هاست و میزبانی

سئو سایت پزشکی

سئو سایت های پزشکی : با توجه به آنکه سایت‌هایی که به کاربران خدمات ارائه می‌دهند در اینترنت گسترش پیدا کرده‌اند در نتیجه وب‌ سایت‌های پزشکی نیز در این بین توانسته‌اند خدمات پر رنگ‌تری را به کاربران خود ارائه دهند.

برای آنکه تخصص و خدمات پزشک در وب سایت پزشکی دیده شود و این سایت در صفحه اول گوگل و یا موتور جستوجو دیگری قرار گیرد نیاز به سئو سایت پزشکی خواهد بود در صورتی که نکات مربوط به سئو سایت رعایت نشود هیچ بازدیدی از آن صورت نخواهد گرفت و به قعر وب سایت‌های پزشکی موجود در گوگل خواهد رفت.

داشتن سایتی که تمام نکات سئو در آن رعایت شده باشد علاوه بر افزایش بازدید کاربران، باعث افزایش بیماران شده که بر روی درآمد پزشک نیز تاثیر خواهد گذاشت.

سایت پزشکی که در بستر وب وجود دارد ممکن است سایتی باشد که به معرفی پزشکان با تخصص‌های متفاوت می‌پردازد.

یک سایت پزشکی می‌تواند به صورت اختصاصی به دندان پزشکی، مراکز زیبایی و مراقبت از پوست، جراحی‌های بینی و فک و لیزر بپزدازد و یا عمومی‌تر باشد و برای هر تخصص صفحه‌ای اختصاص داده شود.

آمارها نشان می‌دهد زمانی که شخصی دچار بیماری یا عارضه‌ای می‌شود ابتدا در صفحات گوگل به دنبال نشانه‌های آن می‌گردد با داشتن سایتی که سئو سایت پزشکی در آن رعایت شده است می‌توان آن‌ها را به سمت صفحه‌ی خود کشاند و آمار بازدید از سایت را بالا برد.

سئو سایت پزشکی چیست؟

سئو سایت پزشکی مربوط به بهینه سازی یک سایت پزشکی می‌شود به این صورت که کاربر با جست‌وجو توسط عبارات کلیدی این وب سایت را در صفحه‌ی اول مرورگر خواهد دید.

سئو سایت پزشکی کار آسانی نیست و باید طبق برنامه پیش برود و همینطور افرادی بر آن کار کنند که این تخصص و تجربه را داشته باشند. نکته‌ی مهم دیگر آن است که گوگل به بحث سلامت و پزشکی بسیار اهمیت می‌دهد و عملکرد سخت‌گیرانه‌ای دارد.

در نتیجه با توجه به حساسیت گوگل بر روی وبسایت‌های پزشکی سئو آن‌ها نیز کار آسانی نخواهد بود. در ادامه نکاتی را بیان می‌کنیم تا بتوان صفحات پزشکی را با سئو سایت پزشکی بهبود بخشید.

کلمه کلیدی مناسب برای سایت پزشکی

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سایت پزشکی مهم‌ترین بخش از سئو سایت پزشکی محسوب می‌شود. هرچه کلمه‌ی کلیدی‌ای که انتخاب می‌کنید بلند‌تر و با واژه‌های جزئی‌تر باشد بر روی سئو تاثیر خواهد گذاشت. مثلا می‌توانید کلمه کلیدی را نام متخصص قلب و عروق در ساوه انتخاب کنید.

همینطور برای آنکه بتوانید کلمه کلیدی مناسب را به درستی انتخاب کنیدgoogle keyword planner به شما کمک خواهد کرد.

نکته‌ی دیگر در بحث انتخاب کلمه‌ی کلیدی که باید رعایت گردد هماهنگ بودن آن با صفحه‌ی اول سایت است. در طول متنی که نگارش می‌شود باید برای پخش کلمات کلیدی تناسب وجود داشته باشد.

همینطور استفاده از تصویر مرتبط و تگ، تگ H1 بر بهبود سئو سایت پزشکی تاثیر خواهد گذاشت.

 تولید محتوای مناسب برای سایت پزشکی

یک محتوای ساده و خوانا این فرصت را برای سایتتان به وجود خواهد آورد که بازدید کننده‌های بیشتری به آن رجوع کنند و در نتیجه نمره‌‌ی سئو سایت پزشکی بهتر شود.

محتوای پزشکی باید سئو شده باشد و از کلمات و عباراتی در آن استفاده شده باشد که کاربران هنگام جست‌وجو سراغ آن‌ها می‌روند و این محتوای پزشکی باید بتواند آنها را به سمت سایت بکشاند.

در واقع هدف از داشتن یک وب سایت پزشکی و بهینه کردن سئو سایت پزشکی آن است که کاربران بتوانند آن را در صفحه اول گوگل مشاهده کنند، پس شما باید در سایت خود مطالبی را بنویسید و خدماتی را در نظر بگیرید که نیاز کاربران را تامین کند.

مطالب پزشکی با توضیحات کامل باعث افزایش رتبه سئو سایت پزشکی شما خواهد شد با انتشار نکات و اطلاعات درباره بیماری‌های که مربوط به تخصص شما می‌شود ترافیک سایت خود را بالا ببرید.

5 نکته برای تولید محتوای جذاب را برای جذب تولید محتوای جذاب را نیز بخوانید.

هرچه طول متنی که در رابطه با کلمه‌ی کلیدی وارد سایت می‌شود بیشتر باشد سئو سایت نیز افزایش می‌یابد. به کمک دستورالعمل زیر می‌توان تعداد تکرار کلمه‌ی کلیدی در متن را مشخص کرد.

متنی با 500 کلمه، باید 3 تا 5 مرتبه کلمه‌ی کلیدی تکرار شود.

متنی با 1000 کلمه، باید 5 تا 10 مرتبه کلمه‌ی کلیدی تکرار شود.

متنی با 1500 کلمه، باید 10 تا 15 مرتبه کلمه‌ی کلیدی تکرار شود.

متنی با 2000 کلمه، باید 15 تا 20 مرتبه کلمه‌ی کلیدی تکرار شود.

اگر سایت پزشکی دارید و فقط نیاز به تولید محتوا دارید میتوانید از این لینک محتوا با عنوان دلخواه مناسب دهید : > تولید محتوا  

بهینه کردن سایت پزشکی برای گوشی همراه

تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از افرادی که در موتورهای جستجو دنبال مطلبی می‌گردند از گوشی همراه خود استفاده می‌کنند. در نتیجه وب سایت پزشکی شما باید در تلفن همراه نیز قابل دیده شدن باشد.

نمایش سایت پزشکی بر روی گوشی پارامتر مهمی از سوی گوگل شناخته می‌شود و باعث بهبود سئو سایت پزشکی می‌شود. در صورت رعایت نکردن نکاتی از این قبیل انتظار بازدید از سایت خود را نداشته باشید.

سفارش سئو سایت پزشکی

ضبط ویدیو برای وب سایت پزشکی

نکته‌ی دیگر جهت بهبود سئو سایت پزشکی ضبط ویدیو می‌باشد. با قرار دادن ویدیو پزشکی در وب سایت می‌توان آمار بازدید سایت را افزایش داد و نمره‌ی سئو را بالا برد. این ویدیو می‌تواند شامل معرفی تخصص و یا پاسخ‌گویی به پرسش کاربران و بیماران باشد.

زیرا بسیاری از افراد هنگامی که در موتور‌های جست‌وجو دنبال پاسخ به پرسش خود هستند، ویدیوها را دنبال می‌کنند.

اختصاص صفحه به سوالات بیماران و کاربران

با طراحی یک صفحه در وب سایت خود و اختصاص آن به کاربرانی که سوال دارند می‌توانید بازدید از وب سایت خود را بالا برده و در نتیجه سئو سایت پزشکی را بهبود دهید. در این صورت با پاسخ دادن به سوالات کاربران آن‌ها بیشتر جذب وب سایت شما می‌شوند.

همینطور کاربران دیگر نیز با مراجعه به این صفحه می‌توانند جواب سوالات خود را بیابند و ترافیک وبسایت افزایش یابد.

 

سایت پزشکی داریم ولی از سئو کار راضی نیستیم چیکار کنیم؟

اگر سئو کار دارید و از کار او راضی نیستید شما دور راه دارید 1- سئو خود را به ما بسپارید. 2- از مشاوره سئو سایت ما استفاده کنید. که پلن ها در صفحه مشاوره قابل مشاهده است.  و شما میتوانید همین امروز از یک متخصص سئو کار حرفه ای درخواست مشاوره داشته باشید.(‌افراد موفق  در جامع همیشه از مشاوره دیگران استفاده می کنند)‌>>دیدن پلن های مشاوره سئو

نیاز به بک لینک برای سئو سایت پزشکی برای افزایش مراجعه بیماران به مطب داریم چه کاری انجام بدهیم و آیا خرید بک لینک پیشنهاد می کنید؟

بله- هیچ سایت موفق در ایران وجود ندارد که بک لینک نداشته باشد. شما نیز میتوانید از ما بک لینک های مطمئن سفارش بدهید > خرید بک لینک ارزان 

 تعرفه سئو وب سایت پزشکی را از کجا متوجه بشویم؟

تعرفه سئو کاملا بستگی به المان های مختلف دارد. برای این کار شما میتوانید با ما تماس بگیرید تا ما برای شما پرپوزال سئو که در ان قیمت و زمان به هدف رسیدن در بهترین کلمات وجود دارد را بیان کنیم.

سخن آخر

تمام راهکارهایی که معرفی شد برای بهبود سئو سایت پزشکی و مشاهده صفحه اول وب سایت شما در صفحه‌ی اول گوگل بود. به هر سئو کاری که برای سئو وب سایت پزشکی خود مراجعه کردید حتما از سئو کار پرپوزال سئو دریافت کنید.

با سپردن سئو سایت خود به افراد متخصص و با تجربه می‌توانید به خواسته خود رسیده و هم بازدید از وب سایت خود را بالا برده و هم بیماران خود را افزایش دهید. سایت رایان طرح با دارا بودن افراد خبره و مجرب جهت سئو سایت پزشکی آماده همکاری در این زمینه با شما هستند. شما می‌توانید برای مشاوره و هماهنگی با رایان طرح با شماره 02191307049 تماس حاصل فرمایید یا به آدرس https://rayantarh.com/seo-services/ مراجعه کنید.

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید