گرافیگ

قیمت طراحی لوگو

طراحی لوگو برای هر کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. ما عموما خیلی از کسب و کار ها را با لوگوی آن ها می شناسیم. در این مقاله میخواهیم به قیمت طراحی لوگو بپردازیم و و به شما یک دید در خصوص تعرفه طراحی لوگو بدهیم. در بین مقاله شما می‌توانید قیمت طراحی لوگو را ببینید و در صورت تمایل با ما جهت طراحی یک لوگو حرفه ای  در ارتباط باشید.

اگر هنوز نمی دانید که چرا باید یک لوگو حرفه ای داشته باشید پیشنهاد می کنیم مقاله ل را مطالعه کنید.

عوامل موثر بر هزینه طراحی لوگو

لوگو یکی از مباحث مهمی است که باید از ابتدای کسب و کار تا رشد کسب و کار به آن فکر کنند. لوگو اعتبار کسب و کار شماست و هزینه برای طراحی یک لوگو حرفه ای واقعا کار اشتباهی نیست. قیمت طراحی لوگو می تواند از رایگان تا قیمت های میلیونی باشد.. فاکتور‌های تاثیر گذار در قیمت طراحی لوگو  های مختلف به شرح زیر هستند.

نوشته های مشابه

 

چرا باید لوگو داشته باشیم ؟ (از سیرتا پیاز) | رایان طرح

  • نوع طرح لوگو

با توجه به نوع طرح لوگو که در همین مقاله نیز اشاره کردیم میتواند قیمت آن متفاوت باشد.

  • زمان صرف شده برای طراحی لوگو

پیدا کردن یک ایده؛ پیدا کردن یک طرح خاص که پرستيژ بالایی برای کسب و کار شما داشته باشد و همه نکات مهم در طراحی لوگو در آن رعایت شده باشد قطعا زمان بسیار زیادی از طراح خواهد گرفت.

  • دفعات ویرایش

دفعات ویرایش یک لوگو هر چقدر بیشتر باشد قطعا تاثیر بسیار زیادی روی قیمت خواهد داشت.

  • بودجه‌ی کارفرما

    بودجه کارفرما نیز تاثیر بسیار زیادی در فاکتور های قیمت طراحی لوگو خواهد داشت. برای مثال یک کارفرما بودجه بین 900 تا 3 میلیون را برای طراحی لوگو خود در نظر میگیرید. و کارفرمای دیگری با توجه به کسب و کار که دارد  غالبا تا 20 میلیون نیز بودجه برای طراحی لوگو در نظر بگیرد. پیشنهاد می کنیم که بودجه مناسبی را برای طراحی لوگو خود در نظر بگیرید و با یک طراح حرفه ای کار کنید.

  • طرح های اولیه

هر چقدر طرح های اولیه بیشتر باشد و به زبان خیلی ساده اتود ها و طرح های بیشتری برای شما زده شود روی لوگو شما تاثیر گذار خواهد شد.

شما با توجه به بودجه ای و نوع کسب و کاری که دارید و نیز سلیقه خودتان میتوانید بدنبال طراحی باشید که این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد.و بتوانید برند خود را در میان مشتریان و رقیب های خود بهترین شکل ممکن معرفی کنید.

 قیمت طراحی لوگو چگونه تعیین میشود؟

اگر بخواهیم بصورت کلی بیان کنیم باید بگوییم که نرخ طراحی لوگو هیچ وقت ثابت نیست و معیار و فاکتور های زیادی در قیمت طراحی تاثیر گذار است.شما میتوانید با استفاده از نرم افزار های طراحی ؛حتی بصورت رایگان طراحی لوگو خود را انجام دهید. مهم ترین عامل در هزینه طراحی لوگو گرافیست لوگو است. قطعا اگر شما با یک گرافیست معروف و متخصص کار کنید قطعا هزینه طراحی لوگو شما بالا خواهد رفت. به طور کلی نرخ طراحی لوگو بیشتر از سوی گرافیست  تعیین می شود.ولی معمولا از یک مقدار مشخصی پایین تر نخواهد بود.

انواع لوگو (راهنمای جامع)+ با مثال | رایان طرح

قیمت طراحی لوگو تایپ

لوگو تایپ یک ارم نوشتاریه که با استفاده از فونت های خیلی متفاوت دستی یا فونت های کامپیوتری طراحی می شود . لوگو تایپ شما هرچقدر ساده تر و خوانا تر باشد راحتر در ذهن جای میگیرید. طراحی لوگو تایپ شما باید به گونه ای باشد که خوانایی جذاب و به یادماندنی داشته باشد فراموش نکنید لوگو شما باید در عین سادگی؛ خاص نیز باشد. طراحی یک لوگو به این شکل اصلا کار ساده ای نیست . قیمت طراحی لوگو تایپ بر همین اساس تعیین می شود. و معمولا از سایر انواع لوگو ارزان می باشد.

قیمت طراحی لوگو تصویری

لوگوی تصویری اغلب برای کسب و کارهایی که خدمات و یا تجارتی روشن دارند به کار می رود. این لوگو یک تصویر به عنوان سمبلی از کسب و کار می باشد و عموما  از تصاویر واقعی و یا انتزاعی در آن استفاده می شود. هزینه طراحی لوگو تصویری از لوگوتایپ گرانتر است.

نرخ طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی ترکیبی لوگویی است که از  لوگوی تصویر و لوگوی تایپی در طراحی آن استفاده می شود.  در طراحی آن استفاده شده است. قیمت طراحی لوگو ترکیبی از  لوگوی تصویری و لوگوی تایپ بیشتر است . در این طراحی لوگو شما نباید بیش از حد  شلوغ باشد . و کیفیت هر دو مورد بالا باید در آن رعایت شده باشد.

نرخ طراحی لوگو لتر مارک یا مونوگرام:

شاید  در بین  لوگوها لوگوهای مونوگرام را دیده باشید. این نوع  از لوگوها بر اساس حرف اول کسب و کار شما طراحی شده اند. قیمت طراحی لوگو لترمارک تقریبا برابر با لوگوتایپ است و  قالبا ارزانتر از سایر طراحی های لوگو است.

قیمت طراحی لوگو انجمن طراحان

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران طبق برنامه سالانه خود، تعرفه سال 99 خدمات حرفه‌ای طراحان گرافیک ایران را بروزرسانی و منتشر کرد. ایـن تعرفـه در جهـت پشـتیبانی از حقوق صنفـی طراحان گرافیـک و تعریف حـدود وظایـف و خدمـات طراحـی گرافیـک بـرای سـفارش‌دهندگان و مراجـع ذینفـع تدویـن شـده اسـت.البته 90 درصد طراحان و گرافیست ها از این تعرفه ها استفاده نمی کنند زیرا قیمت های بسیار گزافی در این تعرفه گنجانده شده است. و قیمت رایان طرح بسیار بسیار مناسب تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیک شما میتوانید تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک 99 را دانلود کنید.

دانلود تعرفه انجمن طراحان گرافیگ

تعرفه طراحی لوگو در سال 1400

با توجه به شرایط فعلی در جامعه تعرفه طراحی لوگو  توسط رایان طرح بسیار پایین تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیگ است.در انتهای همین صفحه میتوانید  قیمت طراحی لوگو در سال 1400 را مشاهده کنید و لوگو خود را سفارش بدهید.

قیمت طراحی لوگو حرفه ای چگونه تعیین می شود؟

لوگو اعتبار  برند شما است  هزینه برای لوگو در واقع هزینه نیست سرمایه گذاری برای کسب و کار شما است.  شما با داشتن یک لوگو منحصر به فرد می توانید خودتان را متمایز تر از سایر رقبا در جوامع کسب وکار معرفی کنید. همچنین یک لوگو حرفه ای  شعار و پیام کسب و کار شما را به گوش مشتریان و همکارانتان می رساند.

هزینه طراحی لوگو ساده چگونه تعیین می شود؟

نوع کسب و کار شما قیمت طراحی لوگو پرداخت شده را تعیین می کند. قیمت طراحی لوگو را بودجه شما تعیین می کند. طراحی لوگو یک مسئله بسیار مهم برای برند و کسب و کار شما است.  اگر کسب و کار شما بزرگ است و با بودجه بسیار بالایی فعالیت می کند حتما از یک طراحی لوگو حرفه ای و خاص استفاده کنید. زیرا اعتبار برند و کسب و کار شما  را تا حد زیادی لوگو تعیین می کند .و هزینه طراحی لوگو شما اگر زیاد باشد برای شما ارزش خواهد داشت.

 قیمت طراحی لوگو چگونه تعیین  می شود؟

قیمت و تعرفه لوگو با توجه به سه معیار خیلی مهم تعیین می شود 1-اختصاصی بودن لوگو 2-نمونه کارهای قوی و زیاد طراح گرافیگ 3- برند بودن شرکت طراحی لوگو . همانطور که میدانید  قیمت یک ماشین پراید با خودرو های گرانقیمت مقایسه کرد. به همین خاطر  نمیتوان ارزش یک لوگوی  کپی شده  و لوگوی ساده را با یک لوگوی اختصاصی و دارای پرستیژ مقایسه نمود.

آیا هر لوگوی گران قیمتی با کیفیت و خاص است؟

قطعا پاسخ به این سوال نه می باشد. برای اینکه طراحی لوگو حرفه ای انجام شود باید به سه فاکتور  1-اختصاصی بودن لوگو 2-نمونه کارهای قوی و زیاد طراح گرافیگ 3- برند بودن شرکت طراحی لوگو  توجه کنید.

رایان طرح چگونه قیمت طراحی لوگو را تعیین می‌کند؟

رایان طرح با توجه به در نظر گرفتن شرایط فعلی جامع سعی نموده تعرفه طراحی لوگو خود را به نحوه ای قیمت گذاری کند که کسب و کار های بیشتری بتوانند از طراحی یک لوگو شیک و اختصاصی بهره مند شود. همچنین شما میتوانید با سفارش طراحی لوگو  از یک تخفیف 10 درصدی روی تمام خدمات گرافیگی رایان  طرح بهره مند شوید.

چگونه سفارش لوگوی خود را ثبت کنم؟

برای سفارش لوگو خود میتوانید با شماره واتساپ 09229026345 در ارتباط باشید یا برای مشاوره رایگان قبل از طراحی لوگو با شماره 02191307049 تماس بگیرید.

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

3 دیدگاه

  1. لیست قیمت لوگو-قیمت طراحی لوگو حرفه ای-قیمت بازسازی لوگو-قیمت طراحی لوگو ارزان
    قیمت طراحی لوگو ساده-قیمت طراحی لوگو در اصفهان-تعرفه طراحی لوگو 98-لوگوشیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا