مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو پوشاک

تمامی برندها نیازمند طراحی لوگو اختصاصی خود هستند؛ به همین دلیل است که “طراحی لوگو پوشاک” از اهمیت بالایی برخوردار است.

امروزه برند های پوشاک خود را در دو دسته بندی قرار داده اند؛ برندی که برای مردان پوشاک تولید می‌کند و برندی که برای زنان پوشاک تولید می کند. زمانی که که می خواهید برند سازی را به درستی انجام دهید، شما نیازمند داشتن لوگو هستید؛ به همین دلیل است که طراحی لوگو پوشاک در رایان طرح مورد توجه قرار گرفته است.

ویژه شما:
دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج تابستانه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل تابستاناستفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید. دانلود پکیج پاییزه طراحی لوگو+ ست اداری  مشاهده بیش از 250 نمونه کار دیگر

شنیده و دیده اید که افراد زمانی که نام یک برند و خدمات آن معروف می‌شود اقدام به خرید محصولات آن برند می کند. تولیدی پوشاک خود را دارید و می خواهید که برندتان را برای همه معرفی کنید! شما باید لوگوی اختصاصی نامتان را طراحی کرده و بر روی محصولات تولیدی خود قرار دهید.

در این صورت ارزش‌گذاری بر روی محصولات تولیدی صورت می گیرد با توجه به دلایلی که گفته شد، شرکت طراحی لوگو رایان طرح تصمیم گرفته است این مقاله را برای شما به صورت کامل بنویسد تا در زمینه طراحی لوگو لباس و پوشاک راهنمایی خوبی اتفاق بیفتد.

رایان طرح با قیمت طراحی لوگو مناسب و پایین بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. تیم حرفه ای ما توانایی انجام بهترین کار ها در مدت زمان کم را دارد و پیشنهاد ما به شما برای سفارش طراحی لوگو برقراری تماس با شماره تلفن 09229026345 می باشد.

معرفی لوگو پوشاک و انواع آن در طراحی لوگو پوشاک

لوگوی یک برند پوشاک امروزه سبب شده است که آن پوشاک جایگاه اجتماعی اختصاصی خود را داشته باشد و منظور از این حرف چیست؟ در واقع افراد با توجه به جایگاه اجتماعی یک برند از محصولات آن خرید می کنند و طراحی لوگو پوشاک برای شما تولید کننده محترم یکی از مهمترین اقدام ها می باشد؛

شما باید یک لوگو بروز در اختیار بگیرید تا با تمام زیبایی ممکن بیان کننده خدمات و کیفیت محصولات تولیدی شما باشد زمانی که برای جوانان محصولاتی تولید می کنید در واقع لوگوی شما باید هم نظر با رفتار جوانان باشد. رنگ لوگوی شما باید با توجه به دسته بندی پوشاک تولیدی شما انتخاب شود قطعاً پوشاک زنانه و زن پسند رنگ های مختلف خود را خواهد داشت و رنگ‌ها نیز در یک لوگو معانی مختلفی را بیان می کنند.

یکی از مواردی که در طراحی لوگو پوشاک مورد توجه قرار می گیرد طراحی فصلی پوشاک است؛ برای مثال تولیدات شما در فصل زمستان و تابستان متفاوت است. به همین دلیل لوگو نیز باید فصلی باشد در حالت کلی انواع طراحی لوگو پوشاک که ممکن است برای یک تولیدی کوچک و یا بزرگ پوشاک رقم بخورد را در این مقاله نوشته ایم.

 

طراحی لوگو پوشاک زنانه

زمانی که تولید کننده لباس زنانه هستید بایست از لوگویی استفاده کنید که برای مخاطبان و مشتریان شما پسندیده باشد؛ با توجه به علم روانشناسی و تحقیقاتی که در حوزه فروش و برند سازی برای بانوان انجام شده است، استفاده از رنگ هایی که بیانگر اعتماد، اعتبار و کیفیت هستند، در کنار شادی بخشی، یک لوگو انتخاب بانوان است.

در واقع در طراحی لوگو حرفه ای پوشاک مشاهده شده است که بیشتر از رنگ‌های قرمز، سبز، زرد، سبز و صورتی استفاده می شود.

رنگ ها به تنهایی در طراحی لوگو پوشاک زنانه موثر نیستند، بلکه عوامل دیگری نیز وجود دارد؛ اگر می‌خواهید لوگو شما در نوع تایپوگرافی طراحی شود، در این زمان رنگ لوگو تاثیر بیشتری خواهد داشت؛ اما اگر از نوع لوگو انتزاعی استفاده خواهید کرد در اینجا انتخاب یک المان، انتخاب یک تصویری که مورد پسند مشتریان آن محصول باشد، باید انتخاب شود. در واقع طراحی لوگو لباس بچه گانه و زنانه بسیار پیچیده است و قطعاً شما نیازمند گرفتن مشاوره از یک طراح متخصص هستید پشتیبانان رایان طرح آماده ارائه خدمات به شما هستند.

نمونه کار طراحی لوگو پوشاک
نمونه طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو پوشاک بچه‌گانه

طراحی لوگو پوشاک بچه گانه این طراحی با توجه به سن هدف بازاریابی از رنگ های بسیار شاد در طراحی لوگو پوشاک شما استفاده خواهد شد.

در حوزه طراحی لوگو برای پوشاک بچه گانه استفاده از نمادها و تصاویر و یا شخصیت های جدید ساخته شده برای لوگو می‌تواند تاثیر بیشتری در فروش بگذارد به همین دلیل است که طراحی لوگو پوشاک بچه گانه می تواند در قالب المان هایی که کودکان ارتباط بهتری برقرار می کنند، برای تجارت شما ارائه شود. در واقع این نوع از طراحی هدفمند تر خواهد بود اگر که اصولی ترین تصاویر و رنگ‌ها انتخاب شود.

طراحی لوگو پوشاک مردانه

برندهای موفق به تولید پوشاک مردانه برای لوگوها از رنگ های سرد تر استفاده می کنند، با توجه به شناختی که از خرید آقایان به دست آمده است، معمولاً آنها از رنگ‌های قهوه‌ای که بیان کننده آرامش است و یا رنگ خاکستری که مناسب لباس کار می باشد را می پسندند.

رایان طرح با توجه به تیم حرفه‌ای که در اختیار دارد می‌تواند بهترین طراحی ممکن را برای لوگو تولیدی پوشاک مردانه شما انجام دهد تا به انتهای مقاله برای گرفتن کاملترین راهنمای، ما را همراهی کنید.

طراحی لوگو پوشاک جوانان:

تولیدی هایی که برای دسته بندی پوشاک جوانان فعالیت می کند این دسته از تولیدی ها نیازمند لوگویی هستند که در حالی که بیانگر خدمات، کیفیت و اصول تولیدی شما می باشد، یک نماد، یک دیگرگونی در میان جوانان ایجاد کند. در واقع برند شما بتواند به راحتی به دلیل طراحی زیبایی که دارد با استفاده از رنگ ها در دل مخاطب جا باز کرده و فروش تضمینی را ممکن سازد.

رایان طرح در زمینه طراحی لوگو پوشاک جوانان می تواند شما را بسیار راهنمایی کند می توانید از طریق شماره تماس 02191307049 با ما در ارتباط باشید.

سفارش طراحی لوگو پوشاک
سفارش لوگو پوشاک

مدت زمان طراحی لوگو پوشاک در رایان طرح چقدر است؟

رایان طرح با توجه به تجربه بالایی که دارد و تجهیزات حرفه‌ای که استفاده می‌کند توانایی تحویل فوری سفارش طراحی لوگو شما را نیز دارد؛ با توجه به سفارش هابی که اخیراً در رایان طرح انجام شده است حداکثر تا ده روز، حرفه ای ترین لوگوی شما طراحی خواهد شد؛ ممکن است با توجه به نظرات شخصی شما این زمان تغییر کند.

چرا طراحی لوگو پوشاک را باید رایان طرح انجام دهد؟

سایت طراحی لوگو رایان طرح صاحب یک تیم حرفه ای طراحی که از کادر مجربی تشکیل شده است می باشد و برای انجام طراحی های لوگو سایت و پست و استوری شما آمادگی کامل را دارد؛ به همین دلیل طراحی لوگو برند پوشاک خود را می توانید به رایان طرح بسپارید.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ارسال پیام در واتساپ
ثبت سفارش در واتساپ (کلیک)
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.