جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی لوگو موشن

در دنیایی که همیشه در حال پیشرفت و حرکت است، نمی‌توانید برند خود را ثابت نگه دارید، پس با طراحی لوگو موشن برند خود را به‌روز کنید تا چشم‌ها و توجه بیشتری را به برند خود جلب کنید. با استفاده از شرکت‌های سازنده لوگوی متحرک به راحتی لوگوی خود را در طرح‌های مختلف انتخاب کنید. این نکته مطمئن به خوبی شناخته شده است که چشمان ما به سمت تصاویر بصری و حتی بیشتر به تصاویری که در حال حرکت هستند کشیده می‌شود. با ایجاد یک نسخه متحرک از لوگوی برند شما یک لایه دیگری به داستان برند خود اضافه می‌کنید.

طراحی لوگو را به ما بسپارید | رایان طرح

ثبت سفارش فوری

سفارش خود را بصورت فوری و آنلاین ثبت کنید و منتظر تحویل باشید

ارتباط مستقیم با طراح

بعداز ثبت سفارش می توانید با گرافیست در ارتباط باشید و پشتیبانی بگیرید.

قیمت مناسب

با مناسب ترین تعرفه سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخگویی سریع

تحویل طرح شما در بهترین زمان و با بیش ترین کیفیت ممکن

سفارش طراحی لوگو موشن

فرقی نمی کنه که شما چه مدل لوگو موشن با چه میزان جزئیاتی بخواهید، به هر حال زمانی که تیم طراحی خود را به درستی انتخاب کنید، نتیجه کار بسیار با کیفیت خواهد بود. در طراحی لوگو موشن توسط رایان طرح در ابتدا به پرسونای مخاطب اهمیت داده می شود و سپس طراحی لوگو موشن طبق سلیقه شما انجام می شود. زمانی که نتیجه نهایی لوگو موشن برای شما ارسال شود، خواهید دید که تمام جزئیات به صورت اصولی و حرفه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.

طراحی آنلاین لوگو موشن در رایان طرح

طراحی لوگو موشن آنلاین در رایان طرح به ساده ترین شکل قابل انجام است و فقط کافی است که شما فرم موجود در صفحه را پر کنید و منتظر تماس متخصصین رایان طرح بمانید. حداکثر زمان برای ثبت سفارش طراحی لوگو موشن آنلاین در رایان طرح، 2 دقیقه است.

لوگوموشن با پروژه آماده

در این نوع لوگوموشن برای شما چند نمونه کار اماده مرتبط با لوگو و کانسپت لوگوی شما ارسال می شود و کارفرما یک نمونه را انتخاب کرده و لوگو و تایتل در پروژه جاگذاری می شود،در انتها خروجی با کیفیت بالا برای شما ارسال می شود.

لوگوموشن اختصاصی

از پروژه اماده استفاده نمی شود و متحرک سازی طبق بریف و سناریو لوگوی شما انجام می شود،در این نوع لوگوموشن متحرک سازی در تمامی اجزای لوگو انجام می شود و صدا گذاری اختصاصی و لایسنس دار است، شما میتوانید در 3 سایز که نیاز دارید خروجی این کار با کیفیت بالا دریافت کنید

نمونه کارهای طراحی لوگو موشن

در این بخش می‌خواهیم لوگو موشن‌های حرفه‌ای در دنیا را برای شما معرفی کنید اولین موردی که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم نشنال‌جئوگرافی می‌باشد در این لوگو شاهد تغییراتی هستیم که نسخه متحرک شده آن متفاوت‌تر از نسخه ثابت لوگو می‌باشد و هیچ‌چیز از زیبایی آن کم نشده است.

برای مشاهده نمونه کارها روی دکمه play کلیک کنید.

نمونه کار لوگو موشن اختصاصی

چرا تیم رایان طرح را برای طراحی لوگو موشن آنلاین فوری شیک انتخاب کنیم؟

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

تولید محتوای سئوشده

سفارش لوگو موشن عادی

زمان اجرا:   2 تا 4 روز کاری  
499/000 تومان
تولید محتوای سئوشده

سفارش طراحی لوگو موشن اختصاصی

زمان اجرا:   4 تا 7 روز کاری  
1/169/000 تومان

نماد هــای اعتمــاد

پلن الماسی:طراحی لوگوموشن عادی

قیمت : 499/000 تومان

👇👇برای سفارش 👇👇

پلن الماسی :طراحی لوگوموشن اختصاصی

قیمت : 1/169/000 تومان

👇👇برای سفارش👇👇

مراحل طراحی لوگو موشن

طراح لوگو موشن باید در ابتدا کمی وقت بگذارد و به این فکر کند که دقیقاً می‌خواهد لوگو مدنظر چه شکلی باشد. چه نوع پیامی باید برای مخاطبان ارسال کند؟ همه این‌ها به نوع برندی که برای آن طراحی می‌کنید، محصولات و خدماتی که می‌فروشد و چشم انداز شرکت بستگی دارد.

انیمیشن لوگو چیزی فراتر از یک روند محبوب است که برندها باید آن همراه باشند. همچنین یک جادوی غیرقابل انکار برای متحرک سازی یک لوگو است و این یک راه عالی برای ایجاد لحظه‌ای از لذت بصری برای همه کسانی است که با برند شما تعامل دارند؛ که خوشبختانه، نرم افزار انیمیشن به گونه‌ای تکامل یافته‌اند که تقریباً با یادگیری مهارت می‌توان کمی از آن جادو را به طراحی لوگو موشن تزریق کند. مراحل طراحی لوگو موشن به شرح زیر است.

1- مشخص کردن طرح مورد نظر در حوزه کسب و کارتان

شروع یا به طور دقیق مشخص کردن طرح مورد نظر در حوزه کسب و کارتان به یک مفهوم طراحی می‌تواند سخت‌ترین بخش فرآیند خلاقانه باشد؛ اما وقتی الگوهایی برای انتخاب داشته باشید و از آنها الهام بگیرید، متوجه می‌شوید که به هر حال کار چندان دشواری نیست.

2- نمایش طراحی اولیه به مشتری

پس از اتمام طرح اولیه لوگو لازم است که جهت تائید درباره طراحی لوگو و همین طور روند ادامه طراحی باید به مشتری توضیحات جامعی برای پیش زمینه بدهید. با ارائه هر گونه نظر نسبت به طرح می‌بایست طراح برای مشتری توضیح دهد که چه آینده‌ای برای لوگو پیش بینی می‌کند.

3- بازنگری در طراحی لوگو موشن

در روند بازنگری طراحی لوگو موشن چهار اصل اولیه هر روند طراحی لوگو باید رعایت شود. این چهار اصل شامل:

 1. انتظارات: در ابتدا باید طراح تفکر کند که مشتری چه انتطاراتی از لوگو موشن دارد؟
 2. تداوم: آیا طراحی لوگو موشن تعاملات رفتارهای حرکتی ثابتی را در طول سال‌ها ایجاد می‌کند یا خیر؟
 3. روایت: آیا فعل و انفعالات و رفتارهای حرکتی که در لوگو موشن ایجاد شده با رویدادهایی که هدف نشان می‌دهد مرتبط است؟
 4. رابطه: ویژگی‌های فضایی، زیبایی‌شناسی و سلسله مراتبی عناصر رابط کاربری با یکدیگر مرتبط و هماهنگ هستند.

4- تحویل لوگو موشن طراحی شده

هنگامی که طراح از طراحی لوگوی متحرک حرفه ای خود کاملاً راضی و مطمئن شد، فایل نهایی را برای مشتری در فرمت‌ها مختلف تحویل می‌دهد. طراحی لوگوی موشن نهایی شما در قالب فرمت‌های مختلفی ارائه می‌شود؛ زیرا هر فایل برای سهولت انتشار شما ارائه شده است. لوگو موشن سفارشی شما اکنون برای هر برنامه بازاریابی احتمالی آماده خواهد بود.

هزینه سفارش طراحی لوگو موشن چقدر است؟

هزینه داشتن یک لوگو موشن حرفه‌ای می‌تواند باتوجه‌به سفارش شما و تیم انجام‌دهنده مقدار متفاوتی باشد. برای مثال شما می‌توانید یک آرم استیشن حرفه‌ای بی‌نظیر و هدفمند را از رایان طرح دریافت کنید و هزینه منصفانه‌ای را پرداخت کنید یا اینکه می‌توانید کار خود را به یک تیم سپرده و هزینه کمتری را پرداخت کنید؛ اما یک لوگو موشن هدفمند و حرفه‌ای نخواهید داشت.

هدف از طراحی یک لوگو موشن و استفاده از آن افزایش فروش جذب مخاطب و بسیاری از موارد پرمنفعت دیگر می‌باشد که با هزینه یک‌بار برای یک لوگو موشن حرفه‌ای می‌توان برای مدت‌ها از این طراحی پرمنفعت سود برد.

تحرک یک لوگو می‌تواند عامل جذب مخاطب بیشتر و یا عامل ازدست‌دادن مخاطب باشد به همین دلیل است که شما باید برای سفارش لوگو موشن از یک شرکت معتبری همچون رایان طرح استفاده کنید.

اگر می‌خواهید قیمت مناسبی را از رایان طرح دریافت کنید و سفارش طراحی لوگو موشن ای خود را ثبت کنید کافی است از طریق واتس‌اپ رایان طرح ارتباط برقرار کرده و مشاوره رایگان برای ساخت لوگو موشن را دریافت کنید.

لوگوموشن چیست؟

می‌خواهید بدانید که لوگو موشن چیست؟ اصلاً دقیقاً یک لوگو موشن چه ساختاری را دارد؟ برای پاسخ‌دادن به این سؤال شما می‌توانیم بگوییم، لوگوی طراحی شده شما می‌تواند جا نداشته باشد و تمام آنچه که از برندتان به مشتریان گفته می‌شود را با تصاویر پویاتری انتقال می‌دهد ساختار متحرک یک لوگو برای شما لوگو موشن را می‌سازد نام دیگر لوگو موشن لوگو اینترو از این نیز گفته می‌شود؛ آرم استیشن‌ها و در واقع لوگو موشن‌ها می‌توانند توسط شرکت‌هایی که خدمات طراحی گرافیکی ارائه می‌کنند. همچون رایان طرح برای شما و تجارت آن اجرا شود نکته‌ای که وجود دارد این است که یکی از جذاب‌ترین طراحی‌ها و هزینه‌ها برای تجارت و برند شما داشتن لوگو موشن انحصاری می‌باشد و همکاری کردن با یک تیم خلاق‌تر می‌تواند هرآنچه که موردنیاز شما هست را به ارمغان آورد.

روش‌های جذب مخاطب به یک برند متنوع می‌باشد؛ اما یکی از بهترین آنها طراحی لوگو موشن برای یک برند است. در واقع لوگو موشن‌ها زیباترین و پویاترین نوع معرفی یک برند به مخاطبان می‌باشد. با استفاده از پویانمایی‌ها یک لوگوی متحرکی ساخته می‌شود که آرم تجارت شما را با زیبایی خیره‌کننده، برای دید مخاطبانتان فراهم می‌کند.

تفاوتی که در یک تصویر ساده از یک لوگو و تصویر پویاتر شده آن وجود دارد این است که لوگو موشن توانایی جذب مخاطب بیشتری دارد و می‌توان در لوگو موشن‌ها اطلاعات بیشتری باتوجه‌به خلاقیت سازنده به مخاطب ارائه کرد.

اهداف طراحی لوگو موشن

دارندگان برندها و تجارت‌های مختلف برای ایجاد جذابیت‌های بیشتر در ویدئوهای اطلاع‌رسانی، تبلیغاتی و خبری خود لوگو موشن‌ها استفاده می‌کنند در نتیجه هدف لوگو موشن در یک مجموعه ویدئویی ایجاد جذابیت بیشتر برای مخاطبان است.

هدف از طراحی یک لوگو موشن و استفاده از آن افزایش فروش جذب مخاطب و بسیاری از موارد پرمنفعت دیگر می‌باشد که با هزینه یک‌بار برای یک لوگو موشن حرفه‌ای می‌توان برای مدت‌ها از این طراحی پرمنفعت سود برد.

مزایای طراحی لوگو موشن چیست؟

اگر بخواهیم از مزیت‌های طراحی لوگو موشن بگوییم در کنار کاربردهای طراحی لوگو موشن که گفته شد استفاده از آرم استیشن در تجارت‌ها می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد یکی از آنها افزایش بازدید ویدئوهای ساخته شده برای برند شما با آرم استیشن اختصاصی خودتان می‌باشد.

برخی از افراد وضعیت‌های یک لوگو تصویری ساده را هم اندازه با لوگو موشن می‌دانند برای آنها باید بگوییم که استفاده از آرم استیشن بسیار پرمنفعت‌تر از حالتی است که در ویدئوهای شما یک لوگو تصویری ثابت و بی‌حرکت برای مدت‌زمان بیشتری در ویدئوها وجود داشته باشد.

حال که با کاربرد لوگو متحرک آشنا شدید و مزایای استفاده از یک لوگو متحرک را خواندید، شاید برای شما سؤالی همچون قیمت طراحی لوگو موشن چقدر است؟ پیش آید! برای یافتن پاسخ مناسب به این پرسش‌ها ادامه مطالب این صفحه را از دست ندهید.

سوالات متداول طراحی لوگوموشن

خیر. برای حفظ مسئولیت سئو و عدم سوء استفاده از طرح ها، فایل با فرمت لایه بسته به مشتریان تحویل داده می‌شود. البته، در مورد لوگو ها و قالب ها این مسئله صادق نیست و فایل لایه باز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر از طرح ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید درخواست اصلاح نمایید تا در حد امکان، طرح متناسب با سلیقه شما تغییر داده شود تا در نهایت، رضایت کامل از طرح خود داشته باشید.

شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیش تر، کار هایی که پیش تر در سایت قرار داده شده است را ببینید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید. تمامی طراحی های انجام شده، مطابق با نیاز مشتریان هستند و البته، در صورتی که پس از گرفتن خروجی، همچنان طرحی را نپسندید، این طرح تا زمانی که مقبول نظر شما واقع گردد اصلاح می‌شود و در نهایت، یک طرح با رضایت صد در صدی به شما تحویل داده می‌شود.

تمامی خدمات، به صورت کاملا غیر حضوری انجام می‌گیرد و بنابراین به هیچ عنوان محدودیت مکانی وجود ندارد. تنها کافیست سفارش خود را در سایت ثبت کرده و با تکمیل فرم سفارش، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از پرداخت کامل، سفارش اجرایی می‌گردد و شما می‌توانید از طریق پنل خود به طور مستقیم با طراح سفارشتان در ارتباط باشید. پس از ایده پردازی، اتود ها و فایل های نهایی برای شما ارسال می‌شوند تا در صورت نیاز، آن ها را تغییر دهید و در نهایت، یک فایل خروجی برای شما ارسال می‌شود که در تمام ابعاد قابل چاپ است.

با پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت، می‌توانید سفارش خود را به مرحله اجرایی برسانید.

در صورتی که کاری فوری دارید، می‌توانید پس از ثبت کردن سفارش خود در فرم ارسالی، این موضوع را ذکر کنید و با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ اضافه، در مدت زمان یک تا دو روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

فایل هایی که توسط مجموعه طراحی می‌شوند از طریق پنل مخصوص برای شما ارسال می‌شوند. البته، در صورتی که امکان دسترسی به پنل خود را نداشته باشید می‌توانید آن ها را از طریق واتساپ دریافت نمایید.

حوزه کاری شما در طراحی سفارشات، اهمیت چندانی ندارد و اصل اول، قدرت ایده پردازی طراحان است که با دیدن نمونه های پیشین در همه حوزه های کاری در سایت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. با این حال، در صورت تمایل با استفاده از گزینه جستجو در سایت می‌توانید نمونه های مرتبط با حیطه شغلی خود را بیابید

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.

2 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لوگو موشن»

 1. صمد سعادتی

  سلام وقت بخیر: لوگوموشن هایی که طراحی میشه بیشتر در چه جاهایی میشه استفاده کرد؟

  1. امید کریمی(عضو مجموعه رایان طرح)

   جناب سعادتی عزیز> لوگو موشن را میتوانید در ابتدا یا میانه
   -ویدیو های اینستاگرام
   -ویدیو های آموزشی سایت
   -ویدیو های یوتیوب
   -و… استفاده کنید.
   برای سفارش در واتساپ به اقای طالب زاده پیام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 - (13 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش (پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه)

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی لوگو موشن

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی پروفایل یکی از همکاران کلیک کنید

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش ( پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه )

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت