آکادمی

هشتگ های آماده اینستاگرام [لیست پرطرفدار ترین ها]

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار مهم برای کسب و کارها در ایران است که می تواند بهترین و ارزان ترین روش بازاریابی باشد. افزایش فروش و برندینگ کسب و کارها در اینستاگرام منوط به تعداد فالورها بوده که کار نسبتا سختی هست؛ اما  پرطرفدار ترین هشتگ آماده اینستاگرام می تواند یکی از معجزاتی باشد که به سرعت باعث افزایش فالورها و در نتیجه برندینگ و افزایش فروش می شود.

 

نوشته های مشابه

هشتگ اینستاگرام

هشتگ اینستاگرام به عنوان یک دسته بندی عمل کرده و زمانی که فرد کلمه ای را در قسمت اکسپلورر اینستاگرام سرچ می کند بر اساس همین هشتگ ها نتیجه حاصله به کاربر نمایش داده می شود. حال اگر قرار است یک فرد فالور، لایک و کامنت ها خود را افزایش دهد باید به سراغ پربازدید کننده ترین هشتگ های ثابت اینستاگرام برود.

 

انواع هشتگ از لحاظ مدت ماندگاری

شاید تیتر بالا کمی عجیب باشد! اما تمام هشتگ هایی که قرار از آن ها برای جذب کاربران استفاده کنیم به شکل ثابت نیستند و از لحاظ یک تاریخ انقضای خاصی دارند. به عنوان با توجه به حوادث یک سال اخیر خیلی هشتگ ها در یک مدت زمانی کوتاه (حداکثر 1 الی 2 ماه) بازخورد بسیار بالایی داشتند ولی بعد از این مدت، استقبال از این هشتگ ها فروکش کرد. حال اگر فقط به دنبال این هشتگ ها باشیم و دنبال موج سواری بالاخره از روی موج می افتیم و تمام فالورهای خود را از دست می دهیم. «البته در حال حاضر اگر عمر هشتگ های تاریخ انقضا دار حتی یک ساعت هم باشد، آن قدر اتفاق در عرض یک ساعت می افتد که هیچ وقت موج گیری تمام نمی شود با تشکر از دکتر😍😍»

 

خوب با توجه به متن بالا نتیجه می گیرم که باید تمرکز خود را روی چند هشتگ اصلی و ماندگار مانند ایرانگردی، ایران، love و غیره قرار دهیم و در زمان مناسب از هشتگ های تاریخ انقضا دار نیز استفاده کرده و موج سواری کنیم. البته انتخاب هشتگ اصلی حتما باید با توجه به نوع کار شما باشد و صرفا از هشتگ های بی ربط ولی ماندگار و پرطرفدار استفاده نکنید.

هشتگ آماده اینستاگرام

هشتگ های آماده مجموعه ای از پر بازدید ترین هشتگ های فارسی و انگلیسی هستند که شما می تواند به وسیله‌ی استفاده از این هشتگ ها فالورهای زیادی به سمت خود جذب کنید. با توجه به تعداد زیاد هشتگ ها نمی توانیم تمام موارد را در این مقاله ذکر کنیم، پس ممکن است هشتگی که شما دنبال آن هستید در ادامه وجود نداشته باشد، از این رو اگر هشتگ مرتبطی که دنبال آن هستید ولی نتوانسته‌اید آن را پیدا کنید، در کامنت اعلام کنید تا تیم پشتیبانی بهترین هشتگ های مرتبط با کار شما را ارائه دهند.

 

هشتگ های معروف اینستاگرام

انتخاب هشتگ های معروف اینستاگرام در ظاهر کار خیلی ساده است اما این که بتوان بهترین هشتگ را مرتبط با حوزه کاری خود پیدا کنید کار نسبتا سختی است و نیاز به مطالعه دارد. در ادامه لیست هشتگ ها معروف اینستاگرام به تفکیک زبان و حوزه فعالیت را دسته بندی و بررسی می کنیم.

هشتگ های پربازدید اینستاگرام

هشتگ های پربازدید اینستاگرام که در ادامه گفته می شوند، جز پربازدیدترین هشتگ های خارجی اینستاگرام هستند و شما با توجه به نیاز خود باید حداقل از 3 الی 5 هشتگ در پست و استوری های خود استفاده کنید. دقت داشته باشید تعداد فالورهایی که از طریق این هشتگ ها جذب می شود بسته به عوامل مختلفی مانند انتخاب درست هشتگ زمان انتشار پست و استوری و موارد دیگر دارد که در مقالات جداگانه ای به آن رسیدگی شده است. لیست تعدادی از هشتگ های معروف خارجی اینستاگرام در عکس زیر آورده شده است.

تا یادم نرفته  اشاره کنم … شما که به کسب وکار اهمیت میدهید حتما استوری و پست های حرفه ای نیز طراحی کنید .. و در کنار هشتگ های تان بتوانید  بیشترین بازخورد را از طراحی استوری و پست های تان بگیرید . در رایان طرح ما طراحی استوری حرفه ای و طراحی پست اینستاگرام حرفه ای را نیز انجام میدهیم . میتوانید از این دو خدمات نیز استفاده کنید.

پربازدیدترین هشتگ های فارسی

از آنجایی که بازار هدف ما ایران است و ایرانی ها بیشتر از هشتگ های فارسی استقبال می کنند، پس باید به دنبال هشتگ های پربازدید کننده مربوط به حوزه خود به زبان فارسی باشید. دقت داشته باشید که هشتگ های فارسی اهمیت بیشتری نسبت به رقیب های خارجی خود دارند و شما باید از هر دو هشتگ در کنار یکدیگر استفاده کنید. به این مسئله توجه داشته باشید که در وهله اول هدف شما جذب فالور، لایک و پست و فرقی نمی کند که یک خارجی پست شما را لایک کند یا یک ایرانی، مسئله مهم فقط تعداد است. از مهم ترین هشتگ های فارسی اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. پربازدیدترین هشتگ های غذا

یکی از پربازدید کننده ترین هشتگ های فارسی موضوعات مربوط به غذا می باشد. شاید تصور شود که هشتگ های آشپزی فقط توسط خانم ها جستجو می شود، در حالی که این موضوع همان‌قدر که در بین خانم ها طرفدار دارد در بیان آقایان نیز مهم است و اصولا غذا یکی از مهم ترین سرچ های اینستاگرام است که می توان از طریق آن کسب درآمد کرد. بالاخره شکم نیاز به غذا دارد و خیلی از افراد به دنبال یک رستوران و فست فودی خوب می گردند و این یعنی یک بازار آماده برای رستوران و فست فودی ها.

پربازدید ترین هشتگ های غذا

 1. پربازدیدترین هشتگ های فارسی گردشگری

ایران یکی از بهترین کشور های گردشگری در سطح جهان است و مردم در زمان تعطیلی به دنبال مسافرت و دور شدن از این همه مشکلات هستند. از این رو یکی از هشتگ های بسیار مهم برای هتل ها، مراکز گردشگری و سازمان های نقل و انتقال مسافر همین هشتگ گردشگری است که اگر کمی با خلاقیت همراه شود می تواند مشتریان زیادی به سمت خود جذب کند.

پربازدید ترین هشتگ های فارسی گردشگری

 1. پربازدیدترین هشتگ های خودرو

خودرو یکی از لوکس ترین وسایلی است که هر فرد می تواند داشته باشد و با طراحی های جدیدی که بعضی از ماشین ها دارند، واقعا نمی توان از دیدن آن ها خسته شد. یکی دیگر از دلایل محبوبیت خودروها تغییر تکنولوژی های آن هاست که باعث می شود به یکی از ترند های اینستاگرام تبدیل شوند. 10 هشتگ خودرویی پربازدید که ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید، شامل لیست زیر است. 10 هشتگ خودرویی پر بازدید که ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید، شامل لیست زیر است.

خودرو با 1 میلیون 272 هزار پست

خودرو لوکس با 84 هزار پست

خودرو ها با 62 هزار پست

خودرو امروز با 69 هزار پست

خودرو سازی با 45 هزار پست

خودرو اقساطی با 19 هزار پست

خودرو وادراتی با 40 هزار پست

خودرو کلاسیک با 24 هزار پست

خودروی برقی با 19 هزار پست

خودروی خارجی با 14 هزار پست

 1. پربازدیدترین هشتگ های فارسی ورزشی

زندگی بدون ورزش هیچ معنایی ندارد و طرفداران ورزش هر روزه در حال افزایش هستند و در هر جایی به دنبال ورزش جستجو می کنند، پس امری طبیعی است که یکی از پرطرفدار ترین هشتگ های فارسی ورزش به ویژه ورزش فوتبال باشد.

پربازدید ترین هشتگ های فارسی ورزشی

 1. پربازدیدترین هشتگ های سلامتی

جالب توجه است که جستجو هشتگ های سلامتی بسیار بالا بوده و ریشه این موضوع هم عدم اعتقاد به رفتن به بیمارستان و درمان های طبیعی و خانگی است. پس اگر جزو آن دسته از افرادی هستند که به این حوزه علاقه دارید می توانید هشتگ های زیر را دنبال کنید. 8 هشتگ سلامتی پر بازدید که ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید، شامل لیست زیر است.

سلامتی با 3 میلیون 125 هزار پست

سلامتی بدن با 162 هزار پست

سلامتی پوست با 47 هزار پست

سلامتی لاغری با 38 هزار پست

سلامتی تغذیه با 33 هزار پست

سلامتی مو با 22 هزار پست

سلامتی زیبایی با 13 هزار پست

سلامتی تندرستی با 18 هزار پست

 1. پربازدیدترین هشتگ های موسیقی

موسیقی یکی از پرطرفدارترین هشتگ های فارسی است که افراد زیادی زمان زیادی را صرف آن می کنند. موزیک ویدیو های قدیمی و خاطر انگیز یکی از پربازدیدترین هشتگ های فارسی هستند که می توانید به صورت هدفمند از آن ها استفاده کنید. پیج هایی که آهنگ های پرطرفدار و نایاب را پوشش می دهند، عموما طرفداران بالاتری دارند.

پربازدید ترین هشتگ های موسیقی

 1. پربازدیدترین هشتگ های کتاب

کتاب و کتاب خوانی یکی از مهم ترین فعالیت های بشر است که در ایران کمتر دیده می شود، ولی با این حال بازم جزو آن دسته از هشتگ هایی است که نسبتا طرفداران زیادی دارد. اگر می خواهید از این هشتگ کتاب به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، توصیه می کنیم به سراغ معرفی کتاب و موفقیت بروید که طرفداران بی‌ شماری دارد.

پربازدید ترین هشتگ های کتاب

 1. پربازدیدترین هشتگ های طنز و سرگرمی

مهم ترین هشتگ فارسی که موضوعات طنز را دربر می گیرد و اگر از اینستاگرام استفاده کنید، اهمیت این هشتگ را به خوبی می دانید. طنز می تواند بازار کاری بسیار خوبی را فراهم کند و در آن لازم به معرفی محصول و یا برند خاصی ندارید و می توانید از طریق همکاری در فروش کسب درآمد کنید. خیلی از افراد با انتشار پست های طنز بقیه مشغول به جذب فالوور، لایک و کامنت هستند که این روش نیز می تواند درآمد بسیار خوبی را برای فرد داشته باشد.

هشتگ های طنز و سرگرمی
پربازیدترین هشتگ طنز و سرگرمی
 1. پربازدیدترین هشتگ های دوبله و دابسمش

هشتگ های دوبله و دابسمش هم جزو بهترین هشتگ های فارسی هستند که هر روزه نیز تعداد بازدیدشان افزایش پیدا می کند و می تواند یک منبع درآمد عالی برای افرادی که هیچ محصول یا خدماتی ارائه نمی دهند باشد. دقت داشته باشید که مهم ترین عنصر موفقیت این هشتگ ها خلاقیت است، پس اگر می خواهید فالورهای بی‌شماری داشته باشید به سمت خلاقیت بروید نه فقط کارهای تکراری پرطرفدار. 10 هشتگ دابسمش و دوبله پر بازدید که ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید، شامل لیست زیر است.

 • دابسمش با 2 میلیون پست
 • دابسمش ایرانی با 937 هزار پست
 • دوبله با 413 هزار پست
 • دابسمش طنز با 277 هزار پست
 • دابسمش خاص با 223 هزار پست
 • دوبله طنز با 193 هزار پست
 • دابسمش باحال با 154 هزار پست
 • دابسمش جدید با 92 هزار پست
 • دابسمش خنده دار با 66 هزار پست
 • دابسمش دختر با 32 هزار پست
 1. پربازدیدترین هشتگ های سینما

افراد مشهور و سلبریتی ها همیشه جزو مهم ترین هشتگ ها بوده‌اند و می توان روی آن ها حساب کرده و موج سواری عظیمی برای جذب فالور، لایک و کامنت داشت. از آنجایی که این سینما همیشه در معرض دید مردم است، پس با یک اتفاق حرف های زیادی گفته شده و نگاه هایی زیادی به دنبال این حرف ها به سمت موضوع می چرخد.

در این زمان تنها کاری که شما باید انجام دهید، استفاده درست از هشتگ های مربوطه است. البته دقت کنید که سو استفاده از یک بازیگر یا فرد مشهور برای جذب فالور کار نادرستی است و از سمت دیگر نیز همان‌طور که باعث افزایش فالور شده، باعث ریزش آن نیز می شود. 9 هشتگ سینما و سلبریتی پر بازدید که ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید، شامل لیست زیر است.

  • سینما با 2 میلیون 425 هزار پست
  • سینمایی با 351 هزار پست
  • سینمای ایران با 195 هزار پست
  • سینمایی ایرانی با 67 هزار پست
  • سینمای خارجی با 61 هزار پست
  • سلبریتی با 769 هزار پست
  • سلبریتی ها با 80 هزار پست
  • سلبریتی بی سواد با 53 هزار پست
  • سلبریتی نیوز با 20 هزار پست
 1. پربازدیدترین هشتگ های سگ

سگ یکی از حیوانات خانگی مورد علاقه ایرانیان به ویژه در چند سال اخیر است که در حال حاضر به یکی از پرطرفدارترین هشتگ های فارسی تبدیل شده. عموما اطلاعات نژادهای سگ و رفتارهای جالبی که این سگ‌ها با سایر حیوانات و آدم ها دارند، بیشتر جستجو شده و علاقه مندان بیشتری دارد. 10 هشتگ سگ پر بازدید که ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید، شامل لیست زیر است.

  • سگ با 1 میلیون 670 هزار پست
  • سگ آپارتمانی با 304 هزار پست
  • سگ بهترین دوست بشریت با 297 هزار پست
  • سگها با 199 هزار پست
  • سگ من با 172 هزار پست
  • سگ نگهبان با 133 هزار پست
  • سگ گار با 110 هزار پست
  • سگ گله با 63 هزار پست
  • سگ جیبی 59 هزار پست
  • سگ وحشی با 40 هزار پست
 1. پربازدیدترین هشتگ های گربه

گربه نیز مانند سگ بوده و جزو هشتگ های پرطرفدار می باشد، هشتگ هایی که با کلمه گربه سرچ می شوند عموما برای مشاهده نژادهای گربه ها و رفتار های خنده دار آن ها می باشد. به طور کلی هر رفتار جالبی که سگ و گربه داشته باشد، می تواند طرفداران زیادی را به خود جذب کند و شما می توانید از این دو هشتگ برای افزایش فالور استفاده کنید. 10 هشتگ گربه پر بازدید که ممکن است بتوانید از آن استفاده کنید، شامل لیست زیر است.

  • گربه با 1 میلیون 280 هزار پست
  • گربه من با 166 هزار پست
  • گربه ملوس با 139 هزار پست
  • گربه ها با 136 هزار پست
  • گربه پرشین با 128 هزار پست
  • گربه خانگی با 95 هزار پست
  • گربه ایرانی با 65 هزار پست
  • گربه زیبا با 58 هزار پست
  • گربه گرافی با 54 هزار پست
  • گربه ناز با 41 هزار پست

 13. پربازدیدترین هشتگ های فارسی موفقیت

موفقیت یکی از موضوعات اصلی زندگی هر فردی است که سرچ های بی شماری در رسانه های مختلف دارد. موفقیت یکی از هشتگ های پرطرفدار فارسی است که می تواند به شدت باعث رشد پیج شما شود. اصولا افراد به دنبال یک الگو مناسب برای انگیزه پیدا کردن می گردند و اگر شما بتوانید این نیاز را برآورده سازید می توانید به سرعت فالور، لایک و کامنت جذب کنید.

هشتگ های فارسی موفقیت
بهترین هشتگ های موفقیت

انتخاب هشتگ های اینستاگرام و نکات فوق مهم

✅ انتخاب #هشتگ

✨ زمان انتخاب هشتگ باید حواسمون به این نکته باشه که هرچی یه هشتگ فالوئرش بیشتر باشه رقابتش هم بیشتره پس #love یا #art نمیتونن گزینه‌های خوبی براتون باشن

✨ بعنوان یه قاعده کلی (مثل انتخاب کلمه کلیدی در سئو میمونه) هرچی هشتگ رو دقیقتر کنین شانس دیده شدنتون بیشتر میشه مثلا بجای واژه جنرال هنر می‌تونین به نقاشی بودنش اشاره کنین و باز هم می‌تونید ریزتر کنید به رنگ روغن بودنش یا به سبک رئالیسم بودنش اشاره کنید

✅ زبان هشتگ

✨ بهتره تاکید اصلیتون رو بذارید روی هشتگ‌ های فارسی هم از این جهت که رقابتشون بسیار بسیار کمتره و خیلی راحت‌تر دیده می‌شید و هم نکته مهمتر اینکه جامعه هدفتون فارسی زبانان هستن

✨ اما خیلی‌ها اعتقاد دارن کنار واژه‌های فارسی حتما از تعداد محدودی هشتگ انگلیسی هم استفاده کنیدتا اینستا به درستی حوزه کاریتون رو شناسایی کنه و شما رو در تاپ چنل مناسب و صحیح هم قرار بده (تاپ چنل اون کانال‌هایی هستن که بالای اکسپلورر بعنوان کتگوری‌های مختلف قرار می‌گیرن)

✨ تکرار گردشی یک گروه هشتگ انگلیسی (کنار فارسی‌ها) می‌تونه در قرار گرفتن در این تاپ چنل‌ها موثر باشه علاوه بر اون، با توجه به اینکه مطالبتون دارای چهارچوب هست و اینطور نیست که از هر دری مطلب بذارید بنابراین می‌تونید در استفاده از هشتگ فارسی هم قاعده تکرار رو رعایت کنید تا هم به اینستا و هم به کاربراتون این پیامو بدید که در اون زمینه متمرکز و متخصص هستید

⚠️ هشتگ‌ها باید کاملا به عکس یا کپشنتون مرتبط باشن جدای اینکه اینستاگرام روش حساسه و #شادوبن تون میکنه هدفتون نباید فقط آوردن کاربر با هر شیوه ممکن باشه #اعتبار شما و #اعتماد کاربر باید از هر چیزی براتون ارزشمندتر باشه

✨ در #استوری هم از هشتگ‌ها استفاده کنید وقتی به صفحه یک هشتگ میرید و لوگوش رو لمس می‌کنید می‌تونید استوری‌های دارای اون هشتگ رو ببینید بعلاوه استوری شما لابه‌لای استوری‌های فالوئرای اون هشتگ هم ممکنه به نمایش در بیاد

✨ نکته آخر هشتگ بر می‌گرده به تعداد بهینه هشتگ‌ها با اینکه بعضی اصرار دارن نباید از هر 30 هشتگ اینستا استفاده کرد و 6-7 هشتگ کافیست من خیلی گشتم اما منبع موثقی برای این حرف پیدا نکردم

✨ پس باید پای هر پست 30 هشتگ بگذاریم؟ نه به هیچ وجه! وقتی پستی می گذارید یک تعداد هشتگ کاملا مرتبط فارسی و تعدادی هم انگلیسی قرار بدید و فقط به یک قاعده پایبند باشید: «تنها و تنها از هشتگ مرتبط استفاده کنید اگه این تعداد 4 تا بود مطلب رو با همون 4 هشتگ منتشر کنید و اگه 30 تا بود با 30 هشتگ (اگه راهی برای تاکید بیشتر سراغ دارید بهم نشون بدید 😄 بعضی ‌ها برای اینکه پستشون تمیزتر بشه هشتگ‌ها رو در کامنت اول قرار می‌دن که این کار هم ایرادی نداره

با توجه به تعداد زیاد هشتگ ها نمی توان تمام موارد را ذکر نمود، پس اگر به دنبال هشتگ خاصی هستید از طریق کامنت حوزه فعالیت خود را با ما در میان بگذارید.

 

اگر شما به درستی به اینستاگرام مسلط نیستید ولی میخواهید پیشرفت زیادی را داشته باشید میتوانید از خدمات مختلف ما در لینک های فوق استفاده کنید.کافیست روی یکی از خدمات مورد نظرتان کلیک کنید.

 1. طراحی استوری اینستاگرام  توسط گرافیست رایان طرح 
 2. طراحی پست اینستاگرام توسط ما 
 3. مدیریت پیج اینستاگرام 

جمع بندی

هشتگ های اینستاگرام یکی از مهم ترین بخش هایی هستند که برای بازاریابی هدفمند ساخته شده‌اند و با گسترده تر شدن این برنامه به یک الگوریتم بزرگ برای موفقیت تبدیل شده‌اند. مطمئنا زمانی که یک پیج تاسیس می کنید، افرادی کمی پیج شما را دنبال می کنند و این که بخواهید به روش منسوخ شده فالو و آنفالو پیش بروید جز تلف کردن وقتتان هیچ فایده دیگری ندارد. بهترین روش برای جذب فالور در دسترس قرار دادن محتوایی است که مخاطب به آن علاقه مند باشد و هشتگ ها این مخاطبان را برای شما از سایرین جدا می کنند.امیدواریم از این مقاله از وب سایت رایان طرح نهایت استفاده را کرده باشید .

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

3 دیدگاه

 1. واقعا صفحه جامعه ای در خصوص هشتگ های پر بازدید اینستاگرام نوشته بودید
  تشکر میکنم از شما
  ممممنون میشیم لیست هشتگ ها دانلود رو هم بزارید که بتونیم هشتگ ها رو دانلود کنیم

 2. سلام وقتتون بخیر خیلی مطالبتون مفید بود میخواستم ببینم از کجا میتونم بفهمم چه هشتگ هایی پر بازدید هستن و اینک هشتگ های آماده اینستاگرام رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید