طراحی لوگو

همیشه طراحی لوگو برای یک کسب و کار به عنوان یک چالش جدید حساب می شود که فقط افراد حرفه ای می توانند از پس آن بربیایند. سفارش طراحی لوگو یکی از مهم ترین کارهایی است که یک مدیر کسب و کار باید انجام دهد. لوگو فقط یک نماد ساده نیست که هر کسب و کار از آن استفاده کند، لوگو یک هویت است که جان به کسب و کار می بخشد. اولین چیزی که به چشم هر فردی دیده می شود لوگوی یک کسب و کار است نه نوع فعالیت آن و اگر این لوگو به شکلی صحیح طراحی شده باشد، می تواند این برند را عرضه‌ی جهانی نماید.

طراحی لوگو اختصاصی

همانطور که گفته شد، لوگو بیشتر از یک حرف بوده و نمادی از هویت هر کسب و کاری است. لوگوها با هدف ارتباط برقرار کردن با ذهن کاربر و ایجاد اشتیاق در کاربر طراحی می شود. لوگوها با مقاصد مختلفی طراحی و عرضه می شوند که یکی از اهداف مشترک آن ها معرفی و افزایش اعتبار برند مربوطه است. اگر کمی دقیق فکر کنید متوجه خواهید شد، زمانی که اسم یک کسب و کار به زبان می آید، یکی از اولین چیزهایی که به ذهن افراد می آید، لوگوی آن شرکت است و این ریشه در ذهنیت کاربر از فعالیت آن کسب و کار دارد نه فقط یک شکل ساده. به علاوه کاری که یک لوگو کوچک می تواند، انجام دهد غیرقابل تصور است.

مثلا لوگوی شرکت های ماشین سازی مانند موستانگ، جگوار، فراری و لامبورگینی را در نظر بگیرید. لوگوی این شرکت ها حیواناتی مانند اسب، گاو وحشی و جگوار است که نشانه دهنده قدرت، سرعت و انعطاف این ماشین هاست. حال فرض کنید که بخواهیم همین شعار را روی خود ماشین بنویسیم، مطمئنا شکل ظاهری بسیار نامطلوب می باشد.

نمونه کارهای طراحی لوگو

برای مشاهده  لوگو ها بصورت با کیفیت روی آن ها کلیک کنید.

توجه : برای کاهش حجم این صفحه نمونه کارهای برتر را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده نمونه کارهای جدید و تمام نمونه کارهای طراحی لوگو ؛ روی دکمه زیر کلیک کنید و در صفحه نمونه کارهای طراحی لوگو کلیه کارهای طراحی شده را مشاهده کنید.

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی لوگو ترکیبی ارزان  تصویری نماد انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

points 819c8e60175a13b38bc5e8d707caabf0f05e1b87947b8c14b1c3d05d963fea3a

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

سفارش لوگو ارزان |رایان طرح

سفارش طراحی لوگو آنلاین ارزان

اگر نیاز به طراحی هر نوع لوگو دارید و انتخاب درست کرده اید و می خواهید با تیم متخصص رایان طرح در ارتباط باشید. کار ساده ای در پیش دارید و می توانید سفارش طراحی لوگو آنلاین داشته باشید به شکلی که با پر کردن فرم های مربوطه، متخصصین تیم رایان طرح برای مشاوره با شما تماس گرفته و مراحل بعدی طراحی را با شما هماهنگ می کنند.

سفارش طراحی لوگو

در سفارش طراحی لوگو باید به این موضوع دقت داشته باشید که هویت برند شما در حال ساخت است و این موضوع از هر چیزی مهم تر است. کم نبوده اند برندهایی که به خاطر طراحی های اشتباه از بین رفته‌اند، پس شما اشتباه آن ها را انجام نداده و در ابتدا بهترین لوگوی ممکن از هر لحاظ را برای برند خود طراحی و سپس سفارش طراحی لوگوی خود را به یک تیم متخصص و با تجربه مانند رایان طرح بسپارید. یکی از حرفه ای ترین خدمات رایان طرح طراحی لوگو بوده و تیمی که در این زمینه فعالیت می کنند جزو بهترین طراحان گرافیکی کشور هستند.

سفارش لوگو ارزان

با توجه به قیمت های نجومی برای طراحی لوگو، تیم رایان طرح درصد است که برای کسب رضایت قلبی مشتریان، قیمت و تعرفه های خود را تا حد ممکن کاهش دهد. قیمت هایی که تیم رایان طرح ارائه می دهند در حالی که بهترین هستند، باعث نمی شوند که کیفیت کار از 100 درصد حتی 0.001 درصد نیز کاهش یابد. برای سفارش لوگو ارزان نیز می توانید از طریق فرم اطلاعات خواسته شده را پر کنید تا در کمترین زمان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

سفارش لوگو ارزان(با ما معتبر دیده شوید) |رایان طرح

تعرفه طراحی لوگو تایپ

نوع طراحی لوگو تعداد اتود اولیه حداکثر تعداد ویرایش درخواستی هزینه طراحی لوگو مدت زمان تحویل
طراحی لوگو تایپ 2 اتود 3 دفعه 770,000 تومان 4 روزه
طراحی لوگو تایپ 3 اتود 5 دفعه 680,000 تومان 5 روزه
طراحی لوگو تایپ 4 اتود 5 دفعه 670,000 تومان 7 روزه
طراحی لوگو تایپ 5 اتود 5 دفعه 870,000 تومان 10 روزه
طراحی لوگو تایپ 8 اتود 5 دفعه 970,000 تومان 12 روزه

طراحی لوگو تایپ

لوگو تایپ یا اسم کامل یک برند یکی از مهم ترین نوع لوگوها می باشد که می تواند هدف شما را به طور واضح و کامل به کاربر بازگو کند. فرض کنید که کار شما ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ است و اسم سایت شما هم مثلا امیر مارکتینگ است، در این زمان بهترین نوع لوگو که می تواند به سرعت ذهن مخاطب را به هدف شما پیوند بزند، لوگو تایپ است. تیم رایان طرح در طراحی لوگو تایپ جزو بهترین سایت و شرکت های سطح کشور است که لوگوهای بسیار قدرتمندی طراحی نموده که می توانید از طریق بخش نمونه کارها آن ها را بررسی نماید.

طراحی لوگو ترکیبی

یکی دیگر از مدل های طراحی لوگو، استفاده از لوگو ترکیبی است که همانطور که از نامش نیز پیداست، ترکیبی از لوگو تایپ و لوگوی تصویری بوده و می تواند با اهداف خاصی مانند درگیر کردن ذهن کاربر با شعار کسب و کار شما استفاده شود. فرقی نمی کند که شما بخواهید از لوگوی تصویری، تایپ یا ترکیبی استفاده کنید، این که چه کسی طراحی لوگو ترکیبی شما را انجام می دهد و هدفی که در این لوگو ها پنهان شده است مهم است. لوگوی یک کسب و کار اولین چیزی است که در ذهن کاربر پدیدار می شود و نباید به شکلی باشد که کسب و کار شما را به غلط معرفی کند یا آن را محدود کند.

تعرفه طراحی لوگو ترکیبی

نوع طراحی لوگوتعداد اتود اولیهحداکثر تعداد ویرایش درخواستیهزینه طراحی لوگومدت زمان تحویل
طراحی لوگوی ترکیبی2 اتود3 دفعه790,000 تومان4 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی3 اتود5 دفعه700,000 تومان5 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی5 اتود5 دفعه690,000 تومان7 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی5 اتود5 دفعه890,000 تومان10 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی6 اتود5 دفعه990,000 تومان12 روزه

تعرفه طراحی لوگو تصویری ارزان

نوع طراحی لوگوتعداد اتود اولیهحداکثر تعداد ویرایش درخواستیهزینه طراحی لوگومدت زمان تحویل
طراحی لوگو تصویری2 اتود3 دفعه750,000 تومان4 روزه
طراحی لوگو تصویری3 اتود5 دفعه680,000 تومان5 روزه
طراحی لوگو تصویری4 اتود5 دفعه670,000 تومان7 روزه
طراحی لوگو تصویری5 اتود5 دفعه870,000 تومان10 روزه
طراحی لوگو تصویری8 اتود5 دفعه970,000 تومان12 روزه

طراحی لوگو تصویری ارزان

لوگو تصویری جزو لوگو های رایجی است که شما می توانید از خدمات تخصصی رایان طرح برای سفارش طراحی لوگو تصویری ارزان استفاده کنید. هدف از استفاده لوگو تصویری، ارائه خدمات، محصولات و برندینگ است. لوگو اولین چیزی است که مشتری های شما آن را می بینند و با آن ارتباط برقرار می کنند. لوگو تصویری می تواند با خلاقیت هایی که ایجاد می کند تاثیر پذیری بیشتری در مشتری و کاربران بگذار و بدین ترتیب باعث برندینگ سریع تر شما شود. معروف ترین کسب و کارها مثل اپل از سری لوگو های تصویری استفاده می کنند و زمانی که شما یک سیب ببینید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند، شرکت اپل است.

نمونه قرارداد طراحی لوگو را از دکمه ی رو به رو رایگان دانلود کنید.

سفارش طراحی لوگو رایگان

تیم رایان طرح درصد است که برای رضایت 100 درصد مشتری لوگویی را به عنوان نمونه کار مشابه و 100 درصد رایگان به تیم شما تحویل داده تا بررسی نماید و دست تان برای انتخاب باز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای سفارش طراحی لوگوی آنلاین رایگان می توانید از طریق شماره‌ی «02191307049» با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فرم سفارش طراحی لوگو

فرم سفارش و طراحی لوگو به شکلی طراحی شده که فرد می تواند با انتخاب گزینه های مختلف در ابتدا نوع و تعداد لوگوی خود را مشخص و سپس ادامه جزئیات لوگوی خود را وارد نموده و برای متخصصین رایان طرح ارسال نماید. متخصصین رایان طرح بعد از بررسی های اولیه طرح مورد نظر برای اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان به شما می دهند.

 قیمت سفارش و طراحی لوگو

هزینه سفارش لوگو بسته به خدماتی و نوع لوگویی که شما احتیاج دارید متغیر است و نمی توان قیمت دقیقی برای آن تعیین نمود. البته رایان طرح پلن های برای تعیین هزینه طراحی لوگو مشخص نموده است که می توانید با بررسی و مطالعه آن ها قیمت تقریبی طراحی لوگو را مشخص کنید. البته برای به دست آوردن قیمت دقیق تر قیمت سفارش و طراحی لوگو می توانید با متخصصین رایان طرح در تماس باشید.

 

زمان تحویل پروژه طراحی لوگو

زمان تحویل پروژه در آکادمی رایان طرح با سرعت بالایی انجام می شود. البته زمان تحویل پروژه به عوامل مختلفی مانند نوع پروژه و تعداد نیز بستگی دارد. زمان سفارش لوگو می توانید زمان تقریبی تحویل لوگو را نیز مشاهده نمود و زمان دقیق را نیز از تیم گرافیک سوال کنید. رایان طرح تعهد دارد که همیشه کار را زودتر از موعد تحویل دهد.

سوالات متداول

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.