پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرسی خود را به ما بسپارید. شما به عنوان مدیر کسب وکار نباید روی سایت خود وقت بگذارید شما باید کارهای مهم تری را در کسب وکار تا انجام بدهید.و مدیریت و نگه داری سایت خود را به تیم پشتیبانی سایت رایان طرح  بسپارید. پشتیبانی سایت ودپرس خود را به تیمی بسپارید که متخصص هستند و رزومه خوبی را دارند. و تمام دغدغه های رایج را می دانند و از همان روز اول افزایش فروش یا تغییرات چشمگیر را در رشد کسب وکار اینترنتی خود داشته باشید.اگر واقعا تصمیم به رشد گرفته اید و برای امسال میخواهید یک سال پر فروش را در سایت خود داشته باشید .همین امروز شروع کنید.

رفع مشکلات وردپرس
اصول مدیریت اینستاگرام

پشتیبانی سایت وردپرسی

پدر یا مادری را فرض کنید که بنابر مشغله کاری که دارد فرصت وقت گذراندن با فرزند خود را ندارد.و مجبور است او را به یک مهد کودک بسپارد و به مشغله های خودش رسیدگی کند . پشتیبانی وب سایت وردپرسی نیز به این صورت است که اگر وقت رسیدگی یا تخصص کافی برای پشتیبانی وب سایت(همانند فرزند) خود را ندارید میتوانید به تیم متخصص رایان طرح بپسارید و شما به کارهای مهم تر کسب وکار تان رسیدگی کنید و نگران چیزی نباشید.

پشتیبانی سایت های وردپرسی

wordpress

پشتیبانی فنی سایت  های وردپرسی خیلی مهم تر از طراحی آن ها می باشد و این امر با توجه به سوابق 5 ساله رایان طرح ثابت شده. به شخصه بارها شاهد این موضوع بوده ام که وب سایتی با بهترین ظاهر نتوانسته رشد خوبی داشته باشد و تنها دلیل این موضوع پشتیبانی بسیار ضعیف از این سایت ها بوده است. در اوایل کار رایان طرح بیشتر هدف و ذهنیت ما طراحی سایت شیک و کاربر پسند بود که در همان ابتدای کار به این اشتباه پی بردیم. ما درک کردیم که ظاهر کار شاید در ابتدای راه مهم باشد ولی کاربر برای هدف مشخصی وارد سایت شما می شود و اگر نتواند از این خدمات در راستای بهبود و تکمیل هدفش استفاده نماید، ظاهر و کل کار شما برایش ارزشی نخواهد داشت.

مدیریت سایت وردپرسی

مدیریت سایت های وردپرسی برعکس چیزی که خیلی فکر می کنند، بسیار پیچیده و حساس می باشد و در صورت اشتباه می تواند باعث تخریب کلی سایت شود. از طرف دیگر مدیریت اشتباه باعث کاهش قدرت سایت در طول یک دوره زمانی کوتاه می شود. در این دوره زمانی فرد متوجه نمی شود به چه شکل در حال از دست دادن سایت است و زمانی متوجه می شود که خیلی دیر شده است. به یاد داشته باشید که مدیریت سایت وردپرسی خود را فقط به دست افراد حرفه ای مانند تیم رایان طرح بسپارید.

skype

برخی از کارهایی که در پلن های پشتیبانی وب سایت انجام می شود ..

slider site design 04

چرا تیم رایان طرح را برای پشتيباني سايت انتخاب کنیم؟

free product 2e5a0df6d1172a352ec13bbc9ce5f5ff276c879c620a024ab0a9e1f887e8ac78

بیشتر از انچه که قول میدهیم

در تیم رایان طرح همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

name 45ad37a4e88e0358555834f8e44ead2f0d1963a47f7c7ea6ee32d233b22c9a85

تیم حرفه ای

در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها اموزش دیده است.

vip 6d10639dc92674944e647ee7e64fd11476c92cbd9b8f5e4fc779a91740512ed3

پشتیبانی به معنای واقعی کلمه

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می شود.

پشتیبان سایت وردپرس
نظرات مشتریان ما از رایان طرح
مرتضی محمدی دنیای تحول
نظرات مشتریان ما
نظرات مشتریان
مریم رفیعی آماج آکادمی
tick

آیا طراح وب سایت تان سرتان را کلاه گذاشته است ؟ آیامشکلی در مدیریت وب سایت وردپرسی خود دارید؟

همین حالا اقدام کنید و لذت کار با یک تیم حرفه ای را تجربه کنید .

شما به کارهای مهم تر کسب وکار رسیدگی کنید. و پشتیبانی سایت خود را به متخصصین واگذار کنید.

پشیبان سایت (ازصفر تاصد)|رایان طرح

---- اگر تا الان از سایت هایی که با CMS ساخته می شوند، استفاده کرده باشید، احتمالا اهمیت پشتیبانی سایت های وردپرسی را به خوبی درک کرده‌اید. روال کاری بسیاری از شرکت های به این صورت است که بعد از اتمام قرار داد هیچ نوعی سرویسی به سایت ارائه نمی دهند و ‌به بیان دیگر صاحب وب سایت را به حال خود رها می کنند که همین موضوع باعث می شود در صورت بروز هر گونه مشکل برای سایت، صاحب سایت با مشکلات جدی دچار شده و ممکن است سایت برای مدتی نسبتا زیادی از دسترس خارج شود که این موضوع برای اعتبار سایت قابل قبول نیست. ----

تیم پشتیبانی سایت-رایان طرح

رایان طرح با سابقه‌ی طراحی بیش از 80 سایت وردپرسی دریافته است که هیچ طراحی تا زمانی که پشتیبانی دقیقی نداشته باشد، از هر گونه ارزش ساقط است. شما می توانید بهترین و شیک ترین سایت حوزه کاری خود را داشته باشید ولی زمانی که این سایت پشتیبانی درستی نداشته باشد، جز صرف هزینه هیچ چیز دیگری برای شما ندارد. به سرویس گوگل نگاه کنید، ساده ترین ظاهر را دارد اما به پشتیبانی سریع و عمیق پی برده است و این موضوع باعث تبدیل گوگل به با ارزش ترین موتور جستجو در جهان شده. ----

نمادهای اعتماد

cash

قیمت پشتیبانی سایت وردپرس

هزینه پشتیبانی وردپرس بسته به نوع پکیج های پشتیبانی سایت که انتخاب می کنید، تعیین می شود. پنل های رایان طرح به سه دسته نقره ای، طلایی و الماس تقسیم بندی می شوند که هرکدام دارای خدمات مختلفی هستند که با توجه به نیاز و انتخاب شما ارائه می شوند. البته اگر به جز تعرفه های پایین و موجود در صفحه، خدمت دیگری احتیاج داشته باشید، رایان طرح آماده انجام آن هاست و تنها کاری که قبل از دریافت خدمت نیاز به انجام آن می باشید، پر کردن فرم مشاوره است.

money back guarantee

نحوه پرداخت و تمدید قرارداد پشتیبانی سایت

با توجه به این که تیم رایان طرح تمام هدف خود را در کسب رضایت از مشتری قرار داده، از این رو تصمیم بر این شده که تنها در صورتی که مشتری راضی بود، قرارداد به صورت ماهانه یا چند ماه تمدید شود. هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت در زمان عقد قرار داد در قرار داد مندرج می شود و تیم رایان طرح متعهد می شود که هیچ هزینه بیشتری برای ارائه خدمات نداشته باشد، مگر اینکه خدمتی که طرف قرار داد درخواست می دهد در قرار داد مندرج نشده باشد.

gamepad

وظایف پشتیبانی سایت کدامند؟

از مهم ترین وظیفه تیم پشتیانی رایان طرح ارائه خدمات حرفه ای در 7 روز هفته است. این که چه خدماتی باید به شما ارائه شود توسط خودتان در پنلی که انتخاب می کنید، مشخص می شود و رایان طرح نیز موظف می شود که این خدامت را بدون هیچ کم و کاستی انجام دهد. خدماتی که رایان طرح ارائه می دهد، همواره بیشتر از چیزی است که تعهد می کند و این را برند هایی که با ما همکاری کرده اند تایید می کنند.

award

سرویس پشتیبانی وردپرس

سرویس پشتیبانی وردپرس رایان طرح دارای دقیق ترین و بروزترین ابزار خدماتی برای سایت های وردپرسی می باشد که می تواند، رشد شما را تضمین نماید. دقت داشته باشید که رایان طرح دارای 80 نمونه موفق طراحی و پشتیبانی سایت وردپرسی می باشد که تضمین می کند ما در کارمان حرفه ای هستیم. در ضمن همان‌طور که گفته شد سرویس پشتیبان وردپرس رایان طرح بسته به انتخاب پلن خود شما دارد و هر قدر که به پشتیانی و سرویس بهتری داشته باشید، به طبع باید پلن بهتری نیز انتخاب کنید.

medal 1هـــدیـــه:دانلود نمونه  قرارداد پشتیبانی سایت

____ دلیل های محکم برای انتخاب ما به عنوان پشتیبان وب سایت وردپرسی شما ____

پشتیبانی

تجربه

تجربه نیروی جوان و تجربه بالا

responsiveness

پاسخگویی

7 روز هفته پاسخگوی مشکلات شما هستیم

Report

گزارش

ارائه گزارش کار منظم

Education 01

آموزش

ارائه آموزش تصویری کاملا رایگان

Affordable

مقرون به صرفه

بر اساس نیاز خود انتخاب کنید

پشتیبان سایت انلاین

زمان

ارائه به موقع درخواست ها

همه چیز از انتخاب شما شروع می‌شود

برای آینده کسب و کار خود سرمایه‌گذاری کنید.

پلن نقره ای

یک ماهه : 270 هزارتومان

12 ماهه : 3/470 هزار تومان

پلن طلایی

یک ماهه : 870 هزارتومان

12 ماهه: 8/970 هزارتومان

پلن الماسی

یک ماهه : 1/270 هزارتومان

12 ماهه: 12/970 هزارتومان

چنانچه امکانات دیگر و سایر سرویس ها دیگری را همراه پشتیبانی وب سایت تان نیاز دارید میتوانید با ما صحبت کنید تا یک پلن دیگری برای شما در نظر بگیریم.

چرا تیم پشتیبانی وب سایت وردپرسی رایان طرح؟

شاید برای شما هم سوال شده باشد چرا باید از خدمات رایان طرح استفاده کنیم، مگر این سایت با سایرین چه تفاوتی دارد. نکته مهمی که باید در مورد رایان طرح بدانید این است که ما یک شرکت نیستیم! بلکه یک تیم هستیم و همیشه در دسترس.

تمام شرکت های خدمات رسانی فقط بین ساعات مشخصی آماده خدمت رسانی به شما هستند و در خیلی از روزها نیز خدماتی ارائه نمی دهند، اما رایان طرح هر روز هفته از ساعت 8 صبح تا 10 شب آماده ارائه خدمات حرفه ای به تمام کاربران عزیز می باشد. به علاوه اگر مشکلی داشته باشید که خارج این زمان هم باشد، تیم رایان طرح تا حد المکان به شما کاربران عزیز کمک رسانی می کند.

در ضمن تیم رایان طرح ارائه کننده تمام خدمات حرفه ای سئو می باشد و از این جهت سایت در همان ابتدای راه با بالاترین استاندارد و اصول شروع به کار می کند و به سمت جلو حرکت می کند.

briefcase
پشتیبانی سایت (شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه) | آکادمی رایان طرح

تولید محتوای اختصاصی

یکی از بخش های جذاب پشتیبانی سایت در رایان طرح، تولید محتوا اختصاصی می باشد که یکی از مهم ترین نیاز های هر سایتی است. تیم تولید محتوای رایان طرح آماده ارائه خدمات حرفه ای در بستری کاملا حرفه ای است و به شما اطمینان می دهیم که این تیم یکی از بهترین تیم های تولید محتوا برای سایت های وردپرسی می باشد. اگر نیاز به تولید محتوای اختصاصی دارید می توانید از طریق انتخاب خدمات تولید محتوای سایت اقدام کنید.برای مشتریانی ک از خدمات پشتیبانی سایت استفاده کنند برای سفارش تولید محتوا 30 درصد تخفیف خواهند داشت.

پیشنهاد ویژه

⭐️پشتیبانی ساعتی⭐️

اگر پلن های پشتیبانی ما برای شما مناسب نمی باشدو شما به هر دلیلی نمی‌خواهید بصورت ماهانه سایت شما را پشتیبانی کنیم. یک پیشنهاد ويژه و فوق العاده برای شما داریم. شما میتوانید با پرداخت هزینه بصورت ساعتی از یک نیروی متخصص و پشتیبان برای سایت خود استفاده کنید و هزینه همان ساعت را بپردازید.برای مثال میتوانید با خرید پلن یک ساعته محصولات اضافی حذف شوند و منوی سایت یا صفحه اصلی  و… و هر تغییری که مورد نیاز شما باشد برای شما اعمال می شود .پس همین الان روی دکمه خرید پلن ساعتی کلیک کنید.

هر ساعتی  149 هزارتومان 

به مدت محدود 

فقط با پرداخت هر ساعت 120 هزارتومان 

انجام خدمات سئوی حرفه ای

سئو مهم ترین عنصر رتبه گیری در تمام سایت ها می باشد و داشتن یک سایت بدون سئو، به هیچ دردی نمی خورد، رایان طرح از همان ابتدای کار برای رسیدن سایت شما به صفحه‌ی اول گوگل، استراتژی قدرتمندی پیاده سازی می کند تا بتوانید سئوی سایت خود را به سرعت افزایش داده و به رتبه اول گوگل برسید. اگر می خواهید از خدمات حرفه ای سئو رایان طرح استفاده کنید، می توانید از طریق انتخاب خدمات سئوی رایان طرح اقدام نماید.

تولید محتوا را به حرفه ای ها بسپارید! | رایان طرح

سوالات متداول

One thought on “پشتیبان سایت وردپرس

 1. f0bf6fc8510e9b40b6c1c4d31d70fac8?s=70&r=g
  رجب پور میگوید:

  سلام سال نو مبارک باد .
  شما در ایام تعطیل مثل شهادت و ولادت ها و… پشتیبانی سایت هم انجام می دید؟
  در شرکت قبلی که پشتیبانی سایت ما دست آنها بود پشتیبانی سایت را در این ایام نمیدادند و سایت ما واقعا اگر خراب میشد باید صبر میکردیم

  • 145c6d3241c3af8673da9a1a0502a2f6?s=70&r=g
   امیدکریمی میگوید:

   سلام سال نو شما هم مبارک باشد
   بله ما در ایام تعطیل نیز مانند روز های کاری پشتیبانی سایت انجام میدیم.
   یک تیم داریم که بصورت شیفتی پاسخگوی شما مشتریان عزیز و صاحب کسب و کاران اینترنتی می باشند.

 2. 58e07c82548a4263bcf507dac34eeec3?s=70&r=g
  ثریا میگوید:

  یک ماهه تمدید کردم برای سایت خود یک پشتیبان وردپرسی نیاز داشتیم که از متخصصین رایان طرح استفاده کردم . عالی هستند این بزرگواران

 3. f6971eb74afd9b8b363ccb3438377a84?s=70&r=g
  یگانه میگوید:

  واقعا خیلی خوشحالم که با تیم شما اشنا شدم هم پاسخ گویی سریع و عالی هم قیمتاتون نسبت به شرکتای عالیه😍😍😍

 4. 826c034a095572afcd795d777b6f70b1?s=70&r=g
  محمد میگوید:

  سلام منظور از پشتیبانی سایت از نظر محتوا هم هستند؟ما در حوزه پزشکی فعالیت داریم

  • 145c6d3241c3af8673da9a1a0502a2f6?s=70&r=g
   امیدکریمی میگوید:

   محمد عزیز: شما میتوانید از پلن های پشتیبانی سایت استفاده کنید یک تخفیف ویژه هم برای تولید محتوا متنی به شما خواهیم داد.

 5. 13bf391a4e639a03a53cb0ccfd064ab1?s=70&r=g
  علی رضا میگوید:

  چقدر عالی به محض اینکه تیکت میزنید در کمتر از یک ساعت جواب میدهند.سوالی هم باشد خیلی خوب جواب میدهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش آنلاین
مکالمه را شروع کنید
اگر تلگرام دارید،همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب نمایید