طراحی بنر متحرک گیف

طراحی گیف هایی هدفمند به عنوان بنر تبلیغاتی، یکی از روش های اصولی برای تبلیغات حرفه‌ای و کم هزینه‌ست. در طراحی بنر گیف که توسط رایان طرح انجام می شود، پرسونای مشتری های شما در نظر گرفته می شود و سپس بهترین و هدفمند ترین بنر گیف که بتواند مشتری به خود جذب کند ساخته می شود. با توجه به این که کاربرد بنر های تبلیغاتی برای سایت های مختلفی است که قرار در آن تبلیغ کنید، هدف از طراحی بنر گیف باید جذب مشتری باشد که با توجه به این موضوع اگر می خواهید در همان روز اول چند برابر هزینه گیف تبلیغاتی خود را دربیاورید، بهترین گزینه سفارش بنر تبلیغاتی از رایان طرح است.

سفارش بنر گیف در رایان طرح

برای سفارش طراحی بنر گیف آنلاین در رایان طرح، کافی که فرم مربوط به سفارش بنر گیف را بعد از انتخاب پکیج طراحی بنر گیف مدنظر خود، پر کنید و منتظر تماس متخصصین رایان طرح بمانید. با توجه به این که سفارش طراحی بنر های گیف در رایان طرح به صورت آنلاین می باشد، نیاز به اقدام حضوری برای سفارش ساخت گیف تبلیغاتی از سمت شما نمی باشد؛ ولی در صورت نیاز، می توانید از خدمات ویژه و مشاوره رایگان رایان طرح برای طراحی گیف حرفه ای هم استفاده کنید.  

medal 1برای ثبت سفارش آماده ای؟

کارشناس و طراحان ما منتظر قبول سفارش و مشاوره به شما در واتساپ هستند. کافیست روی ایکون زیر کلیک کنید تا به واتساپ هدایت شوید.

کاربرد های اصلی بنر گیف

مهم ترین هدف استفاده از بنر های گیف، تبلیغات متفاوت و زنده است. با استفاده از گیف، شما یک انیمیشن کوتاه و بدون صدا را به مشتری نشان می دهید که نسبت به عکس های بی روح و خالی بسیار موثر تر بوده و باعث جذب مشتری می شود. با توجه به این که هدف اصلی بنر های Gif، تبلیغات پویا و زنده است، می توان نتیجه گرفت که در تمام سایت ها، شبکه های اجتماعی و بلاگ ها، می توان از این تصاویر متحرک برای تبلیغات حرفه‌ای استفاده نمود.

نمونه کارهای بنر متحرک تبلیغاتی رایان طرح

نمونه بنرهای متحرکی که در رایان طرح قرار داده شده، صرفا جهت بررسی شما می باشد و قرار نیست که از این نمونه بنر متحرک برای شما هم استفاده شود. ساده تر بگم، هر چیزی که در این صفحه به عنوان نمونه بنر طراحی گیف قرار گرفته برای اطلاع شما از کیفیت کار ماست و بنری که قراره برای شما طراحی و ارسال شود، متمایز از این بنر ها بوده و کاملا منحصر به فرد می باشد.

استخدام طراح سایت
طراحی بنر متحرک حرفه ای
استخدام طراح سایت
طراحی بنر متحرک
نمونه کار طراحی بنر متحرک
termehyazd 2

برای دریافت نمونه کارهای جدید بیشتر ؛ در واستاپ به کارشناس طراحی پیام بدهید و درخواست نمونه های بیشتر و جدید را کنید.

هزینه طراحی گیف چقدره؟

هزینه طراحی گیف با توجه به جزئیات آن مشخص می شود. البته شما می توانید از پکیج هایی که داخل همین صفحه موجود هست استفاده کنید ولی در صورتی که به طراحی بنر  gifویژه احتیاج دارید، باید از طریق پشتیبانی با تیم گرافیک در ارتباط باشید. البته بد نیست به این موضوع هم اشاره کنم که قیمت طراحی گیف در رایان طرح به صورت مشتری محوری تعیین شده و شما می توانید اقدام به سفارش بنر گیف ارزان قیمت بکنید.

سایز بنرهای متحرک چقدر است؟

یکی از نکات مهم در طراحی گیف و بنر های تبلیغاتی، سایز بنر های متحرک است که با توجه به استفاده شما تعیین می شود، مثلا سایز بنر گیف سایت با بنر گیف تلگرام  متفاوت می باشد که در هر صورت متخصصین رایان طرح با بهترین کیفیت، هر نوع بنر تبلیغاتی که شما بخواهید را طراحی می کنند. بد نیست بدانید که معمولا گیف های طراحی شده در سایت و شبکه های اجتماعی مختلف با اندازه های 20 * 728، 250 * 300 و 240 * 120 ساخته می شود.

پکیج یکتانت

120×600
468×60
970×250
728×90
300×250
600×300
300×100
 
 
 
 
 
 

قیمت : ۴۳۹ هزارتومان 

قیمت با تخفیف: ۳۲۰ هزارتومان

پکیج صبا ویژن

300×250
120×600
300×600
125×125
120×240
600×300
728×90
300×100
160×600
250×250

قیمت : ۶۵۰ هزارتومان 

قیمت با تخفیف: ۴۷۰ هزارتومان

سایز های مختلف

سفارش طراحی گیف با تخفیف ویژه

به مدت محدود، شما می توانید از تخفیفات ویژه رایان طرح برای استفاده از خدمات آنلاین طراحی گیف استفاده کنید و در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت، بنر های تبلیغاتی خود را دریافت نماید. این فرصت فقط یکبار اتفاق می افتد و با توجه به شانس خوب شما، امروز می توانید از استفاده کنید. با توجه به محدود بودن فرصت استفاده از تخفیف ویژه سفارش طراحی گیف، توصیه می کنم وقت را معطل نکنید و همین الان اقدام به ثبت سفارش بنر متحرک کنید.

هر سایز  69 هزارتومان

سه سایز مختلف>۱۹۰ هزارتومان 

نمادهای اعتماد

logo

logo-samandehi

ssl logo 1

logo

ویژگی بنر های متحرک رایان طرح

یکی از مهم ترین ویژگی های بنر های متحرک، حجم آن هاست که باید کم باشد، یعنی هر چقدر گیف حجم کمتری داشته باشد، بهتر است البته به شرطی که از کیفیت بنر کاسته نشود. بد نیست بدانید که یکی از تخصص های تیم رایان طرح ساخت و  طراحی بنر گیف کم‌ حجم است که باعث جذب حداکثری مشتری به سمت شما می شود. از سایر ویژگی های بنر های رایان طرح، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. طراحی بنر گیف کم‌ حجم

همانطور که گفته شد، یکی از ویژگی های طراحی بنر ثابت سایت رایان طرح، حجم کم آن است که جزو مهم ترین نکات در طراحی گیف محسوب می شود. گیف های تبلیغاتی که در رایان طرح ساخته می شوند، دارای حداقل حجم بوده که کار شما برای استفاده از گیف ها را ساده می کنند.

 1. طراحی در سبک های مختلف

از ویژگی های دیگر طراحی گیف تبلیغاتی در رایان طرح، استفاده از سبک های فلت و متریال می باشد که دو سبک مهم در طراحی گیف می باشند. گیف هایی که رایان طرح برای شما طراحی می کنند در هر سبکی که باشند، تبدیل به موثر ترین راه برای جذب مخاطب می شوند. اگر می خواهید از هر 3 کلیکی که روی تبلیغات گیفی شما می شود به یک مشتری برسید، بهترین راه سفارش طراحی گیف آنلاین رایان طرح است.

 1. طراحی گیف ارزان قیمت

با توجه به این که هزینه تبلیغات بسیار زیاد است، رایان طرح اقدام به ارائه تعرفه های بسیار مناسب برای طراحی گیف نموده که شما می توانید از تعرفه طراحی گیف رایان طرح نهایت استفاده را ببرید. دقت داشته باشید، هزینه‌ای که برای طراحی گیف پرداخت می کنید به سرعت به شما باز خواهد گشت.

 1. ضمانت کیفیت بالای خدمات

تمامی خدمات رایان طرح، فقط با ضمانت کیفیت بالای خدمات ارائه می شود. یعنی اگر شما اقدام به سفارش طراحی گیف کنید، بدون هیچ دردسری، می توانید از خدمات با کیفیت استفاده کنید، بدون این که نیاز به تغییرات و اصلاح عیب و ایراد داشته باشید.

سفارش طراحی لوگو

چرا باید از خدمات طراحی گیف رایان طرح استفاده کنیم؟

خدمات طراحی گیف توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود و سوال این است که چرا باید از خدمات طراحی گیف رایان طرح استفاده نمود؟ قبل تر درباره ویژگی خدمات طراحی گیف صحبت کردیم ولی بد نیست به سایر ویژگی های و دلایل این که شما باید به سراغ رایان طرح بیاید را نیز بررسی کنیم.

 • طراحی کارت گیف تخصصی و اختصاصی
 • تحویل سفارش در مدت زمان 2 الی 4 روز
 • طراحی حرفه‌ای در کنار قیمتی حرفه‌ای تر
 • جذب مشتری 99 درصدی از بنر های تبلیغاتی رایان طرح
 • بنر هایی زنده و آشنا به اصول بازاریابی
 • استفاده از ابعاد استاندارد گیف
 • توجه به پرسونای مخاطبین شما

medal 1برای ثبت سفارش آماده ای؟

کارشناس و طراحان ما منتظر قبول سفارش و مشاوره به شما در واتساپ هستند. کافیست روی ایکون زیر کلیک کنید تا به واتساپ هدایت شوید.

ارسال پیام در واتس  آپ
مکالمه را شروع کنید
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.