مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو مینیمال (طراحی توسط بهترین طراحان)

طراحی لوگو مینیمال” یکی مدل‌های به خصوص طراحی لوگو است که با رویکرد سادگی به برند سازی و رساندن هدف و هویت کسب و کار به عموم می‌پردازد. در طراحی لوگو مینیمال، سادگی مهم‌ترین عنصر در نظر گرفته می‌شود که البته این سادگی آغشته به اهداف مختلف برند است و یکی از بهترین روش‌های برند سازی نیز تلقی می‌شود. اگر به دنبال طراحی لوگو مینیمال خاص و ویژه هستید تا آخر این مقاله همراه باشید.

مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

لوگو مینیمال چیست و چه کاربردی دارد؟

لوگوی مینیمال یکی از مدل و سبک‌های طراحی لوگو است که با استفاده از عناصر و فضاهای مختلف، تمرکز خود را روی طراحی یک لوگو با ویژگی سادگی قرار می‌دهد. در این نوع طراحی از سادگی برای رساندن پیامی ویژه که می‌تواند هویت یا شعار کسب و کار باشد، استفاده می‌شود تا مخاطبین بدون ریسک و به سادگی جذب کسب و کار و برند شوند.

نکته مهم: یکی از ویژگی‌های لوگوی مینیمال، تأثیر گذاری مستقیم روی ذهن کاربر است. با توجه به این که ذهن به مسائل و اشکال ساده، واکنش مثبت نشان می‌دهد، این مدل لوگوها در صورت طراحی درست ویژگی جذب 100 درصدی مخاطب را به دنبال دارند.

طراحی لوگو مینیمال حرفه ای

طراحی لوگو مینیمال چه ویژگی‌هایی دارد؟

همانطور که گفته شده، این لوگوها بر پایه سادگی طراحی می‌شوند، ولی تنها ویژگی این مدل از لوگوها سادگی نیست و ویژگی‌های دیگری نیز دارند که در ادامه به آن نیز اشاره می‌کنم.

  • سادگی متعلق در طراحی لوگو مینیمال بسیار کلیدی است
  • از طراحی این نوع لوگو از عناصر ویژه استفاده نمی‌شود
  • از رنگ‌های کم و حتی یک رنگ در این لوگو استفاده می‌شود
  • از تعداد طرح‌های محدودی در این مدل لوگو استفاده می‌شود
  • مفاهیم، هویت و هدف خود را به ساده‌ترین شکل به مخاطب می‌رساند.

چرا باید لوگو مینیمال داشته باشیم؟

لوگو مینیمال با هدف سادگی به ذهن مخاطب شما نفوذ کرده و او را تبدیل به مشتری ثابت شما می‌کند. بهتر بگم، رساندن پیام در این لوگو به واسطه سادگی آن اتفاق می افتد و همین موضوع باعث می‌شود شما بدون حاشیه رفتن بتوانید هدف و هویت برند و کسب و کار خود را به همه برسانید. با توجه به این موضوع، اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن به موفقیت در برند سازی برسید، لوگو مینیمال جزو بهترین گزینه‌هاست.

چه شرکت‌هایی لوگو مینیمال دارند؟

شرکت‌های مختلفی از این نوع لوگو استفاده می‌کنند و بازدهی بسیار بالایی هم از آن دریافت کرده‌اند. البته این مدل مناسب همه‌ی کسب و کارها نیست و به همین دلیل توصیه می‌کنیم، اگر می‌خواهید بدانید که طراحی لوگو مینیمال برای شما مناسب هست یا خیر، از مشاوره لوگو مینیمال شکلی شرکت طراحی لوگو رایان طرح استفاده کنید.

نمونه طراحی لوگو مینیمال

نحوه سفارش لوگو مینیمال در رایان طرح

برای سفارش طراحی لوگو مینیمال، می‌توانید به صفحه طراحی لوگو رایان طرح مراجعه کرده و اقدام به سفارش آنلاین طراحی لوگو شکلی کنید. به علاوه اگر نیاز به مشاوره طراحی لوگو دارید، می‌توانید از طریق شماره «02191307049» با متخصصین ما در رایان طرح همراه باشید.

 قیمت لوگو مینیمال چقدر است؟

با توجه به این که طراحی لوگو مینیمال در عین سادگی، پیچیدگی‌های خاص به خود را دارد، قیمت طراحی لوگو مینیمال نیز به طور کلی بالا می‌باشد؛ ولی شما اگر به دنبال طراحی لوگو مینیمال ارزان قیمت هستید، بهترین گزینه استفاده از خدمات تیم متخصص ما در رایان طرح است که این امکان را به شما می‌دهد تا با بهترین هزینه، بهترین لوگوها را سفارش و تهیه کنید.

طراحی لوگو شکلی چقدر زمان می‌برد؟

با توجه به این که طراحی یک لوگو حرفه‌ای هر چقدر هم که ساده باشد، زمان بر است، طراحی لوگو مینیمال حداقل 2 تا 4 روز زمان می‌برد که با توجه به این موضوع توصیه می‌کنم در صورت نیاز به طراحی لوگو مینیمال فوری، با گرافیک کاران ما در ارتباط باشید تا در صورت امکان سفارش شما سریع‌تر انجام شود.

جمع بندی

هیچ کسب و کاری وجود ندارد که نیاز به طراحی لوگو نداشته باشد که با توجه به این موضوع، سایت طراحی لوگو رایان طرح لوگوهای مختلفی را برای شما آماده کرده است که یکی از این مدل لوگوها، لوگو مینیمال است که کاربردهای ویژه‌ای دارد. بد نیست بدانید که هزینه و زمان تحویل لوگو مینیمال با توجه به جزئیات پروژه شما مشخص می‌شود.

سفارش طراحی لوگو مینیمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما

تماس با ما


    https://rayantarh.com/blog/wp-admin/admin.php?page=wpcf7-new#TB_inline?width=900&height=500&inlineId=tag-generator-panel-number