گرافیگمقالات طراحی لوگو

بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران کدام اند؟ | 8 شرکت معتبر

8 شرکت طراحی لوگو به همراه جزئیات

اگر شما هم به دنبال بهترین “شرکت طراحی لوگو” خود هستید، تا آخر این مقاله رایان طرح همراه ما باشید. در این مقاله ما به شما شرکت های طراحی لوگو را معرفی می کنیم که شما می‌توانید طراحی لوگو خود را به این شرکت ها بپسارید.

در این مقاله، شرکت طراحی لوگو خوب به همراه لیست قیمت + مختصری درباره شرکت و آدرس شرکت برای شما آورده ایم. اگر شما اهمیت داشتن لوگو را نمیدانید، کافیه که مقاله چرا باید لوگو داشته باشیم را بخوانید.

شرکت طراحی لوگو

1- شرکت طراحی لوگو رایان طرح

رایان طرح

 

سایت رایان طرح از سال 96 کار خود را با طراحی سایت آغاز نموده و از سال 99 بصورت رسمی در زمینه طراحی لوگو شرکت خود را ثبت نمونده است. طراحی لوگو در سایت رایان طرح بصورت اختصاصی بوده و هیچ یک از طرح های طراحی شده کپی نمی باشند. دقت داشته باشید که هدف سایت و مجموعه رایان طرح کسب رضایت مشتریان بوده و در شرایط بد اقتصادی به مشتریان خود بیشتر از هزینه پرداختی خدمات و سرویس ارائه می دهند. پروسه طراحی لوگو رایان طرح را در فیلم زیر مشاهده کنید.

 

تعرفه های طراحی لوگو رایان طرح :

نکته : اگر شما فقط لوگو میخواهید طراحی کنید می بایست فقط هزینه طراحی لوگو رو پرداخت کنید و امکان سفارش طراحی لوگو به تنهایی وجود دارد. ولی اگر نیاز به لوگو+ ست اداری دارید میتوانید از پکیج ها استفاده کنید درون هر پکیج طراحی لوگو نیز وجود دارد و نیاز به سفارش جدا و پرداخت هزینه جدا نمی باشد و لوگو جزو پکیج های زمستانه است.
هزینه طراحی لوگو  ( تحویل 10 تا 14 روزه) 1/290 ت
پکیج زمستانه ویژه ( پلن اول)‌

موارد پکیج شامل :

 1. طراحی لوگو حرفه ای
 2. طراحی مهر شرکت در یک سایز
 3. طراحی کارت ویزیت دو رو
 4.  طراحی سر برگ a4
 5. طراحی سر برگ a5
 6. طراحی پاکت a4
 7. طراحی پاکت ملخی
 8. طراحی فاکتور
 9. طراحی تقویم و کاغذ یادداشت
 10. طراحی سربرگ (یک سایز )‌به صورت فایل word
 11. لوگو موشن سه بعدی
 12. *ارائه فایل لایه باز کل فایل های طراحی شده *
 13. *ارائه تصویر پروفایل شبکه های اجتماعی ( لوگو )‌

🎁هدیه ها :

 • یک ساعت مشاوره رایگان در خصوص رشد و ارتقا فروش یا تبلیغات توسط کارشناس تبلیغات
 • شش ماه پشتیبانی برای کل پکیج (و تغییرات رایگان)
 • ویژه : طراحی به صورت دو زبانه (موارد مورد نیاز)
 • 190 هزارتومان هدیه برای 3 سفارش بعدی شما ( برای سفارش کارهای گرافیکی)
قیمت تحویل : 14 روز کاری بهای  این پکیج :   2/470  (‌دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزارتومان) برای سفارش این پکیج با شماره 09229026345 در واتساپ در ارتباط باشید.

پکیج زمستانه (پلن دوم‌)‌

موارد این پکیج :

 1. طراحی لوگو
 2. طراحی مهر شرکت در یک سایز
 3. طراحی کارت ویزیت دو رو
 4. طراحی سر برگ a4
 5. طراحی سر برگ a5
 6. طراحی پاکت a4
 7. طراحی پاکت ملخی
 8. طراحی سربرگ (یک سایز )‌در فایل ورد
 9. ارائه تصویر پروفایل شبکه های اجتماعی ( لوگو )‌
🎁 هدیه : لوگو موشن . زمان تحویل: 10 روز کاری قیمت این پکیج :   1/770  (‌یک میلیون و چهارصد و هفتاد هزارتومان) برای سفارش این پکیج با شماره 09229026345 در واتساپ در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان : 02191307049

سفارش فوری در واتساپ : 09229026345

شماره تماس برای مشاوره رایگان طراحی لوگو: 0219130704909229026345( پاسخگویی در ایام هفته از ساعت 9 صبح تا 18 عصر )

برای دیدن نمونه کارهای طراحی لوگو رایان طرح و یا ثبت سفارش لوگو ارزان میتوانید به لینک “https://rayantarh.com/logo-design” مراجعه کنید.

هدیه رایان طرح هدیه ویژه شما : مشتریانی که از این مقاله؛ طراحی لوگو را به شرکت ما (‌رایان طرح)‌واگذاری کنند 10 درصد تخفیف روی کلیه پلن های طراحی لوگو برای شان اعمال می شود.


2- شرکت طراحی لوگو ایده پردازان

شرکت طراحی ایده پردازان طبق گفته خودشان ادعا دارند که هر چیزی که شما برای یک برند برای تفاوت بین سایر رقبای خودتان و دیده شدن دارید، ارائه می کنند و طراحی لوگو در مجموعه ایده پردازان بصورت حرفه ای و متفاوت انجام خواهد شد. این مجموعه بر این اعتقاد است که برای ساخت و طراحی یک نمواد نیازمند، یک دید با استراتژی و علمی است در واقع به این اشاره دارند که طراحی لوگو شما باید مفهومی باشد و ما نیز این این مفهومی بودن را با علم و با استراتژی انجام خواهیم داد. ایده پردازان قیمت طراحی لوگو خود را از 8/900 تا 11/900 انجام می دهد.


3- شرکت طراحی لوگو پارماتیک

پارماتیک
شرکت طراحی لوگو پارماتیک

پارماتیک همیشه به دنبال خلق اثری متفاوت برای کسب و کار و برند شما می باشد. این شرکت یک شرکت بسیار خلاق و با تجربه است کافی است در این سایت یک گشت و گذاری داشته باشید تا متوجه معتبر بودن این شرکت شوید. نظرات مشتریان پارماتیک در سایت شان درج شده است. رنج قیمت طراحی لوگو این شرکت بین 6میلون 800 تا 8 میلیون 800 تومان می باشد


4- شرکت طراحی لوگو بعد چهارم (‌dddd)

شرکت بعد چهارم برای طراحی لوگو

یک شرکت طراحی بسیار قدیمی با تم وب سایت لاکچری. این شرکت بجز خدمت طراحی لوگو، خدمات دیگری اعم از طراحی تراکت، برشور، سربرگ و ست ادارای نیز طراحی می کند. قیمت های طراحی این شرکت متوسط می باشد. از مشخص های خوب این شرکت می توان به 5 پکیج طراحی متنوع که از پایه 5 میلیون شروع می شود اشاره کرد.شروع قیمت در بعد چهارم از 5 میلیون تا 22 میلیون است.


5- شرکت طراحی لوگو لوگو نگار لوگو نگار طراحی لوگو

شرکت طراحی لوگو نگار با شعار ( در کناری زیبایی طرح های شما را به عملکرد های تجرات برند مجهزه می کنند تا شما رو پیروز بازار رقابت کنند ) البته این شعار یک شعار دقیقی نیست؛ زیرا لوگو هر آنچه که باشد نمیتواند دلیل اصلی موفقیت شما در بازار رقابت باشد. شرکت لوگو نگار بیش از 15 سال سابقه فعالیت بین المملی و به گفته سایت این شرکت پروژه  زیادی در زمینه برندینگ و … اجرا نموده اند.این شرکت طراحی لوگو و هویت بصری را از یک میلیون تا شش میلیون تومان انجام می دهد.

 • در کنار زیبایی ، طرح شما را به عملکردهای تجاری برند نیز مجهز می کنیم تا شما پیروز بازار رقابت باشید.

6- ناربن گرافیک

ناربن گرافیگ برای طراحی لوگو

این گروه طراحی با اسم ناربن گرافیگ از سال 89 کار خود را آغاز نموده و با توجه به تجربیات قبلی و سود مند این مجموعه به زودی با شرکت های بزرگ همکاری نموده و در سایت خود تمام نمونه کار های طراحی لوگو خود را به اشتراک گذاشته اند. برخی از این همکاری‌ها در قالب نمونه‌کار طراحی، در محتوای سایت طراحی لوگو قابل مشاهده است. طراحان و تیم کارشناسی ناربن بر این باورند که با ارائه مشاوره و خدمات حرفه‌ای مطلوب، می‌توانند در راستای اعتلای نام، محصول و خدمات سازمان‌ها گام‌های موثرتری بردارند و ثابت نمایند که تبلیغات، سرمایه‌گذاری است، نه هزینه. شعار این کسب و کار دیده شدن کافی نیست متفاوت دیده شوید.

قابل ذکر است ناربن گرافیک از 1/200 تا 2/500 لوگو های خود را طراحی می کند.


7-شرکت طراحی لوگو طراحی آنلاین

سایت طراحی آنلاین لوگو
شرکت طراحی آنلاین
شرکت طراحی آنلاین یکی از بزرگ ترین شرکت های طراحی و ارائه خدمات چاپی و خدمات طراحی و گرافیگی است که سفارش در این سایت بصورت واتساپ نبوده و می بایست برای سفارش طراحی لوگو خود حتما در سایت عضو شوید و مراحل نسبتا طولانی را طی کنید و ابتدای کار هزینه را پرداخت کنید. روال کاری این شرکت بدین صورت است که شما نمونه کارهای موجود را مشاهده و در صورت تمایل یک طرح اختصاصی برای شما انجام می دهند. البته پشتیبانی آنلاین نیز دارند و شما میتوانید قبل از سفارش با پشتیبانی آنلاین در خود سایت چت کنید. نمونه کار های شرکت طراحی آنلاین لوگو بسیار زیاد و بسیار زیبا و بصورت رسمی می باشد و اگر شما دنبال طراح لوگویی هستید یا گرافیستی هستید که طراحی های مینمیال و ساده ای انجام دهد، دنبال این شرکت نروید.از 1/750 تا 14 میلیون تومان میتوانید به این شرکت طراحی لوگو سفارش دهید.

8-سایت طراحی لوگو لاک پشت

هم واقعی هم مجازی، شعار این شرکت است. اولین بار که اسم این شرکت طراحی نشان و آرم به گوش تان می رسد احساس می کنید که این شرکت در زمینه دیگری کار می کند. ولی وقتی سایت طراحی لوگو لاک پشت را مشاهده می کنید، متوجه می شوید که این سایت یک شرکت طراحی آرم و نماد در تهران و یک شعبه نیز در اصفهان دارد. البته یک کلیپ درباره پروسه طراحی لوگو نیز شرکت لاک پشت آماده کرده است. با توجه به بررسی های که تیم ما انجام داده است، در زمان نگارش این مقاله در تاریخ امروز این سال فقط 15 نمونه کار طراحی لوگو دارد. از 850 هزارتومان تا 2/700 هزارتومان رنج طراحی به این شرکت است


 

8 نکته برای انتخاب شرکت طراحی لوگو

 1. نمونه کارهای طراحی لوگو بسیار زیاد و با کیفیت داشته باشد.
 2. پاسخگویی از طریق واتساپ یا امکان ملاقات حضوری داشته باشند.
 3. نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد.
 4. مشاوره رایگان طراحی لوگو ارائه دهد.
 5. از کارشناسان و طراحان مجرب استفاده کند.
 6. شرایط عودت وج طراحی لوگو مشخص باشد.
 7. تا حدالمکان با شما برای طراحی لوگو قرار داد تنظیم کند.
 8. مقالات و محتوا های آموزشی در زمینه طراحی لوگو داشته باشد.

6 تکنیک برای طراحی لوگو حرفه ای

 • ساده باشد.
 • واکنشگرا باشد ( در همه سایز ها ابعاد خود را حفظ کند )
 • داستان و سناریو داشته باشد.
 • همه جانبه باشد.
 • کپی نباشد.
 • رنگ سازمانی شما روی لوگو اعمال شده باشد.

انواع لوگو

سبک های لوگو

 1. طراحی لوگو مینیمال (طراحی توسط بهترین طراحان)
 2. طراحی لوگو انتزاعی (تحویل در سریعترین زمان)

بهترین شرکت طراحی لوگو کجاست؟

شرکت طراحی لوگو برای طراحی لوگو کسب و کار شما راه اندازی شده است، همچنین ارزان‌تر از سایر راهکارها برای داشتن یک لوگو است. اما قبل از تصمیم‌گیری در مورد سرعت و قیمت جهت کار با بهترین شرکت طراحی لوگو، بیایید همه گزینه‌های شما را برای طراحی یک لوگو با کیفیت را بررسی کنیم. 4 راه برای به دست آوردن طراحی یک لوگو اختصاصی وجود دارد:

 • کار با شرکت طراحی لوگو
 • کار با یک فریلنسر طراحی مستقل
 • برگزاری مسابقه طراحی لوگو
 • از یک لوگو ساز آنلاین استفاده کنید.

کار با یک شرکت طراحی معمولاً آسان‌تر از سایر گزینه‌های گفته شده است. اگر ایده بسیار واضحی از سبک موردنظر خود دارید و تجربه کار با طراحان و بررسی آنها را داشته باشید، تیم طراحان لوگو یک شرکت به‌راحتی بهتر اثر را برای شما خلق می‌کنند. شرکت طراحی لوگو رایان طرح یک سازنده لوگو یا تولید کننده لوگو نامیده می‌شود. این سازنده لوگو کم‌هزینه‌ترین گزینه در بازار برای دریافت لوگو است. وجود آپشن طراحی لوگو ارزان در این مجموعه محبویت این شرکت را صد برابر کرده است.

مشاورین تیم رایان طرح جهت پاسخ‌گویی به شما طبق ساعت‌های خاص دسترس هستند، و در زمان تعیین شده کار را به شما تحویل می‌دهند. به این معنی که شما می‌توانید یک لوگو را دقیقاً در زمانی که به آن نیاز دارید دریافت کنید. بهترین شرکت طراحی لوگو باید 5 اصول زیر را رعایت کند:

 • حضور طراحان لوگو با تجربه
 • سهولت در زمان سفارش دادن از طریق سایت طراحی لوگو ر
 • قابلیت سفارشی‌سازی و خلق ایده خواسته شده
 • هزینه کم و قیمت طراحی لوگو مناسب
 • وجود آمار بالای رضایت مشتریان در نتیجه نهایی

بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران

لوگوها مهم هستند زیرا اغلب اولین برندی هستند که مشتریان بالقوه می‌بینند، و آن چیزی است که با آنها در تمامی فعالیت‌های خود باقی می‌ماند. لوگو اطلاعات زیادی در مورد یک برند به مشتری می‌گوید و اگر مصرف‌کنندگان با آن ارتباط برقرار کنند، احتمالاً تمایل بیشتری به سرمایه‌گذاری پول خود در شرکت یا محصول خواهد داشت.

در حال حاضر در ایران شرکت‌های طراحی لوگو بسیار فعالیت می‌کنند، اما مهم این است که از طراحان و کارشناسان مجرب استفاده کنند و در زمان نیاز به مشتریان مشاوره رایگان بدهند، همچنین مهم‌تر از همه نمونه‌کارهای طراحی لوگو بسیار زیاد و باکیفیت داشته باشند. این ویژگی‌های کلی یک شرکت طراحی لوگو است، اما در اینجا ما می‌خواهیم بهترین شرکت طراحی لوگو را در تهران به شما معرفی کنیم. شرکتی که دارای تمام ویژگی‌های بالا باشد، همچنین در زمان ثبت سفارش طراحی لوگو قیمت طراحی لوگو مناسبی نیز برای مشتری ارائه دهد.

شرکت طراحی لوگو رایان طرح به‌طور رسمی بیشتر از ۴ سال است که کار خود را در زمینه طراحی لوگو آغاز کرده است. در زمان ثبت سفارش طراحی لوگو در رایان طرح اطمینان داشته باشید که هیچ یک از کارها کپی نیست. تیم حرفه‌ای رایان طرح متشکل از طراحان و گرافیست‌های حرفه‌ای است که سال‌ها در این زمینه تجربه دارند و طراح‌ها کاملاً به‌صورت اختصاصی می‌باشند.

تمامی کسانی که علاقه دارند تا کسب‌وکارشان دارای نماد یا همان لوگو باشد از هزینه‌های بالایی این کار می‌ترسند، اما شرکت رایان طرح برعکس خیلی از شرکت‌های طراحی لوگو دیگر در تهران تنها به فکر رضایت مشتری بوده و این رو گزینه‌های مانند طراحی لوگو ارزان را برای جلب رضایت مشتریان خود عرضه کرده است.

شرکت طراحی لوگو رایان طرح دارای دو شعبه است. شعبه اول در تهران خیابان ولیعصر و شعبه دوم در شهر اراک و خیابان مخابرات قرار دارد. مشاورین و کارشناسان در تمامی طول هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ بعدازظهر در حال پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان می‌باشند.

چگونه یک شرکت معتبر طراحی لوگو خوب پیدا کنیم؟

لوگوها در اطراف ما هستند. آنها چنان در زندگی ما درهم‌تنیده شده‌اند که ما همیشه از شیوع یا اهمیت آنها آگاه نیستیم. لوگوها چیزی هستند که می‌خریم، آنچه استفاده می‌کنیم، آنچه می‌پوشیم و مصرف می‌کنیم.

اما لوگوها از اینکه یک تصویر یا گرافیک ساده باشند فاصله زیادی دارند. آنها بسیار دارای معنا بیشتر و تخصصی‌تر هستند. به‌عبارت‌دیگر، لوگوها نمایانگر نماد بصری یک برند هستند.

وقتی لوگوی یک برند آشنا را می‌بینیم شاید برای محصول یا خدماتی که واقعاً استفاده و مصرف می‌کنیم یا برای چیزی که فقط از آن آگاه هستیم هم یک واکنش احساسی ناخودآگاه و هم آگاهانه نشان دهیم.

هر لوگو ازنظر بصری نشان‌دهنده هویت برند بزرگتر است. یک لوگوی خوب، آشنایی با هویت برند را نشان می‌دهد و برند را مشتریان را با آن برند بیشتر آشنا می‌کند. به همه این دلایل، طراحان لوگو و شرکت‌های حرفه‌ای طراحی لوگو از ارکان مهم دنیای تجارت هستند.

هر شرکتی صرف‌نظر از صنعت خود تقریباً تضمین‌شده است که به خدمات طراحی لوگو نیاز دارد. ایجاد یک لوگوی حرفه‌ای به متمایز کردن یک کسب و کار جدید کمک می‌کند و اطمینان می‌دهد که از همان ابتدا هویت منحصربه‌فردی خواهد داشت.

برخی از شرکت‌ها ممکن است با یک لوگو شروع کنند، برند خود را تغییر دهند و لوگوی دیگر را سفارش دهند.. بنابراین، برای همه مشاغل و برندها، چه به‌تازگی راه اندازی شده‌اند و چه در حال تغییر نام تجاری هستند، خدمات حرفه‌ای طراحی لوگو ضروری است.

در لیست بالا از هشت شرکت برتر طراحی لوگو حرفه‌ ای آورده شده است. درحالی‌که برخی از این شرکت‌ها در ایجاد لوگو برای صنایع خاص تخصص دارند، همه آنها دارای پورتفولیوهای چشمگیر، استانداردهای عالی و مهارت‌های بی عیب و نقص هستند.

 • شرکت طراحی لوگو رایان طرح
 • شرکت طراحی لوگو ایده پردازان
 • شرکت طراحی لوگو پارماتیک
 • شرکت طراحی لوگو لوگو نگار
 • شرکت طراحی لوگو ناربن گرافیک

وقتی به شخصی فکر می‌کنید که روی زندگی شما تأثیر گذاشته است، تقریباً به‌طورقطع می‌توانید تصور کنید که همین امر در مورد برندها نیز صدق می‌کند. لوگو به‌عنوان چهره‌ای عمل می‌کند که افراد می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند و به خاطر بسپارند. هدف از طراحی لوگو باید ایجاد چیزی باشد که افراد وقتی به تجربیات خود در مورد یک محصول، شرکت یا خدمات فکر می‌کنند، به‌راحتی بتوانند آن نماد را تصور کنند.

شرکت طراحی لوگو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

شرکت های طراحی لوگو باید از یک گرافیست متخصص در طراحی خود استفاده کنند و با حوصله با کارفرمای خود برخورد کنند و اگر ایده یا نظری کارفرما دارد در آن اعمال کنند. نکته مهم بعدی این است که حتما پشتیبانی خیلی خوبی داشته باشند.

نام کدوم شرکت های طراحی لوگو در این لیست آورده شده اند؟

رایان طرح – طراحی آنلاین – لوگونگار – ناربن گرافیگ – شرکت بعد چهارم- شرکت لاک پشت

کار خود را به کدوم از شرکت های طراحی لوگو معرفی شده بسپاریم؟

پاسخ این سوال را باید با بررسی نمونه کارها و لیست قیمت طراحی لوگو هر شرکت بدهیم که این کار را باید خودتان انجام بدهید. ولی اگر بدنبال شرکتی هستید که تعرفه مناسبی داشته باشد، میتوانید رایان طرح را (ابتدای لیست) برای طراحی لوگو خود انتخاب کنید.

جمع بندی شرکت های طراحی لوگو :

در این مقاله 7 شرکت طراحی لوگو را به همراه قیمت و تعرفه ها و ادرس هر شرکت برای شما آوردیم. اگر شما میخواهید کار خود را به یکی از این شرکت ها بسپارید (بجز شرکت اول که شرکت رایان طرح است 😊 😊) دقت کافی انجام بدهید. البته اگر شما شرکت طراحی لوگو خوب دیگری را میشناسید که در این لیست نیست میتوانید در قسمت کامنت ها اسم سایت یا اسم شرکت را + ویژگی های آن شرکت بیان کنید.
4.6/5 - (7 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

18 دیدگاه

 1. به نظرم در لیست جای استودیو طراحی ترنج لوگو خالی بود . کارهای بسیار خلاقانه ، پاسخ دهی خوب و پشتیبانی کاملی دارند . من رو که به خوبی مشاوره دادند و خیلی از مواردی که شاید به لوگو هم ارتباطی نداره رو با مشاوره هاشون تونستیم ساماندهی کنم . فکر کنم اسم سایتشون باشه. اما این شرکت هایی که معرفی کردید هم به نظر شرکت های خوبی میان . در کل مطلب مفیدی بود. ممنون

 2. والاما کل شرکت ها رو بررسی کردیم تنها شرکتی ک خیلی خوب بود و خیلی حرفه ای پشتیبانی میداد و عملکرد نسبتا بهتری نسبت به همه داشت شرکت رایان طرح ( همین سایته)‌ بود.
  یه تیمی دارید ک 24 ساعته تو واتساپ ج میدید 🤗
  کلی تغییرات داشتیم ک برامون انجام دادیم 😍
  یه مدیریت حرفه ای دارید ک کلا با شنیدن صدای گرم ایشان خیلی احساس اطمینان کردیم
  والا دیگه هیچی شرکتی بهتر از شرکت شما نیست
  تازه اینقدر این گرافیست ک لوگو برای ما طراحی کرد رو اذیت کردیم ولی همه تغییرات رو برامون میداد با کمال میل وکلیییییی راهنمایی مون کرد
  دمتون گرم
  پر انرژی و شاداب باشید.

  1. جناب صالحی عزیز مرسی از شما قربان.
   بزرگوارید . مرسی از شما که شرکت ما رو برای طراحی لوگو انتخاب کردید.
   انشالله کسب و کار خوبی رو شروع کرده باشید. و برای طراحی سایت و.. سایر کارهای گرافیکی دیگر بتوانیم در خدمتون باشیم.
   کار با شما باعث افتخار ماست. و مرسی از اینکه نظرتون رو صادقانه بیان کردید.

 3. سلام. من با چند طراح کار کردم و متاسفانه اصلا رضایت نداشتم. مخصوصا زمانی که لوگوی شما می خواد روی بسته بندی بره هزینه بالایی داره. بعد از کلی گشت و گذار و دیدن نمونه کارهای شرکت های مختلفی مثل dddd، ایده پردازان، پارماتیک و طراحی آنلاین ، با پارماتیک قرارداد بستم. انصافا لوگویی که برامون طراحی کردن رو اکثر کسایی که دیدن پسند کردن. لوگوی زیباتو

  بنظرم شرکت های بالا هرکدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن و شما با توجه به شرایط خودتون باید تصمیم بگیرید که با کدوم کار کنید.

 4. سلام وقت بخیر: لیست بسیار کامل و جامعی بود. تشکر از اینکه لیست کامل و جامعی رو اماده کردید. و در اختیار همگان قرار دادید.

 5. سلام صبح بخیر تشکر ویژه از اینکه بهترین شرکت طراحی لوگو رو معرفی کردید . میشه یه لطف کنین بهترین طراح لوگو هم معرفی کنید

 6. با انصاف بودن خیلی خوب است
  طراحی لوگو واقعا اندازه پولی ک این شرکت ها دریافت می کنند سخت نیست .
  لوگوی گوگل – لوگوی لنووو- لوگو سامسونگ – لوگو اینستاگرام- لوگو یاهو- لوگو…
  اینا ک برند هستند چیزی در لوگوشون ندارند ..
  ولی در هر حال و به انی وی
  سایت رایان طرح تعرفه ها طراحی لوگو مناسب تری نسبت به سایر شرکت های طراحی لوگو دیگر دارد.

  1. این که میفرمائید انصاف خوب هست درسته. اما اینکه میفرمائید طراحی لوگو اندازه پولی که میگیرن سخت نیست، جسارتا از بیشعوری و کم فهمی شماست. مگر شما داندانپزشکی میروید و در کمتر از نیم ساعت دو سه میلیون میدید حرفی میزنید که حالا تجربه و تخصص دیگران را زیر سوال میبرید.

   1. این چه طرز حرف زدنه اون شخص نظرش رو محترمانه گفته ولی شما به شعور و فهمش توهین میکنید

 7. سلام. قیمت های طراحی لوگو وب سایت رایان طرح نسبت به دیگر شرکت ها قیمت مناسب تری دارد. البته که نمونه های که طراحی شده بود رو نگاه کردم از کیفیت خوبی برخوردار بودند. نمیدونم سایت dddd با خودش چی فکر کرده اینقدر قیمت های بالا واسه طراحی گذاشته. چون مشتریان اصلی شرکت های مختلف هستند الکی قیمت رو برده بالا ولی همون قیمتی که شرکت طراحی لوگو رایان طرح گذاشته بنظرم مناسب تره از بقیه هست.

 8. اقای نویسنده
  همش اومده تبلیغ سایت خودشونو نوشته
  و خودشونو بیشتر تعریف کرده
  و هر چی شرکت طراحی لوگو بودا رو برده زیر سوال
  لطفا دیگه اینحوری ننویسید

  1. دوست عزیز:
   ما 7 شرکت طراحی لوگو خوب را به شما معرفی کرده ایم . و در بین این 7 تا خودمون رو هم یک شرکت طراحی لوگو بوده ایم معرفی نموده ایم.اینکه هیچ شرکتی رو نبردیم زیر سوال فقط قیمت ها و توضیحات خودشون رو گذاشته ایم همین .. . ممنون میشم یکبار دیگه مقاله رو تا اخر بخونید …

 9. سلام وقت بخیر:
  ببخشید یه سوال داشتم
  شرکت های طراحی آرم خوب چی سراغ دارین ؟

  1. محمد جان : شرکت های طراحی آرم همان شرکت های طراحی لوگو هستند . که کامل در این مقاله در خصوص آنها صحبت کردیم.

  1. دکتر باقری عزیز: اگر بدنبال شرکت های طراحی لوگو در تهران هستید شرکت های معرفی شده بیش تر شون در تهران هستند. ادرس در زیر هر کدام درج شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.