

طراحی لوگو به صورت اختصاصی یا آماده؟

طراحی لوگو اختصاصی یا آماده؟ مسئله این است! خوب بد نیست بدانید که بعضی از شرکت‌های طراحی لوگو برای کاهش هزینه طراحی لوگو و جذب شما، اقدام به تغییرات لوگوهای آماده می‌کنند که در نگاه اول می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های شما شود و بسیار مطلوب باشد، اما استفاده از لوگو آماده که برای سایر برندها می‌باشد، می‌تواند شما را در ادامه راه به مشکل بیندازد و حتی در آینده نیز باعث مشکلات حقوقی شوید و مشتریان خود را به دلیل دزدی از طراحی لوگو برندی دیگر از دست دهید، پس توصیه می‌کنیم به جای استفاده از خدمات طراحی لوگو حرفه ای و ارزان قیمت ولی بی کیفیت از خدمات طراحی لوگو اختصاصی رایان طرح که با قیمت بسیار عالی ارائه می‌شود استفاده نماید.

 طراحی لوگو  (تحویل 7 تا 10 روزه) شروع قیمت از 2.400.000 تومان

نمونه قرارداد طراحی لوگو را از دکمه ی رو به رو رایگان دانلود کنید.

با توجه به تفاوت‌هایی که در پکیج‌های موجود ما وجود دارد، هزینه و قیمت طراحی لوگو متفاوت خواهد بود و شما باید در زمان ثبت سفارش، به صورت دقیق بسته‌های پیشنهادی و موجود ما را بررسی کنید تا به درستی سفارش خود را ثبت نماید، البته دقت داشته باشید که جدای از هزینه طراحی لوگو اختصاصی، شما می‌توانید در سفارش خود تغییرات مختلفی انجام دهید.

سفارش طراحی لوگو رایگان ممکن است؟

خیر: دقت داشته باشید که در رایان طرح هیچ گونه کپی برداری از سایر برندها نمی‌شود و لوگوی شما به صورت اختصاصی طراحی می‌شود، ولی می‌توانید به صورت رایگان از نمونه کارهای طراحی لوگو حرفه ای ما در راستای الهام گرفتن برای طراحی لوگو خود استفاده کنید و در طراحی لوگویی شایسته برای کسب و کار خود به ما کمک کنید؛ بد نیست بدانید که هیچ شرکت طراحی لوگویی به شما، طراحی‌های اختصاصی به صورت رایگان ارائه نمی‌کند و معمولاً طراحی‌هایی که برای سایر برندها انجام شده را به صورت رایگان در دسترس شما قرار می‌دهند که فقط جنبه تبلیغاتی دارد.

زمان تحویل پروژه طراحی لوگو

زمان تحویل پروژه در آکادمی رایان طرح با سرعت بالایی انجام می شود. البته زمان تحویل پروژه به عوامل مختلفی مانند نوع پروژه و تعداد نیز بستگی دارد. زمان سفارش لوگو می توانید زمان تقریبی تحویل لوگو را نیز مشاهده نمود و زمان دقیق را نیز از تیم گرافیک سوال کنید. رایان طرح تعهد دارد که همیشه کار را زودتر از موعد تحویل دهد.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سوالات متداول طراحی لوگو

خیر. برای حفظ مسئولیت سئو و عدم سوء استفاده از طرح ها، فایل با فرمت لایه بسته به مشتریان تحویل داده می‌شود. البته، در مورد لوگو ها و قالب ها این مسئله صادق نیست و فایل لایه باز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر از طرح ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید درخواست اصلاح نمایید تا در حد امکان، طرح متناسب با سلیقه شما تغییر داده شود تا در نهایت، رضایت کامل از طرح خود داشته باشید.

شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیش تر، کار هایی که پیش تر در سایت قرار داده شده است را ببینید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید. تمامی طراحی های انجام شده، مطابق با نیاز مشتریان هستند و البته، در صورتی که پس از گرفتن خروجی، همچنان طرحی را نپسندید، این طرح تا زمانی که مقبول نظر شما واقع گردد اصلاح می‌شود و در نهایت، یک طرح با رضایت صد در صدی به شما تحویل داده می‌شود.

تمامی خدمات، به صورت کاملا غیر حضوری انجام می‌گیرد و بنابراین به هیچ عنوان محدودیت مکانی وجود ندارد. تنها کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کرده و با تکمیل فرم سفارش، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از پرداخت کامل، سفارش اجرایی می‌گردد و شما می‌توانید از طریق پنل خود به طور مستقیم با طراح سفارشتان در ارتباط باشید. پس از ایده پردازی، اتود ها و فایل های نهایی برای شما ارسال می‌شوند تا در صورت نیاز، آن ها را تغییر دهید و در نهایت، یک فایل خروجی برای شما ارسال می‌شود که در تمام ابعاد قابل چاپ است.

با پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت، می‌توانید سفارش خود را به مرحله اجرایی برسانید.

در صورتی که کاری فوری دارید، می‌توانید پس از ثبت کردن سفارش خود در فرم ارسالی، این موضوع را ذکر کنید و با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ اضافه، در مدت زمان یک تا دو روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

فایل هایی که توسط مجموعه طراحی می‌شوند از طریق پنل مخصوص برای شما ارسال می‌شوند. البته، در صورتی که امکان دسترسی به پنل خود را نداشته باشید می‌توانید آن ها را از طریق واتساپ دریافت نمایید.

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

64 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لوگو»

 1. سلام ما یه سالن ارایشگری داریم
  لوگو شیک میخایم یه طرح هم داریم باید چطوری سفارش بدیم

  1. امیدکریمی

   سلام برای سفارش طراحی لوگو ارزان باید به واتساپ 09229026345 پیام بدهید. همکاران من در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.

 2. علی رضا

  واقعا عالی هستند .
  یک تیم هستند با حوصله جواب میدن . برات ادیت میزنند.طراحی لوگو رو به بهترین شکل ممکن با طرح هایی که اصلا تو ذهن تون هست یا نیست براتون انجام میدن.

 3. ندا نفیسه

  خودم طرح رو بهشون دادم واییی نمیدونید چقدر قشنگ تبدیل به لوگو ش کردن برامممم
  مرسی از مجموعه رایان طرح بابت این‌موضوع

 4. سلام واقعا بابت صبروحوصله ای که دارید ممنون?⁦❤️⁩خیلی از همکاری با شما خوشحالم و دقیقا لوگویی که مد نظرم بود و برام طراحی کردید کلی ممنون

 5. یاسمین احمدی

  سلام خسته نباشید،واقعا از تیم رایان طرح ممنونم که انقد با حوصله و صبور هستند و به تمام سوالای من خیلی زود پاسخ دادن ?⁦❤️⁩

 6. واقعاااا قیمتاتون عالیه کاراتونم که حرف نداره هرچی بگم کمه

 7. خسته نباشید
  درصورت عدم رضایت از طرح های اولیه می تونم از سفارشم صرف نظر کنم؟

  1. امیدکریمی

   سلام – با توجه به قوانین طراحی لوگو که در این صفحه درج کرده ایم با رعایت ان شرایط بله . درصورتی که طرح شما هنوز اغاز نشده( از سمت ما) باشد هزینه شما کامل عودت داده خواهد شد. و اگر بخشی از کار انجام شده باشد باید با کارشناس طراحی لوگو خود رواتساپ صحبت کنید. موفق باشید.

  1. امیدکریمی

   سلام به مونای عزیز:
   دقت کنید که ابتدا به هر مجموعه ای که لوگو خود را میدهید طراحی می کنند باید اعتماد کنید. به ما نیز اعتماد کنید. ببیش از 2500 مشتری در حوزه گرافیگ در یکسال اخیر داشته ایم. و هیچ طرحی را کپی نکرده ایم. گرافیست های مجموعه ما از سخت ترین فیلتر ها رد می شوند. و تمام طرح های شما اختصاصی خواهد بود و حتی یک صدم درصد نیز طرح شما کپی نخواهد بود. برای سفارش هم میتوانی به شماره 02191307049 تماس بگیری.

 8. خیلی ممنون بابت زحمتایی که کشیدید من خیلی از لوگوم راضیم? موفق باشید

  1. امیدکریمی

   مهدی عزیز: برای سفاش طراحی لوگو در واتساپ به شماره 09229026345 پیام بدهید. یا در همین صفحه ایکون واتساپ وجود دارد که با خانم صفرلو میتوانید مستقیم صحبت کنید و سفارش طراحی لوگو خود را بدهید.

  1. امیدکریمی

   مژگان عزیز : مدت زمان طراحی لوگو بین 3 تا 7 روز کاری طول خواهد کشید. البته بسته به زمان سفارشات ممکن است سریعتر یا طولانی تر شود. برای زمان دقیق طراحی لوگو خود در واتساپ با کارشناس طراحی لوگو صحبت کنید. موفق باشید.

 9. سلام خسته نباشید طراحی لوگوی من تحت چه فرمتی اجرا و تحویل داده میشه؟؟

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   طراحی لوگو شما در قالب طرح اولیه > سپس بعداز نهایی شدن کار
   یک فایل زیپ برای شما ارسال می شود که درون این فایل زیپ شامل:

   1- لوگو با رنگ اصلی (با پس زمینه سفید و بدون پس زمینه[ترنسپرنت] )
   2- لوگو با رنگ سفید ( با پس زمینه سفید و بدون پس زمینه[ترنسپرنت] )
   3- لوگو با رنگ مشکی( با پس زمینه سفید و بدون پس زمینه[ترنسپرنت] )
   4-فایل لوگو مخصوص پروفایل شبکه های اجتماعی (اماده استفاده)

   5- فایل svg برای لوگو سایت
   6-فایل لایه باز لوگو( مهم ترین فایل)‌ با فرمت AI

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   رنگ های لوگو:
   به دو صورت انتخاب می شوند
   یا کار فرما برای ما رنگ سازمانی خود را ارسال می کند. و ما در طراحی لوگو از آن طرح استفاده می کنیم
   و یا ما در حین طراحی لوگو با توجه به حوزه کاری و نوع برند یک رنگ سازمانی بسیار شیکی برای کارفرما انتخاب می کنیم.

 10. پشتیبانی این سایت از ساعت 9 صبح تا 18 عصر هستش ولی 90 درصد اوقات ساعت 12 شب وحتی یک شب هم در واتساپ پاسخ دادند. ای کاش زودتر اشنا میشدم
  تشکر از خانم صفرلو عزیز بابت صبر و حوصله و پاسخگویی دقیقشون …

 11. واقعا از سایت و تیم عالیتو ممنونم که انقد با صبرو حوصله کارتونو انجام میدین⁦❤️⁩

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   جناب عبدلی – بله ما بازسازی لوگو نیز انجام میدهیم برای این کار در واتساپ لوگو قبلی خود را برای شماره واتساپ 09229026345 ارسال کنید.

 12. سلام شما شرکت طراحی لوگو در تهران هستید؟ و اگر یک شرکت طراحی لوگو هستید لطفا نمونه کارهای خود بزارید

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   سلام علیار عزیز: بله ما یک شرکت طراحی لوگو در تهران هستیم . نمونه کارهای ما در منو ی سایت قابل مشاهده می باشد.

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   سلام برای ثبت سفارش طراحی لوگو از ابزارک پایین وب سایت استفاده کنید و به یکی از کارشناسان گرافیک ما پیام دهید.

 13. سلام ظهر بخیر
  نمونه کارهایی که گذاشتید رو بررسی کردم واقعا یه جذابیت خاصی داشت من هم میتونم همچین لوگویین داشته برای فروشگاه لباسم داشته باشم؟

 14. محمد متین

  سلام
  من پلن اول پکیج رو برای شرکتم سفارش دادم و فراتر از چیزی بود که انتظار داشتم. با توجه به لوگویی که برام طراحی شده فکر میکنم می‌تونه تأثیرگذاری بالایی توی برندسازی داشته باشه. ممنون از رایان طرح که وظیفه طراحی لوگو شرکت رو برعهده داشتند.

 15. سلام
  من در شهر تهران هستم آیا طراحی لوگو آنلاین است یا باید به صورت حضوری برای دریافت لوگو طراحی شده حصور پیدا کنم؟
  ممنون میشم توضیح بدید

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   سلام روز خوش!
   بله طراحی لوگو آنلاین انجام می شود و برای دریافت لوگو و فایل های لوگو نیازی به مراجعه حضوری نیست زیرا در در واتساپ یا ایمیل فایل را در اختیارتان قرار میدهیم.

 16. سلام شب خوش
  با توجه با خدمات طراحی لوگو که ارائه می دهید می توانید ضمانت کنید که لوگویی که درخواست داده میشود عین همان طراحی شود؟

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   سلام هدی عزیز – روز تان پر از روزی پر برکت!ّ
   بله – تمامی کارهای رایان طرح ضمانت رضایت مشتری دارد. یعنی اگر شما از طرح و کار خود ناراضی باشید طبق شرایط وب سایت هزینه شما عودت داده می شود.

 17. تعمیرگاه چابک

  سلام به رایان طرح
  نمونه کار طراحی لوگو که در باکس بالا قرار دادید برای من به شخصه جذاب بود. می‌خوام که همچین لوگویی حرفه ای با طرحی جذاب برام در زمینه مکانیک بسازید. واتساپ براتون پیام میدم

 18. سلام وقت بخیر
  طراحی لوگو ها بسیار زیبا و حرفه ای هستند. یه سوال دارم از شما اینکه آیا سفارش طراحی لوگو آنلاین هم انجام میدهید؟

  1. سمانه قنبری

   سلام ممنون وقت شما نیز بخیر
   بله سفارش طراحی لوگو به صورت آنلاین انجام میشه و از طریق واتساپ و پورتال میتونید سفارشتون رو ثبت کنید.

 19. سلام و عرض ادب
  طراحی آرم و لوگو ها که قرار گرفته اند بسیار جذاب طراحی شدند. نمونه کار طراحی لوگو سالن زیبایی را چطور می تونم ببینم؟ آیا دسته بندی خاصی براشون وجود داره؟

 20. خانم گلکار

  سلام نمونه طراحی آرم و لوگو های شرکت رایان طرح جزو طراحی لوگو حرفه ای ها هست که من تا امروز پیدا کردم. طراحی لوگو به صورت لوگو ننوشتاری چه قیمتی هست؟ لیست تعرفه ها رو برام بفرستید.

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   خانم گلکار عزیز قیمت طراحی لوگو نوشتاری طبق تعرفه همین صفحه حساب می شود و فرقی بین قیمت آن با سایر لوگو ها نیست.

 21. سلام
  لطفاً نمونه طراحی هایی که در حوزه پزشکی انجام دادید رو برام ارسال کنید. مطب ما متخص با قلب و عروق است و میخواهیم که لوگو اختصاصی داشته باشیم.

 22. هادی نمازی

  سلام وقت بخیر
  من در مورد ساخت لوگو به مشاوره احتیاج دارم که چطور و چه لوگویی باید با توجه به سبک کاری شرکتمان طراحی کنیم. چطور میتونم با طراح لوگو شما ارتباط برقرار کنم و سوالاتم رو بپرسم؟

  1. سمانه قنبری

   سلام آقای نمازی عزیز:
   میتونید با طراحان ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید و سوالاتتون رو بپرسید

 23. چقدر خوبه محتوای سایتتون
  خیلی تو زمینه ساخت لوگو بهم کمک کرد. ممنون

 24. محمدعلی امیدی

  من اگر قصد داشته باشم که لوگو تجاری طراحی کنم باید از چه طریقی برای سفارش دادن اقدام کنم؟

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   سلام جناب امیدی – برای ثبت سفارش خود از طریق واتساپ یا تماس تلفنی اقدام کنید.

 25. همایون علیزاده

  جداً لوگویی که برام طراحی انجام دادید نسبت به قیمتی که دریافت کردید عالی و بصرفه بود.

 26. سلام و عرض ادب
  سفارش طراحی لوگو آنلاین برای کسب و کارم که در مورد محصولات خوراکی هست داشتم. با توجه به اینکه شهرستان هستم و امکان حضور پیدا کردن در تهران رو ندارم. سفارش آنلاین انجام میپذیره؟

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   بهرام عزیز هفته پر از برکتی را برای شما ارزو دارم!
   بله سفارشات ما به صورت آنلاین می شود از طریق پورتال سفارشات یا در واتس اپ پیام دهید.

 27. خانم ناصری

  سلام به شما
  ببخشید طراحی لوگو برای دندانپزشک، حوزه مختلف پزشکی و خدمات کلینیک انجام می دهید؟

 28. وقت بخیر
  نمونه کارهایی که داخل پیج اینستاگرام قرار دادید چندتاش مورد پسند من بود که می‌خوام لوگویی برام طراحی میکنید به این لوگوها باشه ممنون لوگوهای رو واتساپ کردم.

 29. علی کاظمی

  سلام
  خسته نباشید
  یه لوگویی می‌خوام داشته باشم که فونتش خاص باشه و اون نوشته خودش لوگو اصلی سایتم باشه به این نوع لوگو چی میگن؟ قیمتش چقدره؟

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   سلام اقای کاظمی عزیز ؛ لوگویی که مورد نظر شماست لوگو تایپی هست. قیمت طراحی لوگو در این صفحه درج شده است.

 30. کارشون عالی است و ایده های بسیار جذاب دارند. امیدوار هستم تا در آینده دوباره بتونم از طرح های ایشون بهره مند بشم. خیلی سپاسگزارم که دقت و حوصله زیادی به خرج دادید.

 31. رایان طرح یکی از با تجربه ترین، خوش برخوردترین و حرفه ای ترین طراح هایی است تا حالا تجربه داشتم. برای بار سوم هستش که با این تیم کار می کنیم و خداروشکر بعد از آشنایی با تیم خیال ما از بابت طراح و طرحی که قراره آماده بشه راحت هست.

 32. سلام و درود
  بسیار با حوصله و دقیق تغییرات مورد نظر من رو در لوگو را به خوبی انجام دادند. چند روز کار من به تاخیر افتاد و دلیلش هم بخاطر تاخیر در اعلام نظرات خودم به طراح بود. رد هر صورت در کارشان بسیار حرفه ای و با تجربه هستند ممنون.

 33. خوب و عالی بود و چیزی که انتظار داشتم رو تحویل گرفتم. از لوگگویی که طراحی و ساخته شد رضایت کامل دارم. امیدوارم در پروژه های بعدی کسب و کارمون از تخصص تیم رایان طرح استفاده خواهیم کرد.

 34. کامرانی

  درود بر شما
  یکی از بهترین طراحان که من افتخار آشنایی باهاشون رو داشتم در خصوص طراحی هستند که خلاق، با سلیقه، با اخلاق و با حوصله هستند و در آخر پروژه و لوگوی طراحی شده کاملا مورد تایید بود.

 35. Vahid farhadi

  کاملا خوش فکر، خوش برخورد که لوگو طراحی شده رو آن تایم آماده کردند و ما هم رضایت کامل داریم.

 36. آقا ‌‌دمتون گرم
  بسیار با حوصله و دقت بالا و با سلیقه لوگویی طبق ایده ای عالی طراحی شد.

 37. حسن بوالحسنی

  با سلام
  من بابت طراحی لوگو خواستم بگم که سفارشم خیلی خوب توسط خانم صرام انجام شد. ایشون در کارشون خیلی حرفه ای هستند و در ضمن خیلی هم مشتری مدار هستند.
  در آخر باید بگم نمره خیلی خوبی به ایشون میدم و به شما توصیه می کنم که در انتخاب ایشون تردید نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4/5 - (46 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش (پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه)

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی لوگو

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی پروفایل یکی از همکاران کلیک کنید

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش ( پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه )

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت