لوگو انتزاعی

Logo Entezaee

طراحی لوگو انتزاعی” یکی مدل‌های ویژه لوگو است که به واسطه رنگ‌ها و خطوط طراحی می‌شود و با هدف ایجاد خلاقیت در کنار سادگی، به برند سازی و هویت سازی کسب و کار می‌پردازد. در این مدل لوگو، روانشناسی رنگ‌ها به کمک سایر روش‌های بازاریابی، مشتریان شما را در موقعیتی قرار می‌دهند که فقط به کسب و کار شما و نیازهایی که توسط کسب و کار شما رفع می‌شود، فکر کنند.این نوع لوگو ها واقعا بی نظیر هستند.

ساخت لوگو انتزاعی
لوگو انتزاعی

لوگو انتزاعی چیست و چه کاربردی دارد؟

لوگو انتزاعی

یکی از مدل و سبک‌های طراحی لوگو است که با استفاده از خطوط و رنگ‌ها به ایجاد یک شاهکار می‌پردازد تا ذهن مخاطب شما را هدف بگیرد. در این مدل لوگوها، رنگ‌ها بسیار کاربردی هستند که با توجه به همین موضوع، طراحی این لوگو، فقط باید توسط گرافیک کار و بازاریاب‌های حرفه‌ای انجام شود تا بازدهی کامل داشته باشد.

نکته مهم: یکی از ویژگی‌های لوگو انتزاعی، تأثیر گذاری مستقیم روی ذهن کاربر است به شرطی که رنگ و خطوط استفاده شده در این لوگو به صورت تخصصی و با توجه به حوزه فعالیت کسب و کار شما تعیین شده باشد.

طراحی آرم انتزاعی
نمونه لوگو انتزاعی

لوگو انتزاعی چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های لوگو انتزاعی به یک مورد خاص محدود نمی‌شود و همانطور که گفته شد، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی لوگو انتزاعی، استفاده درست از رنگ‌ها می‌باشد. با توجه به این موضوع از سایر ویژگی‌های لوگو انتزاعی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • این مدل لوگوها اگر به شکلی درست طراحی شده باشند، تاثیری ماندگار روی ذهن مخاطب دارند
  • در این لوگوها بیشتر از رنگ و خطوط استفاده می‌شود
  • این لوگوها به واسطه رنگ‌ها، کاربران را به سمت خود می‌کشند
  • طراحی این لوگوها بسیار ارزان و سریع می‌باشد
  • مفاهیم، هویت و هدف خود را به ساده‌ترین شکل به مخاطب می‌رساند

چرا باید لوگو انتزاعی داشته باشیم؟

لوگو انتزاعی با هدف به کارگیری ذهن کاربر از طریق رنگ و خطوط طراحی می‌شود و اگر می‌خواهید یک کسب و کار موفق داشته باشید که طبق پرسونای مخاطب به جلو می‌رود، داشتن لوگوی انتزاعی بسیار کاربردی است. به علاوه این مدل لوگو در صورتی که توسط رایان طرح طراحی شوند، از هزینه بسیار پایینی برخوردار هست.

چه شرکت‌هایی لوگو انتزاعی دارند؟

شرکت و کمپانی‌های مختلفی از لوگو انتزاعی با اهداف مختلفی استفاده می‌کنند. اگر به کسب و کارهای موفق بزرگ نگاه کنید، مطمئناً رد پای لوگو انتزاعی را در این کسب و کارها مشاهده می‌کنید. البته اگر می‌خواهید بدانید که این لوگو به درد کسب و کار شما هم می‌خورد یا نه؟ می‌توانید از مشاوره لوگو انتزاعی تیم رایان طرح استفاده کنید.

نحوه سفارش لوگو انتزاعی در شرکت رایان طرح

برای سفارش طراحی لوگو انتزاعی، می‌توانید به صفحه شرکت طراحی لوگو رایان طرح مراجعه کرده و اقدام به سفارش آنلاین طراحی لوگو شکلی کنید یا با شماره «02191307049» در ارتباط باشید تا هم بتوانید سفارش خود را ثبت کنید و هم از مشاوره طراحی لوگو رایان طرح استفاده کنید.

سفارش طراحی لوگو انتزاعی

 قیمت لوگو انتزاعی چقدر است؟

همانطور که گفته شد، رایان طرح برای این که شما بتوانید با کم‌ترین هزینه ممکن، لوگوی مخصوص کسب و کار خود را داشته باشید، خدمات لوگو انتزاعی ارزان قیمت ارائه می‌کند که با توجه به این موضوع، می‌توان گفت هزینه لوگو انتزاعی بسیار پایین خواهد بود. البته هزینه و قیمت لگو انتزاعی با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود، ولی رایان طرح بهترین قیمت طراحی لوگو ممکن را ارائه می‌کند.

طراحی لوگو انتزاعی چقدر زمان می‌برد؟

با توجه به این که طراحی لوگو انتزاعی نیازمند بررسی کسب و کار و پرسونای مخاطب شما می‌شود تا بتوان بهترین رنگ‌ها را برای طراحی لوگو شما در نظر گرفت، طراحی لوگو انتزاعی حداقل 2 تا 4 روز زمان می‌برد که با توجه به این موضوع توصیه می‌کنم در صورت نیاز به طراحی لوگو انتزاعی فوری، با گرافیک کاران ما در ارتباط باشید تا در صورت امکان سفارش شما سریع‌تر انجام شود.

جمع بندی

لوگو انتزاعی یکی از محبوب و البته قدیمی‌ترین مدل‌ها لوگو است که به واسطه رنگ و خطوط خلق می‌شود و هدف معرفی برند و هویت کسب و کار شما را یدک می‌کشد. در طراحی لوگو انتزاعی، اولویت با رنگ‌هاست که بیشترین تأثیر را روی کاربران شما دارند. هزینه طراحی لوگو انتزاعی با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که سایت طراحی لوگو رایان طرح با در نظر داشتن تمام این فاکتورها، بهترین هزینه ممکن را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مکالمه را شروع کنید

یکی از متخصصین رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید

همه روزه در واتساپ پاسخگو هستیم در حال حاضر همه کارشناسان آنلاین می باشند

مریم صفرلو

مریم صفرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کوثر صرام

کوثر صرام

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

گرافیست مریم بدرلو

مریم بدرلو

واحد طراحی گرافیک (طراح و گرافیست )

 کلیک برای هدایت به واتساپ 

کاملیا محمدزاده - طراح سایت

کاملیا محمدزاده

واحد طراحی سایت و سئو (طراح سایت )

 کلیک برای هدایت به واتساپ