جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی لوگو حرفه برای پیج اینستاگرام

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص این مقاله دارید همین الان با شماره 02191307049  کلیک کنید.

برای ثبت سفارش  و تحویل قبل از عید نوروز همین الان با ما در تلگرام یا در واتساپ در ارتباط باشید.

طراحی لوگو پیج اینستاگرام

طراحی لوگو پیج اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در ایران، اینستاگرام است. بیش از ۳۵ میلیون نفر در اینستاگرام فعالیت دارند که هویت آنها ایرانی است. با توجه به فعالیت دائمی و در دسترس بودن کاربران در این شبکه اجتماعی سبب شده است که بسیاری از تجار تا بسیاری از کمپانی ها برای پیج خود تصویر و در واقع آواتار مناسبی را انتخاب نمایند.

برای سفارش لوگو برای پیج، همین الان در واتساپ به شماره 09229026345 پیام ارسال کنید و سفارش خود را ثبت کنید. برای اطلاع ار هزینه طراحی لوگو برای پروفایل اینستاگرام با ما تماس بگیرید.

در واقع “طراحی لوگو پیج اینستاگرام” به همین دلیل ایجاد شده است تا لوگو بر روی محصولات قرار بگیرد لوگو بر روی پست و استوری ها قرار بگیرد و در واقع برندسازی این صفحه اجتماعی به خوبی انجام شود.

طراحی لوگو برای پیج اینستاگرام توسط یک گرافیست چه مزایایی دارید؟

 • لوگو کسب و کار در پروفایل شما بهتر دیده می شود.
 • در طراحی لوگو پیج اینستاگرام شما فکر خواهد شد و یک لوگو اصولی طراحی خواهد شد.
 • لوگوی که طراحی می شود را میتوانید در پایین پست ها و ویدیو های خود استفاده کنید.
 • لوگو در سایز مخصوص پروفایل اینستاگرام طراحی می شود و لوگو بد فرم دیده نخواهد شد.
 • با طراحی لوگو حرفه ای اینستاگرام مخاطبین و فالوور های شما اعتماد بهتری نسبت به شما خواهند داشت.
 • با طراحی لوگو مخصوص پروفایل اینستاگرام روی فروش شما نیز تاثیر گذار خواهد بود و فروش بهتری را تجربه خواهید کرد.

انواع لوگو ها مخصوص پروفایل اینستاگرام

 1. لوگو آرم و نماد
 2. لوگو تایپی
 3. لوگو کاراکتری

با توجه به اهمیت بالای برندسازی در حوزه شبکه اجتماعی رایان طرح تصمیم گرفته است که این مقاله رو رای آنان که جویای طراحی لوگوی پیج اینستاگرام هستند بنویسد.

لطفاً با دقت به ادامه این مقاله توجه فرمایید پاسخ بسیاری از سوالات و اطلاعات طلایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چرا باید لوگو پیج اینستاگرام داشته باشید؟

 • جلب اعتماد مشتری با طراحی لوگو پیج اینستاگرام:

زمانی که شما لوگو نداشته باشید و یا یک طراحی مناسب برای پست ها و استوری های خود نداشته باشید مخاطب سخت‌تر اعتماد خواهد کرد و در واقع زمانی که بیننده شما شاهد اهمیتی که برای پیج خود قائل هستید، باشد از مطالب و محصولاتی که ارائه می‌کنید مطمئن تر خواهد بود؛

در نتیجه برای ایجاد اعتماد در اولین لحظه بهتر است که طراحی لوگو پیج اینستاگرام خود را به شرکت طراحی لوگو رایان طرح بسپارید.

 • یک قدم بزرگ برای برند سازی با طراحی لوگو:

پیج های اینستاگرامی نیز در برندسازی دخیل هستند یعنی شاید شما یک آنلاین شاپ هستید که فقط در اینستاگرام فعالیت دارید زمانی که بخواهید برای خود یک اعتبار خلق کنید تا بعدها در صورت تغییر پلتفرم فعالیت مشتریانتان را از دست ندهید باید صاحب یک لوگو اختصاصی باشید.

این لوگوی اختصاصی باعث خواهد شد در صورتی که بعدها یک سایت شخصی را طراحی کنید و یا اینکه یک اپلیکیشن اختصاصی طراحی کنید دیگر مشتریان خود را از دست نخواهید داد و آنها شما را با آن لوگو یادآوری خواهند کرد. رایان طرح مشاوره رایگانی را در حوضه طراحی لوگو برای پیج اینستاگرام به شما در واتساپ خواهد داد.

طراحی لوگو پیج اینستاگرام
نمونه لوگوهای اینستاگرام

ویژگی‌های لوگو حرفه‌ای پیج اینستاگرام

به طور کلی برای طراحی لوگو برای هر هدفی، باید اصول طراحی لوگو اختصاصی و حرفه‌ای را رعایت نماید تا بتوانید انتظار داشته باشید که این لوگو نقش خود را به سرعت به عنوان یک ابزار برندینگ ایفا کند و کسب و کار شما را به برندی مطرح و معتبر تبدیل نماید که شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنا نیستند؛ با توجه به مواردی که ذکر شده، از مهم‌ترین ویژگی‌های لوگو حرفه‌ای پیج اینستاگرام، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی جذاب و در عین حال ساده که از شلوغ شدن بی اندازه لوگو جلوگیری شود
 • استفاده از رنگ بندی و فونت مناسب با توجه به تم گرافیکی پست و استوری های پیج
 • انتخاب بهترین نوع لوگو با توجه به خدمات و محصولاتی که ارائه می‌کنید
 • طراحی انعطاف پذیر و قابل توسعه برای زمانی که پیج شما توسعه پیدا می‌کند
 • طراحی انحصاری با نرم افزارهای گرافیکی تخصصی
 • طراحی بودن ایجاد محدودیت زمانی، جغرافیایی یا خدماتی

کاربردهای مهم طراحی لوگو برای اینستاگرام

همانطور که قبل‌تر نیز اشاره داشتیم، طراحی لوگو با هدف برندینگ و تبلیغات مستمر و هدفمند انجام می‌شود و طراحی لوگو پیج اینستاگرام نیز از همین قاعده پیروی می‌کند و می‌توان یکی از مهم‌ترین کاربردهای مهم طراحی لوگو برای اینستاگرام را تمایز و ویژه‌تر دیدن شدن پیج شما نسبت به سایر رقبا دانست؛ البته کاربردهای مهم طراحی لوگو برای اینستاگرام به موارد ذکر شده خلاصه نشده و در ادامه به موارد مهم دیگر از کاربردهای لوگو برای پیج اینستاگرام می‌پردازیم.

ایجاد وجه تمایز بین خود و سایر رقبا افزایش تبلیغات مدرن روی برند
جلب اعتماد مخاطبین هدف کاهش محصولات و خدمات جعلی
نظم بخشیدن به بخش گرافیکی پست و استوری های پیج ماندگاری در ذهن مشتری
ایجاد و افزایش فروش در مدت زمان کم جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان قبلی
انحصاری سازی محصولات و خدما و…

اصول طراحی لوگو پروفایل اینستاگرام

پروفایل اینستاگرام را می‌توان اولین چیزی از پیچ شما دانست که به دید سایرین می‌رسد و به همین علت نیز توصیه می‌شود که از مهم و ارزشمندترین دارایی برند خود که همان لوگویی است که به صورت اختصاصی طراحی کرده‌اید به عنوان پروفایل استفاده کنید، البته به صورت اصولی؛ با توجه به این که قبل‌تر درباره اصول طراحی لوگو پیج اینستاگرام و صحبت شد، فقط به چند مورد که به عنوان اصول طراحی لوگو پروفایل اینستاگرام شناخته می‌شوند در ادامه می‌پردازیم.

 • از سایز بندی استاندارد استفاده کنید که لوگو به صورت کامل در پروفایل نمایش داده شود
 • فقط زمانی از بک گراند در پشت لوگو استفاده کنید که توازن لوگو بهم نریزد
 • از رنگ بندی اصلی لوگو در پروفایل استفاده کنید
 • چیزی به عنوان موارد اضافه در کنار لوگو قرار ندهید

مزایای طراحی لوگوی اینستاگرام به صورت حرفه‌ای

یکی از نکات مهم درباره طراحی لوگو اینستاگرام، استفاده از خدمات حرفه‌ای طراحی لوگو از شرکت‌های معتبر طراحی لوگو مانند رایان طرح است، اما چرا؟ دقت داشته باشید که طراحی لوگو با وجود لوگو سازهای آماده که طرح‌های مختلف ولی محدودی دارند خیلی راحت است.

اما زمانی که طراحی شما به صورت اختصاصی و حرفه‌ای باشد، می‌تواند جذب مخاطب کند، اعتماد مشتریان را جذب کند، باعث افزایش فروش شود، شما را درگیر مشکلات لوگو کپی نکند و باعث شود بتواند هر مشتری را به سمت برند خود جذب نماید، پس اگر می‌خواهید کسب و کار خود را به موفقیت برسانید، فارغ از تمام مزایای طراحی لوگوی اینستاگرام به صورت حرفه‌ای، به داشتن لوگویی که به صورت کاملاً اختصاصی برای برند شما طراحی شده فکر کنید.

انواع پیج های اینستاگرامی و طراحی لوگو ویژه آنها

اینستاگرام به بخش‌های مختلفی دسته بندی می‌شود که وقتی وارد آن شوید، خودتان متوجه می‌شوید که کدام حوزه دارای محبوبیت بیشتری می‌باشد و از نظر محبوبیت پیج های اینستاگرام به چند دسته تقسیم بندی می‌شوند که با توجه به این موضوع، می‌توان دسته بندی پیج های اینستاگرامی را به موارد زیر که دارای اهمیت بالایی هستند، خلاصه نمود.

البته قبل از این که به انواع پیج های اینستاگرام بپردازیم، بد نیست به این سؤال که بهترین نوع لوگو برای پیج اینستاگرام کدام است نیز پاسخ دهیم؟ به طور کلی با توجه به هدف شما و نوع کسب و کاری که دارید، می‌توان از لوگوهای شکلی، لوگو تایپوگرافی و لوگو ترکیبی استفاده نمود که برای دریافت مشاوره، می‌توانید با متخصصین ما از طریق شماره «02191307049» در ارتباط باشید.

 • طراحی لوگو پیج سلامتی اینستاگرام:

پیچ های پزشکی و سلامتی که خدمات ارائه مطالب سلامتی را انجام می دهند این دسته از پیج ها معمولاً از لوگوهای که صددرصد مرتبط با علم پزشکی و سلامت بدن انسان باشد استفاده میکنند؛ یا حتی پیچ هایی که برای حفاظت و ارائه مطالب ویژه حیوانات خانگی می باش، نیز از این نوع لوگو ها استفاده میکنند.

این دسته از پیچ ها بیشتر دیده شده است که از رنگ های سفید، سبز و آبی برای القای آرامش، امنیت و مفاهیم صحیح استفاده می شود.

ترفند طراحی لوگو پیج اینستاگرام
7 ترفند در طراحی لوگو
 • طراحی لوگو پیج تجاری اینستاگرام:

پیج های تجاری و فروشگاهی این نوع از پیج را طراحی لوگو انحصاری خود را دارد ممکن است یک پیج تجاری المانی از محصولات پرفروش خود را در لوگوی خود داشته باشد و یا اینکه یک لوگو شکلی جدید برایش خلق شده باشد.

می توانید مقاله لوگوی شکلی را برای تجارت های بزرگ و استارتاپ های جدیدی که دارید، خلق کنید. در صورتی که سفارش طراحی لوگوی شکلی داشته باشید می توانید به مقاله طراحی لوگو شکلی مراجعه کنید.

نمونه لوگو تایپ
نمونه طراحی لوگو تایپ حرفه ای
 • طراحی لوگو پیج آشپزی/ غذایی اینستاگرام:

تا به اینجا قطعاً متوجه شدید که لوگو اینستاگرام شما باید کاملا مرتبط با تجارت و خدماتی که ارائه می کنید باشد. در پیج هایی که آموزش آشپزی ارائه می کنند و یا اینکه غذاها را تست می کنند، از المان های غذایی و مرتبط که بیشترین حجم از خدمات پیج را در بر می گیرند استفاده می شود.

بعد از طراحی لوگو غذایی نگرانی نیست زیرا سایت طراحی لوگو رایان طرح آماده است تا استوری، پست و هایلایت های شما را به خوبی طراحی کند. اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید از پشتیبانان ما بخواهید.

مدت زمان طراحی لوگو پیج اینستاگرام در رایان طرح چقدر است؟

با توجه به اینکه سلیقه مشتریان متفاوت است و صنف های کاری متفاوت است و زمان های طراحی لوگو ایده پردازی و خلاقیت برای هر یک پیج اینستاگرامی با دیگری متفاوت است، قیمت کلی برای تمامی موارد داده نمی‌شود.

رایان طرح پایین ترین قیمت را برای طراحی لوگو پیج اینستاگرامی در نظر گرفته است. می‌توانید برای اطلاع از تعرفه طراحی لوگو پیج اینستاگرام به واتساپ پشتیبانان رایان طرح مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

نمونه لوگو تایپ انگلیسی
نمونه طراحی لوگو تایپ انگلیسی

در حالت کلی لوگو شما حداقل زمان ۷ روز و حداکثر ۱۴ روز کاری طراحی و خلق می شود با توجه به کیفیت کار این زمان بسیار مطلوب بوده و قطعاً در صورت نیاز سریعتر از این زمان نیز ممکن است طراحی انجام شود.

در صورتی که نیازمند طراحی لوگو فوری برای پیج یا کسب و کار خود هستید! پیشنهاد می کنیم مقاله طراحی لوگو فوری را بخوانید.

چرا طراحی لوگو پیج اینستاگرام را باید رایان طرح انجام دهد؟

پیج های اینستاگرامی توانند در بهبود تجارت شما موثر باشند دلایل آن را در ابتدا توضیح دادیم که چه بسیار افراد در این فضا مشغول هستند، به همین دلیل رایان طرح یک تیم مجرب و حرفه‌ای را برای انجام طراحی های لوگو پیج اینستاگرامی شما آماده کرده است.

این تیم طراحی لوگو اینستاگرامی شما را با بهترین قیمت طراحی لوگو اینستاگرام را انجام خواهند داد. با توجه به اینکه شناخت کاملی از نحوه ارائه خدمات در رایان طرح پیدا کردید، بهتر است بدون اتلاف وقت هرچه سریعتر با شماره تماس  09399743987  در واتساپ و تلگرام ارتباط بگیرید. پشتیبانان آنلاین ما در خدمت شما خواهند بود.

ساخت لوگو برای پیج

برای ساخت لوگو برای پیج اینستاگرام خود در واتس اپ پیام دهید.تا با مناسب ترین هزینه لوگو پیج شما را طراحی کنیم.

کلام آخر ما برای شما

بسیاری از خدمات دیگر گرافیکی در رایان طرح را می‌توانید به سادگی در اختیار داشته باشید خدماتی از جمله طراحی سایت و طراحی پست و استوری اینستاگرامی طراحی لوگو و غیره رایان طرح تمام خدمات ذکر شده را با بالاترین سطح کیفیت برای شما ارائه خواهد کرد.

امیدواریم این مقاله از رایان طرح مورد رضایت شما واقع شده باشد برای طراحی لوگو پیج اینستاگرامی و ثبت سفارش طراحی لوگو می توانید بر روی دکمه سمت راست و پایین صفحه کلیک کرده و از طریق واتساپ با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

4.8/5 - (17 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لوگو حرفه برای پیج اینستاگرام»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

طراحی لوگو پیج اینستاگرام

طراحی لوگو پیج اینستاگرام

فهرست مطالب

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود پکیج بهاره ست اداری و لوگو می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل بهار استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ

نمونه طراحی لوگو

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی لوگو حرفه برای پیج اینستاگرام

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!