هاست و میزبانی

آموزش پشتیبانی سایت

آموزش پشتیبانی سایت : طراحی و توسعه سایت یکی از بهترین شغل های در حال حاضر که درآمد قابل توجهی داره، ولی با این حال اکثر طراحان ایرانی نمی تواند به درستی از آن کسب درآمد کنند، زیرا همکاران من طراحی یک سایت را در طراحی آن می بینند و برنامه ای برای بعد از طراحی سایت ندارند که به کارفرما ارائه کنند، همین موضوع دلیل درآمد بسیار پایین اکثر طراحان سایت. یک سایت باید توانایی ارائه خدمات حرفه ای پشتیبانی سایت  رو داشته باشه و وقتی یک کاربر از اون استفاده می کنه، هیچ مشکلی نداشته باشه، پس طراحی اولیه بدون نقص برای یک سایت خیلی مهم ولی پشتیبانی سایت خیلی مهم تر. پس اگر می خواهید از پشتیبانی سایت کسب درآمد کنید بهترین گزینه شما شرکت در دوره خصوصی پشتیبانی سایت رایان طرح است.

برای رزرو کلاس خصوصی و صحبت مستقیم با مدرس با شماره 02191307049 تماس بگیرید . یا در واتساپ همین شماره پیام دهید

 

پشتیبان سایت کیست؟

پشتیبان سایت وردپرسی فردی که وظایف مشخصی در راستای بهبود قدرت سایت و رفع مشکلات آن دارد. ساده تر بگم، پشتیبان سایت فردی که سایت شما را از هر لحاظ بهینه می کنه، قدرت و امنیت سایت افزایش میده، مشکلات متعددسایت را رفع می کنه و در نهایت باعث فعالیت 24 ساعته سایت شما بدون هیچ مشکلی در 7 روز هفته میشه.

 

اهمیت پشتیبانی سایت در چیست؟

قبل تر گفتم که طراحی اولیه بی نقص یک سایت خیلی مهمه ولی بعد از مدتی استفاده به هر دلیلی که قبل تر پیش بینی نکردیم، سایت با مشکل مواجه میشه و شما باید به سرعت این مشکل را رفع کنید. خوب حالا مشکل اصلی اینه ما اصلا خبر نداریم که مشکل سایت چجوری باید حل شه که بخوایم اقدامی کنیم و نیاز به پشتیبان سایت پیدا می کنیم. پشتیبان سایت تمام مشکلاتی که ما داریم را بررسی و در کمترین زمان ممکن حل می کنه تا در ارائه خدمات به تداخل برخورد نکنیم. این که یک سایت همیشه درست کار کنه بسته به پشتیبان سایت داره، خیلی ساده تر بگم اگه پشتیبان سایت نداشته باشید، در واقع سایتی هم ندارید. پشتیبانی سایت

آموزش پشتیبانی سایت

یکی از بهترین خدماتی که ما ارائه می کنیم آموزش خصوصی پشتیبانی سایت است. پشتیبانی یک سایت خیلی درآمد بهتری از طراحی یک سایت داره زیرا شما می توانید در یک زمان چندین سایت را با تعرفه بسیار خوبی پشتیبانی کنید و کسب درآمد کنید. در این دوره خصوصی پشتیبانی سایت های وردپرسی به شما از صفر تا صد پشتیبانی سایت را آموزش می دیم تا هم بتوانید سایت خود را به نحوه احسنت مدیریت کنید و هم از طریق سایت های وردپرسی کسب درآمد کنید.

چرا باید در دوره پشتیبانی سایت رایان طرح شرکت کنیم؟

شاید برای شما هم سوال باشه که چرا باید در کلاس پشتیبانی سایت شرکت کنیم و اصلا این دوره با سایر دوره ها چه تفاوتی دارد؟ بزارید قبل از جواب دادن به این سوال از خود شما یک سوال بپرسم، بنظرتون بهترین دوره آموزشی باید چه ویژگی داشته باشه؟

احتمالا به این فکر می کنید که بهترین دوره باید کامل ترین دوره و همه چیز داخلش گفته بشه و این رو چجوری تشخیص می دیم که یک دوره کامل یا نه؟ احتمالا از روی تعداد ساعت آموزشی دوره که هر چقدر بیشتر باشه، پس دوره بهتر! ولی نه از نظر من بهترین دوره آموزشی، اونی که مدرس قوی داشته باشه. اینکه چندتا سرفصلی که از قبل تمرین کرده باشی را بیای داخل یک ویدیو قرار بدی و به اسم دوره بفروشی، دقیقا برعکس یک دوره آموزشی واقعی، چون مدرس تمام اشتباهات خودش قبل از برگزاری رفع کرده و شما فقط یک ویدیو چندین بار اصلاح شده رو می بینید، پس نتیجه می گیرم بهترین دوره آموزش پشتیبانی سایت، دوره ای که مدرس به صورت خصوصی ولی آنلاین به شما آموزش بده و هیچ قسمتی را از قبل تمرین نکرده باشه تا هر مشکلی که وجود داره را پیش شما حل کنه و شما هم نحوه حل این مشکل را یاد بگیرید.

چگونه پشتیبان سایت شویم؟

مطمئن از خودتون بارها پرسیدید که چگونه پشتیبان سایت شویم تا درآمد خوبی داشته باشیم؟ خوب من می تونم راه های مختلفی را بهتون پیشنهاد بدم که هر کدام با توجه به شرایط شما و اینکه چقدر واقعا به این کار علاقه دارید، می تونه گزینه مناسبی باشه. چگونه پشتیبان سایت شویم

 1. به عنوان یک مبتدی شروع کنید

در ساده ترین حالت شما می تونید بدون هیچ اطلاعاتی شروع کنید و مدت های زیادی وقت بگذارید، تا تازه در حد رفع ارور های ساده وردپرس آموزش ببینید. خوب این خیلی خوب که از صفر شروع کنید و خودتون تمام تجربیات کسب کنید ولی خوب زمان زیادی برای این کار لازم و معلوم نیست تا چند سال دیگه هنوز هم از همین تکنولوژی ها استفاده کنیم که بخوایم طبق همونا آموزش ببینیم.

 1. در دوره های غیر حضوری شرکت کنید

یکی دیگه از راه های خوب که سریع تر می تونید آموزش ببینید، این که به سراغ دوره های آموزشی برید و پشتیبانی سایت یاد بگیرید ولی این که کدام دوره واقعا به درد شما بخوره انتخاب سختی و دقت کنید که در این دوره ها شما ارتباط زیادی با مدرس دوره ندارید که بخواهید از پشتیبانی مدرس استفاده کنید.

 1. در دوره خصوصی رایان طرح شرکت کنید

سومین راه برای یادگیری پشتیبانی وردپرس، شرکت در کلاس پشتیبانی سایت که به صورت خصوصی در آکادمی برگزار میشه. در این دوره شما به صورت غیرحضوری ولی کاملا تعاملی و طبق توافق با مدرس دوره آموزش می بیند تا برای ورود به بازار کار و کسب درآمد از پشتیبانی سایت آماده شوید.

دوره خصوصی پشتیبانی سایت چگونه برگزار میشه؟

کلاس های خصوصی پشتیبانی سایت با حضوری مجازی شما و مدرس به شکلی که از قبل توسط شما و مدرس تعیین می شود، برگزار میشه و شما در هنگام کلاس به صورت کاملا تعاملی با مدرس در ارتباط هستید و هر مشکلی که وجود داشته باشه را می تونید با کمک مدرس حل کنید.  

تعرفه آموزش خصوصی پشتیبانی سایت چقدر است؟

برای دریافت هزینه و قیمت آموزش خصوصی پشتیبانی سایت تماس بگیرید . برای ثبت نام می تونید از طریق شماره ی «02191307049» در واتساپ و از طریق همین شماره «02191307049» به صورت مستقیم با ما در تماس باشید.

تعرفه آموزش خصوصی پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت رایان طرح

درباره مدرس دوره خصوصی پشتیبانی سایت

امید کریمی مدرس دوره پشتیبانی سایت است که قرار است در این دوره شما را از سطح صفر به یک پشتیبان حرفه ای سایت تبدیل کند تا بتونید در خانه حداقل 5 الی 8 سایت وردپرسی را پشتیبانی کنید. از سوابق مدرس دوره می توان به طراحی و توسعه بیش از 80 سایت وردپرسی، پشتیبانی بیش از 180 سایت وردپرسی، سازنده بیش از 10 دوره آموزشی و نویسندگی چندین کتاب کسب و کار آنلاین اشاره نمود.

آموزش رایگان پشتیبانی سایت

یکی از بهترین خدماتی که در دوره خصوصی پشتیبانی سایت ما ارائه می شود، جلسات آموزش رایگان است که علاوه بر خود جلسات اصلی برای یادگیری بیشتر شما به دوره افزوده می شود. البته این جلسات فقط مختص دوره پشتیبانی سایت نیست و اگر شما در هر کدام از دوره های زیر شرکت کنید از این جلسات رایگان بهره‌مند میشید.

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس

تعرفه پشتیبانی سایت های وردپرسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل میزان تخصص شماست، به شکلی که بعد از گذراندن این دوره شما می تونید با تعرفه ای حداقل 800 هزار تومان چند سایت مختلف را به طور همزمان پشتیبانی کنید. با توجه به این که بیشتر این دوره از تجربیات مدرس نشات گرفته، شما قرار یکی از بهترین آموزش های عمرتان را تجربه کنید و از این تجربه برای کسب درآمد از سایت های وردپرسی استفاده کنید.

در این دوره چه سرفصل هایی آموزش داده می شود؟

این دوره سرشار از خلاقیت، تجربیات و دانش مدرس که قرار با شما به اشتراک گذاشته بشه و هر چقدر هم که ویژگی برای آن گفته بشه، باز هم نمی تونه حق مطلب را ادعا کنه، ولی به هر حال شما قرار است در این دوره موارد زیر را آموزش ببینید. البته این نکته را هم بگم با توجه به این که این دوره خصوصی برگزار میشه، پس شما با هماهنگی مدرس قادر هستید که در روند آموزش تغییراتی که باعث یادگیری بهتر شما میشه را اعمال کنید.

 • نحوه برخورد با مشتری (‌کار فرما)‌
 • نحوه رسیدگی به مشکلات مشتریان
 • نحوه پیدا کردن پاسخ یک مشکل جدید
 • آموزش قرارداد نویسی برای مدیریت سایت
 • آموزش مشتری مداری و تبدیل یک مشتری یک ماهه به مشتری سالانه
 • آموزش ایمیل مارکتینگ و پیامک مارکتینگ برای مشتریان
 • آموزش نکات فنی
 • آموزش کار با ووکامرس
 • آموزش کار با برگه و نوشته ها
 • آموزش کامل پنل وردپرس
 • آموزش تغییر صفحات سایت
 • آموزش کار با فرم ها
 • آموزش تغییر هدر و فوتر
 • آموزش افزایش سرعت و امنیت سایت
 • آموزش نصب و پیکربندی قالب و افزونه های وردپرس
 • آموزش پاکسازی ویروس
 • آموزش نصب درگاه پرداخت
 • و …

سرفصل دوره پشتیبانی سایت

خدمات جانبی که در هنگام استفاده از دوره به شما ارائه می شود

 • درج بهترین منبع آموزش وردپرس
 • پشتیبانی آنلاین وردپرس
 • جزوه آموزش وردپرس pdf
 • آموزش وردپرس 2020
 • نحوه پرپوزال نویسی و تهیه لیست مشکلات سایت با ابزار های مختلف( نمونه عملی)
 • ارائه منابع بروز برای یادگیری و رفع مشکلات
 • و …
4.5/5 - (15 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

6 دیدگاه

 1. سلام محتوای سایتتون رو مطالعه کردم و بسیار خدمات کاملی رو ارائه دادین.

 2. سلام
  ممنون بابت سایت خوبتون. ی سوال داشتم
  اگر من بخوام هم تو دوره پشتیبانی سایت هم تو دوره اموزش سئو بصورت مجازی شرکت کنم دوره ها به چه صورت هست فیلم و ویدیوهای اموزشی میفرستید فقط ؟

  1. سلام : دوره ها بصورت آنلاین برگزار می شوند .. وبا نرم افزار اسکایپ و انی دسک > فیلم هر جلسه نیز در اختیارتان بعداز جلسه قرار خواهد گرفت..

 3. سلام خسته نباشید
  میخواستم ببینم بعد از گذروندن دوره ها مدرک هم میدین؟
  این ک این دوره تو چن جلسه برگزار میشه؟

  1. سلام نیلوفر اسدی عزیز:
   بعداز گذروندن دوره ما راستش مدرک نمیدیم ( کسب وکارهای بزرگ هم به مدرک توجهه خاصی ندارند و به مهارت و تخصص شما اهمیت میدهند )‌
   این دوره خصوصی پشتیبانی سایت رو توی 10 جلسه دوساعته که اگر از صفر صفر باشید میتوانید یاد بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.