مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو پیج اینستاگرام + 6 نمونه لوگو پیج با تحویل فوری

طراحی لوگو برای پیج اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در ایران، اینستاگرام است. بیش از ۳۵ میلیون نفر در اینستاگرام فعالیت دارند که هویت آنها ایرانی است. با توجه به فعالیت دائمی و در دسترس بودن کاربران در این شبکه اجتماعی سبب شده است که بسیاری از تجار تا بسیاری از کمپانی ها برای پیج خود تصویر و در واقع آواتار مناسبی را انتخاب نمایند.

هزینه طراحی لوگو برای پروفایل اینستاگرام  690 هزارتومان است که با تخفیف ویژه می توانید برای پیج اینستاگرام خود 490هزارتومان صاحب لوگو شوید.

ویژه شما:
دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج تابستانه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل تابستاناستفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید. دانلود پکیج تابستانه طراحی لوگو+ ست اداری  مشاهده بیش از 250 نمونه کار دیگر

برای سفارش لوگو برای پیج همین الان در واتساپ به شماره  09399743987 پیام ارسال کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

در واقع طراحی لوگو پیج اینستاگرام” به همین دلیل ایجاد شده است تا لوگو بر روی محصولات قرار بگیرد لوگو بر روی پست و استوری ها قرار بگیرد و در واقع برندسازی این صفحه اجتماعی به خوبی انجام شود.

توصیه می شود در مورد لوگو سمبلیک بیشتر بدانید تا لوگوهای حرفه ای بهتری طراحی کنید.

طراحی لوگو برای پیج اینستاگرام توسط یک گرافیست چه مزایی دارید؟

  • لوگو کسب و کار در پروفایل شما بهتر دیده می شود.
  • در طراحی لوگو پیج اینستاگرام شما فکر خواهد شد و یک لوگو اصولی طراحی خواهد شد.
  • لوگوی که طراحی می شود را میتوانید در پایین پست ها و ویدیو های خود استفاده کنید.
  • لوگو در سایز مخصوص پروفایل اینستاگرام طراحی می شود و لوگو بد فرم دیده نخواهد شد.
  • با طراحی لوگو حرفه ای اینستاگرام مخاطبین و فالوور های شما اعتماد بهتری نسبت به شما خواهند داشت.
  • با طراحی لوگو مخصوص پروفایل اینستاگرام روی فروش شما نیز تاثیر گذار خواهد بود و فروش بهتری را تجربه خواهید کرد.

انواع لوگو ها مخصوص پروفایل اینستاگرام

 1. لوگو آرم و نماد
 2. لوگو تایپی
 3. لوگو کاراکتری

با توجه به اهمیت بالای برندسازی در حوزه شبکه اجتماعی رایان طرح تصمیم گرفته است که این مقاله رو رای آنان که جویای طراحی لوگوی پیج اینستاگرام هستند بنویسد.

لطفاً با دقت به ادامه این مقاله توجه فرمایید پاسخ بسیاری از سوالات و اطلاعات طلایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

چرا باید لوگو پیج اینستاگرام داشته باشید؟

جلب اعتماد مشتری با طراحی لوگو پیج اینستاگرام:

زمانی که شما لوگو نداشته باشید و یا یک طراحی مناسب برای پست ها و استوری های خود نداشته باشید مخاطب سخت‌تر اعتماد خواهد کرد و در واقع زمانی که بیننده شما شاهد اهمیتی که برای پیج خود قائل هستید، باشد از مطالب و محصولاتی که ارائه می‌کنید مطمئن تر خواهد بود؛

در نتیجه برای ایجاد اعتماد در اولین لحظه بهتر است که طراحی لوگو پیج اینستاگرام خود را به شرکت طراحی لوگو رایان طرح بسپارید.

یک قدم بزرگ برای برند سازی با طراحی لوگو:

پیج های اینستاگرامی نیز در برندسازی دخیل هستند یعنی شاید شما یک آنلاین شاپ هستید که فقط در اینستاگرام فعالیت دارید زمانی که بخواهید برای خود یک اعتبار خلق کنید تا بعدها در صورت تغییر پلتفرم فعالیت مشتریانتان را از دست ندهید باید صاحب یک لوگو اختصاصی باشید.

این لوگوی اختصاصی باعث خواهد شد در صورتی که بعدها یک سایت شخصی را طراحی کنید و یا اینکه یک اپلیکیشن اختصاصی طراحی کنید دیگر مشتریان خود را از دست نخواهید داد و آنها شما را با آن لوگو یادآوری خواهند کرد. رایان طرح مشاوره رایگانی را در حوضه طراحی لوگو پیج اینستاگرامی به شما در واتساپ خواهد داد.

طراحی لوگو پیج اینستاگرام
نمونه لوگوهای اینستاگرام

انواع پیج های اینستاگرامی و طراحی لوگو ویژه آنها

طراحی لوگو پیج سلامتی اینستاگرام:

پیچ های پزشکی و سلامتی که خدمات ارائه مطالب سلامتی را انجام می دهند این دسته از پیج ها معمولاً از لوگوهای که صددرصد مرتبط با علم پزشکی و سلامت بدن انسان باشد استفاده میکنند؛ یا حتی پیچ هایی که برای حفاظت و ارائه مطالب ویژه حیوانات خانگی می باش، نیز از این نوع لوگو ها استفاده میکنند.

این دسته از پیچ ها بیشتر دیده شده است که از رنگ های سفید، سبز و آبی برای القای آرامش، امنیت و مفاهیم صحیح استفاده می شود.

ترفند طراحی لوگو پیج اینستاگرام
7 ترفند در طراحی لوگو

طراحی لوگو پیج تجاری اینستاگرام:

پیج های تجاری و فروشگاهی این نوع از پیج را طراحی لوگو انحصاری خود را دارد ممکن است یک پیج تجاری المانی از محصولات پرفروش خود را در لوگوی خود داشته باشد و یا اینکه یک لوگو شکلی جدید برایش خلق شده باشد.

می توانید مقاله لوگوی شکلی را برای تجارت های بزرگ و استارتاپ های جدیدی که دارید، خلق کنید. در صورتی که سفارش طراحی لوگوی شکلی داشته باشید می توانید به مقاله طراحی لوگو شکلی مراجعه کنید.

نمونه لوگو تایپ
نمونه طراحی لوگو تایپ حرفه ای

طراحی لوگو پیج آشپزی/ غذایی اینستاگرام:

تا به اینجا قطعاً متوجه شدید که لوگو اینستاگرامی شما باید کاملا مرتبط با تجارت و خدماتی که ارائه می کنید باشد. در پیج هایی که آموزش آشپزی ارائه می کنند و یا اینکه غذاها را تست می کنند، از المان های غذایی و مرتبط که بیشترین حجم از خدمات پیج را در بر می گیرند استفاده می شود.

بعد از طراحی لوگو غذایی نگرانی نیست زیرا سایت طراحی لوگو رایان طرح آماده است تا استوری، پست و هایلایت های شما را به خوبی طراحی کند. اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید از پشتیبانان ما بخواهید.

آژانس مسافرتی دارید؟ نیازمند لوگو اختصاصی برای شرکت هستید؟ لوگویی که برای پیج اینستاگرامی نیز استفاده شود؟ برای پاسخ بهتر به سوالات شما مقاله طراحی لوگو آژانس مسافرتی را نوشته ایم.

مدت زمان طراحی لوگو پیج اینستاگرام در رایان طرح چقدر است؟

با توجه به اینکه سلیقه مشتریان متفاوت است و صنف های کاری متفاوت است و زمان های طراحی لوگو ایده پردازی و خلاقیت برای هر یک پیج اینستاگرامی با دیگری متفاوت است، قیمت کلی برای تمامی موارد داده نمی‌شود.

رایان طرح پایین ترین قیمت را برای طراحی لوگو پیج اینستاگرامی در نظر گرفته است. می‌توانید برای اطلاع از تعرفه طراحی لوگو پیج اینستاگرام به واتساپ پشتیبانان رایان طرح مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

نمونه لوگو تایپ انگلیسی
نمونه طراحی لوگو تایپ انگلیسی

در حالت کلی تا 5 روز لوگو شما طراحی و خلق می شود با توجه به کیفیت کار این زمان بسیار مطلوب بوده و قطعاً در صورت نیاز سریعتر از این زمان نیز ممکن است طراحی انجام شود.

در صورتی که نیازمند طراحی لوگو فوری برای پیج یا کسب و کار خود هستید! پیشنهاد می کنیم مقاله طراحی لوگو فوری را بخوانید.

چرا طراحی لوگو پیج اینستاگرام را باید رایان طرح انجام دهد؟

پیج های اینستاگرامی توانند در بهبود تجارت شما موثر باشند دلایل آن را در ابتدا توضیح دادیم که چه بسیار افراد در این فضا مشغول هستند، به همین دلیل رایان طرح یک تیم مجرب و حرفه‌ای را برای انجام طراحی های لوگو پیج اینستاگرامی شما آماده کرده است.

این تیم طراحی لوگو اینستاگرامی شما را با بهترین قیمت طراحی لوگو صفحه اینستاگرام را انجام خواهند داد. با توجه به اینکه شناخت کاملی از نحوه ارائه خدمات در رایان طرح پیدا کردید، بهتر است بدون اتلاف وقت هرچه سریعتر با شماره تماس  09399743987  در واتساپ ارتباط بگیرید. پشتیبانان آنلاین ما در خدمت شما خواهند بود.

ساخت لوگو برای پیج

برای ساخت لوگو برای پیج اینستاگرام خود در واتس اپ پیام دهید.تا با مناسب ترین هزینه لوگو پیج شما را طراحی کنیم.

کلام آخر ما برای شما

بسیاری از خدمات دیگر گرافیکی در رایان طرح را می‌توانید به سادگی در اختیار داشته باشید خدماتی از جمله طراحی سایت و طراحی پست و استوری اینستاگرامی طراحی لوگو و غیره رایان طرح تمام خدمات ذکر شده را با بالاترین سطح کیفیت برای شما ارائه خواهد کرد.

امیدواریم این مقاله از رایان طرح مورد رضایت شما واقع شده باشد برای طراحی لوگو پیج اینستاگرامی و ثبت سفارش طراحی لوگو می توانید بر روی دکمه سمت راست و پایین صفحه کلیک کرده و از طریق واتساپ با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ارسال پیام در واتس آپ
ثبت سفارش در واتساپ (کلیک)
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.