جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

طراحی لوگو مزون لباس [11 لوگو خلاقانه مزون لباس جدید]

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص این مقاله دارید همین الان با شماره 02191307049  کلیک کنید.

برای ثبت سفارش  و تحویل قبل از عید نوروز همین الان با ما در تلگرام یا در واتساپ در ارتباط باشید.

نحوه “طراحی لوگو مزون لباس” بسیار حائز اهمیت است. لوگوی یک مزون در هویت بصری آن بسیار تاثیر دارد، به همین دلیل برای طراحی برند باید به نکات زیادی توجه کنید. لوگو امروز در زندگی روزمره انسان ها جای دارد، به طوری که می توان بر روی هر لباس یا وسیله ای یک لوگو را دید. طراحی برند کار راحتی نیست، ما در این بخش نکات طلایی طراحی لوگو مزون لباس را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

شما میتوانید برای ثبت طراحی لوگوی حرفه ای خود با شماره 09229026345 در ارتباط باشید.

لوگو چیست و چه کاربردی دارد؟

لوگو در واقع یک معرف می باشد، بیشتر شرکت های تجاری بزرگ جهان امروز لوگوهای مختص خود را دارند. لوگوها علاوه بر معرفی نام شرکت، حوزه کاری شرکت را نیز معرفی می کنند. لوگوهایی که امروز طراحی می شوند، در جذب مشتری نیز تاثیر دارند. مشتری با دیدن لوگو یا همان برند، خدمات شرکت تجاری را در خاطر خود هک می کند. اگر طراح لوگو یا برند کاری به خوبی کار خود را انجام دهد، مشتری با دیدن برند کاری شرکت به حرفه ای بودن خدمات پی می برد.

اگر لوگو مزون لباس به خوبی طراحی شود، مشتری به خدمات و محصولات شرکت اعتماد پیدا می کند. برای آشنایی بیشتر با نکات مهم طراحی لوگو در ادامه با ما همراه باشید.

لوگو برند مزون لباس
ایده برای طراحی لوگو لباس

نحوه طراحی لوگو مزون

 • به کارگیری نماد ابزارهای خیاطی در طراحی لوگوی مزون
 • استفاده از تلفیق نام مزون با دیگر نام ها و نمادها در لوگو
 • از اشکال و نمادهای مرتبط با حوزه مزون لباس استفاده کنید
 • از ترکیب نام مزون با سایر عناصر استفاده نماید
 • استفاده از عناصر پر زرق و برق را به کنار بگذارید و لوگویی ساده طراحی کنید
 • لوگوی خود را به شکلی طراحی کنید که هدف از کسب و کار شما را نشان دهد
 • رنگ و فونت متناسب با کسب و کار خود استفاده کنید
 • به واسطه ابزارهای مخصوص تولید لوگو گرافیکی مثل نرم افزار فتوشاپ، لوگو خود را طراحی کنید
 • از سایر لوگوها برای الهام گرفتن طرح خود استفاده کنید و نه برای کپی برداری

سفارش طراحی لوگو مزون لباس از بهترین شرکت طراحی

در صورتی که شما نیز مانند تمام برندهای موفق، به فکر طراحی لوگو مزون لباس خود هستید تا به واسطه این لوگو بتوانید، تبلیغات مؤثر برای برندینگ انجام دهید و اعتبار برند خود را به سرعت افزایش دهید، نیاز به طراحی لوگو اختصاصی توسط بهترین شرکت طراحی لوگو دارید که با توجه به این موضوع، جهت ثبت سفارش طراحی لوگو مزون لباس و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق شماره «02191307049» با متخصصین ما در رایان طرح در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ به متخصصین گرافیک ما پیام دهید.

ویژگی‌های یک لوگوی خوب

طراحی لوگو از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است و با توجه به این گستردگی‌ها، طراحی‌ها در سطوح مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که طراحی لوگو خوب تنها در صورتی به وجود می‌آید که طبق اصول طراحی لوگو انجام شده باشد و هدف اصلی وجود کسب و کار شما را به مشتریان و بازار هدف نمایش دهد که با توجه به این موضوع، در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های یک لوگوی خوب می‌پردازیم.

 1. در طراحی لوگو از رنگ و فونت‌های متناسب با روانشناسی رنگ‌های حوزه مربوطه استفاده شده
 2. از طراحی‌های بسیار شلوغ پرهیز شده و تمام جذابیت لوگو در سادگی آن است
 3. از انواع لوگو با توجه به حوزه کاری استفاده شده است
 4. با مشاهده لوگو، مشتری به سرعت به هدف وجودی کسب و کار شما پی می‌برد
 5. لوگو شما قابل درک بوده و به سرعت در ذهن ماندگار می‌شود
 6. لوگو قابلیت گسترش داشته و می‌توان در بازه زمانی مختلف آن را متناسب با نیز برند تغییر داد
 7. لوگو باید به صورت اختصاصی طراحی شود و نباید کپی برداری از سایر لوگوها با تغییرات مختلف باشد
 8. در طراحی لوگو، اصل مهم پتانسیل لوگو برای تبلیغات که دست شما جهت برندینگ را باز می‌گذارد
 9. برای طراحی لوگو باید از نرم افزارهای تخصصی طراحی لوگو مثل فتوشاپ استفاده کرد

هزینه طراحی لوگو مزون لباس چقدر است؟

تعرفه طراحی لوگو مزون لباس رایان طرح با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که در صفحه «ثبت سفارش طراحی لوگو» تیم رایان طرح موجود است؛ به علاوه بد نیست بدانید که سفارشات طراحی لوگو رایان طرح در مدت زمان بسیار کمی آماده و تحویل داده می‌شود که این زمان نیز با توجه به سفارش شما تعیین می‌شود، ولی معمولاً این زمان کمتر از 7 روز می‌باشد تا شما بتوانید به سرعت روی برندینگ کسب و کار خود کار کنید.

در طراحی لوگوی مزون به چه چیزی توجه کنیم؟

در طراحی لوگو مزون لباس بهتر است به سراغ طراحانی بروید که دارای  دانش و تجربه کافی در حوزه طراحی لوگو حرفه ای  هستند. طراحی لوگو مزون لباس یکی از مهم ترین راه ها برای تبلیغات و بازاریابی است‌ که نقش بزرگی در جذب مخاطبین دارد به همین دلیل برای ساخت لوگو نمی‌ توانید به هر طراحی اعتماد کنید بلکه باید به طراحی اعتماد کنید که در زمینه طراحی لوگو مزون لباس دانش و تجربه بالایی داشته باشد.

در طراحی لوگو باید حتی به جزئی ترین نکات نیز توجه داشته باشید چرا که لوگو نشان دهنده شخصیت برند مزون لباس است. لوگو باید کسب و کار شما را از رقیبان متمایز کند. اولین نکته در طراحی لوگو برای مزون لباس توجه به رنگ لوگو است. در طراحی لوگو باید با توجه به نوع مخاطبین رنگ لوگو را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر مخاطبین کسب و کار شما خانم ها هستند باید از رنگ های خانمانه استفاده کنید.

نکته بعدی توجه به فونت تایپوگرافی است. برای طراحی لوگو باید از فونت های خاص و پرطرفدار استفاده کنید. لوگو از جمله عناصر مهم دیگر است. طول و عرض لوگو برای مزون اهمیت بسیار زیادی دارد و اندازه لوگو باید طوری باشد که بر روی یقه لباس قرار گیرد. موضوع مهم دیگر عدم تکراری بودن لوگو است. توجه داشته باشید که لوگو نباید تقلید از لوگوی دیگر باشد یا به عبارت دیگر لوگوی مخصوص کسب و کار شما باید مختص و خودتان باشد.

لذا قبل از طراحی لوگو اقدام به بررسی لوگوی رقیبان کنید. رایان طرح انواع لوگوی مزون لباس را با طراحی منحصر به فرد و اصولی ارائه می دهد و با توجه به خواسته و نظر مشتریان لوگوی مورد نظر آن ها را طراحی می کند.

ویژگی های یک لوگوی حرفه ای چیست؟

برای طراحی لوگو لباس باید طراح اصول اولیه طراحی را بداند، به همین دلیل برای طراحی مزون عروس خود باید به شرکت طراحی لوگو معتبر مراجعه کنید. هر لوگویی که طراحی می شود، باید چهار شاخصه مهم را داشته باشد، ما در این بخش این چهار شاخصه مهم را برای شما عزیزان شرح می دهیم:

سادگی لوگو مزون لباس: لوگوی لباس باید به گونه ای طراحی شود که پیچیدگی های زیادی نداشته باشد، اگر لوگوی کاری یک مزون لباس یا شرکت پیچیدگی زیادی داشته باشد، مشتری به خرید محصولات مشتاق نمی شود. سادگی لوگو شرط اول طراحی می باشد، به همین دلیل است که طراحان بزرگ برای طراحی لوگوهای کاری از المان های ساده تری استفاده می کنند.
رعایت اصول زیبایی شناسی در طراحی لوگوی مزون عروس: لوگوهایی که امروز طراحی می شوند، در سه دسته ترکیبی، نوشتاری و تصویری هستند. فردی که طراحی برند را انجام می دهد، باید اصول زیبایی شناسی را برای طراحی هر کدام از لوگوهای ترکیبی، نوشتاری و تصویری رعایت کند. طراح حتما باید به اصول زیبایی شناسی مسلط باشد، چرا که در غیر اینصورت مشتری جذب محصول نمی شود.
ارتباط لوگو با کسب و کار مزون: لوگو باید با خدمات شرکت یا مزون مرتبط باشد. طراح باید لوگوی لباس عروس را به گونه ای طراحی کند که تمام ویژگی های مزون در آن دیده شود. مشتری با دیدن لوگوی طراحی شده باید به ماهیت اصلی کسب و کار پی ببرد، به همین دلیل طراحی برند شرکت خود را افراد حرفه ای بسپارید.
هک شدن لوگو در خاطر مشتری: لوگوی خوب در واقع لوگویی می باشد که در خاطره ها زود ثبت شود، لوگویی که بتواند در خاطر مشتری هک شود، بسیار ارزشمند می باشد. طراح باید لوگو را به گونه ای طراحی کند که بتواند رسالت خود را به خوبی انجام دهد.

طراحی لوگو لباس را چگونه انجام دهیم؟

با توجه به اینکه لباس های موجود در بازار در دو دسته مختلف زنانه و مردانه به بازار عرضه می شوند، برند پوشاک مردانه و زنانه نیز باید متفاوت باشد. هرکدام از برندهای پوشاک مردانه و زنانه باید مشخصه های خاص خود را داشته باشند، چرا که به وسیله برند یک شرکت طراحی یا مزون دیده می شود. عمدتا شرکت های بزرگ طراحی لباس برندهای مختص خود را دارند، گاهی اوقات برند در معروف شدن شرکت تاثیر به سزایی دارد. برخی از لوگوهای لباس عروس در ذهن خریداران به خوبی ثبت می شوند، این لوگوها دارای هویت دیداری هستند.

یک لوگوی حرفه ای لباس عروس دارای هویت بصری است. اگر طراح لوگو را حرفه ای و زیبا طراحی کند، شرکت تولیدکننده پوشاک مردانه یا زنانه بهتر دیده خواهد شد، اگر لوگوی شرکت بهتر دیده شود در میان رقیبان خود رشد بیشتری می کند.

افرادی که در زمینه تولید لباس مردانه، زنانه و عروس فعالیت دارند، باید به فکر یک لوگوی خاص برای شرکت خود باشند. شرکتی که لوگوی مختص خود را نداشته باشد، مانند یک فرد بی نام و نشان است.

امروز نرم افزارهای رایگان زیادی برای طراحی برند در اینترنت وجود دارند، اما هرچه لوگوی شما حرفه ای تر باشد، کسب وکار موفق تری دارید. برای طراحی لوگو مزون لباس می توانید به شرکت های معتبر طراحی برند مراجعه کنید. قبل ثبت سفارش خود در شرکت های طراحی نمونه کارهای شرکت را مشاهده کنید.

نمونه لوگو مزون لباس
ایده برای طراحی لوگو مزون لباس

لوگوی لباس عروس باید چگونه طراحی شود؟

شاید فکر کنید طراحی برندی مزون عروس نیز همانند دیگر کسب و کارهای موجود در بازار است، اما اینگونه نسیت!؟ افرادی که در زمینه طراحی برند فعالیت دارند، برای طراحی برند مزون از خود لباس کمک می گیرند. برخی از افراد نیز برای طراحی برندی مزون از لباس و نام مزون استفاده می کنند. البته برای طراحی برندی مزون بیشتر طراحان از رنگ های تجملاتی مانند بنفش، طلایی و سفید استفاده می کنند. لوگوی طراحی شده مزون باید برای مشتری نمادی از جشن عروسی باشد. شرکت های طراحی از تعرفه های مشخصی برای قیمت گذاری لگوها استفاده می کنند.

چرا باید طراحی لوگو مزون لباس رو به رایان طرح بدهیم؟

همانطور که گفتیم طراح باید تمام اصول اولیه طراحی را بداند، اگر طراح با اصول اولیه طراحی آشنا نباشد، کسب و کار شما با شکست رو به رو می شود!

مشاهده نمونه کارهای بیشتر > نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح

مشاهده تعرفه های طراحی لوگو > قیمت طراحی لوگو

به همین دلیل باید طراحی برند و لوگوی کسب و کار خود را به افراد خبره و حرفه ای بدهید. رایان طرح لوگوی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن طراحی می کند، برای اینکه در کسب و کار خود یک حرفه ای باشید، باید با یک حرفه ای همکاری کنید. رایان طرح لوگوهای درخواستی شما را در کوتاه ترین زمان طراحی می کند. از اینکه تا انتهای مقاله با ما بودید، کمال تشکر را از شما عزیزان داریم.

سفارش طراحی لوگو مزون لباس

4.9/5 - (16 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «طراحی لوگو مزون لباس [11 لوگو خلاقانه مزون لباس جدید]»

 1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای رایان طرح
  لوگو مزون لباس من دیروز تحویل داده شد.. بسیارررر عالی و خاص بود واقعا عاشقش شدم.. امیدوارم بیش از این موفق باشید.

  1. سمانه قنبری

   سلام و درود
   لوگو شما با توجه به حوزه کسب و کار شما طراحی میشه و بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد
   اما اگه نیاز به مشورت و مشاوره دارید میتونید با شماره 09229026345 تماس بگیرید و با متخصصین ما در ارتباط باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

طراحی برند مزون لباس

طراحی برند مزون لباس

فهرست مطالب

ویژه شما 

دانلود رایگان : با دانلود پکیج بهاره ست اداری و لوگو می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل بهار استفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کاتالوگ

نمونه طراحی لوگو

مکالمه را شروع کنید

اگر تلگرام دارید، همکاران آنلاین در تلگرام و اگر واتساپ دارید به همکاران آنلاین در واتساپ را انتخاب کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم، درحال حاضر همه کارشناسان در تلگرام و واتساپ آنلاین می باشند.

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر برای طراحی لوگو مزون لباس [11 لوگو خلاقانه مزون لباس جدید]

نیاز به کمک دارید با فیلترشکن روشن روی یکی از همکاران کلیک کنید

مریم صفرلو - گرافیست

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

سارا پالیزدان - گرافیست

سارا پالیزدان

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست)

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت

اگر فیلترشکن ندارید اینجا را کلیک کنید!