مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای + نقش و نگاری جذاب از برند شما

زمانی که می‌خواهیم از طراحی لوگو حرفه‌ای صحبت کنیم، ابتدا باید درک کاملی از لوگو داشته باشیم لوگوها، تصاویری هستند که یک خدمت و یا یک بیزینس را نشان می‌دهند.

مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

برندتان در هر زمینه‌ای که باشد از جمله تولید کننده محصول، ارائه دهنده خدمت و در حالت کلی طراحی لوگو را برای هر شرکت و فروشگاه و یا سایتی که در نظر داشته باشید، بایست بسیار جدی گرفته شود؛ زیرا آغاز تجارت، آغاز شهرت و ارتباط سریع‌تر با مشتری، در صورت وجود لوگو حرفه‌ای و اختصاصی شرکت ممکن می‌شود.

طراحی لوگو حرفه‌ای برای تمامی کسب و کارها امری ضروری می‌باشد؛ استفاده از المان‌های کاری مرتبط در حوزه شما باعث می‌شود که طراحی لوگو کمپانی شما بهترین نوع خود را تجربه کند.

طراحی لوگو ارزان حرفه‌ای برای فروشگاه و یا یک کارخانه دلایل بسیاری دارد که شما را برای مطالعه این مقاله به سایت رایان طرح آورده است با توجه به اهمیت این موضوع مقاله طراحی لوگو حرفه‌ای با استفاده از نقش و نگارهای مرتبط با کسب و کار شما را نوشته‌ایم.

طراحی لوگو حرفه ای

دلیل داشتن لوگو حرفه‌ای برای یک برند چیست؟

اولین سؤالی که برای بسیاری از افراد پیش می‌آید، دلیل نیاز به یک لوگو حرفه‌ای برای برند و تجارت شما است؛ دلیل این که در هنگام شروع برندسازی و یا تبلیغات شما نیازمند طراحی لوگو حرفه‌ای هستید، این است که تصاویر آسان‌تر از بسیاری موارد دیگر در ذهن ثبت می‌شود؛ به همین دلیل است که طراحی لوگو و در واقع سفارش طراحی یک لوگو حرفه‌ای از سوی شرکت در ابتدایی‌ترین لحظات آغاز برندسازی انجام می‌شود.

تمامی خدمات ارائه شده از یک شرکت ارزش محصولات فروخته شده توسط یک فروشگاه، همه با توجه به لوگو، ریشه و اهمیت شرکت و یا کمپانی شما مشخص می‌شود؛

در واقع به همین دلیل است که نیازمند داشتن لوگو حرفه‌ای می‌باشید، لطفاً تا به انتهای مقاله همراه شرکت طراحی لوگو رایان طرح باشید؛ قطعاً در زمینه طراحی لوگو حرفه‌ای شما را بسیار راهنمایی خواهیم کرد؛ در این مقاله راه‌های ثبت سفارش طراحی لوگو و نحوه اطلاع از تعرفه‌های طراحی لوگو را توضیح خواهیم داد.

نمونه لوگو حرفه ای

نمونه‌های لوگو حرفه‌ای داخل و خارج از کشور

قطعاً کنجکاو هستید از لوگوهای معروف در داخل و خارج از کشور با خبر شوید در پاراگراف بعدی اطلاعات کامل‌تری در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

  • لوگوی بانک کشاورزی
  • لوگوی شرکت ملی نفت ایران
  • لوگوی آمازون
  • لوگوی مرسدس بنز

لوگوی بانک کشاورزی:

این لوگو را می‌توان در دسته بندی لوگوهای حرفه‌ای قرارداد؛ لوگوی بانک کشاورزی، بر مبنای گیاه و رشد در قالب یک صندوق طراحی شده است که با توجه به رنگ مرتبط با عنوان این بانک از رنگ سبز مناسبی برای بیان بهتر اهداف این بانک استفاده شده است.

شرکت ملی نفت ایران:

از ساختار شعله آتش قدرت گرفته از زیر زمین طراحی شده است؛ در اولین نگاه می‌توان متوجه سازماندهی شدن یک شرکت که مسئول استخراج نفت از زیرزمین می‌باشد، شد؛ در واقع یکی از لوگوهای حرفه‌ای سازمانی در کشور ایران شناخته شده می‌باشد.

لوگوی آمازون:

ساده‌ترین و حرفه‌ای‌ترین لوگو برای بزرگ‌ترین شرکت‌ها، نوع لوگوتایپ می‌باشد؛ آمازون نیز با استفاده از لوگو تایپ یک لوگو زیبایی را خلق کرده است که کاملاً حامل نام برند می‌باشد؛ اما نکته‌ای که در این لوگو وجود دارد فلش (نشانگر) زیر حروف a و z در این لوگو می‌باشد، طراح با توجه گسترده بودن فروش در بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین جهان آمازون این خلاقیت را انتخاب کرده است.

در آمازون هر آنچه که نیاز داشته باشید را خواهید یافت. قطعاً لوگو آن نیز به‌خوبی بیانگر این خدمت است.

لوگوی مرسدس‌بنز:

این لوگو که برای یک کمپانی خودروسازی طراحی شده است، یکی از لوگوهای حرفه‌ای در دسته‌بندی اشکال می‌باشد؛ در همین جا می‌توانید با مطالعه یک مقاله لوگو اشکال اطلاعات کافی در این زمینه را به دست آورید؛ اختصاصی بودن و حرفه‌ای بودن یک لوگو مربوط به دسته بندی آن نمی‌باشد، بلکه با توجه به برند و خلاقیت طراح است که یک لوگو حرفه‌ای ساخته می‌شود.

تعرفه طراحی لوگو حرفه‌ای در رایان طرح

رایان طرح یک سایت، یک شرکت و یک تیم خلاق از طراحان برتر کشور است. در رایان طرح، طراحی لوگو حرفه‌ای به دست بهترین تیم انجام می‌شود.

مدت زمان طراحی لوگو با توجه به سفارشاتی که اخیراً تحویل داده شده است ۱۰ روز می‌باشد؛ اما قطعاً با توجه به سلیقه شما و درخواستتان از تیم تولید لوگو ممکن است، این زمان تغییر داشته باشد؛

به هر حال تعرفه طراحی لوگو حرفه‌ای در هر کسب و کار بسیار با اهمیت است اما سطح یک کسب و کار و مقدار هزینه‌ای که برای طراحی آن در نظر گرفته می‌شود، تأثیر گذار است؛ اما همه ما معتقد به صرفه جویی در هزینه و همکاری با یک کمپانی منصف‌تر هستیم، به همین دلیل رایان طرح با ارائه بهترین قیمت‌ طراحی لوگو آماده است، تا طراحی لوگو حرفه‌ای شما در هر زمینه از جمله فروشگاهی، شرکتی، خدماتی را به خوبی انجام دهد؛

قیمت‌های دقیق‌تر را می‌توانید از طریق پشتیبانی واتس‌اپ بپرسید و کافی است با شماره تماس 02191307049 در ارتباط باشید.

لوگوهای حرفه ای

چرا طراحی لوگو حرفه‌ای را باید رایان طرح انجام دهد؟

رایان طرح از بهترین طراحان لوگو تشکیل شده است با توجه به تجربه بالا و علم بالای این کادر مجرب طراحی سایت حرفه‌ای، طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای، انجام انواع طراحی پست و استوری در شبکه‌های اجتماعی مختلف توسط رایان طرح ممکن شده است.

به همین دلیل است که افراد ترجیح می‌دهند با رایان طرح ارتباط بهتری برقرار کرده و تمامی کارهای گرافیکی خود را به ما بسپارند تیم متخصص ما آمادگی انجام تمام کارهای گرافیکی شما را دارد.

با توجه به اینکه زمان تحویل پروژه را به صورت حدودی بیان کردیم در صورتی که اطلاعات بیشتری از این حوزه لازم دارید، پیشنهاد می‌کنیم سفارش طراحی لوگو حرفه‌ای خود را همین حالا در واتس‌اپ پشتیبانی رایان طرح مطرح کنید.

قطعاً مشاورین ما شما را برای انجام این طراحی راهنمایی خواهند کرد رایان طرح با توجه به اهمیت جایگاه خود در این حوزه بالاترین کیفیت را در کنار کمترین زمان و هزینه تحویل شما می‌دهد.

کلام آخر ما برای شما در طراحی لوگو حرفه‌ای

امیدواریم پس از خواندن مقاله طراحی لوگو حرفه‌ای لذت برده و پاسخ بسیاری از سؤالاتتان را گرفته باشید؛ طراحی لوگو فروشگاه یا طراحی لوگو شرکت و طراحی لوگو کمپانی و تمام نیازهای خود در زمینه گرافیکی را می‌توانید، از رایان طرح بخواهید و قطعاً این تیم حرفه‌ای و پشتیبانان ما پاسخگوی دائمی شما خواهند بود.

سفارش طراحی لوگو حرفه ای

در صورتی که برای سفارش طراحی لوگو، انتخاب انواع لوگوهای حرفه‌ای و آشنایی بیشتر با لوگوهای موجود در این دسته بندی می‌توانید به واتس‌اپ رایان طرح مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما

تماس با ما


    https://rayantarh.com/blog/wp-admin/admin.php?page=wpcf7-new#TB_inline?width=900&height=500&inlineId=tag-generator-panel-number