مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو سالن زیبایی و آرایشگاه

در این پست چه می خوانید؟

اگر به دنبال ” طراحی لوگو آرایشگاه ” حرفه‌ای هستید تا کسب و کار خود را خیلی هدفمند به کاربران معرفی کنید تا آخر این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله به نکات مهمی از طراحی لوگو سالن زیبایی می پردازیم که می تواند باعث رشد سریع کسب و کار شما شود. اگر نمی دانید ساخت و طراحی لوگو برای سایت چه ارزشی دارد و باید اصلا چگونه لوگو طراحی کنید، قبل از هر کاری این مقاله را مطالعه کنید.

برای مشاوره و سفارش طراحی لوگو با شماره [ 02191307049 ]تماس بگیرید.

برای مشاوره و سفارش طراحی لوگو با شماره [ 02191307049 ]تماس بگیرید.

ویژه شما:
دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج تابستانه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل تابستاناستفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید. دانلود پکیج پاییزه طراحی لوگو+ ست اداری  مشاهده بیش از 250 نمونه کار دیگر

چرا طراحی لوگو آرایشگاه اهمیت دارد؟

لوگو جزو مهم ترین ابزار تبلیغات است که شما به واسطه آن می توانید خیلی هدفمند تر کسب و کار خود را معرفی و مشتری جذب کنید. به علاوه با توجه به این که لوگو اختصاصی برای کسب و کار اولین چیزی است که در ذهن مشتری تاثیر می گذارد، پس اگر طراحی لوگو آرایشگاه و سالن زیبایی به صورت اصولی طراحی شده باشد، می تواند خیلی سریع مشتری را به سمت شما جذب کند.

طراحی لوگو آرایشگاه

نکات مهم در طراحی لوگو سالن زیبایی

برخلاف تصورات که لوگو را فقط یک طرح معمولی می دانند، طراحی لوگو اگر به صورت اصولی انجام شده باشد، می تواند با مشتری شما حرف بزند و مشتری را جذب کسب و کار شما کند. با توجه به این موضوع توصیه می کنم نکات مهم در طراحی لوگو حرفه ای که در ادامه به چند مورد آن اشاره می کنیم را در کسب و کار خود رعایت کنید.

تناسب لوگو با محصولاتی بررسی پرسونای مخاطب استفاده از اصول روانشناسی رنگ‌ها
انتخابی کنید که نیاز به تعویض مکرر نداشته باشد طراحی لوگو خود را به حرفه‌ای‌ها بسپارید استفاده از قلم مناسب برای طراحی لوگو زیبایی
در نظر گرفتن هویت برند ساده و قابل فهم بودن استفاده از نام سالن زیبایی در لوگو
تلفیق با روش‌های بازاریابی مدرن استفاده از بهترین نوع لوگو اندازه مناسب لوگوی زیبایی

برای ایجاد یک نماد ماندگار باید در عنوان لوگو از قلم های مدرن استفاده شود. باید اندازه قلم ها به نحوی باشد تا لوگوی شما را زیبا و با ارزش کنند. در هنگام طراحی لوگو ترکیبی آرایشگاه زنانه از فونت های مناسبی استفاده کنید تا لوگو شما خوانا باشد. لوگو نشان دهنده هویت کار شما است. بنابراین باید نام سالن زیبایی شما به صورت هوشمندانه و کامل در لوگو استفاده شود. تا نشان دهنده هویت برند سالن زیبایی شما باشد. لوگو برای اهداف بازاریابی طراحی می شود، بنابراین باید اندازه مناسبی داشته باشد. لوگویی که طراحی می کنید نباید سایز خیلی بزرگ یا سایز خیلی کوچک داشته باشد.

هدیه رایان طرحمهم: اگر سالن زیبایی دارید یا در حوزه زیبایی کار می کنید ولی از مشتریان خود راضی نیستید و تمایل دارید که مشتریان خود را افزایش دهید، می توانید از مشاوره های تخصصی برای سالن های زیبایی استفاده کنید. در جلسات مشاوره تلفنی یا حضوری سالن زیبایی شما بررسی خواهد شد. راهکاری های با موضوع افزایش مشتری از طریق اینستاگرام و فضای آنلاین به شما گفته می شود. همچنین پیج اینستاگرام شما نیز بررسی خواهد شد، برای هماهنگی و رزرو مشاوره تلفنی یا حضوری (فقط تهران)‌ با شماره 09399743900  و یا 02191307049 در ساعات کاری تماس بگیرید.(‌هزینه مشاوره تخصصی: 290 هزار تومان بابت یک ساعت و نیم می باشد) (5 دقیقه اولیه رایگان)‌

طراحی لوگو سالن زیبایی در کمترین زمان ممکن

طراحی لوگو آرایشگاه
نمونه کار طراحی لوگو سالن زیبایی

طراحی لوگو آرایشگاه با توجه به اهمیت لوگو در یک کسب و کار، کاری زمان بر است. البته هر چقدر زمان طراحی لوگو بیشتر باشد، به معنی کیفیت بالای آن نیست. بلکه طراحی لوگو، زمانی با کیفیت خواهد بود که توسط یک تیم ماهر انجام شود. اگر نیاز به طراحی حرفه ای لوگو برای سالن زیبایی در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت دارید، باید از خدمات طراحی لوگو رایان طرح استفاده کنید.

نکات مهم در طراحی لوگو آرایشگاه زنانه

با توجه به این که مخاطبین شما زن هستند برای طراحی لوگو باید به این نکته دقت داشته باشید که جلوه بصری و زیبایی بیشترین تاثیر را روی خانم ها دارد. از این رو شما باید در طراحی لوگو به جلوه بصری لوگو و البته نحوه به کارگیری رنگ در لوگو دقت داشته باشید.

نکات مهم در طراحی لوگو آرایشگاه مردانه

برخلاف طراحی لوگو زیبایی که باید روی جلوه های بصری بیشتر کار کنید، در طراحی لوگو آرایشگاه مردانه باید به نکاتی مثل کیفیت، نحوه بازاریابی و درگیر سازی مخاطب با لوگو کار کنید. با توجه به این که افراد مختلف به طراحی های نو و ساختار شکن بسیار علاقه‌مند می شوند، به سراغ طراحی های تکراری که همه به یک شکل است نروید.

هزینه طراحی لوگو ارایشگاه زنانه چقدر است؟

قیمت طراحی لوگو آرایشگاه زنانه یا طراحی لوگو ارایشگاه مردانه به نکات مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک هزینه دقیق برای آن ذکر نمود. بهتر بگم این که لوگو شما چقدر هزینه ببرد به مردانه یا زنانه بودن سالن زیبایی ارتباط ندارد. بلکه به میزان جزئیات و شرکت طراحی لوگو برای ساخت لوگو آرایشگاه ارتباط دارد. با توجه به این موضوع، می توان گفت طراحی و ایده لوگو به سبک جدید برای شما بسیار به صرفه و با کیفیت خواهد بود. ساده تر بگم، اگر به دنبال طراحی لوگو ارزان قیمت ولی با کیفیت برای لوگو آرایشگاه زنانه حرفه ای خود هستید، با متخصصین رایان طرح در ارتباط باشید.

عوامل موثر بر هزینه طراحی لوگو نام ببریدطراحی لوگو سالن زیبایی

لوگو ها در انواع لوگو نوشتاری آرایشگاه و لوگوی تصویری سالن زیبایی زنانه و لوگوی ترکیبی آرایشی طراحی می شوند. لوگو ترکیبی، ترکیبی از تصویر و متن است. لوگوهای نامبرده شده داره تعرفه های مختلفی هستند. طراحی لوگو خاص کاملاً بر اساس ملاک ها و پارامترهای طراحان متفاوت است. در واقع تعرفه طراحی لوگو ثابت نیست و بسته به پیچیدگی آن بسیار متفاوت است.

طراحی لوگو سالن زیبایی رایگان امکان پذیر است؟

حقیقت امر این است که هیچکس تخصص خود را به صورت رایگان در اختیار بقیه قرار نمی دهد. مگر با هدفی خاص که طراحی لوگو آرایشگاه و سالن زیبایی هم از قاعده مستثنا نیست. توصیه می کنم به جای استفاده از خدمات طراحی لوگو رایگان، از خدمات طراحی لوگو ارزان قیمت رایان طرح که با بهترین قیمت ارائه می شود، استفاده کنید.

بهترین شرکت طراحی لوگو آرایشگاه

مشاوره طراحی لوگو فوری

اگر نیاز به طراحی لوگو سالن و آرایشگاه زیبایی دارید ولی نمی دانید که چگونه انجام دهید و نیاز به مشاوره طراحی لوگو سالن زیبایی فوری دارید، می توانید از طریق شماره «02191307049» با متخصصین ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان طراحی لوگو استفاده کنید. در این مشاوره به شما نکاتی را می گویم که دید شما برای طراحی و داشتن لوگو به طور کامل تغییر می دهد.

چرا خدمات طراحی لوگو سالن زیبایی رایان طرح

مهم ترین هدف از طراحی لوگو برای سالن زیبایی، استفاده از خلاقیت برای بازاریابی است. تیم ما با توجه به این موضوع، به شما کمک می کند تا لوگویی طراحی کنید که هر مشتری با هر سلیقه‌ای را جذب کسب و کار شما کند. از سایر ویژگی های رایان طرح، می توان به طراحی لوگو ارزان قیمت ولی با کیفیت اشاره کرد که باعث می شود شما با کمترین هزینه بیشترین مشتری را داشته باشید.نمونه لوگو سالن زیبایی

طراحی لوگوی زیبایی باید مفهومی باشد و به خوبی نوع خدمات سالن زیبایی را به مخاطبان نشان دهد و مشتری را به خود جذب نماید. زیرا اگر مشتری به خوبی از خدمات شما آگاهی و شناخت پیدا کند می‌تواند عامل مؤثری در جذب مشتری بیشتر برای شما باشد. برای پیشرفت و موفقیت یک سالن زیبایی، طراحی لوگو جز الزامات و ضروریات این کسب و کار محسوب می‌شود. زیرا آشنا کردن مشتری با خدمات و محیط سالن زیبایی از جمله اموراتی است که شما برای شناخته شدن سالن زیبایی خود باید انجام دهید.

در هنگام طراحی لوگو باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است در آینده بخواهید شعبه دیگری از سالن زیبایی خود در شهرهای دیگر افتتاح کنید. پس لوگو باید به صورتی طراحی شود که بتواند به زبان‌های مختلف جذابیت خود را به خوبی حفظ نماید.

اگر به دنبال طراحی لوگو حرفه ای سالن زیبایی هستید تا کسب و کار خود را خیلی هدفمند به کاربران معرفی کنید تا آخر این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله به نکات مهمی از طراحی لوگو می‌پردازیم که می‌تواند باعث رشد سریع کسب و کار شما شود. اگر نمی‌دانید ساخت لوگو حرفه ای برای سایت چه ارزشی دارد و باید اصلاً چگونه لوگو طراحی کنید، قبل از هر کاری این مقاله را مطالعه کنید.

لوگو جزو مهم‌ترین ابزار تبلیغات است که شما به واسطه آن می‌توانید خیلی هدفمندتر کسب و کار خود را معرفی و مشتری جذب کنید. به علاوه با توجه به این که لوگو کسب و کار اولین چیزی است که در ذهن مشتری تأثیر می‌گذارد، پس اگر طراحی لوگو سالن زیبایی به صورت اصولی طراحی شده باشد، می‌تواند خیلی سریع مشتری را به سمت شما جذب کند.

هزینه طراحی لوگو سالن زیبایی

طراحی لوگو لیفت و لمینت مژه و ابرو

با لوگوی سفارشی سالن زیبایی که توسط یک طراح حرفه‌ ای فقط برای شما طراحی شده است، شخصیت برند خود را به نمایش بگذارید. اگر به طور کلی چند نمونه شگفت انگیز از لوگو های سالن زیبایی را در ایران ببینید متوجه طرح تکراری بر روی سایر لوگوهای دیگر می‌شوید. به همین دلیل اگر می‌خواهید یک طراحی لوگوی شگفت انگیز برای خدمات زیبایی مانند لیفت و لمینت مژه و ابرو داشته باشید که از رقبا متمایز باشد. از همین امروز برای سفارش طراحی لوگو در رایان طرح اقدام کنید.

بهترین لوگو سالن زیبایی
نمونه کار طراحی لوگو آرایشگاه

یک طراحی لوگو لیفت و لمینت مژه و ابرو شما را به گونه‌ ای عالی به دنیا نشان می‌ دهد که ثابت می‌کند شما چه خدماتی را در زمینه زیبایی ارائه می‌دهید. طراحی لوگو بر اساس استانداردها و به کارگیری خلاقیت‌ های مدرن باعث می‌شود مردم برند شما را به خاطر بسپارند. همچنین مشتریان بالقوه اشتیاق پیدا کنند که برای انجام خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو به شما مراجعه کنند. طراح لوگو می‌تواند داستان برندتان را در قالب همه عناصر مانند رنگ‌ها، شکل‌ها و سایر عناصر طراحی برای بیننده بازگو کند. عنصرهای برتر برای طراحی لوگو که باعث زیباتر شدن کسب و کارتان می‌شود عبارتند از:

 • انتخاب نماد لوگوی مناسب
 • انتخاب رنگ‌های استاندارد در صنعت
 • انتخاب سبک و فونت مناسب

طراحی لوگو سالن زیبایی برای شینیون کار در رایان طرح

شینیون یکی از مهم‌ترین خدمات زیبایی است که اگر به صورت تخصصی انجام شود. همچنین می‌تواند تأثیر فوق العاده بالایی در زیبایی فرد داشته باشد. از این رو طراحی لوگو برای شینیون هم باید به صورت تخصصی انجام شود تا حس زیبایی به مشتری شما ارائه کند. بد نیست بدانید که لوگو برای هر تخصص در سالن زیبایی باید با بقیه متفاوت باشد. مثلاً نمی‌توان طراحی لوگو برای ناخن کار را با همان روش طراحی لوگو برای شینیون کار پیش برد.

اگر نیاز به طراحی لوگو دارید ولی نمی‌دانید که چگونه انجام دهید و نیاز به مشاوره طراحی لوگو سالن زیبایی فوری دارید، می‌توانید از طریق شماره «09229026345» با متخصصین ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان طراحی لوگو استفاده کنید. در این مشاوره به شما نکاتی را می‌گویم که دید شما برای طراحی و داشتن لوگو به طور کامل تغییر می‌دهد. (لطفاً شماره «09229026345» در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام بدهید.)

بهترین طراحی لوگو برای سالن زیبایی جهت گسترش کسب و کار شما بیشتر به خدمات زیبایی خاصی که ارائه می‌دهید بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر شما یک ارائه دهنده خدمات زیبایی مو مثل شنیون کار هستید، نماد و شکل موهای زیبا در طرح لوگو پیام برند و حرفه‌ای شما را به بیننده می‌رساند.

اگر خدمات شنیون مو ارائه می‌دهید طراحی لوگو بر اساس این حرفه می‌تواند به راحتی کار شما را به طور مستقیم و غیر مستقیم با کمک خلاقیت برای بیننده به تصویر ‌بکشد. همچنین گاهی استفاده از تصاویر زیبایی مانند گل، تاج، نوار، الگوهای دیگر و… نمادهای مناسبی برای ارائه در طراحی لوگو آرایشگاه و سالن زیبایی هستند.

هماهنگی نماد درون لوگو با کسب و کار شما ماندگاری طرح لوگو را در ذهن مشتری بالقوه چند برابر می‌کند. حسی که لوگو به ببیننده منتقل می‌کند در بحث برند شناسی بسیار نکته مهمی است. زیرا حس اعتماد انتقال یافته به مشتری تحت عنوان برند مورد نظر می‌تواند سالن زیبایی شما را به عنوان یک برند بسیار پرطرفدار شناخته شده کند.

طراحی لوگو برای سالن زیبایی، همچنین می‌تواند هویت بصری خاصی را تحت عنوان یک حرفه‌ای به کسب و کارتان ‌دهد. با گزینه سفارش لوگو از مجموعه رایان طرح به جای انتخاب یک الگوی تکراری برای برند خود می‌توانید یک لوگوی زیبا سفارش دهید که کاملاً برای شما منحصر به فرد طراحی شده است.

طراحی لوگو کاشت ناخن و طراحی لوگو ناخن

برای طراحی لوگو آرایشی بسته به نوع سالن و خدماتی که ارائه می‌دهید می‌توانید سبک خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما یک ارائه دهنده خدمات کاشت و طراحی ناخن هستید، بهتر است آرم شما ناخن یا نماد دست زیبا باشد تا پیام برند شما به بیننده منتقل شود.

برای انتخاب رنگ‌ در طراحی لوگو جهت هماهنگی بیشتر بهتر است سری به مفهوم علم روانشناسی رنگ‌ها بزنید. زیرا در زمان طراحی لوگو انتخاب رنگی که مردم بیشتر آن را مرتبط به صنعت زیبایی می‌دانند بسیار برای چشم‌نواز شدن لوگو مؤثر است. برای مثال رنگ‌های صورتی، هلویی، سفید و آبی برای طراحی لوگو ناخن کار بسیار مناسب است. اصل طراحی لوگو نوعی هویت برای بخش برندینگ است که برای متمایز کردن شما نسبت به سایر رقبا نیز صدق می‌کند.

اگر می‌خواهید یک لوگوی شگفت انگیز برای حرفه‌ی کاشت و طراحی ناخن داشته باشید که مشتری بتواند به راحتی شما را از رقبا متمایز کند با یک شرکت طراحی لوگو حرفه‌ای کار کنید. طراح و گرافیست شرکت به راحتی می‌تواند چشم انداز و ایده شما را برای طراحی لوگو کاشت ناخن زنده کند. شما بر اساس خلاقیت خود عناصر بیشتری را به طرح اضافه کنید، همچنین می‌توانید سبکی جدید برای برندتان خلق کنید.

طراحی لوگو کاشت ناخن
نمونه طراحی لوگو سالن کاشت ناخن

لوگو سالن زیبایی برای پاکسازی پوست

اصولاً صاحب سالن‌های زیبایی می‌دانند که طراحی لوگو به اندازه جدیدترین روندها و تکنیک‌های آرایشی مهم است و باید نسبت به سایر رقبا در آن برتر باشند. به‌روز بودن در طرح لوگو برای برندتان به اندازه استایل شما می‌تواند یک چالش برای کسب و کارتان باشد.

حتی اگر قبلاً یک لوگو برای کسب و کارتان داشته‌اید و بعد از مدتی احساس کرده‌اید که به یک هویت برندی جدید نیاز دارید، طراحان تیم رایان طرح می‌توانند به شما کمک کنند که به طرح لوگو مناسب سالن زیبایی برای پاکسازی پوست خود برسید و مشتریان بیشتری جذب کنید. امروز بر اساس پیشرفت چشم‌گیر نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی افراد با طراحی لوگو پاکسازی پوست می‌توانید گزینه‌های بیشتری برای بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید، به گونه‌ای که مشتری با مشاهده لوگو نسب به مراجعه به سالن زیبایی اشتیاق داشته باشند.

در اینجا برخی از عناصر کلیدی جهت ایجاد طراحی لوگو برای آرایشگاه شما شامل مواردی است که همیشه باید به خاطر داشته باشید. به عنوان مثال طراحی لوگوی شما منعکس کننده محیط سالن شما و خدماتی است که ارائه می‌دهید، به بیان ساده‌تر می‌توان گفت که بر اساس محیط سالن زیبایی رنگ و سبک لوگو شما طراحی می‌شود. اگر هنوز نمی‌دانید برای سفارش طراحی لوگو سالن آرایشگاه خود از کجا شروع کنید، بهتر است همین الان برای مشاهده نمونه کارها به سایت رایان طرح مراجعه کنید.

چرا خدمات طراحی لوگو سالن زیبایی رایان طرح

مهم‌ترین هدف از سفارش طراحی لوگو برای سالن زیبایی، استفاده از خلاقیت برای بازاریابی است. تیم ما با توجه به این موضوع، به شما کمک می‌کند تا لوگویی طراحی کنید که هر مشتری با هر سلیقه‌ای را جذب کسب و کار شما کند. از سایر ویژگی‌های رایان طرح، می‌توان به طراحی لوگو ارزان قیمت ولی باکیفیت اشاره کرد. باعث می‌شود شما با کمترین هزینه بیشترین مشتری را داشته باشید.

طراحی لوگو یکی از خدمات تیم رایان طرح است که اگر شما نیاز به طراحی لوگو تخصصی برای سالن زیبایی داشته باشید، می‌توانید از آن استفاده کنید. با توجه به این که طراحی لوگو بسیار اهمیت دارد و می‌تواند کسب و کار شما را به شکلی شگفت‌انگیز متحول کند، توصیه می‌کنم از خدمات طراحی لوگو حرفه‌ای استفاده کنید تا کسب و کار شما هم به صورت حرفه‌ای تغییر کند.

مراحل ساخت لوگو سالن زیبایی زنانه

در طراحی لوگو سالن زیبایی باید مراحل و ویژگی‌هایی را طی کنید تا به نتیجه دلخواه برسید و نتیجه‌ای اثربخش دریافت نمایید.

لوگو سالن زیبایی زنانه
عوامل تاثیرگذار در طراحی لوگو آرایشگاه زنانه

معمولاً در آرایش بانوان از رنگ‌های سفید، طلایی و مشکی بیشتر استفاده می‌شود، پس در هنگام طراحی لوگو نیز استفاده از این رنگ‌ها می‌تواند مؤثر باشد‌.

به خوبی می‌دانیم که بانوان از حساسیت بالایی بر روی ظاهرشان برخوردارند، پس باید در هنگام طراحی لوگو به خوبی آنها را از حرفه‌ای بودن خود آگاه کنیم و نوع خدمات‌دهی را به بهترین نحو به آنان معرفی نماییم.

استفاده از قلم مناسب و به روز و فونت‌های جذاب در طراحی لوگو برای ایجاد نشانی ماندگار بسیار مهم و حائز اهمیت است. دقت داشته باشید در طراحی از فونت‌های نامرتب و طرح دار هرگز استفاده نکنید. زیرا موجب ناخوانایی لوگو می‌شود و به طور محسوس مخاطبان را کاهش می‌دهد.

طراحی لوگو سالن زیبایی بهتر است که ساده انجام شود. به صورت هوشمند از رنگ‌ها و نمادها در طراحی آن استفاده گردد. در نتیجه نمادی خلق شود که بتواند ماهیت و سبک کار شما را به خوبی نشان دهد.

انتخاب رنگ در لوگو سالن زیبایی

اهمیت طراحی لوگو آرایشگاه بر هیچکس پوشیده نیست. لوگو نقش نماینده شما را در هر مکانی ایفا می‌کند و معرف خدمات و کسب و کار شماست. پس در طراحی لوگو باید از تکنیک‌ها و مهارت‌های طراحان لوگو بهره برد.

استفاده از رنگ‌های صورتی، نارنجی، زرد، قرمز در کنار رنگ مشکی و سفید از متداول‌ترین رنگ‌هایی هستند که برای طراحی لوگو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معمولاً رنگ‌های روشن و طلایی و سفید و مشکی در طراحی لوگو بسیار جذاب خواهند بود. طراحان لوگو به خوبی به تأثیر رنگ بر احساسات مخاطبان نسبت به نوع کسب و کار آگاه هستند. به خوبی می‌دانند که رنگ‌ها چطور به جذب مشتری و برند سازی یک کسب و کار کمک خواهند کرد. بنابراین طراحی لوگو خود را به شرکت‌های طراحی لوگو مطمئنی بسپارید که بتوانید نتیجه مطلوبی از آن حاصل کنید.

انتخاب سبک لوگو سالن زیبایی

نوع سبک لوگو برای سالن زیبایی زنانه دارای اهمیت زیادی است. انتخاب سبک لوگو بستگی به نوع لوگو دارد، اگر قصد طراحی لوگو نوشتاری برای آرایشگاه زنانه را دارید باید از ابزارهای مربوط به فونت و تغییر سایز استفاده نمایید.

اما اگر قصد طراحی لوگو تصویری دارید، باید از ابزارهایی مربوط به اشکال و نمادها استفاده کنید. تا بتوانید به خوبی پیام برندتان را به تصویر بکشید.

بهترین سبک برای طراحی لوگو آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه لوگو ترکیبی است. در این نوع طراحی تصویر و نوشتار در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و می‌توانند به برند سازی و بازاریابی برای کسب و کار شما به خوبی عمل کنند.

لازم به ذکر است که نمادی که برای لوگو سالن زیبایی خود انتخاب می‌کنید باید به نوع خدماتی ارائه می‌دهید مرتبط باشد. مثلاً اگر در سالن خود خدماتی مثل: کاشت ناخن، لاغری، پاکسازی پوست، و آرایش موها انجام می‌دهید، باید سبکی را انتخاب کنید که این موارد را به خوبی به مخاطبان نشان دهند‌.

سبک لوگو سالن زیبایی

استفاده از تایپوگرافی

اگر در طراحی لوگو خود از تایپ و نوشتار استفاده نموده‌اید، باید فونت مناسبی برای آن انتخاب کنید. انتخاب فونت تا حدود زیادی بستگی به سلیقه شما دارد. ابتدا برای انتخاب فونت باید انتظارات مخاطبین هدفتان را مدنظر قرار دهید. فونت انتخابی شما باید خوانا و در عین حال شیک و زیبا باشد.

انتخاب فونت فانتزی برای سالن زیبایی به دلیل ارتباط آن با بانوان انتخاب مناسبی خواهد بود. فونت‌های دست‌نویس نیز جذاب خواهند بود. درنهایت تایپوگرافی که برای لوگو خود انتخاب می‌کنید باید با تصویری که انتخاب می‌کنید هارمونی و هماهنگی داشته باشد.

چگونه طراحی لوگو سالن زیبایی حرفه‌ای انجام دهیم؟

طراحی لوگو برای فروشگاه لوازم آرایشی یا سالن زیبایی باید بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن بین مخاطب و صاحب لوگو ارتباط برقرار کند. به صورتی طراحی شود که در گذر زمان تازگی و سازگاری خود را حفظ نماید و مجبور به تغییر لوگو پس از چند سال نشوید.

اگر لوگو سالن زیبایی اختصاصی می‌خواهید باید این لوگو با نوع فعالیت کسب و کار و ویژگی‌های برند هماهنگ و سازگار باشد. لوگوهای غیر مرتبط باعث سردرگمی مخاطب خواهند شد و این لوگوها در جذب مخاطب موفق عمل نخواهند کرد.

همچنین طراحی لوگو حرفه‌ای باید به صورتی طراحی شود که بتوان از آن در صورت نیاز در اندازه و سایزهای مختلف چاپ کرد، و با تغییر سایز زیبایی و کارایی خود را از دست ندهد.

از جمله عوامل حرفه‌ای بودن لوگو، منحصر به فرد و متمایز بودن آن است. لوگو باید مالکیت انحصاری داشته و از لحاظ زیبایی گرافیکی نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

نمونه کار لوگو سالن زیبایی
نمونه کار لوگو برای آرایشگاه و سالن زیبایی

نکات مهم در طراحی لوگو سالن‌های زیبایی

برخلاف تصورات که لوگو را فقط یک طرح معمولی می‌دانند، طراحی لوگو اگر به صورت اصولی انجام شده باشد، می‌تواند با مشتری شما حرف بزند و مشتری را جذب کسب و کار شما کند. با توجه به این موضوع توصیه می‌کنم نکات مهم در طراحی لوگو که در ادامه به چند مورد آن اشاره می‌کنیم را در کسب و کار خود رعایت کنید.

تناسب لوگو با محصولاتی بررسی پرسونای مخاطب استفاده از اصول روانشناسی رنگ‌ها
انتخابی کنید که نیاز به تعویض مکرر نداشته باشد طراحی لوگو خود را به حرفه‌ای‌ها بسپارید استفاده از قلم مناسب برای طراحی لوگو زیبایی
در نظر گرفتن هویت برند ساده و قابل فهم بودن استفاده از نام سالن زیبایی در لوگو
تلفیق با روش‌های بازاریابی مدرن استفاده از بهترین نوع لوگو اندازه مناسب لوگوی زیبایی

طراحی لوگو با توجه به اهمیت لوگو در یک کسب و کار، کاری زمان‌بر است. البته هرچقدر زمان طراحی لوگو بیشتر باشد، به معنی کیفیت بالای آن نیست. بلکه طراحی لوگو زمانی باکیفیت خواهد بود که توسط یک تیم ماهر انجام شود. اگر نیاز به طراحی لوگو سالن زیبایی در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت دارید، باید از خدمات طراحی لوگو رایان طرح استفاده کنید.

جمع بندی

طراحی لوگو آرایشگاه یکی از خدمات تیم شرکت طراحی لوگو رایان طرح است که اگر شما نیاز به طراحی لوگو تخصصی برای سالن زیبایی داشته باشید، می توانید از آن استفاده کنید. با توجه به این که طراحی لوگو بسیار اهمیت دارد و می تواند کسب و کار شما را به شکلی شگفت انگیز متحول کند، توصیه می کنم از خدمات طراحی لوگو حرفه‌ای استفاده کنید تا کسب و کار شما هم به صورت حرفه‌ای تغییر کند.

4.3/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه

 1. بسیار ممنون از مقاله کامل و جامعتون
  ما یک سالن داریم و نیاز داریم به طراحی لوگو پاکسازی پوست ..
  خواستم بپرسم که شما در این زمینه لوگو طراحی میکنید؟
  اگه میشه لطف کنید قیمت لوگو سالن پاکسازی پوست رو بفرمایید

  1. سلام فاطمه عزیز
   ممنون از شما که وقت گذاشتید و مقاله مارو مطالعه کردید
   بله طراحی لوگو پاکسازی پوست هم انجام میدیم. برای اطلاع از قیمت لوگو ها با کارشناسان ما از طریق شماره 09229026345 میتونید سوال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش در واتساپ (کلیک)
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.