جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی لوگو خیاطی

به خوبی می‌دانید که، خیاطی از آن دسته مشاغلی است که برای کسب درآمد بیشتر، نیاز به تبلیغات بین مردم، و جذب مشتری بیشتر دارد؛ به همین دلیل “طراحی لوگو خیاطی” از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر خیاط هستید و می‌خواهید در بین رقبا متمایز باشید و بدرخشید، پیشنهاد می‌کنیم اقدام به طراحی لوگو برای کسب و کار خود کنید.

به طور معمول طراحی لوگو موفقیت یک برند را تضمین می‌کند و باعث رونق کسب و کار یک فرد می‌شود، شاید اهمیت طراحی لوگو مزون خیاطی زیاد آشکار نباشد، اما افرادی که مدت زیادی است در این زمینه مشغول به کار هستند، به خوبی می‌دانند که طراحی لوگو چه تأثیراتی بر روی کسب و کارشان دارد.

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج بهاره ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل بهار استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

باید بگوییم که، لوگو خیاطی زنانه از طریق نرم‌افزارها و به صورت آنلاین امکان‌پذیر نیست! اگر لوگویی حرفه‌ای و تأثیرگذار می‌خواهید پیشنهاد می‌کنیم، از متخصصان و طراحان رایان طرح مشورت بگیرید.

رایان طرح با وجود متخصصان حرفه‌ای در این زمینه، لوگویی منحصر به فرد برای شما طراحی می‌کند، لوگوی طراحی شده در رایان طرح در عین تمایز دارای مفهومی اثرگذار نیز می‌باشد، که می‌تواند به صورت طولانی مدت در اذهان مردم ماندگار باشد. برای سفارش لوگو با شماره 09229026345 با متخصیصن ما در ارتباط باشید.

نمونه کار های لوگو خیاطی

خیاطان چه لوگویی باید طراحی کنند؟

خیاطان باید برای کسب و کار خود لوگویی طراحی کنند که بلافاصله از طرف مخاطب قابل تشخیص باشد، و بتواند به خوبی پیام برند را به سایر افراد منعکس کند و باعث جذب مشتری بیشتر شوند.

در هنگام لوگوی خیاطی زنانه باید از پیچیدگی‌ها و شلوغی‌ها بپرهیزید و لوگویی ساده و مفهومی تولید نمایید.

در لوگوی مناسب خیاطی باید به نکاتی در هنگام طراحی توجه شود، در این مطلب به توضیح این نکات می‌پردازیم:

 • رنگ مناسب لوگوی خیاطی
از مهم ترین موضوعاتی که هنگام طراحی لوگو مزون خیاطی باید به آن توجه نمایید، انتخاب رنگ مناسب لوگو است؛ میدانیم که هر رنگ بیانگر معنا و مفهومی متفاوت است، برای طراحی لوگو دوزندگی انتخاب رنگ مشکی بهترین گزینه است، این رنگ برای لوگو خیاطی‌های مردانه مناسب است، و برای لوگو خیاطی زنانه رنگ‌های قرمز و صورتی گزینه خوبی است.
 • فونت
برای برندهای زنانه باید از فونت‌های شیک و زیبا استفاده کرد، به طور خلاصه برای لوگو دوخت و دوز و خیاطی باید از فونتی استفاده کنید که بیانگر نوع کسب و کار شما باشد.
 • سبک طراحی لوگو خیاطی
سبک طراحی لوگو خیاطی زنانه باید مطابق کسب و کار شما باشد، در طراحی لوگو ارزان به یکی بودن محتوا با سبک برند دقت کنید، برخی لوگوها بسیار شیک و زیبا هستند اما ماهیتشان با برند و نوع کسب و کار هم‌خوانی ندارد.

سفارش لوگو حرفه‌ای و اختصاصی

اگر بین سایت‌هایی که در حوزه خیاطی فعالیت دارند و البته رقبای اصلی خود، بررسی نماید، قطعاً به این موضوع پی خواهید برد که اکثر این سایت‌ها از لوگوهایی با ساختار یکسان استفاده می‌کنند که به تشابه لوگویی منجرب می‌شود و در خیلی از موارد، طراحی‌هایی انجام شده از سایر برندهای خارجی کپی شده که نمی‌تواند وجه مناسبی برای برندینگ شما داشته باشد، پس اگر می‌خواهید از سایر رقبای خود متمایز باشید و به برندی تبدیل شوید که خود منبع سایر کسب و کارهای فعال و مشابه می‌باشد، باید از خدمات طراحی لوگو تیم رایان طرح که به صورت اختصاصی ارائه می‌شود، استفاده نماید؛ با توجه به این موضوع، در صورتی که به فکر سفارش لوگو حرفه‌ای و اسم لوگو برای خیاطی هستید، می‌توانید با متخصصین ما در تیم طراحی رایان طرح در ارتباط باشید.

قیمت طراحی لوگو با رایان طرح

یکی از نکاتی که باعث می‌شود، خیلی از برندهای کوچک به سمت طراحی لوگو سفارشی نروند و از لوگوهای آماده و کپی استفاده کنند یا حتی به سراغ سایت‌هایی که لوگوهای ارزان قیمت ولی مشابه سایر برندها را ارائه می‌کنند، بروند، قیمت و تعرفه طراحی لوگو خیاطی می‌باشد که برای حل این مشکل تیم رایان طرح قیمت و هزینه طراحی لوگوی خیاطی زنانه و البته سایر خدمات خود را همواره با تخفیف ویژه و اقتصادی به دست مشتریان خود می‌رساند تا همه بتوانند از این خدمات برای برند خود استفاده نمایند که با توجه به این موضوع، اگر شما نیز به فکر افزایش قدرت برند خود هستید و می‌خواهید به صورت اصولی به رشد برند خود کمک کنید، می‌توانید از خدمات تیم رایان طرح در زمینه طراحی لوگو خیاطی و اسم لوگو برای خیاطی استفاده نماید و در کمترین زمان ممکن با قیمت فوق العاده اقتصادی و مقرون به صرفه، لوگو اختصاصی برند خیاطی خود که شروع برند سازی شماست را تحویل بگیرید.

ویژگی‌های لوگو حرفه‌ای خیاطی

یکی از شاخصه‌های مهم در طراحی لوگو برای کسب و کارهای مختلف از جمله کسب و کار خیاطی، رعایت اصول و ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود، لوگو از حالت تک بعدی و بدون هدف خارج شود و بهترین ابزار تبلیغاتی شما برای برندتان باشد، می‌باشد که با توجه به همین موضوع، در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های لوگو خیاطی زنانه حرفه ای که باید هر طراح حرفه‌ای بداند و آن‌ها را رعایت نماید، می‌پردازیم.

 1. همخوانی و سازگاری لوگو با کسب و کار
 2. طراحی لوگو به شکل انعطاف پذیر و توسعه پذیر
 3. طراحی لوگو به صورت ساده و در عین حال جذاب
 4. استفاده از شعارهای کوتاه ولی هدفمند در طراحی لوگو
 5. استفاده از رنگ و فونت مناسب برای لوگو مزون خیاطی
 6. انتخاب بهترین نوع لوگو متناسب با کسب و کار خیاطی
 7. طراحی انحصاری لوگو خیاطی و عدم استفاده از طرح‌های آماده
 8. طراحی لوگو بدون اعمال محدودیت‌های مربوط به محصولات و خدمات فعلی
 9. طراحی لوگو بدون ایجاد محدودیت‌های زمانی و جغرافیایی
 10. استفاده از نرم افزارهای حرفه‌ای طراحی لوگو مانند فتوشاپ

مراحل طراحی لوگو خیاطی

با توجه به موضوعات ذکر شده، قطعاً مراحل طراحی لوگو خیاطی، یکی از اصول لوگوی خیاطی زنانه است که توسط هر شرکتی رعایت نمی‌شود و فقط توسط شرکت‌های معتبر طراحی لوگو مثل رایان طرح این مراحل به بهترین شکل و اصولی پیش می‌روند؛ فارغ از موضوعات گفته شده، طراحی لوگو خیاطی با رعایت استاندارد مراحل طراحی لوگو خیاطی به موفقیت لوگو شما کمک می‌کند، پس لوگو مزون خیاطی خود را طبق مراحل زیر طراحی نماید.

 • جمع آوری اطلاعات درباره کسب و کار، بازار هدف و مخاطبین مورد نظر خود
 • انتخاب بهترین مدل ممکن لوگو برای برندینگ کسب و کار خیاطی
 • انتخاب یک نرم افزار گرافیکی مناسب برای طراحی لوگو
 • بررسی لوگو برندهای مطرح حوزه خود و سایر رقبای داخلی خود
 • انتخاب فونت و رنگ مناسب با توجه به روانشناسی رنگ‌ها
 • بدست آوردن ایده اولیه و پیاده سازی آن روی کاغذ
 • طراحی اتود اولیه طرح نهایت بدست آمده از روی کاغذ
 • بررسی دوباره لوگو از نظر کیفیت در ابعاد مختلف
 • اصلاح طرح لوگو طراحی شده در صورت نیاز
 • طراحی نهایی لوگو برند خیاطی به واسطه ابزارهای گرافیکی موجود

انواع مدل‌های مناسب برای لوگو خیاطی

یکی از نکات مهم درباره طراحی لوگو خیاطی که جزو مراحل اصلی لوگو مزون خیاطی نیز به شمار می‌رود، انتخاب مدل مناسب لوگو خیاطی و اسم لوگو برای خیاطی است که می‌تواند بازدهی لوگو شما را به شدت افزایش دهد؛ با توجه به این موضوع، باید بدانید که به طور معمول بهترین نوع لوگو برای کسب و کار خیاطی، لوگو ترکیبی می‌باشد که هم نام برند و هم نماد برند شما را نمایان می‌کند؛ البته شما می‌توانید از لوگو شکلی و تایپوگرافی نیز استفاده نماید، ولی قطعاً بازدهی لوگو ترکیبی در خیلی از موارد می‌تواند بیشتر از مدل‌های دیگر باشد.

ویژگی لوگو خیاطی خوب

چرا باید طراحی لوگو خود را به رایان طرح بسپاریم؟

طراحی لوگوی خیاطی زنانه در رایان طرح به گونه‌ای انجام می‌شود، که هویت کسب و کار شما را از سایر رقبا متمایز می‌کند.

شما با طراحی لوگو حرفه‌ای می‌توانید مشتری بیشتری جذب کنید، و در فروش و رشد کسب و کارتان گام بلندی بردارید.

هنگام سفارش طراحی لوگو در شرکت رایان طرح مطمئن باشید که لوگوی شما به صورت کاملاً حرفه‌ای تولید می‌شود به گونه‌ای که دیگران را ترغیب به همراهی برند شما می‌کند.

رایان طرح برای شما لوگویی ساده و بدون پیچیدگی طراحی می‌کند، این سادگی در عین صراحت منجر به اعتبار برند شما و اعتماد مخاطب خواهد شد.

قیمت طراحی لوگو در شرکت رایان طرح بستگی به کیفیت لوگو متغیر می‌باشد.

متخصصان رایان طرح همواره سلایق و نظر مخاطبان خود را مدنظر قرار می‌دهند، درک از نیاز افراد و شناخت بازار باعث می‌شود لوگویی حرفه‌ای، مدرن، و استاندارد خلق شود. متخصصان این شرکت طراحی لوگو، فرصتی استثنائی برای تحت تأثیر قرار دادن و جذب کردن مخاطبان ایجاد می‌کنند.

بعضی صاحبان کسب و کارها ترجیح می‌دهند که طراحی لوگوی خود را به تنهایی خودشان انجام دهند، اما لازم به ذکر است که، طراحی لوگو کار هر کسی نیست و به تکنیک‌ها و دانش حرفه‌ای نیاز است؛ حتی طراحی لوگو توسط نرم‌افزارهای آنلاین نیز نتیجه‌ای مطلوب به شما ارائه نخواهد داد، همچنین طراحی ضعیف عواقب زیان‌ بار و بدون جبرانی برای کسب و کار شما در بر خواهد داشت.

سفارش طراحی لوگو خیاطی
سفارش طراحی لوگو خیاطی در رایان طرح

جمع بندی

لوگوی خیاطی وکیل و سفیر شما در همه مکان هایی است که شما امکان دارد حضور نداشته باشید؛ لوگوی خیاطی نماینده خیاطی شما خواهد بود به همین دلیل تمامی مشاغل بزرگ و کوچک امروزه به دنبال بهترین طراح لوگو هستند.

طراحان لوگو رایان طرح، لوگو ارزان و با قیمت مناسب برای شما تولید می‌کنند؛ مجموعه رایان طرح لوگویی برای شما طراحی می‌کنند که بتوانید در طول سالیان متمادی از آن استفاده کنید و بازده آن را به طور شگفت‌ انگیزی در رونق کسب و کار خود مشاهده کنید.

4.8/5 - (15 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لوگو خیاطی»

 1. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای سفارشی که میدم میتونم تو طول طراحی از وضعیت طراحی اطلاع داشته باشم؟

  1. سمانه قنبری

   سلام و درود
   بله هم از طریق تماس هم از طریق تلگرام و واتساپ میتوانید با طراح خود در ارتباط باشید

 2. وقتتون بخیر
  ممنون از پیگیری شما واقعا از طرح لوگوم راضی بودم و فراتر از انتظارم بود خسته نباشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی لوگو خیاطی

طراحی لوگو خیاطی

فهرست مطالب

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود پکیج بهاره ست اداری و لوگو می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل بهار استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ


نمونه طراحی لوگو

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی لوگو خیاطی

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی پروفایل یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت