مقالات طراحی لوگو

طراح لوگو

یک طراح لوگو باید سطح طراحی های خود را به روز نگه دارد و همیشه آماده آموختن باشد. متخصص لوگو حرفه ای باید با سلیقه مردم و سلیقه مخاطب خود آشنا باشد تا بتواند لوگویی طراحی کند که مورد پسند جامعه هدف قرار بگیرد. اگر شما نیاز به سفارش طراحی لوگو دارید لوگوی شما باید توسط یک طراح لوگو استاندارد طراحی شود که در این مقاله شما می توانید با بهترین مدلساز لوگو ارزان آشنا شوید و کار طراحی لوگو خود را به بهترین طراحی کننده لوگو ایران واگذار کنید.

نکته : اگر شما فقط لوگو میخواهید طراحی کنید می بایست فقط هزینه طراحی لوگو رو پرداخت کنید و امکان سفارش طراحی لوگو به تنهایی وجود دارد. ولی اگر نیاز به لوگو+ ست اداری دارید میتوانید از پکیج ها استفاده کنید درون هر پکیج طراحی لوگو نیز وجود دارد و نیاز به سفارش جدا و پرداخت هزینه جدا نمی باشد و لوگو جزو پکیج های زمستانه است.
هزینه طراحی لوگو  ( تحویل 10 تا 14 روزه) 1/290 ت
پکیج زمستانه ویژه ( پلن اول)‌

موارد پکیج شامل :

 1. طراحی لوگو حرفه ای
 2. طراحی مهر شرکت در یک سایز
 3. طراحی کارت ویزیت دو رو
 4.  طراحی سر برگ a4
 5. طراحی سر برگ a5
 6. طراحی پاکت a4
 7. طراحی پاکت ملخی
 8. طراحی فاکتور
 9. طراحی تقویم و کاغذ یادداشت
 10. طراحی سربرگ (یک سایز )‌به صورت فایل word
 11. لوگو موشن سه بعدی
 12. *ارائه فایل لایه باز کل فایل های طراحی شده *
 13. *ارائه تصویر پروفایل شبکه های اجتماعی ( لوگو )‌

🎁هدیه ها :

 • یک ساعت مشاوره رایگان در خصوص رشد و ارتقا فروش یا تبلیغات توسط کارشناس تبلیغات
 • شش ماه پشتیبانی برای کل پکیج (و تغییرات رایگان)
 • ویژه : طراحی به صورت دو زبانه (موارد مورد نیاز)
 • 190 هزارتومان هدیه برای 3 سفارش بعدی شما ( برای سفارش کارهای گرافیکی)
قیمت تحویل : 14 روز کاری بهای  این پکیج :   2/470  (‌دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزارتومان) برای سفارش این پکیج با شماره 09229026345 در واتساپ در ارتباط باشید.

پکیج زمستانه (پلن دوم‌)‌

موارد این پکیج :

 1. طراحی لوگو
 2. طراحی مهر شرکت در یک سایز
 3. طراحی کارت ویزیت دو رو
 4. طراحی سر برگ a4
 5. طراحی سر برگ a5
 6. طراحی پاکت a4
 7. طراحی پاکت ملخی
 8. طراحی سربرگ (یک سایز )‌در فایل ورد
 9. ارائه تصویر پروفایل شبکه های اجتماعی ( لوگو )‌
🎁 هدیه : لوگو موشن . زمان تحویل: 10 روز کاری قیمت این پکیج :   1/770  (‌یک میلیون و چهارصد و هفتاد هزارتومان) برای سفارش این پکیج با شماره 09229026345 در واتساپ در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان : 02191307049

سفارش فوری در واتساپ : 09229026345

شماره تلفن طراح لوگو

شماره تلفن طراح لوگو : 09229026345
شماره تماس طراح لوگو ( شرکت تخصصی طراحی لوگو ) : 02191307049

برای طراحی لوگو از کجا شروع کنیم؟

اگر تصمیم دارید که یک طراح لوگو حرفه‌ای و ایده پرداز باشید. ابتدا از خود بپرسید که آیا در این زمینه خلاق هستید یا خیر؟ علاقه و دوست داشتن در این کار جزء اولین قانون‌ها است.

دومین قدم برای طراحی لوگو این بوده است که استعداد لازم را در زمینه‌ی طراحی لوگو داشته باشید که استعداد یک معیار مهم است؛ اگرچه استعداد همیشه نسبی بوده که می‌توان آن را با آموزش صحیح پرورش داد، لیکن مهم این است که شما در طراحی به قدری ایده پرداز باشید که همه آن را استعداد بدانند. برای شروع یادگیری طراحی لوگو با توجه به نیاز خود در میزان آموزش می‌توانید با تکیه بر کتاب آموزشی، DVD، همچنین دوره‌های آموزشی و … راه خود را در زمینه طراحی لوگو آغاز کنید، همچنین توجه داشته باشید که برای افزایش مهارت‌ها به عنوان طراح لوگو بهتر است مدام تمرین کنید.

طراحی لوگو ممکن است کاری ساده به نظر برسد، اما وقتی از یک طراح لوگو حرفه‌ای این سؤال را بپرسید، آنها به شما خواهند گفت که اینطور نیست. فرآیند طراحی لوگو باید کاملاً جدید و منحصر به فرد باشد که خلق لوگو کار هر فردی نیست. طراحی لوگو می‌تواند فرصتی برای بیان یک بیانیه در مورد برند مورد نظرتان باشد. وقتی شرکت‌ها یا سازمان‌ها درخواست لوگو می‌کنند طراح لوگو باید بداند که آنها فقط تنها به لوگو نیاز ندارند، بلکه احتیاج دارند هویت برند مشخص شود.

لوگوها بخشی از تصاویر هستند که از ترکیب درون یک سیستم بصری بزرگتر که شامل رنگ ها، تایپوگرافی، عکاسی، تصاویر و سایر چیدمان‌های دیگری ساخته شده‌‌اند. در آغاز طراحی لوگو بسیار مهم است که طراح از یک استراتژی مناسب جهت آمادگی بیشتری برای تفکر و تصمیم‌گیری نسبت به طرح لوگو استفاده کند.

چگونه به بهترین طراح لوگو موفق تبدیل شوم؟

تا این جای مقاله، با ویژگی های طراحان لوگو و متخصصین لوگو آشنا شدید. اگر می‌خواهید شما نیز وارد رقابت با طراحان لوگو موفق شوید و متخصص لوگو شناخته شوید، باید تمرکز خود را روی کسب مهارت های لازم بگذارید. برای این که یک متخصص لوگوی موفق باشید، به جز دانستن اصول طراحی و کار کردن با نرم افزار های طراحی که در قسمت قبلی مطرح شد، باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشید.

یکی از مسائلی که باعث می‌شود شما در طراحی لوگو بدرخشید، داشتن اطلاعات درباره مارکتینگ است. همان طور که گفته شد، یکی از ویژگی هایی که لوگو باید داشته باشد، جذب مخاطبان خود است. شما فقط در صورتی می‌توانید مخاطبان یک کسب و کار خاص را جذب کنید که درباره مارکتینگ اطلاعات داشته باشید و با جامعه هدف آن کسب و کار آشنایی داشته باشید.

دانستن روانشناسی رنگ ها نیز در همین راستا به شما کمک می‌کند تاثیر بهتری روی مخاطبان خود داشته باشید و داشتن این علم نیز نیازمند مطالعه است.

افراد به تصاویر توجه بیش تری نشان می‌دهند تا متن ها و رنگ مناسب، می‌تواند احساسات بیش تری برانگیزد. با انتخاب رنگ مناسب، می‌توانید تاثیری ماندگار تر در مخاطبان خود به جا بگذارید. به طور مثال، وقتی به لوگوی توییتر فکر می‌کنیم، رنگ آبی به ذهنمان می‌آید و وقتی به نتفلیکس فکر می‌کنیم ناخودآگاه یاد قرمز می‌افتیم.

متاسفانه با زیاد شدن تعداد کسانی که خود را طراح لوگو می‌نامند، توجه به چنین نکاتی بسیار کم شده است و افراد مختلف تحت عنوان طرحی لوگو ارزان، در حال فعالیت هستند. اما شما به راحتی و با کسب اطلاعات لازم می‌توانید در رقابت با افرادی که دانش کمی دارند، به موفقیت برسید.

بهترین طراح لوگو با طراحی ارزان

طراح لوگو کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی لوگو حرفه ای، یکی از دغدغه های اصلی همه کسانی است که می‌خواهند یک کسب و کار راه اندازی کنند. از این رو، همیشه بازار کار خوبی دارد و البته رقابت نیز در آن روز به روز در حال افزایش است. لوگو یک نماد گرافیکی است که می‌تواند به شکل های مختلف از نماد و سمبل یک مفهوم گرفته تا نوشته و یا یک ترکیب از این موارد ظاهر شود. شرکت های مختلف، اعم از شرکت های تجاری و تولیدی و صنعتی، جزو مهم ترین استفاده کنندگان لوگو هستند که دنبال یک طراح لوگو حرفه ای هستند تا به کسب و کار آن ها اعتبار ببخشد.

لوگو، در صورتی که خوب طراحی شود می‌تواند یک پیغام برای مخاطب داشته باشد یا مخاطب را با اهداف مجموعه آشنا کند. اما یک لوگو که بدون تخصص طراحی شده باشد برعکس می‌تواند باعث پایین آمدن اعتبار یک کسب و کار شود. لوگو ها به گونه ای طراحی می‌شوند که روی محصولات مختلف و بنر ها و … قابل چاپ باشند. از طرفی باید در ذهن مخاطب نیز ماندگار باشند. بنابراین به هیچ عنوان نباید پیچیده باشند و باید مفاهیم را در عین سادگی منتقل کنند.

اگر به لوگو های شرکت های بزرگ مانند اپل یا توییتر دقت کنید، متوجه این سادگی خواهید بود. این لوگو ها به راحتی در ذهن مخاطب باقی می‌مانند و پیچیدگی زیادی ندارند. تمام این موارد، اهمیت طراحی لوگو را نشان می‌دهند. اما این که یک طراح لوگو خوب کیست و چه ویژگی هایی دارد، سوالاتی است که در این مقاله قصد داریم به آن ها پاسخ دهیم.

طراح لوگو چه ویژگی هایی دارد؟

یک طراح لوگو، اول از همه باید با اصول موثر در طراحی لوگو آشنا باشد. در این جا چند عامل از این اصول را بیان کرده ایم:

 • سادگی طرح
  سادگی طرح یکی از اولین اصولی است که یک طراح لوگو باید به آن توجه داشته باشد.
 • به یاد ماندنی بودن طرح
  کم پیش می‌آید که افراد مختلف مدت زمان زیادی به یک لوگو نگاه کنند. پس طراح لوگو باید آن را به گونه ای طراحی کند که در مدت زمان کم نیز در ذهن مخاطب حک شود. سادگی طرح ناخودآگاه باعث به یاد ماندنی بودن آن نیز می‌شود اما رنگی که برای لوگو انتخاب می‌کنید نیز در این قضیه تاثیر زیادی دارد.
 • منعطف بودن لوگو
  لوگو، عنصری گرافیکی است که روی محصولات مختلف مجموعه، بنر ها، کارت ویزیت، پروفایل شبکه اجتماعی سازمان و … به کار می‌رود و بنابراین باید به گونه ای طراحی شود که انعطاف زیادی داشته باشد.
 • مناسب بودن لوگو
  لوگو باید با کسب و کاری که در حال طراحی برای آن هستید تناسب داشته باشد و پیغام رسان همان کسب و کار باشد.
 • بی زمان بودن لوگو
  این عبارت به این معنی است که لوگو نباید طبق مد روز طراحی شود. چون مد پس از مدت زمان کوتاهی تغییر می‌کند ولی لوگو یک عنصر دائمی برای کسب و کار هاست.
 • یونیک بودن لوگو
  لوگوی یونیک و منحصر به فرد باعث ارتقای یک کسب و کار در رقابت می‌شود و باعث می‌شود مجموعه متمایز دیده شود.

البته، دانستن این اصول به تنهایی کافی نیست و طراحان لوگو باید با نرم افزار های طراحی لوگو آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند این اصول را پیاده کنند.

در حالی که بسیاری از طراحان لوگو ملزم به گذراندن مدرک تحصیلی عالی طراحی هستند، اما همیشه این امر اجباری نیست. با این حال، ممکن است لازم باشد مهارت های طراحی خود را فراتر از آنچه هستید، تقویت کنید تا در نهایت به یک طراح لوگوی موفق تبدیل شوید.در ادامه ی مقاله به ویژگی هایی که هر طراح لوگو باید از آنها بهره مند باشد می پردازیم؛

مهارت های ارتباطی: ویژگی های برتر بین فردی

طراحان لوگو از طریق ایده هایی که از طریق تصاویر و متن به تصویر کشیده می شوند، هویت طراحی ها را نشان می دهند؛ بنابراین مهارت های برتر بین فردی و ارتباطی برای دستیابی به موفقیت به عنوان طراح لوگو بسیار مهم است. برای ایجاد لوگوی ایده آل، ابتدا باید هویت یک نام تجاری را کاملاً درک کنید. و برای این شما باید سطح خاصی از مهارت های ارتباطی بهبود یافته را داشته باشید.

طراحان لوگو ملزم به ارائه ایده های منحصر به فرد و بیان مفاهیم به صورت خلاصه به شرکت ها، مشتریان، کارفرمایان، همکاران و غیره هستند. این امر مستلزم بهبود مهارت های گفتاری عمومی و مهارت های نوشتاری است.مهارت های ارتباطی زیر در طراحی لوگو از اهمیت بالایی برخوردار است:

 • خلاقیت و اعتماد به نفس
 • مشاوره، خدمات به مشتریان و ایجاد ارتباط
 • تفسیر آثار هنری برای عموم مردم و درک ترجیحات هنری مشتریان
 • مهارتهای بین فردی، گوش دادن فعال و دریافت انتقاد سازنده در مورد آثار هنری
 • مهارت های فروش و بازاریابی ارتباطات و همکاری
 • نوشتن و ویرایش مهارت های ارتباطی

خلاقیت

تفکر خلاق یک مهارت اصلی کلیدی است که برای یک طراح موفق لازم است. برای برقراری ارتباط کامل هویت و شخصیت برند از طریق یک نماد کوچک، طراحان به اندیشمندان خلاق  و‌ با برتری تفکر  گریز از مرکز نیاز دارند.

طراحان لوگو اغلب باید خلاقانه مفاهیم و ایده ها را از طریق تصاویر یا متن بیان کنند و سپس راه حل های فعال برای رفع نیازهای مشتریان از طریق ابزارهای خلاقانه ایجاد کنند. این نوع وظایف به مهارتهای هنری برتر و مهارت حل مسئله، نیاز  دارد.

مهارتهای فناوری: پذیرش فناوری

برای اینکه یک طراح لوگو موفق باشید باید بتوانید بر مجموعه خاصی از مهارت های پیشرفته که شامل فناوری می شود، تسلط داشته باشید. این روزها انواع مختلفی از فناوری و نرم افزارها مانند لوگو ساز، فتوشاپ و غیره وجود دارد که طرح ها را بسیار ساده تر از گذشته در عصر بدون کامپیوتر یا نرم افزار انجام میدهد. اما تسهیل روند طراحی از طریق این نرم افزارها تنها در صورتی امکان پذیر است که بر استفاده از آنها مسلط باشید.

 مهارت های وقت شناسی: مدیریت زمان

اکثر طراحان لوگو چندین پروژه همزمان دارند و باید بتوانند همزمان آنها را تطبیق دهند و ایده های منحصر به فرد و نتایج ایده آل را ارائه دهند. بنابراین طراح لوگویی که مشتاق موفقیت است باید دارای ویژگی های مدیریت زمان قوی باشد. طراحان لوگو علاوه بر ایجاد تعادل در زمان، باید بتوانند در مدت زمان طولانی چند وظیفه را انجام دهند و الزامات و زمان بندی های تعیین شده را برآورده کنند.برای این منظور باید دارای مهارت های ذیل باشند؛

 • تفکر انتقادی اما قاطع،ایجاد استراتژی طراحی و مدیریت زمان
 • چند وظیفه ای، اولویت بندی و مهارت های سازمانی،
 • حل مسئله و انعطاف پذیری

ساخت لوگو با طراح لوگو حرفه ای

تایپوگرافی

تایپوگرافی یک عنصر کلیدی است که جزئیات جزئی آن رامی تواند یک لوگو را ایجاد و یا خراب کند. بنابراین برای دستیابی به موفقیت به عنوان طراح لوگو، باید بتوانید اهمیت تایپوگرافی را در طراحی به وضوح تشخیص داده و درک کنید. در واقع، دانستن نحوه ایجاد یک‌ طرح، انتخاب و یا جفت کردن نوع طراحی باتوجه به تصاویر یا پس زمینه، یک مهارت مهم است که به طور منظم در حرفه‌ی طراحی  لوگو مورد استفاده قرار می گیرد. مهارت های مورد نیاز:

 • ایجاد لوگو و انتخاب فونت
 • فاصله و کرنینگ
 • نمایش چهره ها در فضا با دیدگاه متعادل
 • اصلاح طرح ها و چیدمان ها

درک رنگ

طراحان باید اطلاعات کاملی در مورد پالت رنگ داشته باشند، نحوه شکل گیری رنگ های مختلف و یا حتی نحوه ی ارتباط رنگ ها با یکدیگر آشنا باشند تا بتوانند طرح های فوق العاده ای را ایجاد کنند که در آن رنگ ها به طور موثر مورد استفاده قرار می گیرند.

داشتن دانش و حس رنگ مناسب، مهارت مهمی است که هر طراح باید در اختیار داشته باشد. رنگها پیام می دهند بنابراین، بررسی مجموعه ای از رنگ های لوگو به آنها کمک می کند تا با موفقیت رنگ های مناسب را در طرح های خود پیاده کنند و به روند کار و افزایش طراحی آنها کمک کند.

تصویر سازی

یک طراحی خوب قابل قدردانی است. یک طراحی عالی تأثیر قوی دارد که افراد را به اقدام وادار می کند. توانایی به تصویر کشیدن، آن مهارت کلیدی است که به ایجاد چنین طرح های عالی کمک می کند. انتقال پیام دقیق تعیین شده برای ارتباط، مهارت مهمی است که هر طراح باید به منظور دستیابی به موفقیت یا حتی شناخته شدن از آن برخوردار باشد.

این یکی از مهمترین مهارتهایی است که هر طراحی که می خواهد در صنعت طراحی موفق باشد باید از آن برخوردار باشد.

مهارتهای مهم طراحی مورد نیاز برای طراح لوگو برای موفقیت در صنعت طراحی عبارتند از:

قاطعیت، کاربرد مناسب منابع دیجیتالی در پروژه ها، صبر، هوش خلاق، هدف گیری جمعیت شناختی با ارتباطات بصری، تراز ترکیب، عیب یابی، مذاکره، عکاسی، برنامه ریزی، مدیریت پروژه، کار گروهی و انرژی و تلاش زیاد.

طراحان باید با فتوشاپ، این دیزاین، ایلاستریتور و کورل درا آشنایی خوبی داشته باشند تا بتوانند لوگو طراحی کنند و از طرف دیگر، داشتن اطلاعات کار کردن با ادیتور ها نیز الزامی است.

قبل از سفارش طراحی لوگو با انواع لوگو آشنا شوید

 1. طراحی لوگو تایپ 
  تا کنون لوگو گوگل را مشاهده کرده اید؟ لوگو گوگل یک لوگو تایپ است.
  اگر اطلاعات بیشتری می خواهید مقاله طراحی لوگو تایپ (طراحی جدیدترین نقش و نگارها) را مطالعه کنید.
 2. طراحی لوگو ترکیبی 
  در واقع طراحی لوگو ترکیبی، یعنی لوگو شما در کنار نشان و آرم دارای یک نوشته باشد که معمولا این نوشته می تواند اسم مجموعه یا شرکت شما باشد.
 3. طراحی لوگو مسکات
  این لوگو لوگو ها لوگو های خاص هستند که بیشتر کسب و کار و شرکت های بزرگ معمولا سفارش می دهند.
  برای اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی آرم مسکات میتوانید مقاله > مسکات چیست و چه تاثیری در برند دارد؟ را مطالعه کنید.
 4. طراحی لوگو مینمیال 
  به ساده ترین لوگوها لوگو مینمیال گفته می شود. من عاشق این نوع لوگو ها هستم به نظر من پول در سادگیست؛ برای مثال شرکت اپل طراحی مینمالی برای لوگو خود در نظر گرفته است. دوست دارید در خصوص طراحی لوگو مینمال بیشتر بدانید؟ مقاله > طراحی لوگو مینیمال (طراحی توسط بهترین طراحان) را مطالعه کنید.

انواع لوگو در طراحی

7 مشخصه طراح لوگو حرفه ای

 • مسلط به نرم افزار های طراحی لوگو ( فتوشاپ – کورل- ایلاستریتور )
 • آشنایی با اصول برندینگ ؛ ساخت برند و تبلیغات ( صفحه معرفی لوگو در ویکی پدیا )
 • مسلط به طراحی روی کاغذ ( اتود زدن )‌
 • مسلط به روانشناسی رنگ در طراحی
 • با انواع فرمت طراحی لوگو آشنایی کامل داشته باشد.
 • با اصول ثبت لوگو و برند آشنا باشد و لوگو شما را طبق اصول سازمان ثبت برند و لوگو طراحی کند.
 • کتاب های طراحی لوگو رایج را مطالعه کرده باشد.

چگونه لوگو طراحی کنیم؟

در این مقاله مراحل مورد نیاز برای اینکه چگونه لوگو طراحی کنیم را به طور کامل شرح داده‌‌‌ایم. اگرچه هر پروژه طراحی لوگو از نظر صنعت، سبک و ابعاد با یکدیگر متفاوت است، اما نقطه مشترک تمامی پروژه‌ها بدون شک فرآیند طراحی آنها است. لیکن به راحتی تنها با چند مرحله زیر به نکات بزرگی در مورد نحوه طراحی لوگو برسید که بعد از مطالعه مقالات زیر، شکی نداشته باشید که طرح‌های بسیار با کیفیت‌تری تولید خواهید کرد. بیایید با هم نحوه ساخت یک طرح لوگو را از ابتدا بررسی کنیم.

گام اول در مرحله طراحی ایجاد یک خلاصه طرح لوگو است که در فرآیند اولیه لازم است. به طور کلی اولین قدم که در هر پروژه ابداع اثر هر طراح لوگو حرفه‌ای باید آن را انجام دهد. هدف از خلاصه طراحی کمک به طراح در درک پروژه است. گام دوم مرحله طراحی لوگو تحقیق و کشف برند است که در این بخش لازم است که هویت برند فعلی مشتری را با جزئیات بیشتری بررسی کنید. گام سوم مرحله فرآیند طراحی لوگو بوده که هر طراح لوگو باید با یک طرح کلی شروع کند. اتود زنی لوگو با مداد که می‌تواند بخشی از این مرحله باشد که بهتر است در ابتدای کار هر پروژه طرح با اتودزنی شروع ‌شود.

در گام چهارم مرحله ایجاد نسخه دیجیتال طرح لوگو است. در این مرحله فرآیند طراحی لوگو بهتر است جهت سهولت کار، طرح لوگو را با استفاده از مرورگر یا یکی از برنامه‌های طراحی لوگو به تصویر کشیده شود تا جهت ایجاد تغییرات و تنظیمات سریع لوگو وقت اضافه صرف نشود. در گام بعدی مرحله اصلاح و ارائه طرح نهایی به مشتری است.

در این مرحله طراح لوگو، طرح نهایی را برای ارائه به مشتری آماده می‌کند که جهت اصلاحات و دریافت نظر مشتری تحویل داده می‌شود که معمولا بر اساس بازخورد و بحث با مشتری طراح لوگو باید به توسعه و اصلاح مجدد لوگو بپردازد. در گام پایانی هم که مرحله تحویل فایل نهایی بوده باید توجه داشت که این طراحی لوگو در پایان پروژه بر اساس نیاز مشتری، همچنین کسب و کار آن است، پس فایل نهایی طرح‌ لوگو در هر فرمتی که لازم است برای مشتری صادر می‌گردد.

10 طراح لوگو معروف در جهان

در ادامه، ۱۰ نفر از بهترین طراحان گرافیک که در جهان شناخته شده هستند به شما معرفی می‌شوند:

 • راب جانوف
  راب جانوف کار طراحی لوگوی شرکت اپل را انجام داده است. این لوگو ابتدا حالتی رنگارنگ داشت که با سلیقه مردم آن زمان تناسب زیادی داشت و به مرور زمان به حالت کنونی درآمد.
 • استفن ساگمیستر
  استفن ساگمیستر موسس شرکت طراحی لوگو Sagmeister & Walsh است و جایزه های زیادی به خاطر طراحی پوستر دریافت کرده است.
 • کرولاین دیویدسن
  او لوگوی شرکت نایک را با الهام از یک الهه یونانی طراحی کرد که اکنون در جهان شناخته شده است.
 • چیپ کید
  چیپ کید طراح کاور کتاب پارک ژوراسیک است که یکی از برترین کاور های کتاب شناخته می‌شود. او همچنین جلد و تصاویر بسیار از کامیک بوک های بتمن را نیز طراحی کرده است.
 • پاول رند
  او کار طراحی لوگوی شرکت های IBM, ABC, MorningStar,Next و سیاری دیگر از شرکت ها را انجام داده است و به این خاطر شناخته می‌شود.
 • ماسیمو وینگلی
  ماسیمو وینگلی، طراح ایتالیایی است که کیف های قهوه ای خرید را طراحی کرده است. همچنین لوگوی شرکت فورد نیز توسط وی طراحی شده است.
 • الکس تروچوت
  الکس تروشوت طراح جلد آلبوم های کیتی پرس بود و اکنون در استودیوی طراحی خود در بارسلونا، برای طیف زیادی از شرکت ها طراحی می‌کند. طراحی بسیاری از پوستر های شرکت آدیداس، پوما، کوکا کولا و بی بی سی با الکس تروچوت است.
 • بنکسی
  بنکسی یک طراح گرافیک خیابانی است که به صورت ناشناس در بریتانیا کار می‌کند. او ترکیبی از طنز سیاه و گرافیتی را به کار گرفته است و به خاطر طراحی هایش تحت تعقیب قرار گرفته است.
 • آلن فلچر
  آلن فلچر طراحی لوگوی موزه V&A را انجام داده است و دهه هایی را در شرکت پنتاگرام مشغول کار بوده است.
 • لیندون لیدر
  لیندون لیدر اولین کسی است که از فضای منفی در طراحی های خود استفاده کرد. طراحی لوگوی شرکت هواپیمایی فدکس با لیندون لیدر بوده است.

بهترین طراح لوگو چه کسی است؟

اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم، تقریبا هر کسی که بتواند با نرم افزار های گرافیکی کار کند می‌تواند طراحی لوگو انجام دهد اما تفاوت طراحان با یک دیگر از زمین تا آسمان است. معمولا به یک طراح لوگو حرفه ای، متخصص لوگو گفته می‌شود. اما این متخصص باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

اگر نمونه کار های مختلف از یک شرکت طراحی لوگو با چند طراح مختلف را دیده باشید، احتمالا متوجه تفاوت زاویه دید طراحان مختلف خواهید شد. اولین ویژگی یک متخصص طراحی لوگو، مهارت بالا است و سپس خلاقیت به میان می‌آید. طراح باید با اصول طراحی آشنایی کامل داشته باشد. وجود تفکر جهت مند در یک طراح، می‌تواند سطح او را تا حد زیادی بالا ببرد. خلاقیت نیز باعث می‌شود لوگو با حفظ سادگی، ظاهری مطلوب و رسا داشته باشد.

در صورتی که قصد سفارش طراحی لوگو دارید، می‌توانید از طریق شماره واتساپ مجموعه رایان طرح سفارش خود را مطرح کنید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. در صورت ثبت سفارش طراحی لوگو در این مجموعه می‌توانید در کم تر از ۷ روز کاری، لوگوی خود را با بهترین کیفیت ممکن دریافت نمایید.

همچنین شما می‌توانید سوالات مختلف خود از جمله قیمت طراحی لوگو را از مشاوران ما بپرسید.

 1. دارای نمونه کارهای اصولی و زیاد باشد.
 2. حتما نظرات مشتریان راضی او را بررسی کنید.
 3. چند نمونه کارهای طراح خود را در گوگل سرچ کنید و از عدم کپی بودن طراحی ها اطمینان حاصل کنید.
 4. شماره تلفن در دسترس داشته باشد و تا پایان روند طراحی لوگو به صورت تلفنی پاسخگوی شما باشد.
 5. اگر با فریلنسر کار می کنید، سعی کنید که عکس پروفایل و اطلاعات شبکه های اجتماعی او تکمیل و برای وی باشد.
 6. اگر با طراح لوگو شرکتی کار می کنید، سعی کنید که عکس و پروفایل و اطلاعات ارتباطی با وی تکمیل و قابل دسترس باشد.
 7. اگر کار خود را به شرکت طراح لوگو می سپارید، حتما سایت طراح را چک کنید و سایت فوق حتما دارای اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی)‌ – دارای نماد واحد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیچیتال (ساماندهی)‌
  – یا عضو انجمن صنف کسب و کار های مجازی باشد.

از طراح لوگو خود بعد از طراحی چه مواردی را تحویل بگیریم؟

بعداز تکمیل سفارش خود حتما حتما فایل های زیر را بگیرید. دقت داشته باشید یک طراح حرفه ای لوگو می بایست همه موارد زیر را در اختیار شما قرار دهد.

 • فایل لایه باز لوگوی طراحی شده
 • فایل با کیفیت در رنگ سازمانی (png)
 • فایل با کیفیت لوگو در رنگ سفید (با فرمت png)
 • فایل با کیفیت لوگو در رنگ مشکی (با فرمت png)
 • فایل با کیفیت لوگو در برای چاپ (با فرمت ttf)
 • فایل با کیفیت برای استفاده در پروفایل شبکه های اجتماعی 
 • فایل با کیفیت برای استفاده در پروفایل شبکه های اجتماعی 
 • فایل با کیفیت برای لوگو سایت یا آپ

دقت کردن به موارد بالا میتواند شما را در امر انتخاب سبک طراح لوگو حرفه ای یاری کند. طراحی کردن لوگوی مناسب با کسب و کار شما میتواند باعث پیشرفت و جذب مشتری بیشتری برای شما شود. پس حتما لوگو خود را به طراحان با سابقه رایان طرح بسپارید.

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو در وب سایت رایان طرح در سه پکیج ارائه می شود. پکیج اول طراحی لوگو؛ که در این پکیج صرفا لوگو برای کسب و کار شما طراحی خواهد شد و فایل های لوگو نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت ؛ که هزینه این پکیج با طراحی سه اتود 1290 هزارتومان است.

ارتباط با طراح لوگو

گرفتن سفارش طراحی لوگو چگونه است؟

نحوه گرفتن سفارش طراحی لوگو از طریق واتس آپ انجام خواهد شد. که شامل دو قدم است. قدم اول دیدن نمونه کارهای ما از این لینک است. برای این منظور شما ابتدا باید نمونه کارهای ما را مشاهده کنید و اگر با نمونه کارهای ما ارتباط برقرار کردید و خوش تان آمد می بایست در قدم دوم به شماره  واتساپ  09229026345 پیام ارسال کنید و در واتساپ سفارش طراحی لوگو شما انجام خواهد شد.

سفارش طراحی لوگو آنلاین

در رایان طرح سفارش طراحی لوگو آنلاین پذیرفته خواهد شد و شما از به صورت آنلاین می توانید در واتساپ سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید و کارشناسان آنلاین پاسخگوی شما در روزهای کاری هستند.

در این مقاله، مهارت هایی که باید کسب کنید تا تبدیل به یک متخصص لوگو شوید، ذکر شد. به یاد داشته باشید که این علم نیز کسب کردنی است و با تمرین و تکرار می‌توانید به نتایج خوبی برسید. بسیاری از طراحان لوگوی موفق در سرتاسر دنیا نیز کار خود را با طراحی لوگو ارزان آغاز کردند و در اوایل حرفه کاری خود شکست های فراوانی متحمل شدند تا در نهایت بتوانند شناخته شوند و در کار خود به موفقیت برسند. پس در هر مرحله ای که قرار دارید، از همین حالا روی افزایش مهارت های خود تمرکز کنید تا بتوانید در حرفه خود بدرخشید.

4.8/5 - (5 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

11 دیدگاه

 1. به نظر من هر طراحی طراح نیست؛ بلکه باید نمونه کارهای فراوان تو حوزه های مختلف داشته باشه تا بتونه رضایت مشتری رو جلب کنه. با توجه به نمونه کارهای طراحان رایان طرح متوجه شدم که با سابقه هستن. هر کنار این یک طراح باید سر موعد مقرر و زمانی که طی شده است سفارش را تحویل و آماده کند.

 2. سلام ممنون از اینکه مطلب خوبی آماده کردید
  لوگو هر مجموعه ای نشون میده که اون کسب و کار چقدر حرفه ای هست. رایان طرح هم با نمونه کاراش برام ثابت شد که میتونه نیازم رو برطرف کنه و نتیجه قابل قبولی هم گرفتم. تشکر

 3. به نظر من یک طراح در ابتدا باید روی سلیقه مشتری کار کنه و بتونه با نمونه کارها و تکنیک هایی که معرفی میکنه مشتری رو جذب کنه. هنر یک طراح لوگو باید این باشه که تغییراتی که مشتری میخواد انجام بده رو توی چارچوب کاری خودتون به لوگو اضافه کنید ولی نباید زیاده روی کرد.

 4. سلام
  ممنون از مطالب خوبتون
  ویژگی اصلی بهترین طراح لوگو چیه؟ میشه یه طراح لوگو معروف که درآمد بالایی داره رو معرفی کنید
  تشکر

 5. سلام خوبین .
  من با شرکت تون تماس گرفتم
  گفتند که تا سه ماه آینده صف کاری تون پر است؟
  واقعا همینطور است؟

  1. سلام امید عزیز:
   گاهی اوقات صف سفارشات ما به مدت محدودی باز می شوند و سپس بسته می شوند
   با توجه به تتعداد زیادی مشتری
   گاهی اوقات تا سه ماه اینده صف سفارشات ما پر می شوند.
   اگر نیاز به لوگو حرفه ای توسط طراح لوگو حرفه ای شود حتما در صف سفارش بمانید

 6. یک طراح لوگو میخاستم
  میشه بهم بگید چطوری باید با شماره در ارتباط باشم شمارم 093985212** است ممنون میشم بامن برای سفارش طراحی لوگو تماس بگیرید.

 7. ظهر بخیر:
  از چه طریق باید سفارش طراحی لوگو رو انجام داد ؟ و یه لطف می کنید شماره طراح لوگو رو در اختیار ما قرار بدهید. یا ادرس طراح لوگو یکی از این موارد رو به من بدهید عالی میشه

  1. سلام جناب محمدی عزیز:
   برای سفارش طراحی لوگو به یک طراح لوگو حرفه ای می توانید در واتساپ به شماره 09229026345 پیام دهید.
   در صورت نیاز به مشاوره نیز می توانید با شماره 02191307049 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.