مقالات طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو + تعرفه 1400

در این پست چه می خوانید؟

طراحی لوگو برای هر کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. ما عموما خیلی از کسب و کارها را با لوگوی آن ها می شناسیم. در این مقاله میخواهیم به قیمت طراحی لوگو” بپردازیم و و به شما یک دید در خصوص تعرفه طراحی لوگو بدهیم. در این مقاله شما می‌توانید قیمت طراحی لوگو را ببینید و در صورت تمایل با ما جهت طراحی یک لوگو حرفه ای در ارتباط باشید.

نکته : اگر شما فقط لوگو میخواهید طراحی کنید می بایست فقط هزینه طراحی لوگو رو پرداخت کنید و امکان سفارش طراحی لوگو به تنهایی وجود دارد. ولی اگر نیاز به لوگو+ ست اداری دارید میتوانید از پکیج ها استفاده کنید درون هر پکیج طراحی لوگو نیز وجود دارد و نیاز به سفارش جدا و پرداخت هزینه جدا نمی باشد و لوگو جزو پکیج های زمستانه است.

هزینه طراحی لوگو  ( تحویل 10 تا 14 روزه) 1/290 ت
پکیج زمستانه ویژه ( پلن اول)‌

موارد پکیج شامل :

 1. طراحی لوگو حرفه ای
 2. طراحی مهر شرکت در یک سایز
 3. طراحی کارت ویزیت دو رو
 4.  طراحی سر برگ a4
 5. طراحی سر برگ a5
 6. طراحی پاکت a4
 7. طراحی پاکت ملخی
 8. طراحی فاکتور
 9. طراحی تقویم و کاغذ یادداشت
 10. طراحی سربرگ (یک سایز )‌به صورت فایل word
 11. لوگو موشن سه بعدی
 12. *ارائه فایل لایه باز کل فایل های طراحی شده *
 13. *ارائه تصویر پروفایل شبکه های اجتماعی ( لوگو )‌

🎁هدیه ها :

 • یک ساعت مشاوره رایگان در خصوص رشد و ارتقا فروش یا تبلیغات توسط کارشناس تبلیغات
 • شش ماه پشتیبانی برای کل پکیج (و تغییرات رایگان)
 • ویژه : طراحی به صورت دو زبانه (موارد مورد نیاز)
 • 190 هزارتومان هدیه برای 3 سفارش بعدی شما ( برای سفارش کارهای گرافیکی)

قیمت تحویل : 14 روز کاری

بهای  این پکیج :   2/470  (‌دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزارتومان)

برای سفارش این پکیج با شماره 09229026345 در واتساپ در ارتباط باشید.

پکیج زمستانه (پلن دوم‌)‌

موارد این پکیج :

 1. طراحی لوگو
 2. طراحی مهر شرکت در یک سایز
 3. طراحی کارت ویزیت دو رو
 4. طراحی سر برگ a4
 5. طراحی سر برگ a5
 6. طراحی پاکت a4
 7. طراحی پاکت ملخی
 8. طراحی سربرگ (یک سایز )‌در فایل ورد
 9. ارائه تصویر پروفایل شبکه های اجتماعی ( لوگو )‌

🎁 هدیه : لوگو موشن .

زمان تحویل: 10 روز کاری

قیمت این پکیج :   1/770  (‌یک میلیون و چهارصد و هفتاد هزارتومان)

برای سفارش این پکیج با شماره 09229026345 در واتساپ در ارتباط باشید.

مشاوره تخصصی طراحی لوگو و سفارش تلفنی با کارشناسان : 02191307049 ( تماس بگیرید)‌

ارتباط از طریق پیام رسان واتساپ و چت در واتساپ : 09229026345

هنگام پرداخت هزینه‌ طراحی لوگو چه انتظاری باید داشته باشید؟

لوگو بخش مهمی از هویت هر نام تجاری است و اغلب اولین چیزی است که یک مشتری می‌بیند و استفاده از لوگویی که برجسته‌تر از رقبای آن برند است، بسیار مهم است. یک طراح حرفه‌ای لوگو زمان می‌گذارد تا دیدگاه، سلیقه‌ی مؤسس و ویژگی‌هایی را که لوگو باید به موفقیت کسب و کار اضافه کند، بفهمد. طراح لوگو حرفه‌ ای در مورد سایر قطعات طراحی مشابه این برند تحقیق می‌کند و آن را با کارآفرین در میان می‌گذارد تا مطمئن شود وجه فکری مشترکی در رابطه با طراحی لوگو دارند. انتظاری که مشتری از طراح لوگو دارد این است که طراح در حین کار مجموعه‌ای از طرح‌ها با تصاویر، بافت، رنگ‌ها و تایپوگرافی‌های متفاوت را به مشتری ارائه کند و در صورت امکان انتخاب طرح نهایی با کمک یکدیگر انجام گیرد.

مانند هر سرویسی انواع مختلفی از قیمت‌ها و بسته‌های طراحی لوگو وجود دارد و مهم این است که بدانید در ازای پول خود، چه چیزی دریافت می‌کنید. لوگویی که مشتری انتظار دارد در هنگام پرداخت هزینه دریافت کند، لوگوی طراحی‌شده‌ی تخصصی برای برند است که هویت آن برند را نشان می‌دهد و به‌صورت کاملاً حرفه‌ای طراحی‌شده تا پاسخگوی نیاز مشتری باشد و می‌تواند منجر به تجارت بیشتر شود و هم‌چنین منحصربه‌فرد باشد و از برندهای مشابه دیگر کپی نشده باشد.

طرح نهایی که به شما هنگام دریافت هزینه ارائه می‌شود، باید شامل فرمت‌هایی باشد که می‌توانید برای استفاده‌های بعدی، آن را بایگانی کنید و به‌طورمعمول باید انتظار داشته باشید که نسخه‌های دوبعدی لوگوی شما برای استفاده در وب‌سایت و چاپ،آماده باشد. علاوه بر این، تصاویر منبع اصلی طراحی لوگو نیز باید در قالب Adobe Illustrator یا Photoshop، ارائه شوند.

طراحی لوگو تایپی
نمونه لوگو تایپ

قیمت لوگو و سفارش طراحی لوگو

لوگوی سازمان شما این پتانسیل را دارد که کسب و کار شما را رونق ببخشد و یا آن را خراب کند. شما باید فرایند طراحی لوگو را جدی بگیرید، حتی اگر توانایی کار با بهترین طراحان را ندارید. قبل از اینکه به دنبال طراح لوگو بگردید و از قیمت آن سؤال کنید، به ارزش‌افزوده‌ای که این لوگو برای برند شما به ارمغان می‌آورد، فکر کنید و به دنبال طراحانی باشید که نمونه کارهای مشابه برندتان را به شما ارائه کنند و در مورد مشکلاتی که لوگو آنها را حل می‌کند، با شما صحبت کنند.

هرچه ارزش لوگو و سیستم هویت جدید برای برند و کسب و کار شما بیشتر باشد، می‌توانید انتظار پرداخت هزینه‌ی بیشتری برای طراحی داشته باشید. لوگوهای خوب طراحی‌شده، فروش و ثبت‌نام را افزایش می‌دهند. لوگوهای حرفه‌ای طراحی‌شده باعث ایجاد اعتمادبه‌نفس در کسب و کار می‌شوند.همچنین یک لوگوی خوب طراحی‌شده، سیگنالی است که مشتری در انتخاب برند موردنظر برای خرید و یا سرمایه‌گذاری به دنبال آن است.

هزینه و قیمت طراحی لوگو برای برندها و کسب و کارهای مختلف سؤالی است که جواب مشخصی برای آن وجود ندارد، چرا که هزینه‌ی طراحی بسته به نوع برند،درخواست مشتری، تخصص طراح و … متفاوت است. بنابراین نمی‌توان یک قیمت خاص را برای طراحی لوگو تعیین کرد. علاوه بر این، همه طراحان گرافیک از روش‌های مختلفی برای تعیین هزینه‌ی طراحی لوگو استفاده می‌کنند.

 انواع لوگو
لیست 5 نوع لوگو توسط رایان طرح

قیمت طراحی لوگو تایپ

نمونه لوگوی ترکیبی رایان طرح
چند نمونه لوگوتایپ ایرانی

لوگو تایپ یک آرم نوشتاریه که با استفاده از فونت های خیلی متفاوت دستی یا فونت های کامپیوتری طراحی می شود. لوگو تایپ شما هرچقدر ساده تر و خوانا تر باشد، راحتر در ذهن جای میگیرید. طراحی لوگو تایپ شما باید به گونه ای باشد که خوانایی جذاب و به یادماندنی داشته باشد. فراموش نکنید لوگو شما باید در عین سادگی، خاص نیز باشد. طراحی یک لوگو به این شکل اصلا کار ساده ای نیست. قیمت طراحی لوگو تایپ بر همین اساس تعیین می شود و معمولا از سایر انواع لوگو ارزان می باشد.

قیمت طراحی لوگو تصویری

لوگوی تصویری اغلب برای کسب و کارهایی که خدمات و یا تجارتی روشن دارند به کار می رود. این لوگو یک تصویر به عنوان سمبلی از کسب و کار می باشد و عموما از تصاویر واقعی و یا انتزاعی در آن استفاده می شود. هزینه طراحی لوگو تصویری از لوگوتایپ گرانتر است.

 طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی ترکیبی لوگویی است که از لوگوی تصویر و لوگوی تایپی در طراحی آن استفاده می شود. قیمت طراحی لوگو ترکیبی، از لوگوی تصویری و لوگوی تایپ بیشتر است. در این طراحی لوگو شما نباید بیش از حد شلوغ باشد و کیفیت هر دو مورد بالا باید در آن رعایت شده باشد.

بهترین لوگوها با سفارش در رایان طرح

عوامل موثر بر هزینه طراحی لوگو

لوگو یکی از مباحث مهمی است که باید از ابتدای کسب و کار تا رشد کسب و کار به آن فکر کنند. لوگو اعتبار کسب و کار شماست و هزینه برای طراحی یک لوگو حرفه ای واقعا کار اشتباهی نیست. قیمت طراحی لوگو می تواند از رایگان تا قیمت های میلیونی باشد. فاکتور‌های تاثیر گذار در قیمت طراحی لوگوهای مختلف به شرح زیر هستند.

 1. نوع طرح لوگو
 2. زمان صرف شده برای لوگو
 3. دفعات ویرایش
 4. بودجه کارفرما
 5. طراحی های اولیه
 6. نوع طرح لوگو

با توجه به نوع طرح لوگو که در همین مقاله نیز اشاره کردیم میتواند قیمت آن متفاوت باشد.

 • زمان صرف شده برای طراحی لوگو

پیدا کردن یک ایده، پیدا کردن یک طرح خاص که پرستيژ بالایی برای کسب و کار شما داشته باشد و همه نکات مهم در طراحی لوگو حرفه ای در آن رعایت شده باشد قطعا زمان بسیار زیادی از طراح خواهد گرفت.

 • دفعات ویرایش

دفعات ویرایش یک لوگو هر چقدر بیشتر باشد، قطعا تاثیر بسیار زیادی روی قیمت خواهد داشت.

 • بودجه‌ی کارفرما

  بودجه کارفرما نیز تاثیر بسیار زیادی در فاکتور های قیمت طراحی لوگو خواهد داشت. برای مثال یک کارفرما بودجه بین 900 تا 3 میلیون را برای طراحی لوگو خود در نظر میگیرید و کارفرمای دیگری با توجه به کسب و کار که دارد غالبا تا 20 میلیون نیز بودجه برای طراحی لوگو در نظر بگیرد. پیشنهاد می کنیم که بودجه مناسبی را برای طراحی لوگو خود در نظر بگیرید و با یک طراح حرفه ای کار کنید.

 • طرح های اولیه

هر چقدر طرح های اولیه بیشتر باشد و به زبان خیلی ساده اتود ها و طرح های بیشتری برای شما زده شود، روی لوگو شما تاثیر گذار خواهد شد.

شما با توجه به بودجه و نوع کسب و کاری که دارید و نیز سلیقه خودتان، میتوانید بدنبال طراحی باشید که این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد و بتوانید برند خود را در میان مشتریان و رقیب های خود بهترین شکل ممکن معرفی کنید.

نمونه لوگو امبلم

قطعا اگر شما با یک گرافیست معروف و متخصص کار کنید، قطعا هزینه طراحی لوگو شما بالا خواهد رفت. به طور کلی نرخ طراحی لوگو بیشتر از سوی گرافیست تعیین می شود؛ ولی معمولا از یک مقدار مشخصی پایین تر نخواهد بود. ویدیو های زیر را بببنید و دقت کنید که تیم ما کلی زمان برای طراحی صرف می کنند.

انواع لوگو

نرخ طراحی لوگو لتر مارک یا مونوگرام:

شاید در بین لوگوها، لوگوهای مونوگرام را دیده باشید. این نوع از لوگوها بر اساس حرف اول کسب و کار شما طراحی شده اند. قیمت طراحی لوگو لترمارک تقریبا برابر با لوگوتایپ است و قالبا ارزانتر از سایر طراحی های لوگو است.

قیمت طراحی لوگو انجمن طراحان

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران طبق برنامه سالانه خود، تعرفه سال 1400 خدمات حرفه‌ای طراحان گرافیک ایران را بروزرسانی و منتشر کرد. ایـن تعرفـه در جهـت پشـتیبانی از حقوق صنفـی طراحان گرافیـک و تعریف حـدود وظایـف و خدمـات طراحـی گرافیـک بـرای سـفارش‌دهندگان و مراجـع ذینفـع تدویـن شـده اسـت و قیمت رایان طرح بسیار بسیار مناسب تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیک شما میتوانید تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک 1400 را دانلود کنید.

دانلود تعرفه انجمن طراحان گرافیگ

تعرفه طراحی لوگو در سال 1400

با توجه به شرایط فعلی در جامعه تعرفه طراحی لوگو توسط رایان طرح بسیار پایین تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیگ است.  میتوانید قیمت طراحی لوگو در سال 1400 را مشاهده کنید و لوگو خود را سفارش بدهید.

قیمت طراحی لوگو حرفه ای چگونه تعیین می شود؟

لوگو اعتبار برند شما است. هزینه برای لوگو در واقع هزینه نیست، سرمایه گذاری برای کسب و کار شما است. شما با داشتن یک لوگو منحصر به فرد می توانید خودتان را متمایز تر از سایر رقبا در جوامع کسب وکار معرفی کنید. همچنین یک لوگو حرفه ای شعار و پیام کسب و کار شما را به گوش مشتریان و همکارانتان می رساند.

هزینه طراحی لوگو ساده چگونه تعیین می شود؟

نوع کسب و کار شما قیمت طراحی لوگو پرداخت شده را تعیین می کند. طراحی لوگو یک مسئله بسیار مهم برای برند و کسب و کار شما است. اگر کسب و کار شما بزرگ است و با بودجه بسیار بالایی فعالیت می کند، حتما از یک طراحی لوگو حرفه ای و خاص استفاده کنید. زیرا اعتبار برند و کسب و کار شما را تا حد زیادی لوگو تعیین می کند. هزینه طراحی لوگو شما اگر زیاد باشد، برای شما ارزش خواهد داشت.

 قیمت طراحی لوگو چگونه تعیین می شود؟

همانطور که میدانید نمیتوان قیمت یک ماشین پراید با خودروهای گرانقیمت مقایسه کرد. به همین خاطر، نمیتوان ارزش یک لوگوی کپی شده و لوگوی ساده را با یک لوگوی اختصاصی و دارای پرستیژ مقایسه نمود.

چرا نباید طراحی لوگو خود را ارزان انجام دهیم؟

ده ها دلیل وجود دارد که شما نباید طراحی لوگو خود را ارزان انجام دهید. که چند مورد منطقی را با هم در ادامه بررسی می کنیم.

1- اولین دلیل – متخصص یا کارشناس نبودن طراح

تا این مرحله از زندگی همه ما بارها برای ساخت یا تعمیر وسایل یا دیزاین یک طرح ؛ به افرادی که قیمت های ارزانی داشته اند مراجعه نموده ایم! درسته؟ و در اینجا یک سوال است آيا طرح نهایی و نتجه دلخواه ما با فرد متخصص یکی بود؟ قطعا باید پاسخ شما خیر باشد.زیرا هیچ متخصص یا طراح حرفه ای قیمت ارزانی ندارد و افراد متخصص برای کار خود ارزش قائل هستند.

2-دومین دلیل- اهمیت شرکت یا کسب و کار شما برای شما

شرکت یا کسب و کار شما چه اهدافی دارد؟ چقدر می خواهد پیشرفت کند؟ چقدر برای رشد و پیشرفت شرکت خود برنامه ریزی نموده اید؟ اگر پاسخ به این سوالات خیر است و هیچ آینده ای در کسب و کار خود نمی بینید نیازی به هزینه کردن برای سفارش طراحی لوگو خود ندارید!. بیاید برند های معروف و موفق ایرانی را باهم بررسی کنیم (اسنپ-تپسی-همراه اول- ایرانسل -بانک سامان- بانک رسالت-دیجی کالا *آیا این برند ها را می شناسید؟)‌ این برند ها طراح لوگو داشته اند و یکی از دلایل موفقیت این برند ها به لوگو خود بر میگردد.پس اگر میخواهید واقعا موفق شوید با یک طراح لوگو حرفه ای کار کنید و نگران هزینه نباشید.

سفارش طراحی لوگو با قیمت ارزان

رایان طرح چگونه قیمت طراحی لوگو را تعیین می‌کند؟

رایان طرح با توجه به در نظر گرفتن شرایط فعلی جامع سعی نموده تعرفه طراحی لوگو خود را به نحوه ای قیمت گذاری کند که کسب و کار های بیشتری بتوانند از طراحی یک لوگو شیک و اختصاصی بهره مند شود. همچنین شما میتوانید با سفارش طراحی لوگو از یک تخفیف 10 درصدی روی تمام خدمات گرافیگی رایان طرح بهره مند شوید.

چگونه سفارش لوگوی خود را ثبت کنم؟

برای سفارش لوگو خود، می توانید با شماره واتساپ 09229026345 در ارتباط باشید یا برای مشاوره رایگان قبل از طراحی لوگو با شماره 02191307049 تماس بگیرید.

4.7/5 - (18 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

29 دیدگاه

 1. سلام مقاله واقعا عالی بود نمونه کار های خیلی‌ خوبی هم دارید من به طراحی لوگو نیاز دارم ولی بین سایت شما و پاراماتیک و بلو مارکتینگ موندم آخه همه تون نمونه کار های خیلی‌ حرفه‌ای دارید

 2. سلام
  شما در رابطه با نحوه قیمت گذاری لوگو صحبتی نکردید که چطور این تعرفه ها مشخص شده است. نحوه قیمت گذاری بر روی لوگویی که طراحی میشود بر چه اصولی است و چه فاکتورهایی معمولا بر روی هزینه آن تاثیرگذار است؟

  1. سلام وقت بخیر: با توجه به تعداد نمونه کار + کیفیت نمونه کارها ی هر طراح قیمت را خود طراح مشخص می کند. موفق باشید .

 3. لوگوهایی که توی ایران طراحی میشه رو نمیشه با نمونه های حرفه ای خارجی مقایسه کرد به همین خاطر هست که قیمت پایین معمولا برای طراحی لوگو در ایران تعریف میشود.

 4. سلام و خدا قوت به مجموعه پرتلاش رایان طرح امیدوارم که موفق باشید. ما یه شرکت داریم که میخواهیم ثبت برند کنیم. آیا لوگوی شما می تواند در هنگام ثبت برند تاییدیه لازم را بگیرد؟

 5. سلام ممنون از مطالب خوبتون – امکانش هست توضیح بدید که چرا قیمت لوگوی متنی با لوگوی تصویری متفاوت نیست و یکسان هست معمولا؟

 6. سلام
  نمونه کارهای شما نسبت به شرکت های دیگه حرفه ای تره و جذابیت بیشتری داره ولی یه خورده قیمت هاتون بالاعه.

 7. سلام من برای طراحی لوگو به چند تا شرکت پیام دادم و لوگویی بهم تحویل دادن رضایتم رو جلب نکرد و اون چیزی نبود که انتظار داشتم. بابت لوگویی که ساختند مبلغ ۲.۵ میلیون از من دریافت کردند. نمونه کارهایی که قرار داده بودین رو دیدم و حالا قصد دارم تا از سفارش طراحی لوگو رو به شرکت شما بسپارم. یکی سوالی که هست اینه که چطور من رو مطمئن میکنید که کاری که تحویل میگیرم طبق همون چیزی هست که گفتم و برام قابل قبوله؟
  کسب و کارم تو زمینه فروش کفش زنانه هست.

 8. سلام خسته نباشید من خودم طراحی لوگو برای موسسات زبان انگلیسی و انتشارات و … به صورت تقریبا حرفه ای انجام میدم اما از هزینه انجام کار اطلاعی ندارم که چقدر باید بگیرم تا یه موقع مدیون نشم. در این باره میشه یه توضیحات و راهنمایی کنید که چطور است؟

 9. سلام خدمت آقای کریمی عزیز وقتتون بخیر
  میخواستم بپرسم که آیا طراحی ست اداری هم انجام میدید؟
  با تشکر

  1. سلام وقت بخیر:
   بله طراحی ست اداری هم انجام می دهیم.در واتساپ به شماره 09229026345 خانم صفرلو پیام دهید یا با شماره 02191307049 جهت مشاوره تماس بگیرید.

 10. سلام صبح پاییزی بخیر. یک سوال خدمت شما داشتم این است ک مظنه طراحی لوگو آیا همین جداولی هست ک در این صفحه ارائه کرده اید ؟

 11. سلام روز عالی متعالی برای سفارش طراحی لوگو و قیمت دقیق طراحی لوگو باید از چه طریق با شما در ارتباط باشیم؟

  1. سلام وقت بخیر: خانم قندی عزیز برای ثبت سفارش طراحی لوگو با قیمت مناسب باید از طریق واتساپ همکاران در ارتباط باشید

 12. سلام تشگر از مقاله خیلی خوبتون
  رایان طرح سفارش طراحی لوگو داد شرکت ما
  عالی کارشون
  پسشنهو ب شما برای طراحی لوگو قیمت طراحی ارم و نشان خوبی دارن

 13. بهترین شرکت طراحی لوگو و بهترین قیمت طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو ارزان واقعا شرکت رایان طرح هست

 14. من خیلی ساله رایان طرح رو دنبال می نمایم. در کنار قیمت های مناسب فی طراحی لوگو مناسب نیز دارند . و با توجه به بررسی های که صورت گرفته است. ارزان ترین نرخ ها را در بین رقبای خود دارد.

 15. اوقات خوش- مرسی واقعا بهترین قیمت طراحی لوگو فارسی رو در این سایت توانستم پیدا کنم. پیشنهاد بنده به کلیه مخاطبینی ک این مقاله را مطالعه می کنند این سایت رایان طرح است

 16. سلام و درود بر تیم پر قدرت طراحی لوگو رایان طرح
  قیمت طراحی لوگو در کاندا چقدر است؟

  1. سلام خانم بو اذار
   قیمت طراحی لوگو در کشور کاندا رو قیمت ما ندرایم.
   ولی اگر در کاندا هستید و نیاز به طراحی لوگو برای کسب و کار خود احتیاج دارید . می توانید سفارش خود را به شماره 09229026345 در واتساپ ارسال کنید.
   موفق باشید

 17. سلام من یک آرایشگاه زنانه دارم و میخوام که یه لوگو حرفه ای برای مغازه ام طراحی کنم و اون رو توی پیج اینستاگرام هم استفاده کنم. متاسفانه خیلی از طراح ها پرزنت خوبی انجام نمیدن و باید به مشتریشون توضیح بدن و درک مناسبی از لوگو بهشون بدن ولی نمونه کارهای سایت شما رو دیدم مشتاق شدم تا یه لوگو برای آرایشگاهم سفارش بدم که البته قیمت طراحی لوگو رو که دیدم برای ۴ اتود ۴۸۰ هزار تومان هست که میخواستم سفارش بدم. چطور باید سفارشم رو ثبت کنم؟

  1. سلام و درود ممنون از شما بابت انتخاب تون
   به شما قول میدهیم ک تا اخر طراحی لوگو خوب در کنار شما باشیم.
   بله قیمت طراحی لوگو برای 4 اتود 690ت هست برای ثبت سفارش طراحی لوگو خود میتوانید به شماره واتساپ 09229026345 پیام بدهید.

 18. قیمت لوگو های شما چقدر به صرفه است و شرکت های دیگر از شما خیلی بیشتر هزینه دریافت می کنند.
  شما نیروی فریلسنز دارید؟

  1. سلام وقت بخیر:
   بله ما نیروی ثابت داریم .
   با توجه اوضاع شرایط کسب و کار ما هوای کسب و کار های اینترنتی یا فیزیکی رو داریم . و سعی کرده ایم تعرفه طراحی لوگو در سال 1400 را کاهش بدهیم . قیمت طراحی لوگو خیلی مناسب را در نظر بگیریم.

 19. لیست قیمت لوگو-قیمت طراحی لوگو حرفه ای-قیمت بازسازی لوگو-قیمت طراحی لوگو ارزان
  قیمت طراحی لوگو ساده-قیمت طراحی لوگو در اصفهان-تعرفه طراحی لوگو 98-لوگوشیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.