جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
اصول مدیریت اینستاگرام

باز طراحی سایت

بازطراحی سایت و ریدیزاین سایت برای سایت‌هایی که مشتری هدف خود را جذب نکرده‌اند پیشنهاد می‌شود در واقع باز طراحی یک سایت به دلایل مختلفی اجباری و شخص مدیر سایت برای نجات سایت درخواست طراحی مجدد سایت را می‌دهد.

و قطعاً یک ری‌دیزاین اصولی باعث موفقیت سایت می‌شود در زمینه‌های مختلف و سایت‌های مختلف بازطراحی کارآمدی‌های مختلفی را نشان می‌دهد در واقع برای باز طراحی یک سایت فروشگاهی ممکن است رعایت اصول استفاده از سایت، سبب تسهیل ارتباط مشتری با سایت بوده و نتیجه فروش را افزایش دهد.

نمونه طراحی سایت‌های موفق در زندگی فیزیکی نیز مشاهده می‌شود؛ مغازه دارانی را در نظر بگیرید که برای دکوراسیون محل کار و خدمات ارائه شده به مشتری توجه بیشتری کرده‌اند قطعاً فروش بیشتری را نسبت به یک کسب‌وکاری که این کار را انجام نداده است تجربه خواهد کرد.

در سایت‌ها نیز همین‌گونه است، اگر یک سایت بتواند مخاطب را راضی نگه دارد و تمام خدمات خود را به‌آسانی در اختیار مخاطب قرار دهد، تعداد مراجعات مجدد مخاطب به جهت خرید محصول و یا استفاده از محتوای سایت بیشتر خواهد بود.

 

.

سایر خدمات ما

 دلایلی که باعث طراحی مجدد سایت می شود

در پاسخ به اینکه چرا یک سایت به طراحی مجدد نیازمند است، باید بگویم که شرکت رایان طرح در گذر زمان شاهد تغییر سبک و سلیقه انواع مخاطبان بوده است و هم‌اکنون آگاهی کاملی در تمام زمینه‌ها و مخاطبان دارد در حالت کلی تعدادی از مواردی را شناسایی کرده است که باعث نیازمندی سایت به طراحی مجدد می‌شوند.
  • عدم انتقال درست اهداف و اعتبارات سایت به مخاطبان
  • تجربه کاربری گیج‌کننده
  • رعایت نشدن استانداردهای طراحی سایت
  • موبایل دوست نبودن سایت
  • کم بودن جذب مشتری در سایت
دلایلی که در بالا لیست شده است مواردی هستند که باعث می‌شوند بازطراحی یک سایت ضروری شود. در ادامه هر یک از موارد را به‌صورت جداگانه و کامل برایتان توضیح داده که هر یک از آن‌ها دلیل ری دیزاین شدن یک سایت می‌باشد

عدم انتقال درست اهداف و اعتبارات سایت به مخاطبان

بررسی کنید که سایت شما آنچه را که می‌خواهید به مخاطبان نشان می‌دهد؟ آنچه را که انجام می‌دهید به مخاطبان شناسانده است؟ اگر سایت شما این‌گونه نباشد، قطعاً نیازمند طراحی مجدد سایت هستید.

تجربه کاربری گیج‌کننده

امروزه کاربران برای استفاده از سایت‌ها نیازمند به آسان بودن دسترسی به تمام نکات و دستورات صفحه می‌باشد؛ در واقع اگر کاربر برای یافتن عنصر مهمی در صفحه سایت شما دچار مشکل شده باشد، قطعاً سایت شما نیازمند بازطراحی می‌باشد؛ لازم است بدانید رایان طرح آماده بهبود تجربه کاربری در سایت شما است.

رعایت نشدن استانداردهای طراحی سایت

استانداردهای طراحی سایت همواره در حال تغییر است و دلیل آن نیز چگونگی استفاده مخاطبان در سطح جهانی می‌باشد؛ در واقع استاندارد صفحات طراحی سایت به دلیل نیاز کاربران به بهبود رابط کاربری روزبه‌روز بهتر شده و تغییراتی را برای سایت شما ضروری می‌سازد.

قطعاً با وجود سایت‌های طراحی شده با استاندارد روز مخاطبان بیشتری نسبت به سایت شما درصورتی‌که از یک پلتفرم قدیمی برای طراحی استفاده شده باشد به سمت استفاده از خدمات آن سایت و یا خرید محصول از آن فروشگاه اینترنتی خواهند رفت.

موبایل دوست نبودن سایت

سال‌هاست که بیشتر جستجوها از طریق تلفن‌های همراه تبلت‌ها و گوشی‌ها اتفاق می‌افتد. امروزه اگر سایت شما برای موبایل‌ها بهینه نشده باشد در واقع درصد زیادی از مخاطبان خود را ازدست‌داده و آنها را از ورود به سایت خود پشیمان خواهید کرد.

اما راهکار چیست؟! می‌توانید سفارش بازطراحی سایت خود را در رایان طرح ثبت کنید برای این کار کافی است از طریق واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید سایت شما توسط بهترین متخصصین طراحی سایت بررسی و ری‌دیزاین انجام خواهد شد.

پایین بودن نرخ تبدیل مشتری سایت

سایت‌ها به دو دلیل ایجاد می‌شود و آن دو دلیل عبارت‌اند از اطلاع‌رسانی به تعداد بیشتری از مردم و جذب مشتری بیشتر در نتیجه سود بیشتر، جزء این دو مورد هدف دیگری برای یک سایت وجود ندارد.

تصور کنید که یک طراحی سایت ناموفق سبب شده است شما در کسب‌وکار خود دیده نشوید نامناسب بودن ویترین یک فروشگاه قطعاً نظر بسیاری از مشتریان را برای وارد نشدن به آن فروشگاه را قطعی خواهد ساخت. به همین دلیل است که سایت‌ها باید با بهترین تکنولوژی توسط خلاق‌ترین طراحان طراحی و ساخته شود؛ اما درصورتی‌که طراحی بهینه بوده و نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کند در این صورت نرخ تبدیل مشتری سایت افزایش خواهد یافت. نرخ تبدیل مشتری سایت یعنی چه؟ تصور کنید مشتری شما با دیدن سهولت در خرید محصول، کیفیت بالای سایت، شیفته خدمات و محصولات شما شده و در نتیجه مراجعه‌کننده به مشتری شما تبدیل خواهد شد.

 

 

سفارش باز طراحی سایت

با استفاده از دکمه روبه رو سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کمتر از ۲۴ ساعت کاری با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۹۱۳۰۷۰۴۹

نماد هــای اعتمــاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 - (6 امتیاز)

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای باز طراحی سایت

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!