طراحی لوگو ارزان – سفارش لوگو حرفه ای

طراحی لوگو ارزان

طراحی لوگو ارزان برای افراد یا شرکت هایی  که قصد ایجاد کسب و کاری تازه را دارند، یک اولویت اساسی است. برای ساخت یک لوگوی ارزان و مناسب باید علاوه بر شناخت برندهای طراحی لوگو، اطلاعات موردنیاز برای طراحی را داشته و استانداردهای طراحی درست را بشناسید. در ابتدای این مقاله خیلی سریع میخواهیم اطلاعات مورد نیاز جهت کسب طراحی لوگو به شما بگوییم.

منظور از طراحی لوگو ارزان چیست؟

به طراحان یا شرکت های طراحی لوگویی که از رنج یک میلیون تومان تا سه میلیون لوگو طراحی می کنند. طراحی لوگو ارزان می گویند.

ویژه شما 

دانلود رایگان :با دانلود کاتالوگ پکیج زمستانه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل زمستان استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ نمونه طراحی لوگو

قیمت طراحی آرم و لوگو در رایان طرح چقدر است؟

قیمت طراحی آرم و نشان در رایان طرح یک میلیون و چهار صد تومان است که با پرداخت این مبلغ طراحان رایان طرح به مدت سه روز در کسب و کار شما تحقیق و آینده نگری می کنند و حداقل ده سال کسب و کار را یک پیش بینی می کنند  و با پاسخ به سوالات طراحان حرفه ای رایان طرح ؛ لوگو نهایی شده لوگویی خواهد بود که در کنار قابل ثبت بودن آن ؛باعث افزایش فروش و برندینگ کسب و کار شما نیز باشد.

شیوه سفارش طراحی لوگو

خیلی خوشحال هستیم که میخواهید سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید. برای این کار نیازی به مراجعه حضوری نیست و میتوانید به صورت آنلاین ثبت سفارش طراحی را انجام بدهید برای این کار شماره 09229026345 در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ به این شماره پیام بدهید.

برای به دست آوردن این اطلاعات، باید تحقیق و جستجو کنید و اگر با کمبود زمان مواجه هستید، ما شما را راهنمایی می‌کنیم تا کار خود را به بهترین شرکت طراحی لوگو بسپارید. طراحی لوگو نیازمند داشتن تخصص و تجربه است؛ نگران نباشید و وقتی کار را به افراد حرفه‌ای واگذار کنید، می‌توانید تحقیق کنید و تیمی را انتخاب کنید که علاوه بر تخصص، طراحی لوگو را ارزان برای شما انجام دهند.

دلایل ارائه طراحی لوگو با قیمت پایین از طرف برخی از شرکت‌ها چیست؟

اگر صاحب کسب و کاری هستید و قصد طراحی لوگو را دارید، احتمالا اولین چیزی که به ذهنتان می رسد، این است که هزینه طراحی لوگو چقدر است؟

هر یک از شرکت‌های طراحی لوگو تعرفه های متفاوتی را به مشتریان خود ارائه می دهند، تعیین این تعرفه ها وابسته به ملاک‌ها و پارامتر هایی است که یک شرکت طراحی لوگو در طراحی به کار می برد.

تعرفه طراحی لوگو مانند تعرفه طراحی بروشورها و کارت ویزیت‌ها نیست و بستگی به نوع سفارش و ملاک‌ها می‌تواند متغیر باشد.

بدون شک اگر بخواهید از طراح کارکشته و حرفه‌ای برای طراحی لوگوی خود کمک بگیرید و انتظار نتیجه‌ای عالی داشته باشید باید به همان اندازه هم هزینه بالاتری را متقبل شوید و در مقابل اگر طراح زیاد حرفه‌ای و کار بلد نباشد دستمزد او هم کمتر خواهد بود، بنابراین ارائه قیمت پایین از طرف برخی شرکت‌ها برای طراحی لوگو حرفه‌ای منطقی نیست و طراحی لوگو از طرف این شرکت‌ها دارای کیفیت مناسبی نخواهد بود.

این شرکت‌ها معمولاً از قالب‌های آماده که با قیمت بسیار پایین می‌توان آن‌ها را تهیه کرد برای طراحی لوگو استفاده می‌کنند، امکان تغییرات زیادی در این قالب‌ها وجود ندارد و در نهایت طرحی منحصر به فرد را نمی‌توان با استفاده از آن‌ها خلق کرد.

 

طراحی لوگو گران تر کیفیت بهتری را دارد؟

شخصیت و هویت برند شما در نگاه اول مشتری از لوگو و هویت بصری شما دیده می‌شود، بنابراین اگر می‌خواهید لوگویی ماندگار داشته باشید و برند خود را معتبر نشان دهید باید از لوگویی حرفه‌ای و با کیفیت استفاده نمایید و مسلماً لوگوی با کیفیت دارای قیمت بالاتری است، لازم به ذکر است که صرف هزینه‌بر روی ساخت لوگو به معنای هزینه اضافی نیست، شما با طراحی لوگو بر روی کسب و کار خود سرمایه‌گذاری می‌کنید و در مدت زمان بسیار کوتاه شاهد بازده سرمایه خود خواهید بود.

به طور کلی قیمت طراحی لوگو هیچ‌گاه ثابت و یکسان نیست و عوامل زیادی در تعیین قیمت مؤثر هستند، البته که طراحی لوگو با قیمت‌های ارزان و پایین از کیفیت پایین‌تری برخوردارند و هیچ‌گاه قوی عمل نخواهند کرد، اگر بخواهید منحصر به فرد و خاص باشید و‌ در بین رقبایتان متمایز ظاهر شوید باید با شرکت‌ های طراحی لوگوی حرفه‌ای که از طراح گرافیست های متخصص و کارکشته استفاده می‌کنند، کار کنید تا لوگویی با کیفیت داشته باشید و در این صورت مسلماً این شرکت‌های حرفه‌ای تعرفه بالاتری را به شما پیشنهاد خواهند داد و قیمت ساخت لوگو از طرف این شرکت‌ها می‌تواند بیشتر باشد.

اصولاً لوگوهای تخصصی و هنری بر اساس حرفه‌ای بودن و کیفیت بالای آن قیمت گذاری می‌شوند و قاعدتاً لوگوی با کیفیت و حرفه‌ای هیچ‌گاه دارای قیمت پایینی نخواهد بود و طراح به اندازه زحمتی که برای طراحی کشیده است و زمانی که برای ساخت لوگو صرف کرده است بر روی لوگو قیمت گذاری می‌کند، طراح لوگوی حرفه‌ای اصول و استانداردهای طراحی لوگو را رعایت می‌کند و طرحی هنرمندانه را به شما تحویل خواهد داد و هزینه ساخت این لوگوها بیشتر خواهد بود.

اگر شما هم جزو  افراد صاحب برند هستید و قصد دارید برای کسب و کار خود لوگوی ارزان طراحی کنید، بهتر است این نوشتار را تا پایان مطالعه کنید. این مقاله شما را راهنمایی می‌کند که طراحی لوگوی خود را به چه کسی بسپارید و چگونه باقیمت کم و ارزان، یک لوگوی حرفه‌ای داشته باشید.

طراحی لوگو ارزان

قیمت طراحی لوگو

صرف‌نظر از نوع برند و کسب و کار شما، لوگوی طراحی‌شده‌ی شما فراتر از یک تصویر است. برای مشتریان، طراحی لوگوی شما نمادی از نام تجاری شما است و برای عموم مردم طراحی لوگوی شما نمایشی بصری از شرکت و برند شما و آنچه انجام می‌دهید است. قیمت طراحی لوگو ارزان به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ ازجمله تجربه‌ی طراح لوگو، سطح تخصص طراح و نوع طراحی.

تعرفه طراحی لوگو تصویری ارزان

تعدادی ابزارهای رایگان طراحی لوگو در اینترنت وجود دارد؛ اما ارزش و کیفیت محصول می‌تواند حتی کمتر از قیمتی باشد که برای آن پرداخت می‌کنید. اگر شما هم از طرح‌های اشتباه استفاده می‌کنید، یک طرح لوگو‌ی ضعیف خواهید داشت، طرحی که به‌طور دقیق کسب و کار شما و تصویر برندتان را نشان نمی‌دهد.

اگر به دنبال چیزی فراتر از طراحی لوگو‌ی آماده و ساده هستید که می‌خواهید تصویر آن را در ذهن‌ها ماندگار کنید، بهتر است به کیفیت بهای بیشتری بدهید تا قیمت طراحی! چرا که لوگوی شما بیانگر هویت شماست و همکاری با استودیوهای طراحی مجرب می‌تواند گزینه‌ی هوشمندی باشد تا لوگوی مناسب برندتان را با قیمت مناسب، داشته باشید.

عواملی که بر قیمت طراحی لوگو تأثیر می‌گذارد به‌صورت زیر است:

شهرت و‌ معروفیت طراح یک طراح مجرب و نمونه کارهای گرافیکی بیشتر، ممکن است هزینه‌ی بیشتری برای طراحی لوگو نسبت به دیگر طراحان داشته باشد.
سابقه‌ی تحقیق عمق تحقیقات رقابتی و تحقیقات بصری در قیمت طراحی بسیار تأثیرگذار است که این مرحله اساسی در روند طراحی لوگو است.

لوگو های ارزان سریع توسط مشتری تشخیص داده می شوند!

بسته به اینکه چه کسی را برای طراحی لوگو انتخاب کرده‌اید و نوع کسب و کار شما، هزینه طراحی لوگوی شما تعیین می‌شود. تشخیص یک لوگوی ارزان‌ قیمت به یک طراح گرافیک مجرب نیاز ندارد و مصرف‌کننده معمولی از آنچه فکر می‌کنید باهوش‌تر است و آن را از یک طرح حرفه‌ای و تخصصی تشخیص می‌دهد. به خاطر داشته باشید که طراحی لوگوی شما نشان‌دهنده کل نام تجاری شما است و این چیزی بیشتر از یک تصویر کوچک برای برند و کسب و کار شما نیست.

این نماد برای قضاوت در مورد برندتان سریع‌تر از آنچه تصور می‌کنید، مورد استفاده قرار می‌گیرد و تصاویر 60 هزار بار سریع‌تر از متن در ذهن افراد پردازش می‌شوند، پس بهتر است که این کار توسط متخصصان طراحی لوگو انجام شود. طراحی لوگو یک سرویس خلاقانه است و بنابراین طراحی لوگوی سفارشی دارای برچسب قیمت نیست و بسته به نوع برند شما و نوع طراحی متفاوت خواهد بود.

شاید توجه داشته باشید که طراحان حرفه‌ای و استودیوهای طراحی لوگو معمولاً هیچ بسته‌ی آماده‌ای برای طراحی لوگو ندارند که بتوانید در وب‌سایت از آنها خریداری کنید. و اگر چنین چیزی هم وجود داشته باشد، قطعاً با آماتورها یا با فریلنسرها سر و کار دارید. بنابراین چیزی شبیه به قیمت طراحی متوسط لوگو یا هزینه طراحی لوگوها وجود ندارد و اگر تابه‌حال یکی از آنها را پیدا کردید، این بدان معناست که آنها طراحی را به‌عنوان یک کالا تلقی می‌کنند، که اساساً اشتباه است؛ زیرا طبق اصول طراحی لوگو، لوگو باید بی‌انتها و منحصربه‌فرد یک برند باشد و هویت آن برند را ارائه دهد.

اگر به دنبال جواب این سؤال هستید که هزینه‌ی طراحی لوگو چقدر است، جواب درست و مشخصی برای آن وجود ندارد؛ اما اگر می‌خواهید با قیمت کمتری این کار را انجام دهید، می‌توانید طرح‌های آماده موجود در اپلیکیشن‌های طراحی لوگو را با قیمت کمتری خریداری کنید و تغییرات اندکی روی آن‌ها انجام دهید و لوگوی خود را بسازید؛ اما توصیه‌ی ما این است که برای طراحی لوگو با قیمت مناسب، به طراحان متخصص و‌مجرب در آژانس‌های طراحی لوگو مراجعه کنید.

چرا طراحی لوگو ارزان؟

طراحی لوگو جزو اصول ایجاد هر کسب و کار است. لوگو شناسنامه و هویت برند شماست؛ پس می‌توان به‌راحتی تشخیص داد که پایه استراتژی یک شرکت، باید در طراحی لوگو نمودار شود. اهمیت طراحی لوگو جایی مشخص می‌شود که تأثیر آن بر روند ایجاد محصول مشخص می‌شود. بنابراین، ضرورت طراحی لوگو ارزان و حرفه‌ای در این شرایط به چشم می‌خورد.

اگرچه طراحی لوگو نیازمند داشتن تجربه و تخصص است، اما نباید چنین تصور کرد که سپردن طراحی به یک تیم حرفه‌ای می‌تواند هزینه‌های زیادی برای صاحب برند داشته باشد. اثر لوگو بر میزان سوددهی کاملاً مشخص است؛ پس یک لوگوی مناسب می‌تواند شما را یک گام بیشتر به سوددهی نزدیک کند. میزان سودی که شما می‌توانید از یک لوگوی خوب در کسب و کارتان کسب کنید بسیار بیشتر از هزینه طراحی لوگو است. پس با تحقیق و یافتن تیم طراحی مناسب، ساخت لوگو ارزان با تعرفه کم را با خیال راحت به آن‌ها بسپارید.

شاید باور نکنید، اما در برخورد با مشتری‌ها اولین چیزی که توجه آن‌ها را جلب می‌کند، کیفیت محصول شما نیست؛ بلکه لوگوی شماست. پس برای سوددهی بیشتر بهتر است این ریسک را انجام داده و طراحی لوگوی خود را باقیمت کم به طراحان حرفه‌ای بسپارید و مشتر‌ی‌های بیشتری را از طریق داشتن یک لوگو حرفه‌ای به سمت‌وسوی فروش محصول خود جذب کنید.

ساخت لوگو ارزان چگونه است؟

طراحی لوگو ویژگی‌های خاصی دارد. برخی گمان می‌کنند طراحی لوگو ارزان پیچیدگی‌هایی دارد و ممکن است سبب شود آن‌ها لوگوی مناسبی را تحویل نگیرند؛ اما این‌طور نیست. تیم‌های طراحی هستند که باوجود تعرفه کمی که می‌گیرند، با داشتن تیم‌های حرفه‌ای، لوگوی ارزان و استاندارد را برای شما طراحی می‌کنند. این تیم‌ها با رعایت تمامی استانداردها، طراحی لوگو کم هزینه را انجام می‌دهند.

شاید تصور کنید اگر هزینه بیشتری برای طراحی لوگو بپردازید، حتماً لوگوی بهتری را تحویل می‌گیرید؛ اما این‌طور نیست. اگر یک شرکت یا تیم طراحی لوگو حرفه‌ای نباشد و درزمینهٔ موردنظر شما تخصص نداشته باشد، هرچقدر هم هزینه کنید ممکن است لوگوی مناسبی تحویل نگیرید. پس بهترین کار این است که ابتدا درباره حرفه‌ای بودن تیم و شرکت طراحی لوگو تحقیق کنید و وقتی مطمئن شدید آن‌وقت هزینه را در نظر بگیرید.

ساخت لوگو ارزان قیمت

فاکتورهای طراحی لوگو با هزینه کم

 • اولین فاکتور طراحی لوگو، ساده بودن آن است. شما می‌توانید طراحی لوگو ارزان خود را به عهده تیم ما بگذارید و ما به‌راحتی تمامی فاکتورهای طراحی لوگو را بر روی لوگوی شما پیاده کنیم. هر چه سادگی طرح بیشتر باشد، جذابیت آن برای مشتری هم بیشتر می‌شود. برای راستی آزمایی گفتار ما می‌توانید موفق‌ترین و بزرگ‌ترین لوگوهای برندهای موجود در دنیا را که سادگی ویژگی اصلی آن‌ها است ببینید و قضاوت کنید.

برخی تیم‌های غیرحرفه‌ای، تنها زیبا بودن یک لوگو را ملاک قرار می‌دهند و بر این اساس دچار اشتباهاتی می‌شوند که گریبان گیر صاحب برند می‌شود. این تیم‌ها با هزینه‌های گزاف، لوگو را برای صاحب برند طراحی می‌کنند؛ اما صاحب برند نتیجه موردنظرش را از ارائه لوگو نمی‌گیرد؛ زیرا در طراحی لوگو، سادگی بر زیبایی ارجحیت دارد و امکان و قابلیت به ذهن سپاری لوگو را افزایش می‌دهد.

 • تیم حرفه‌ای ما با طراحی لوگو ارزان برای شما، یک لوگوی مستقل را به شما تحویل می‌دهد. ما با الگو گرفتن از شرکت‌های موفق دنیا و با تکیه‌بر استانداردهای لوگو، سعی می‌کنیم لوگویی را به شما تحویل دهیم که بتواند پوششی کامل برای محصول شما بوده و در جذب مشتری، موفق عمل کند.

تیم مجرب و حرفه‌ای رایان طرح، قیمت طراحی لوگو مناسب را برای شما عهده‌دار می‌شود و با رعایت تمامی اصول، طراحی لوگو را برای شما انجام می‌دهد. تیم ما هدفمند عمل می‌کند.

 • اگر شما به‌تازگی یک استارت‌آپ را شروع کرده‌اید، ما طراحی لوگوی شمارا با تعرفه کم انجام می‌دهیم؛ درعین‌حال ما به این نکته واقف هستیم که استارت‌آپ کوچک شما ممکن است یک روز بهترین برند درزمینهٔ تولید محصول موردنظر باشد. پس لوگوی شما را جوری طراحی می‌کنیم که وقتی برند شما پیشرفت کرد، بتوانیم آن را به‌راحتی برای شما تغییر دهیم تا محصول مشهور شده شما را به‌طور کامل پوشش دهد. آن‌وقت است که شما باذوق و شوق درخواست تغییر و تکمیل لوگوی خود را باقیمت مناسب به ما خواهید داد و ما به‌راحتی پاسخگوی نیاز شما خواهیم بود.

طراحی ارزان لوگو

طراحی آرم ارزان با برنامه‌ریزی

اگر شما صاحب یک برند و کسب و کار هستید، پس بهتر است برنامه‌ریزی کنید. برای موفق بودن در هر زمینه‌ای، داشتن برنامه‌ریزی اهمیت زیادی دارد. هرچقدر نظم بیشتری داشته باشید، کار شما سامان بهتری پیدا می‌کند. پس از همان ابتدا سعی کنید کیفیت را فدای کمیت نکنید.

بدون شک هر فرد صاحب برندی، به دنبال طراحی لوگو ارزان است؛ اما باید دقت کنید که تعرفه کم طراحی لوگو هدف شما نباشد. کیفیت طراحی لوگو و تخصص تیم طراحی، باید اولویت اول شما باشد و بعدازآن به سراغ قیمت طراحی لوگو ارزان بروید. اگر با برنامه پیش بروید، اتفاقات خوبی رخ می‌دهد و اگر ما را برای طراحی لوگو انتخاب کنید، ما شمارا تا پایان همراهی می‌کنیم.

ساخت لوگوی ارزان یا حرفه‌ای؟

برخی گمان می‌کنند اعتبار طراحی یک لوگو با قیمت آن ارتباط دارد. با این تفکر، گمان می‌کنند یک لوگوی حرفه‌ای، ارزان نیست و یا یک لوگوی ارزان، حرفه‌ای طراحی نشده است. این‌یک تفکر سنتی است که امروزه تقریباً منسوخ‌شده است.

اگرچه شاید برندهایی از طراحی لوگو باشند که ارزش لوگو را باقیمت آن بسنجند؛ اما تیم حرفه‌ای ما این ساختار را شکسته است و با ایجاد طرحی نو، طراحی لوگو ارزان و حرفه‌ای را هدف اصلی خود قرار داده است. تیم حرفه‌ای ما طراحی لوگو را با تعرفه مناسب و رعایت استانداردها به شما تحویل می‌دهد.

طراحی لوگو ارزان قیمت و حرفه ای

طراحی لوگو ارزان با رایان طرح

هر کاری نیازمند تخصص است. برای طراحی لوگو هم باید به دنبال تخصص و حرفه بود. برخی برای اینکه هزینه نکنند، کار طراحی لوگو را خودشان انجام می‌دهند؛ اما چون تخصص ندارند، نتیجه لازم را از کارشان نمی‌گیرند و بعدها ممکن است لوگوی آن‌ها نتواند مشتری را جذب کند. این افراد شناخت درستی از کار ندارند و از ابتدا کار و سوددهی برندشان را فدای تعرفه لوگو می‌کنند. رایان طرح با طراحی لوگو ارزان، سعی دارد این مشکل را از پیش پای صاحبان برند بردارد.

رایان طرح با داشتن تیمی متخصص و مجرب، ساخت لوگو ارزان اما حرفه‌ای را هدف خود قرار داده است تا از این طریق به صاحبان برند اطمینان دهد که یک لوگوی خوب و حرفه‌ای می‌تواند با تعرفه‌ای مناسب، طراحی شده و نتایجی بسیار خوب را در سوددهی به دنبال داشته باشد.

شاید با خود بگویید چرا رایان طرح با داشتن تیم مجرب، لوگوی ارزان طراحی می‌کند؟ هدف تیم رایان طرح به‌کارگیری تخصص و تجربه با بیشترین بازدهی برای صاحبان برند است. چون به این نکته واقف است که تجربه و تخصص در کنار هم می‌تواند منجر به نتیجه موردنظر شده و مرزهای موفقیت را درنوردد.

پس بهتر است ابعاد فکریتان را گسترش دهید و فکر کنید که با سپردن کار طراحی لوگو ارزان به رایان طرح هم به هدفی که برای داشتن یک لوگوی مناسب و استاندارد است دست پیدا می‌کنید و هم طراحی لوگوی شما با تعرفه مناسب انجام‌شده است.

شرکت طراحی لوگو رایان طرح، طراحی لوگوی برند شما یا هر شرکت دیگری را باقیمت و تعرفه مناسب و ارزان، انجام می‌دهد. برای اینکه بیشتر در مورد رایان طرح بدانید، می‌توانید سابقه این تیم را جستجو کنید؛ خواهید دید که با طراحی لوگوهای ارزان و حرفه‌ای، توانسته است صاحبان برند و مشتری‌های بسیاری را جذب خود کند.

اگر شما هم به دنبال یک لوگوی ارزان اما استاندارد هستید، همین‌الان با ما تماس بگیرید. سایت طراحی لوگو رایان طرح هدفمند عمل می‌کند و به دنبال این است که با فراهم کردن رضایت مشتری، عملکرد بهتری ارائه داده و خود تبدیل به بهترین برند در زمینهٔ طراحی لوگو شود، با این هدف، اطمینان و اعتماد به مشتری را برگزیده و در جهت خدمت به افراد، طراحی آرم ارزان و حرفه‌ای را هدف خود قرار داده است.

سفارش طراحی لوگگ ارزان

 

برای سفارش طراحی لوگو ارزان و اطلاع از تعرفه‌ها، با شماره 09229026345 از طریق واتساپ تماس بگیرید. همین حالا امتحان کنید و با طراحی لوگوی کسب و کار خود، در مسیر موفقیت قرار بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

7 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لوگو ارزان – سفارش لوگو حرفه ای»

 1. فروشگاه شومیز

  سلام درود
  من می‌خوام که برای سایت اینترنتی خودم که تو حوزه فروش شومیز زنانه هست طراحی لوگو ارزان انجام بدم اما نمیدانم چه نوع لوگویی سفارش بدم. لطفاً راهنمایی کنید

  1. امید کریمی

   سلام یه روز قشنگ – یه روز خوب مال شما !
   عزیز جان اگر شما قصد سفارش طراحی لوگو ارزان را دارید.برای مشاوره اینکه چه لوگویی مناسب شماست باید با شماره 02191307049 تماس بگیرید.

 2. Bartaramoozesh

  Salam
  Agar bekham yek logo arzan ghrymat sefaresh bedam che sabki be nazar shoma monasebtare? Hoze kari ma dar instagram tolid mohtava ast

  1. امید کریمی

   سهم امروزتان شادی- سهم قلبتون مهربانی !
   سبک های مختلفی در لوگو وجود دارند که شما می توانید با یک مشاوره درست و اصولی با کارشناسان هویت بصری و طراحی ؛ بتوانید سبک مورد نظر خودتان را پیدا کنید. بدین منظور عزیزم میتوانی در ساعات کاری با مجموعه تماس بگیرید و با واحد یک ؛ یک مشاوره اصولی طراحی بگیری .

 3. سلام
  هزینه ای میگویید که ارزان هست چقدره؟ چون مثلا واسه ساخت لوگو برای شرکت خدماتی چقدر باید هزینه کنیم؟ تخفیف دوره ای دارید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی لوگو ارزان

طراحی لوگو ارزان

فهرست مطالب

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج زمستانه ست اداری می زمس از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل زمستان استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ

نمونه طراحی لوگو

ثبت سفارش در تلگرام و واتس آپ
مکالمه را شروع کنید
اگر تلگرام دارید،همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب نمایید

مهم و ضروری

با توجه به شرایط فعلی اینترنت؛ ما در رایان طرح همانند قبل آماده قبول سفارش مشتریان هستیم. برای ثبت سفارش با یکی از روش های زیر که برای شما مقدور است اقدام کنید.

1- شماره تماس : 02191307049 (از 9 صبح تا 20)
2- ایدی تلگرام : @rayantarh (پاسخگویی 24 ساعته)
3-شماره واتساپ ؛ تلگرام : 09229026345 
4-ثبت سفارش به صورت خودکار در پورتال رایان طرح با پر کردن فرم مربوطه
5-چت آنلاین> مانند تلگرام > بدون فیلترشکن و… روی سرور های ایرانی

سفارشاتی که در این شرایط ثبت می شوند سریع تر از قبل و با کیفیت بالاتر نیز تحویل داده می شوند.
اگر دسترسی به وی پی ان ندارید > از چت آنلاین رایان طرح استفاده کنید.یا برای دریافت کارها از چت آنلاین استفاده کنید.