مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو کافی نت

اگر قصد طراحی لوگو کافی نت را دارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با ویژگی های یک لوگوی مناسب آشنا شده و همچنین از تعرفه ها و زمان آماده شدن لوگو آشنا شوید. یکی از مهم ترین اقداماتی که هر کسب و کاری برای برندسازی خود باید انجام دهد، طراحی لوگو است که در ذهن مشتریان آن باقی بماند. اگر بخواهید تبلیغات موثری داشته باشید و تصویری ماندگار از خود به جا بگذارید پیش از هر چیزی باید دنبال یک لوگوی مناسب باشید. طراحی لوگو دارای حساسیت های فراوانی است. این موضوع باعث می شود نتوانید این کار را به هر کسی بسپارید.

ایده طراحی لوگو کافی نت

یکی از اصلی ترین نکاتی که درباره طراحی لوگو کافینت وجود دارد، اهمیت ارتباط تصویر طراحی شده با کسب و کار شماست. در واقع لوگوی شما باید وجه تمایز کسب و کار شما با دیگر مشاغل باشد.

ویژه شما:
دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج تابستانه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل تابستاناستفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید. دانلود پکیج پاییزه طراحی لوگو+ ست اداری  مشاهده بیش از 250 نمونه کار دیگر

به یاد داشته باشید که لوگوی کسب و کار شما، یک عنصر گرافیکی است که هویت و شخصیت کسب و کار شما را نشان می دهد و به همین علت باید ذهن مخاطبان شما را به سمت هدف شغل شما راهنمایی کند.

متاسفانه اهمیت طراحی لوگو در ایران در سال های اخیر بسیار کم شمرده می شد و شرکت های محدودی وجود دارند که به طور حرفه ای و تخصصی کار طراحی لوگو را انجام می دهند. به همین علت رایان طرح، می تواند با طراحی تخصصی و حرفه ای به هر چه حرفه ای تر به نظر رسیدن کافی نت شما کمک کند.

 مزایای طراحی لوگو کافی نت توسط تیم حرفه ای رایان طرح

سفارش طراحی لوگو مغازه کافی نت به تیم رایان طرح، مزایای زیر را با خود به همراه خواهد داشت:

طراحی حرفه ای لوگو کافی نت

  1. لوگویی که با تخصص کامل و با رعایت نکات حرفه ای طراحی شده باشد، تصویر اولیه مناسبی را در ذهن مخاطب خواهد گذاشت که باعث ایجاد نگرش مثبت نسبت به کسب و کار شما خواهد شد.
  2. لوگوی طراحی شده توسط شرکت طراحی لوگو رایان طرح، روان شناسی شده و همراه با فکر و استراتژی های حرفه ای خواهد بود.
  3. لوگویی که با تخصص و مهارت طراحی شده باشد، باعث می شود کسب و کار یک هویت مستقل و قدرتمند داشته باشد که یک عامل مهم برای دوام و موفقیت کسب و کار خواهد بود.
  4. طراحی لوگوی حرفه ای کافی نت باعث می شود تصویری حرفه ای و با پرستیژ از خود در ذهن مخاطبان و مشتریان خود باقی بگذارید.
  5. یک لوگوی حرفه ای و تاثیرگذار، باعث می شود تبلیغات موفق تری داشته باشید.
  6. لوگوی حرفه ای می تواند با افزایش میزان درآمد، سرمایه اولیه شما را به شما بازگرداند.
  7. لوگوی نخصصی باعث افزایش اعتماد مشتریان و تقویت روابط با مخاطبان می شود.

چند مورد از نمونه طراحی لوگو ارزان برای کافی نتی برای شما در این مقاله قرار داده شده است تا با روند طراحی لوگو رایان طرح آشنا باشید.

 

نمونه لوگو کافی نت

مدت زمان طراحی لوگو کافی نت در رایان طرح چقدر است؟

هر یک از لوگو های طراحی شده توسط رایان طرح، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. مدت زمانی که ممکن است طراحی لوگو کافینت شما طول بکشد کاملا بستگی به سلیقه خود شما و همچنین سفارش شما دارد.

رایان طرح در تلاش است این کار را در سریع ترین زمان ممکن و البته همراه با حفظ کیفیت انجام دهد و تا کنون نیز در این عرصه کاملا موفق عمل کرده است.. به طور معمول، حداکثر زمانی که طراحی لوگو های اختصاصی در رایان طرح به طول می انجامد ۵ روز کاری است که با توجه به سفارش شما می تواند تسریع شود.

هنگام سفارش طراحی لوگو کافی نتی، سوالاتی برای شما درباره روند طراحی لوگو ارسال می شود تا لوگوی نهایی طراحی شده بیش ترین تطابق را با سلیقه و انتخاب شما داشته باشد.

قیمت سفارش طراحی لوگو رایان طرح

لوگو ها انواع مختلفی دارند و به تبع این موضوع، قیمت طراحی لوگو نیز متفاوت است. لوگو تایپ یا لوگو اسم ساده ترین نوع لوگو است که هزینه کم تری نیز برای شما خواهد داشت. لوگو تصویری و لوگو تلفیقی به ترتیب پس از لوگو تایپ طراحی پیچیده تری دارند که هزینه بیش تری نیز در پی خواهند داشت.

با توجه به انواع مختلف لوگو ها، مدت زمانی که ممکن است طراحی هر لوگو به طول بیانجامد، خلاقیت و ایده پردازی طراح لوگو مختلف کافی نت و تنوع لوگو ها قیمت سفارش طراحی لوگو نیز متفاوت است.

به جز موارد ذکر شده، تعداد اتود دریافتی که به رایان طرح سفارش می دهید نیز در مبلغ نهایی پرداختی شما تاثیرگذار خواهد بود.

سفارش لوگو کافی نت

برای اطلاع از تعرفه لوگو ها شما می توانید از طریق شماره واتساپ با پشتیبانان رایان طرح در ارتباط بوده و سفارش لوگوی خود را از این طریق به رایان طرح انتقال دهید. لوگو کافی نت شما مطابق با سفارش شما و همچنین بازار هدف و اهداف کسب و کار شما به شما تحویل داده خواهد شد و شما را برای آغاز یک تجارت سودمند و پرقدرت آماده خواهد نمود.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش در واتساپ (کلیک)
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.