هاست و میزبانی

وظایف ادمین اینستاگرام

در این مقاله به  وظایف ادمین اینستاگرام می پردازیم زیرا اینستاگرام به عنوان بهترین و مهم ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته میشه که می توان از آن به عنوان یک ابزار تبلیغ رایگان بسیار حرفه ای و یک فرصت شغلی حرفه ای تر یاد نمود. اینستاگرام با رایگان کردن انواع ابزار تبلیغ به شما این امکان را میده که بدون کمترین هزینه، محصولات، خدمات و برند خود را معرفی کنید. البته این شبکه اجتماعی مثل هر ابزار تبلیغاتی دیگه نیاز به آموزش دارد که به همین دلیل موضوع مقاله امروز رایان طرح، ادمین اینستاگرام است تا بتوانید پیج اینستاگرام خود را به یک منبع درآمد بسیار بزرگ تبدیل کنید.

ادمین کیست؟

اصولا منظور از شغل ادمین اینستاگرام یا تلگرام برای افرادی اطلاق می شود که توانایی استفاده از پلتفرم های مختلف مثل کامپیوتر و گوشی را داشته و می توانند با تمام قسمت های اینستاگرام بدون هیچ مشکلی کار کنند. هر پیج در اینستاگرام یا هر اکانت تلگرام که توسط شما ساخته می شود به این معناست که شما ادمین این پیج یا اکانت هستید و می توانید از تمام قسمت های مختلف این پیج یا اکانت بدون هیچ محدودیت دسترسی استفاده کنید.

وظایف ادمین اینستاگرام

برای این که با وظایف ادمین اینستاگرام آشنا شوید باید با امکانات اینستاگرام آشنا باشید. یک ادمین اینستاگرام باید با استراتژی تولید و انتشار محتوای اختصاصی در اینستاگرام آشنا بوده و به خوبی آن را درک کرده باشد تا بتواند بهترین بازدهی ممکن را از شبکه اینستاگرام بگیرد. به علاوه ادمین اینستاگرام وظیفه دارد کاربر و بازار هدف خدمات و محصولات کسب و کار خود را پیدا کند و به صورت اختصاصی برای این افراد شروع به تبلیغ کند. از مهم ترین وظایف یک ادمین اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی و پیاده سازی جدول زمان بندی انتشار محتوا
 • بررسی و پیدا کردن بهترین بازار هدف برای معرفی محصولات و خدمات خود
 • انتشار پست و استوری مناسب و هدف دار
 • بررسی نظرات کاربران و پاسخ دهی به آن ها
 • ساخت یک الگو اختصاصی برای بخش محتوای شبکه
 • استفاده از امکانات مختلف اینستاگرام مثل نظر سنجی یا سوال اینستاگرام
 • قرار دادن چالش و مسابقه برای کاربران
 • جذب لایک، کامنت و فالور
 • همکاری با اینفلوئنسر هایی که در حوزه شما فعالیت می کنند
 • و …

ادمین اینستاگرام

شاید برای شما هم سوال باشه که چگونه ادمین حرفه ای شویم ؟ یا ادمین شدن ببینیم؟ حرفه ای شدن در هر کاری مستلزم داشتن تجربه و فعالیت برای مدت نسبتا زیادی در این حوزه است. ولی شما می توانید با بررسی دوره های آموزشی خیلی این مسیر کوتاه تر کنید. به هر حال برای حرفه ای شدن در هر کاری باید در کنار آموزش دیدن تجربه هم کسب کنید تا بتوانید به صورت تخصصی در آن فعالیت داشته باشید و ادمین اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنا نیست.

چرا باید ادمین حرفه ای استخدام کنیم؟

مطمئنا پیج های موفق اینستاگرامی زیادی دیده اید که کاملا طبیعی است زمانی که یک فرد به موفقیت می رسد به چشم آمده و همه او را می شناسند و درباره این فرد موفق حرف می زند ولی تا الان فکر کردید افرادی که همین مسیر را رفته اند و موفق نشده اند چه اتفاقی برایشان افتاده است؟

درست حدس زدید هیچ درباره این افراد حرف نمی زند زیرا کسی آن ها را نمی شناسد. موفقیت در پیج اینستاگرام نیز به یک مدیریت حرفه ای نیاز دارد که اگر شما به آن مسلط نباشید جزو افرادی قرار می گیرید که هیچی حرفی از آن زده نمی شود، پس اگر می خواهید به صورت حرفه ای در اینستاگرام تبلیغ کنید با پیج خود را به یک ادمین حرفه ای بسپارید.

ویژگی های یک ادمین اینستاگرام

ویژگی هایی که ادمین اینستاگرام باید داشته باشد؟

ادمین اینستاگرام بودن کار ساده ای است ولی این ویژگی ها برای ادمین هایی است که کسب و کار موفقی دارند و به طور مستقیم از اینستاگرام کسب درآمد می کنند. دقت داشته باشید که داشتن بعضی علم ها که در ادامه می گویم برای این شبکه مجازی الزامی است و موفقیت کسب و کار شما در اینستاگرام به این موارد بستگی دارد.

 1. علم روانشناسی

لازم نیست مدرک روانشناسی داشته باشید تا با این علم آشنا باشید، فقط کافی است که مشتری و بازار هدف خود را در ابتدا شناسایی کنید و سپس ویژگی های گروه های مختلف مشتری خود را در نظر بگیرید و طبق این ویژگی های محصولات و خدمات خود را آماده کنید تا فروش بی نهایت داشته باشید. بله سخت است ولی قابل انجام! فقط کافی است که مطالعه داشته باشید و از تجربیات سایر ادمین های موفق اینستاگرام استفاده کنید.

 1. نحوه تبلیغات حرفه ای

یک ادمین حرفه ای باید به شکلی تبلیغ کند که مشتری بدون هیچ فکری اضافه ای به سراغ خرید محصول برود و تنها چیزی که می بیند دکمه خرید محصول یا خدمات شما باشد. البته منظور هدف کلی مشتری که فقط باید استفاده از محصولات و خدمات شما باشد. تبلیغات حرفه ای نیاز به داشتن علم روانشناسی و تجربه ثابت کرده است که تمام کمپانی های بزرگ و موفق قسمت بزرگی از موفقیت خود را مدیون تبلیغات خلاقانه خود بوده اند.

 1. زمان بندی دقیق

اینستاگرام شبکه ای است که شما باید با الگوریتم های آن آشنا باشید و از این الگوریتم ها در راستای موفقیت کسب و کار خود استفاده کنید. بدین ترتیب شما باید به شکلی پست و استوری منتشر کنید که مشتری هدف شما در شبکه اینستاگرام مشغول بازدید از پست های مختلف باشد و پست یا استوری شما را مشاهده کرده و به سبب این مشاهده که می تواند شامل لایک، کامنت و سیو هم باشد، باعث شود که شما در راس فالور های فرد قرار گرفته و همیشه پست و استوری شما را مشاهده کند.

 1. روانشناسی رنگ ها

جلوه بصری برای تبلیغات بسیار مهم است و شما باید با توجه ویژگی های مشتریان و محصولات خود از رنگ بندی اختصاصی استفاده کنید که ذهن مشتری را درگیر پیج شما کند. بدین ترتیب می توانید با استفاده از رنگ مختلف، مشتری را مجاب به دیدن پست و استوری های خود کنید و شانس فروش خود را افزایش دهید.

 1. هدف قرار دادن نیاز مشتری

تمام محصولات و خدمات خود را با توجه به نیاز مشتری ساخته و ارائه دهید و به شکلی به مشتری القا کنید که بدون خرید این محصول یا خدمت یک قسمت زندگی شما لنگ است. بدین شکل مشتری شما نخریدن این محصول یا خدمت را در ذهن خود به شکل یک اشتباه جبران ناپذیر بُلد کرده و خرید محصول شما را جزو نیاز های اساسی خود می داند.

حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟

یکی از سوالاتی که از ما خیلی پرسیده می شود، حقوق ادمین اینستاگرام است. دقت داشته باشید ادمین های اینستاگرام با توجه به نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می دهند درآمد مختلفی دارند. البته این که شما ادمین پیج خودتان باشید یا اینکه در استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری برای افراد دیگر باشید نیز در درآمد شما تاثیر گذار است و عمدتا اگر برای بقیه کار کنید هزینه خیلی کمتری دریافت می کند. با توجه به موارد گفته شده، حقوق یک ادمین اینستاگرام از چند میلیون شروع می شود و می تواند به صدها میلیون نیز برسد.

توصیه می کنم اگر به دنبال کسب تجربه حرفه ای هستید با آموزش شروع کنید و با مدیریت سایر پیج های تجربه عملی کسب کنید تا در زمان مدیریت کسب و کار خودتان کار ساده تر داشته باشید.
منظور از تعریف ذکر شده زمانی است که شما آموزش حرفه ای دیده اید و می توانید مدیریت پیج سایرین را انجام دهید نه صرفا به خاطر کسب تجربه به پیج طرف مقابل آسیب وارد کنید.

استخدام ادمین اینستاگرام و تلگرام

یکی از روش های مدیریت و کسب درآمد از اینستاگرام یا تلگرام بدون هیچ دردسر و فعالیت خاصی، استخدام ادمین اینستاگرام و تلگرام است به شکلی که مدیریت پیج یا گروه و کانال تلگرام خود را با اعمال محدودیت های خاصی به افرادی که در این حوزه فعالیت داشته اند، می سپارید تا تمام فعالیت های لازم برای تبلیغ خدمات و محصولات شما را انجام دهند. از طرف دیگر خود شما بعد از آموزش می توانید به سراغ استخدام شدن به عنوان ادمین اینستاگرام و تلگرام بروید و از این طریق کسب درآمد کنید.

ادمین حرفه ای اینستاگرام

چرا رایان طرح بهترین ادمین های اینستاگرام را دارد؟

رایان طرح فقط با ادمین هایی کار می کند که 5 ویژگی یک ادمین موفق را دارای هستند و در کنار آن تجربه ی بالایی نیز دارند و بدین صورت پیج شما بدون هیچ مشکلی در سر راه به صورت صعودی پله های موفقیت را طی کرده و به یک پیج بسیار موفق در اینستاگرام تبدیل می شود تا بتوانید از طریق این پیج به شیوه های مختلف کسب درآمد کنید.

چگونه می توان از خدمات اینستاگرام رایان طرح استفاده نمود؟

با مراجعه به بخش مدیریت اینستاگرام رایان طرح و بررسی نمونه قرارداد ادمین اینستاگرام، می توانید خدمات مورد نیاز خود را طبق پنل های مختلف و متنوع اینستاگرامی رایان طرح انتخاب کنید و منتظر بمانید تا یک ادمین فوق حرفه ای برای پیج شما وارد عمل شده و در وهله ی اول با بررسی پیج شما تمام نیاز و نواقص آن را رفع کند. دقت داشته باشید که ما برای هر پیج تنها یک ادمین قرار می دهیم تا راندمان کار پیج شما همواره صعودی باشد و به سرعت بتوانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید.

 ادمین شدن در اینستا

اگر می خواهید به صورت حرفه ای و بدون اتلاف وقت در اینستاگرام فعالیت داشته باشید و به صورت حرفه ای کسب و کار خود را مدیریت کنید می توانید با شرکت در دوره خصوصی اینستاگرام رایان طرح بدون هیچ هزینه ی اضافه ی و به صورت خصوصی آموزش ببینید، به شکلی که بعد از گذراندن این دوره، سابقه سال های فعالیت مدرس دوره به شما منتقل می شود و نه تنها می توانید پیج خود را مدیریت کنید، بلکه می توانید به سادگی از اینستاگرام کسب درآمد کنید.

چگونه ادمین اینستاگرام استخدام کنیم؟

اگر می خواهید از بهترین خدمات اینستاگرامی سطح وب استفاده کنید کافی به صفحه خدمات اینستاگرام رایان طرح بروید و فرم درخواست ادمین را پر کنید تا در اسرع وقت یک ادمین کاملا حرفه ای برای پیج شما وارد عمل شود و با بهترین کیفیت ممکن تمام خدمات پیج شما را انجام دهد. دقت داشته باشید که ما برای هر پیج اینستاگرام یک ادمین مستقل قرار می دهیم تا به بهترین شکل پیج شما مدیریت شود.

به نظر شما چه وظایف ادمین  اینستاگرام باید داشته باشد؟ در قسمت نظرات اعلام بفرمایید.

جمع بندی

مدیریت پیج اینستاگرام نیازمند آموزش تخصصی است زیرا این ابزار تبلیغ همانطور که می تواند شما را به درست موفق کند، می تواند برعکس نیز عمل کند و نه تنها موفقیتی نداشته باشد بلکه باعث کاهش میزان محبوبیت برند شما نیز شود به همین علت است که می گویم اول به صورت تخصصی آموزش ببینید و سپس شروع به مدیریت پیج خود کنید تا خیلی ساده تر بتوانید از فوق العاده ترین ابزار رایگان تبلیغ در ایران استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.