مقالات

7 سایت وکالت در ایران در سال 1400

زمانی که مشکل حقوقی یا کیفری داشته باشید، شما نیازمند گرفتن مشاوره از یک وکیل هستید! در واقع شخصی که توانایی برطرف کردن ابهامات شما و پاسخ دادن به سوالات شما را داشته باشد؛ امروزه با توجه به پیشرفت اینترنت و همه‌گیری آن، طراحی سایت وکالت باب شده است و وکلا با تشکیل گروه هایی در کنار هم سایت هایی را برای ارائه خدمات حقوقی ایجاد نموده‌اند.

به همین دلیل این افراد می توانند به آسانی به سایتهای وکالت آنلاین دسترسی داشته باشد جدای از اینکه این سایت ها برای وکلا دیگر کمک کننده نیز حساب می شوند در واقع به آنها سایت وکالت یار نیز می گویند.

سایت‌های وکالت آنلاین در قالب بسته هایی خدمات وکالتی را ارائه می‌کنند اما چه نوع خدماتی از این سایت ها گرفته می شود؟ سایت‌های وکالت آنلاین تمام خدمات یک وکیل را برای شما ارائه خواهند کرد اما سریعتر و همیشه در دسترس خواهد بود تصور کنید می توانید به راحتی از طریق یک سایت آنلاین وکیل خانواده خود را انتخاب کنید و مشاوره های لازم را از او گرفته و برای انجام امور حقوقی خود از وی کمک بگیرید.

معمولاً سایت های آنلاین خدمات بسیاری از جمله وکیل ملکی و یا وکیل جرایم سایبری را ارائه می‌کنند.

تعدادی از سایت های وکالت برتر در سال ۱۴۰۰ در این مقاله از رایان طرح معرفی کرده ایم.

در نهایت بهترین سایت را انتخاب کرده و برای شما همکاری با آن را پیشنهاد خواهیم داد در حالت کلی این ۷ سایت معرفی شده جزو بهترین های سال ۱۴۰۰ سایت های وکالت هستند.

 

معرفی 7 سایت وکالت برتر در 1400

هفت سایت برتر در حوزه وکالت که طراحی سایت وکلا انجام داده اند را معرفی خواهیم کرد این سایت ها در کنار ارائه خدمات مشاوره حقوقی وکالت به صورت آنلاین نیز می پذیرند مواردی که در لیست زیر نوشته ایم نام سایت های وکالت منتخب سال ۱۴۰۰ میباشد.

  • مشاوره حقوقی دادگران حامی
  • وکلای دادگستر
  • وکلای پارسای
  • بنیاد وکلا
  • دادیاب
  • وکلای خانواده
  • ثمین عدالت

مشاوره حقوقی دادگران حامی

طراحی سایت موسسه حقوقی حامی بصورت کاملا حرفه ای انجام شده است. دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی در دعاوی ملکی و قراردادها همچنین دعاوی خانوادگی و یا دعاوی کیفری، دعاوی تجاری و دعاوی اداری می‌توانند بهترین حمایت و حل مشکل را برایتان انجام دهند؛

این دفتر وکالت توسط مسعود محمدی و بسیاری از حقوقدانان تحصیل کرد در دانشگاه تهران تاسیس شده است. از طریق مشاوره آنلاین و حضوری خدمات حقوقی را ارائه می‌کند؛ می توانید از طریق شماره تماس 88019243-4  با این دفتر ارتباط گرفته و یا اینکه وارد سایت آنها شده و از خدمات حقوقی و مشاوره های حقوقی نوشته شده آنها در سایت استفاده کنید.

صفحه اصلی سایت دادگران حامی

سایت دادگران حامی

وکلای دادگستر پاسارگاد

سایت وکلای دادگستر پاسارگاد یک سایت ارائه دهنده خدمات حقوقی در کنار مقالات متعدد و پرسش و پاسخ های رایگانی که در اختیار کاربران می‌گذارد در زمینه‌های مختلف از جمله دعاوی خانوادگی مالی، ملکی، کیفری، قرارداد ها و انحصار وراثت بهترین وکیل را برای شما معرفی خواهد کرد.

در ۳ روش کلی می توانید از مرکز مشاوره حقوقی دریافت کنید؛ روش مشاور حقوقی حضوری در این روش شما می توانید در دفتر وکالت حضور یافته و توسط متخصص مشاوری کامل بگیرید؛

روش دیگر مشاوره تلفنی می باشد که با شماره تماس 021 – 88622178 می توانید مشاوره حقوقی دریافت کنید روش دیگری که به دلیل آن سایت وکالت وکلای دادگستر پاسارگاد ایجاد شده است، مشاوره حقوقی آنلاین می باشد به سادگی می توانید از طریق پیام رسان های مختلف قرار داده شده در این سایت از افراد متخصص مشاوره حقوقی بگیرید.

صفحه اصلی وکلای دادگستر پاسارگاد

وکلای دادگستر پاسارگاد

وکلای پارسای

یکی از سایتهایی که وکالت در تهران و کرج را می‌پذیرد و مقالات متعدد آموزشی دارد و همچنین پرسش و پاسخ آنلاین را نیز ممکن کرده است، سایت گروه وکلای پارسای میباشد؛

گروه وکلای پارسای متخصص در امور خانواده و طلاق توافقی همچنین نفقه زوجه به تمکین طلاق به درخواست زوج یا زوجه و همچنین انحصار وراثت می باشد. گروه وکلای پارسای ۱۵ سال سابقه وکالت حرفه‌ای داشته و افرادی متخصص گرد هم امده‌اند.

اگر در تهران هستید با شماره 02144033677 و در صورتیکه در کرج هستید با شماره 02634214440 در تماس باشید. همچنین مراجعه حضوری به دفتر وکالت و دریافت مشاوره حقوقی نیز ممکن است همانطور که در سایت پارسای اشاره شده ساعت کاری آنها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح الی ۲۰ اصل می باشد.

صفحه اصلی سایت وکلای پارسای

سایت وکلای پارسای

 بنیاد وکلا

سایت بنیاد وکلا سایت هایی که برای پرسش و پاسخ حقوقی طراحی شده است و بسیاری از وکلای حرفه ای در این پلتفرم آمادگی پاسخگویی به سوالات شما می باشند؛

به سادگی میتوانید ثبت نام کرده و سوال حقوقی خود را بپرسید در اسرع وقت از کارشناسان حقوقی پاسخ شما را خواهند داد و بهترین راهنمای ممکن را خواهند کرد و این دقیقاً معنی مشاور حقوقی آنلاین می باشد.

صفحه اصلی سایت بنیاد وکلا

سایت بنیاد وکلا

 دادیاب

دادیاب یکی از اولین سامانه های دریافت مشاوره حقوقی و انتخاب وکیل است در این سامانه وکلا ثبت نام میکنند و سپس افراد جویای وکیل نیز ثبت نام می‌کنند آنها با مطرح کردن مشکل و خود در پلتفرم دادیاب، به حرفه ای ترین وکیل در آن حوزه وصل شده و وکالت امور حقوقی خود را در صورت لزوم به آن وکیل می‌دهند؛ همچنین می توانند مشاوره حقوقی کاملی از وی دریافت کنند در سامانه دادیاب مقالات بسیاری منتشر شده است که قطعاً تعداد بیشتری از آن می تواند با سکوی بسیاری از سوالات حقوقی شما باشد؛

مقالاتی که بر طبق سوالات بیشتر پرسیده شده از وکلا نوشته شده است، می تواند پاسخ سوال شما نیز باشد.

صفحه اصلی سایت دادیاب

 

سایت دادیاب

وکلای خانواده

یکی دیگر از پلتفرم های حقوقی سایت 23055 می باشد این سایت از نظر ما در رایان طرح یکی از سایت‌های جامع در حوزه حقوق می باشد در این سایت اخبار رسمی حوزه ی قضائی و حقوقی منتشر می شود؛

همچنین در این سایت مراکز وکلای قوه قضاییه و مراکز کارشناسان رسمی دادگستری با دسته بندی استان های مختلف کشور در اختیار شما قرار داده شده است..

23055 یک پورتال جامع برای موکل و وکلا می باشد حلزون به آسانی می توانید وکیل خبری را در حوزه مورد نیاز خود را جستجو کرده و پیدا کنید همچنین همین قضیه برای کارشناسان رسمی قوه قضاییه و مشاوران خانواده صدق می کند.

صفحه اصلی پرتال 23055.ir

پرتال 23055.ir

ثمین عدالت

اگر به دنبال جامع ترین سایت هستید که تمامی سوالات حقوقی در تمامی حوزه‌ها را با دسته بندی مشخصی پاسخ داده باشد و برای هر یک از مسائل حقوقی مقاله جامع نوشته باشد، سایت ثمین عدالت، بهترین سایت برای مطالعه مقالات حقوقی می باشد.

می توانید با شماره تماس قرار داده شده در سایت، مشاوره حقوقی دریافت کنید.

صفحه اصلی سایت ثمین عدالت

ثمین عدالت

 جمع بندی مقاله

امیدواریم معرفی این سایت های وکالت برای شما مفید واقع شده باشد در این مقاله هفت سایت وکالت برتر فارسی زبان در سال ۱۴۰۰ را برای شما معرفی کردیم به کمک این سایت می توانید مشاوره حقوقی در هر زمینه‌ای دریافت کنید.

لازم به ذکر است هر سوالی که داشته باشید می توانید در انتهای مقاله در قسمت نظرات مطرح بفرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.