جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی لوگو مزون لباس [11 لوگو خلاقانه مزون لباس جدید]

نحوه “طراحی لوگو مزون” بسیار حائز اهمیت است. لوگوی یک مزون در هویت بصری آن بسیار تاثیر دارد، به همین دلیل برای طراحی برند باید به نکات زیادی توجه کنید. لوگو امروز در زندگی روزمره انسان ها جای دارد، به طوری که می توان بر روی هر لباس یا وسیله ای یک لوگو را دید. طراحی برند کار راحتی نیست، ما در این بخش نکات طلایی طراحی لوگو مزون لباس را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

شما میتوانید برای ثبت طراحی لوگوی حرفه ای خود با شماره 09229026345 در ارتباط باشید.

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج بهاره ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل بهار استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

لوگو چیست و چه کاربردی دارد؟

لوگو در واقع یک معرف می باشد، بیشتر شرکت های تجاری بزرگ جهان امروز لوگوهای مختص خود را دارند. لوگوها علاوه بر معرفی نام شرکت، حوزه کاری شرکت را نیز معرفی می کنند. لوگوهایی که امروز طراحی می شوند، در جذب مشتری نیز تاثیر دارند. مشتری با دیدن لوگو یا همان برند، خدمات شرکت تجاری را در خاطر خود هک می کند. اگر طراح لوگو یا برند کاری به خوبی کار خود را انجام دهد، مشتری با دیدن برند کاری شرکت به حرفه ای بودن خدمات پی می برد.

اگر لوگو مزون لباس به خوبی طراحی شود، مشتری به خدمات و محصولات شرکت اعتماد پیدا می کند. برای آشنایی بیشتر با نکات مهم طراحی لوگو لباس زنانه در ادامه با ما همراه باشید.

نمونه کار لوگو مزون لباس

برای مشاهده بیشتر نمونه کار صفحه نمونه کار طراحی لوگو را مشاهده نمایید.

نحوه طراحی لوگو مزون

 • به کارگیری نماد ابزارهای خیاطی در طراحی لوگوی مزون
 • استفاده از تلفیق نام مزون با دیگر نام ها و نمادها در لوگو
 • از اشکال و نمادهای مرتبط با حوزه مزون لباس استفاده کنید
 • از ترکیب نام مزون با سایر عناصر استفاده نماید
 • استفاده از عناصر پر زرق و برق را به کنار بگذارید و لوگویی ساده طراحی کنید
 • لوگوی خود را به شکلی طراحی کنید که هدف از کسب و کار شما را نشان دهد
 • رنگ و فونت متناسب با کسب و کار خود استفاده کنید
 • به واسطه ابزارهای مخصوص تولید لوگو گرافیکی مثل نرم افزار فتوشاپ، لوگو خود را طراحی کنید
 • از سایر لوگوها برای الهام گرفتن طرح خود استفاده کنید و نه برای کپی برداری

سفارش طراحی لوگو مزون لباس از بهترین شرکت طراحی

در صورتی که شما نیز مانند تمام برندهای موفق، به فکر طراحی لوگو مزون خود هستید تا به واسطه این لوگو بتوانید، تبلیغات مؤثر برای برندینگ انجام دهید و اعتبار برند خود را به سرعت افزایش دهید، نیاز به لوگو طراحی لباس توسط بهترین شرکت طراحی لوگو دارید که با توجه به این موضوع، جهت ثبت سفارش طراحی لوگو مزون لباس و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق شماره «02191307049» با متخصصین ما در رایان طرح در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ به متخصصین گرافیک ما پیام دهید.

برای سفارش آنلاین لوگو حرفه ای به صفحه طراحی لوگو مراجعه نمایید.

ویژگی‌های یک لوگوی خوب

طراحی لوگو از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است و با توجه به این گستردگی‌ها، طراحی‌ها در سطوح مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که طراحی لوگو لباس خوب تنها در صورتی به وجود می‌آید که طبق اصول طراحی لوگو لباس زنانه انجام شده باشد و هدف اصلی وجود کسب و کار شما را به مشتریان و بازار هدف نمایش دهد که با توجه به این موضوع، در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های یک لوگوی خوب می‌پردازیم.

 1. در طراحی لوگو از رنگ و فونت‌های متناسب با روانشناسی رنگ‌های حوزه مربوطه استفاده شده
 2. از طراحی‌های بسیار شلوغ پرهیز شده و تمام جذابیت لوگو در سادگی آن است
 3. از انواع لوگو با توجه به حوزه کاری استفاده شده است
 4. با مشاهده لوگو، مشتری به سرعت به هدف وجودی کسب و کار شما پی می‌برد
 5. لوگو شما قابل درک بوده و به سرعت در ذهن ماندگار می‌شود
 6. لوگو قابلیت گسترش داشته و می‌توان در بازه زمانی مختلف آن را متناسب با نیز برند تغییر داد
 7. لوگو باید به صورت اختصاصی طراحی شود و نباید کپی برداری از سایر لوگوها با تغییرات مختلف باشد
 8. در طراحی لوگو، اصل مهم پتانسیل لوگو برای تبلیغات که دست شما جهت برندینگ را باز می‌گذارد
 9. برای طراحی لوگو باید از نرم افزارهای تخصصی طراحی لوگو مثل فتوشاپ استفاده کرد

هزینه طراحی لوگو مزون لباس چقدر است؟

تعرفه طراحی لوگو لباس رایان طرح با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که در صفحه «ثبت سفارش طراحی لوگو» تیم رایان طرح موجود است؛ به علاوه بد نیست بدانید که سفارشات طراحی لوگو  لباس زنانه رایان طرح در مدت زمان بسیار کمی آماده و تحویل داده می‌شود که این زمان نیز با توجه به سفارش شما تعیین می‌شود، ولی معمولاً این زمان کمتر از 7 روز می‌باشد تا شما بتوانید به سرعت روی برندینگ کسب و کار خود کار کنید.

لوگو چه کمکی به ما می‌کند؟

هدف اصلی از طراحی و توسعه لوگو لباس برای هر کسب و کاری، امکان برند سازی و طراحی استراتژی‌های تبلیغاتی برای برند است که روی لوگو اختصاصی آن برند انجام می‌شود؛ در واقع لوگو به ما کمک می‌کند تا به مخاطبین خود که می‌توانند مشتری، شریک تجاری و رقبا باشند، به بهترین شکل خدمات و محصولات خود را معرفی نمایم تا بتوانیم به این واسطه کسب و کار خود را توسعه دهیم و به اهدافی که داریم برسیم؛

دقت داشته باشید که لوگو فقط یک عنصر گرافیکی نبوده و تمام اهداف، شعارها، خدمات، محصولات و ارزش اصلی برند ما را به مخاطبین هدف معرفی می‌کند و باعث ایجاد و القای حس اعتماد بین مشتریان ما می‌شود تا بتوانند با اعتماد و رضایت کامل از خدمات و محصولات ما استفاده کنند و در نهایت لوگو اختصاصی یکی از ارکانی است که باعث می‌شود، محصولات و خدمات ما جعل نشده و اعتبار ما کاهش پیدا نکند.

ویژگی های یک لوگوی حرفه ای چیست؟

برای طراحی لوگو لباس باید طراح اصول اولیه طراحی را بداند، به همین دلیل برای طراحی مزون عروس خود باید به شرکت طراحی لوگو معتبر مراجعه کنید. هر لوگویی که طراحی می شود، باید چهار شاخصه مهم را داشته باشد، ما در این بخش این چهار شاخصه مهم را برای شما عزیزان شرح می دهیم:

سادگی لوگو مزون لباس: لوگوی لباس باید به گونه ای طراحی شود که پیچیدگی های زیادی نداشته باشد، اگر لوگوی کاری یک مزون لباس یا شرکت پیچیدگی زیادی داشته باشد، مشتری به خرید محصولات مشتاق نمی شود. سادگی لوگو شرط اول طراحی می باشد، به همین دلیل است که طراحان بزرگ برای طراحی لوگوهای کاری از المان های ساده تری استفاده می کنند.
رعایت اصول زیبایی شناسی در طراحی لوگوی مزون عروس: لوگوهایی که امروز طراحی می شوند، در سه دسته ترکیبی، نوشتاری و تصویری هستند. فردی که طراحی برند را انجام می دهد، باید اصول زیبایی شناسی را برای طراحی هر کدام از لوگوهای ترکیبی، نوشتاری و تصویری رعایت کند. طراح حتما باید به اصول زیبایی شناسی مسلط باشد، چرا که در غیر اینصورت مشتری جذب محصول نمی شود.
ارتباط لوگو با کسب و کار مزون: لوگو باید با خدمات شرکت یا مزون مرتبط باشد. طراح باید لوگوی لباس عروس را به گونه ای طراحی کند که تمام ویژگی های مزون در آن دیده شود. مشتری با دیدن لوگوی طراحی شده باید به ماهیت اصلی کسب و کار پی ببرد، به همین دلیل طراحی برند شرکت خود را افراد حرفه ای بسپارید.
هک شدن لوگو در خاطر مشتری: لوگوی خوب در واقع لوگویی می باشد که در خاطره ها زود ثبت شود، لوگویی که بتواند در خاطر مشتری هک شود، بسیار ارزشمند می باشد. طراح باید لوگو را به گونه ای طراحی کند که بتواند رسالت خود را به خوبی انجام دهد.

سفارش لوگو مزون با قیمت مناسب

با توجه به اهمیت طراحی لوگو اختصاصی و منحصر به فرد برای تمامی کسب و کارها و البته تعرفه بسیار بالایی خیلی از تیم و سایت‌های طراحی، تیم رایان طرح به شما خدمات طراحی لوگو لباس زنانه اختصاصی مزون لباس را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می‌کند تا بتواند از خدمات طراحی لوگو لباس ما با بهترین قیمت ممکن استفاده نماید و برندینگ کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن شروع نماید؛

جهت سفارش لوگو لباس زنانه با قیمت مناسب و تحویل در سریع‌ترین زمان ممکن، می‌توانید از طریق تیم پشتیبان رایان طرح با متخصصین ما در ارتباط باشید و اقدام به سفارش لوگو طراحی لباس نماید؛ پس توصیه می‌کنیم به جای استفاده از لوگوهای آماده یا کپی که قیمت و تعرفه لوگو را کاهش می‌دهند ولی باعث برندینگ معکوس می‌شوند، یکبار برای همیشه از خدمات طراحی لوگو رایان طرح استفاده نماید و به برندی معتبر تبدیل شوید.

نمونه کار لوگو مزون لباس
ایده برای طراحی لوگو مزون لباس

چرا باید طراحی لوگو مزون لباس رو به رایان طرح بدهیم؟

همانطور که گفتیم طراح باید تمام اصول اولیه طراحی را بداند، اگر طراح با اصول اولیه طراحی آشنا نباشد، کسب و کار شما با شکست رو به رو می شود!

مشاهده تعرفه های طراحی لوگو > قیمت طراحی لوگو

به همین دلیل باید طراحی برند و لوگوی کسب و کار خود را به افراد خبره و حرفه ای بدهید. رایان طرح لوگوی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن طراحی می کند، برای اینکه در کسب و کار خود یک حرفه ای باشید، باید با یک حرفه ای همکاری کنید. رایان طرح لوگوهای درخواستی شما را در کوتاه ترین زمان طراحی می کند. از اینکه تا انتهای مقاله با ما بودید، کمال تشکر را از شما عزیزان داریم.

سفارش طراحی لوگو مزون لباس

4.9/5 - (16 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لوگو مزون لباس [11 لوگو خلاقانه مزون لباس جدید]»

 1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای رایان طرح
  لوگو مزون لباس من دیروز تحویل داده شد.. بسیارررر عالی و خاص بود واقعا عاشقش شدم.. امیدوارم بیش از این موفق باشید.

 2. با عرض سلام و خسته نباشید????
  برای طراحی لوگو مزون لباس لوگوی ما بصورت فارسی باشه بهتر هستش یا انگلیسی؟

  1. سمانه قنبری

   سلام و درود
   لوگو شما با توجه به حوزه کسب و کار شما طراحی میشه و بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد
   اما اگه نیاز به مشورت و مشاوره دارید میتونید با شماره 09229026345 تماس بگیرید و با متخصصین ما در ارتباط باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی برند مزون لباس

طراحی برند مزون لباس

فهرست مطالب

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود پکیج تابستانه ست اداری و لوگو می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل تابستان استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ


نمونه طراحی لوگو

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش (پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه)

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی لوگو مزون لباس [11 لوگو خلاقانه مزون لباس جدید]

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی پروفایل یکی از همکاران کلیک کنید

هانیه پهلوان

هانیه پهلوان

واحد فروش ( پاسخگویی در کمتر از 5 دقیقه )

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت