مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگو بورس

طراحی لوگو بورس، با توجه با ماهیت و اهمیت حرفه‌های مرتبط به بورس بسیار امری ضروری و مهم می‌باشد که عموماً برای شرکت‌های بورسی، سازمان‌های خصوصی فعال در بورس، افراد حقوقی، معامله گران بورس و سایت‌های آموزش بورس استفاده می‌شود و به طور کلی طیف گسترده‌ای را پوشش می‌دهد که همین موضوع طراحی لوگو را خاص و امری تخصصی می‌کند که تنها باید به واسطه شرکت‌های معتبر طراحی لوگو انجام شود.

البته طراحی لوگو برای شرکت‌های بورس و سایت‌های آموزش بورس، درست است که شباهت‌های زیادی با هم دارد، ولی باید به شکلی طراحی شود که ماهیت این دو حوزه را از هم متمایز سازد تا در زمان برند سازی برای سایت‌های آموزشی یا شرکت‌های معامله گر بورس، اشتباه در هدف گذاری رخ ندهد که سبب جذب کاربران اشتباه شود.

ویژه شما:
دانلود رایگان : با دانلود کاتالوگ پکیج تابستانه ست اداری می توانید از تخفیف های لحاظ شده آن ویژه فصل تابستاناستفاده کنید.برای دانلود روی دکمه های زیر کلیک کنید. دانلود پکیج تابستانه طراحی لوگو+ ست اداری  مشاهده بیش از 250 نمونه کار دیگر

اهمیت طراحی لوگو بورس در چیست؟

همانطور که می دانید، بورس جزو مهم‌ترین منابع اقتصادی یک کشور است. عموم جامعه را هدف قرار داده و تمام شرکت‌های موجود در یک جامعه در این شبکه فعالیت اقتصادی دارند. می‌توانند به واسطه سرمایه گذاری عموم جامعه به کار خود ادامه دهند. همچنین خدمات و محصولات خود را گسترش دهند. البته مانند تمام فعالیت‌های اقتصادی، بورس نیز نیازمند مهارت‌هایی خاص می‌باشد. تا فرد بتواند در این بازار به موفقیت برسد که بورس ایران نیز از این قاعده مستثنا نمی‌باشد. به همین علت افراد مختلف به دنبال یادگیری آموزش‌های سرمایه گذاری و سهام یا استفاده از خدمات شرکت‌های بورسی هستند که در ازای دریافت میزان مشخصی از سود فرد برای آن‌ها سرمایه گذاری می‌کنند.

حال اگر شما نیز جزو این شرکت، سایت و افرادی باشید که به بقیه آموزش می‌دهید یا سرمایه گذاری می‌کنید، قبل از هر چیزی نیاز به اعتبار و برند شدن نیاز دارید. یکی از بهترین روش‌های افزایش اعتبار و برندینگ نیز سفارش طراحی لوگو اختصاصی بورس می‌باشد که شما به عموم مخاطبین هدف معرفی می‌کند. از سمت دیگر طراحی لوگو برای شرکت‌های بورسی باعث می‌شود که همیشه از رقبا جلوتر باشید. همیشه به عنوان یک برند معروف و با اعتبار شناخته شوید.

طراحی لوگو شرکت‌های بورسی

همانطور که قبل‌تر نیز اشاره شد، این کسب و کار به دلیل اهمیت و تخصصی بودن آن، تنها می‌تواند روی خوش به افراد و سازمان‌های نشان دهد که به خوبی تلاش کرده باشند تا تبدیل به یک برند معتبر شوند و همین موضوع باعث می‌شود که نیازمند طراحی لوگو برای بورس باشند؛ با توجه به این موضوع در صورتی که شما هم نیاز به لوگو اختصاصی بورس دارید، می‌توانید اقدام به سفارش طراحی لوگوی بورس با قیمت عالی نماید و قبل از هر کاری نیز از طریق شماره «02191307049» مشاوره رایگان طراحی لوگو دریافت نماید.

نمونه کار طراحی لوگو بورس

با توجه به اهمیت برندینگ درست برای بورس، توصیه می‌کنیم قبل از سفارش طراحی لوگو بورس در هر شرکت طراحی لوگو ، چند ایده برای طراحی لوگوهای بورس تماشا کنید و نمونه کارهای طراحی لوگوی شرکت‌های بورسی را بررسی نماید تا در هنگام دریافت پشتیبانی از تیم طراحی رایان طرح، با توجه به خدمات یا محصولاتی که قرار است ارائه کنید، بهترین لوگو بورسی ممکن را برای شما طراحی کنیم؛ در واقع شما به ما کمک می‌کنید تا خدمات بسیار بهتری را به شما ارائه کنیم و سلیقه شما را نیز در طراحی لوگو در اولویت قرار دهیم.

دلایل داشتن لوگو
دلایلی داشتن لوگو برای بورس

مزایای طراحی لوگو برای شرکت‌های بورسی

  • ارائه خدمات با برندینگ معتبر به واسطه لوگوی اصلی و معتبر شما
  • کاهش محصولات و خدمات جعلی که به واسطه اسم برند شما عرضه می‌شود
  • جذب مخاطبین جدید و وفادار کردن مشتریان قبلی
  • امکان استفاده از نماد، اشکال، سمبل، اسم و اشعار مختلف در لوگو
  • گستردگی بسیار زیاد لوگو با توجه به هدف و ماهیت کاری شما
  • افزایش فروش محصولات و خدمات برند شما نسبت به رقبا
  • ایجاد وجه تمایز بین برند شما و سایر رقبا
  • امکان استفاده از لوگو در قسمت‌های مختلف شرکت و سایت
  • استفاده از شعارهایی جذب کننده برای جذب مخاطبین مختلف

اصول طراحی لوگوی برای بورس

همانطور که گفته شد، طراحی درست لوگو بورسی، جزو مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در برندینگ و برندینگ معکوس نقش داشته باشد به شکلی که اگر لوگو اشتباهی طراحی کرده باشید، فارغ از این که خدمات و محصولات شما بهترین هم باشد، قطعاً نمی‌توانید جذب مخاطب با بازدهی مناسب داشته باشید؛ بد نیست بدانید یکی از مهم‌ترین اصول طراحی آرم برای بورس، در نظر داشتن ماهیت کاری و میزان گستردگی آن و استفاده از نمادهای بورسی مرتبط مثل گاو و خرس در بدنه لوگو است؛ توصیه می‌کنیم به هیچ وجه از لوگوهایی که برای شرکت‌های سرمایه گذاری در بورس استفاده می‌شود برای سایت‌های آموزش بورس استفاده نکنید، زیرا ماهیت کاری شما را به طور کامل تغییر می‌دهد.

سفارش طراحی لوگو برای بورس

در صورتی که کسب و کار شما نیز به دلیل نداشتن لوگو یا طراحی لوگوی اشتباه، بازدهی مناسبی ندارد و به دنبال طراح لوگو شرکت سهامی با قیمت مناسب و تحویل سریع هستید، می‌توانید از طریق شماره «09229026345» با متخصصین طراح لوگو تیم رایان طرح در ارتباط باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما لوگویی طراحی کنیم که می‌تواند وضع کلی کسب و کار شما را تغییر داده و به یک کسب و کار موفق در حوزه خودتان تبدیل نماید.

نکته مهم:

دقت داشته باشید که سفارش طراحی لوگو فقط یکی از خدمات گرافیکی تیم رایان طرح بوده و در صورتی که برای کسب و کار خود نیاز به کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، بیلبورد، امضا و ست اداری دارید نیز می‌توانید از خدمات تیم ما استفاده نماید.

چرا رایان طرح بهترین شرکت طراحی لوگو بورس است؟

تیم رایان طرح با شرکت‌های بورسی همکاری داشته است. پرسنل شرکت رایان طرح نیز به عنوان فعال در بازار سهام در حال فعالیت می‌باشد. همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت ما درک عمیقی از خدمات شرکت و سایت‌های بورسی داشته باشد. تا بتواند بهترین لوگو اوراق بهادار را برای شما طراحی کند. به علاوه خدمات ما با بهترین قیمت، کیفیت و در سریع‌ترین زمان برای شما ارسال می‌شود. همواره می‌توانید از مشاوره رایگان طراحی لوگو ما نیز استفاده نماید.

خدمات بازطراحی لوگو برای شرکت‌های بورسی

همانطور که قبل‌تر نیز اشاره شد، شما ممکن است دارای لوگو  باشید. ولی نتوانید از این لوگو در راستای اهداف خود استفاده کنید. به همین منظور می‌توانید برای اصلاح یا ارتقای لوگو خود از خدمات بازطراحی لوگو رایان طرح استفاده کنید. البته این خدمات فقط برای برندهایی استفاده می‌شود که لوگویی با پایه درست ولی طراحی اشتباه دارند و می‌تواند با اصلاح لوگویی هدفمند برای این برندها طراحی کرد.

هزینه طراحی لوگو برای سازمان‌های بورسی چقدر است؟

تعرفه طراحی لوگو در سایت رایان طرح درج شده است. شما نیز می‌توانید با دیدن این تعرفه‌ها و استفاده از پکیج مورد نیاز خود، اقدام به سفارش طراحی لوگو بورس نماید. البته دقت داشته باشید که اگر از خدمات ترکیبی تیم رایان طرح که شامل سایر طراحی‌های گرافیکی و حتی طراحی سایت بورس نیز می‌شود استفاده نماید، می‌توانید خدمات ما را با تخفیف بسیار ویژه استفاده نماید، ولی قیمت طراحی لوگو در حالت معمول در سایت مشخص می‌باشد و فقط در ایام خاص دارای تخفیف می‌باشد.

طراحی لوگو بورس با تحویل فوری

تمام هدف از فعالیت رایان طرح، ارتقای سطح کیفی خدمات اینترنتی می‌باشد. از این رو ما تمام خدمات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن آماده و به مشتری ارائه می‌کنیم که طراحی و توسعه لوگو بورس نیز از این قاعده مستثنا نمی‌باشد. پس با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید. تا در کمترین زمان ممکن و فقط در چند روز، لوگو شما آماده و قابل استفاده باشد.

جمع بندی

طراحی لوگو بورس، جزو مهم‌ترین اقدامات شرکت‌های بورس اوراق بهادار و سایت‌های آموزش سرمایه گذاری و سهام است. می‌تواند راه طولانی برندینگ را به یک راه بسیار ساده و کم‌تر تبدیل کند. به شرطی که تمام اصول طراحی لوگو برای بورس در طراحی لوگو شما نیز رعایت شده باشد. به علاوه با توجه اهمیت خدمات بورسی برای عموم جامعه و طیف گسترده مشتریان شما، طراحی لوگو فقط باید توسط تیم‌های متخصص طراحی لوگو مانند تیم رایان طرح انجام شود؛ بد نیست به این موضوع نیز اشاره داشت که سرعت رایان طرح از تمام سایت‌های دیگر بیشتر بوده و قیمت آن نیز منصفانه‌تر می‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ارسال پیام در واتس آپ
ثبت سفارش در واتساپ (کلیک)
یکی از متخصصین حرفه ای رایان طرح را انتخاب کنید و شروع به چت با او کنید.