طراحی لوگو شکلی | 8+8 لوگو معروف شکلی ایرانی و خارجی

logo Shape

طراحی لوگو شکلی یکی از رایج‌ترین مدل‌های لوگو است که در این مقاله به طور کامل به آن می‌پردازیم. لوگو مدل‌های مختلفی دارند که یکی از رایج‌ترین آن‌ها، لوگو شکلی است که که با توجه به سیاست‌های مختلف کسب و کار شما طراحی و توسعه پیدا می‌کند. اگر به دنبال طراحی لوگوی شکلی ویژه و خاص هستید، تا آخر این مقاله همراه باشید.

طراحی لوگو شکلی

طراحی لوگو شکلی چیست؟

همانطور که گفته شد، لوگو شکلی یکی از مدل‌های رایج طراحی لوگو است که با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. لوگو شکلی برای برند سازی جزو بهترین گزینه‌هاست که می‌تواند ذهن مخاطب را به سمت کسب و کار شما معطوف کند. در طراحی لوگوی شکلی از ساختار خاصی پیروی نمی‌شود و فقط سلیقه، پرسونای مخاطب، اصول بازاریابی، روانشناسی رنگ و بررسی نمادهای مرتبط با کسب و کار شما در نظر گرفته می‌شود.

نمونه طراحی لوگو شکلی

رایان طرح با قیمت پایین طراحی لوگو اسم شما را انجام خواهد داد. تیم حرفه ای ما توانایی انجام بهترین کار ها در مدت زمان کم را دارد و پیشنهاد ما به شما برای سفارش طراحی لوگو برقراری تماس با شماره تلفن 02191307049 می باشد.

چرا باید لوگو شکلی داشته باشیم؟

لوگو شکلی اهداف مختلفی را دنبال می‌کند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تحت تأثیر قراردادن مشتریان شما اشاره کرد. به علاوه از لوگوی شکلی به راحتی می‌توان روی تمام محصولات خود استفاده کنید تا مسئله برند سازی کسب و کار شما خیلی سریع‌تر انجام شود. در نهایت باید گفت که یک لوگو شکلی زیبای می‌تواند ذهن مخاطب شما را کنترل کرده و به سمت کسب و کار شما هدایت کند.

چه شرکت‌هایی لوگو شکلی دارند؟

تمام کمپانی‌های بزرگ مثل اپل از لوگو شکلی استفاده می‌کنند، زیرا این مدل لوگوها در عین ظرافت و زیبایی که دارند به بهترین شکل مسئله برندسازی را برای شما انجام می‌دهند. البته اگر می‌خواهید بدانید که طراحی لوگو شکلی برای شما مناسب هست یا خیر، می‌توانید از مشاوره طراحی لوگو شکلی تیم رایان طرح استفاده کنید.

نحوه سفارش لوگو شکلی

برای سفارش طراحی لوگو شکلی، می‌توانید به سادگی به صفحه طراحی لوگو رایان طرح مراجعه کنید و اقدام به سفارش آنلاین طراحی لوگو شکلی کنید. به علاوه اگر نیاز به مشاوره طراحی لوگو دارید، می‌توانید از طریق شماره «02191307049» با متخصصین ما در رایان طرح همراه باشید.

نمونه کار لوگو شکلی

 قیمت لوگو شکل چقدر است؟

تعرفه لوگو شکلی با توجه به طرح و البته تعداد لوگوهایی که شما نیاز دارید مرتبط است. البته اگر شما نیاز به طراحی لوگو فوری داشته باشید، می‌توانید از خدمات طراحی لوگو ارزان قیمت رایان طرح استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن، لوگو شما با بهترین قیمت ممکن طراحی شود.

طراحی لوگو شکلی چقدر زمان می‌برد؟

با توجه به این که طراحی یک لوگو حرفه‌ای که به عنوان یک شاهکار برند سازی بتوان از آن یاد کرد، زمان بر است، می‌توان گفت که طراحی لوگو در تیم رایان طرح بین 2 تا 4 روز زمان لازم دارد که البته ما سعی می‌کنیم سفارش طراحی لوگوی شما را در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل و تحویل دهیم.

جمع بندی

هیچ کسب و کاری وجود ندارد که نیاز به طراحی لوگو نداشته باشد و با توجه به این موضوع، می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین نوع لوگوها، لوگو شکلی است که با هدف برند سازی استفاده می‌شود. هزینه طراحی لوگو شکلی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که تیم رایان طرح با توجه به این فاکتورها، به شما خدمات طراحی لوگوی شکلی ارزان قیمت ارائه می‌کند.

سفارش طراحی لوگو شکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مکالمه را شروع کنید

یکی از متخصصین رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم در حال حاضر همه کارشناسان آنلاین می باشند

مریم صفرلو

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کوثر صرام

کوثر صرام

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

گرافیست مریم بدرلو

مریم بدرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت و سئو (طراح سایت )

 کلیک برای هدایت به واتساپ