هاست و میزبانی

5 سایت سالن زیبایی برتر

در این مقاله به 5 سایت سالن زیبایی برتر به انتخاب رایان طرح که توانسته در این حوزه بسیار خوب عمل کنند و به موفقیت های بالایی برسند، می پردازیم. سالن های زیبایی یکی از پردرآمدترین سایت ها و در عین حال بی توجه به بروز شدن شیوه های تبلیغ، حداقل در ایران هستند. همانطور که گفته شد در این مقاله به 5 سایت که در حوزه زیبایی فعالیت می کنند و به شیوه های جدید تبلیغ اهمیت داده که همین موضوع باعث محبوبیت بیشتر و موفقیتشان شده می پردازیم، تا اگر شما هم یک مدیر سالن زیبایی هستید و می خواهید مشتریان خود را 10 برابر کنید به این هدف قابل دسترس برسید.

5 سایت سالن زیبایی برتر به انتخاب رایان طرح

سایت های زیبایی زیادی در سطح وب وجود ندارد و خیلی از سایت هایی هم که در حال فعالیت هستند، بسیار ضعیف عمل کرده اند که مشتری با دیدن این سایت ها از مراجعه حضوری و یا مشاوره تلفنی نیز منصرف می شود.

حقیقت جالب در مورد سایت های زیبایی که بسیار بد عمل کرده اند این است که اکثر این سایت ها تبلیغ موثر در سطح وب را با داشتن یک اسم یا سایت در اینترنت اشتباه گرفته اند که همین عامل باعث شکست بسیار از آن شده است. اما گفته شد سایت هایی هم بوده اند که در این حوزه بسیار قدرتمند عمل کرده اند و موفق شده اند که در ادامه به آنها می پردازیم.

  1. لی لی رضایی

سالن زیبایی لی لی رضایی یکی از حرفه ای های حوزه سالن های زیبایی که با 13 سال سابقه فعالیت بسیار قوی عمل کرده است. مطمئنا یکی از دلایل موفقیت سایت لی لی رضایی، همین معروفیت و مشهوریت او باشد، اما این موضوع دلیل نشده که در حوزه تبلیغات و وب سایت ضعیف عمل کند و اگر به سایت او مراجعه کنید خودتان این گفته را مشاهده خواهید کرد. مطمئنا تمام عواملی که گفته شد و در ادامه گفته می شود باعث شده که نیمی از جستجوی وب در حوزه زیبایی به سمت سالن زیبایی لی لی رضایی هدایت شود.

لی لی رضایی

 رزومه ی تبلیغاتی لی لی رضایی در سطح وب

رتبه ی الکسا در ایران: 80539

متوسط تعداد بازدید: 1.7

میزان متوسط حضور در سایت: 2.29

محبوبیت در بین سایت های زیبایی: 78 درصد

سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه های: 13 سال آرایشگری و مدیریت سالن زیبایی

ویژگی های سایت لی لی رضایی

رابط کاربری کاربر پسند

استفاده درست از رنگ و اندازه فونت ها

دسته بندی خدمات

ارائه عکس از قسمت های مختلف سالن

ارائه نمونه کار ها

داشتن وبلاگ آموزشی

استفاده از گوگل مپ برای دسترسی ساده تر به سالن

خدمات حرفه ای سالن زیبایی لی لی رضایی

کوپ و اصلاح مو

رنگ و مش

اکستنشن مو

بوتاکس مو

تاتو و اصلاح ابرو

میکاپ و گریم عروس

طراحی و کاشت ناخن

وکس و اپیلاسیون

و …

  1. دترلند

یکی از مهم ترین وب سایت های حوزه آرایشگری که بیشتر در ارائه آموزش های عالی زیبایی فعالیت می کند و سالانه تعداد بالایی هنرجو را به متخصصان آرایشگری تبدیل می کند، دترلند است. دترلند در حوزه تبلیغات در سطح وب هم بسیار فعال عمل کرده است و در تمام جستجوی های حوزه ی زیبایی فعال بوده است و از این رو جزو 5 سایت زیبایی برتر قرار می گیرد.

دترلند

رزومه ی تبلیغاتی دترلند در سطح وب

رتبه ی الکسا در ایران: 6520

متوسط تعداد بازدید: 2

میزان متوسط حضور در سایت: 3.04

محبوبیت در بین سایت های زیبایی: 95 درصد

سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه های: آرایشگری و برگزاری دوره های آنلاین

ویژگی های سایت دترلند

رابط کاربری کاربر پسند

دسته بندی خدمات

داشتن وبلاگ آموزشی

ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی

پشتیبانی آنلاین

انتخاب درست رنگ های سایت

خدمات حرفه ای سالن زیبایی دترلند

پوست و مو

گریم و میکاپ

کاشت و طراحی ناخن

اکستنشن مو

تاتو و اصلاح ابرو

کوپ و براشینگ

رنگ و مش مو

و …

  1. سمیه بانو

یکی دیگر از سایت های موفق در زمینه سالن های زیبایی، وب سایت سمیه بانو است که چندی است فعالیت خود را شروع و پر قدرت ادامه داده. تیم سمیه بانو یکی از با سابقه ترین، تیم های فعال در حوزه زیبایی با فعالیتی 20 ساله است که در حال حاضر خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می ده. به علاوه این سالن زیبایی  نه تنها خدمات زیبایی ارائه می دهد، بلکه دوره های آموزشی بسیار قوی در حوزه های زیبایی دارد که همین موضوع باعث می شود، این وب سایت جزو 5 سایت سالن زیبایی برتر در این مقاله قرار بگیرد.

سمیه بانو

رزومه ی تبلیغاتی سمیه بانو در سطح وب

رتبه ی الکسا در ایران: 70782

محبوبیت در بین سایت های زیبایی: 62 درصد

سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه های: آرایشگری و برگزاری دوره های آنلاین

ویژگی های سایت سمیه بانو

رابط کاربری کاربر پسند

داشتن وبلاگ آموزشی

پشتیبانی آنلاین

انتخاب درست فونت و رنگ های سایت

گالری و رزومه سالن زیبایی سمیه بانو

افتخارات سالن زیبایی سمیه بانو

نظرات مشتریان

دسته بندی خدمات

خدمات حرفه ای سالن زیبایی سمیه بانو

پوست و مو

گریم و میکاپ

کاشت و طراحی ناخن

اکستنشن مو

تاتو و اصلاح ابرو

کوپ و براشینگ

رنگ و مش مو

بالیاژ

و …

  1. صورتک

یکی دیگر از سالن های زیبایی که در حوزه سالن هایی زیبایی و تبلیغات در فضای اینترنتی بسیار خوب عمل کرده، سالن زیبایی صورتک است که به همین دلیل در این لیست 5 تایی قرار می گیرد. این سالن زیبایی که در حال فعالیت حرفه ای در سطح اینترنت است، تازه وارد بوده و در حال حاضر رشد بسیار موثر و قوی نسبت به سایت هایی قدیمی که بدون هیچ استراتژی فقط یک نام در اینترنت ثبت کرده اند، رشد داشته.

صورتک

رزومه ی تبلیغاتی صورتک در سطح وب

رتبه ی الکسا در ایران: 81442

محبوبیت در بین سایت های زیبایی: 58 درصد

سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه های: آرایشگری و مدیریت سالن زیبایی

ویژگی های سایت صورتک

رابط کاربری کاربر پسند

داشتن وبلاگ آموزشی

انتخاب درست فونت و رنگ های سایت

گالری سالن

ویدیو های آموزشی

خدمات حرفه ای سالن زیبایی صورتک

گریم و میکاپ

اکستنشن مو

تاتو و اصلاح ابرو

رنگ و مش مو

شنیون

آرایش دائم

و …

  1. مریم رئوف

تیم مریم رئوف یکی از سالن های با سابقه در حوزه مدیریت سالن های زیبایی، دوره های آموزش و آرایشگری است که در حال حاضر شروع به فعالیت در وب کرده. مطمئنا اگر در حوزه آرایشگر و سالن های زیبایی فعالیت کرده باشید، اسم مریم رئوف را نیز شنیده اید. در حال حاضر وب سایت مریم رئوف در حال تعمیر و بروزرسانی و نمی توان آمار دقیقی از این وب سایت ارائه داد که به محض بروزرسانی این سایت، مقاله نیز بروز می شود.

مریم رئوف

رزومه ی تبلیغاتی مریم رئوف در سطح وب

رتبه ی الکسا در ایران: 59010

محبوبیت در بین سایت های زیبایی: 81 درصد

سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه های: آرایشگری و مدیریت سالن زیبایی

خدمات حرفه ای سالن زیبایی مریم رئوف

گریم و میکاپ

اکستنشن مو

تاتو و اصلاح ابرو

رنگ و مش مو

لیفت و لمینت

کوپ و اصلاح مو

و …

چرا این 5 سایت در حوزه کسب و کار خود موفق شدند؟

بهترین پاسخ به این سوال برای سالن هایی زیبایی که هنوز عمق قدرت تبلیغات اینترنتی را درک نکرده اند این است که سالن زیبایی شما به هر میزان هم که قوی کار کرده اما شناخته نشده باشد، فقط در سطح حوزه ی محدود کاری خودتان می تواند فعالیت کند. به بیان ساده تر زمانی کسب و کار شما گسترده می شود که فعالیت گسترده ای بدون محدوده جغرافیایی داشته باشید که این تنها به وسیله ی تبلیغاتی اینترنتی امکان پذیر است.

دومین دلیل موفقیت این 5 سایت در این است که رابط کاربری قوی دارند و زمانی که فرد وارد سایت می شود با دیدن وب سایت علاقه به استفاده از خدمات آن سایت می نماید. سایت های سالن زیبایی بسیار فراوان هستند ولی خیلی از این سایت ها نتوانسته اند در حوزه خود موفق باشند و دلیل آن هم عدم داشتن یک رابط کاربری درست است. مثلا هیچ زمان نباید از رنگ سیاه برای سایت های زیبایی استفاده نمود، چیزی که ما با بازدید از 40 سایت به این موضوع برخورد کردیم و مشاهده شد بیش از 80 درصد این سایت های یا رنگ نا مناسبی دارند یا فونت نامناسبی.

نتیجه گیری: اگر قرار است یک سالن زیبایی موفق شود باید دو فاکتور مهم را رعایت کند که این دو فاکتور فعالیت حرفه ای خود سالن زیبایی و فعالیت حرفه ای در سطح وب است که اولین مورد به خود سالن زیبایی بر می گردد و دومین حوزه به تیم متخصص طراحی و مدیریت وب سایت شما.

برای موفقیت یک سایت سالن زیبایی باید چه کنیم؟

قبل از هر کاری باید به فکر همکاری با یک تیم حرفه ای که در این حوزه فعالیت نموده و می تواند نیاز شما را به درستی درک کند، کار کنید. تیم رایان طرح با افتخار اعلام می دارد برای افرادی که نیاز به یک وب سایت بسیار قدرتمند سالن زیبایی دارند، خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است که می تواند باعث موفقیت آن ها و افزایش درآمد چندین برابری آن ها باشد.

سایت سالن زیبایی من موفق نشده، چه باید بکنم؟

اگر شما یک سالن زیبایی دارید که تا الان به موفقیت نرسیده، پس مشخص است تیمی که با آن همکاری می کنید توانایی پاسخگویی به نیاز های شما را ندارد، از این رو شما باید از یک متخصص و با سابقه در زمینه سالن های زیبایی مانند رایان طرح کمک بگیرید تا بتواند وب سایت شما را احیا و شما را جزو بهترین ها قرار دهد.

پیشنهادات ویژه رایان طرح برای سالن های زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی 

اگر مدیر یک سالن زیبایی هستید و می خواهید از خدمات طراحی سایت رایان طرح استفاده کنید می توانید قبل از هر کاری از کارشناسان تیم ما مشاوره بگیرید. رایان طرح با توجه به طراحی و توسعه چندین سایت سالن زیبایی می تواند بهترین سایت با کامل ترین امکانات مورد نیاز برای شما را در کمترین زمان و با بهترین هزینه فراهم آورد.

سئو سایت سالن زیبایی

اگر مدیر یک سالن زیبایی هستید و سایت سالن زیبایی دارید که چند وقت فعال است ولی هیچ بازدید ندارید می توانید با مشاوره با کارشناسان ما و استفاده از خدمات سئوی رایان طرح به بهترین سایت زیبایی با بالاترین بازدید و بازدهی برسید. تیم رایان طرح با توجه به طراحی و توسعه چندین سایت موفق زیبایی به شما این تضمین را می دهد که در کمترین زمان جزو بهترین سایت های زیبایی در وب قرار بگیرید.

ما کاملا با پرسونای مخاطب حوزه زیبایی آشنا هستیم. و تمام کلمات کلیدی پولسازی که در حوزه سالن های زیبایی، شما باید روی آن ها تمرکز بگذارید را میدانیم و میتوانیم شما را در کمترین زمان ممکن به بهترین سایت زیبایی در وب تبدیل کنیم.

موفقیت اتفاقی نیست تنها راه رسیدن به آن خواست شما است که آیا می خواهید موفق شوید یا خیر؟ اگر پاسخ شما بله است، رایان طرح در رسیدن به این خواسته شما را یاری و هدایت می کند تا به موفقیت برسید. مطمئنا اگر به کسب و کار خود اهمیت دهید، در بروز رسانی بعدی این مقاله شما هم جزو سایت های سالن زیبایی برتر خواهید بود.

5/5 - (5 امتیاز)
شماره طراح لوگو حرفه ای : 09399743987  ( در موبایل خود ذخیره کنید و در واتساپ پیام دهید) (خانم کوثر) مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  سفارش طراحی لوگو+مشاهده نمونه کارهای لوگو ( کلیک کنید) دانلود رایگان پکیج طراحی لوگو و طراحی ست اداری

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش فوری در واتساپ
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.
در حال حاضر همه واحد های رایان طرح آنلاین هستند. برای ثبت سفارش و مشاوره همین الان به آن ها پیام بدهید.